Медаль «За оборону рідної держави»(АТО)
Медаль  «За оборону рідної держави»(АТО)

Артикул: ВТО_332-3

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.

 

Бійцям АТО за мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку

 

Девіз медалі: "Вітчизна понад усе"

 

Дата заснування: 07 червня 2014 р.

Ведення реєстру та розміщення матеріалів в Алеї Славі здійснюється безкоштовно


     






 

 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ»


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019 рік

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№23732-23733

 бійці АТО/ООС

 Гребінківська міська рада 12.09.2019
№23722-23731

 військовослужбовці

 ГО «Софіївська асоціація УБД і АТО» Дніпропетровська область 11.09.2019
№23721

 боєць АТО

 ГО РОТ "Рівненська Січ Війська Запорозького" 09.09.2019
№23681-23720

 учасники АТО/ООС

 Районна спілка воїнів-учасників АТО Бучацького району 06.09.2019
№23631-23680

 військовослужбовці

 Профспілковий комітет ПО ПМГУ ПАТ Кривбасзалізрудком 05.09.2019
№23630

 офіцер НПУ

 Національна поліція України 05.06.2019
№23625-23629

 військовослужбовці

 Командир Військовой частини А1414 полковник Сернієнко М.М. 04.09.2019
№23623-23624

 учасники АТО

 ГГО "Українська Армія Спасіння" 02.09.2019
№23622-23617

 бійці АТО

 Миронівська міська рада 02.09.2019
№23615-23616

 учасники АТО

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М. 22.08.2019
№23614

 військовослужбовець

 Мельник Владислав Євгенович, м. Слов'янськ Донецька обл.
20.08.2019
№23604-23613

 військовослужбовці

 Військова частина А2167 19.08.2019
№23572-23603

 бійці АТО

 ГО Асоціація ветеранів АТО та ООС «Захисник Охтирщини» 16.08.2019
№23566-23570

 військовослужбовці ЗСУ та НГУ, співробітники НПУ, добровольці та
волонтери

Служба економічної безпеки України 23.08.2019
№23558-23565

 учасники АТО та ООС

 Служба економічної безпеки України 24.08.2019
№23550-23557

 військовослужбовці Збройних Сил України, Національної Гвардії та підрозділів "Дніпро-1", "Кривбас" і "Січеслав"

 Служба економічної безпеки України 24.08.2019
№23548-23549

 учасники АТО та ООС

 Служба економічної безпеки України 24.08.2019
№23547

 військовослужбовець

 Служба економічної безпеки України 24.08.2019
№23531-23546

 учасники АТО та ООС

 Служба економічної безпеки України
16.08.2019
№23530

 учасник АТО

 Військова частина А1476, 8 реабатр  16.08.2019
№23529

 учасник АТО

 Спілка ветеранів АТО м. Прилуки 16.08.2019
№23528

 військовослужбовець

 Добровольчій Український Корпус 15.08.2019
№23521-23527

 бійці АТО

 Управління соціального захисту населення Знам’янської райдержадміністрації 15.08.2019
№23501-23520

 учасники АТО

 Командування 58 бригади 13.08.2019
№23499-23500

 військовослужбовці

 ГО "Волонтери Ізяславщини" 14.08.2019
№23493-23498

 Горбатенко Микола Миколайович;
 Парфенюк Антон Олегович;
 Котенко Дмитро Анатолійович;
 Галабайчук Сергій Михайлович;
 Трофімченко Віктор Анатолійович;
 Козорог Вадім Олександрович

 ОЛПЗ «Волинь» Українська добровольча армія 14.08.2019
№23492

 боєць АТО

 УНСО-Луцький район 13.08.2019
№23484-23491

 учасники АТО

 Новотроїцька районна рада Районний центр культури та дозвілля Херсонська область 13.08.2019
№23481-23483

 бійці АТО

 Громадська організація "Воїни АТО Мостищини" 13.08.2019
№23471-23480

 військовослужбовці

 300 мТП 13.08.2019
№23469-23470

 бійці АТО

 2 механізований батальйон 53 ОМБр в/ч А0536 13.08.2019
№23468

 підполковник поліції Шаманський Костянтин Григорович

 Старший ротації зведеного загону Головного управління Національної
поліції у місті Києві майор поліції Чалий Павло Миколайович
09.08.2019
№23461-23467

 військовослужбовці

 Національна поліція України 09.08.2019
№23458-23460

 бійці АТО

 2 механізований батальйон 53 ОМБр в/ч А0536 12.08.2019
№23453-23457

 учасники АТО

 ГО «Спілка ветеранів АТО Сумської області» 09.08.2019
№23447-23452

 військовослужбовці 1 механізованого батальйону

 Зам. Комадира бригади підполковник Федосенко П.Ю. 08.08.2019
№23444-23446

 сержант Злагодух Марина Дмитрівна;

 старший солдат Зіберов Дмитро Миколайович;

 старший солдат Дроздов Олексій Юрійович

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович 05.08.2019
№23428-23443  військововслужбовці  Виконавчий комітет Знам'янської міської ради 05.08.2019
№23427  ---------------------------------------------------------  Колекція 08.08.2019
№23426  учасники АТО  Зозуля О.В. 06.08.2019
№23425  ----------------------------------------------------------  Колекція 01.08.2019
№23419-23424 військовослужбовці  Глибоцька РДА Чернівецької області 31.07.2019
№23416-23418  бійці АТО  Громадська організація "Ветеранів та інвалідів АТО Хмельниччини" 31.07.2019
№23411-23415  учасники АТО  ГО "Спілка ветеранів та учасників АТО Делятинщини" 30.07.2019

№23410

 військовослужбовець  Ачкасов Віталій Андрійович, м. Харків 13.08.2019

№23409

 боєць АТО  2 механізований батальйон 53 ОМБр в/ч А0536 12.08.2019

№23407;

№23408

 Завірюха Микола Олексійович;

 учасник АТО

 Голова ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль України" Христинівського района 31.07.2019
№23401-23406  військовослужбовці  ГС "Українська народна сила" 26.07.2019
№23393-23400  учасники АТО  Духовне Управління Капеланів УВЦХЄВУ 24.07.2019
№23391-23392  військовослужбовець  ХОГО "Спілка ветеранів АТО" 18.07.2019
№23389-23390  учасники АТО  Гутенко Костянтин Станіславович 23.07.2019
№23388  Майор поліції Павлюк Богдан Анатолійович, заступник командира СРСМ «ГРИФОН» УМВС України у Волинській області  Луцьке міське громадське формування "Варта порядку" 12.07.2019
№23387  учасник АТО  Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість" 11.07.2019
№23386  військовослужбовець  Дмитрійчук Олег Вікторович 10.07.2019
№23385  Кобзєв Олександр Іванович, учасник бойових дій, батальон "Луганськ 1"  Луганська обласна організація Міжнародної ГО Об'єднання Українських Націоналістов (Державників) 09.07.2019
№23384 Дорош Сергій Петрович, майор, військовослужбовець 21-ї окремої бригади з охорони громадського порядку Національної гвардії України імені Петра Калнишевського (в/ч 3011)  ГО "Сприяння Збройним силам України і Національної гвардії України", Голова Бусень Олег Петрович 01.07.2019
№23383  Бєльській Володимир Олександрович  ХВ УС МПА 01.07.2019
№23373-23382  учасники АТО  УАІ АТО в Закарпатській області 01.07.2019
№23372 військовослужбовець  Пшеничний Артем Валентинович, м. Авдіївка Донецька область 24.06.2019
№23368-23371

 підполковник податкової міліції Протасенко Микола Юрійович;

 капітан податкової міліції Дидикало Олександр Валерійович;

 капітан податкової міліції Антонівський Ігор Олександрович;

 лейтенант податкової міліції Тупчій Ярослав Віталійович

 Головне управління ДФС у Київський області 24.06.2019
№23364-23367  учасники АТО  командування "Захід" 21.06.2019
№23361-23363

Паньків Віктор

Кожушок Андрій

Доброволець 

 ГО "Небайдужі серця Краматорська" 19.06.2019
№23358-23360

підполковник податкової міліції Савка Андрій Юрійович;

підполковник податкової міліції Хоружий Юрій Станіславович;

старший лейтенант податкової міліції Шнуренко Євгеній Сергійович
 Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області 12.06.2019
№23355-23357  військовослужбовці  Військова частина А0147 реабатр 06.06.2019
№23241-23254 Алєксєєв В.М.,
 Дідик А.В.,
 Дідик М.І.,
 Калінін С.В.,
 Кияниця С.А.,
 Кучма Д.В.,
 Кучма І.А.,
 Кучма С.В.,
 Лепесій О.В.,
 Лісінчук О.М.,
 Лозовий С.О.,
 Ляш Г.О.,
 Москаленко В.І.,
 Овдієнко А.В.,
 Рудківський І.М.,
 Савченко О.М.,
 Соломченко В.В.,
 Стеченко С.О.,
 Трохименко Ю.І.,
 Трохименко Ю.Ю.,
 Чорний В.В.,
 Шпак С.І.,
 Штанько М.В.
ГО "Об'єднання сімей загиблих (померлих) воїнів АТО "Ми пам'ятаємо. Обухівщина" 08.06.2019
№23240  Соколенко Сергій Анатолійович, солдат  37 ОМПБ 04.06.2019
№23239  боєць АТО  Веприк-Попович Євдокія Степанівна 03.06.2019
№23238  військовослужбовець  Віт Дмитро Володимирович 03.06.2019
№23237  учасник АТО  Муха Василь Миколайович 27.05.2019
№23232-23236

Козіянчук Олег Григорович;

Романюк Анатолій Олександрович;

Новосад Віталій Григорович;

Гордина Олександр Володимирович;

Меньшиков Ігор Володимирович

 ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району" 27.05.2019
№23231

 військовослужбовець

 Ветеранська організація Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області 17.05.2019
№23221-23230

Януш Володимир Богданович, рядовий;

Бесага Володимир Ярославович, мол.сержант;

Бойко Олег Олегович, капітан;

Генсіровський Іван Васильович, рядовий;

Дубіневич Роман Сергійович, матрос;

Левицький Олег Ярославович, ст.солдат;

Макар Роман Йосипович, рядовий;

Сернецький Микола Олексійович, рядовий;

Таній Петро Володимирович, солдат

Галицький районний військовий комісаріат 16.05.2019
№23220  мешканець м. Славута  Голова Хмельницької обласної організації ВГОІЧК "Чорнобиль-Єдність" Калашніков В.Є. 16.05.2019
№23219  Ефіменко Віталій Володимирович  ГО "Спілка ветеранів АТО" 15.05.2019
№23215-23218

Підлісний Андрій Юрійович

Бабчук Дмитро Михайлович

Конєв Єгор В'ячеславович

Мураш Петро Володимирович

ДУК УВЦХЄВ 15.05.2019
№23214  військовослужбовець  Ветеранська організація Берегівського відділу поліції ГУНП України в Закарпатській області ГО "Асоціація ветеранів МВС України" 14.05.2019
№23211-23213

Ярошенко Ігор Олександрович;

Тарарук Михайло Миколайович;

Іванюк Олександр Миколайович.

ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість".

№7

10.05.2019

№23210  учасник АТО  Петрик Яна Анатоліївна 13.05.2019
№23209  офіцер Розвідки  Хомик Владислав Володимирович 10.05.2019
№23208  Хоменко Олег Васильович  Командування військовой частини А2167 08.05.2019
№23203-23207  Старший сержант Луньов Василь Олександрович
 Старший солдат Пристинська Валерія Вікторівна
 Сержант Николаєнко Денис Ігорович
 Солдат Муромець Володимир Миколайович
 Сержант Фомхук Дарія Сергіївна
 Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ 07.05.2019
   учасники АТО  Коратник Олександр, м. Суми 06.05.2019
№23193-23198  військовослужбовці  Військова частина А1414 06.05.2019
№23192  військовослужбовець  Степкін В.М. 03.05.2019
№23191  Осадчий Володимир Володимирович, ст.лейтенант  Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ 02.05.2019
№23187-23190  військовослужбовці  Військова частина А1414 06.05.2019
№23180-23186  Мл. С-нт Бугаєнко Антон Едуардович
 Ст. солдат Дарабанов Олег володимирович
 Ст. солдат Петраш Анатолій Володимирович
 Солдат Потичкін Володимир Андрійович
 Солдат Чорноліс Михайло Володимирович
 Ст. солдат Шевченко Ігор Євгенійович
 Солдат Шпикуляк Микола Вікторович
 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М. 23.04.2019
№23175-23179  учасники АТО  ГО "Спілка прикордонників Чернігівщини" 22.04.2019
№23174 військовослужбовець  Цибульський П.І. 19.04.2019
№23173 не підлягає розголошенню  ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль Україна" Київська міська організація 18.04.2019
№23172  учасник АТО  Небаба В'ячеслав Анатолійович 18.04.2019
№23168-23171

 Стельмащук Геннадій Васильович, ст.лейтенант;

 Кувік Михайло Павлович, солдат;

 Касьянов Руслан Олександрович, ст.солдат;

 Вох Сергій Іванович, лейтенант

 Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ 17.04.2019
№23165-23166

 військовослужбовці

 Голова представництва об'єднання ВГО "Країна" Кузнецов П.А. 12.04.2019
№23162-23164

 учасники АТО

 ГО "Воїни АТО Мостищини" 11.04.2019
№23158-23161

 військовослужбовці

 10 ГШбр АДн 11.04.2019
№23152-23157

 Іванов Олег В'ячеславович, сержант;

 Ішеєв Олександр Юрійович, солдат;

 Ткачов Олександр Тимофійович, капітан

 Командир танкового батальону військовой частини А0666 09.04.2019
№23150-23151 учасники АТО Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М. 09.04.2019
№23145-23149  Старший сержант Блохін Олександр Олександрович
 Старший сержант Костенко Роман Вікторович
 Старший сержант Лєднєв Ростислав Євгенійович
 Молодший сержант Насальський Руслан Леонідович
 Молодший сержант Гончаров Олександр Володимирович
 Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ
08.04.2019
№23140-23144  військовослужбовці  УАІ АТО в Закарпатській області 05.04.2019
№23137-23139  учасники АТО  ТОВ "Такт" 05.04.2019
№23135-23136  військовослужбовці  ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область 03.04.2019
№23131-23134  учасники АТО  Ткачук Р.В. 29.03.2019
№23130

 Шимко Володимир Миколайович

 ГО "Канівський союз ВДВ" 12.07.2019
№23127-23129

 сержант Бойко Віталій Леонідович;

 старший солдат Подчерняєв Володимир Володимирович;

 сержант Теслюк Ігор Миколайович

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович 27.03.2019
№23126

 учасник АТО

 Торубара Данило Олегович, м. Сміла Черкаська область 25.03.2019
№23125

-----------------------------------------------------------

 Колекція 19.03.2019
№23124

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі" 18.03.2019
№23123

-----------------------------------------------------------

 Колекція 19.03.2019
№23122

 боєць АТО

 Вінницький крайовий осередок Українського козацтва 19.03.2019
№23117-23121

 учасники АТО

 Командування 57 ОМБр 18.03.2019
№23115-23116

 співробітники НПУ

 Національна поліція України 13.03.2019
№23114

Однобочка Дмитро

 ГО "Добровольці України" 11.03.2019
№23111-23113

 бійці АТО

 ГО "Товариство ветеранів АТО" 11.03.2019
№23110

 учасник АТО

 Чабан Костянтин Сергійович 06.03.2019
№23107-23109

 військовослужбовці

 Торецька ВЦА Донецької області
18.03.2019
№23102-23106

Корж Віктор Петрович, старшина;

Шараєвський Олег Вікторович, мол.лейтенант;

Шихт Сергій Юрійович, сержант;

Шершньов Олександр Сергійович, старшина;

Теплюк Сергій Петрович, старшина

 УВЦХЄВ ст.капеллан Чоков О.В. 06.03.2019
№23097-23101

 бійці АТО

 Служба економичної безпеки України, Мельниченко В.І. 04.03.2019
№23057-23096

 військовослужбовці

Шполянська міська рада об'єднанної територіальної громади Черкаської області 01.03.2019
№23055-23056

 учасники АТО

 ГО "Учасники бойових дій "ЩИТ" 27.02.2019
№23054

 -------------------------------------------

 Колекція 25.02.2019
№23049-23053

 бійці АТО

 ГФ з Охорони Громадського порядку "Тер Оборони "ВОЛИНЬ" УДА 25.02.2019
№23048

 Гриценко Олександр Петрович, солдат

 ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість"

№5

19.02.2019

№23047

 військовослужбовець

 Пахомов Андрій Миколайович 18.02.2019
№23042-23046

 учасники АТО

 ГО "Методичний центр ГО учасників, інвалідів, ветеранів та волонтерів АТО" 15.02.2019
№23039-23041

 військовослужбовці

 ГО "СО Ветеранів АТО та УБД" м. Славутич 14.02.2019
№23024-23038

 учасники АТО

 Попаснянський районний Будинок культури 12.02.2019
№23022-23023

 Андрущенко Василь Матвєєвич;

 Бєлявський Леонід Віталійович

 БФ "Благодійний вогонь" 11.02.2019
№23021  військовослужбовець  ГС "Українська народна сила" 08.02.2019
№23020

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

08.02.2019

№23010-23019

 Васлуян Володимир Андрійович, ст.солдат;

 Гальчинський Костянтин Олександрович, солдат;

 Матвєєв Сергій Васильович, ст.солдат;

 Савтира Артем Сергійович, ст.солдат;

 Будній Павло Валерійович, ст.солдат;

 Цекот Іван Степанович, ст.солдат;

 Бондарь Тимофій Тимофійович, ст.сержант;

 Катран Олександр Олександрович, ст.солдат;

 Заріцький Анатолій Олександрович, сержант;

 Воронков Євген Олександрович, ст.сержант

 Командир військовой частини А4395

08.02.2019

№23009  військовослужбовець  ГС "Українська народна сила"

08.02.2019

№23007-23008  учасники АТО  Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

08.02.2019

№23006  співробітник НПУ  Національна поліція України

05.02.2019

№23005  не підлягає розголошенню  ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№02

01.02.2019

№23001;

№23002;

№23003;

№23004

 Пухальський Євген Миколайович, солдат;

 Немцев Іван Іванович, ст.сержант;

 Мельник Юрій Іванович, полковник;

 Канащук Микола Володимирович

 ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість"

№3

01.03.2019

№23000  Бондарь Володимир Анатолійович, генерал-майор  СП "Прикордонник"

30.01.2019

№22999  військовослужбовець  Військова частина А0501

28.01.2019

№22998  учасник АТО  Бень Андрій Михайлович

25.01.2019

№22996-22997  полковник податкової міліції  Корлюк Юрій Михайлович
 
 полковник податкової міліції Папенко Валерій Іванович
 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

21.01.2019

№22995  солдат Чалов Данііл Віталійович, військовослужбовець військової частини А0206  ГО Сєвєродонецьке міське відділення Української Асоціації кадрових військовослужбовців звільнених у запас

16.01.2019

№22994  Пінчук Роман Сергійович, військовослужбовець в/ч А4610  Боярська Зорина Олександрівна

15.01.2019

№22993  військовослужбовець  ГГО "Українська Армія Спасіння"

09.01.2019

№22992

 учасник АТО

 Гранкін С.В.

08.01.2019

№22989-22991

 Токарєва Олена Володимирівна, солдат-санінструктор 3 МБ в/ч А0666;

 Нижник Наталя Андріївна, старший солдат-бойовий медик взводу 3 МБ в/ч А0666;

 Галкін Олександр Володимирович, сержант-старший бойовий медик батареї 1 МБ в/ч А0666

 Військова частина А0666

04.01.2019

№22987-22988

 військовослужбовці

 Басовський Денис Володимирович

04.01.2019

№22982-22986

 Павлюк Олександр Петрович;

 Садовець Ігор Олександрович;

 Пилипюк Олексій Петрович;

 Тимошенко Сергій

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут війського капеланства"

03.01.2019


2018 рік

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№22981

 військовослужбовець

 Рємєсков Михайло Олегович

27.12.2018

№22980

 учасник АТО

 Миколенко Андрій

27.12.2018

№22979

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

26.12.2018

№22978

 Ясиновський Олександр Володимирович, капітан, Краматорський прикордонний загін

 ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО"

26.12.2018

№22973-22977

 Руденко Олег Миколайович, ст.сержант;

 Амбарцумян Сергій Арнольдович, ст.прапорщик;

 Погребняк Юрій Петрович, ст.солдат;

 Касумов Владислав Олегович, старшина;

 Сухецький Євгеній Юрійович, сержант

 Командир 2 гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи в/ч А2167 майор Кобзаренко О.Ф.

26.12.2018

№22970-22972

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№12

03.12.2018

№22971

 боєць АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

27.12.2018

№22964-22969

 військовослужбовці 37 ОМПБ:

 Копійко Богдан Миколайович;

 Воронюк Віталій Володимирович;

 Соловйов Олександр Володимирович;

 Тицький Олександр Олександрович;

 В'югін Дмитро Володимирович;

 Мовчан Сергій Віталійович

 Командування 37 ОМПБ

21.12.2018

№22949-22963

 військовослужбовці В/ч А1556:

 Грицюк Віталій Миколайович, прапорщик;

 Мартинюк Сергій Володимирович, ст.лейтенант;

 Креденс Володимир Іванович, ст.лейтенант;

 Хоменко Валентин Володимирович, мол.сержант;

 Шевчук Леонід Степанович, ст.сержант

 військовослужбовці В/ч А0666:

 Рослякова Анастасія Саргіївна, ст.солдат;

 Ткаченко Іван валентинович, ст.лейтенант;

 Клименко Євгеній Володимирович, капітан;

 Покасюк Віктор Анатолійович, ст.солдат;

 Насадчук Ілля Валерійович, ст.солдат;

 Безердян Сергій Миколайович, прапорщик;

 Столяр Іван Дмитрович, лейтенант;

 Середа Юрій Григорович, мол.сержант;

 Бондарчук Андрій Вікторович, ст.сержант;

 Клетчар Тетяна Володимирівна, сержант

 Голова Військової Ради ДУК УВЦХЄВ

№28

20.12.2018

№22944-22948

 Хиленко Вадим Олександрович, ст.солдат;

 Яровой Павло Олександрович, ст.солдат;

 Сорокін Віктор Васильович, сержант;

 Лоза Віктор Миколайович, сержант;

 Гур'єв Борис Борисович, мол.сержант

 ГО "НАШ ВИБІР" м. Чугуїв

18.12.2018

№22938-22943

 військовослужбовці

 Предстоятель АПЦ(А) митрополит Донецький і Харківський Сергій (Бабаревич)

17.12.2018

№22937

 учасник АТО

 Федорічев К.І.

17.12.2018

№22935-22936

 Галуцький В'ячеслав Юрійович, капітан, помічник начальника автомобільної служби;

 Чалий Сергій Олександрович, ст.солдат, водій-електрик, молодший спеціаліст служби охорони державної таємниці

 ТВО начальника штабу - перший заступник командира В/Ч С4261 Денисенко Є.Л.

17.12.2018

№22934

 учасник АТО

 Волгусов Максим Геннадійович, м. Кременчук Полтавська обл.

14.12.2018

№22933

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№12

03.12.2018

№22932

 військовослужбовець

 Тимчаюк І.М., м. Сєвєродонецьк

13.12.2018

№22928-22931

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№12

03.12.2018

№22925-22927

 військовослужбовці

 Військова частина А0536

10.12.2018

№22922-22924

 Ріпскі Василь Йосипович, лейтенант, офіцер 128 ОГШБр;

 Гуцол Володимир Леонтійович, прапорщик, військовослужбовець 128 ОГШБр;

 Кізюн Андрій Петрович, прапорщик, військовослужбовець 128 ОГШБр

 6 гірсько-штурмова рота 128 ОГШБр

10.12.2018

№22921

 боєць АТО

 Всеукраїнське ГО "Ніхто не забутий"

12.12.2018

№22911-22920 

 не підлягає розголошенню

 Громадське формування Марїнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

07.12.2018

№22910

 офіцер НПУ

 Національна поліція України

11.12.2018

№22895-22909

Федосов Андрій Миколайович, сержант поліції - №22900;

Ласюченко Михайло Володимирович, підполковник поліції - 22901

Дроздецький Олександр Сергійович, майор поліції - 22902

Дудник Роман Валерійович, майор поліції - №22903

Кондратюк Лариса Василівна, майор поліції - №22904

Данілєнко Тімур Сергійович, капітан поліції - №22905

Кисленських Сергій Вікторович, капітан поліці - №22906

Неровний Владислав Валерійович, капітан поліції - №22907

Соколов Сергій Олексійович, капітан поліції - №22908

В’язніков Дмитро Віталійович, ст.лейтенант поліції - №22909

Носаль Владислав Володимирович, ст.лейтенант поліції - №22895

Деденьов Євген Олександрович, лейтенант поліції - №22896

Кочетов Кирило Олександрович, лейтенант поліції - №22897

Десінов Олександр Ігорович, ст.сержант поліції - №22898

Пятко Руслан Сергійович, сержант поліції - №22899

 ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

07.12.2018

№22894

 учасник АТО

 Проценко Валерій Якович

07.12.2018

№22891-22893

 Орел Стелла Григорівна;

 Цесельський Сергій Володимирович;

 Федонюк Олександр Миколайович

 Товариство ветеранів АТО Запоріжжя

06.12.2018

№22890

 боєць АТО

 Військова частина А2896

05.12.2018

№22884-22889

 військовослужбовці

 Асоціація Незалежних Православних Громад

05.12.2018

№22882-22883

 бійці АТО

 Шматко Р.Ю.

05.12.2018

№22878-22881

 учасники АТО

 Дубенська РДА, Парфенюк Юрій Васильович

04.12.2018

№22873-22877

 військовослужбовці

 ГО "Захисники Батьківщини"

30.11.2018

№22869-22872

 учасники АТО

 УВХЦЄВ, ст.капелан Чоков О.В.

30.11.2018

№22863-22868

 учасники бойових дій:

 Моркочань Сергій;

 Крилов Сергій;

 Малашицький Володимир;

 Малашицький Олександр;

 Мартинюк Віталій;

 Бречко Віталій

 ГО "Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО "Альфа"

30.11.2018

№22860-22862

 військовослужбовці

 Смілка Віталій, м. Городок Львівська область

29.11.2018

№22859  військовослужбовець ЗСУ  Служба економічної безпеки України, Мельниченко В.І.

29.11.2018

№22844-22858

 учасники АТО

 Чернецова В.М.

29.11.2018

№22836-22843

 учасники АТО

 Військова частина А2896

28.11.2018

№22811-22835

 Дронишинець Ігор Миколайович;

 Огразанскі Степан Степанович;

 Бурмей Олесандр Сергійович;

 Біцко Юрій Дмитрович;

 Риган Василь Михайлович;

 Колесар Федір Федорович;

 Ремецький Золтан Золтанович;

 Баркасі Іштван Васильович;

 Опаленик Юрій Іванович;

 Лелекач Іван Михайлович;

 Лейко Степан Степанович;

 Мороз Владислав Владиславович;

 Гафич Віктор Юрійович;

 Греца Сергій Михайлович;

 Дюгов Віталій Іванович;

 Желіховський Олександр Володимирович;

 Рижак Михайло Михайлович;

 Шипляк Степан Степанович;

 Коновал Сергій Миколайович;

 Ганич Петро Петрович;

 Боринський Іван Петрович;

 Блага Віктор Михайлович;

 Балла Едуард Йосипович;

 Вачіля Ілля Георгійович;

 Риган Валерій Валерійович

 Відділ культури Ужгорожської РДА

28.11.2018

№22796-22810

 Бут Вадим Геннадійович, сержант, військовослужбовець 53 ОМБр;

 Махортов Сергій Олександрович, сержант,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Насмашний Тимур Андрійович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Кульбашний Владислав Романович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Бондарчук Михайло Михайлович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Сененко Руслан Володимирович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Плужник Юрій Олександрович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Золотовський Максим Вікторович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Рєвякін Фелікс Миколайович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Малік Едуард Олександрович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Бахрева Анна Іванівна, ст.солдат, військовослужбовець 53 ОМБр;

 Рогожніков Михайло Станіславович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Мироненко Сергій Володимирович, прапорщик, військовослужбовець ХНУ повітряниї сил ім. Івана Кожедуба;

 Толбатов Сергій Володимирович, ст.сержант,  військовослужбовець ХНУ повітряниї сил ім. Івана Кожедуба;

 Єкимов Олексій Юрійович, сержант, військовослужбовець ХНУ повітряниї сил ім. Івана Кожедуба;

 ГО СВУАЗУЗКВ

27.11.2018

№22791-22795

 учасники АТО

 11 ОМПБ "Київська Русь", Крамаревський Андрій Олександрович

27.11.2018

№22788-22790

 військовослужбовець

 Військова частина А4590

28.11.2018

№22787

 Мотолига Юрій Володимирович, підполковник

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

27.11.2018

№22781-22786

 Полулященко Юрій Едуардович, полковник, військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату;

 Денисов Андрій Геннадійович, майор, командир батальйону ТрО;

 Дорогін Андрій Миколайович, старшина, військовослужбовець 53 ОМБр;

 Ігнатов Станіслав Євгенійович, старшина,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Шубін Сергій Володимирович, сержант,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Попковський Валерій Валентинович, сержант,  військовослужбовець 53 ОМБр

 ГО СВУАЗУЗКВ

27.11.2018

№22771-22780

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№11

01.11.2018

№22757-22770

 учасники бойових дій:

 Гупалюк Володимир Миколайович;

 Ластовський Юрій Андрійович;

 Мосійчук Петро Юрійович;

 Хоміцький В'ячеслав Юрійович;

 Васюк Сергій Сергійович;

 Гнатюк Олег Миколайович;

 Заєць Роман Михайлович;

 Панасюк Андрій Петрович;

 Сидорин Іван Іванович;

 Єдинак Руслан Олександрович;

 Кудін Віталій Степанович;

 Капітула Олександр Олександрович;

 Плещенко Юрій Вікторович;

 Плещенко Андрій Вікторович

 Дубенська РДА

27.11.2018

№22756

 учасник АТО

 ГО "Волонтери України"

26.11.2018

№22745-22755

 військовослужбовці ЗСУ

Служба економічної безпеки України, Мельниченко В.І.

26.11.2018

№22742-22744

 офіцери НПУ 

 Національна поліція України

26.11.2018

№22736-22741

 офіцери НПУ

 Національна поліція України

23.11.2018

№22727-22735

 бійці АТО

 Шматко Раїса

23.11.2018

№22726

 учасник АТО

 Сергій

22.11.2018

№22724-22725

 військовослужбовці

 Військова частина А0536

22.11.2018

№22721-22723

 військовослужбовці

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

22.11.2018

№22714-22720

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№11

01.11.2018

№22705-22713

 військовослужбовці

 Дубенська міська рада 20.11.2018
№22690-22704

 бійці АТО

 Бондарчук Світлана Альбертівна, м. Дубно Рівненська обл. 16.11.2018
№22651-22689

 учасники АТО

 Командування 14 бригади 16.11.2018
№22641-22650

 військовослужбовці

 Бойко Н.Г., м. Вільнянськ Запорізька область 15.11.2018
№22640

-------------------------------------------------------------------

 Колекція 20.11.2018
№22636-22639

 бійці АТО

 ГС "Українська народна сила" 15.11.2018
№22633-22635

 учасники АТО

 Кондакова Наталія Володимирівна, м. Суми 14.11.2018
№22632

 Белан Василь Михайлович, солдат, водій

 Сутулов Олег Ігорович 13.11.2018
№22631

 Гобдич Ярослав Васильович, ст.солдат

 капітан Левінський Олександр Сергійович 13.11.2018
№22621-22630

 учасники АТО

 ФОП Науменко В.А. 09.11.2018
№22620

  Коротченко Євгеній Вікторович, солдат, військовослужбовець 101 ОБрО ГШ ЗСУ

 Герасим Дмитро Анатолійович 19.11.2018
№22619

 Любшин Андрій Сергійович

 Національна поліція України 09.11.2018
№22617-22618

 бійці АТО

 ГО "Набат Кривбас"  09.11.2018
№22616

 Грузін Олег Анатолійович, солдат

 Бучанська РДА 08.11.2018
№22615

 Шаповал Василь Леонідович

 ВГО "КРАЇНА" 06.11.2018
№22614

 Прасол Олександр Олександрович

 ХВ УС МПА 01.11.2018
№22604-22613

 військовослужбовці

 ФОП Науменко В.А. 01.11.2018
№22601-22603

 учасники АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області" 01.11.2018
№22594-22600

 бійці АТО

 ГО "Івано-Франківська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України", Коваленко В.О. 01.11.2018
№22586-22593

 учасники АТО

ГС "Українська народна сила", Кунда Б.В. 31.10.2018
№22581-22585

 бійці АТО

 Булат Олег Русланович, смт. Очеретине Донецька обл. 29.10.2018
№22573-22580

 військовослужбовці

 Військова частина А0501 25.10.2018
№22571-22572

 учасники АТО

Служба економічної безпеки України, Мельниченко В.І. 24.10.2018
№22563-22570

 військовослужбовці

 ГО "Асоціація незалежних Православних Громад" 22.10.2018
№22562

 учасник АТО

 ГО "Дніпровська міська спілка воїнів АТО "ЩИТ" 22.10.2018
№22551-22561

 військовослужбовці

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торецьк Донецька область 19.10.2018
№22528-22550

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли" 16.10.2018
№22504-22527

 учасники АТО

 Касапов Максим Володимирович 16.10.2018
№22503

 боєць АТО

 Мих Сергій Ігорович 16.10.2018
№22499-22502

 Яковлев Сергій Олександрович, ст. солдат;

 Лучка Сергій Михайлович, сержант;

 Круговий Максим Юрійович, мол.сержант;

 Петрухін Руслан Олександрович, сержант

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця" 12.10.2018
№22497-22498

 Манзя Євгеній В'ячеславович, військовослужбовець Центру МПЗ ЗСУ;

 Калашніков Олег Петрович, військовослужбовець 26 артилерійської бригади

 Мартич Віталій Олександрович 12.10.2018
№22495-22496

 Кузьменко Віталій Сергійович, солдат, механік-водій БМ;

 Волошин Олексій Вікторович, ст.солдат, старший механік-водій

 Спілка ветеранів АТО та членів іх сімей 12.10.2018
№22493-22494

 військовослужбовці

 Ткачук Р.В. 11.10.2018
№22492

 Лесь Сергій Олександрович, ст.лейтенант поліції

 Національна поліція України 11.10.2018
№22491

 боєць АТО

 ГС "Українська народна сила" 11.10.2018
№22490

 учасник бойових дій

 Адміністрація Президента України  12.10.2018
№22489

 військовослужбовець

 Непомящий Олександр Миколайович 10.10.2018
№22484-22488

 військовослужбовці

 Смілка Віталій, м. Городок Львівська обл. 10.10.2018
№22479-22483

 учасники АТО

 Гаврилов Олександр Вікторович 10.10.2018
№22476-22478

 Арсененко Павло Миколайович;

 Субачев Олександр Іванович;

 Тимошенко Віталій Володимирович

 Голова Дніпровської міської спілки воїнів АТО "Щит" Ожогін В. 10.10.2018
№22475

 боєць АТО

 Денисенко Денис ДПСУ 10.10.2018
№22473-22474

------------------------------------------------------------------

 Кузьменко Сергій, колекція 10.10.2018
№22472

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли" 10.10.2018
№22471

 Мейгеш Володимир Михайлович, ст.солдат ЗСУ, учасник АТО

 ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини" 10.10.2018
№22470

 учасник АТО

 ГО "Всеукраїнська організація сприяння ЗСУ ім. Гетьмана Сагайдачного" 09.10.2018
№22466-22469

 військовослужбовці

 Маньківська районна державна адміністрація 09.10.2018
№22465

 Бельтюков Олексій Леонідович

 ГО "Захистники Батьківщини" 11.10.2018
№22464

 Михайлов Михайло Вікторович

 ГО "Захистники Батьківщини" 11.10.2018
№22463

 Лисенко Василь Володимирович

 ГО "Захистники Батьківщини" 11.10.2018
№22462

 Петренко Євгеній Олександрович

 ГО "Захистники Батьківщини" 11.10.2018
№22461

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли" 08.10.2018
№22459-22460

Якименко Василь Васильович, ст.лейтенант поліції управління патрульної поліції у м. Києві, учасник АТО;

 Коханівський Анатолій Дмитрович, солдат ЗСУ, учасник АТО

 ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини" 08.10.2018
№22456-22458

 Горносталь Сергій Володимирович;

 Малишев Сергій Анатолійович;

 Фурса Володимир Вікторович

 Народний депутат України Дмитренко О.М. 09.10.2018
№22451-22455

 учасники АТО

 ГО "Всеукраїнська організація сприяння ЗСУ ім. Гетьмана Сагайдачного" 09.10.2018

№22441-22450;

 Коритко Юрій Володимирович;

 Будзінський Сергій Олександрович;

 Пилипчук Ігор Романович;

 Солоненко Роман Іванович;

 Павлюк Сергій Олексійович;

 Ящук Олександр Вікторович;

 Тарнавський Олександр Олексійович;

 Козачок Олександр Олександрович;

 Шеремет Володимир Олександрович;

 Данилевич Юрій Миколайович;

 Мельниченко Сергій Васильович;

 Наумчук Микола Миколайович;

 Лагодич Олег Михайлович

 Черняхівська районна державна адміністрація 09.10.2018
№22423-22440

 Кутовий Вадим Борисович (посметрно), мол.сержант, механік-водій;

 Палєшко Сергій Вячеславович (посмертно), мол. сержант, оператор ТЗМ;

 Троценко Юрій Станіславович, мол.сержант, водій-механік-кранівник ТЗМ;

 Швидько Іван Петрович, солдат, водій паливно-заправної машини;

 Камчажний Олександр Павлович, ст.солдат, водій-механік-кранівник;

 Чернушенко Дмитро Іванович, мол.сержант, оператор ТЗМ;

 Прозорий Олег Іванович, старшина, командир відділення зв'язку;

 Крюков Сергій Васильович, сержант - оператор ТЗМ;

 Дудка Олександр Миколайович, мол.лейтенант, командир відділення управління;

 Криводуб Володимир Іванович, ст. сержант - оператор ТЗМ;

 Кунда Володимир Миколайович, прапорщик, головний старшина 27 бригади;

 Базюра Володимир Іванович, солдат - оператор ТЗМ;

 Рудковський Максим Вікторович, солдат - оператор ТЗМ;

 Кононов Денис Володимирович, солдат,  водій-механік-кранівник ТЗМ;

 Поляков Андрій Олександрович, ст.сержант, водій паливно-заправної машини;

 Вольченко Юрій Миколайович, солдат, водій-механік-кранівник;

 Гетьман Сергій Костянтинович, солдат, механік-водій БМ;

 Дігтяренко Роман Миколайович, солдат, водій-механік-кранівник 

 Спілка ветеранів АТО та членів іх сімей 09.10.2018
№22413-22422

 учасники АТО

 ГО "Товариство ветеранів АТО" 09.10.2018
№22411-22412

 Мераджи Василь Васильович, солдат;

 Ходюков Олег Володимирович, солдат

 Командир 6 гірсько-штурмової роти 128 ОМБр, мол.лейтенант Соколан Вадим Едуардович 09.10.2018
№22401-22410

 Нестеренко Євген Едуардович, сержант;

 Михайлик Віктор Андрійович, сержант;

 Палазнік Євген Миколайович, солдат;

 Леончук Сергій Леонідович, мол. сержант;

 Бурдун Олексій Петрович, солдат;

 Мєзенцев Олександр Григорович, солдат;

 Ісмаілов Радіон Бахтіярович, солдат;

 Тарасюк Андрій Миколайович, солдат;

 Письменний Костянтин Борисович, солдат;

 Кравець Олег Михайлович, ст.солдат

 Новотроїцька районна рада 

 Районний центр культури та дозвілля Херсонська область

 08.10.2018
№22400

 Голубенко Олександр Сергійович, ст.солдат

Командир 6 гірсько-штурмової роти 128 ОМБр, мол.лейтенант Соколан Вадим Едуардович 09.10.2018
№22395-22399

Конкевич Богдан

Розовік Вадим

Голятов Дмитро

Бусел Дмитро

Панов Олексій

Голова ГС "Спілка воїнів АТО Волині" Серватович Олександр Іванович 08.10.2018
№22394

 боєць АТО

 Соколов Олександр Васильович, м. Харків 08.10.2018
№22368-22390

 учасники АТО

 Голова ГС "Українська Народна Сила Кунда Б.В. 08.10.2018
№22367

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли" 05.10.2018
№22366

 боєць АТО

 Подольська Людмила Віталіївна, м. Кривий Ріг Дніпропетровська обл. 05.10.2018
№22365

 Дінул Олег Іванович

 пенсіонер МВС 05.10.2018
№22363-22364

 учасник АТО

 Демченко Олександр Володимирович, м. Суми 05.10.2018
№22362

 Ткачук Віталій Іванович

 Луцьке міське громадське формування "Варта порядку" 05.10.2018
№22361

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№10

01.10.2018

№22355-22360

 учасники АТО

 ПП Федина Іван Дмитрович 05.10.2018
№22352-22354

 бійці АТО

 128 ОГШБ МПБ 05.10.2018
№22351  не підлягає розголошенню  ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№10

01.10.2018

№22341-22350

 учасники АТО

 ГО "Верхньорогачицька спілка учаснників АТО" 05.10.2018
№22338-22340

 бійці АТО

 Командир військовой частини А1939 22.10.2018
№22332-22336

 учасники АТО

 ГО "Всеукраїнська організація сприяння ЗСУ ім. Гетьмана Сагайдачного" 18.10.2018
№22330-22331

 військовослужбовці

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність" 17.10.2018
№22317-22329

 учасники АТО 

 БО "Я - Волноваха" 03.10.2018
№22301-22316

 Воронич Василь Михайлович;

 Василів Павло Миронович;

 Тимків Іван Іванович;

 Дубів Дмитро Володимирович;

 Капущак Іван Дмитрович;

 Рожко Дмитро Михайлович;

 Гандзюк Віталій Іванович;

 Андрійчук Роман Васильович;

 Івасютин Уляна Ярославівна;

 Лібанов Іван Вікторович;

 Дубів Володимир Володимирович;

 Пчолкін Володимир Сергійович;

 Удуд Володимир Ігорович;

 Роговий Ярослав Володимирович;

 Гребенченко Василь Сергійович;

 Глодан Андрій Зіновійович

 Стеценко Юрій 03.10.2018
№22296-22300

 бійці АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 03.10.2018
№22291-22295

 Бальчук Олександр Володимирович, лейтенант поліції - №22291;

 Любич Ярослав Володимирович, сержант поліції - №22293;

 Александров Максим Андрійович, ст. сержант поліції - №22294;

 Полежака Олександр Миколайович, ст.сержант поліції - №22295;

 Лисенко Євген Миколайович, ст.сержант поліції - №22292

 ГС "Федерація ГО учасників АТО Київщини" 03.10.2018
№22290

 боєць АТО

 ГО "Спілка ветеранів Криворізького МВ Управління поліції охорони в Дніпропетровській області", Сапожник О.А. 05.10.2018
№22287-22289

 учасники АТО

 "Ветеранська спілка учасників АТО та захистників Вітчизни" 04.10.2018
№22286

 учасник АТО

 Білоконенко Ігор Петрович 03.10.2018
№22271-22285

 військовослужбовці

 Глибоцька РДА 02.10.2018
№22270

 Ткачук Роман Федорович (посмертно)

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська" 02.10.2018
№22267-22269

 військовослужбовці

 Козацький кош Запоріжжя 02.10.2018
№22264-22266

 Швець Ігор Валентинович, полковник податкової міліції;

 Тімченко Віктор Іванович, полковник податкової міліції;

 Остапенко Ростислав Вікторович, капітан податкової міліції

 Перший відділ управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області 01.10.2018
№22257-22263

 учасники АТО

 53 ОМБр 01.10.2018
№22231-22256

 Старіченко Михайло Вікторович, ст.лейтенант податкової міліції;

 Панасевич Євген Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Духновський Павло Сергійович, ст.лейтенант податкової міліції;

 Двадцятий Андрій Володимирович, підполковник  податкової міліції;

 Дуб Олег Васильович, капітан податкової міліції;

 Остапенко Ростислав Вікторович, капітан податкової міліції;

 Малюк Вікторія Ігорівна, лейтеннант податкової міліції;

 Шмундир Роман Іванович, підполковник податкової міліції;

 Тимченко Віктор Іванович, полковник податкової міліції;

 Деркач Любомир Васильович, ст.прапорщик податкової міліції;

 Приймак Віктор Петрович, підполковник податкової міліції;

 Актамиров Руслан Вікторович, полковник податкової міліції; 

 Арбузов Артем В'ячеславович, майор податкової міліції;

 Гайнутдінов Олександр Вікторович, підполковник  податкової міліції;

 Шеремет Валерій Володимирович, майор податкової міліції;

 Делікатний Віталій Юрійович, майор податкової міліції;

 Лях Олександр Дмитрович, підполковник податкової міліції;

 Богданюк Олександр Олександрович, капітан податкової міліції;

 Івахненко Сергій Васильович, підполковник податкової міліції;

 Стасюк Миколай Миколайович, підполковник податкової міліції;

 Заранський Зіновій Володимирович;

 Кунаков Володимир Анатолійович, полковник податкової міліції;

 Волошенюк В'ячеслав Володимирович, підполковник  податкової міліції;

 Губін Сергій Михайлович, підполковник податкової міліції;

 Ісаченко Станіслав Володимирович, капітан податкової міліції;

 Міхно Владислав Валерійович, ст.лейтенант податкової міліції

 Бахмутська РДА Донецької області 01.10.2018
№22211-22230

 учасники АТО

 Командування 58 бригади 28.09.2018

№22203-22210

 Швець Ігор Валентинович, полковник податкової міліції;

 Глуховцов Сергій Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Сорокіня Наталія Вікторівна, майор податкової міліції;

 Асєєв Роман Володимирович, лейтенант податкової міліції;

 Андрєєв Віктор Євгенович, майор податкової міліції;

 Івасик Павло Григорович, ст.лейтенант податкової міліції;

 Маркін Олег Олександрович, майор податкової міліції;

 Марців Ігор Леонідович, ст.лейтенант податкової міліції

 Бахмутська РДА Донецької області

01.10.2018

№22198-22202

Коханий Артем

Коваль Олег

 УАІАТО в Закарпатській області

27.09.2018

№22199

Коваленко Юрій Іванович, волонтер

Спілка ветеранів АТО та членів їх сімей

17.09.2018

№22171-22197

 учасники АТО

 Писаренко Олексій Павлович

27.09.2018

№22150-22170

 військовослужбовці

 Виконавчий комітет Лубенської міської ради

24.09.2018

№22101-22149

 бійці АТО

 Профспілковий комітет ПМГУ ПАТ "Кривбасзалізрудком"

24.09.2018

№22100

 Молчанов Олексій Миколайович (посмертно)

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

02.10.2018

№22095-22099

 учасники АТО

 ГО "Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО "Альфа"

25.09.2018

№22093-22094

 Коріньков Олександр Олександрович;

 Гнідко Володимир Миколайович

 Устинівська районна організація СОЮЗ "Чорнобиль", ГО ветеранів Афганістану та ветеранів АТО

24.09.2018

№22090-22092

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№09

03.09.2018

№22080-22089

 учасники АТО

 ГО "Овруцька районна спілка ветеранів АТО"

20.09.2018

№22078-22079

Роман Станібула 

Роман Чорнобай 

Смілка Віталій, м. Городок Львівська область

19.09.2018

№22074-22077

 військовослужбовці 92 ОМБр

 Взвод снайперів В/ч А0501

17.09.2018

№22064-22073

 бійці АТО

 УАІ АТО в Закарпатськїй області

17.09.2018

№22062;

№22063

 Пишний Євген Валерійович;

 Казачиков Олександр Вікторович

Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану

17.09.2018

№22201-22261

 учасники АТО

 Мокрокалигірська сільська рада ОТГ

12.09.2018

№22198-22200

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

12.09.2018

№22196-22197

 учасники АТО

 Мокрокалигірська сільська рада ОТГ

13.09.2018

№22195

 Куцмус Юля Олександрівна

 ГО "Спілка учасників АТО Боярки"

12.09.2018

№22185-22194

 бійці АТО

Відділ культури Попаснянської РДА

10.09.2018

№22180-22184

 учасники АТО 

 Маловисківська міська рада Кіровоградської області

10.09.2018

№22179

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№09

01.09.2018

№22177-22178

 військовослужбовці

 Степкин В.Н., м. Маріуполь Донецька область

07.09.2018

№22172-22176

 учасники АТО

 ГО Львівська обласна організація "Ветеранський Рух"

05.09.2018

№22161-22171

 Пугач Сергій Олександрович, ст. сержант;

 Климентьєв Леонід Русланович, ст. солдат;

 Євтушок Максим Сергійович, ст.солдат;

 Шахбанов Назрудін Несредінович, ст. солдат;

 Шикера Віталій Володимирович, ст. сержант;

 Загирняк Андрій Дмитрович, ст. солдат;

 Ємєльягін Віталій Анатолійович, мол.сержант;

 Веклич Віталій Миколайович, ст.сержант;

 Волинець Олександр Костянтинович, сержант;

 Барабаш Михайло Ількович, ст.солдат;

 Коваль Андрій Юрійович, ст.солдат

 Командування танкового батальйону 72 ОМБр Шлапацький Олександр Сергійович

05.09.2018

№22159-22160

 бійці АТО

 Піддубський Вадим Михайлович (капелан 93 ОМБр)

03.09.2018

№22149-22158

 учасники АТО

 Українська асоціація Інвалідів АТО в Закарпатській області

03.09.2018

№22145-22148

 бійці АТО

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирській області "Інститут військового капеланства"

03.09.2018

№22141-22144

 військовослужбовці

 Штурман Батальон "Айдар"

30.08.2018

№22133-22140

 бійці АТО

 53 ОМБр

29.08.2018

№22132

 учасник АТО

 Ветеранське ГО "Нікого не забути"

29.08.2018

№22131

 учасник АТО  

 Голова ГС "Українська Народна Сила Кунда Б.В.

27.08.2018

№22128-22130

 Кузьменко Євген Васильович;

 Приходько Анатолій Анатолійович;

 Салгалов Денис Сергійович

 Національна поліція України

27.08.2018

№22126-22127

 Степанов Олег Юрійович;

 Велітченко Вячеслав Валерійович

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області"

22.08.2018

№22121-22125

 діючі співробітники СБУ, прізвища яких не розголошуються;

 Жук Анатолій Павлович, учасник АТО

 ГО "Асоціація ветеранів СБУ "Семерка"

22.08.2018

№22091-22120

 учасники АТО

 Яворівська РДА Львівської області

21.08.2018

№22084-22090

 діючі співробітники СБУ, прізвища яких не розголошуються

 ГО "Асоціація ветеранів СБУ "Семерка"

22.08.2018

№22083

 учасник АТО

 Штурман, батальон Айдар

21.08.2018

№22082

 боєць АТО

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області"

21.08.2018

№22079-22081

 військовослужбовці

 Спілка Віталій, м. Города Львівська обл.

20.08.2018

№22078

 Савченко Константин Євгенович, ст.солдат

 Громада Дніпропетровської області

20.08.2018

№22076-22077

 Балдас Андрій Володимирович, учасник АТО;

 Іваненко Іван Сергійович, учасник АТО

 Депутат обласної ради Авер'янов Олег В'ячеславович

21.08.2018

№22066-22075

 учасники АТО

 БО "Я - Волноваха"

20.08.2018

№22053-22065

 Півень Михайло Андрійович;

 Кандупа Володимир Григорович;

 Кубрик Володимир Анатолійович;

 Шишкін Олександр Миколайович;

 Гамай Дмитро Володимирович;

 Імматкулов Валерій Дормановіч;

 Семеринський Євген Володимирович;

 Чернишенко Юрій Степанович;

 Кукер Василь Степанович;

 Тертишний Ігор Леонідович;

 Мерхо Олександр;

 Старов Володимир Михайлович;

 Філатов Олександр Вікторович

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області"

22.08.2018

№22051-22052

 Плиска Олександр Юрійович, боєць АТО;

 Жарій Олександр Григорович, боєць АТО

 Соброна районна у місті Дніпрі рада

17.08.2018

№22049;

№22050

 Волощенко Вадим;

 Демченко Ігор Станіславович

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область, Венгер С.В.

17.08.2018

№22037-22048

Сергій Єременко

Петро Кицеля

Сергій Мартинов

Микола Назаренко

Олександр Терешко

Великописарівська районна рада Сумської області

17.08.2018

№22031-22036

 Повзун Богдан Вікторович, ст.сержант;

 Марійчук Ярослав Володимирович, ст.солдат;

 Семенович Ігор Михайлович, мол.сержант;

 Берчук Михайло Степанович, ст.солдат;

 Нарадько Сергій Юрійович, мол.сержант;

 Бєльський Володимир Олександрович, мл.сержант

 Командир 6 гірсько-штурмової роти 128 ОГШБр ст.лейтенант Німець Роман Миколайович

17.08.2018

№22023-22030

 Саварін Олександр Сергійович, старшина;

 Павлов Михайло Володимирович, сержант;

 Фіберг Олег Миколайович, мол.сержант;

 Шуляков Павло Олегович, мол.сержант;

 Дейнека Олександр Володимирович, ст.солдат;

 Роговський Віктор Вікторович, ст.солдат;

 Хацановський Олександр Володимирович, ст.солдат;

 Цуркаль Олексій Олександрович, солдат 

 Волноваська районна рада

 17.08.2018

№22021-22022

 військовослужбовці

 ГО "Спілка ветеранів Антитерористичної операції"

17.08.2018

№21997-22020

 бійцям АТО за мужність, самовідданність та зразкове виконання військового обов'язку

 ГО "Воїнів-учасників АТО Магдалинівського району"

16.08.2018

№22019

Фешко Юрій Юрійович (посмертно)

ГО "Ветерани АТО"

№4

12.10.2018

№21996

 Плакса Микола Володимирович 

Виконавчий комітет Южненської міської ради

16.08.2018

№21975-21995

 Прохоренко Роман Васильович, лейтенант податкової міліції;

 Коломієць Юрій Дмитрович, майор податкової міліції;

 Водолага Андрій Андрійович, лейтенант податкової міліції;

 Савка Іван Іванович, ст.лейтенант податкової міліції;

 Мулик Олександр Анатолійович, майор податкової міліції;

 Малахов Олександр Олександрович, майор податкової міліції;

 Добриця Олена Вікторівна, підполковник податкової міліції;

 Кольба Наталія Анатоліївна, підполковник податкової міліції;

 Задніпрянець Дмитро Віталійович, капітан податкової міліції;

 Овчаренко Олександр Олександрович, підполковник  податкової міліції;

  Яковишин Тарас Борисович, полковник податкової міліції;

 Брич Володимир Васильович, полковник податкової міліції;

 Микольчук Ольга Леонідівна, капітан податкової міліції;

 Дембіцький Сергій Казимирович, полковник податкової міліції;

 Атаманчук Андрій Володимирович, лейтенант податкової міліції;

 Оксенюк Олександр Володимирович, полковник податкової міліції;

 Забарний Борис Григорович, полковник податкової міліції;

 Неживой Олександр Володимирович, підполковник  податкової міліції;

 Карабін Василь Васильович, підполковник податкової міліції;

 Лихолат Ольга Ярославівна, майор податкової міліції;

 Черняк Ольга Леонідівна, підполковник податкової міліції

 Бахмутська РДА Донецької області

16.08.2018

№21958-21974

 військовослужбовці ЗСУ (АТО)

 СЕБ України, генерал-полковник Мельниченко В.І.

16.08.2018

№21957

 військовослужбовець

 СП Прикордонник

14.08.2018

№21955-21956

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№08

01.08.2918

№21954

 військовослужбовець

 Олешко Юрій Вікторович, м. Дніпро

15.08.2018

№21953

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

15.08.2018

№21951-21952

 учасники АТО

 "Ветеранська спілка учасників АТО та захистників Вітчизни", Юрах М.А.

15.08.2018

№21948-21950

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

15.08.2018

№21940-21947

 бійці АТО

 Миронівська міська рада

15.08.2018

№21938;

№21939

 Магдаліна Станіслав Володимирович;

 Козін Сергій Васильович

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область, Венгер С.В.

14.08.2018

№21930-21937

 військовослужбовці

 Мамась Олена Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

14.08.2018

№21928-21929

 Гриців Володимир Богданович, рядовий запасу;

 Максимець Любомир Ярославович, солдат

 Рожнятівський районний військовий комісаріат

14.08.2018

№21926-21927

 військовослужбовці 93 ОМБр:

 Синюта Юрій Григорович, старшина - №21927;

 Бєлай Сергій Володимирович, мол.сержант - №21926

 ГО "Учасники АТО проти корупції "АК"

13.08.2018

№21914-21925

 Варзар Олександр Сергійович, мол.сержант;

 Холчавко Олександр Андрійович, ст.матрос;

 Голушко Юрій Володимирович, сержант;

 Кірікович В'ячеслав Олександрович, прапорщик;

 Приходько Олександр Володимирович, солдат;

 Прущак Валерій Андрійович, старшина;

 Фурман Юрій Анатолійович, сержант;

 Войтов Сергій Миколайович, ст.прапорщик;

 Камочкін Юрій Миколайович, підполковник;

 Бурий Олександр Францович, головний сержант;

 Філь Віталій Олександрович, ст.матрос;

 Нарусевич Сергій Петрович, ст.прапорщик

 Голова відокремленого підрозділу ГО всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО"Побратими України" в Одеській області Підгайний П.О.

13.08.2018

№21913

 офіцер НПУ

 РПСПОП "Суми" ГУНП в Сумській області

13.08.2018

№21911-21912

 співробітники НПУ

 Попаснянський відділ поліції ГУНП в Луганській області

13.08.2018

№21901-21910

 учасники АТО

Центр допомоги учасникам АТО при ХОДА

09.08.2018

№21898-21900

 учасники АТО

 ГО "Ветеранська спілка учасників АТО та захистників Вітчизни", Юрах Микола Анатолійович

10.08.2018

№21897

--------------------------------------------------------------------

 Колекція

10.08.2018

№21894-21896

 учасники АТО

 БО БФ "Солдатскі матері"

10.08.2018

№21881-21893

 Алунга Денис Олександрович;

 Близнюк Володимир Володимирович;

 Волошин Євген Сергійович;

 Десятник Андрій;

 Дзюбан Василь Вікторович;

 Дубовий Дмитро Анатолійович;

 Кошовський Віталій Юрійович;

 Мазур Руслан Олексійович;

 Пономарьов Олександр;

 Соколовський Руслан Валентинович;

 Стратійчук Сергій Миколайович;

 Фурман Олександр Вікторович;

 Ярошенко Вадим Володимирович

 БО "Всеукоаїнський благодійний фонд "Наш рідний край" Герчак Сергій Михайлович

10.08.2018

№21875-21880

Драгомарецький Олександр Олександрович;
Фаренюк Юрій Сергійович;
Зімін Віталій Борисович;
Наливайко Андрій Віталійович;
Бурнов Олег Вікторович;
Михайловський Леонід Васильович;
Пилипенко Павло Олександрович;
Білоус Ігор Васильович;
Полегенько Анатолій Миколайович;
Горєлов Микола Анатолійович;
Кузьменко Сергій Генадійович.

Центр допомоги учасникам АТО при ХОДА

09.08.2018

№21874

 військовослужбовець

 Степкін В.М., м. Маріуполь Донецька обл.

03.08.2018

№21868-21873

 Губочкін Сергій Олександрович, ст.сержант - №21871;

 Аврамов Станіслав Сергійович, сержант - №21869;

 Водка Наталія Сергіївна, сержант - №21868;

 Потворов Василь Олександрович, мол.сержант - №21872;

 Бриж Світлана Семенівна, ст.солдат - №21870;

 Пономарьова Ірина Анатоліївна, ст.солдат - №21873;

  - військовослужбовці 93 ОМБр

 ГО "Учасники АТО проти корупції "АК"

02.08.2018

№21847-21867

 Стешенко Ігор Борисович, сержант;

 Михайленко Юрій Івановвич, прапорщик;

 Панченко Микола Володимирович, ст.солдат;

 Морнослюк Сергій Вікторович, ст.солдат;

 Бабко Микола Григорович, солдат;

 Шадрін Андрій Олексійович, солдат;

 Колот Валерій Леонідович, сержант;

 Єрмакович Сергій Володимирович, сержант;

 Плахтін Микола Юрійович, солдат;

 Березняк Максим Олександрович, ст.солдат;

 Джафаров Зориб Гимурак-огли, солдат;

 Жиленко Олександр Володимирович, ст.солдат;

 Демченко Сергій Іванович, мол.сержант;

 Гірман Михайло Іванович, сержант;

 Пашко Сергій Миколайович, солдат;

 Панасенко Михайло Миколайович, мол.сержант;

 Смерека Сергій Степанович, солдат;

 Лишенко Олександр Едуардович, солдат;

 Готовкін Владіслав Володимирович, ст. солдат;

 Соколов Андрій Борисович, солдат;

 Кулежкін Максім Сергійович, солдат

 Шматко Раїса Юріївна, м. Київ

01.08.2018

№21845-21846

 співробітники НПУ

 Попаснянський відділ поліції ГУНП в Луганській області

30.07.2018

№21844

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

27.07.2018

№21842-21843

 учасники АТО

 Шевченко Тихін Віталійович, м. Маріуполь Донецька обл.

26.07.2018

№21840-21841

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№07
02.07.2018 

№21833-21839

 учасники АТО

 Шпоть Віктор Володимирович, капелан

24.07.2018

№21828-21832

 Ющишин О.М.;

 Сеньків І.М.;

 Харжевський В.В.;

 Спісак І.М.;

 Старий Н.А.

 Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

24.07.2018

№21824-21827

 Максименко Валерій Семенович;

 Дмитрієв Євген Семенович;

 Федорук В'ячеслав Володимирович;

 Степанюк Володимир Григорович

 ГО "Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО "Альфа"

19.07.2018

№21823

 учасник АТО

 ГО "Всеукраїнський союз "Крим Допомоги", голова Бородін Сергій Анатолійович

18.07.2018

№21821-21822

 бійці АТО

 Костенко Юрій Миколайович, м. Маріуполь

18.07.2018

№21820

 учасник АТО

 Мамишев Дмитро Сергійович

18.07.2018

№21815-21819

 учасники АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

17.07.2018

№21814

-------------------------------------------------------------------

 Колекція

13.07.2018

№21812-21813

 учасники АТО

 Чернецова Вікторія

13.07.2018

№21802-21811

 бійці АТО

 Орловський М.С.

12.07.2018

№21777-21801

 Константінов Роман Олександрович, капітан поліції;

 Погорілець Микита Валентинович, капітан поліції;

 Махмутов Ярослав Олександрович, лейтенант поліції;

 Назаренко Олександр Едуардович, ст.лейтенант поліції;

 Рещиков Олександр Олексійович, ст.сержант поліції;

 Плотніков Роман Олегович, сержант поліції;

 Гайдай Богдан Валерійович, сержант поліції;

 Наумецький Сергій Миколайович, ст.сержант поліції;

 Проказов Артем Юрійович, ст.сержант поліції;

 Тюрін Вячеслав Миколайович, ст.сержант поліції;

 Алексєєв Андрій Миколайович, ст.сержант поліції;

 Снапков Радіон Юрійович, сержант поліції;

 Бака Антон Віталійович, сержант поліції;

 Глущенко Юрій Володимирович, сержант поліції;

 Герман Олексій Миколайович, сержант поліції;

 Маслов Сергій Володимирович, капітан поліції;

 Парапанов Федір Миколайович, підполковник поліції;

 Манько Андрій Олександрович, майор поліції;

 Сичевой Денис Олексійович, майор поліції;

 Синяков Сергій Миколайович, капітан поліції;

 Тараненко Анатолій Володимирович, ст.лейтенант поліції;

 Зеленько Олександр Олександрович, ст.лейтенант поліції;

 Жметко Микола Валерійович, ст.лейтенант поліції;

 Дзюбаненко Євгеній Олександрович, ст.сержант поліції

 Константінов Роман Олександрович, м. Лисичанськ Луганська обл.

12.07.2018

№21769-21776

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

07.07.2018

№21762-21768

 учасники АТО

 Штефан Анатолій, м. Часів Яр, Донецька обл.

06.07.2018

№21757-21761

 учасники АТО

 Верхов Олег

04.07.2018

№21756

 військовослужбовець

 Канінец Василь Васильович, м. Волноваха Донецька обл.

02.07.2018

№21755

 Горцунов Олександр Юрійович, інженер з охорони праці Шевченківського науково-дослідного заповідника

 Представник ВОГ "КРАЇНА" в Миколаївській області Мамчак С.М.

№06

01.06.2018

№21752-21754

 Сацута Олексій Володимирович, головний старшина Військового коледжу сержантського складу академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

 Баран Сергій Франкович, ст. лейтенант,ТВО начальника 3 Навчального курсу Військового коледжу сержантського складу академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

 Ядлош Дмитро Вікторович, ст. лейтенант, заступник начальника 3 навчального курсу з морально-психологічного забезпечення Військового коледжу сержантського складу академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

 Кунда Богдан Володимирович

21.06.2018

№21750-21751

 Рудник Микола Андрійович;

 Лященко Ростислав Віталійович

 Чорновіл П.М.

20.06.2018

№21747-21749

 учасники АТО

 Штурман

18.06.2018

№21742-21746

 військовослужбовці

 Канінець Василь Васильович, м. Волноваха Донецька обл.

18.06.2018

№21741

 учасник АТО

 Гончар Тарас Михайлович

15.06.2018

№21740

 Зирянов Михаіл Анатолійович

 Хомік Владислав Володимирович

18.06.2018

№21737-21739

 бійці АТО

 Юрах Микола Анатолійович, м.Володимирець Рівненська обл.

15.06.2018

№21735-21736

 учасники АТО

 Олексенко Олександр Віталійович, м. Чугуїв Харківська обл.

15.06.2018

№21732-21734

 Кишлян Артем Васильович, капітан поліції;

 Смірнов Андрій Іванович, ст. сержант поліції;

 Довгополов Сергій Васильович

 Гадяцький відділ поліції ГУНП в Полтавській області

14.06.2018

№21722-21731

 учасники АТО

 ГО "Товариство ветеранів АТО", Данилова Л.Л.

14.06.2018

№21721

 Руденок Іван Миколайович, в/ч А0543, працівник ЗСУ

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військрслужбовців інженерних військ України "Фортеця"

14.06.2018

№21714-21720

 військовослужбовці ЗСУ (в/ч А3297)

 СЕБ України, генерал-полковник Мельниченко В.І.

13.06.2018

№21710-21713

 Загоруйко Сергій Володимирович, мол. сержант 93 ОМБр;

 Зеленський Олександр Васильович, ст. солдат 93 ОМБр;

 Приходько Дмитро Володимирович, ст. лейтенант 93 ОМБр;

 Суслов Юрій Валентинович, ст. солдат 93 ОМБр

 ТОВ "Профит - Капітал", директор

 Бакланова Т.В.

12.06.2018

№21709

 учасник АТО

 в/ч А1759

11.06.2018

№21707-21708

 бійці АТО

 Смілка Віталій

11.06.2018

№21702-21706

 Хоменко Олег Іванович, прапорщик - №21705;

 Бєлков Андрій Володимирович, мол.сержант - №21704;

 Шаповалов Віктор Миколайович, мол.сержант - №21706;

 Федоров Дмитро Олександрович, мол.сержант - №21702;

 Мудрий Ярослав Віталійович, сержант - №21703

 Командир 2 роти в/ч А2457 Ст. лейтенант Коваленко Олександр Олексійович

11.06.2018

№21692-21701

 учасники АТО

 ГО "Об'єднання інвалідів-учасників АТО "Відновлення"

05.06.2018

№21691

 учасник АТО

 Дмитрійчук Олег Вікторович, м. Вінниця

04.06.2018

№21690

 боєць АТО

 Крохмаль Ігор Олегович, с. Струмівка Волинська обл.

01.06.2018

№21688-21689

 учасники АТО

 Штурман

31.05.2018

№21669-21687

 Кривошеєв Анатолій Олексійович, полковник податкової міліції;

 Янчук Андрій Миколайович, полковник податкової міліції;

 Вінніченко Сергій Аркадійович, полковник податкової міліції;

 Чекаренда Андрій Олександрович, підполковник податкової міліції;

 Кольченко Сергій Віталійович, підполковник податкової міліції;

 Коваль Сергій Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Козаченко Юрій Олександрович, підполковник податкової міліції;

 Нешпіль Сергій Володимирович, підполковник податкової міліції;

 Черковський Павло Петрович, підполковник податкової міліції;

 Чернецький Вадим Валерійович, підполковник податкової міліції;

 Новицький Костянтин Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Пустовой Андрій Васильович, майор податкової міліції;

 Шамрай Сергій Вікторович, капітан податкової міліції;

 Бойчук Крістіна Валеріївна, капітан податкової міліції;

 Гродська Юлія Анатоліївна, ст. лейтенант податкової міліції;

 Вотрін Денис Олегович, ст.лейтенант податкової міліції;

 Кулачек Микола Вікторович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Донченко Ігор Вікторович, лейтенант податкової міліції;

 Малишев Олександр Васильович, лейтенант податкової міліції

 Військово-цивільна адміністрація міста Мар'їнка та села Побєда Мар'їнського району Донецької області

31.05.2018

№21665-21668

 Калітенко Юрій;

 Михно Ігор;

 Олефіренко Олександр;

 Горбулін Олександр

 ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя", Дяченко Олександр Васильович

30.05.2018

№21663-21664

 військовослужбовці в/ч А1759:

 Шульга Степан Євгенович, ст. солдат;

 Фартушний Ігор Миколайович, солдат

 Командування в/ч А1759

30.05.2018

№21659-21662

 учасники АТО

 ГО "Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО на сході України смт. Новотроїцьке"

29.05.2018

№21657-21658

 бійці АТО

 Торецька ВЦА Донецької області

29.05.2018

№21656

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

28.05.2018

№21652-21655

 учасники АТО

 Смілка Віталій

30.05.2018

№21651

 боєць АТО

 Хомік Владислав Володимирович

21.05.2018

№21650

 військовослужбовець

 ГС "Українська народна сила" Б. Кунда

29.05.2018

№21649

 учасник АТО

 ГО "Прикордонники Чернігівщини - ветерани АТО"

24.05.2018

№21646-21648

 учасники АТО

 ГО Спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих Яворівщини

23.05.2018

№21643-21645

 Співробітники НПУ (АТО)

 Служба економічноїбезпеки України, Мельниченко В.І.

22.05.2018

№21642

 військовослужбовець ЗСУ (АТО)

 Служба економічноїбезпеки України, Мельниченко В.І.

02.06.2018

№21639-21641

 учасники АТО

 В/ч А0501

21.05.2018

№21636-21638

 Новак Юрій Володимирович, водій швидкої;

 Патичук Дмитро Володимирович, працівник ЦРЛ;

 Голудзяк Дмитро Володимирович, водій швидкої

 ГО "Волонтери Ізяславщини", Тележинський В.К.

18.05.2018

№21633-21635

 співробітники НПУ

 Національна поліція України

18.05.2018

№21627-21632

 бійці АТО

 Відділ культури виконавчого комітету Стрийської міської ради

18.05.2018

№21624-21626

 учасники АТО

 Штурман

17.05.2018

№21622-21623

 учасники АТО

 Торецька ВЦА Донецької області

16.05.2018

№21621

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

15.05.2018 

№21620

 Марчук Олександр Миколайович, військовослужбовець КРЦ

 ГО РОТ "Рівненська Січ Війська Запорозького"

14.05.2018

№21610-21619

 учасники АТО

 Олексеенко Олександр Віталійович, м. Бахмут Донецька обл.

14.05.2018

№21608-21609

 бійці АТО

 Віньковецький районний військовий комісаріат

10.05.2018

№21607

 учасник АТО

 Кусьмирук Тарас Миколайович, м. Володимир-Волинський

10.05.2018

№21606

 військовослужбовець

 Канінець Василь Васильович

07.05.2018

№21605

 Жильцов Анатолій Олександрович

 Герасимов Сергій Віталійович

08.05.2018

№21604

 Поляков Василь Васильович

 БО МБФ "ЛЕГІОН"

10.05.2018

№21603

 учасник АТО

 Бусленко Олександр Анатолійович, м. Богуслав

04.05.2018

№21600-21602

 учасники АТО

 Національна поліція України

04.05.2018

№21598-21599

 бійці АТО

 Кочкін Сергій Михайлович, м. Київ

03.05.2018

№21597

 учасник АТО

 Єрмолов Олександр

03.05.2018

№21596

 боєць АТО

 Всеукраїнська спілка ветеранів війни Маринюк А.А.

03.05.2018

№21595

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№05

02.05.2018

№21575-21594

 Єфімчук Олег Петрович, полковник податкової міліції;

 Ободовський Юрій Павлович, полковник податкової міліції;

 Якімець Андрій Миколайович, підполковник податкової міліції;

 Радченко Євген Євгенійович, підполковник податкової міліції;

 Ганчев Сергій Володимирович, підполковник податкової міліції;

 Моткін Сергій Вячеславович, підполковник податкової міліції;

 Баранов Сергій Володимрович, підполковник податкової міліції;

 Рудюк Олександр Степанович, підполковник податкової міліції;

 Коваленко Володимир Вікторович, майор податкової міліції;

 Давиденко Тарас Олександрович, майор податкової міліції;

 Фарисей Анатолій Васильович, майор податкової міліції;

 Олексюк Назарій Васильович, майор податкової міліції;

 Сачек Костянтин Едуардович, капітан податкової міліції;

 Шурко Олексій Володимирович, капітан податкової міліції;

 Ілемський Віталій Петрович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Ковч Василь Дмитрович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Євтушевський Володимир Віталійович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Заброда Вадим Миколайович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Романчук Олександр Олегович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Черняк Ольга Леонідівна, підполковник податкової міліції;

 Перший відділ управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№4 від 02.04.2018

№21569-21574

 Військовослужбовці 20 ОМПБ

 Командир військовой частини А1759

02.05.2018

№21551-21568

 учасники АТО

 ГО "Об'єднання інвалідів-учасників АТО "Відновлення"

27.04.2018

№21550

 учасник АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила УКраїни"

27.04.2018

№21544-21549

 Антонов Володимир Сергійович, мол. сержант;

 Гонтовий Ігор Анатолійович, мол. сержант;

 Михайлюк Іван Валерійович, старшина;

 Андрєєнков Кирило Олександрович, мол. сержант:

 Фесенко Костянтин Сергійович, мол. сержант;

 Сакун Дмитро Олексійович, сержант

Дмитро Лубінець, народний депутат України

27.04.2018

№21521-21543

 учасники АТО

 Капустян О.В., м. Костопіль

26.04.2018

№21520

 боєць АТО

 Комітет ветеранів бойових дій, м. Кривий ріг

26.04.2018

№21515-21519

 учасники АТО

 Веревейко Валентина Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

26.04.2018

№21513-21514

 співробітники НАМН України

 НАМН України

24.04.2018

№21512

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

24.04.2018

№21511

 військовослужбовець

 Хомік Владіслав Володимирович 23.04.2018

№21502-21510

 учасники АТО

 Військова частина В1302

23.04.2018

№21497-21501

 бійци АТО

 Голова Дніпровської міської спілки воїнів АТО "Щит" Ожогін В. 23.04.2018

№21485-21496

 Шамрай Артем Сергійович, ст. солдат;

 Прибак Олег Петрович, ст. солдат;

 Тулубинський Сергій Миколайович, сержант;

 Бондаренко Сергій Дмитрович, ст. сержант;

 Макаренко Дмитро Олександрович, солдат;

 Артеменко Павло Віталійович, сержант;

 Кононенко Олександр Анатолійович, ст. солдат;

 Селікаєв В'ячеслав Вікторович, мол. сержант;

 Куценко Сергій Олегович, мол. сержант;

 Генов Євген В'ячеславович, прапорщик;

 Якименко Сергій Григорович, ст. солдат;

 Гайдученко Валерій Віталійович, солдат

 Спілка ветеранів АТО "Захистники Донеччини"

19.04.2018

№21484

 учасник АТО

 Козобород Петро

18.04.2018

№21483

 Мірошниченко Михайло Степанович

 Національна поліція України

17.04.2018

№21482

 учасник АТО

 Печерська сільська рада Тульчинський район Вінницька область

17.04.2018

№21481

 Грекало Василь Миколайович, інструктор з медичної подготовки

 Конгрес українських націоналістів та ОТГ "Воля", ГО "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану"

№4

02.04.2018

№21778-21480

 учасники АТО

 Козоброд Петро

16.04.2018

№21477

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

16.04.2018

№21459-21476

 Військовослужбовці військової комендатури м. Торецьк:

 Біньковський Андрій Сергійович, підполковник;

 Мяло Кирило Анатолійович, майор;

 Кабалєй Дмитро Анатолійович, лейтенант;

 Закіров Таліп Олександрович, мол. лейтенант;

 Шендерук Нікіта Олександрович, лейтенант;

 Демчук Олесь Віталійович, сержант;

 Залілов Роман Равільович, сержант;

 Набок Андрій Віталійович, ст. сержант;

 Гнітько Олександр Володимирович, солдат;

 Мішков Олег Леонідович, солдат;

 Крихтенко Сергій Олександрович, ст. солдат;

 Рубіс Сергій Вадимович, старшина;

 Сотніков Олег Анатолійович, мол. сержант;

 Мирончук Юрій Петрович, ст. солдат;

 Литовко Олег Ростиславович, солдат;

 Шрамко Сергій Іванович, мол. сержант;

 Кравчук Роман Володимирович, ст. солдат;

 Аржанцов Андрій Андрійович, ст. солдат

 Військово-цивільна адміністрація м. Торецьк

16.04.2018

№21453-21458

 Білорус Олександр Миколайович, сержант;

 Губа Дем'ян Олександрович, ст. солдат;

 Карнаух Павло Миколайович, ст. лейтенант;

 Лисенко Олексій Вікторович, капітан;

 Макаров Андрій Анатолійович, сержант;

 Московченко Володимир Анатолійович

 ГФ з ОГП "СОКІЛ-1"

16.04.2018

№21452

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

13.04.2018

№21450-21451

 Кучма Володимир Ігорович, майор запасу;

 Черній Сергій Федорович, ст. лейтенант

 МГО "Білоцерківська Січ"

13.04.2018

№21443-21449

 учасники АТО

Канинець Василій Василійович, м. Херсон

13.04.2018

№21442

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

12.04.2018

№21439-21441

 учасники АТО

 СП "Прикордонник"

12.04.2018

№21438

 боєць АТО

 Скляров Анатолій Борисович

10.04.2018

№21437

 учасник АТО

 Васалатий Олег Васильович

10.04.2018

№21436

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

10.04.2018

№21434-21435

 учасники АТО

 БФ "Єдність Країни"

10.04.2018

№21429-21433

 бійци АТО

 Всеукраїнський Союз ветеранів військової служби та правоохоронних органів

10.04.2018

№21428

 учасник АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

03.04.2018

№21427

 Білоцерківець Микола Анатолійович

 ХВ УС МПА

02.03.2018

№21422-21426

 учасники АТО

 Трофімчук Олег Вікторович, м. Маріуполь

02.03.2018

№21408-21421

 Кочетов Андрій Вікторович, підполковник СЦЗ;

 Сіроштан Сергій Вячеславович, капітан СЦЗ;

 Осадчий Сергій Сергійович, ст. сержант СЦЗ;

 Бєда Дмитро Олександрович, прапорщик СЦЗ;

 Карпов Євгеній Вікторович, прапорщик СЦЗ;

 Науменко Олександр Валерійович, майор СЦЗ:

 Солов'йов Ігор Ігорович, капітан СЦЗ;

 Бугера Юрій Володимирович, прапорщик СЦЗ;

 Погорєлий Володимир Миколайович, прапорщик СЦЗ;

 Базаров Володимир Олександрович, сержант СЦЗ;

 Олійник Антон Іванович, ст. сержант СЦЗ;

 Олефіренко Олексій Віталійович, старшина СЦЗ;

 Орлов Андрій Андрійович, ст.прапорщик СЦЗ;

 Ходаковський Олександр Геннадійович, старшина СЦЗ

 ЦДУ АТО

30.03.2018

№21406-21407

 Буторін Олексій Олексійович, ст.лейтенант полку "Азов";

 Буторін Олег Олексійович, лейтенант полку "Азов"

 ГО "Край Бандерівський"

29.03.2018

№21405

 боєць АТО

 Громадська спілка "Федерація громадських організацій учасників АТО Київщини"

№3

01.03.2018

№21404

 боєць АТО

 Присяжний Валентин Миколайович, с. Баштанка Миколаївська обл.

28.03.2018

№21402-21403

 Ломейко Олексій Гаррійович, начальник служби внутрішньої безпеки підрозділу;

 Татауров Іван Михайлович, інструктор з фізічної підготовки

 Конгрес українських націоналістів та ОТГ "Воля", ГО "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану"

№03

01.03.2018

№21401

 військовослужбовець

 Спілка ветеранів локальних війн та збройних конфліктів "Союз десантників"

27.03.2018

№21399-21400

 Круглий Роман Віталійович;

 Пахалюк Олександр Володимирович

 Шишонок Володимир Петрович, капітан ВПСУ

27.03.2018

№21397-21398

 учасники АТО

 Служба економичної безпеки України, генерал-полковник Мельниченко В.І.

26.03.2018

№21396

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

26.03.2018

№21393-21395

 Тендюк Іван Олександрович, мол. сержант, командир машини відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту роти бойового забезпечення В/ч 4114;

 Красіліч Олександр Олександрович, ст. солдат, електрик-моторист інженерно-технічного відділення інженерно-саперного взводу роти бойового забезпечення В/ч 4114;

 учасники АТО

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.

26.03.2018

№21391-21392

 Самбора Ю.А.;

 Гутовський В.П.

 Лисичанський Прикордонний загін

22.03.2018

№21385-21390

 Гальчак Сергій Вісильович, мол. сержант, інструктор з бойової підготовки відділення інструкторів - №21385;

 Пухтіцький Олександр Миколайович, сержант, командир 2-го комендантського відділення комендантського взводу роти бойового забезпечення - №21386;

 Паламарчук Владислав Геннадійович, мол. сержант, командир 1-го відділення 2-го взводу оперативного призначення роти оперативного призначення (на автомобілях) 1-го батальону оперативного призначення - №21387;

 Петрушин Володимир Анатолійович, підполковник, старший офіцер групи по роботі з особовим складом - №21388;

 Мазур Дмитро Сергійович, ст. солдат, електрик-моториствідділення інженерної техніки інженерно-саперного взводу роти бойового забезпечення - №21389;

 Костюк Максим Олександрович, сержант, командир 2-го відділення 2-го взводу оперативного призначення роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1-го батальону оперативного призначення - №21390;

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.

22.03.2018

№21383-21384

 учасники АТО

 ГО "Всеукраїнський союз захисників кордону батьківської землі" Харченко Ю.В.

22.03.2018

№21375-21382

 учасники АТО

 ВЦА м. Красногорівка

19.03.2018

№21365-21374

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№3

01.03.2018

№21363-21364

 козаки

 ГО "Всеукраїнське Велике Козацьке Коло" 16.03.2018

№21361;

 

№21362

 Данильчук Володимир Леонідович, солдат за штатом військової частини 4114 НГУ;

 Данильчук Володимир Леонідович, солдат за штатом військової частини 4114 НГУ

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В. 16.03.2018
№21353-21360

 Мойсеєнко Дмитро Володимирович, командир позицій ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Федотов Дмитро Васильович, кулеметник крупного калібру ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Біда Юрій Анатолійович, командир позицій ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Сивулич Михайло Володимирович, старший механик БМП ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Чевелюк Петро Федорович, кулеметник ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Зубко Володимир Володимирович, сапер інженерного підрозділу ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Кіяшко Віктор Сергійович, стрілок ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Лисий Роман Богданович, помічник механіка БМП ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація" 15.03.2018
№21352

 Мельник Ігор Іванович, стрілець ДУК ПС, учасник АТО

 ГО "Центр Гарант"спілки учасників АТО Львівщини

№3

01.03.2018

№21351

 Камінський Володимир Миколайович, старший прапрощик

 УСБУ у Хмельницькій обл., Душнюк Юрій Васильович 12.03.2018
№21348-21350

 учасники АТО

 ГО "Небайдужі серця Краматорська" 12.03.22018
№21332-21347

 Коцюк Ігор Васильович;

 Міхно Ігор Вячеславович;

 Томкевич Юрій Олександрович;

 Прокопенко Олександр Володимирович;

 Олефіренко Олександр Вікторович;

 Олійник Олександр Іванович;

 Цапенко Сергій Васильович;

 Кодочигов Сергій Володимирович;

 Горбулін Олександр Сергійович;

 Білоусов Сергій Володимирович;

 Маринко Сергій Володимирович;

 Нежевенко Андрій Геннадійович;

 Горшенін Антон Андрійович;

 Лощенко Ілля Миколайович;

 Цесельський Сергій Володимирович;

 Сьомін Володимир Миколайович

 Дяченко Олександр Васильович, ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя" 07.03.2018
№21305-21331

 Корчовий Володимир Васильович, підполковник;

 Мовчан Петро Вікторович, підполковник;

 Бубела Віталій Юрійович, підполковник;

 Гамезардашвілі Давид Михайлович, підполковник;

 Кучер Віталій Романович, підполковник;

 Соколюк Віталій Васильович, підполковник;

 Смерека Руслан Ігорович, підполковник;

 Антонюк Віталій Миколайович, майор;

 Гамарник Олег Юрійович, майор;

 Дацко Василь Васильович, майор;

 Берлізов Олексій Васильович, майор;

 Панадій Сергій Сергійович, сержант;

 Коваль Артем Сергійович, мол. сержант;

 Габолаєв Володимир Станіславович, ст. сержант;

 Чередніченко Олександр Васильович, ст. сержант;

 Рибачок Олексій Васильович, ст. прапорщик;

 Пилюх Руслан Петрович, старшина;

 Педосенко Сергій Дмитрович, сержант;

 Бойко Микола Юрійович, ст. солдат;

 Немировський Вадим Валерійович, ст. солдат;

 Якубовський Олександр Степанович, ст. солдат;

 Заболотнов Олег Юрійович, солдат;

 Завальнюк Дмитро Іванович, ст. солдат;

 Чайковський Віктор Анатолійович, сержант;

 Медвецький Вадим В'ячеславович, старшина;

 Рубанський Дмитро Петрович, ст. сержант;

 Кондратюк Богдан Павлович, ст. солдат

 Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань"

07.03.2018

№21303-21304

 бійці АТО

 Іванченко Павло Сергійович, м. Лисичанськ Луганська обл.

06.03.2018

№21302

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№03

01.03.2018

№21300-21301

 бійці АТО

 ГО "Воїнів-учасників АТО Магдалинівського району" 05.03.2018
№21299

 Рисюк Євген Миколайович

 ГО " Свідома Громадськість" 22.02.2018
№21296-21298

 бійці АТО

 ГО "Воїнів-учасників АТО Магдалинівського району" 05.03.2018
№21295

 військовослужбовець

 Військові капелани м. Дубно 02.03.2018
№21294

 боєць АТО

 Шкода Дмитро Костянтинович, с. Борівське Луганська обл. 01.03.2018
№21293

 військовослужбовець ЗСУ (АТО)

 Служба Економичної Безпеки України, генерал-полковник Мельниченко В.І. 02.03.2018
№21292

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли" 02.03.2018
№21289-21291

 Гніденко Марія Петрівна;

 Мельник Андрій Іванович;

 Stephen Jon Jones

 БО "Всесвітній конгрес матерів проти катування та насильства над людьми в зоні АТО та у всьому світі "Новий Світ" 26.02.2018
№21288

 Михайленко Володимир Миколайович, учасник АТО, пенсіонер МВС

 Спілка ветеранів органів внутрішніх справ смт. Новоайдар Луганської області 21.02.2018
№21287

 співробітники НПУ

 Національна поліція України 20.02.2018
№21286

 Мельникова Наталя Володимирівна

 Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО 20.02.2018
№21285

 учасник АТО

 Єрмолов Олександр 19.02.2018
№21284

 військовослужбовець

 БФ "Україна - це я" 19.02.2018
№21282-21283

 бійці АТО

 ГО "Волонтери України" 16.02.2018
№21281

 співробітник НПУ (АТО)

Служба економічноїбезпеки України, Мельниченко В.І. 05.03.2018
№21277-21280

 віськовослужбовці ЗСУ (АТО)

 Служба Економічної Безпеки України 16.02.2018
№21276

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли" 16.02.2018
№21273-21275

 бійці АТО

 Національна поліція України 13.02.2018
№21268-21272

 учасники АТО

 Хвищук Максим Павлович 13.02.2018
№21264-21267

 Хуртасенко Ігор Олександрович;

 Олійник Василь Петрович;

 Щур Миколай Костянтинович

 Військова частина А2227 09.02.2018
№21262-21263

 учасники АТО

 Валуєв Г.М. 09.02.2018
№21252-21261  бійці АТО   ПАТ Чернігівський завод радіоприладів 08.02.2018
№21249-21251

 Пристяжнюк Володимир Іванович;

 Кошьчєлни Хенрик Чеслав;

 Кучмай Руслан Іванович

 Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО 08.02.2018
№21247-21248  учасники АТО  Національна поліція України 07.02.2018
№21246  Сидор Іван Миколайович  Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО 08.02.2018
№21245  боєць АТО  Пахомов Андрій Миколайович 05.02.2018
№21244  не підлягає розголошенню  ГО "Доброволець - людина доброї воли" 05.02.2018
№21243  Педан Михайло Дмитрович   ГО "Союз "ЧОРНОБІЛЬ" Устинівського району 02.02.2018
№21241-21242  бійці АТО  Лисянківська районна рада 30.01.2018
№21240  не підлягає розголошенню  ГО "Доброволець - людина доброї воли" 26.01.2018
№21239 ------------------------  Колекція 25.01.2018
 №21231-21238  військослужбовці  Яровий Я.С.  22.01.2018
 №21221-21230  учасники АТО  ЗККОТ "Просвіта" №01

02.01.2018

№21220  учасник АТО  Скочеляс Олег Володимирович 22.01.2018
 №21219  боєць АТО  Лимар М.В. №01

02.01.2018

 №21216-21218  Бійці АТО м.Дніпра   Соборна районна у місті Дніпрі рада №01

02.01.2018

№21215   учасник АТО  Голова Представництва Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов П.А. №01

02.01.2018

№21214  Новіков Олексій Вікторович, полковник ЗСУ  ХВ УС МПА №01

02.01.2018

№21212;

№21213

 Сологуб Павло Степанович, сержант;

 Карнаух Анатолій Олександрович, ст. солдат

 ВГО "КРАЇНА"

 №01

02.01.2018

№21209-21211  бійці 128 Закарпатської дивізії  Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дивізії", Всеукраїнська спілка учасників війни, КС ВД воїнам АТО, Кульчицький Василь Олександрович

 №01

02.01.2018


2017 рік

  № нагороди    

 Кого нагороджено

 

За представленням

   (організації або відповідальної особи)

 

Дата/Наказ

№21207-21208

 учасники АТО

 Білецький Анатолій Володимирович, м. Лисичанськ Луганська обл.

28.12.2017

№21203-21206

 учасники АТО

 ГО "Асоціація ветеранів податкової міліції"

26.12.2017

№21200-21202

 учасники АТО

 Булат О.Р., м. Чугуїв

22.12.2017

№21198-21199

 учасники АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

22.12.2017

№21196-21197

 учасники АТО

 Єрмолов Олександр

21.12.2017

№21166-21195

 учасники АТО

 Кочкін Сергій Михайлович

21.12.2017

№21154-21165

 Макаренко Микола Миколайович;

 Романенко Сергій Михайлович;

 Кулачек Микола Вікторович;

 Ільченко Олександр Миколайович;

 Тарануха Олександр Володимирович;

 Риндя Дар'я Дмитрівна;

 Кунаков Сергій Анатолійович;

 Фраюк Володимир Ілліч;

 Варус Ігор Іванович;

 Сук Іван Анатолійович;

 Домашненко Дмитро Павлович;

 Цирулевський Сергій Олексійович

 ВОГ "КРАЇНА"

№12

01.12.2017

№21152-21153

 учасники АТО

 Пузирко Владимір Миколайович, с. Райгородка Луганська обл.

20.12.2017

№21150-21151

 учасники АТО

 Кримінський Юрій Михайлович, м. Покровськ Донецька обл.

18.12.2017

№21145-21149

 учасники АТО

 Углєв І.О.

15.12.2017

№21143-21144

 учасники АТО

 "Військові капелани Волині"

15.12.2017

№21141-21142

 учасники АТО

 Військовий капелан, м. Дубно

15.12.2017

№21135-21140

 учасники АТО

 Військові капелани

14.12.2017

№21122-21134

 учасники АТО

 Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойовихдій та миротворчих місій

14.12.2017

№21121

 Булава Андрій Олександрович, лейтенант поліції

 Харківська обласна ГО "Спілка ветеранів АТО"

13.12.2017

№21120

 учасник АТО

 Сотніченко Юрій Олександрович, м. Северодонецьк Луганська обл.

13.12.2017

№21115-21119

 учасники АТО

 Левицький Василь Михайлович, смт. Попільня Житомирська обл.

13.12.2017

№21109-21114

 учасники АТО

 57 ОМПБ ПТАДн БРАГ

08.12.2017

№21108

 учасник АТО

 Військова частина А1376

08.12.2017

№21100-21107

 учасники АТО

 Кочкін Сергій Михайлович, м. Київ

08.12.2017

№21096-21099

 учасники АТО

 ГО "СУВАТО"

08.12.2017

№21098

Шмаков Олексій Вікторович

ГО "СУВІАТО"

№12

04.12.2017

№21095

 Харлаш Анатолій Вікторович, підполковник

 Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

07.12.2017

№21094

 Ткач Володимир Леонідович

 Матяш М.Н.

08.12.2017

№21092-21093

 учасники АТО

 Углєв І.О.

06.12.2017

№21090-21091

 учасники АТО ЗСУ)

 Служба Економічної Безпеки України

06.12.2017

№21078-21089

 учасники АТО

 Відділ культури виконавчого комітету Стрийської міської ради

05.12.2017

№21075-21077

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

05.12.2017

№21070-21074

 учасники АТО

 Лисиар В.В.

04.12.2017

№21068-21069

 учасники АТО

 Управління соціального захисту населення Арбузинської РДА Миколаївської області

04.12.2017

№21065-21067

 учасники АТО

 ГО "Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни"

04.12.2017

№21052-21064

 учасники АТО

 ГО "Куликівська районна спілка ветеранів антитерористичної операції" в Чернігівській області

01.12.2017

№21046-21051

 учасники АТО

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

02.12.2017

№21043-21045

 Зембіцький Іван Йосипович;

 Новосад Олег Ігорович;

 Стрельчук Ярослав Анатолійович

 Спілка ветеранів та інвалідів АТО "Дух України"

02.12.2017

№21023-21042

 учасники АТО

 Коритник Олександр Миколайович, м. Суми

01.12.2017

№21018-21022

 учасники АТО

 Військова частина В0124

01.12.2017

№20995-21017

 учасники АТО

 Ковальчук Євген Володимирович, с.Борівське Луганська обл.

01.12.017

№20983-20994

 учасники АТО

 Смілка Віталій

01.12.2017

№20968-20982

 учасники АТО

 Шевченко Олександр Миколайович, м. Селидове Донецька обл.

01.12.2017

№20954-20967

 Сполович Василь Михайлович;

 Сороколіта Миколв Анатолійович;

 Рибальченко Віктор Вікторович;

 Соснін Максім Сергійович;

 Попов Павло Олександрович;

 Кучер Володимир Володимирович;

 Панченко Євген Іванович;

 Маслюк Ігор Вікторович;

 Вороновський Олег Володимирович;

 Малий Станіслав Олександрович;

 Саєнко Вадим Анатолійович;

 Кужильний Олександр Васильович;

 Лозовицький Костянтин Анатолійович;

 Підгаєцький Олександр Володимирович

 Старцев Генадій Валерійович, м. Запоріжжя

01.12.2017

№20952-20953

 учасники АТО

 Вервейко Валентина Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

30.11.2017

№20951

 Передерій Віталіна Олександрівна, солдат

 Шихненко Євген

30.11.2017

№20941-20950

 учасники АТО

 ГО "Верхньорогачицька спілка учасників АТО"

30.11.2017

№20938-20940

 Ігнатюк Олександр Володимирович, солдат;

 Пономарьова Наталія Юріївна, ст. солдат;

 Сова Віталій Юрійович, ст. солдат

 Шихненко Євген

30.11.2017

№20932-20937

 учасники АТО

 Углєв І.О.

01.12.2017

№20929-20931

 Лебеденко Ярослав Юліанович;

 Міщенко Юрій Миколайович;

 Федьків Іван Петрович

 Командир підрозділу 128 ОГПБр Німець Роман Миколайович

29.11.2017

№20926-20928

 учасники АТО

 Чернецова В.М.

29.11.2017

№20921-20925

 учасники АТО

 В/ч А1476

29.11.2017

№20918-20920

 учасники АТО

 Трофимчук Олег Вікторович

29.11.2017

№20911-20917

 учасники АТО

 Військові капелани

27.11.2017

№20910

 учасник АТО

 Шматко Раїса, м. Київ

27.11.2017

№20908-20909

 учасники АТО

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

27.11.2017

№20906-20907

 учасники АТО

 2 механізований батальон військової частини А0536(53 ОМБр)

27.11.2017

№20903-20905

 учасники АТО

 СП Прикордонник

24.11.2017

№20897-20902

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

23.11.2017

№20881-20896

 учасники АТО (ЗСУ НПУ)

Служба Економічної Безпеки України 

22.11.2017

№20880

 --------------------------------

 Колекціонер

27.11.2017

№20874-20879

 Купрій Валентин Миколайович, мол. сержант;

 Битяк Євген Юрійович, сержант;

 Гетманенко Степан Борисович, сержант;

 Цюпій Андрій Валерійович, солдат;

 Денежний Єгор Олегович, солдат;

 Жердєв Владислав Сергійович, солдат

 ВОГ "КРАЇНА"

№11

01.11.2017

№20871-20873

 учасники АТО

 Кондратьева Домініка Володимірівна, м. Миколаїв

20.11.2017

№20870

 учасник АТО

 Бучинський І.І., м. Краматорськ Донецька обл.

04.12.2017

№20781-20869

 учасники АТО

 Углєв І.О.

20.11.2017

№20777-20780

 учасники АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

17.11.2017

№20761-20776

 учасники АТО

 В/ч А4590

17.11.2017

№20751-20760

 учасники АТО

 ГО "Спілка учасників АТО міста Обухів та Обухівського району"

17.11.2017

№20745-20750

 учасники АТО

 Асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області

20.11.2017

№20744

 Стасенко Сергій Миколайович

 ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

20.11.2017

№20743

 боєць АТО

 ГО "РУХ МИРУ"

20.11.2017

№20742

 Мельниченко Вадим Олександрович

 ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

20.11.2017

№20741

 учасник АТО

 ГО "ДОБРОВОЛЕЦЬ"

20.11.2017

№20721-20740

 Багрій Віталій Володимирович, капітан ЗСУ - №20733;

 Бліщ Сергій Петрович, прапорщик ЗСУ - №20734;

 Базар Володимир Ярославович, сержант ЗСУ - №20735;

учасники АТО

 Висоцька Наталія Олександрівна, смт. Попасна Луганська обл.

13.11.2017

№20716-20720

 учасники АТО

 ГО "Спілка учасників АТО міста Обухів та Обухівського району"

17.11.2017

№20714-20715

 учасники АТО

 Піддубський Вадим Михайлович (капелан 93 ОМБр)

15.11.2017

№20707-20713

 учасники АТО

 Ковалюк Петро Михайлович, м. Новоайдар Луганська обл.

14.11.2017

№20702-20706

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

14.11.2017

№20701

 Ткач Богдан Теодорович

 ГО "Новий рух"

13.11.2017

№20696-20700

 не підлягає разголошенню

 Командир 57 ОМБП

13.11.2017

№20668-20695

 учасники АТО

 В/ч А2167

13.11.2017

№20667

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН"

10.11.2017

№20666

 учасник АТО

 Спілка учасників бойових дій АТО Кременецького району

10.11.2017

№20658-20665

 учасники АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

10.11.2017

№20655-20657

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

10.11.2017

№20628-20630

№20641-20654

 Котельников Герман Вечеславович;

 Мороз Орист Володимирович;

 Гончерук Олександр Володимирович;

 Зорін Олексій Вікторович;

 Баланюк Віталій Валентинович;

 Федоров Ігор Георгійович;

 Бондаренко Роман Валентинович;

 Ремех Сергій Олександрович;

 Кульбачук Олег Васильович;

 Сернецька Катерина Віталіївна;

 Гецой Віталій Володимирович;

 Фурсенко Олександр Юрійович;

 Сімчук Василь Степанович;

 Масленікова Ірина Михайлівна;

 Асаржи Геннадій Миколайович;

 Кіпер Олександр Анатольович;

 Таранова Оксана Іванівна

 ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

09.11.2017

№20615-20627

 учасники АТО  Войтишин Юрій Валентинович, м. Сартана Донецька обл.

07.11.2017

№20610-20614

 Свичкарь Валерій Валерійович - №20613;

 Можаров Дмитро Вікторович -№20610;

 Нарижний Дмитро Олександрович - №20611;

 Петровський Анатолій Андрійович - №20612;

 Тутов Олексій Сергійович - №20614

 ГО "Захисники Батьківщини"

07.11.2017

№20609

 учасник АТО  Радіонов Олег, м. Івано-Франківськ

08.11.2017

№20608

 Федотов Сергій Сергійович  ВОГ "КРАЇНА"

№11

01.11.2017

№20607 

 учасник АТО  Пелех Борис Іванович, м. Черкаське Дніпропетровська обл.

06.11.2017

№20599-20606

 учасники АТО  Сатрапінський Ігор Ігорович, с. Боровське Луганська область

06.11.2017

№20598

 учасник АТО  ВО "ТОНКЕН"

08.11.2017

№20582-20597

 учасники АТО  Рота вогневоїпідтримки в/ч А4590

03.11.2017

№20581

 Науменко Павло Анатолійович  Луганська обласна спілка ветеранів АТО

02.11.2017

№20578-20580

 учасники АТО  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

01.11.2017

№20577

 Вербіцький Богдан Михайлович  ГО "Новий Рух"

31.10.2017

№20575

 учасник АТО  Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

31.10.2017

№20566-20574

 учасники АТО  Скоробогатий Сергій ОЛександрович, м. Хмельницький

30.10.2017

№20561-20565

 учасники АТО  Гуцалюк Ольга Віталіївна, мю. Новоайдар Луганська обл.

30.10.2017

№20560

 Каргапольцев Сергій Миколайович, лейтенант НГУ  ГО "Оборона Маріуполя"

31.10.2017

№20559

 Цаприк Дмитро Сергійович, капітан  ВОГ "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№20556-20558

 учасники АТО   Петрик Сергій Володимирович, с. Велика Новосілка Донецька обл. 27.10.2017

№20553-20555

 учасники АТО  Громадське Формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Подільська січ" 26.10.2017

№20550-20552

 учасники АТО  ВО "ТОНКЕН" 24.10.2017

№20541-20549

 учасники АТО  Углєв І.О. 24.10.2017

№20539-20540

 учасники АТО  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 20.10.2017

№20537-20538

 учасники АТО  Кудлюк Віктор Дмитрович, смт. Костянтинівка Донецька обл. 20.10.2017

№20521-20536

 учасники АТО  92 ОМБр 19.10.2017

№20511-20520

 учасники АТО  ЗККОТ "Просвіта" 19.10.2017

№20510

 Цимбалюк Іван Лукянович  ВОГО "Сумління" 25.10.2017

№20508-20509

 учасники АТО  Ганзій Григорій Миколайович, м. Курахове Донецька обл. 24.10.2017

№20507

 учасник АТО  Кудлюк Віктор Дмитрович, м. Костянтинівка Донецька обл. 23.10.2017

№20506

 учасник АТО  Углєв І.О. 24.10.2017

№20505

 Король Олександр Володимирович, капітан  "Координаційний Центр допомоги учасникам АТО, їх сім'ям, ветеранам, інвалідам та переселенцям" №0211/01
02.11.2017

№20503-20504

 учасники АТО  Нікітін Анатолій Володимирович, м. Маріуполь Донецька обл. 20.10.2017

№20499;

№20500;

№20501;

№20502

 Дустов Шухрат Курбанович, рядовий;

 Мазур Богдан Михайлович, рядовий;

 Сергійчук Михайло Михайлович, рядовий;

 Федотов Володимир Володимирович, рядовий

 ВОГ "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№20493-20498

 учасники АТО  Булат О.Р., с. Велика Новоселка Донецька обл. 18.10.2017

№20492

 учасник АТО  Гуменний Андрій Петрович, м. Тернопіль 18.10.2017

№20491

 учасник АТО  ВО "ТОНКЕН" 19.10.2017

№20466-20490

 учасники АТО  БПСПОП "Скіф" 17.10.2017

№20465

 учасник АТО  Військова частина 1186 17.10.2017

№20464

 учасник АТО  Углєв І.О. 19.10.2017

№20463

 Хлапцев Сергій Євгенійович, ст.солдат  В/ч А1186, батальон "Волинь" 17.10.2017

№20462

 Подоляков Ілля Сергійович, лейтенант податкової міліції  3 сектор УОЗ на окремих теріторіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій обл. 17.10.2017

№20461

 учасник АТО  Строценко Ігор Олегович, м. Каменське Дніпропетровська обл. 17.10.2017

№20460

 учасник АТО  Кліменко Олексій Олександрович, м. Бахмут 17.10.2017

№20457-20459

 учасник АТО  В/ч А1008 17.10.2017

№20456

 учасник АТО  Подольський Олександр Сергійович, м. Дергачі Харківська обл. 17.10.2017

№20455

 учасник АТО  Мельник Роман Олексійович, ст. Луганська 17.10.2017

№20453-20454

 учасники АТО  СП "Прикордонник" 19.10.2017

№20452

 учасник АТО  Миронівська Спілка ветеранів АТО 13.10.2017

№20451

 учасник АТО  Клименко Віталій Іванович, с. Очеретино Донецька обл. 13.10.2017

№20441-20450

 Дуняк Андрій Васильович, мл.лейтенант;

 Семененко Олександр Олексійович, мл. сержант;

 Дворниченко Олег Володимирович, солдат;

 Борщ Тетяна Валеріївна, солдат;

 Ружинський Тарас Григорович, ст. сержант;

 Котов Дмитро В'ячеславович, сержант;

 Павленко Євген Анатолійович, ст.солдат;

 Панчук Павло Валерійович, сержант;

 Надобенко Володимир Олександрович, солдат;

 Маринчук Сергій Миколайович, ст. солдат

 ВОГ "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№20438

 учасник АТО  ГО "Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району" 11.10.2017

№20435-20436

 учасники АТО  Кінах Юрій Васильович, м. Червоноград 10.10.2017

№20431

 учасник АТО  Галушка Віта Сергіївна, смт. Чорнобай Черкаська обл. 10.10.2017

№20429-20430

 учасники АТО

 Клименко Віталій Іванович, с. Очеретино Донецька обл.

13.10.2017

№20425-20428

 Рудюк Сергій Володимирович, прапорщик;

 Горбань Андрій Петрович, ст. сержант;

 Чирук Леонід Васильович, солдат;

 Пунько Олександр Андрійович, сержант;

 В/ч А1186, батальон Волинь

13.10.2017

№20421-29424

 учасники АТО

  Закарпатська обласна ГО "Клуб-128 дивізії", Всеукраїнська спілка учасників війни КС ВД воїнам АТО

13.10.2017

№20411-20420

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

12.10.2017

№20409-20410

 ветерани АТО

 Харківська обласна ГО "Спілка ветеранів АТО"

12.10.2017

№20408

 учасник АТО

 Координаційний Центр допомоги учасникам АТО та ії сім'ям

12.10.2017

№20407

 учасник АТО

 Углєв І.О.

12.10.2017

№20405-20406

 Іванченко Микола Михайлович;

 Бунчук Віктор Леонідович

 Командування 54 ОМБр

12.10.2017

№20403-20404

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

12.10.2017

№20401-20402

 учасники АТО

 Фастівський осередок ВГО "Ніхто крім нас"

12.10.2017

№20391-20400

 учасники АТО

 Голубецька сільська рада Крижопільського району Вінницької області

12.10.2017

№20390

 учасник АТО

 Тарасов Денис Володимирович, м. Бахмут

12.10.2017

№20386-20389

 учасники АТО

 ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

11.10.2017

№20385

 Фасишевський Ярослав Степанович, ст. лейтенант

 ВОГ "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№20381-20384

 учасники АТО

 Углєв І.О.

11.10.2017

№20376-20380

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

11.10.2017

№20371-20375

 учасники АТО

 Соколов Олександр Васильович, м. Харків

11.10.2017

№20341-20370

 учасники АТО

 ГО "Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району"

11.10.2017

№20338-20340

 учасники АТО

 Углєв І.О.

11.10.2017

№20336-20337

 учасники АТО

 ГО Спілка ветеранів АТО м. Харків

11.10.2017 

№20311-20335

 учасники АТО

 Зіньківська селищна рада

11.10.2017

№20310

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН"

11.10.2017

№20303-20309

 учасники АТО

 ПП Федина Іван Дмитрович

11.10.2017

№20301-20302

 учасники АТО

 ГО Спілка ветеранів "Патріот"

11.10.2017

№20271-20300

 учасники АТО

 Великолепетиська районна ГО ветеранів та воїнів АТО

11.10.2017

№20251-20270

 учасники АТО

 ПО ПМГУ ПРАТ "ІНГЗК"

10.10.2017

№20248-20250

 учасники АТО

 Галушка Віта Сергіївна, смт. Чорнобай Черкаська обл.

10.10.2017

№20231-20247

 учасники АТО

 ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

10.10.2017

№20211-20230

 учасники АТО

 БО "Я - Волноваха"

10.10.2017

№20207-20210

 учасники АТО

 Дніпропетровська обласна рада ветеранів

11.10.2017

№20204-20206

 учасники АТО

 В/ч А4472

11.10.2017

№20201-20203

 учасники АТО

 Гладкий Роман Сергійович, м. Селидове Донецька обл.

10.10.2017

№20196-20200

иучасники АТО

 ГО "Спілка учасників АТО Васильківщини"

10.10.2017

№20194-20195

 учасники АТО

 Косян Миколо Миколайович, м. Северодонецьк

10.10.2017

№20191-20193

 учасники АТО

 В/ч А1376

10.10.2017

№20181-20190

 учасники АТО

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради 

09.10.2017

№20171-20180

 учасники АТО

 Киреев Роман Викторович, м. Северодонецьк

09.10.2017

№20161-20170

 учасники АТО

 ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини"

09.10.2017

№20121-20160

 учасники АТО

 Помічнянська міська рада Добровеличківського району Кіровоградської області

09.10.2017

№19981-20120

 учасники АТО

 Селидівська міська рада

09.10.2017

№19980

 учасник АТО

 Углєв І.О.

10.10.2017

№19979

 учасник АТО

 ГО "Чернігово-Сіверська січ"

09.10.2019

№19972-19978

 учасники АТО

 1 Механізований батальйон 14 ОМБр

09.10.2017

№19974

Шпірна Ірина Вікторівна

1 Механізований батальйон 14 ОМБр

09.10.2017

№19971

 Панченко Віктор Олександрович, майор

 Волонтерська група с. Мошни Черкаського району Черкаської області

09.10.2017

№19970

 не підлягає розголошенню (Курахове)

 Командування в/ч А 0501

07.10.2017

№19969 

 учасник АТО

 Подорожній Юрій Володимирович, м. Бахмут Донецька обл. 07.10.2017 
№19968

 учасник АТО

 Тичина Владислав Олександрович, м. Волноваха Донецька обл. 07.10.2017
№19967

 учасник АТО

 Ялинич Володимир Миколайович, м. Бахмут Донецька обл. 07.10.2017
№19953-19966

 учасники АТО

 Міжнародний союз козаків "Запорізька Січ" 07.10.2017

№19951-19952

 учасники АТО

 Соколівська сільська рада

07.10.2017

№19941-19949

 учасники АТО

 ГО "Учасники АТО"ЩИТ"

07.10.2017

№1936-19940

 учасники АТО

 Відділ культури і туризму Новотроїцької РДА

07.10.2017

№19919-19935

 учасники АТО

 Городківська сільська рада

07.10.2017

№19911-19917

 учасники АТО

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

06.10.2017

№19901-19910

 учасники АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

06.10.2017

№19896-19900

 учасники АТО

 Овідіопольський РВК Одеської обл.

06.10.2017

19894

СавченкоОлег Юрійович

Спілка офіцерів

10

01.10.2017

19893

Панасюк Олександр Володимирович

Спілка офіцерів

10

01.10.2017

№18991-19885

 учасники АТО

 Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань"

06.10.2017

№19871-19880

 учасники АТО

 Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО"

06.10.2017

№19821-19870

 учасники АТО

 Профспілковий комітет первинної профспілкової організації профспілки металургів та гірників України ПАТ "Кривбасзалізрудком"

06.10.2017

№19819-19820

 учасники АТО

 Відділ культури і туризму Новотроїцької РДА

07.10.2017

№19818

 учасник АТО

 Овідіопольський РВК Одеської обл.

06.10.2017

№19817

 учасник АТО

 Відділ культури і туризму Новотроїцької РДА

07.10.2017

№19816

 учасник АТО

 Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО"

06.10.2017

№19814-19815

 не підлягає разголошеню

 Кригін В. М.

06.10.2017

№19803-19813

 учасники АТО

 ГО "Куликівська районна спілка ветеранів АТО" в Чернігівській області

10.10.2017

№19786-19797

 учасники АТО

 ГО "Верхньорогачицька спілка учасників АТО"

05.10.2017

№19753-19782

 учасники АТО

 ГО Спілка учасників АТО Стрийщини

05.10.2017

№19751-19752

 учасники АТО

 Прядун Олександр Михайлович, м. Крижопіль

05.10.2017

№19750

 Старий Леонід Олександрович

 Заступник командира Батареї Управління та радіолокаційної розвідки Ботнар Г.Д.

05.10.2017

№19695-19700

 учасники АТО

 Прядун Олександр Михайлович, м. Крижопіль

05.10.2017

№19681-19694

 учасники АТО

 Профспілка ПАТ "Запоріжкокс"

04.10.2017

№19680

 Бодак Юрій Іванович, заступник командира в/ч А 2187

 ВОГ "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№19749

 учасник АТО

 Бородай Т.І., м. Курахове

04.10.2017

№19731-19748

 учасники АТО

 Вервейко Валентина Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

04.10.2017

№19701-19730

 Базильчук Тарас Миколайович;

 Загорулько Михайло Володимирович;

 Нижневський Руслан Володимирович;

 Смирнов Ігор Володимирович;

 Грабинський Євген Олександрович;

 Соколов Юрій Сергійович;

 Зайцев Роман Миколайович;

 Кіфорак Євген Анатолійович;

 Кузьменко Валерій Миколайович;

 Назаренко Віталій Андрійович;

 Макіда Ігор Володимирович;

 Перехрест Дмитро Анатолійович;

 Коровник В'ячеслав Юрійович;

 Голосній Віктор Павлович;

 Макарук Ігор Олександрович;

 Бітюков Олег Валентинович;

 Приходько Дмитро Володимирович;

 Приходько Олег Володимирович;

 Пуня Ярослав Володимирович;

 Плєшков Сергій Миколайович;

 Дежнюк Олексій Васильович;

 Лупандін Євген Вікторович;

 Шаповал Олександр Вікторович;

 Федосов Юрій Костянтинович;

 Плиска Олег Григорович;

 Заводовський Олександр Дмитрович;

 Посмертно:

  Кордабньов Володимир Олександрович;

 Бородай Сергій Юрійович;

 Лєсной Сергій Володимирович;

 Слісаренко Сергій Станіславович 

 ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат" м. Кам'янського

04.10.2017

№19675-19679

 учасники АТО

 Вінницький Крайовий осередок Українського козацтва

04.10.2017

№19662-19674

 Погромський Валерій Іванович;

 Юхненко Віталій Олександрович;

 Рудковський Роман Сергійович;

 Яхаєв Євген Георгійович;

 Яхаєв Георгій Георгійович;

 Кириленко Валерій Валерійович;

 Лесюк Ігор Васильович;

 Одинець Дмитро Миколайович;

 Худолій Володимир Вікторович;

 Ткаченко Сергій Олександрович;

 Лисенко Павло Миколайович;

 Горячківський Василь Михайлович;

 Шевченко Володимир Михайлович 

 ТОВ НВО "ІНКОР і Ко"

04.10.2017

№19652-19661

 учасники АТО

 Крижопільська селищна рада

04.10.2017

№19645-19651

 Балашкевич Леонід Анатолійович;

 Волков Володимир Дмитрович;

 Бабський Іван Семенович;

 Петровський Іван Пилипович;

 Банасько Віктор Михайлович;

 Човген Валентин Вікторович;

 Маленівський Віктор Анатолійович

 Фастівське міськрайонна організація ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів

04.10.2017

№19643-19644

 учасники АТО

 Тернівська сільська рада

04.10.2017

№19633-19642

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

03.10.2017

№19632

 учасники АТО

 Корюківська міська рада Чернігівської обл

03.10.2017

№19601-19631

 Баранчук Дмитро Георгійович;

 Бичковський Олександр Володимирович;

 Васильєв Антон Валентинович;

 Васильєв Денис Володимирович;

 Гусєв Сергій Вікторович;

 Гушул Олександр Григорович;

 Землянуха Дмитро Володимирович;

 Іващенко Микола Володимирович;

 Йохна Володимир Миколайович;

 Кликов Сергій Олександрович;

 Коваленко Юрій Федорович;

 Концевич Олег Валерійович;

 Малихін Микола Валерійович;

 Мар'їн Віктор Петрович;

 Маркин Віталій Вікторович;

 Медведєв Олег Вікторович;

 Мотузкін Сергій Іванович;

 Омельченко Сергій Олександрович;

 Підгородецький Андрій Юрійович;

 Попов Віталій Валерійович;

 Поспєлкін Костянтин Сергійович;

 Прудкий Олександр Леонідович;

 Сапронов Віталій Леонідович;

 Сидоренко Андрій Леонідович;

 Смишляєв Олексій Вікторович;

 Телеганенко Дмитро Васильович;

 Тиднюк Олег Миколайович;

 Тягун Сергій Миколайович;

 Шпитяк Антон Юрійович;

 Яровий Ігор Сергійрвич 

 ТОВ "МЕТІНВЕСТ-КРИВОРІЗЬКИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД"

03.10.2017

№19301-19600

 учасники АТО

 ПО ПМГУ ПРАТ "ІНГЗК"

03.10.2017

№19292-19300

 учасники АТО

 Корюківська міська рада Чернігівської обл

03.10.2017

№19261-19291

 учасники АТО

 ЧАО "ММК ім.Ілліча"

03.10.2017

№19255-19260

 учасники АТО

 Великописарівська РДА Сумської області

03.10.2017

№19231-19254

 учасники АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

02.10.2017

№19223-19230

 учасники АТО

 Андріяшівська сільська рада Крижопільського району Вінницької області

29.09.2017

№19218-19222

 учасники АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

29.09.2017

№19216-19217

 Шостак Владислав Вячеславович, лейтенант;

 Музика Василь Іванович, мол. сержант

 Музика Олег Васильович

29.09.2017

№19208-19215

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

29.09.2017

№19191-19207

 учасники АТО

 В/ч А4590

29.09.2017

№19181-19190

 учасники АТО

 В/ч А4590

27.09.2017

№19080

 учасник АТО

 Ткач Оксана Григорівна, м. Червоноград

27.09.2017

№19176-19180

 учасники АТО

 В/ч А4590

27.09.2017

№19174-19175

 учасники АТО

 Великописарівська РДА Сумської області

03.10.2017

№19171-19173

 учасники АТО

 Мірошниченко В.В., м. Курахове

27.09.2017

№19168-19170

 учасники АТО

 57 ОМПБр ТВО

27.08.2017

№19157-19167

 учасники АТО

 Мельничук Наталя Георгіївна, м. Чернівці

26.09.2017

№19147-19156

 учасники АТО

 Петрик Сергій Володимирович, смт. Велика Новосілка

26.09.2017

№19121-19146

 учасники АТО

 Селидівська міська рада

25.09.2017

№19125

Ферт Олександра Володимирівна

Селидівська міська рада

14.10.2017

№19081-19120

 учасники АТО

 Оржицька районна державна адміністрація

25.09.2017

№19079

 учасник АТО

 Макій Олена Миколаївна, смт. Селидове Донецька обл.

25.09.2017

№19075-19078

 учасник АТО

 Збройні сили України

22.09.2017

№19071-19074

 учасники АТО

 Куницька сільська рада

21.09.2017

№19043-19070

 учасники АТО

 Глибоцька районна державна адміністрація

25.09.2017

№19042

 учасник АТО

 Криворотенко Сергій Вікторович, с. Андрушівка Житомирська обл.

22.09.2017

№19037-19041

 учасники АТО

 Кищик Антон Олександрович, с. селидове Донецька обл.

21.09.2017

№19030-19036

 учасники АТО

 Морміль Володимир Анатолійович, м. Ніжин Чернігівська обл.

20.09.2017

№19026-19029

 учасники АТО

 ММБФДВСС "Віра та вірність"

20.09.2017

№19025

 Жвалюк Данило Вікторович, підполковник

 Голова Ради ВО "КРАЇНА"

21.09.2017

№19024

 учасник АТО 

 Гердель Виктор Яковлевич

19.09.2017

№19013

 учасник АТО

 Спеціальний Загін "ШТУРМ"

19.09.2017

№19011-19012

 учасники АТО

 Духовне управління капеланів

19.09.2017

№19006-19009

 учасники АТО

 Покровська районна державна адміністрація

16.09.2017

№19005

 Цимбалистий Олег Іванович

 в/ч А0501

16.09.2017

№18995-19004

 учасники АТО

 Куркуль Беата, м. Київ

15.09.2017

№18990-18994

 учасники АТО

 Богатиренко Олексій, м. Чугуїв Харківська обл.

14.09.2017

№18989

 не підлягає разголошенню

 Гаврись Тарас Іванович, м. Тернопіль

13.09.2017

№18988

 Турдай Юрій Юрійович

 Волонтерська група

13.09.2017

№18987

 учасник АТО

 Ковальський Микола Юрійович, м. Чернівці

13.09.2017

№18986

 учасник АТО

 Гончаренко Сергій Олексійович

12.09.2017

№18973-18985

 учасники АТО

 Покровська районна державна адміністрація

11.09.2017

№18963-18972

 учасники АТО

 Новогродівська міська рада

11.09.2017

№18962

 учасник АТО

 ГО "За майбутнє України"

11.09.2017

№18957-18961

 Черняк Леонід Аполінарович;

 Марущак Олександр Михайлович;

 Мазуренок Володимир Іванович;

 Маленький Ярослав Іванович;

 Жовмір Андрій Семеонвич

 Хмельницький окремий козацький курень ім. І. Нечая

08.09.2017

№18956

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН"

08.09.2017

№18955

 учасник АТО

 Вітковський Олександр Олександрович, м. Лубни Полтавська обл.

07.09.2017

№18945-18954

 учасники АТО 

 Українська асоціація інвалідів АТО

06.09.2017

№18944

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН"

05.09.2017

№18942-18943

 учасник АТО

 Кожухар Олег Анатолійович, м. Чернігів

04.09.2017

№18939-18941

 учасники АТО

 о. Вадим Піддубський (УПЦ КП)

04.09.2017

№18938

 учасник АТО

 Степкин В.Н., м. Мариуполь

04.09.2017

№18937

 учасник АТО

 3 танкова рота танкового батальону

01.09.2017

№18936

 учасник АТО

 Кошмар Н.Г.

31.08.2017

№18935

 учасник АТО

 Кунда Богдан Володимирович, м.Львів

31.08.2017

№18934

 Свинарчук Степан Михайлович, підполковник поліції

 Луцьке громадське формування "Варта порядку"

10.10.2017

№18931-18933

 учасники АТО

 Кунда Богдан Володимирович, м.Львів

31.08.2017

№18930

 Бондаренко Денис Олександрович, полк "Київ"

 БФ "Армія Добра"

31.08.2017

№18929

 учасник АТО

 Крутько Іван Опанасович, м. Дніпро

31.08.2017

№18924-18928

 учасники АТО

 Ткач Г.В., м. Миколаїв

30.08.2017

№18922-18923

 учасники АТО

 Телючик Руслан Вікторович, м. Бахмут Донецька обл.

29.08.2017

№18919-18921

 учасники АТО

 1 механізований батальйон 14 ОМБр

28.08.2017

№18918

 учасник АТО

 Трубич Віталій Володимирович, м. Миколаїв

28.08.2017

№18917

 учасник АТО

 Гришак Роман Геннадійович, м. Лебедин Сумська обл.

28.08.2017

№18911-18916

 учасники АТО

 Охріменко Сергій Іванович

23.08.2017

№18909-18910

 учасник АТО

 Степкин В.Н., м. Мариуполь

23.08.2017

№18907;

№18908

 Криворучко Юрий Вікторович;

 Третяк Сергій Михайлович

 Харківська обласна ГО "Спілка ветеранів АТО"

22.08.2017

№18905-18906

 учасники АТО

 ГО ВПВ "Патріот"

22.08.2017

№18900-18904

 учасники АТО

 БО "БФ "Допомога ветеранам АТО"

21.08.2017

№18891-18899

 учасники АТО

 БФ "Вільні-ЮА"

21.08.2017

№18879-18890

 Грохольський;

 Сидорчук Володимир;

 Шеремет;

 Перехрест;

 Половко;

 Вознесенський;

 Гриб;

 Пролопчун;

 Топорницький;

 Пархоменко;

 Сауткин и Рогоза;

 ГО "Рада ветеранів АТО Голосіївського району м. Києва"

21.08.2017

№18871-18878

 учасники АТО

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

21.08.2017

№18847-18870

 Котченко Сергій Станіславович;

 Кучерявий Віктор Борисович;

 Сапіга Володимир Петрович;

 Гуринчук Сергій Ростиславович;

 Цуркан Андрій Кирилович;

 Гаврилов Сергій Петрович;

 Грицанюк Олександр Іванович;

 Шевчук Андрій Іванович;

 Третяк Олександр Володимирович;

 Римар Владислав Броніславович;

 Горбенко Олег Олександрович;

 Орел Дмитро Васильович;

 Подольський Юрій Дмитрович;

 Крижевський Олег Олександрович;

 Козиренко Ян Степанович;

 Мізев Сергій Миколайович;

 Клемешев Сергій Сергійович;

 Підкручний Олег Юрійович;

 Мироненко Генадій Володимирович;

 Дутчак Олександр Іванович;

 Каминський Михайло Степанович;

 Очколас Віктор Анатолійович;

 Новіцкий Ігор Миколайович;

 Тисячний Олександр Михайлович

 Голова Смілянсько-Кам'янської міськрайонній організації ветеранів повітряно-десантних військ

21.08.2017

№18846

 Кемський Олег Вікторович, 131 ОРБ

 ВО "ТОНКЕН"

28.08.2017

№18844-18845

 учасники АТО

 Липовецька міська рада Вінницької області

21.08.2017

№18843

 Масленіков Олександр Тітович, майор

 Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

21.08.2017

№18841-18842

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

19.08.2017

№18803-18840

 учасники АТО

 Національна поліція України

19.08.2017

№18802

 Гордієнко Олександр Олегович, солдат

 Координатор волонтерської групи с. Мошни Черкаської обл. Константинов Грігорій Григорович

19.08.2017

№18797-18801

 учасники АТО

 Соколов Олександр Васильович, м. Харків

19.08.2017

№18792-18796

 учасники АТО

 Березнегуватська райдержадміністрація

19.08.2017

№18787-18791

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

19.08.2017

№18786

 Маринюк Валерій

 Морозова Олеся Сергіївна, м. Житомир

18.07.2018

№18784-18785

 учасники АТО


 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

18.07.2017

№18775-18783

 не підлягає розголошенню

 В/ч А2167

18.08.2017

№18773-18774

 учасники АТО

 Цвітоська сільська рада Славутського району

18.07.2017

№18768-18772

учасники АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

18.07.2017

№18761-18767

 учасники АТО

 Ужгородська філія "Української асоціації інвалідів АТО"

17.08.2017

№18756-18760

 учасники АТО

 ГО "Об'єднання учасніків АТО Вільногірська"

17.08.2017

№18752-18753

 учасники АТО

 ГО "Наш батальйон"

17.08.2017

№18722-18750

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

17.08.2017

№18754-18755

 Морозов Олександр Григорович;

 Покусай Юрій Борисович

 ГО "Цивільний повітряний патруль"

17.08.2017

№18718-18721

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

17.08.2017

№18711-18717

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

17.08.2017

№18710

№18709

№18708

№18707

 Бусигін Олексанр Володимирович

 Шарашов Єгор Олександрович

 Топілін Денис Сергійович.

 Долженко Олексій Олексійович

 ГО "Захисники Батьківщини"

№8

01.08.17

№18706

 учасник АТО

 Архієпископ Нікіфор (Демченко)

16.08.2017

№18704-18705

 учасники АТО

 Герман Ірина Іванівна, м. Суми

16.08.2017

№18692-18703

 учасники АТО

 Яровий Я.С. м. Покровськ Донецька обл.

16.08.2017

№18690-18691

 учасники АТО


 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

 16.08.2017

№18688-18689

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

16.08.2017

№18687

 учасник АТО

 ГО "ЩЕДРО" 

16.08.2017

№18686

 учасник АТО

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

16.08.2017

№18682-18685

 учасники АТО

 Соборна районна у місті Дніпрі рада

16.08.2017

№18680-18681

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

16.08.2017

№18679

 учасник АТО

 Скочеляс Олег Володимирович, м. Коломия, Іваново-Франківська обл

15.08.2017

№18677-18678

 учасники АТО

 1 механізований батальйон 14 ОМБр

15.08.2017

№18672-18676

 учасники АТО

 ГО "Учасників АТО"

15.08.2017

№18661-18671

 учасники АТО

 Потіцька сільська рада

15.08.2017

№18631-18660

 сувенірна продукція

 Сквирська РДА

15.08.2017

№18624-18630

 учасники АТО

 Районна спілка воїнів-учасників атитерористичної операції Долинського району "Захистник"

15.08.2017

№18621-18623

 учасники АТО

  ГО Військово-патріотичний вишкіл "Патріот"

15.08.2017

№18618-18620

 учасники АТО

 Углев Ігор

15.08.2017

№18616-18617

 Похозій Володимир Миколайович;

 Кондра Віктор Валентинович

 ВОГ "КРАЇНА"

№8

01.08.17

№18608-18615

 учасники АТО

 Шпиль Олександр Вікторович, м. Миронівка Київська обл.

14.08.2017

№18607

 учасник АТО

 Грошовий Вячеслав Григорович, м. Бахмут

14.08.2017

№18601-18606

 учасники АТО

 Чебан Олександр Олексійович, с. Боівське Луганська обл.

14.08.2017

№18571-18600

 Нечвидюк Микола Михайлович;

 Сташенко Сергій Васильович;

 Дюг Анатолій Іванович;

 Харченко Олексій Сергійович;

 Рябий Сергій Олександрович;

 Чеботар Валерій Валерійович;

 Козаков Віктор Євгенович;

 Попов Ілля Костянтинович;

 Лук'янюк Віктор Миколайович;

 Шаман Олег Олегович;

 Веретко Іван Володимирович;

 Коцупій Сергій Владиславович;

 Волошин Дмитро Миколайович;

 Чміль Анатолій Володимирович;

 Бойко Віталій Олексійович;

 Яценко Іван Миколайович;

 Ільгов Олександр Миколайович;

 Ібрагімов Денис Камілевич;

 Підтопта Сергій Миколайович;

 Косенко Андрій Леонідович;

 Шаблій Денис Володимирович;

 Мороз Юрій Борисович;

 Баженов Денис Олегович;

 Ткаченко Сергій Миколайович;

 Качайло Василь Миколайович;

 Міщанін Максим Іванович;

 Губар Олександр Олександрович;

 Безкінський Юрій Миколайович;

 Большаков Володимир Михайлович

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

27.07.2017

№18547-18570

 учасники АТО

 Тандур Віктор Анатолійович,смт. Нововоронцовка Херсонська обл.

27.07.2017

№18546

 Роєнко Олександр

 Уманський осередок ВГО "Самооборона Майдану"

27.07.2017

№18538-18545

 учасники АТО

 Тьомкін Олександр Володимирович

26.07.2017

№18535-18537

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

25.07.2017

№18531-18534

 учасники АТО

 Командир 3 роти батальону охорони в/ч пп В0105

24.07.2017

№18530

 учасники АТО

 Станично-Луганський ВП ГУНП в Луганський обл.

21.07.2017

№18515-18529

 учасники АТО

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області

21.07.2017

№18513-18514

 учасники АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

20.07.2017

№18511-18512

 учасники АТО

 В/ч А4472

20.07.2017

№18501-18510

 учасники АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

19.07.2017

№18499-18500

 учасники АТО

 Терехов Анатолій Анатольевич

14.08.2017

№18497-18498

 учасники АТО

 ГО "Самооборона Майдану"

14.08.2017

№18486-18495

 учасники АТО

 Нагорна Марина Юріївна, м. Суми

11.08.2017

№18484-18485

 Писанка Олег Борисович;

 Буланий Олександр Павлович

 В.о.голови Томакивської районної державної адміністрації Хведчук Валерій Олександрович

11.08.2017

№18482-18483

 учасники АТО

 Черемис Єгор Вадимович, м. Сєверодонецьк Луганська обл.

10.08.2017

№18475-18481

 учасники АТО

 Тьомкін Олександр Володимирович

10.08.2017

№18472-18474

 учасники АТО

 Попович Тетяна Василівна, м. Лисичанськ Луганська обл.

10.08.2017

№18465

Мурин Михайло Юрійович

ГО "Ветерани АТО"

№7

08.08.2017

№18460-18461

------------------

 колекціонер

10.08.2017

№18458-18459

 учасники АТО

 1 Механізованний батальон 14 ОМБр

08.08.2017

№18457

 учасник АТО 

 Грошовий В.Г., м. Бахмут Донецька обл.

08.08.2017

№18455-18456

 учасники АТО

 Марусин Роман

08.08.2017

№18454

 учасник АТО

 Довгаль А.В.

07.08.2017

№18453

 Пушкар Остап Юрійович

 ВО "ТОНКЕН"

07.08.2017

№18446-18452

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

07.08.2017

№18441-18445

 учасники АТО

 Головне управління НП в Сумській области

07.08.2017

№18439-18440

 учасники АТО

 Углев Ігор

07.08.2017

№18438

 учасник АТО

 Козирь Сергій Васильович, м. Устинівка Кіровоградська обл.

04.08.2017

№18437

 учасник АТО

  1 МПР 16 ОМТБ

04.08.2017

№18421

 учасники АТО

 Углев Ігор

04.08.2017

№18420

 учасник АТО

 Ісаченко Олександр Петрович, смт. Курахово Донецька обл.

28.08.2017

№18417-18419

Пащенко Яким Вадимович. солдат, військослужбовець 128 ОГПБр;

 Горецький Максим Вікторович, солдат, військослужбовець 128 ОГПБр;

Півкопа Леонід Миколайович, молодший сежант військослужбовець 128 ОГПБр;

  Командир підрозділу Німець Роман Миколайович

 

28.07.2017

№18415-18416

 учасники АТО

 Андрущак Олег Миколайович, смт. Воскресенка Херсонська обл.

28.08.2017

№18413-18414

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

04.08.2017

№18411-18412

 Свінціцький Роман;

 Бузило Костянтин

 Уманський осередок ВГО "Самооборона Майдану"

27.07.2017

№18401;

№18402;

№18403;

№18404;

№18405;

№18406;

№18407;

№18408;

№18409;

№18410

  Волков Олег Робертович;

 Бойко Володимир Станіславович;

 Семенчук Олег Миколайович;

 Маматов Ігор Володимирович;

 Панютін Артем Олексійович;

 Романович Андрій Володимирович;

 Джосак Олександр Миколайович;

 Ковтуняк Володимир Олексійович;

 Корнійчук Роман Олександрович;

 Юрковський Олександр Юрійович

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

27.07.2017

№18397-18400

 учасники АТО

 ГО "Честь та праця"

18.07.2017

№18391-18396

 учасники АТО

 РО "Консисторія Таврійської єпархії УАПЦ"

18.07.2017

№18390

 учасник АТО

 ГО "Честь та праця"

18.07.2017

№18389

 учасник АТО

 Формування по охороні громадського порядку "Вітчизна"

18.07.2017

№18369-18388

 Шепелюк Андрій Петрович, майор;

 Слугоцький Олександр Олександрович, мол. лейтенант;

 Дудко Станіслав Анатолійович, ст. прапорщик;

 Дяченко Михайло Іванович, прапорщик;

 Кіндратюк Василь Володимирович, ст. сержант;

 Чіп Микола Степанович, ст. сержант;

 Базар Володимир Ярославович, сержант;

 Бегун Сергій Миколайович, мол. сержант;

 Панчук Юрій Михайлович, мол. сержант;

 Свистун Володимир Васильович, мол. сержант;

 Витрикуш Василь Петрович, ст. солдат;

 Меліш Володимир Ігорович, ст. солдат;

 Базарко Ігор Михайлович, ст. солдат;

 Сковирко Іван Володимирович, ст. солдат;

 Балецький Василь Михайлович, майор;

 Панько Надія Ярославівна, старшина;

 Чоботар Юрій Святославович, сержант;

 Повхан Мирослав Йосипович, сержант;

 Молнар Отто Оттович, мол. сержант;

 Сергієнко Деніс Іванович, ст. солдат

 ВПР "Айдар"

04.08.2017

№18362-18368

 учасники АТО

 Командування військової частини А 0501

17.07.2017

№18359-18361

 Пушкар Остап Юрійович, підполковник;

 Мишоловка Олег Димтрович, майор;

 Сопронюк Олександр Михайлович, майор

 ВПР "Айдар" 04.08.2017

№18357-18358

 учасники АТО

 Командир 3-ої роти батальйону охорони в/ч пп В0105 Малєєв Ігор Володимирович

13.07.2017

№18356

 Симоненко Тарас Володимирович

 ГО "Спілка Ветеранів АТО м. Рубіжне" Колпаков С.М.

17.07.2017

№18351-18355

 Тарасюк Олег Вікторович;

 Горелік Володимир Олександрович;

 Киракосян Арсен Сіракович;

 Дубіна Григорій Олександрович;

 Симоненко Тарас Володимирович

 ГО "Спілка ветеранів АТО м. Рубіжне"

13.07.2017

№18349-18350

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

12.07.2017

№18343-18348

 учасники АТО

 Громадська Рада при ГУНП України в Луганській обл.

12.07.2017

№18341-18342

 учасники АТО

  Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

07.07.2017

№18340

 Приманов Ігор Олегович

 ВЖР "За Вільну Україну"

06.07.2017

№18339

 Пшеничний Микола Миколайович

 Красногорівська ВЦА

06.07.2017

№18335;

№18336;

№18337;

№18338

 Григорів Іван Дмитрович;

 Дземон Роман Михайлович;

 Богатирьова Вікторія Володимирівна;

 Богатирьов Сергій Олександрович

 Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану

05.07.2017

№18329-18334  учасники АТО

 ГО "Всеукраїнський Лицарський Орден православних козаків ім.Івана Сірка"

04.07.2017

№18328  учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН"

04.07.2017

№18319-18327   учасники АТО

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

03.06.2017 

№18312-18318  учасники АТО

 Толмачева Юля, м. Костянтинівка

03.06.2017

№18311  учасник АТО

 Грошовий Вячеслав Григорович, м. Бахмут

03.06.2017

№18288-18310  учасники АТО

 ГО "Військово-патріотичний РУХ "Айдар"

03.06.2017

 17796  Сергій Сергійович

ГО "Учасники АТО Одещини"

№1

14.03.2017

№17795 Осипов Кирило Костянтинович

ГО "Учасники АТО Одещини"

 

№1

 

14.03.2017

 

№ 17793 Ярошенко Олександр Леонідович

ГО "Учасники АТО Одещини"

№1

14.03.2017

№ 17529 Гаврилов Руслан Володимирович

Голова Держекоінспекції

№1

10.01.2017

№ 16924 Красніков Олесій Володимирович

Голова Херсонської ОДА

№12

05.12.2016

№17522 Литвин Віталій Миколайович

Голова ДАІ УКраїни

16.03.2017

№16898 Смірнова Каріна Євгеніївна

ГО "Капелани Волині"

№8

26.12.2016

№ 16800 Гуц Сергій Тимофійович

ГО "Українське благочинство"

№ 11

29.10.2016

№16709 Сагізлі Вікторія

Айдар

№16

20.02.2018

15919 Литвиненко Леонід Набіженович

Ветерани АТО

35

10.10.2016

№14737 Канонюк Василь Володимирович

Група УВС м. Полтава

03.03. 2016

№14717 Олександр Кокряцький

Волонтери

2016

№13747 Кириченко Сергій Сергійович

Командир частини

№25-н

19.09.2016

№ 12876 Подоляко Григорій Миколайович

ПАТ "Арсілор Міттал Кривий Ріг"

№9-9

19.08.2016

№11245 Васильків Святослав Петрович  

МГО "Союз ветеранів Анголи"

№16-ВА

2016

№ 10428 Катран Ігор Володимирович

ВГО "Країна"

№ 12

03.06.2016

№9389 Палієнко Віталій Васильович

ГО "Крок на зустріч"

№3-с

26.03.2016

№ 8426 Воробченко Микола Миколайович

Командир ЗМБ ПП В2970

№ 1

05.01.2016

№8292 Тернопільцький логістичний центр

Айдар

№1

05.01.2016

№ 7889 Литвиненко Олег Володимирович

Волонтери

№ 172

03.08.2015

№ 7184 Коник Ольга Єфимівна, волонтер

Командир ПП В1717

№11

03.11.2015

6076 Володимир Зарадюк (Посмертно)

ГО "Матері миру"

22

14.10.2015

4063 Віхтюк Іван Васильович

ПП В 0849

1459

23.08.2015

№ 3366 Ожанський Володимир Степанович, 128 окрема гірсько-піхотна бригада

Голова Тернопільської ОДА

№7

01.07.2015

2786 Нерослик Юрій Вікторович

Командир ОМБр

:

03.06.2015

№ 2188 Бевз Світлана Володимирівна

Командир в.ч. 0624

№4

03.04.2015

2156 Толока Юлія Юріівна

Командир військової частини 0624

4

02.04.2015

2149 Бурбело Сергій Михайлович

Командир військової частини 0624

4

03.04.2015

1764 Казнодзей Захар Якимович

Товариство ветеранів АТО

3

03.03.2015

№1604 Штепель Тарас Сергійович

ГО "Союз ветеранів Анголи"

24.03.2015

№1603 Шевченко Віктор Олександрович

ГО "Союз ветеранів Анголи"

24.03.2015

1464 Голод Віталій Володимирович

Командир військової частини 3039

3

03.10.2105

Близнюк Петро Іванович

ВГО "Країна"

№8-14

18.08.2014

 


 





Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua