Відзнака "За збереження історії"
Відзнака

Артикул: ВТО_331

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Історикам та історіографам за збереження та розвиток історичних наук в Україні

 

Девіз відзнаки: «Хто не пам’ятає минулого – той не має майбутнього»

 

Дата заснування: 20 березня 2013 р.


     






 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою "ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ІСТОРІЇ"


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№392;

№393

 Петраускас Андрій Вальдасович, канд.іст.наук, начальник Житомирської обласної археологічної еспедиції;

 Тимошенко Василь Іванович, канд.іст.наук, директор Малинського краєзнавчого музею

Махорін Геннадій Леонідович, м. Житомир

15.08.2019

№391

 Баран Руслан Трохимович

Галицьке історико-технічне авіаційне товариство «ГАІТЕТ »

19.08.2019

№390

 історик

Національна поліція України

12.08.2019

№387-389

 історики

РГО "Інгульська паланка"

29.07.2019

№386

Гайдук Сергій Анатолійович, віце - адмірал ВМС ЗСУ

ГО "Сумське морське зібрання"

№10

05.07.2019

№385

 історик

Орловський Марк Семенович

09.07.2019

№383-384

 Керівництво історичного козацького музею МГО
"Козацтво Запорізьке":
 Генерал-хорунжий Геращенко Іван Іванович;
 Генерал-командор Середа Петро Юрійович

Всесвітній український конгрес МГО "Козацтво Запорізьке"

27.06.2019

№381

 історик

ВГО "Журналісти проти корупції"

22.05.2019

№380

Кравець Анатолій Іванович – історик, краєзнавець, викладач- методист кафедри суспільних дисциплін Луцького педагогічного коледжу

ВОГО "Сумління"

24.06.2019

№378-379

 Охріменко Григорій Васильович – археолог, співробітник
Волинського краєзнавчого музею;

 Зек Богдан Миколайович – кандидат історичних наук, співробітник Волинського краєзнавчого музею

ВОГО "Сумління"

08.05.2019

№377

 історик

ГС "Українська народна сила"

26.04.2019

№376

 Бабець Петро Максимович

Луганський Вадим Васильович, смт. Межова, Дніпропетровська область

№6

03.06.2019

№374-374

 Драган Максим Іванович;

 Онищук Ярослав Іванович

ГО "Луганська обласна спілка ветеранів АТО"

18.04.2019

№373

Сопко Томаш Томашевич головний спеціаліст Управління
культури Закарпатської облдержадміністрації

ВОГО "Сумління" 25.03.2019

№372

 митець

ВОГО "Сумління" 21.03.2019

№371

 Волошин В. В.

ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область 18.03.2019

№370

 директор музею Берегівщини Янош Шепа заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор-засновник громадської організації «Грація» Мар’яна Борисевич 29.05.2019

№369

 Скарбовський Йосип Павлович

Державний історико-культурний заповідник "Межибіж"

06.03.2019

№368

Коржик Світлана Анатоліївна, голова районного осередку Національної спілки краєзнавців України, начальник відділу гуманітарного розвитку Летичівської районної державної адміністрації

Державний історико – культурний заповідник «Межибіж» 06.03.2019 

№366-367

 історики

 Запорізька обласна ветеранська організація ГО "Асоціація ветеранів МВС України"

26.02.2019

№365

 митець

 Орловський Марк Семенович

26.02.2019

№363;

№364

 Срогош Тадеуш, д.і.н., професор (Слупськ, Польща);

 Дрозд Роман, д.і.н., професор (Ченстохова, Польща)

 Херсонська обласна організація Національної спілки краєзнавців

19.02.2019

№362

Коваль Михайло Володимирович, перший заступник Секретаря РНБО

 Голуб Юрій Миколайович

№2-р
26.02.2019

№361

 Омаров Барат

 Швайдак Максим Юрійович

11.02.2019

№359-360

Крисько Михайло Олексійович, голова правління Українського БФ пошуку "Пам'ять", полковник запасу;

Капшук Олександр Петрович, член ради ГО "Київське військово-історичне товариство", ветеран МВС України, підполковник запасу

 ГО "Київське військово-історичне товариство"

08.02.2019

№358

 Мірзоєв А. Ю.

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область

18.02.2019

№357

Молотков Сергій Олексійович, начальник групи інформації та комунікації військової частини 3035 (НГУ).

 ГО "Сумське морське зібрання"

 №3

08.02.2019

№355-356

 митці

 Селезньов Михайло 26.12.2018

№354

 Ричагов Георгій Юхимович, дослідник архівів, член Товариства "Відергебурт"

 ГО "Товариство дослідників Словечанщини", Горбачевський О.І. 18.12.2018

№349-353

 митці

 ГО Асоціація комбатантів" 14.12.2018

№348

 митець

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 11.12.2018

№347

 історик

 ГО "РУХ МИРУ" 14.12.2018

№343-346

 митці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 11.12.2018

№342

 історик

 ГО "РУХ МИРУ" 14.12.2018

№341

 Леонідов Леонід Петрович, голова Харківського обласного комітету "Дробицький Яр" 

 Редакція медіа-проекту "Харків у війні"   21.11.2018

№340

 Таран Олександр Володимирович 

 ГО «Київське військово-історичне товариство» 

№19-14-2

14.11.2018 

№339

 Кущенко Юрій Анатолійович 

 ГО «Київське військово-історичне товариство»  №19-14-2

14.11.2018 

№338

Литвиненко Олег Володимирович, вчитель, ветеран АТО, керівник мобільного музею.

ГО "Сумське морське зібрання"

№117

12.11.2018

№337

Грабовський Юрій Володимирович, історик, керівник шкільного музея Опорний заклад загальної середньої освіти Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, смт. Пулини Житомирської області

ГО "Товариство дослідників Словечанщини" Горбачевський О.І.

26.10.2018

№336

 митець

 ГО "РУХ МИРУ"

19.10.2018

№335

 історик

 ГО "Одеський округ козацтва Запорозького", головний отаман округу, генерал-хорунжий Томашевський В.В.

08.10.2018

№334

 Лихотворик Олексій Олександрович, історик

 Редакція медіа-проекту "Харків у війні"

13.11.2018

№333

 Горін Зіновій Григорович 

 Голова Миколаївської районної ради Львівської області Зубрицький Т.Б. 

№10

01.10.2018 

№332

 Гордієнко Сергій Вікторович

 ГО "Сумське морське зібрання"

№41

10.10.2018

№331

 Чудновець Олександр Миколайович

 ГО "Сумське морське зібрання"

№41

10.10.2018

№330

 митець

 ВОГО "Сумління" 02.10.2018

№329

 митець

 Царенко Максим Володимирович, м. Вінниця  07.09.2018

№326-328

 історики

 Бузько Юрій Іванович, м. Одеса 29.08.2018

№325

 митець 

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 01.08.2018 
№324

Кузьменко Едуард Костянтинович

Депутат Запорізької міської ради, член постійної депутатської групи з гуманітарних питань Полухін В.Ф.

13.06.2018

№323

Крот Олена Володимирівна;

Депутат Запорізької міської ради, член постійної депутатської групи з гуманітарних питань Полухін В.Ф.

13.06.2018

№322

Гончаренко Роман Вікторович;

Депутат Запорізької міської ради, член постійної депутатської групи з гуманітарних питань Полухін В.Ф.

13.06.2018

№321

 доктор гуманітарних наук Олег Савчук, музей Другої світової війни м. Гданськ

 ВОГО "Сумління"

03.07.2018

№319-320

 митці

 ГО "Соборне гетьманське козацтво"

27.07.2018

№318

Прохненко Ігор Анатолійович

Колектив Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки 

2018

№317

 митець

 Керівництво ХНДІК

04.07.2018

№316

 Бойко Олександр Устимович, полковник Українського козацтва

 Ніколенко Олександр Володимирович,                  м. Вознесенськ Миколаївська обл.

03.07.2018

№315

 доктор гуманітарних наук Пантьо Дмитро, музей Другої світової війни м. Гданськ

 ВОГО "Сумління"

03.07.2018

№314

 митець

 Семилітко Віталій Антолійович

22.06.2018

№313
Тарас Гнатюк, директор Куликівської ЗОШ 
 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

15.06.2018

№308-312

 митці

 Державний історико-культурний заповеднік "Межибіж"

24.05.2018

№307

 історик

 ГО "РУХ МИРУ"

№05

02.05.2018

№306

підполковник Фомін Олег Іванович

ГО "Сумське морське зібрання"

№ 5Н

25.05.2018

№303-305

 митці

 Чорицова Вікторія

18.05.2018

№302

 історик

 ГО "РУХ МИРУ"

№04

02.04.2018

№301

 митець

 ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького" Діденко Володимир Миколайович 04.04.2018
№300

 Казачанська Ірина Якімівна, викладач історії

  ДНЗ "Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти" 27.03.2018
№298-299

 історики

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 19.03.2018
№297

 митець

 Керівництво ХНДІК 21.02.2018
№295-296

 історики

 ГО "РУХ МИРУ" 12.02.2018
№292-294

 Мокричук Єлена Вікторівна;

 Шевченко Ігор Володимирович;

 Гай Анатолій

 72 ОМБр 22.01.2018
№291

 Удовенко Петро Іванович

 ГО "Сумське морське зібрання"

№1 

19.01.2018

 №290

 Вікован Іван Петрович

 БФ "З відкритим сердцем у Майбутне" 12.01.2018
№287-289

 митці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 12.01.2018
 №286

 ----------------------------------------------

 Приватний колекціонер Бондаренко Василь Іванович  03.01.2018

№285

 Кухарський Олександр Станіславович

 Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини" 14.12.2017

№283-284

 митці

 ВО "ТОНКЕН" 08.12.2017

№282

 Заболоцький Руслан Мирославович

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО Галичини" 06.12.2017

№280-281

 митці

 ГО Українське козацьке військо міжнародного лицарського ордену українського козацького братства імені Святого Миколая 05.12.2017

№279

 митець

 ВО "ТОНКЕН" 05.12.2017

№278

 митець

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 29.11.2017

№275-277

 митці

 Білоус Наталія Олександрівна, м. Умань Черкаська обл. 27.11.2017

№274

 митець

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 08.11.2017

№273

 Цимбалюк Іван Лук'янович

 ВОГО "Сумління" 06.11.2017

№270-271

 Силюк Анатолій Михайлович;

 Остапюк Олександр Дмитрович

 ВОГО "Сумління" 01.11.2017

№268-269

 Бондаренко Геннадій Васильович;

 Хомич Петро Микитович

 ВОГО "Сумління" 25.10.2017

№267

 Калитко Сергій Леонідович, член Ради з питань історії, культурної спадщини та топоніміки. м.Вінниця

 ГО "Вінницьке історичне товариство" м.Вінниця 26.10.2017

№266

 Пасюк Ігор Миколайович

 ВОГО "Сумління" 10.10.2017

№265

 митець

 Глибоцька районна державна адміністрація 25.08.2017

№264

 митець

 Крутько Іван Опанасович, м. Дніпро 31.08.2017

№262-263

 митці

 Вербицька Тетяна Евгеніївна, м. Малин Житомирська обл. 19.08.2017

№261

 Головкевич Марія

 Музей історії Дрогобича 11.08.2017

№260

 митець 

 Береза Віктор Юрійович  10.08.2017 
 №259  екскурсійне бюро «Інтересний Київ»

в особі директора Арсенія Фінберга


 ДП Український Дім
 №8-н 01.08.2017
№258   митець

   Хомик Владислав Володимирович, м. Бела Церква

  № 7 03.07.2017

№253 Гузь Олександр Володимирович

І.А. Венглівський

№9

11.05.2017

№236  Мельниченко Володимир Іванович (м. Дніпро)

 Служба економічної безпеки України

08.05.2017

№143 Ковтун Микола Герасимович 

 МГО "Союз ветеранів Анголи"

 05.05.2017
5 Погорілець Олег Григорович

ВГО «ЗВИТЯГА»

№7 - 15

01.07.2015

№001 Вовк Андрій Валерійович

ВГО "ЗВИТЯГА"

№ 1614

04.07.2014

 





Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua