Відзнака "За збереження історії"
Відзнака

Артикул: ВТО_331

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Історикам та історіографам за збереження та розвиток історичних наук в Україні

 

Девіз відзнаки: «Хто не пам’ятає минулого – той не має майбутнього»

 

Дата заснування: 20 березня 2013 р.


     






 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою "ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ІСТОРІЇ"


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

07.10.2019

  №   нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№525

 історик

 Звенигородська районна рада

24.07.2020

№521-524

 Гончарова Наталія Олександрівна, кандидат історичних наук,
доцент кафедри української і всесвітньої історії та культури ІДГУ;

 Церковна Віра Георгіївна, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри української і всесвітньої історії та культури ІДГУ;

 Татаринов Іван Євгенович, кандидат історичних наук, доцент, декан факультету української філології та соціальних наук ІДГУ;

 Морошан Наталя Володимирівна, кандидат історичних наук,
доцент кафедри української і всесвітньої історії та культури, заваспірантури ІДГУ

 Ізмаїльський державний гуманітарний університет

14.07.2020

№517-520

 історики

 ГО «Асоціація правознавців Чернігова»

13.07.2020

№516

 Совяк Петро Володимирович, Заслужений вчитель України,
письменник, фольклорист, краєзнавець, культурно-громадський діяч

 Дрогобицьке міськрайонне об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка

09.07.2020

№515

 Шамрай Олександр Григорович, історик, кандидат історичних наук

 Кам`янської районної громадської організації «Спілки краєзнавців»

02.07.2020

№512-514

 історики

 Пошуковий загін "Дніпро-Україна"

19.06.2020

№510-511

 історики

Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

04.06.2020

 

№509

 Історик

Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 11.06.2020 

№507

№508

 Прокопенко Ольга Василівна, Завідувач філії «Музей М.Д. Леонтовича» с. Марківка Теплицького району;

Сафонова Галина Василівна, Директор комунального закладу «Музей історії та етнографії Тепличчини»

Теплицька районна державна адміністрація 26.06.2020

№505-506

 історики

Національна поліція України 23.03.2020

№504

 історик

Конфедерація журналістських організацій України 02.03.2020

№503

 Сергійчук Володимир Іванович

Конфедерація журналістських організацій України 13.03.2020

№502

 Плеханов Дмитро Олексійович

Ільчук Олександр Анатолійович 21.02.2020

№501

 Голяченко Олександр Сергійович, краєзнавець

Житомирське обласне об'єднання ВУТ "Просвіта" ім. Тараса Шевченка 20.02.2020

№499-500

 історики

 ПВ "Відродження" ГО АППО Дніпро-Україна

05.02.2020

№498

 Шевченко Володимир Євгенович, журналіст, письменник, історик, науковець, професор кафедри журналістики, видавничої справи та редагування, член НСЖУ;

Кременчуцька міська організація Національної спілки журналістів України

14.01.2020

№495;

№496;

№497

 Семенов І.С. (Пошукова група Київ-1);

 Нікітін А.В. (Пошукова група Київ-1);

 Філоненко В.А. (Пошукова група Київ-1)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№494

 Кривоносов Олександр Сергієвич

Окремий Президентський полк

20.02.2020

№492;

№493

 Василько О.М. (Пошукова група Київ-1);

 Малицький В.В. (Пошукова група Київ-1)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

 №01/11-19

11.11.2019

№489;

№490;

№491

 Богатирьов В.Ю. (Пошукова група Житомир);

 Дергачев В.А. (Пошукова група Житомир);

 Левківський О.В. (Пошукова група Житомир)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№488

 Рубанов В.М. (Пошукова група Київ-1)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№487

 Подольський Д.В. (Пошукова група Житомир)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№483;

№484;

№485;

№486

 

 Старенький В.В. (Пошукова група Київ-1);

 Мурашин К.В. (Пошукова група Київ-1);

 Пекур-Васильїв М.А. (Пошукова група Київ-1);

 Садовник В.О. (Пошукова група Київ-1)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№480-482

 ГО "Жива історія";
 Військово-історичний клуб "172-й піхотний полк";
 Військово-історичний клуб "Під знаком орла"

Царенко Максим Володимирович

№12

02.12.2019

№475-479

  Єрмошкін Сергій Миколайович, співробітник Одеського обласного архіву, голова Одеського обласного ромського конгресу «Бахтало дром»;
 Михайлова Стелла Вікторівна – член правління Одеського ім. А.Міцкевича відділення спілки поляків України відповідальна за культурно-масову діяльність, краєзнавець;
 Кушнір В’ячеслав Григорович –  декан історичного факультету  Одеського національного університету імені І.І.Мечникова ,  доктор історичних наук ,  заслужений працівник освіти України , голова правління Одеської обласної організації « Національна спілка краєзнавців України »;
 Солодова Віра Володимирівна – директор Одеського історико-краєзнавчого музею;
 Михайлуца Микола Іванович – доктор історичних наук, професор, дослідник історії Південної України, відмінник освіти України

Рада представників національно-культурних товариств Одещини

21.12.2019

№469;

№470;

№471;

№472;

№473;

№474

 Севаст'янов А.В. (Пошукова група Київ-1);

 Цишек В.П. (Пошукова група Київ-1);

 Новицький О.Д. (Пошукова група Київ-1);

 Білошенко О.С. (Пошукова група Київ-1);

 Табачек О.В. (Пошукова група Київ-1);

 Семенов С.О. (Пошукова група Київ-1)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№468

 Числов Володимир Анатолійович, директор музею Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, полковник міліції відставці

Голова представництва об'єднання ВО "Країна" Кузнецов П.А.

09.12.2019

№467

 Королевська Анна Віталіївна, директор з наукової роботи Національного музею Чорнобиль міста Київ

КОО ВГОІ "Союз Чорнобиль України"

№12

10.12.2019

№466

 митець

Любивий Ігор Миколайович

03.12.2019

№465

Власенко Валерій Миколайович, історик та науковець, кандидат історичних наук, доцент Сумського державного університету, член Національної спілки краєзнавців України

Творча спілка "Сумська обласна організація Національної спілки краєзнавців України"

02.12.2019

№464

 історик

Згуровець Олександр Олексійович, м. Павлиш

26.11.2019

№463

 Візнюк Вероніка Григорівна Державний історико-культурний заповідник "Межибіж"

№5

04.05.2020

№450-462

 історики та краєзнавці Донецька обласна організація Національної спілки краєзнавців України 25.11.2019

№441-449

 історики Пошуковий загін "Дніпро-Україна" 25.11.2019

№439-440

 історики та краєзнавці Донецька обласна організація Національної спілки краєзнавців України 25.11.2019

№436-438

 історики

Пошуковий загін "Дніпро-Україна"

25.11.2019

№435

 Кальницький Михайло Борисович

 ГО "Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів"

№11

01.11.2019

 №434

 Щупак Ігор Яковлевич

Всесвітній український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

07.11.2019

№433

 Шевцова Зоя Іванівна

Всесвітній український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

03.12.2019

№431;

№432

 Главацька Наталія Анатоліївна, завідувачка сектору науково-освітньої роботи Національного музею "Чорнобиль";

 Королевська Ганна Віталіївна, заступник генерального директора з наукової роботи Національного музею "Чорнобиль"

Комітет по боротьбі з корупцією та захисту прав громадян

№01/11-19

11.11.2019

№430

 Рубанова А.М. (Пошукова група Київ-1)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№428;

№429

 Песоцький С.А. (Пошукова група "Березань");

 Гордін І.М. (Пошукова група "Березань")

ГО АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№427

 Атаманчук А.І. (Пошукова група Київ-1)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№421;

№422;

№423;

№424;

№425;

№426

 Володько В.В. (Пошукова група "Березань");

 Федина Б.Б. (Пошукова група "Березань");

 Дьяченко О.П. (Пошукова група "Березань");

 Кирильчук І.В. (Пошукова група "Березань");

 Козацький І.М. (Пошукова група "Березань");

 Колесник В.Ю. (Пошукова група "Березань")

ГО АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№420

 Бойко Ю.А. (Пошукова група Київ-1)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

 №01/11-19

11.11.2019

№419

 історик

ГО АППО "Дніпро-Україна"

 №01/11-19

11.11.2019

№418

 Атаманчук І.А. (Пошукова група Київ-1)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

 №01/11-19

11.11.2019

№417

 Бабаков Сергій Миколайович, старший науковий співробітник Національного музею "Чорнобиль"

Комітет по боротьбі з корупцією та захисту прав громадян

№01/11-19

11.11.2019

№416

 Ліхов В.В. (Пошукова група Київ-2)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

 №01/11-19

11.11.2019

№415

 історик

ГО АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№414

 Распашнюк С.П. (Пошукова група Київ-1)

ГО АППО "Дніпро-Україна"

 

№01/11-19

11.11.2019

№413

 Шарпанов Ю.А. (Пошукова група "Березань")

ГО "АППО "Дніпро-Україна"

№01/11-19

11.11.2019

№411-412

 історики

Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"

24.10.2019

№403-410

 історики

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

07.10.2019

№402

 Андрейків Василь Михайлович, директор школи

Рожнятівський районний військовий комісаріат

14.10.2019

№400;

№401

 Галик Ярослава Іванівна;

 Флис Світлана Семенівна

ГО «Яремчанське літературно-
мистецьке об’єднання «Зґарда»

30.01.2020

№399

Батій Іван Олександрович

ГО "Сумське морське зібрання"

№29

08.10.2019

№398

 Євдокімова Олена Євгенівна, адміністратор інформаційно-довідкової зали Управління СБУ України в Полтавській області.

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№10

01.10.2019

№397

 Ровенко Олексій Михайлович

Виконавчий комітет Горохолинської сільської ради

17.09.2019

№395-396

 історики

 Гребінківська міська рада

13.09.2019

№394

 історик

Безсмертний Олександр Іванович

27.09.2019

№392-393

Петраускас Андрій Вальдасович, канд.іст.наук, начальник Житомирської обласної археологічної еспедиції;

Тимошенко Василь Іванович, канд.іст.наук, директор Малинського краєзнавчого музею

Махорін Геннадій Леонідович, м. Житомир

15.08.2019

№391

 Баран Руслан Трохимович

Галицьке історико-технічне авіаційне товариство «ГАІТЕТ »

19.08.2019

№390

 історик

Національна поліція України

12.08.2019

№387-389

 історики

РГО "Інгульська паланка"

29.07.2019

№386

Гайдук Сергій Анатолійович, віце - адмірал ВМС ЗСУ

ГО "Сумське морське зібрання"

№10

05.07.2019

№385

 історик

Орловський Марк Семенович

09.07.2019

№383-384

 Керівництво історичного козацького музею МГО
"Козацтво Запорізьке":
 Генерал-хорунжий Геращенко Іван Іванович;
 Генерал-командор Середа Петро Юрійович

Всесвітній український конгрес МГО "Козацтво Запорізьке"

27.06.2019

№382

 краєзнавець

ГО "РУХ МИРУ"

22.05.2019

№381

 історик

ВГО "Журналісти проти корупції"

22.05.2019

№380

Кравець Анатолій Іванович – історик, краєзнавець, викладач- методист кафедри суспільних дисциплін Луцького педагогічного коледжу

ВОГО "Сумління"

24.06.2019

№378-379

 Охріменко Григорій Васильович – археолог, співробітник
Волинського краєзнавчого музею;

 Зек Богдан Миколайович – кандидат історичних наук, співробітник Волинського краєзнавчого музею

ВОГО "Сумління"

08.05.2019

№377

 історик

ГС "Українська народна сила"

26.04.2019

№376

 Бабець Петро Максимович

Луганський Вадим Васильович, смт. Межова, Дніпропетровська область

№6

03.06.2019

№374-375

 Драган Максим Іванович;

 Онищук Ярослав Іванович

ГО "Луганська обласна спілка ветеранів АТО"

18.04.2019

№373

Сопко Томаш Томашевич головний спеціаліст Управління
культури Закарпатської облдержадміністрації

ВОГО "Сумління" 25.03.2019

№372

 митець

ВОГО "Сумління" 21.03.2019

№371

 Волошин В. В.

ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область 18.03.2019

№370

 директор музею Берегівщини Янош Шепа заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор-засновник громадської організації «Грація» Мар’яна Борисевич 29.05.2019

№369

 Скарбовський Йосип Павлович

Державний історико-культурний заповідник "Межибіж"

06.03.2019

№368

Коржик Світлана Анатоліївна, голова районного осередку Національної спілки краєзнавців України, начальник відділу гуманітарного розвитку Летичівської районної державної адміністрації

Державний історико – культурний заповідник «Межибіж» 06.03.2019 

№366-367

 історики

 Запорізька обласна ветеранська організація ГО "Асоціація ветеранів МВС України"

26.02.2019

№365

 митець

 Орловський Марк Семенович

26.02.2019

№364

Дрозд Роман, д.і.н., професор (Ченстохова, Польща)

 Херсонська обласна організація Національної спілки краєзнавців

19.02.2019

№363

 Срогош Тадеуш, д.і.н., професор (Слупськ, Польща)

 Херсонська обласна організація Національної спілки краєзнавців

19.02.2019

№362

Коваль Михайло Володимирович, перший заступник Секретаря РНБО

 Голуб Юрій Миколайович

№2-р
26.02.2019

№361

 Омаров Барат

 Швайдак Максим Юрійович

11.02.2019

№359-360

Крисько Михайло Олексійович, голова правління Українського БФ пошуку "Пам'ять", полковник запасу;

Капшук Олександр Петрович, член ради ГО "Київське військово-історичне товариство", ветеран МВС України, підполковник запасу

 ГО "Київське військово-історичне товариство"

08.02.2019

№358

 Мірзоєв А. Ю.

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область

18.02.2019

№357

Молотков Сергій Олексійович, начальник групи інформації та комунікації військової частини 3035 (НГУ).

 ГО "Сумське морське зібрання"

 №3

08.02.2019

№355-356

 митці

 Селезньов Михайло 26.12.2018

№354

 Ричагов Георгій Юхимович, дослідник архівів, член Товариства "Відергебурт"

 ГО "Товариство дослідників Словечанщини", Горбачевський О.І. 18.12.2018

№349-353

 митці

 ГО Асоціація комбатантів" 14.12.2018

№348

 митець

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 11.12.2018

№347

 історик

 ГО "РУХ МИРУ" 14.12.2018

№343-346

 митці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 11.12.2018

№342

 історик

 ГО "РУХ МИРУ" 14.12.2018

№341

 Леонідов Леонід Петрович, голова Харківського обласного комітету "Дробицький Яр" 

 Редакція медіа-проекту "Харків у війні"   21.11.2018

№340

 Таран Олександр Володимирович 

 ГО «Київське військово-історичне товариство» 

№19-14-2

14.11.2018 

№339

 Кущенко Юрій Анатолійович 

 ГО «Київське військово-історичне товариство»  №19-14-2

14.11.2018 

№338

Литвиненко Олег Володимирович, вчитель, ветеран АТО, керівник мобільного музею.

ГО "Сумське морське зібрання"

№117

12.11.2018

№337

Грабовський Юрій Володимирович, історик, керівник шкільного музея Опорний заклад загальної середньої освіти Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, смт. Пулини Житомирської області

ГО "Товариство дослідників Словечанщини" Горбачевський О.І.

26.10.2018

№336

 митець

 ГО "РУХ МИРУ"

19.10.2018

№335

 історик

 ГО "Одеський округ козацтва Запорозького", головний отаман округу, генерал-хорунжий Томашевський В.В.

08.10.2018

№334

 Лихотворик Олексій Олександрович, історик

 Редакція медіа-проекту "Харків у війні"

13.11.2018

№333

 Горін Зіновій Григорович 

 Голова Миколаївської районної ради Львівської області Зубрицький Т.Б. 

№10

01.10.2018 

№332

 Гордієнко Сергій Вікторович

 ГО "Сумське морське зібрання"

№41

10.10.2018

№331

 Чудновець Олександр Миколайович

 ГО "Сумське морське зібрання"

№41

10.10.2018

№330

 митець

 ВОГО "Сумління" 02.10.2018

№329

 митець

 Царенко Максим Володимирович, м. Вінниця  07.09.2018

№326-328

 історики

 Бузько Юрій Іванович, м. Одеса 29.08.2018

№325

 митець 

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 01.08.2018 
№324

Кузьменко Едуард Костянтинович

Депутат Запорізької міської ради, член постійної депутатської групи з гуманітарних питань Полухін В.Ф.

13.06.2018

№323

Крот Олена Володимирівна;

Депутат Запорізької міської ради, член постійної депутатської групи з гуманітарних питань Полухін В.Ф.

13.06.2018

№322

Гончаренко Роман Вікторович;

Депутат Запорізької міської ради, член постійної депутатської групи з гуманітарних питань Полухін В.Ф.

13.06.2018

№321

 доктор гуманітарних наук Олег Савчук, музей Другої світової війни м. Гданськ

 ВОГО "Сумління"

03.07.2018

№319-320

 митці

 ГО "Соборне гетьманське козацтво"

27.07.2018

№318

Прохненко Ігор Анатолійович

Колектив Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки 

2018

№317

 митець

 Керівництво ХНДІК

04.07.2018

№316

 Бойко Олександр Устимович, полковник Українського козацтва

 Ніколенко Олександр Володимирович,                  м. Вознесенськ Миколаївська обл.

03.07.2018

№315

 доктор гуманітарних наук Пантьо Дмитро, музей Другої світової війни м. Гданськ

 ВОГО "Сумління"

03.07.2018

№314

 митець

 Семилітко Віталій Антолійович

22.06.2018

№313
Тарас Гнатюк, директор Куликівської ЗОШ 
 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

15.06.2018

№308-312

 митці

 Державний історико-культурний заповеднік "Межибіж"

24.05.2018

№307

 історик

 ГО "РУХ МИРУ"

№05

02.05.2018

№306

підполковник Фомін Олег Іванович

ГО "Сумське морське зібрання"

№ 5Н

25.05.2018

№303-305

 митці

 Чорицова Вікторія

18.05.2018

№302

 історик

 ГО "РУХ МИРУ"

№04

02.04.2018

№301

 митець

 ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького" Діденко Володимир Миколайович 04.04.2018
№300

 Казачанська Ірина Якімівна, викладач історії

  ДНЗ "Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти" 27.03.2018
№298-299

 історики

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 19.03.2018
№297

 митець

 Керівництво ХНДІК 21.02.2018
№295-296

 історики

 ГО "РУХ МИРУ" 12.02.2018
№292-294

 Мокричук Єлена Вікторівна;

 Шевченко Ігор Володимирович;

 Гай Анатолій

 72 ОМБр 22.01.2018
№291

 Удовенко Петро Іванович

 ГО "Сумське морське зібрання"

№1 

19.01.2018

 №290

 Вікован Іван Петрович

 БФ "З відкритим сердцем у Майбутне" 12.01.2018
№287-289

 митці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 12.01.2018
 №286

 ----------------------------------------------

 Приватний колекціонер Бондаренко Василь Іванович  03.01.2018

№285

 Кухарський Олександр Станіславович

 Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини" 14.12.2017

№283-284

 митці

 ВО "ТОНКЕН" 08.12.2017

№282

 Заболоцький Руслан Мирославович

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО Галичини" 06.12.2017

№280-281

 митці

 ГО Українське козацьке військо міжнародного лицарського ордену українського козацького братства імені Святого Миколая 05.12.2017

№279

 митець

 ВО "ТОНКЕН" 05.12.2017

№278

 митець

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 29.11.2017

№275-277

 митці

 Білоус Наталія Олександрівна, м. Умань Черкаська обл. 27.11.2017

№274

 митець

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 08.11.2017

№273

 Цимбалюк Іван Лук'янович

 ВОГО "Сумління" 06.11.2017

№270-271

 Силюк Анатолій Михайлович;

 Остапюк Олександр Дмитрович

 ВОГО "Сумління" 01.11.2017

№268-269

 Бондаренко Геннадій Васильович;

 Хомич Петро Микитович

 ВОГО "Сумління" 25.10.2017

№267

 Калитко Сергій Леонідович, член Ради з питань історії, культурної спадщини та топоніміки. м.Вінниця

 ГО "Вінницьке історичне товариство" м.Вінниця 26.10.2017

№266

 Пасюк Ігор Миколайович

 ВОГО "Сумління" 10.10.2017

№265

 митець

 Глибоцька районна державна адміністрація 25.08.2017

№264

 митець

 Крутько Іван Опанасович, м. Дніпро 31.08.2017

№262-263

 митці

 Вербицька Тетяна Евгеніївна, м. Малин Житомирська обл. 19.08.2017

№261

 Головкевич Марія

 Музей історії Дрогобича 11.08.2017

№260

 митець 

 Береза Віктор Юрійович  10.08.2017 
 №259  екскурсійне бюро «Інтересний Київ»

в особі директора Арсенія Фінберга


 ДП Український Дім
 №8-н 01.08.2017
№258   митець

   Хомик Владислав Володимирович, м. Бела Церква

  № 7 03.07.2017

№253 Гузь Олександр Володимирович

І.А. Венглівський

№9

11.05.2017

№236  Мельниченко Володимир Іванович (м. Дніпро)

 Служба економічної безпеки України

08.05.2017

№143 Ковтун Микола Герасимович 

 МГО "Союз ветеранів Анголи"

 05.05.2017
№8 Михайлуца Микола Іванович

Рада представників НКТО

№12

02.12.2019

5 Погорілець Олег Григорович

ВГО «ЗВИТЯГА»

№7 - 15

01.07.2015

№001 Вовк Андрій Валерійович

ВГО "ЗВИТЯГА"

№ 1614

04.07.2014

 





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua