Відзнака "За плідну співпрацю"
Відзнака

Артикул: ВТО_107-2

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Підприємствам, установам організаціям та громадянам за плідне співробітництво, спрямоване на процвітання країни

 

Девіз відзнаки: "Сила в єдності!"

 

Дата заснування: 07 квітня 2017 р.



     






 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою "За плідну співпрацю"


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


 

 2017 - 2019 рік

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№618-619

 професор, директор філолого-історичного факультету Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша в Ченстохові Агнешка Чайковська;

 професор, керівник відділу історіографії та методології історії Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша в Ченстохові Тадецш Срогош

Академія соціальних наук України

10.09.2019

№617

 гідний громадянин України

Федерація хокею України

10.09.2019

№616

 професор, ректор Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша в Ченстохові Анна Випих-Гавронська

Академія соціальних наук України

04.09.2019

№615

 Кобильніков Олексій Борисович, ветеран служби цивільного захисту

Чорноморський міській
голова

02.09.2019

№610-614

 Кулик Вадим Юрійович, тренер спортсменів Харківської області;
 Бачинський Павло Олегович, тренер спортсменів Вінницької області;
 Кипоренко Сергій Михайлович, Президент Вінницької обласної федерації тхеквондо;
 Кулешов Вікторія Михайлівна, менеджер національної збірної України з паратхеквондо;
 Лукавий Дмитро Миколайович, начальник Вінницького регіонального
центру «Інваспорт»

Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцькиий С.А.

№9

02.09.2019

№609

 Духніч Микола Аврамович, голова Житомирської міської ветеранської організації, викладач Житомирського торговельно-економічного коледжу

Махорін Геннадій Леонідович

27.08.2019

№608

 працівник ТОВ «ФАСАД ПРОФІ-БУД»

ТОВ «ФАСАД ПРОФІ-БУД»

16.08.2019

№607

 Шостак Олексій Григорович, міський голова міста Малин Житомирської області

Махорін Геннадій Леонідович, м. Житомир

15.08.2019

№606

 Голова СФГ «Донецький степ» Цибалов Вадим В’ячеславович

Військовий комісар
Першотравневого районного військового
комісаріату

12.08.2019

№602-605

 гідни громадяни України

Жуков Анатолій Степанович

12.08.2019

№600-601

 гідни громадяни України

Виконавчий комітет Знам'янської міської ради

05.08.2019

№598-599

 гідни громадяни України

 

Кошарний Олександр Вадимович

30.07.2019

№597

 гідний громадянин України

Присяжних Сергій Сергійович, с. Залізний Порт Херсонська область

16.07.2019

№596

 гідний громадянин України

 

ЖОГО "Чорнобиль-Єдність-Відродження"

10.07.2019

№593-595

 гідні громадяни України

Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

03.07.2019

№592

Іванюк Василь Федорович

ГО "Сумське морське зібрання"

03.07.2019

№588-591

Кравченко Артем Вадимович, голова Верхньодніпровської районної ради;

Калініченко Леонід Вікторович, міський голова Верхньодніпровської територіальної громади;

Якименко Сергій Васильович, заступник голови Верхньодніпровської районної ради;

Ковальчук Олег Борисович, голова Верхньодніпровської районної державної адміністрації

 

Начальник Верхньодніпровського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області підполковника поліції
А. І. Харченко

01.07.2019

№587

 Ревека Микола Анатолійович, отаман Козацького гвардійського
корпусу Полтавщини

УПД ГУНП в Полтавський області

10.06.2019
№586 директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук Керівник Головного управління Національної поліції у м. Києві Андрій Крищенко 29.06.2019
 №585  Грабовський Юрій Володимирович, член «Товариства дослідників Словечанщини»  Рада ГО "Товариство дослідників Словечанщини"  30.05.2019

№584

 Йосип Борисович Осташинський

 Національний Реєстр Рекордів

30.05.2019

№580-583

 Воробйов Ренат Миколайович;
 Шевляков Олександр Миколайович;
 Котляров Іван Васильович;
 Панарін Сергій Петрович

 ТОВ "Юнібуд"

28.05.2019

№579

 гідний громадянин України

 ВГО "Журналісти проти корупції"

22.05.2019

№569-578

Керман Олексій Мколайович

Лавровська Альона Борисівна

Цимбалюк Людмила Семенівна

Корж Ірина Вільянівна

Олійник Ганна Андріїінв

Маламура Сергій Васильович

Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська асоціація ветеранів війні та служби цивільного захисту"

№106

06.06.2019

№566-568

 dr hab. Jerzy Boehlke, prof. UMK – Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu / Декан Факультета экономических наук и управленияУНК / Dean of the Faculty of Economic Sciences and Management NCU in Torun;
 prof. zw. dr hab. dr h.c. Wojciech Kosiedowski (Centrum Badań Europy Środkowej i Wschodniej UMK / Центр изучения Центральной и Восточной Европы УНК / Centre of Central and Eastern European Studies NCU in Toruń);
 prof. dr Alena Vankevich (Państwowy Uniwersytet Technologiczny w Witebsku, Białoruś / Витебский государственный технологический университет, Беларусь/Vitebsk State Technological University, Belarus)

 Фінансово-гуманітарний факультет ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди"

№05

02.05.2019

№565

 Ричагов Георгій Юхимович, дослідник архівів, член Товариства
«Відергебурт»

ГО "Товариство дослідників Словечанщини" Горбачевський О.І.

17.05.2019

№564

гідний громадянин України

Міська громадська організація "Союз Чорнобиль України"

15.05.2019

№561-563

 гідни громадяни України

Головне управління Національної поліції в Житомирський області

15.05.2019

№560 Якименко Іван Васильович начальник ГУ Держгеокадастру у Донецькій області Військовий комісар Першотравневого районного військового комісаріату підполковник Скляров А.Д. 13.05.2019
№550-559 гідни громадяни України Скляренко 13.05.2019

№549

Стогнієнко Наталя Володимирівна (В.о. директора ліцею, Комунальний заклад «Ізмаїльська спеціалізована школа-інтернат-військово-морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»)

 ВГО "Журналісти проти корупції"

10.05.2019
№547-548  гідни громадяни України ДОС НП України 06.05.2019
№546 гідний громадянин України Божевільний Віктор Васильович, м. Чернівці 22.04.2019

№545

гідний громадянин України МГО "Родина Мазеп" 22.04.2019
№527-544  Адаменко Ірина Петрівна, кандидат економічних наук, старший дослідник, старший науковий співробітник відділу бюджетної системи, Науково-дослідний фінансовий інститут Київського національного торговельно-економічного університету, м. Київ, Україна;
 Aranka Ignasiak-Szulc, Ph.D., Assistant Professor in the Department of European Integration and Regional Studies of Nicolaus Copernicus University, Dean’s Representative for Centre of Central and Eastern Europe Studies at Faculty of Economic Sciences and Management, Toruń, Poland;
 Біла Світлана Олексіївна, доктор наук з державного управління, заслужений економіст України, професор кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу, Національний авіаційний університет, м. Київ, Україна;
 Варналій Захарій Степанович, доктор економічних наук, професор, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Україна;
 Горошкова Лідія Анатоліївна, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики, Запорізький національний університет, м. Запоріжжя, Україна;
 Dainius Kulbickas, lecturer, Vytautas Magnus University (VMU) Education Academy, Vilnius, Lithuania;
 Коцупатрий Михайло Миколайович, кандидат економічних наук, професор кафедри обліку, контролю та оподаткування агробізнесу, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, м. Київ, Україна;
 Levitskaia Alla Petrovna, Dr. (Habil.), Prof. univ., Faculty of Economics Director, II «InnoCenter», Comrat State University, Regional Economic Development Institute, Comrat, Moldova;
 Лученок Александр Иванович, доктор экономических наук, профессор, заведующий отделом макроэкономической и финансовой политики, Институт экономики Национальной академии наук Беларуси, г. Минск, Республика Беларусь;
 Пасічний Микола Дмитрович, кандидат економічних наук, доцент, докторант кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету, м. Київ, Україна;
 Студінська Галина Яківна, доктор економічних наук, головний науковий співробіник, доцент кафедри міжнародних економічних відносин, Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Україна;
 Студінський Володимир Аркадійович, доктор історичних наук, кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Україна;
 Тетеринец Татьяна Анатольевна, кандидат экономических наук, доцент кафедры экономики и организации предприятий АПК, УО «Белорусский государственный аграрный технический университет», г. Минск, Республика Беларусь;
 Турбан Галина Владимировна, кандидат экономических наук, доцент, зав. кафедрой международного бизнеса, Белорусский государственный экономический университет, г. Минск, Республика Беларусь;
 Федулова Любов Іванівна, доктор економічних наук, професор, Національна академія державного управління при Президентові України, Інститут експертно-аналітичних та наукових досліджень, м. Київ, Україна;
 Шкутько Оксана Николаевна, кандидат экономических наук, доцент, Белорусский государственный экономический университет, г. Минск, Республика Беларусь;
 Михаэль Шефер, доктор экономики, професор, президент ассоциации 1901 «SEPIKE», г. Пуатье, Франция;
 Гетьман Оксана Александровна, канд. экон. наук, доцент, ассоциация 1901 «SEPIKE». г. Пуатье, Франция.
Фінансово-гуманітарний факультет ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди" 18.04.2019
№523-525  гідни громадяни України ГО "Чорнобильський Спас" 16.04.2019

№522

 гідний громадянин України

 Петренко Юрій Сергійович

22.03.2019

№521

 Журавель Віталій Павлович

 ДП "НАЕК "Енергоатом"

21.03.2019

№520

 гідний громадянин України

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

09.04.2019

№519

 співробітник

 Роменський ВП ГУНП в Сумській області

19.04.2019

№518

 гідний громадянин України

 ГО "РУХ МИРУ"

20.03.2019

№517

 гідний громадянин України

 Запорізька обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України

05.04.2019

№512-516

 гідни громадяни України

 ГО "Перевізька паланка Січового козацтва Запорозького"

19.03.2019

№510-511

 Заноза Анатолій Іванович, заступник начальника інтендантського забезпечення Крижопільського виправного центру №113;

 Заноза Віталій Анатолійович, заступник начальника з оперативної роботи Крижопільського виправного центру №113

  ГО "Крижопільська районна рада ветеранів"

18.03.2019

№509

 Федина Володимир Михайлович, меценат Корсунь- Шевченківської ДЮСШ

 Батьківський комітет Корсунь-Шевченківської ДЮСШ

26.02.2019

№508

 гідний громадянин України

 Діщенко Василь Михайлович

20.02.2019

№506-507

 гідни громадяни України

 Орловський Марк Семенович

11.02.2019

№502-505

 гідни громадяни України

 Жуков Анатолій Степанович

30.01.2019

№501

Світлак Юрій Степанович

Начальник ГУ ДСНС у Вінницікій області

№180

04.02.2019

№500

Карпюк Сергій Васильович - начальник Корольовського відділу державної виконавчої служби міста Житомира, доктор філософії в галузі права, професор Міжнародної кадрової академії, члена Асоціації правників України

 ТОВ "Агро торговий дім "ПОЛІССЯ"

18.01.2019

№498-499

 гідни громадяни України

 Голік Григорій Васильович, м. Чернівці

18.01.2019

№493-497

 співробітники

 ГУНП в Чернівецькій області

21.12.2018

№491-492

 гідни громадяни України

 ГО "РУХ МИРУ"

08.01.2019

№490

-------------------------------------------------------------------

 Колекція

23.01.2019

№489

 Петрушка Іштван Шімонович, голова Берегівської РДА

 оргкомітет міжнародного конкурсу "Beregszaszi unneps estek", директор Борисевич М.М.

08.01.2019

№487-488

 гідни громадяни України

 Орловський Марк Семенович

03.01.2019

№482-486

 гідни громадяни України

 ГО "Афганське братерство м. Марганець"

29.12.2018

№481

 офіцер НПУ

 ГУНП в Чернівецькій області

26.12.2018

№480

 гідний громадянин України

 ГО "РУХ МИРУ"

26.12.2018

№479

 Савенок Вячеслав Володимирович

 ВГО "КРАЇНА"

№12

03.12.2018

№475-478

 гідни громадяни України

 ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№474

 не підлягає розголошенню

 ВГО "КРАЇНА"

№12

03.12.2018

№473

 гідний громадянин України

 ВМІГО "Союз Чорнобиль України"

06.12.2018

№471-472

Бондаренко Євген Семенович

Пилипенко Сергій Михайлович

Каблучко Олександр Іванович

Кобеляцький відділ поліції ГУНП в Полтавській області

№22-18

05.12.2018

№469-470

 гідни громадяни України

 Запорізька обласна ветеранська організація ГО "Асоціація ветеранів МВС України"

28.11.2018

№468

 гідний громадянин України

 Валуєв Г.М.

23.11.2018

№467

 гідний громадянин України

 Дергай А.Б.

22.11.2018

№466

 Марек Пражак, офіцер поліції зв'язку при посольстві Чеської Республіки

 Аварійоно-рятувальний загін спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області

21.11.2018

№465

 співробітник

 Орловський Марк Семенович

20.11.2018

№463-464

 Сімашкевич Михайло Євстафійович, Кам'янець-Подільський міський голова;

 Васильянов Дмитро Сергійович, секретар  Кам'янець-Подільської міської ради

 Командир військовой частини А1884

20.11.2018

№459-462

 Талімончик Віктор Порфирійович, директор Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, Рівненська філія;

 Луценко Юрій Іванович, головний інженер  Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, Рівненська філія;

 Сіренко Максим Валерійович, директор ППФ "Радіопром";

 Томкович Дмитро Андрійович, директор ТОВ "Комлайн"

 ГУНП в Рівненській області

15.11.2018

№457-458

 гідни громадяни України

 Підгорецький Володимир Миколайович

15.11.2018

№449-456

 Побочний Олександр Миколайович, перший заступник директора КП "Керуюча компанія з обслуговання житлового фонду Подільського району м. Києва";

 Папка Володимир Миколайович, начальник дільніці - головний інженер;

 Наконечний Володимир Васильович, начальник дільніці - головний інженер;

 Кириленко Валерій Петрович, начальник дільніці - головний інженер;

 Левченко Сергій Вікторович, начальник дільніці - головний інженер;

 Кедровський Олександр Олегович, начальник дільніці - головний інженер;

 Приліпко Тетяна Миколаївна, начальник дільніці - головний інженер;

 Галайда Володимир Олександрович, начальник відділу превенуії Подільського управління поліції м. Києва

 Військовий комісар Подільського районного в м. Києві військового комісаріату, підполковник Андрусенко О.В.

09.11.2018

№447-448

Кулик Віра Василівна, художній керівник народного хору Словечанського будинку культури с. Словечне, народна співачка, збирач народного фольклору;

Хилевич Наталія Миколаївна, завідувач Словечанської бібліотеки, організато багатьох загальногромадських заходів Словечанської ОТГ

ГО "Товариство дослідників Словечанщини" Горбачевський О.І.

02.11.2018

№443-446

 Пешкова Людмила Константинівна;

 Марусяк Олена Ростиславівна;

 Тарашевський Андрій Іванович;

 Климчук Врина Володимирівна

 Мазур Олександра Ярославівна

02.11.2018

№442

 гідний громадянин України

 ГО "РУХ МИРУ"

02.11.2018

№440-441

 працівники освіти

 Мазур Олександра Ярославівна

02.11.2018

№439

 співробітник

 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ДСНС України м. Ужгород

07.11.2018

№428-438

 гідни громадяни України

 Олександр

02.11.2018

№426-427

 гідни громадяни України

 Божевільний Віктор Васильович, м. Чернівці

30.10.2018

№424-425

 Керівники громадських організацій системи МВС

 Запорізька обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України

20.12.2018

№423

 співробітник

 ГО "РУХ МИРУ"

16.10.2018

№421;

№422

 барон Марек Фортуна;

 барон Януш Чеслав Шепанський

 Князь Михайло Іашвілі-Шубін

16.10.2018

№420

 спонсор-підприємець

 Сальчук Микола

11.10.2018

№418;

№419

 Козиенко Анатолій Григорович, начальник управління ПАКУ;

 Кутальний Марьян Олександрович, заступник начальника управління ПАКУ

 Поліцейська автомобільна корпорація України

11.10.2018

№416-417

 гідни громадяни України

 ГО "РУХ МИРУ"

08.10.2018

№414-415

 Кравченко Микола Васильович, сільський голова;

 Малюга Олег Петрович, сільський голова

 ГО "Ветеранів АТО Корсунщини"

08.10.2018

№408-413

 гідни громадяни України;

 Свириденко Сергій Миколайович, ст.лейтенант, т.в.о. військового еомісара Старобільсько-Новопсковського ОРВК - №410;

 Волошин Дмитро Вікторович, підполковник поліції, начальник Старобільського відділу поліції ГУ НП в Луганській області - №411;

 Волошин Сергій Миколайович, підполковник міліції, голова районної організації ветеранів України - №412

 Старобільська міська рада Луганської області

09.10.2018

№407

 гідний громадянин України

 ГО "Українське Козацьке Військо Міжнародного Лицарського Ордену Українського Козацького Братства імені святого Миколая"

09.10.2018

№404-406

 гідни громадяни України

 Мельник Василь Васильович

05.10.2018

№403

 гідни громадяни України

 Романько Олексій Вікторович

26.09.2018

№397-402

 гідни громадяни України

 ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№395-396

 гідни громадяни України

 Гурський Руслан Миколайович, м. Дніпро

17.09.2018

№393-394

 гідни громадяни України

 ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№390;

№391;

№392

 Горохівський Іван Олексійович, директор ДП "Добрянське лісове господарство";

 Кіченко Вячеслав Сергійович, головний інженер ДП "Добрянське лісове господарство";

 Землянко Денис Геннадійович, головний лісничий ДП "Добрянське лісове господарство"

 Голова спілка ветеранів АТО та силових структур України "Щит Батьківщини", Васільєв В.О.

29.03.2018
№388-389

 гідни громадяни України

 Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дівізії";

 Всеукраїнська спілка учасникій війни

 КС ВД воїнам АТО

 Кульчицький Василь Олександрович

23.08.2018 
№387

 гідний громадянин України

 ГО "РУХ МИРУ"

18.08.2018

№381-386

 Петр Пойман;

 Мирослав Амчик;

 Мартина Петровичова;

 Мартін Клечка;

 Естер Дорта;

 Александра Скорвид

 Ревун Дмитро Васильович, м. Одеса

16.08.2018

№371-380

 гідни громадяни України

 Фастівська РДА

15.08.2018

№367-370

 гідни громадяни України

 Жуков Анатолій Степанович. м. Вінниця

19.07.2018

№365-366

 гідни громадяни України

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

17.07.2018

№362-364

 гідни громадяни України

 Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

16.07.2018

№361

 гідний громадянин України

 ГО "РУХ МИРУ"

№07

02.07.2018

№360

 Окороков Володимир Петрович

 СЕБ України

11.07.2018

№359

 гідний громадянин України

 Назарчук Тарас Якович, м. Хмельницький

04.07.2018

№357-358

 гідни громадяни України

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

02.07.2018

№354-356

 гідни громадяни України

 ГО "РУХ МИРУ"

№06

01.06.2018

№353

 гідний громадянин України

 Шматко Р.Ю.

27.06.2018

№352

 Гунько Василь Ігнатович

 ГО "Товариство ветеранів розвідки ВМФ"

№06

01.06.2018

№351

 Процик Павло Володимирович

 ХВ УС МПА

22.06.2018

№347-350

 гідни громадяни України

 Козацько-десантний екологічний осередок в м. Тернопіль

15.06.2018

№346

 гідний громадянин України

 Голяка Микола Адамович, м. Дубровиця Рівненська обл.

13.06.2018

№336-345

 гідни громадяни України

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України, Базиленко А.Г.

08.06.2018

№335

 гідний громадянин України

 ГО "РУХ МИРУ"

№05

02.05.2018

№334

 гідний громадянин України

 Орловський Марк 23.05.2018
№331-333

 гидни громадяни України

 ГО "РУХ МИРУ" 11.05.2018
№330

 Бояр Вікторія Іванівна

 Асоціація "Інклюзивного Реабілітаційного Соціального Туризму" 10.05.2018
№328-329

 Косенко Олександр Іванович;

 Коновалюк Світлана Іванівна

 Нікопольський ГУНП в Дніпропетровській області 08.05.2018
№327

 учасник АТО

 Спілка ветеранів АТО та членів їх сімей

08.05.2018

№326

 фортепіанний дует Ольга Бєгунова та Жанетта Міссон

 Трудовий колектив КПНЗ "Дитяча музична школа №5 м. Одеси", директор

02.05.2018

№324-325

 гідни громадяни України

 Володимир-Волинський фонд "Матері Божої неустанної помочі"

26.05.2018

№323

 офіцер НПУ

 ГУНП в Чернівецькій області

26.12.2018

№320-322

 гідни громадяни України

 Володимир-Волинський фонд "Матері Божої неустанної помочі"

26.05.2018

№319

 Ослабіна Маргарита Олександрівна

 Вишгородська Рада ветеранів м. Вишгород

24.04.2018

№318

 ГО "Захистники Батьківщини"

 Військова частина А1759

16.04.2018

№317

 службовець

 ГО "Українська Армія Спасіння"

11.04.2018

№314-316

 гідни громадяни України

 Гордієнко Ю.І.

11.04.2018

№313

 службовець

 Дергай А.Б.

10.04.2018

№312

 громадянин України

 Керівництво ХНДІК

02.04.2018

№311

 Першин Владислав Вікторович, майор, командир в/ч А2019

 Голова Представництва Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

30.03.2018

№308-310

 гідни громадяни України

 Базиленко А.Г.

28.03.2018

№307

 громадянин України

 Бережний Олександр Григорович

26.03.2018

№306

 учасник АТО

 ГО Ветеранів війни та учасників АТО "Патріоти Красилівщини"

26.03.2018

№304-305

 гідни громадяни України

 ВМУ 50 "СЧУ"

26.03.2018

№303

 Бєдний Юрій Валентинович, директор ГТК "Драгобрат"

 ГО "Український гірськолижний клуб"

21.03.2018

№302

 Ликова Тетяна 

 Голова ГО "Наше відродження" Косі нової Олени

№3-18 від 01.03.2018

№301

 Бондар Олександр Миколайович, заступник голови Батьківського комітету

 Батьківський комітет Корсунь-Шевченківської ДЮСШ, Шевцов О.В.

21.03.2018

№297-300

 інформація у Представника

 ТОВ Дельта Нью 01.02.2018
№292, 293, 295, 296

громадяни України

Фастівська міскрайона організація ветеранів Афганістану ті воїнів-інтернаціоналістів  30.01.2018
№294

Волинець Олександр Леонідович

Фастівська міскрайона організація ветеранів Афганістану ті воїнів-інтернаціоналістів 

№39

01.02.2018

 №291

 гідній громадянин України

  Дніпровська ветеранська організація, Крутько Іван Опанасович  29.01.2018

№290

 гідній громадянин України

 ГО "Спілка учасників АТО АРЗ СП"  22.02.2018

№286-289

 Вовк Олег Омельянович;

 Шородок Степанія Георгіївна;

 Сирбу Михайло Петрович;

 Воробчук Кузьма Дмитрович

 Глибоцька районна рада  22.02.2018

№285

 співробітник

 Пекельний В.Л.

15.02.2018

№284

 гідній громадянин України

 Асоціація "Інклюзивного Реабілітаційного Соціального Туризму"

12.02.2018

№281-283

 громадяни України

 ГО "РУХ МИРУ"

№02

01.02.2018

№280

 інформація у Представника

 ГО "Наше Відродження - Донбас Україна" 26.01.2018

№277-279

 інформація у Представника

 ГО "Козацький рух України", гетьман Микола Степаненко

24.01.2018

№275-276

 гідні громадяни України

 Дергай А.Б.

24.01.2018

№274

 громадянин України

 ГО "РУХ МИРУ"

24.01.2018

№273

 гідній громадянин України

 Спілка ветеранів локальних війн та збройних конфліктів "Союз Десантників" (Мудрик Михайло Йосипович)

15.01.2018

№263-272

 гідні громадяни України

 Орловський М.С.

10.01.2018

№262

 гідній громадянин України

 Дергай А.Б.

04.01.2018

№261

 гідній громадянин України

 Власенко Андрій Анатолійович, м. Київ

28.12.2017

№260

 ТОВ "Геката Груп"

 інформація не для разголошення

27.12.2017

№255-259

 гідні громадяни України

 Сопов А.В.

26.12.2017

№254

 гідній громадянин України

 Дніпровська ветеранська організація, Крутько Іван Опанасович

26.12.2017

№253

 гідній громадянин України

 ППО ПАТ "Укртатнафта"

18.12.2017

№252

 гідній громадянин України

 ДСНС України у Чернівецькій області

18.12.2017

№248-251

 гідні громадяни України

 Олександрійський ВП ГУНП в Кіровоградській області

14.12 2017

№246-247

 гідні громадяни України

 ГУНП в Кіровоградській області

13.12.2017

№245

 Крістанова Юлія Анатоліївна

 ГО "Українська їорова асоціація"

12.12.2017

№244

 ПАТ "Житомир обленерго"

 Командир військової частини А0501

№1017

04.12.2017

№231-243

 Баран Ярослав Олексійович;

 Вишневський Михайло Вікторович;

 Трубіцін Максим Олександрович;

 Гордієнко Віктор Володимирович;

 Трофімчук Наталія Михайлівна;

 Парапір Рустам Ілліч;

 Сташков Олександр Вікторович;

 Баштан Василь Васильович;

 Мазур Артем Львович;

 Казарінов Юрій Сергійович;

 Сорочан Сергій Іванович;

 Чайкін Олег Олександрович;

 Нечай Роман Юрійович

 БО "Я - Волноваха"

02.12.2017

№228-230

 Стащук Сергій Іванович;

 Табун Галина Михайлівна;

 Мельник Олег Павлович

 Гальчинська сільська рада

01.12.2017

№225-227

 Потієнко Олександр Леонідович;

 Міхненко Віктор Васильович;

 Данилюк Наталія Адамівна

 Радомишльська районна організація ветеранів

01.12.2017

№224

 гідній громадянин України

 ГО "Спілка учасників бойових дій АТО Солонянського району"

29.11.2017

№223

 Тетерський Володимир Романович

 Радомишльська районна організація ветеранів

01.12.2017

№220-222

 Шпаківська Світлана Зінов'ївна;

 Драпак Олександра Михайлівна;

 Ходасівський Григорій Олександрович

 Андрушівська районна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу

29.11.2017

№214-219

 інформація у Представника

 Орловський М.С.

29.11.2017

№213

 гідній громадянин України

 ВГ "Допомога армії своїми руками"

24.11.2017

№209-212

 гідні громадяни України

 Дніпровська ветеранська організація

23.11.2017

№201-208

 Співробітники ГУ НП м.Чернівці

 Мельник В.В.

22.11.2017

№200

 гідній громадянин України

 Авірійно-рятувальний загін спеціального призначення

17.11.2017

№195;

№196;

№197;

№198;

№199

 Марищенко Володимир Аркадійович;

 Ракович Анатолій Станіславович;

 Семенюк Василь Іванович;

 Матвієнко Оксана Юріївна;

 Чумак Ігор Ігорович

 Андрушівська районна профспілкова організація працівників АПК

16.11.2017

№191-194  гідні громадяни України  ГО "РУХ МИРУ"

16.11.2017

№186-190  гідні громадяни України  Кукоба Віктор Павлович, м. Кривий Ріг Дніпропетровська обл.

16.11.2017

№182-185  гідні громадяни України  ГГО "Українська Армія Спасіння"

15.11.2017

№179-181  гідні громадяни України  Голік Григорій Васильович, м. Чернівці

15.11.2017

№178  гідній громадянин України  ГО "Спілка Самаритян України Кременчуцьке об'єднання"

14.11.2017

№177  гідній громадянин України  ВО "ТОНКЕН"

14.11.2017

№175  гідній громадянин України  Розум Г.М.

10.11.2017

№173-174  гідній громадянин України  Орловський М.С.

10.11.2017

№170-172  гідній громадянин України  Чернівецька обласна профспілкова організація працівників АПК

08.11.2017

№168-169  гідній громадянин України  Фонд "Матері Божої неустанної помочі"

06.11.2017

№167  гідній громадянин України  ВО "ТОНКЕН"

08.11.2017

№166  Колесниченко Володимир Іванович  Асоціація "К"

08.11.2107

№164  Голда Надія Анатольївна  Союз Чорнобиль Україна

11.12.2017

№160  гідній громадянин України  Розум Г.М.

03.11.2017

№156-159  гідни громадяни України  ВО "ТОНКЕН

03.11.2017

№155

 Ставрат Вадим Олександрович, керівник ФГ «Наталія»

  Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№154  Жорнік Вадим Григорович, керівник підсобного господарства ПМЗ Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№153  Кіяхов Олександр Леонідович, тракторист – машиніст ТОВ „Шахтар-Агро” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№152  Детюк Юрій Петрович - тракторист ТОВ АФ "Ісіда” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№151  Провальний Дмитро Михайлович - тракторист ТОВ АФ "Ісіда” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№150  Павлов Дмитро Володимирович – механізатор  ФГ «Лан» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№149  Козленко Олексій Олексійович- тракторист ТОВ «Агро КМР» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№148  Невмивака Віктор Іванович- тракторист ТОВ «ім.Б.Хмельницького» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№147  Василенко Владислав Григорович – зоотехнік ФГ „Пітер” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№146  Скиба Інна Анатоліївна – головний бухгалтер ФГ „Пітер” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№145  Пoймaнов Михайло Ємелянович - головний агроном ФГ „Сила” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№144  Савчук Олександр Петрович – заступник директора по виробництву ФГ „Сила” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№143  Брунич Василь Іванович – водій СФГ „Граніт” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№142  Чумак Олександр Анатолійович - механізатор СФГ „Граніт” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№141  Явтушенко Валентина Володимирівна- об ліковець ТОВ «СНП- Україна» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№140  Векленко Олексій Григорович - бригадир дільниці ТОВ «СНП- Україна» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№139  Чумак Юрій Анатолійович, керівник ФГ „Ландиш” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№138

Крамаренко Роман Володимирович, директор

ТОВ АФ "Ісіда”
Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№137  Омельченко Олександр Іванович, директор ПП “ХимАгро-60» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№136  Семеній Олексій Дем’янович, керівник ФГ «Сад» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№135  Слюсарський Василь Миколайович, керівник ФГ «Самара» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№134  Грунська Любов Іванівна, керівник ФГ «Ставки» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№133  Ярошенко Василь  Іванович - тракторист ФГ «Малоолександрівське» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№132  Кондрачук Геннадій Олексійович, керівник ФГ «Явір» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№131  УС Олександр Володимирович, керівник ФГ «Малоолександрівське» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№130  Рябченко Євген Миколайович, керівник ФГ «ім. І.Кириленка» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№129  Щербина Олександр Іванович, керівник ФГ „Фенікс” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№128  Наконечний Сергій Володимирович , директор «СНП Україна» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№127  Плахтій Сергій Володимирович, керівник ФГ ”Еліта” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№126  Харчєв Юрій Володимирович, директор  ТОВ „Зоря” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№125  Злидньов Ігор Олексійович, керівник ФГ ”Граніт” Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№124

Штонда Олег Володимирович, керівник

ТОВ АФ" Ісіда”
Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№123  Кондрачук Сергій Вікторович, керівник  СФГ ”Шторм-2”  Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК  
№122  Ковтун Дмитро Іванович, директор  ТОВ «Б.Хмельницького» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№121  Ковтун Володимир Іванович, директор  ТОВ «Агро КМР» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№118  Наконечний Андрій Володимирович, керівник ФГ «Лан» Павлоградська районна профспілкова організація працівників АПК

№ 6

 30.10.2017р.

№115-117  гідні громадяни України  Дніпропетровська ветеранська організація 31.10.2017
№114  Степанов Віктор Юрійович  ХВ УС МПА 31.10.2017
№113  гідній громадянин України  Військова частина А 1688 24.10.2017
№112  Карпа Віталій Борисович  ВГО "КРАЇНА" №10

02.10.2017

№111  гідній громадянин України  ВО "ТОНКЕН" 19.10.2017
№106-110  гідні громадяни України  Тора Юрій Степанович 19.10.2017
№104-105  гідні громадяни України  ТОВ "Кобзар" 18.10.2017
№103  гідній громадянин України  Спілка ветеранів локальних війн та збройних конфліктів "Союз десантників" 13.10.2017
№102  гідній громадянин України  Закарпатська обласна ГО "Клуб-128 дивізії", Всеукраїнська спілка учасників війни КС ВД воїнам АТО 13.10.2017
№101  гідний громадянин України  Шрамко Василь Володимирович, с. Тараща Київська обл. 13.10.2017
№100  гідний громадянин України  Лечига Степан Стефанович, м. Ужгород 13.10.2017

№097

№098

 Гуцан Ігор Вікторович;

 Лавренок Олександр Антонович

 Селищна рада Клавдієво-Тарасовська 11.10.2017
№096   список нагороджених у Представника  Голік Григорій Васильович, м. Чернівці 06.09.2017
№095   список нагороджених у Представника  Асоціація учасників та інвалідів АТО 05.09.2017
№094  гідни громадяни України  Голік Григорій Васильович, м. Чернівці 16.08.2017
№093  гідни громадяни України  Герман Ірина Іванівна, м. Суми 16.08.2017
№073-092  гідни громадяни України  Сквирська РДА 15.08.2017
№072  не підлягає розголошенню  Держспецзв'язок України 11.08.2017
№067-068  гідни громадяни України  Береза Віктор Юрійович 10.08.2017
 №057-066  список нагороджених у Представника  Запорізька обласна профспілка аттестованних процівників ОВС України  20.07.2017
№055-056  гідни громадяни України  Строкач Валерій Григорович, м. Шостка Сумська обл. 18.07.2017
 №053-054  гідни громадяни України  ТОВ "ВП"Інвестспецкомплекс"  12.09.2017
 №042-052  гідни громадяни України  ХВ УС МПА 04.07.2017
№022  Бєляєв Дмитро Володимирович, депутат Районной ради  ГО "Центр оперативної тактичної підготовки "Цитадель" 07.09.2017

 


 




Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua