Орден "За розбудову України" для працівників промисловості та сільського господарства
Орден

Артикул: ВТО_114-2

Вартість комплекту: 490.00 грн.

До комплекту входять:

орден, орденська книжка, бархатний футляр

 

ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА" 

для нагородження працівників промисловості та сільського господарства за особисті видатні досягнення, спрямовані на розвиток економічної незалежності України

 

Девіз ордена  "Спільними зусиллями до розбудови держави"

 

Дата заснування: 19 січня 2015 р.


     





 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ з 01.07.2017 року

Орденом "За розбудову України"

для працівників промисловості та сільського господарства


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

 нагороди

Кого нагороджено

За представленням

(організації або відповідальної особи)

Наказ/ Дата

№386

 працівник аграрного сектору

 Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції"

№05

02.05.2019

№371-385

 працівники сільського господарства

 ГО "РУХ МИРУ"

№2

03.02.2020

№370

 Гуменюк Анатолій Іванович – директор ринку «Автотехкультсервіс», голова ГО «Асоціація Хмельницьких ринків»

 Хмельницький обласний Комітет сприяння реалізації положень Конституції України

№2

03.02.2020

№369*

 працівник аграрного сектору

 ПП "ВНДЦЕУ"

№2

03.02.2020

№368-369

 Савенок Віктор Федорович;

 Гула Світлана Володимирівна

 Командир Військової частини А1414

№11

01.11.2019

№367

 працівник сільського господарства

 Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№362-366

 Осадчук Василь Зіновійович;

 Шустак Іван Мирославович;

 Меленчук Надія Іванівна;

 Мороз Дмитро Васильович;

 Савка Ірина Іванівна

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№11

01.11.2019

№361-359

Місєвич Валентина Леонідівна, начальник відділу агропромислового розвитку Великолепетиської РДА;

Коробков Олександр Олександрович, начальник відділу агропромислового розвитку Генічеської РДА;

Левченко Іраїда Тимонівна, начальник відділу агропромислового розвитку управління агропромислового комплексу та економічного розвитку Головпристанської РДА

 Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА

№11

01.11.2019

№358-356

Войцишин Олег Іванович, керівник приватного аграрного підприємства "Довіра";

Горбаль Марія Володимирівна, приватне підприємство "Агро-спектр";

Фрич Ольга Ігорівна, керівник приватного аграрного підприємства "Фортуна"

 Чортківське районне управління культури

№11

01.11.2019

№355

 Балашов Віталій Олександрович

 ТОВ "Преміум Сервіс"

№ 01 24.10.2019

№353-354

 працівники сільського господарства

 ГО "РУХ МИРУ"

№10

02.10.2019

№352

 Парафейников А.А.

 Громадська рада при Солом'янської в м. Києві РДА

№10

02.10.2019

№351

Юсупова Наталя Вікторівна, волонтер при Національному військовому медичному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь".

 Голова Київської обласної філії ВГО "УАІАТО"

№12с

06.12.2019

№350

 працівник сільського господарства

 ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2019

№349

 Калюга Сергій Олексійович, заступник директора ТОВ "Екофілд"

 Петриківська ОТГ

№10

01.10.2019

№344-348

 працівник сільського господарства

 ВНДЦЕУ

№10

01.10.2019

№343

 директор ПрАТ «Придніпровське» Світличний Микола Гнатович

 сільський голова Новоолександрівської сільської ради Левечко Олександр Якович

№10

01.10.2019

№342

 Ждимора Володимир Михайлович

 родина Щербини

№09

02.09.2019

№341

 працівник сільського господарства

 Широкодолинська сільська рада

№09

02.09.2019

№340

 Червінський Степан Петрович

 Виконавчий комітет Горохолинської сільської ради

№09

02.09.2019

№339

 голова Наглядової ради ПАТ "Вінницький завод "Маяк" Кузнецов Петро

 Тарковський Олександр, м. Вінниця

№09

02.09.2019

№338

 Скібінський Леонтій Петрович

 Українська академія інноваціонних технологій

№09

02.09.2019

№337

 Мижник Галина Степанівна

 МГО "Козацька Громада"

№09

02.09.2019

№335-336

 працівники аграрного сектору

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№08

01.08.2019

№334

 Маловічко Юрій Павлович

 Черкаське земляцтво "Шевченків край"

№08

01.08.2019

№333

 Гавриленко Юрій Олексійович, головний інженер сільськогосподарського ТОВ "Хутірське"Петриківської ОТГ Дніпропетровської області

 Петриківська селищна рада Петриківського району Дніпропетровської області

№03

01.03.2019

№332

  Пабат Віктор Олексійович

  ГО "За майбутне України"

№3-п

29.03.2019

№331

 Лісовий Олексій Платонович, голова ФГ "Дружба-Л"

 Ільчук Валентин Іванович, м. Погребище Вінницька область

№03

01.03.2019

№330

 працівник аграрного сектору

 Широкодолинська сільська рада

№06

03.06.2019

№328-329

 Генчік Олександр Михайлович;

 Тарасов Сергій Миколайович

 Козацька громада

№05

02.05.2019

№327

 фермер  "Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

№04

01.04.2019

№326

 Слюсар Микола Григорович  Сирай Василь Лукич

№04

01.04.2019

№323-325

 працівники сільського господарства  "Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

№04

01.04.2019

№322

Чорний Василь Петрович,  Філія "Томашпольський автодор" ДП " Вінницького автодора" Ратуська сільська рада за поданням сільського голови Борсуковського Сергія

№03

01.03.2019

№321

 фермер  ГО "РУХ МИРУ"

№03

01.03.2019

№320

 працівник аграрного сектору  ФГ "Агро-Інвест"

№02

01.02.2019

№319

 працівник сільського господарства  Національна медична палата України

№02

01.02.2019

№318

 Іванов Едуард Миколайович, генеральний директор ТОВ "Спецелеваторбуд"  Об'єднання профспілок промислових будівельників України

№02

01.02.2019

№317

Костерчук Андрій Іванович, директор ПСП "Україна"  Камянська сільська рада та виконавчий комитет

№01

02.01.2019

№316

 Мазуренко Володимир Миколайович, ветеран праці ракето-космічної галузі  Громада Дніпропетровської області

№12

03.12.2018

№315

 працівник сільського господарства  ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2018

№314

 Карпенко Сергій Миколайович, голова Сумської обласної організації Аграрної партії України  ГО "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

№11

01.11.2018

№309-313

 Вакарюк Михайло Іванович;

 Клепацька Любов Володимирівна;

 Метенька Ігор Михайлович;

 Теплицька Степанія Ярославівна;

 Хомишин Михайло Миколайович

ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№11

01.11.2018

№308

 працівник сільського господарства  Бондаренко Вячеслав Юрійович

№10

01.10.2018

№305-307

 працівники сільського господарства  ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2018

№304

 Баранов Павло Олексійович  Голова міської ради м. Вишгород

 №10

01.10.2018

№303

   Качура Вероніка Андріівна

Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія - Романова та партнери»

№10 01.10.2018

№299-302

 Сільченко Андрій Павлович, головний інженер ДП Зміївське лісове господарство;

 головний лісничий ДП Зміївське лісове господарство;

 Грицаєнко Вячеслав Миколайович, заступник начальника УЗХ Харківське;

 лісничий Задінецького лісництва

Спілка ветеранів АТО Харківської області

№09

03.09.2018

№298

 Леврінц Василь Гейзович

 Голова спілки ветеранів АТО та силових структур України "Щит Батьківщини"   Васільєв В.О.

№09

03.09.2018

№297

 ПРАТ Обленерго, Кіровоградська обл.,

 Голова Правління Кіровоградського обласного БФ інвалідів "Соломон" Небесний Андрій Олександрович

№08

01.08.2018

№296

 Марущак Володимир Іванович, ветеран-будівельник

Скуринков О.І.

№08

01.08.2018

№294-295

 Плиска-Галатиба Марія Дмитрівна

 Богун Михайло Миколайович

Голуб Юрій Миколайович

№07 02.07.2018

№293

 працівник сільського господарства

ГО "РУХ МИРУ"

№07

02.07.2018

№292

 Катреняк Наталя Іванівна

Голуб Юрій Миколайович

№07

02.07.2018

№291

 Тхір Степан Степанович, директор агрофірми "Постолівська" Гусятинського району Тернопільської області

Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО

№05

02.05.2018

№290

 Безродний Євген Вадимович

МОО "Козацька Громада"

№05

02.05.2018

№289

Штанько Микола Іванович, директор ДП "Чернігівський ЕТЦ"

ГО "Народна Рада Ічнянщини"

№04

02.04.2018

№288

Барський Ігор, начальник Адміністрації Маріупольського морського порту.

ВГО "Країна" 

 №10

01.10.2018

№286-287

 працівник сільського господарства

ГО "ДОБРОВОЛЕЦЬ"

№02

01.02.2018

№285

 інформація у Представника

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№02

01.02.2018

№284

Подофа Анатолій Іванович, голлова правління АТ "Фірма Херсонблагробуд"

ВГО "КРАЇНА"

№01

02.01.2018

№281

№282;

№283

Халін Станіслав Васильович

Денисенко Костянтин Миколайович;

Петренко Олена Миколаївна

 Молодіжна рада Харківської області

№12

01.12.2017

 №280 Гончаренко Роман Васильович  БО "МБФ українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності УКраїни"

№12

01.12.2017

№279 Карпенко Сергій Михайлович, керівник обласної органазації Аграрної партії, директор "Хлібодар".  Вовк Андрій Валерійович

№12

01.12.2017

№278  Маласай Віктор Михайлович Межрегіональна ГО "Козацька Громада"

№11

01.11.2017

№277   інформація у Представника Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО 

№11

01.11.2017

№276

 Штенгелов Микола Васильович

Новоолексіївська сільська рада Приморського району Запорізької обл

№11

01.11.2017

№267-275

 Безкоровайний Богдан Степанович;

 Бойко Іван Степанович;

 Кузь Микола Павлович;

 Марценюк Олександр Степанович;

 Шевчук Роман Анатолійович;

 Кушлик Богдан Іванович;

 Мартюк Василь Іванович;

 Павлишин Володимир Васильович

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№11

01.11.2017

№266  Левіт Віктор Вікторович Державна установа "Селидівська виправна колонія (№82)"

№11

01.11.2017

№260-265  інформація у Представника Конфедерація будівельників України

№11

01.11.2017

 №255-259  не підлягає розголошенню   Маріупольський БФ "ВІРА ТА ВІРНІСТЬ"

№ 10

03.10.2017р.

№251 - №254  не підлягає розголошенню  ПП "ВНДЦЕУ"

№ 9

01.09.2017р.

 № 250  Рубан Сергій Володимирович, Генеральний директор ДО "Прогрес"  Колектив ДО Комбінат "ПРОГРЕС"

№ 9

01.09.2017р.

№ 249  Буренко Микола Іванович, директор ТОВ "Комбікормник" ГО "Народна Рада Ічнянщини"

№ 8 с

31.08.2017р.

 № 248  приватна колекція  Береза В.Ю., м.Черкаси

№ 8

01.08.2017р.

№ 247

 Гончаренко Олег Васильович ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017р.

№ 246

 Гавриленко Григорій Олександрович ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017р.

№ 245

 мале підприємство «ДІДЬКО» ДП "Український Дім"

№ -н

05.08.2017р.

№ 244

 підприємство - "Лантменен Акса" ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017р.

№ 243

 місто Чорноморськ ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017р.

№ 242

 Супрович Тетяна Михайлівна, доктор сільськогосподарських наук, професор ВО "КРАЇНА" № 7

03.07.2017р.

№ 241

 Карчевська Тетяна Миколаївна, кандидат ветеринанрних наук, доцент ВО "КРАЇНА" № 7

03.07.2017р.

№ 240 - №212

 30 провідних будівельників України (поіменний список нижче) Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№211

Халін Станіслав Васильович  ГО «Молодіжна рада Харківської області»

№436

14.12.2017

№ 240

 Ганжа Олександр Вікторович, Директор департаменту аудиту та контролю  «Роял Хауз» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 239

 Мельничук Володимир Михайлович, Заступник директора ТОВ “УКРБУД ІНВЕСТ” Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 238

 Щербань Юлія Петрівна, Начальник відділу ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 237

 Князєва Світлана Олексіївна, Експерт-кошторисник ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 236

 Уреті Станіслав Аврамович, Архітектор ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 235

 Щербань Павло Сергійович, Заступник генерального директора ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 234

 Кочерга Олена Анатоліївна, Головний архітектор проекту  «Роял Хауз» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 233

 Марчук Іванна Миколаївна, Головний бухгалтер "Роял Хауз" Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 232

 Мочульский Артем Сергійович, Головний технолог  «Роял Хауз» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 231

 Повишев Сергій Віталійович, Директор заводу "Роял Хауз" Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 230

 Каденська Галина Іванівна, начальник відділу Компания «Роял Хауз» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 229

 Гордєєва Любов Борисівна, Керівник будівельного департаменту  «Роял Хауз» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 228

 Євенок Юрій Юрійович, Начальник юридичного відділу Групи Компаній Роял Хауз Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 227

 Грабко Руслана Анатоліївна, Директор з продажів та маркетингу «Роял Хауз» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 226

 Комнатний Сергій Олександрович, Голова фонду Держмолодьжитло Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 225

 Пешков Максим Олексійович, Начальник відділу ТОВ СМАРТБІЛДІНГ Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 224

 Мусійчук Сергій Леонідович, Начальник дільниці ТОВ СМАРТБІЛДІНГ Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 223

 Атрачева Ірина Петрівна, Генеральний директор ТОВ СМАРТБІЛДІНГ Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 222

 Марченко Володимир Іванович, Виконавець робіт ТОВ «Інвестиційно-Будівельна Компанія» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 221

 Швиденко Володимир Володимирович, Виконавець робіт ТОВ «Інвестиційно-Будівельна Компанія» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 220

 Суліменко Валентина Едуардівна, Начальник відділу ТОВ «Інвестиційно-Будівельна Компанія» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 219

 Евертовска Жаннетта Лаврентіївна, Головний бухгалтер ТОВ «Інвестиційно-Будівельна Компанія» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 218

 Ющенко Олег Миколайович, Головний інженер ТОВ «Інвестиційно-Будівельна Компанія» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 217

 Хренов Юрій Григорович, 1 заступник генерального директора ТОВ «Інвестиційно-Будівельна Компанія» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 216

 Яків’юк Ігор Васильович, Генеральний директор ТОВ «Інвестиційно-Будівельна Компанія» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 215

 Жураховська Ольга Юріївна, Менеджер ТОВ «СП УДТ» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 214

 Шуліпа Наталя Сергіївна, Менеджер ТОВ «СП УДТ» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 213

 Гончаренко Микола Григорович, Головний інженер ТОВ «ГЕОС-УКБ» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 212

 Павленко Антон Степанович, Керівник проектів ТОВ «Діагностика» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 211

 Мельник Андрій Валерійович, Керівник проектів ТОВ «Діагностика» Конфедерація будівельників України № 7/10 27.06.2017

№ 210

 Спінул Ігор Олександрович, завідуючий відділом, лікар ветеринарної медицини ВО "КРАЇНА" № 7

03.07.2017р.

№ 209

 Конопацька Людмила Миколаївна, провідний лікар ветеринарної медицини ВО "КРАЇНА" № 7

03.07.2017р.

№ 208

 Скіцко Тетяна Василівна, завідуюча Миколаївською двльничною лікарнею  ветеринарної медицини ХРДЛВМ ВО "КРАЇНА" № 7

03.07.2017р.

№ 207

 Кулеша Василь Олександрович, провідний фахівець Управління Держпродспоживслужби в Хмельницькому районі ВО "КРАЇНА" № 7

03.07.2017р.

№176

Фаль Андрій Євгенійович КБУ

№14

12.07.2016

№165

Носков Олександр Сергійович КБУ

№14

12.07.2016

№ 133

Кулагін Олексіій Володимирович  Голова Київської ОДА

№ 14

12.08.2016

№117

Рокунь Василь Олексійович КБУ

№11

12.07.2017

48

Сагайдак Сергій Володимирович БО "Свободу Україні"

20

20.02.2016






Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua