Медаль «За оборону рідної держави»(АТО)
Медаль  «За оборону рідної держави»(АТО)

Артикул: ВТО_332-3

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.

 

Бійцям АТО за мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку

 

Девіз медалі: "Вітчизна понад усе"

 

Дата заснування: 07 червня 2014 р.

Ведення реєстру та розміщення матеріалів в Алеї Славі здійснюється безкоштовно


     






 

 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ»


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019-2021 роки

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№25698-25700

 Старший оперуповноважений з ОВС 2-го відділу, капітан Мигловець Олександр Максимович;
 Старший оперуповноважений з ОВС 7-го відділу, лейтенант Ніколаєнко Вікторія Олегівна;
 Старший оперуповноважений з ОВС 2-го відділу, капітан Сніцар Вадим Васильович

Бахмутська РДА

21.01.2021

№25697

 військовослужбовець

Пахомов Андрій Миколайович

20.01.2021

№25696

 Щербина Олександр Володимирович, матрос

Срібнянська района рада

18.01.2021

№25692-25695

 військовослужбовці

Караульщук Вадим

11.01.2021

№25691

 військовослужбовець

Дідовик Євген Анатолійович, м. Миколаїв

05.01.2021

№25690

 учасник АТО/ООС

Щербина Олександр Володимирович

24.12.2020

№25689

 військовослужбовець

Степкин В.Н.

23.12.2020

№25688

 Шеберев Василь Васильович

Національна поліція України

22.12.2020

№25683-25687

 військовослужбовці

Служба економічної безпеки

22.12.2020

№25673-25682

 військовослужбовці

Військова частина А3821

16.12.2020

№25663-25672

 військовослужбовці

Виконавчий комітет Вільнянської міської ради

09.12.2020

№25657-25662

 учасники АТО/ООС

Ільченко Яна Геннадіївна

08.12.2020

№25653-25656

 військовослужбовці

Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А 1008

07.12.2020

№25652

 військовослужбовець

Терехов Юлій Ігорович

07.12.2020

№25649-25651

 учасники АТО/ООС

ГО "Спілка учасників АТО Городоччини"

04.12.2020

№25648

 Моздіж Роман Ігорович, командир роти зв’язку батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення військової частини А1231

командир військової частини А7284

03.12.2020

№25646-25647

 учасники АТО/ООС

ГО «Тарутинська спілка ветеранів та інвалідів АТО»

03.12.2020

№25645

 військовослужбовець

Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А1008

03.12.2020

№25641;

№25642;

№25643;

№25644

 Шевчик Сергій Іванович;

 Царицанський Владислав Станіславович;

 Літавий Володимир Петрович;

 Наглій Василь Васильович

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№25631-25640

 Максимюк (Труш) Фрозина Миколаївна ("Ваня", "Жабка") (посмертно);
 Монах Василь Олександрович ("Івон", "Береза") (посмертно);
 Зеленко Михайло Карпович ("Богдан") (посмертно);
 Драган Олександр Іванович ("Марко") (посмертно);
 Майщук (Кльоц) Вікторія Миколаївна ("Вася") (посмертно);
 Кльоц Петро Федорович (посмертно);
 Митранюк (Шийко) Ірина Григорівна (посмертно);
 Радкевич Іван Максимович (посмертно);
 Радкевич (Назарик) Марія Дмитрівна ("Ластівка") (посмертно);
 Труш Михайло Федорович (посмертно)

Глибоцька РДА Чернівецької області

02.12.2020

№25630

 учасник АТО/ООС

Баранов Анатолій Михайлович

03.12.2020

№25627-25628

 Рева Г.Ф.;

 Сиротина С.Е.

ГО УБД "ЩИТ"

01.12.2020

№25629

 військовослужбовець

Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання «Ми Українці»

03.12.2020

№25623;

№25624;

№25625;

№25626

 Дорош Сергій Олександрович;

 Паламарюк Василь Васильович;

 Боштюк Андрій Валерійович;

 Войнаровський Олександр Олександрович

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№25619-25622

 військовослужбовці

Командир батальону в/ч А3821

30.11.2020

№25615-25618

 старший сержант Алексєєв Андрій Олександрович;

 майор Голуб Віталій Павлович;

 солдат Римар Віктор Сергійович;

 солдат Сидорін Артем Миколайович

Голова Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області
Півень Ірина Григорівна

 27.11.2020

№25607-25614

 учасники АТО/ООС

Ільченко Яна Геннадіївна

26.11.2020

№25587-25600

 військовослужбовці

Відділ культури, молоді, спорту та освіти Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області

25.11.2020

№25575;

№25576;

№25577;

№25578;

№25579;

№25580;

№25581;

№25582;

№25583;

№25584;

№25585

 Бокало Степан Ярославович, матрос;

 Петрук Олексій Вікторович, матрос;

 Гервас Олександр Анатолійович, старший матрос;

 Бережний Євген Олександрович, старший матрос;

 Крачковський Руслан Юрійович, старший матрос;

 Сухацький Іван Васильович, старший матрос;

 Гузь Сергій Павлович, старший матрос;

 Георгієва Лариса Олександрівна, старший матрос;

 Середа Віталій Федорович, сержант;

 Кравченко Олександр Іванович, сержант;

 Ткачук Станіслав Іванович, сержант

ГО «Всеукраїнське Об’єднання «Єднаюча Сила»

06.12.2020 

№25573-25574

 Кулик Ігор Васильович;
 Беспалов Владислав Юрійович

Тернопільський округ ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО»

19.11.2020

№25568-25572

 військовослужбовці

ГО «Союз випускників КВВПАУ»

19.11.2020

№25567

 прапорщик Соловей Павло Олександрович

Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

23.11.2020

№25561-25566

 Ст. прапорщик Козловський Микола Васильович;
 Старшина Слободін Віктор Володимирович;
 Прапорщик Чудін Сергій Володимирович;
 Ст. сержант Лебедєв Олександр Олександрович;
 Солдат Коваленко Маргарита Андріївна;
 Ст. лейтенант Верховий Мирослав Сергійович

Духовне управління капеланів «Українська Євангельська Церква»

18.11.2020

№25551;

№25552;

№25553;

№25554;

№25555;

№25556;

№25557;

№25558;

№25559;

№25560

 Щепановський Юрій Анатолійович;

 Абросімова Галина Василівна;

 Зелений Денис Васильович;

 Волощук Олександр Олегович;

 Літвінов Микола Миколайович;

 Улинець Василь Мигальович;

 Костючик Сергій Віталійович;

 Курко Роман Олегович;

 Голубовський Святослав Олегович;

 Пащенко Максим Володимирович

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№25549-25550

 військовослужбовці

Громадська організація «Закон і справедливість»

16.11.2020

№25548

 старшина Кравчук Валерій Іванович, військовослужбовець 57 ОМПБР

Командир військової частини
А1736, полковник Мішанчук А.В.

 13.11.2020

№25544;

№25545;

№25546;

№25547

 Гурєєв Віталій Віталійович;

 Кавка Ігор Вікторович;

 Стафійчук Василь Георгійович;

 Бобрик Павло Васильович

командир військової частини А1008 полковник Войченко С.В.

 11.11.2020

№25534-25543

 військовослужбовці частини

Військова частина А1736

11.11.2020

№25533

 сержант Курта Сергій Григорович

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№25532

 сержант Стельмах Федір Миколайович

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№25531

 сержант Романчук Юрій Леонтійович

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2929

№25530

 старший солдат Вознюк Олександр Петрович

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№25514-25529

 військовослужбовці частини

Військова частина А4427

09.11.2020

№25513

 військовослужбовець

Пахомов Андрій Миколайович

02.11.2020

№25512

 учасник АТО/ООС

Березнегуватський районний військовий комісаріат

30.10.2020

№25511

 військовослужбовець

Служба економічної безпеки

06.11.2020

№25510

 учасник АТО/ООС

Донецький обласний  військовий  комісаріат

28.10.2020

№25509

 військовослужбовець

учасник АТО/ООС

26.10.2020

№25508

 учасник АТО/ООС

ГУ ДФС у Київської області

23.10.2020

№25504-25507

 учасники АТО/ООС

ГУ ДФС у Київської області

20.10.2020

№25499-25503

 військовослужбовці частини

Командир в/ч А3821 полковник Римаренко В.В.

20.10.2020

№25498

  військовослужбовець

Кравченко Руслан

20.10.2020

№25497

 учасник АТО/ООС

Вакарюк Р.В.

16.10.2020

№25496

 учасник АТО/ООС

Василевич Юрій

16.10.2020

№25495

 учасник АТО/ООС

Вакарюк Роман Вікторович

15.10.2020

№25491-25494

 військовослужбовці

Герасим"як Р.І.

12.10.2020

№25470;

№25471;

№25472;

№ 25473;

№25474;

№25475;

№25476;

№25477;

№25478;

№25479;

№25480;

№25481;

№25482;

№25483;

№25484;

№25485;

№25486;

№25487;

№25488;

№25489;

№25490

 Сірків  Володимир  Богданович;

 Луговий  Андрій  Михайлович;

 Дацко  Руслан  Степанович;

 Винник  Андрій  Станіславович;

 Дудок  Олег  Ігорович;

 Лейченков  Сергій  Михайлович;

 Муцин  Руслан  Богданович;

 Гладиш  Павло  Іванович;

 Коновський  Павло  Іванович;

 Кулинич Микола Миколайович;

 Федор  Юрій  Богданович;

 Роман  Михайло  Михайлович;

 Субачев Дмитро Олександрович;

 Дикий  Андрій  Степанович;

 Федас  Богдан  Вікторович;

 Жеребецький  Тарас  Петрович;

 Ільків  Олег  Іванович;

 Хаюков Роман Олександрович;

 Шворень  Андрій  Володимирович;

 Кривич  Іван  Ігорович;

 Янда  Олег  Йосифович

Голова ГО "ЛОС СЗБ АТО"

14.10.2020

№25460-25461

 Лавров Олександр Євгенійович

 Похальчишин Дмитро Володимирович

 Пятих Микола Андрійович

 Дмитрено Сергій Леонідович

 Маркович Іван Федорович

 Пасюк Сергій Птерович

 Шевченко Сергій Андрійович

 Шукатко олександр Сергійович

Коцюбинська селищна рада 12.10.2020

 №25431-25459

 військовослужбовці 

Акимович С.Г.  12.10.2020

№25424;

№25425;

№25426;

№25427;

№25428;

№25429;

№25430

 Панчишин  Андрій  Ігорович;

 Панчишин  Віталій  Ігорович;

 Коновал Володимир  Миронович;

 Мельник  Вячеслав  Вячеславович;

 Мурдза  Володимир  Дмитрович;

 Мурдза  Віталій  Володимирович;

 Гутий  Ярослав Степанович

Голова ГО "ЛОС СЗБ АТО"

14.10.2020

№25421-25423

 військовослужбовці

 Калюжний Ю.В.

12.10.2020

№25411-25420

 військовослужбовці

Миронівська міська рада

09.10.2020

№25406-25410

 військовослужбовці

Калюжний Ю.В.

12.10.2020

№25405

 Капітан юстиції Остапенко Інна Олегівна, доцент кафедри правового забезпечення військового факультету фінансів і права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Командир військової частини А7284

09.10.2020

№25403-25404

 військовослужбовці

Березнегуватська районна державна адміністрація

09.10.2020

№25401-25402

 майор Мазур Дмитро Анатолійович;

 майор Жилка Микола Дмитрович

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква

08.10.2020

№25391-25400

 військовослужбовці в/ч А0563, в/ч 2276

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Непереможні"

08.10.2020

№25390

 військовослужбовець

БО "Міжнародний благодійний фонд Українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

09.10.2020

№25385-25389

 учасники АТО/ООС

Березнегуватська районна державна адміністрація

08.10.2020

№25384

 військовослужбовець

Ратуська сільська рада

08.10.2020

№25336-25383

 Аборіна Наталія Василівна, старший офіцер мобілізаційного відділення
Дубенського ОМТЦК та СП, капітан - №25336;

 Алексеєвець Олександр Леонідович, начальник відділення призову Дубенського ОМТЦК та СП, капітан - №25337;

 Бихнюк Олег Юрійович, учасник бойових дій УДА ОЛПЗ “ВОЛИНЬ” - №25338;

 Бованко Ірина Ярославівна, провідний спеціаліст відділення призову
Дубенського ОМТЦК та СП, працівника Збройних Сил України - №25339;

 Бойко Ярослав Андрійович, учасник бойових дій, ветеран АТО - №25340;

 Болтрик Ігор Ігорович, учасник бойових дій УДА ОЛПЗ “ВОЛИНЬ” - №25341;

 Бондарчук Сергій Миколайович, старший водій автомобільного відділення
автомобільного взводу монтажної роти дорожньо-мостового батальйону
військової частини А2755, старший солдат - №25342;

 Бусецька Оксана Анатоліївна, провідний бухгалтер фінансово-економічної
служби військової частини А2363 Сил логістики Збройних Сил України,
працівник Збройних Сил України - №25343;

 Величко Андрій Вячеславович, учасник бойових дій, ветеран АТО - №25344;

 Вишневський Василь Аполлінарійович, командир відділення забезпечення взводу матеріального забезпечення військової частини А1246, старший
сержант - №25345;

 Вітюк Роман Вячеславович, технік ремонтного взводу військової частини А1519, старший прапорщик - №25346;

 Гандзюк Микола Миколайович, начальник медичної служби військової частини А1994 оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України, старший лейтенант медичної служби - №25347;

 Глодовський Віктор Миколайович, начальник контрольно-технічного пункту військової частини А1246, старшина - №25348;

 Гнатюк Віктор Андрійович, командир 1 відділення 1 стрілецького взводу 1
стрілецької роти військової частини А7069 - №25349;

 Грель Лідія Григорівна, головний спеціаліст відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Дубенського ОМТЦК та
СП, працівник Збройних Сил України - №25350;

 Гуринчук Сергій Ростиславович, учасник бойових дій, ветеран АТО - №25351;

 Демчук Руслан Васильович, помічник командира з правової роботи військової частини А1519, майор - №25352;

 Дидюк Володимир Сергійович, механік-водій відділення механізованих мостів дорожньо-експлуатаційної роти військової частини А2117, старший солдат - №25353;

 Доценко Ігор Миколайович, заступник командира батальйону з тилу —
начальника тилу військової частини А2117, підполковник - №25354;

 Жуков Іван Всеволодович, учасник бойових дій УДА ОЛПЗ “ВОЛИНЬ”,
посмертно - №25355;

 Іванюк Володимир Сергійович, начальник команди ВОХОР військової частини А2363 Сил логістики Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України - №25356;

 Іпаткін Віктор Григорович, головний інженер військової частини А1519, працівник Збройних Сил України - №25357;

 Клімчук Богдан Петрович, старшина 1 стрілецької роти військової частини
А7069 - №25358;

 Кондратюк Оксана Анатоліївна, відповідальний виконавець відділення персоналу військової частини А1519, старший солдат - №25359;

 Кушнірук Богдан Олександрович, начальник диспетчерського пункту
1 дорожньо-комендантської роти військової частини А1246, сержант - №25360;

 Максимов Святослав Олексійович, учасник бойових дій УДА ОЛПЗ “ВОЛИНЬ” - №25361;

 Маргасюк Алла Петрівна, начальник складу взводу матеріального забезпечення військової частини А2117, молодший сержант - №25362;

 Машкова Лариса Павлівна, діловод технічного відділення військової
частини А2363 Сил логістики Збройних Сил України, працівника Збройних Сил України - №25363;

 Метелюк Наталія Миколаївна, лікар медичного пункту військової частини А2755, лейтенант медичної служби - №25364;

 Міщук Юрій Пилипович, командир 2 відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А7069 - №25365;

 Нечипорук Микола Олександрович, начальник медичної служби-начальника медичного пункту капітан медичної служи військової частини А7069 - №25366;

 Палій Людмила Геннадіївна, оператор відділення збору та обробки інформації взводу безпілотних авіаційних комплексів роти безпілотних авіаційних комплексів військової частини А1994 оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України, солдат - №25367;

 Петрашевський Сергі Вікторович, командир 1 відділення глибинної розвідки 1
взводу глибинної розвідки роти глибинної розвідки військової частини А1994
оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України,
старшина - №25368;

 Петровський Роман Казимирович, старший кухар їдальні взводу матеріального забезпечення військової частини А1994 оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України, старший солдат - №25369;

 Підборецька Вікторія Андріївна, відповідальний виконавець стройової частини військової частини А1519, старший солдат - №25370;

 Подвисоцький Сергій Віталійович, начальник складу взводу матеріального забезпечення військової частини А1246, сержант - №25371;

 Прокопчук Світлана Володимирівна, оператор відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Дубенського ОМТЦК та СП, старшого солдат - №25372;

 Савіцький Олег Анатолійович, старшина 2 дорожньо- комендантської роти військової частини А1246, прапорщик - №25373;

 Савчинський Володимир Олександрович, водій-моторист експлуатаційно-технічного відділення військової частини А2363 Сил логістики Збройних Сил України, працівника Збройних Сил України - №25374;

 Сергеєв Святослав Володимирович, заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення, майора резерву військової частини
А7069 - №25375;

 Сергодєєва Наталія Степанівна, економіст з матеріально- технічного забезпечення обліково-операційного відділення військової частини А2363 Сил логістики Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України - №25376;

 Солонько Віталій Васильович, старший технік роти матеріального забезпечення військової частини А2755, прапорщик - №25377;

 Солтис Дмитро Михайлович, водій дорожнього взводу дорожньо-експлуатаційної роти військової частини А2117, старший солдат - №25378;

 Таран Геннадій Валентинович, командир понтонного 25379 взводу понтонно-мостової роти понтонно-мостового батальйону військової частини А2755 - №25379;

 Тимощук Іван Миколайович, учасник бойових дій, ветеран АТО - №25380;

 Чорноволов Максим Вікторович, сапер відділення механізованих мостів
дорожньо-експлуатаційної роти військової частини А2117, старший солдат - №25381;

 Шевчук Сергій Андрійович, командир відділення охорони військової частини А1994 оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України, солдат - №25382;

 Щепнаський Богдан Володимирович, командир відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів ремонтної роти військової частини А2755, молодший сержанта - №25383

Дубенська районна державна адміністрація

14.10.2020

№25333-23335

 військовослужбовці

Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25332

 військовослужбовець

Служба економічної безпеки

07.10.2020

№23331

 учасник АТО/ООС

Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25299-25330

 Наливайко Богдан Сергійович;

 Плискатюк Ігор Віталійович;

 Небелюк Валерій Володимирович;

 Бобровський Петро Якович;

 Бородін Юрій Миколайович;

 Поліщук Анатолій Анатолійович;

 Вінклер Сергій Анатолійович;

 Сторожук Володимир Анатолійович;

 Нелепа Олег Анатолійович;

 Степовий Руслан Вікторович;

 Барашко Сергій Петрович;

 Макарчук Сергій Михайлович;

 Бойко Аркадій Птрович;

 Білоткач Володимир Васильович;

 Гринчук Валерій Сергійович;

 Лялюк Захар Анатолійович;

 Мрищук Микола Леонідович;

 Шамрай Олександр Миколайович;

 Хахалина Олег Леонідович;

 Кузик Тарас Григорович;

 Гридько Олександр Іванович;

 Притуляк Владислав Анатолійович;

 Білий Дмитро Леонідович;

 Домінський Вадим Олександрович;

 Чернега Іван Петрович;

 Мороз Володимир Миколайович;

 Марченко Олександр Іванович;

 Ткачук Ярослав Віталійович;

 Христич Віталій Анатолійович;

 Микуляк Володимир Іванович;

 Барімов Богдан Віталійович;

 Гречко Євгеній Миколайович

 Шляхівська сільська рада

07.10.2020

№25296-25298

 учасники АТО/ООС

 Військова частина А2802

07.10.2020

№25291-25295

 військовослужбовці

 Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

07.10.2020

№25271-25290

 військовослужбовці

 Часовоярська міська рада Бахмутський район Донецької області

06.10.2020

№25268-25270

 старший лейтенант Сова Олександр Вікторович;

 старший солдат Колесник Павло Олексійович;

 капітан Беденко Ярослав Миколайович

 командир військової частини А2019 капітан Волков Віктор Васильович

06.10.2020

№25244-25267

 учасники АТО/ООС

 Гіркополонківська сільська рада

06.10.2020

№25241-25243

 військовослужбовці

 Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

05.10.2020

№25191-25240

 учасники АТО/ООС

 ПО ПМГУ ПАТ «Кривбасзалізрудком»

05.10.2020

№25190

 Притуляк Анатолій Іванович

 Шляхівська сільська рада

07.10.2020

№25187-25189

 військовослужбовці

 ГО «Спілка учасників АТО Чернігівського району Запорізької області»

05.10.2020

№25184-25186

 учасники АТО/ООС

 Боднар Юрій Семенович

05.10.2020

№25176-25183

 військовослужбовці

 Громадське формування "Покров"

05.10.2020

№25149-25175

 військовослужбовці

 Відділ культури, молоді, спорту та освіти Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області

02.10.2020

№25144-25148

 учасники АТО/ООС

 Смілка Віталій

02.10.2020

№25128-25143

 військовослужбовці

 Устинівська РДА

01.10.2020

№25127

 Боднар Володимир Васильович, учасник АТО

 Українське Козацтво "Прикрпатська Січ" м. Львів                    

01.10.2020

№25120;

№25121;

№25122;

№25123;

№25124;

№25125;

№25126

 Дядченко Володимир Анатолійович, старший лейтенант;

 Колісник Сергій Іванович, старшина;

 Тартачний Василь Васильович, старший матрос;

 Кришень Ярослав Сергійович, старший матрос;

 Масловський Дмитро Олегович, старший матрос;

 Ворніков Дмитрій Михайлович, старший матрос;

 Сільман Федір Сергійович, старший матрос

 ГО «Всеукраїнське Об’єднання «Єднаюча Сила»

10.10.2020

№25112-25119

 учасники АТО/ООС

 Окаєвич Микола Леонтійович

30.09.2020

№25111

 військовослужбовець

 Дунаєвський Артем Юрійович

29.09.2020

№25109-25110

 військовослужбовці

 Командир військової частини А4427

28.09.2020

№25108

 учасник АТО/ООС

 Голова Бердянської РДА Півень Ірина Григорівна

24.09.2020

№25106-25107

 учасники АТО/ООС

 ГС "Асоціація ветеранів війни, учасаників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області"

24.09.2020

№25102-25105

 військовослужбовці

 Відділ культури та туризму Маловисківської міської ради

23.09.2020

№25100-25101

 старший солдат Богданець Богдан Олександрович;

 Масленніков Олександр Володимирович

Голова Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області Півень Ірина Григорівна

21.09.2020

№25099

 Капацин Леонтій Іванович ("Дед")

 Голова Ради ВГО "КРАЇНА" Бабчук О.П.

№9

01.09.2020

№25095-25098

 військовослужбовці

Мартинюк М.С.

16.09.2020

№25094

 військовослужбовець

 Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

11.09.2020

№25087-25093

 Радченко Єгор Петрович;
 Швако Богдан Сергійович;
 Тошмарьов Дмитро Ігорович;
 Іващишин Олександр Олегович;
 Кнікер Леонід Романович;
 Янчак Олег Богданович;
 Білько Олександр Олегович

 Товариство Українців Фінляндії

11.09.2020

№25078-25080

 військовослужбовці

 Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25077

 учасники АТО/ООС

 Духовне Управління Капеланів

10.09.2020

№25076

 військовослужбовець

 Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25074-25075

 військовослужбовці

 Служба економічної безпеки

08.09.2020

№25070

 військовослужбовець  Служба економічної безпеки 09.10.2020

№25068-25069

 учасники АТО/ООС  Служба економічної безпеки 08.09.2020

№25066-25067

 військовослужбовці

 Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25065

 учасник АТО/ООС

 Служба економічної безпеки

08.09.2020

№25071-25083

 військовослужбовці

 Миронівська міська рада

08.09.2020

№25061-25064

 Погребняк Игорь Константинович;

 Лукьяненко Николай Юрьевич;

 Белый Валентин Николаевич;

 Теняков Аркадий Викторович

 ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»

 02.09.2020

№25053-25060

 військовослужбовці

 ГС «Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області»

28.08.2020

№25051-25052

 Стрюкевич Андрій Миколайович, сержант військової частини А3137;

 Болдирєв Володимир Михайлович, старшина військової частини А3137

 Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

28.08.2020

№25017-25050

 Шрамко Дмитро Сергійович, старший матрос;

 Колмиченко Денис Миколайович, старший матрос;

 Черниш Юрій Олександрович, старший матрос;

 Таран Іван Олександрович, матрос;

 Свинар Христина Романівна, лейтенант;

 Менжинський Олександр Олегович, лейтенант;

 Чехун Юрій Георгійович, старший матрос;

 Агеєв Віталій Віталійович, старший матрос;

 Платонов Ігор Васильович, сержант;

 Руденко Богдан Борисович, старший матрос;

 Ахметов Руслан Ісмаілович, старший матрос;

 Чернобай Юрій Олександрович, лейтенант;

 Вальгер Сергій Олександрович, матрос;

 Ткаченко Олег Вікторович, молодший лейтенант;

 Готеляк Іван Вікторович, матрос;

 Глазунов Олександр Миколайович, старший матрос;

 Зеркаль Андрій Вікторович, матрос;

 Данилов Ян Михайлович, старший матрос;

 Гриценяк Микола Олександрович, старший матрос;

 Сидоренко Василь Васильович, старший матрос;

 Дроботун Іван Петрович, старший матрос;

 Серембицький Віктор Іванович, старший матрос;

 Білозір Руслан Ярославович, матрос;

 Кузьмін Андрій Венедиктович, матрос;

 Бакланов Сергій Миколайович, молодший сержант;

 Бондарюк Володимир Володимирович, сержант;

 Тельгмаа Артур Тійтович, матрос;

 Астанакулов Дмитро Сергійович, старший матрос;

 Андрєєв Андрій Євгенович , молодший сержант;

 Покидько Ромен Миколайович, старший матрос;

 Бондар Володимир Васильович, молодший сержант;

 Бескровний Едуард Вікторович, старший матрос;

 Гріценко Дмитро Олегович, матрос;

 Мальцев Олександр Олександрович, старший матрос

 Командир 1РМПБМП

 

№25016

 Розчубко Олександр Володимирович

 Військова частина А0693

02.09.2020

№25015

 військовослужбовець

 Піскун Андрій

26.08.2020

№25014

 старший солдат Лясковец Володимир Игорович

 Максим Сотник

25.08.2020

№25013

 військовослужбовець

 Голова громадської спілки «Українська Народна Сила» Кунда Б.В.

21.08.2020

№25011

 ---------------------------------

 Колекція

20.08.2020

№24996-25010

 Барабашенко Сергій Вікторович, старшина;

 Кравцов Сергій Феддорович, старший сержант;

 Санжеревський Станіслав Вікторович, сержант;

 Куруогла Олександр Едуардович, сержант;

 Сивий Микола Олегович, солдат;

 Никіпанчук Назар Володимирович, солдат;

 Устимович Дмитро Ігорович, солдат;

 Гаврищук Сергій Володимирович, солдат;

 Занько Сергій Олександрович, солдат;

 Курин Владислав Юрійович, солдат;

 Ордовський Сергій Олександрович, старший солдат;

 Мерц Максим Андрійович, солдат;

 Диндиренко Максим Тарасович, солдат;

 Левчук Анатолій Миколайович, солдат;

 Єрошкін Дмитро Вадимович, старший лейтенант

Батальонна група Південного ОТО угрупування НГУ в ОТУ "Схід"

19.08.2020

№24994-24995

 учасники АТО/ООС

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

19.08.2020

№24991-24993

 учасники АТО/ООС

Заставнівська районна державна адміністрація

19.08.2020

№24979-24990

 Знак Петро Володимирович;

 Печніков Вадим Володимирович;

 Луців Тарас Іванович;

 Винар Василь Васильович;

 Копко Микола Богданович;

 Тимчишак Василь Іванович;

 Гарасим’як Роман Іванович;

 Шимко Василь Ігорович;

 Антонів Юрій Любомирович;

 Федевич Леонід Михайлович;

 Вакуленко Володимир Васильович;

 Зімбовський Андрій Сергійович

 Міський голова Кульчинський А.Б.

18.08.2020

№24978

 Палієнко Микола Михайлович, солдат, механік – водій 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького

 Громадська організація "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

23.08.2020

№24976-24977

 Січевий Віталій Станіславович;

 Федотов Павло Леонідович

 Служба економічної безпеки України

06.11.2020

№24966-24975

 Шалімов Сергій Олександрович, підполковник ЗСУ;

 Ярий Андрій Федорович, старший солдат;

 Арнаутова Ірина Іванівна;

 Гончаров Валерій Сергійович;

 Дерев'янко Єгор Валерійович;

 Крупенич Юрій Юрійович;

 Люлюка Валерій Валерійович;

 Мандич Олексій Миколайович;

 Нечепуркова Наталія Віталіївна;

 Посвістак Олександр Володимирович

 Служба економічної безпеки України

23.08.2020

№24963-24965

 військовослужбовці

 Дяченко Андрій Вікторович

18.08.2020

№24959-24962

 Мортко Іван Васильович, учасник бойових дій АТО;

 Гусаров Андрій Івановис, учасник бойових дій АТО;

 Гречин Віктор Васильович, учасник бойових дій АТО;

 Стародубець Андрій Анатолійович, учасник бойових дій АТО

 Новобузька районна рада Миколаївської області

17.08.2020

№24955-24958

 учасники АТО/ООС

 13 ОМПБ

17.08.2020

№24950-24954

 військовослужбовці

 113 окрема бригада ТрО

17.08.2020

№24949

 Герашенко Олексій Валерійович

 Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

13.08.2020

№24946-24948

 військовослужбовці

 169-й навчальний центр "Десна"

13.08.2020

№24945

 військовослужбовець

 Військова частина 0950

11.08.2020

№24942-24944

 сержант Куцевляк Максим Васильович;

 солдат Терехов Сергій Євгенійович;

 старший лейтенант Сайко Володимир Петрович

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

11.08.2020

№24941

 Іваненко Костянтин Анатолійович

 ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

11.08.2020

№24935-24940

 Ліпський Сергій Олексійович, підполковник;

 Іваненко Володимир Якович, старший сержант;

 Куриленко Світлана Миколаївна, сержант;

 Семенюк Олексій Миколайович, молодший сержант;

 Гой Олександр Олексійович, старший солдат

 Командир в/ч А1736

06.08.2020

№24925-24934

 Шкрабак Олександр Андрійович;
 Смолянінов Олексій Олександрович;
 Шельменко Андрій Васильович;
 Яременко Іван Леонідович;
 Ємець Ігор Іванович;
 Ванченко Микола Васильович;
 Грачов Максим В'ячеславович;
 Москалик Сергій Григорович;
 Ковтун Микола Іванович;
 Литвиненко Сергій Анатолійович

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

05.08.2020

№24922-24924

 Учасники АТО/ООС

 Служба економічної безпеки України

23.07.2020

№24921

 Підполковник ДПСУ Домінюк Леонід Анатолійович

 Служба економічної безпеки України

10.07.2020

№24917-24920

 військовослужбовці

 Генштаб ЗСУ

21.07.2020

№24916

 Отришко Євген Олександрович, військовий комісар Дружківського міського військового комісаріату Донецької області, капітан

 ВГО "ЗВИТЯГА" та Спілка учасників бойових дій Повітряних Сил ЗСУ

№7-19

01.07.2020

№24904-24915

 Федорчук Константин Ігорович, старший солдат в/ч А3137;
 Сажнєв Андрій Миколайович, старший солдат в/ч А3137;
 Стельмаченко Дмитро Миколайович, старший солдат в/ч А3137;
 Дубогрій Андрій Григорович, старший солдат в/ч А3137;
 Солонько Олександр Дмитрович, прапорщик в/ч А3137;
 Воронюк Віталій Володимирович, прапорщик в/ч А3137;
 Кобець Василь Володимирович, старшина в/ч А3137;
 Подплетьонний Андрій Олександрович, молодший сержант в/ч А3137;
 Ярмалюк Сергій Миколайович, молодший сержант в/ч А3137;
 Овсієнко Сергій Володимирович, капелан;
 Кричевський Микола Григорович, старший солдат в/ч А3137;
 Корягін Іван Сергійович, старший солдат в/ч А3137

 Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

16.07.2020

№24901-24903

 Крипнік Олександр Васильович, майор;

 Черненко Сергій Іванович, лейтенант;

 Мураш Валентин Валерійович, ст. лейтенант

 Гетьман Українського Козацтва

16.07.2020

№24893

 військовослужбовець

Гаврилюк Юрій Вікторович, м. Погребище Вінницька область

14.07.2020

№24892

 учасник АТО

 ГО Зарічненська спілка учасників війни за Україну "Зарічненська січ"

14.07.2020

№24889-24891

 не підлягає розголошенню

 Генштаб ЗСУ 13.07.2020

№24884-24888

 Граф Роман Сергійович , молодший сержант 57 ОМБР;

 Цьох Інна Миколаївна, старший солдат 57 ОМБР;

 Сізін Тетяна Федорівна, сержант 57 ОМБР;

 Носуленко Оксана Вікторівна, сержант 57 ОМБР;

 Статкевич Григорій Едуардович, старший солдат 57 ОМБР

 ГФ з ОГП «СОКІЛ-1»

10.07.2020

№24883

 учасник АТО/ООС

 Служба економічної безпеки України

09.07.2020

№24873-24882

 військовослужбовці

 Керівник спілки волонтерів 128 - ОГШБр "Бойове братерство Закарпаття" Кульчицький В.О.

06.07.2020

№24864-24872

 Каптенко Максим Олександрович, підполковник поліції, начальник Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських";

 Лебідь Сергій Юрійович, майор поліції, начальник стройового відділення Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських";

 Кадлубівський Сергій Феліксович, капітан поліції, старший викладач циклц дисциплін професійної підготовки Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських";

 Ніколенко Андрій Анатолійович, капітан поліції, інспектор-черговий чергової частини Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських";

 Рудюк Ілля Анатолійович, капітан поліції, викладач циклу дисциплін професійної підготовки Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських";

 Ярошук Ігор Вікторович, капітан поліції, старший викладачциклу загальноправових дисциплин Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських";

 Плотницький Сергій Анатолійович, лейтенант поліції , старший інспектор з озброєння відділу логістики та матеріально-технічного забезпечення Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських";

 Макаревич Віталій Анатолійович, старший лейтенант поліції, начальник курсу стройового відділення Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських";

 Нейман Олександр Васильович, старший сержант поліції, помічник чергового чергової частини Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських";

 Шевчук Ігор Павлович, провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських"

 підполковник поліції Каптенко Максим Олександрович, начальник Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських";

 підполковник поліції Бугайов Сергій Федорович, заступник начальника Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських"

23.06.2020

№24861;

№24862

№24863

 мол. сержант Дунданова Юлія Леонідівна;

 ст. солдат Яресько Андрій Олександрович

 ст. солдат Алхімова Тетяна Вікторівна;

 Військова частина А1736

18.06.2020

№24859-24860

 Недзельська Раїса Миколаївна;

 Нещерет Олена Валентинівна

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

17.06.2020

№24858

 учасник АТО/ООС

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

16.06.2020

№24857

 військовослужбовець

 Військова частина А 1736

11.06.2020

№24856

Назар Петро Володимирович, голова Старосамбірської райдержадміністрації 

 ГС "Українська народна сила"

26.05.2020

№24855

 старшина Ковтун Віталій Вікторович, військовослужбовець ДПСУ, ОБПК "Харків"

 Артиков Микола Дмитрович

02.06.2020

№24854

 ------------------------------

Колекція

02.06.2020

№24852;

№24853

 Булавний УК Піскорський Тарас Михайлович;

 Хорунжий УК Захарчук Сергій Адамович

 Отаман "Уманського козацтва" Сивак Володимир Миколайович

29.05.2020

№24851

 військовослужбовець

 Пахомов Андрій Миколайович

29.05.2020

№24850

 Саричев Володимир Іванович, підполковник запасу

 ГО "Національна Дія"

27.05.2020
№24849  військовослужбовець  ГС "Українська народна сила"  26.05.2020

№24848

 Батирсултанов Хабіб Махачевич

 Кондратенко Миколай

26.05.2020

№24847

 Милічевич Младен Антович

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

25.05.2020

№24841-24846

 військовослужбовці

 300 НТП

25.05.2020

№24837-24840

 військовослужбовці

 Волонтери "Лелеки"

22.05.2020

№24829-24836

 учасники бойових дій

 Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області

21.05.2020

№24828

 учасник АТО/ООС

 Теплицька районна державна адміністрація

13.05.2020

№24826;

№24827

 Сколотяний Василь Андрійович;

 Дорош Денис Юрійович

 Теплицька районна державна адміністрація 26.06.2020

№24825

 учасник АТО/ООС

 Теплицька районна державна адміністрація

13.05.2020

№24824

 Сокур Іван Петрович

 Теплицька районна державна адміністрація

26.06.2020

№24823

 учасник АТО/ООС

 Теплицька районна державна адміністрація

13.05.2020

№24821-24822

 військовослужбовці

 ТОВ "Лебединська Аграрна Компанія"

08.05.2020

№24820

 учасник АТО/ООС

 Камалетдінов Альберт Нільович, м. Торецьк Донецька обл.

05.05.2020

№24818-24819

 військовослужбовці

 Спілка генералів ОВС

15.04.2020

№24815-24817

 військовослужбовці

 Всеукраїнське Об'єднання "Бойове братерство Закарпаття"

10.04.2020

№24814

 учасник бойових дій

 Командування Військової частини А0800

07.04.2020

№24764-24813

 військовослужбовці

 Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області

06.04.2020

№24763

 військовослужбовець в/ч Е-6133, не підлягає розголошенню

 Військова частина Е-6133

30.03.2020

№24757-24762

 учасники АТО/ООС

 Канінець Василь Васильович, с. Райгородка Луганська обл.

30.03.2020

№24754-24756

 співробітники ГУ ДФС у Донецькій області

 ВОГ "КРАЇНА"

№3

02.03.2020

№24749-24753

 учасники АТО/ООС

 300 НТП ЗСУ

24.03.2020

№24744-24748

 ст. солдат Петров Едуард Вікторович;

 ст.солдат Петров Віталый Вікторович;

 ст.солдат Атаман В'ячеслав Володимирович;

 ст.солдат Новосьолова Тетяна Олександрівна;

 ст. солдат Почтар Юрій Анатолійович

 Взвод матеріального забезпечення Військової частини А4395

23.03.2020

№24738-24743

 Рибаков Валентин Володимирович, солдат 14-ої ОМБ;

 Хвещук Леонід Тимофійович, старший сержант 14-ої ОМБ;

 Голубович Олександр Євгенович, старшина 30-ої ОМБ;

 Войтенко Володимир Григорович, сержант 11-го батальйону "Київська Русь";

 Рожко Ігор Олександрович, майор ОРВ Донецького прикордонного загону;

 Чак Володимир Володимирович, молодший сержант 14-ої ОМБ

 Голова ГО "Ковельська міськрайонна спілка ветеранів та волонтерів АТО"

17.03.2020

№24737

 Фуско Юрій Юрійович, старший солдат

 Благодійна Організація "Благодійний Фонд Миротворці України"

13.03.2020

№24736

 Новосад Олександр Вікторович, молодший сержант 14-ої ОМБ

 Голова ГО "Ковельська міськрайонна спілка ветеранів та волонтерів АТО"

17.03.2020

№24734-24735

 учасники АТО/ООС

 Директор ГО "ИМН" Григоренко Ю.А.

12.03.2020

№24733

 офіцер НПУ

 Національна поліція України

12.03.2020

№24688-24732

 військовослужбовці

 ДУК "Правий сектор"

11.03.2020

№24686-24687

Доброволець

Дашевський Сергій Євгенійович — (посмертно) 

 Красилівська районна ГО ветеранів війни та учасників АТО "Патріоти Красилівщини"

06.03.2020

№24685

 не підлягає розголошенню

 ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» навчально – наукового інституту
педагогіки і психології

№3

02.03.2020

№24682-24684

 учасники АТО/ООС

 Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

03.03.2020

№24619-24681

 військовослужбовці

 ГО "Об'єднання Добровольців"

02.03.2020

№24681

Защик Віктор Васильович (посмертно)

ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24680

Поліщук Юрій Андрійович (посмертно)

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24679

Курінський Сергій Васильович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24675

Чорний Олександр Миколайович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24674

Дудник Віталій Валерійович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24673

Сало Сергій Васильович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24672

Яков'юк Юрій Андрійович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24670

Царан Віталій Петрович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24669

Лиска Олексій Володимирович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24668

Трепелець Артур Сергійович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24667

Медведєв Роман Євгенійович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24666

Ковальчик Степан Ярославовоич

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24665

Любімов Олександр Олександрович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24664

Швец Олег Васильович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24663

Федоренко Анатолій Петрович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24662

Грищук Олександр Михайлович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24661

Мельниченко Олександр Васильович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24660

Байкевич Іван

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24656

Жалко В'ячеслав Васильович (посмертно)

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24655

Ясінський Микола Миколайович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24653

Жуков Іван Всеволодович (посмертно)

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24650

Шемуровський Владислав Віталійович (посмертно)

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24649

Рудейчук Роман Ігорович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24643

Тарасюк Олег Андрійович (посмертно)

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24640

Сарай Іван Петрович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24639

Гаврильчак Євген Євгенійович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24637

Водоп'ян Олександр

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24636

Тимченко Сергій Олександрович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24634

Якубенко Анатолій Анатолійович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24632

Гаврильчак Євген Федорович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24630

Маслаган Дмитро Сергійович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24629

Скорич Едуард Вікторович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24628

Плахін Олег Вікторович

ГО "Об'єднання добровольців"  

 №10

14.03.2020

№24627

Онищак Віктор володимирович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24625

Панченко Олексій Станіславович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24624

Червяков Олег Олександрович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24622

Лісовський Леонід Олександрович

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24619

Мусієвич Віктор Петрович (посмертно)

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24618

 учасник АТО/ООС

 ГС "Українська народна сила"

28.02.2020

№24617

 військовослужбовець

 ГО "Спілка учасників АТО та ООС "Захисник"

25.02.2020

№24616

 боєць АТО/ООС

 Старостенко Сергій Анатолійович, м. Кам'янське Дніпропетровська обл.

21.02.2020

№24609-24615

 учасники АТО/ООС

 Директор ГО "ИМН" Григоренко Ю.А.

14.02.2020

№24604-24608

 лейтенант Олійник Анна Сергіївна (ДПСУ);

 старший прапорщик Слизька Юлія Валеріївна (ДПСУ);

 старший прапорщик Вакулко Тамара Іванівна (ДПСУ);

 старший прапорщик Марченко Тетяна Анатоліївна (ДПСУ);

 старший прапорщик Міхедько Олена Володимирівна (ДПСУ);

 Служба економічної безпеки

 10.03.2020

№24587-24603

 прапорщик Оданельчук Лариса Миколаївна (ДПСУ);

 прапорщик Осіпенко Наталія Василівна (ДПСУ);

 старшина Гаман Тетяна Олексіївна (ДПСУ);

 старшина Ізотова Людмила Юріївна (ДПСУ);

 старшина Коломоєць Євгенія Григорівна (ДПСУ);

 старшина Кузнецова Олена Павлівна (ДПСУ);

 старшина Кушнір Надія Василівна (ДПСУ);

 старшина Трофімова Ірина Володимирівна (ДПСУ);

 старший сержант Войтенко Катерина Олександрівна (ДПСУ);

 старший сержант Радецька Олена Анатоліївна (ДПСУ);

 сержант Денисюк Галина Михайлівна (ДПСУ);

 сержант Лащенко Лариса Дмитрівна (ДПСУ);

 сержант Оброчна Тетяна Михайлівна (ДПСУ);

 сержант Путятіна Людмила Володимирівна (ДПСУ);

 сержант Павловська Олена Миколаївна (ДПСУ);

 молодший сержант Кошелюк Анна Олександрівна (ДПСУ);

 молодший сержант Шевченко Оксана Олександрівна (ДПСУ)

 Служба економічної безпеки

10.03.2020

№24585-24586

 Сівеня Сергій Михайлович;

 Жаріков Євген Вікторович

 Служба економічної безпеки   15.03.2020

№24584

  Клименко Владислав Вячеславович

Служба економічної безпеки 23.06.2020

№24574-24583

 Костиль Сергій Олександрович;

 Масленніков Володимир Іванович;

 Подорожній Андрій Юрійович;

 Артюшенко Олександр Володимирович;

 Казначей Ігор Валерійович;

 Лукашук Володимир Володимирович;

 Антіпов Юрій Іванович;

 Перепелиця Олександр Павлович;

 Сліпенький Володимир Михайлович;

 Старишко Андрій Андрійович;

 Служба економічної безпеки

15.03.2020

№24573

 офіцер НПУ

 Національна поліція України

13.02.2020

№24571-24572

 учасники АТО/ООС

 Командир 300 НТП полковник М. Сергієнко

12.02.2020

№24570

 військовослужбовець

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради 12.02.2020

№24566;

№24567;

№24568;

№24569

 старший солдат Кульбицький Павло Іванович;

 старший прапорщик Губаль Василь Степанович;

 старший сержант Нагалюк Сергій Павлович;

 капітан Плахтин Григорій Володимир

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

№02-02/157

17.07.2020

№24564-24565

 військовослужбовець

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

12.02.2020

№24563

 старший солдат Присяжнюк Володимир Васильович

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

№02-02/157

17.07.2020

№24551-24562

 військовослужбовці

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

12.02.2020

№24549-24550

 --------------------------------------------------

 Колекція

11.02.2020

№24526-24548

 військовослужбовці

 Військова частина А2988

03.02.2020

№24525

 військовослужбовець

 Степкин В.Н.

30.01.2020

№24522-24524

 учасники АТО/ООС

 Відокремлений підрозділ "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут військового капеланства"

23.01.2020

№24521

 боєць АТО/ООС

 ВЦА Станично-Луганського району Луганської області

23.01.2020

№24520

 військовослужбовець

 Пулинська регіональна спілка ветеранів АТО

21.01.2020

№24519

 учасник АТО/ООС

 Магеррамов Валерій Фаікович

11.01.2020

№24518

 військовослужбовець

  Фонд "Серце Світоч"

13.01.2020

№24512-24517

 Шелепін Сергій Сергійович, заступник начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС, полковник податкової міліції;

 Завгородній Ігор Олександрович, начальник 5-го відділу Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Луганській області, полковник податкової міліції;

 Гойчук Володимир Іванович, старший оперуповноважений з особливо важливих справ Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Луганській області, підполковник податкової міліції;

 Щепка Олександр Віталійович, старший оперуповноважений з особливо важливих справ Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Луганській області, лейтенант податкової міліції;

 Герщук Єгор Володимирович, старший оперуповноважений з особливо важливих справ Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Луганській області, старший лейтенант податкової міліції;

 Костенко Олексій Іванович, старший оперуповноважений з особливо важливих справ Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Луганській області, старший лейтенант податкової міліції

 ВГО "ЗВИТЯГА"

04.01.2020

№24511

 учасник АТО

 Пахомов Андрій Миколайович

23.12.2019

№24501-24510

 військовослужбовці

 Військова частина 1566Р

23.12.2019

№24500

 Кузьменко Володимир Петрович, молодший лейтенант, 72 бригада

 БФ "Україна - це Я"

№02

03.02.2020

№24493-24499

 підполковник Блудний Євген Петрович, комбат в/ч А2980;

 підполковник Лунгу Олександр Кузьмич, зам. комбата в/ч А2980;

 старший лейтенант Денисюк Михайло Юрійович;

 прапорщик Гашим Юрій Григорович;

 прапорщик Макарова Ірина Германівна;

 старший солдат Чебан Сергій Семенович;

 майор Хоменко Олександр Миколайович, замполіт

 Духовне Управління Капеланів Української Євангельської Церкви

13.12.2019

№24492

 учасник АТО/ООС

 Вертелецький В.В.

12.12.2019

№24491

 офіцер НПУ

 Національна поліція України

12.12.2019

№24490

 військовослужбовці

 ГС "Українська народна сила"

06.12.2019

№24489

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

05.12.2019

№24484-24488

 бійці АТО/ООС

 Коцюбинська селищна рада

05.12.2019

№24481-24483

 військовослужбовці

 Бузько Юрій Іванович

05.12.2019

№24468-24480

 військовослужбовці

 Військова частина А2167

04.12.2019

№24467

 учасник АТО

 Волноваська ВЦА

21.12.2019

№24466

 Статкевич С.І.

 Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

04.12.2019

№24465

 учасник АТО

 Волноваська ВЦА

21.12.2019

№24463-24464

 Мудрагелов О.Г.;

 Гаврицький В.Р.

 Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 04.12.2019

№24451-25560

 учасники АТО/ООС

 Відділ культури Ужгородської РДА 03.12.2019

№24449-24450

 бійці АТО/ООС

 Сябро Володимир Володимирович, м. Першотравненськ Дніпропетровська обл. 03.12.2019

№24445-24448

 військовослужбовці

 Віталій Смилка 03.12.2019

№24442-24444

 учасники АТО

 Коріньков Анатолій Анатолійович, с. Великий Дальник Одеська обл. 02.12.2019

№24440-24441

 військовослужбовці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 02.12.2019

№24435;

№24436;

№24437

№24438;

№24439

 Аксінін Олексій Іванович;

 Тітов Олександр Миколайович;

 Хвостов Вадим Сергійович;

 Власенко Олександр Олександрович;

 Чачіков Дмитро Валерійович

 ГО "Захисники Батьківщини"

№25

04.12.2019

№24434,24433

Ткачук Сергій Віленович, учасник АТО;

Наконечний Олександр Валерійович, учасник АТО

 Військовий комисар полковник Понкрашов Віктор Анатолійович 29.11.2019

№24428-24432

 старший солдат Ульяненко Ігор Миколайович, старший механік-водій танкової роти танкового батальйону військової частини А1556;

 матрос Зоря Вадим Миколайович, навідник танкової роти танкового батальйону військової частини А1556;

 молодший сержант Ткачук Олександр Георгійович, старший механік-водій
танкової роти танкового батальйону військової частини А1556;

 прапорщик Задворних Юрій Леонідович, механік-водій танкової роти
танкового батальйону військової частини А1556;

 прапорщик Калічин Петро Романович, ТВО командира взводу матеріального
забезпечення танкового батальйону військової частини А1556

 Духовне Управління Капеланів Української Євангельської Церкви 29.11.2019

№24427

 учасник АТО/ООС

 Чупрій Ігор 28.11.2019

№24426

 військовослужбовець

 Плачков В'ячеслав Володимирович, м. Лисичанськ Луганська область 28.11.2019

№24425,24424

Журавель Ярослав

військовослужбовець

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська" 27.11.2019

№24423

 офіцер НПУ

 Національна поліція України 27.11.2019

№24400-24422

 Авілов Олександр Михайлович;
 Александров Денис Олегович;
 Балашов Микола Олегович;
 Вілюра Богдан Володимирович;
 Вовчук Сергій Вікторович;
 Запорожченко Василь Васильович;
 Кабмулов Руслан Анатолійович;
 Калашніков Валерій Іванович;
 Каспір Єген Олександрович;
 Кузьменко Володимир Ілліч;
 Лапін Олексій Васильович;
 Личаний Ігор Юрійович;
 Мамошин Олег Петрович;
 Петрина Юрій Євгенійович;
 Подушко Борис Олександрович;
 Поляк Дмитро Михайлович;
 Прохоров Олександр Ростиславович;
 Римар Віктор Сергійович;
 Черноус Олег Петрович;
 Шапка Дмитро Олександрович;
 Шевченко Сергій Сергійович;
 Шерстньов Андрій Вікторович;
 Яковчук Олексій Валерійович

 міській голова Володимир Чепурний 27.11.2019

№24398-24399

 військовослужбовці

 300 НТП

27.11.2019

№24397

 учасник АТО

 Вітвіцький Антон Сергійович, м. Лисичанськ Луганська обл.

26.11.2019

№24384-24396

 Абляметов Ісмаіл Абдурахмоновіч;

 Темненко Валентин Анатолієвич;

 Співак Віктор Вікторович;

 Дрозд Совія Олександрівна;

 бійці АТО

БО "Всесвітній конгрес матерів проти катування та насильства над люльми в зоні АТО та у всьому світі "Новий світ" 26.11.2019

№24383

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі" 25.11.2019

№24381;

№24382

 Калюжний Юрій Володимирович, солдат запасу;

 Дегтярьов Олександр Володимирович, лейтенант ЗСУ

 ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області»

25.11.2019

№24366-24380

 військовослужбовці

 58 ОМПБр

25.11.2019

№24361-24365

 бійці АТО/ООС

 волонтер Олег Ганжа

25.11.2019

№24360

 учасник АТО

 Шевчук А.П.

22.11.2019

№24359

 військовослужбовець

 Артур Швець, м. Вінниця

22.11.2019

№24354-24358

 учасники АТО

 Папукчі Геннадій Миколайович, смт. Миронівський Донецької обл.

22.11.2019

№24353

 сержант Дудар Євген Володимирович

 командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

21.11.2019

№24352

 учасник АТО/ООС

 БФ "Гвардієць"

20.11.2019

№24347-24351

 військовослужбовці

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

20.11.2019

№24343-24346

 Бігус Павло Георгійович;

 Онищенко Валентин Володимирович;

 Кукла Олена Володимирівна;

 Чумак Ігор Вікторович

 Вінницька Крайова команда "УНСО"

15.11.2019

№24341-24342

 учасники АТО/ООС

 ГО "Рада патріотів"

15.11.2019

№24340

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

12.11.2019

№24339

 військовослужбовець

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

12.11.2019

№24336-24338

 учасники  АТО/ООС

 Калита Андрій Анатолійович, смт. Новотроїцьке Донецька область

11.11.2019

№24331-24335

військовослужбовці

УАІ АТО в Закарпатської області

06.11.2019

№24330

Варга Василь Васильович (посмертно)

УАІ АТО в Закарпатської області

06.11.2029

№24329

 військовослужбовець

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

06.11.2019

№24328

 учасник АТО/ООС

 Папукчі Геннадій Миколайович, смт. Міронівський Донецька обл.

 06.11.2019

№24321-24327

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

 31.10.2019

№24309-24320

 учасники АТО/ООС

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

 31.10.2019

№24304-24308

Лощинін Андрій В’ячеславович

Осавчук Ілля Володимирович

Парнак Вадим Георгійович

Верба Леонід Алімович

Кроха Віталій Іванович

 Казанківська селищна рада

 31.10.2019
№24303

 Рязанцев Віктор Олександрович

 ВО "Ветеранів та волонтерів АТО" 30.10.2019
№24300-24302

 підполковник податкової міліції Щур Вячеслав Федорович;

 підполковник податкової міліції Лишиленко Тарас Олександрович;

 підполковник податкової міліції Ямполець Дмитро Володимирович

 Головне управління ДФС у Київській області 28.10.2019
№24296-24299

 бійці АТО/ООС

 2 механизований батальйон в/ч А0536 24.10.2019
№24295

--------------------------------------------------------

Колекціонер 22.10.2019
№24294

учасник АТО

Добровольчий полк "ВУЛКАН" 22.10.2019
№24286-24293

 військовослужбовці

ГО "Асоціація Незалежних Православних Громад" 18.10.2019
№24285

 боєць АТО/ООС

Військово-цивільна адміністрація м. Щастя 17.10.2019
№24284-24279

Субота Олег Олегович

військовослужбовці

 ДУК УВЦХЄВ 18.10.2019
№24276-24278

 учасники АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 16.10.2019
№24273-24275

 військовослужбовці

Дніпровська міська спілка воїнів АТО "Щит" 16.10.2019
№24269-24272

 військовослужбовці 92 ОМБР:
 Гриценко Тетяна Володимирівна;
 Соловей Володимир Вікторович;
 Рижков Владислав Олександрович;
 Копейченко Андрій Сергійович

Військова частина А0501 15.10.2019
№24266-24268

Загурський Віталій Сергійович,

Овсяніков Олександр Сергійович,

Кирилюк Артур Валентинович

 ДУК УВЦХЄВ 18.10.2019
№24265

 учасник АТО/ООС

ГО "Спілка медиків АТО/ООС" 11.10.2019
№24263-24264

 не підлягає розголошенню

ГО "Ветеранська спілка учасників АТО та захистників Вітчизни" 10.10.2019
№24262

 військовослужбовець

Директор ПП "АО" "Кольчуга" Шкариат Олег Олександрович 10.10.2019
№24258-24261

 Ганницький М.С. - № 24258;

 Биченко П.М. - № 24259;

 Буклаєнко С.О. - № 24260;

 Пугач А.В. - № 24261

 ГО "Захисники Батьківщини"

№24

12.10.2019

№24257

 Грешнов Валентин Анатолійович

 Спілка ГО "Патріот" м. Кропивницьке 10.10.2019
№24250-24256

 військовослужбовці

 Командування 58 ОМПБр 09.10.2019
№24245-24249

 Лахіта Валентин Олексійович;
 Гук Василь Миколайович;
 Ярута Михайло Михайлович;
 Мартинюк Микола Сергійович;
 Регут Петро Йосипович

Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№24242-24244

 бійці АТО:
 Макуха Сергій Олександрович;
 Заривних Валентин Валентинович;
 Остапенко Григорій Дмитрович

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Захисник Охтирщини" 08.10.2019
№24241-24234

 учасники АТО

 Військова частина 92 ОМБр 08.10.2019
№24231-24233

 Дорош Денис Юрієвич;
 Білокінь Михайло Анатолійович;
 Лазько Анатолій Іванович

ГО Спілка ветеранів та учасників АТО Теплицького району 08.10.2019
№24201-24230

 військовослужбовці

 Шполянська міська рада ОТГ 07.10.2019
№24200-24100

 бійці АТО/ООС

Первинна організація профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України ПАТ "Арселорміттал Кривий Ріг" 04.10.2019
№24090-24099

 військовослужбовці

 Ротарь Світлана 08.10.2019
№24081-24089

 офіцери НПУ

 Національна поліція України 07.10.2019
№24079-24080

 сержант ЗСУ Білий Ігор Валерійович;
 сержант ЗСУ Кирильчатенко Ігор Миколайович

Служба економичної безпеки України
14.10.2019
№24071-24078

Пліщук Олександр Миколайович 
Пилипчук Олексій Володимирович 
Рудюк Володимир Вікторович 
Ясинецький Костянтин Йосипович 
Колесник Микола Станіславович 
Кондрацький Євгеній Володимирович 
Іваницький Василь Васильович
Янчук Володимир Павлович

 Черняхівська районна державна адміністрація 08.10.2019

№24070

Одненко Віталій Васильович, робітник із обслуговування приміщень Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ №1 Білопільського району Сумської області, учасник АТО

 Відділ освіти Білопільської РДА Сумської області 09.10.2019

№24068;

№24069

 Матвієнко Дмитро Васильович

 учасник АТО

 

 ГО "Спілка допомоги учасникам АТО "Захист" 11.10.2019
№24064-24067

 військовослужбовці

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТ "Сила України" 07.10.2019
№24063

 Підполковник поліції Левчук Олександр Васильович, командир взводу СРСМ «ГРИФОН» УМВС України у Волинській області

 Луцьке міське громадське формування "Варта порядку" 07.10.2019
№24061-24062

 Крисько Іван Богданович, мол.сержант - №24061;
 Гринач Михайло Олексійович - №24062

  ГО "Городоцька спілка соціального захисту бійців АТО" 14.10.2019
№24047-24060

 військовослужбовці

 Ужгородська РДА 04.10.2019
№24046,24045

Пожидалов Юрій Миколайович
Сасін Олексій Іванович

Голова Звенигородської районної ради Черкаської області Володимир Кучер 04.10.2019
№24043-24044

 військовослужбовці

Луганське обласне громадське формування ГФ ОГП ДК 04.10.2019
№24039-24042

 учасники АТО

Військово-цивільна адміністрація міста Щастя Новоайдарівського р-ну Луганської обл. 04.10.2019
№24036-24038

 військовослужбовці

 ГО «Спідка ветеранів та учасників АТО Делятинщини» 04.10.2019
№24035

 військовослужбовець

 Служба економічної безпеки України

04.10.2019
№24034  військовослужбовець ЗСУ  Служба економічної безпеки України 14.10.2019
№24033  військовослужбовець Військовий капелан ОБПК «Волноваха» ігумен Макарій 08.12.2019
№24030-24032

 військовослужбовці ЗСУ

 Служба економічної безпеки України 14.10.2019
№24028-24029

 співробітники НПУ

 Служба економічної безпеки України 14.10.2019
№24021-24027

 учасники АТО/ООС

 Служба економічної безпеки України 27.10.2019
№24006-24020

 учасники АТО

 Монастирищенська РДА 03.10.2019
№24005

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі" 04.10.2019
№24003-24004

 Степченков Володимир Олексійович, ст. солдат;
 Єгоров Юрій Павлович, ст.сержант

 Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця" 04.10.2019
№24001-24002

 Зубик Роман Зіновійович;

 Люсьо Ігор Володимирович

 ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 03.10.2019
№23996-24000

 військовослужбовці

 Горбунов Олександр Володимирович, смт. Березнегувате Миколаївська обл. 03.10.2019
№23990-23995

 бійці АТО/ООС

 ПП Федина Іван Дмитрович 03.10.2019
№23982-23989

 учасники АТО

 ГО "Інваліди Чорнобиля" 03.10.2019
№23978-23981

 старший сержант Єгоров Олександр Валентинович;
 молодший сержант Попов Валерій Сергійович;
 старший солдат Сердюк Максим Сергійович;
 старший сержант Харитонов Сергій Петрович

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович 02.10.2019
№23971-23977

 військовослужбовці

 ГО "Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО "Альфа" 02.10.2019
№23963-23970

Олександа Альохін

Микола Вовк

Олександр Волосюк

Василь Воронюк

Микола Гущенко

Олександр Зуєв

Андрій Тарасюк

Іван Яковішак

 Новотроїцька районна рада 02.10.2019
№23958-23962

 військовослужбовці

 ТВО Голови ГО "Учасників АТО Заставнівського району" Галай Л.Л. 02.10.2019
№23953-23957

 учасники АТО/ООС

 УАІ АТО в Закарпатській області 02.10.2019
№23945-23952

 військовослужбовці

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська" 02.10.2019
 №23931-23944

 Комар Богдан Михайлович;

 Кальков Ігор Олександрович;

 

 Вдовиченко Ігор Вікторович;

 

 Сергієнко Олександр Іванович;

 

 Славінський Богдан Іванович;

 

 Ярошенко Ігор Сергійович;

 

 Краснопьоров Михайло Олександрович;

 

 Іващенко Владислав Олександрович;

 

 Павленко Владислав Олексійович;

 

 Гірник Віталій Леонідович;

 

 Бабюк Олексій Сергійович;

 

 Тиш Микола Володимирович;

 

 Савченко Валерій Степанович;

 

 Петровський Максим Вікторович

 

 Командир військової частини А2167 01.10.2019
№23911-23930

 бійці АТО/ООС

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 01.10.2019
№23896-23910

 учасники АТО

 Громадська організація "Верхньорогачицька спілка учасників АТО" 01.10.2019
№23895

 військовослужбовець

 Помічнянська міська рада 30.09.2019
№23894

Мотиль Сергій Анатолійович, військовослужбовець 93 ОМБР (посмертно)

Юрченко Вікторія Василівна, м. Покровськ, Донецька область 30.09.2019
№23888-23893

 не підлягає розголошенню

 Військова частина А0536 27.09.2019
№23844-23887

 учасники АТО

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області 27.09.2019
№23840-23843

 військовослужбовці

 Військова частина А1414 27.09.2019
№23824-23839

 учасники АТО

 Свистунов Віктор Олексійович 10.10.2019
№23811-23823

 бійці АТО/ООС

 Глибоцька районна державна адміністрація 25.09.2019
№23801-23810

 військовослужбовці

 Орловський Марк Семенович 23.09.2019
№23798-23800

 бійці АТО/ООС

 Глибоцька районна державна адміністрація 25.09.2019
№23795-23797

 учасники АТО

 Пономаренко Анастасія Станіславівна, м. Павлоград Дніпропетровська обл. 23.09.2019
№23794

 офіцер НПУ

 Національна поліція України 19.09.2019
№23793

 Якименко Володимир Іванович

 Голова ГО "Єдність народу" Сауляк В.М. 20.09.2019
№23791-23792

 військовослужбовці

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська" 19.09.2019
№23790-23780

Дерев’янко Віталій

Сухин Сергій

Бублик Євген

Супоненко Роман

Макєєв Іван

Новоселецький Сергій

Мироненко Сергій

Литовченко Олександр

В’юницький Олександр

Баля Анатолій

 Виконавчий комітет Лубенської міської ради 18.09.2019
23779-23771

Шепель Євген

Стрілець Сергій

Ведмідь Степан

ветерани АТО

 Виконавчий комітет Лубенської міської ради  11.10.2019
№23767-23770

Журавка Андрій

Романюк Валерій

Сипливий Володимир

Куркатов Олексій

Відділ культури та туризму виконавчого комітету Маловисківської міської ради 18.09.2019
№23741-23766

 Зінич Микола Любомирович;
 Семанів Іван Миколайович;
 Стефурак Василь Миронович;
 Безручко Андрій Ярославович; 
 Микицей Микола Васильович;
 Савчук Ігор Іванович;
 Дашко Віталій Іванович;
 Шерстій Роман Володимирович;
 Борищак Ігор Михайлович;
 Борищак Тарас Миколайович; 
 Себунчак Руслан Дмитрович;
 Ковтун Роман Володимирович;
 Лучин Богдан Миколайович;
 Бургарт Володимир Васильович;
 Борищак Роман Дмитрович;
 Гедзик Василь Федорович;
 Стефурак Андрій Михайлович;
 Демянець Володимир Дмитрович;
 Демянець Тарас Богданович;
 Пилипонюк Василь Михайлович;
 Пилипонюк Володимир Дмитрович;
 Хмарний Тарас Миронович;
 Ласкович Ярослав Васильович;
 Гиндиляк Іван Євгенович;
 Микицей Тарас Романович;
 Кузан Микола Михайлович

 Виконавчий комітет Горохолинської сільської ради 17.09.2019
№23740

 військовослужбовець

 Чернівецька обласна організація АТО 17.09.2019
№23739

 учасник АТО

 ГО "Спілка учасників АТО Святошинського району" 16.09.2019
№23737-23738

 офіцери НПУ

 Національна поліція України 16.09.2019

№23734;

№23735;

№23736

 Канафоцький Павло Ігорович;

 Волошин Роман Іванович, ст.сержант;

 Штих Ярослав Романович, ст. сержант

 ГО "Городоцька спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих"
23.09.2019
№23732-23733

 бійці АТО/ООС

 Гребінківська міська рада 12.09.2019
№23722-23731

 військовослужбовці

 ГО «Софіївська асоціація УБД і АТО» Дніпропетровська область 11.09.2019
№23721

 боєць АТО

 ГО РОТ "Рівненська Січ Війська Запорозького" 09.09.2019
№23689-23720

 Бураков Василь Петрович, сержант - №23689;
 Витягловський Андрій Михайлович, солдат - №23692;
 Гуцман Ігор Михайлович, солдат - №23693;
 Джердж Роман Ярославович, солдат - №23694;
 Загородній Віталій Михайлович, ст.солдат - №23695;
 Мелешко Володимир Іванович - №23696;
 Машталір Володимир Петрович, мол.сержант - №23697;
 Неділенко Ігор Ярославович, сержант - №23698;
 Ільків Микола Ярославович, ст.сержант - №23699;
 Галадій Ярослав Іванович, солдат - №236700;
 Яцук Станіслав Володимирович, сержант - №236701;
 Тихонов Роман Сергійович, лейтенант - №236702;
 Павлів Віталій Володимирович, солдат - №236703;
 Меньків Борис Богданович, солдат - №236704;
 Мицьо Андрій Миколайович, сержант - №236720;
 військовослужбовці

 Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Бучацького району 06.09.2019
№23681;
№23682;
№23683;
№23684;
№23685;
№23686;
№23687;
№23688

 Гугул Іван Іванович, солдат;
 Кісюк Володимир Павлович, лейтенант;
 Кожушок Володимир Михайлович, сержант;
 Рожелюк Богдан Романович, солдат;
 Собко Юрій Якович, сержант;
 Чиканівський Володимир Петрович, солдат;
 Саварин Тарас Богданович, капітан;
 Федоришин Христина Іванівна, сержант

 Командир військовой частини 0284
06.09.2019
№23631-23680

 військовослужбовці

 Профспілковий комітет ПО ПМГУ ПАТ Кривбасзалізрудком 05.09.2019
№23630

 офіцер НПУ

 Національна поліція України 05.06.2019
№23629

 Бурдим Іван Анатолійович

 Командир Військовой частини А1414 полковник Сернієнко М.М. 05.06.20
№23625-23628

 військовослужбовці

 Командир Військовой частини А1414 полковник Сернієнко М.М. 04.09.2019
№23623-23624

 учасники АТО

 ГГО "Українська Армія Спасіння" 02.09.2019
№23622-23617

 бійці АТО

 Миронівська міська рада 02.09.2019
№23615-23616

 учасники АТО

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М. 22.08.2019
№23614

 військовослужбовець

 Мельник Владислав Євгенович, м. Слов'янськ Донецька обл.
20.08.2019
№23604-23613

 військовослужбовці

 Військова частина А2167 19.08.2019
№23572-23603

 бійці АТО

 ГО Асоціація ветеранів АТО та ООС «Захисник Охтирщини» 16.08.2019
№23571

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі" 16.08.2019
№23566-23570

 військовослужбовці ЗСУ та НГУ, співробітники НПУ, добровольці та
волонтери

Служба економічної безпеки України 23.08.2019
№23558-23565

 учасники АТО та ООС

 Служба економічної безпеки України 24.08.2019
№23550-23557

 військовослужбовці Збройних Сил України, Національної Гвардії та підрозділів "Дніпро-1", "Кривбас" і "Січеслав"

 Служба економічної безпеки України 24.08.2019
№23548-23549

 учасники АТО та ООС

 Служба економічної безпеки України 24.08.2019
№23547

 військовослужбовець

 Служба економічної безпеки України 24.08.2019
№23531-23546

 учасники АТО та ООС

 Служба економічної безпеки України
16.08.2019
№23530

 учасник АТО

 Військова частина А1476, 8 реабатр  16.08.2019
№23529

 учасник АТО

 Спілка ветеранів АТО м. Прилуки 16.08.2019
№23528

 Оліфер Юрій Миколайович

 ГО "Спілка допомоги учасникам АТО "Захист"
15.08.2019
№23521-23527

 бійці АТО

 Управління соціального захисту населення Знам’янської райдержадміністрації 15.08.2019
№23501-23520

 учасники АТО

 Командування 58 бригади 13.08.2019

№23499;

№23500

 Машевська Антоніна Станіславівна, ст солдат 58 ОМБр;

 Жуковська Тетяна Дмитрівна, ст. солдат 58 ОМБр

 Голова ГО "Волонтери Ізяславщини" Тележинський В.К. 14.10.2019
№23493-23498

 Горбатенко Микола Миколайович;
 Парфенюк Антон Олегович;
 Котенко Дмитро Анатолійович;
 Галабайчук Сергій Михайлович;
 Трофімченко Віктор Анатолійович;
 Козорог Вадім Олександрович

 ОЛПЗ «Волинь» Українська добровольча армія 14.08.2019
№23492

 боєць АТО

 УНСО-Луцький район 13.08.2019
№23484-23491

 учасники АТО

 Новотроїцька районна рада Районний центр культури та дозвілля Херсонська область 13.08.2019
№23481-23483

 бійці АТО

 Громадська організація "Воїни АТО Мостищини" 13.08.2019
№23471-23480

 військовослужбовці

 300 мТП 13.08.2019
№23469-23470

 сержант Ткачишин Михайло Володимирович, гранатометник 2 механізованого
відділення 1 механізованого взводу 5 механізованої роти 2 механізованого
батальйону (посмертно);
 старший сержант Івашко Роман Вікторович, заступник командира бойової
машини - навідник-оператор 3 механізованого відділення 3 механізованого
взводу 5 механізованої роти 2 механізованого батальйону;
 лейтенант Куриця Ігор Васильович офіцер-психолог 2 механізованого
батальйону

 2 механізований батальйон 53 ОМБр в/ч А0536 13.08.2019
№23468

 підполковник поліції Шаманський Костянтин Григорович

 Старший ротації зведеного загону Головного управління Національної
поліції у місті Києві майор поліції Чалий Павло Миколайович
09.08.2019
№23461-23467

 військовослужбовці

 Національна поліція України 09.08.2019
№23458-23460

старшина Лагоняк Максим Сергійович, старший бойовий медик 5 механізованої
роти 2 механізованого батальйону;
старший лейтенант Юрченко Артем Валентинович, командир 1 механізованого
взводу 5 механізованої роти 2 механізованого батальйону;
молодший сержант Степаненко Іван Олександрович механік-водій 2
механізованого відділення 1 механізованого взводу 5 механізованої роти 2
механізованого батальйону

 2 механізований батальйон 53 ОМБр в/ч А0536 12.08.2019
№23453-23457

 учасники АТО

 ГО «Спілка ветеранів АТО Сумської області» 09.08.2019
№23447-23452

 військовослужбовці 1 механізованого батальйону

 Зам. Комадира бригади підполковник Федосенко П.Ю. 08.08.2019
№23444-23446

 сержант Злагодух Марина Дмитрівна;

 старший солдат Зіберов Дмитро Миколайович;

 старший солдат Дроздов Олексій Юрійович

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович 05.08.2019
№23428-23443  військововслужбовці  Виконавчий комітет Знам'янської міської ради 05.08.2019
№23427  ---------------------------------------------------------  Колекція 08.08.2019
№23426  учасники АТО  Зозуля О.В. 06.08.2019
№23425  ----------------------------------------------------------  Колекція 01.08.2019
№23419-23424 військовослужбовці  Глибоцька РДА Чернівецької області 31.07.2019
№23416-23418  бійці АТО  Громадська організація "Ветеранів та інвалідів АТО Хмельниччини" 31.07.2019
№23411-23415  учасники АТО  ГО "Спілка ветеранів та учасників АТО Делятинщини" 30.07.2019

№23410

 військовослужбовець  Ачкасов Віталій Андрійович, м. Харків 13.08.2019

№23409

 боєць АТО  2 механізований батальйон 53 ОМБр в/ч А0536 12.08.2019

№23407;

№23408

 Завірюха Микола Олексійович;

 учасник АТО

 Голова ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль України" Христинівського района 31.07.2019
№23401-23406  військовослужбовці  ГС "Українська народна сила" 26.07.2019
№23393-23400  учасники АТО  Духовне Управління Капеланів УВЦХЄВУ 24.07.2019
№23391-23392  військовослужбовець  ХОГО "Спілка ветеранів АТО" 18.07.2019
№23389-23390  учасники АТО  Гутенко Костянтин Станіславович 23.07.2019
№23388  Майор поліції Павлюк Богдан Анатолійович, заступник командира СРСМ «ГРИФОН» УМВС України у Волинській області  Луцьке міське громадське формування "Варта порядку" 12.07.2019
№23387  учасник АТО  Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість" 11.07.2019
№23386  військовослужбовець  Дмитрійчук Олег Вікторович 10.07.2019
№23385  Кобзєв Олександр Іванович, учасник бойових дій, батальон "Луганськ 1"  Луганська обласна організація Міжнародної ГО Об'єднання Українських Націоналістов (Державників) 09.07.2019
№23384 Дорош Сергій Петрович, майор, військовослужбовець 21-ї окремої бригади з охорони громадського порядку Національної гвардії України імені Петра Калнишевського (в/ч 3011)  ГО "Сприяння Збройним силам України і Національної гвардії України", Голова Бусень Олег Петрович 01.07.2019
№23383  Бєльській Володимир Олександрович  ХВ УС МПА 01.07.2019
№23373-23382  учасники АТО  УАІ АТО в Закарпатській області 01.07.2019
№23372 військовослужбовець  Пшеничний Артем Валентинович, м. Авдіївка Донецька область 24.06.2019
№23368-23371

 підполковник податкової міліції Протасенко Микола Юрійович;

 капітан податкової міліції Дидикало Олександр Валерійович;

 капітан податкової міліції Антонівський Ігор Олександрович;

 лейтенант податкової міліції Тупчій Ярослав Віталійович

 Головне управління ДФС у Київський області 24.06.2019
№23364-23367  учасники АТО  командування "Захід" 21.06.2019
№23361-23363

Паньків Віктор

Кожушок Андрій

Доброволець 

 ГО "Небайдужі серця Краматорська" 19.06.2019
№23358-23360

підполковник податкової міліції Савка Андрій Юрійович;

підполковник податкової міліції Хоружий Юрій Станіславович;

старший лейтенант податкової міліції Шнуренко Євгеній Сергійович
 Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області 12.06.2019
№23355-23357  військовослужбовці  Військова частина А0147 реабатр 06.06.2019
№23241-23254 Алєксєєв В.М.,
 Дідик А.В.,
 Дідик М.І.,
 Калінін С.В.,
 Кияниця С.А.,
 Кучма Д.В.,
 Кучма І.А.,
 Кучма С.В.,
 Лепесій О.В.,
 Лісінчук О.М.,
 Лозовий С.О.,
 Ляш Г.О.,
 Москаленко В.І.,
 Овдієнко А.В.,
 Рудківський І.М.,
 Савченко О.М.,
 Соломченко В.В.,
 Стеченко С.О.,
 Трохименко Ю.І.,
 Трохименко Ю.Ю.,
 Чорний В.В.,
 Шпак С.І.,
 Штанько М.В.
ГО "Об'єднання сімей загиблих (померлих) воїнів АТО "Ми пам'ятаємо. Обухівщина" 08.06.2019
№23240  Соколенко Сергій Анатолійович, солдат  37 ОМПБ 04.06.2019
№23239  боєць АТО  Веприк-Попович Євдокія Степанівна 03.06.2019
№23238  військовослужбовець  Віт Дмитро Володимирович 03.06.2019
№23237  учасник АТО  Муха Василь Миколайович 27.05.2019
№23232-23236

Козіянчук Олег Григорович;

Романюк Анатолій Олександрович;

Новосад Віталій Григорович;

Гордина Олександр Володимирович;

Меньшиков Ігор Володимирович

 ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району" 27.05.2019
№23231

 військовослужбовець

 Ветеранська організація Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області 17.05.2019
№23221-23230

Януш Володимир Богданович, рядовий;

Бесага Володимир Ярославович, мол.сержант;

Бойко Олег Олегович, капітан;

Генсіровський Іван Васильович, рядовий;

Дубіневич Роман Сергійович, матрос;

Левицький Олег Ярославович, ст.солдат;

Макар Роман Йосипович, рядовий;

Сернецький Микола Олексійович, рядовий;

Таній Петро Володимирович, солдат

Галицький районний військовий комісаріат 16.05.2019
№23220  мешканець м. Славута  Голова Хмельницької обласної організації ВГОІЧК "Чорнобиль-Єдність" Калашніков В.Є. 16.05.2019
№23219  Ефіменко Віталій Володимирович  ГО "Спілка ветеранів АТО" 15.05.2019
№23215-23218

Підлісний Андрій Юрійович

Бабчук Дмитро Михайлович

Конєв Єгор В'ячеславович

Мураш Петро Володимирович

ДУК УВЦХЄВ 15.05.2019
№23214  військовослужбовець  Ветеранська організація Берегівського відділу поліції ГУНП України в Закарпатській області ГО "Асоціація ветеранів МВС України" 14.05.2019
№23211-23213

Ярошенко Ігор Олександрович;

Тарарук Михайло Миколайович;

Іванюк Олександр Миколайович.

ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість".

№7

10.05.2019

№23210  учасник АТО  Петрик Яна Анатоліївна 13.05.2019
№23209  офіцер Розвідки  Хомик Владислав Володимирович 10.05.2019
№23208  Хоменко Олег Васильович  Командування військовой частини А2167 08.05.2019
№23203-23207  Старший сержант Луньов Василь Олександрович
 Старший солдат Пристинська Валерія Вікторівна
 Сержант Николаєнко Денис Ігорович
 Солдат Муромець Володимир Миколайович
 Сержант Фомхук Дарія Сергіївна
 Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ 07.05.2019
№23199-23202  учасники АТО  Коратник Олександр, м. Суми 06.05.2019
№23193-23198  військовослужбовці  Військова частина А1414 06.05.2019
№23192  військовослужбовець  Степкін В.М. 03.05.2019
№23191  Осадчий Володимир Володимирович, ст.лейтенант  Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ 02.05.2019
№23187-23190  військовослужбовці  Військова частина А1414 06.05.2019
№23180-23186  Мл. С-нт Бугаєнко Антон Едуардович
 Ст. солдат Дарабанов Олег володимирович
 Ст. солдат Петраш Анатолій Володимирович
 Солдат Потичкін Володимир Андрійович
 Солдат Чорноліс Михайло Володимирович
 Ст. солдат Шевченко Ігор Євгенійович
 Солдат Шпикуляк Микола Вікторович
 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М. 23.04.2019
№23175-23179  учасники АТО  ГО "Спілка прикордонників Чернігівщини" 22.04.2019
№23174 військовослужбовець  Цибульський П.І. 19.04.2019
№23173 не підлягає розголошенню  ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль Україна" Київська міська організація 18.04.2019
№23172  учасник АТО  Небаба В'ячеслав Анатолійович 18.04.2019
№23168-23171

 Стельмащук Геннадій Васильович, ст.лейтенант;

 Кувік Михайло Павлович, солдат;

 Касьянов Руслан Олександрович, ст.солдат;

 Вох Сергій Іванович, лейтенант

 Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ 17.04.2019
№23167

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі" 12.04.2019
№23165-23166

 військовослужбовці

 Голова представництва об'єднання ВГО "Країна" Кузнецов П.А. 12.04.2019
№23162-23164

 учасники АТО

 ГО "Воїни АТО Мостищини" 11.04.2019
№23158-23161

 військовослужбовці

 10 ГШбр АДн 11.04.2019
№23152-23157

 Іванов Олег В'ячеславович, сержант;

 Ішеєв Олександр Юрійович, солдат;

 Ткачов Олександр Тимофійович, капітан

 Командир танкового батальону військовой частини А0666 09.04.2019
№23150-23151 учасники АТО Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М. 09.04.2019
№23145-23149  Старший сержант Блохін Олександр Олександрович
 Старший сержант Костенко Роман Вікторович
 Старший сержант Лєднєв Ростислав Євгенійович
 Молодший сержант Насальський Руслан Леонідович
 Молодший сержант Гончаров Олександр Володимирович
 Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ
08.04.2019
№23140-23144  військовослужбовці  УАІ АТО в Закарпатській області 05.04.2019
№23137-23139  учасники АТО  ТОВ "Такт" 05.04.2019
№23135-23136  військовослужбовці  ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область 03.04.2019
№23131-23134  учасники АТО  Ткачук Р.В. 29.03.2019
№23130

 Шимко Володимир Миколайович

 ГО "Канівський союз ВДВ" 12.07.2019
№23127-23129

 сержант Бойко Віталій Леонідович;

 старший солдат Подчерняєв Володимир Володимирович;

 сержант Теслюк Ігор Миколайович

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович 27.03.2019
№23126

 учасник АТО

 Торубара Данило Олегович, м. Сміла Черкаська область 25.03.2019
№23125

-----------------------------------------------------------

 Колекція 19.03.2019
№23124

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі" 18.03.2019
№23123

-----------------------------------------------------------

 Колекція 19.03.2019
№23122

 боєць АТО

 Вінницький крайовий осередок Українського козацтва 19.03.2019
№23117-23121

 учасники АТО

 Командування 57 ОМБр 18.03.2019
№23115-23116

 співробітники НПУ

 Національна поліція України 13.03.2019
№23114

Однобочка Дмитро

 ГО "Добровольці України" 11.03.2019
№23111-23113

 бійці АТО

 ГО "Товариство ветеранів АТО" 11.03.2019
№23110

 учасник АТО

 Чабан Костянтин Сергійович 06.03.2019
№23107-23109

 військовослужбовці

 Торецька ВЦА Донецької області
18.03.2019
№23102-23106

Корж Віктор Петрович, старшина;

Шараєвський Олег Вікторович, мол.лейтенант;

Шихт Сергій Юрійович, сержант;

Шершньов Олександр Сергійович, старшина;

Теплюк Сергій Петрович, старшина

 УВЦХЄВ ст.капеллан Чоков О.В. 06.03.2019
№23097-23101

 бійці АТО

 Служба економичної безпеки України, Мельниченко В.І. 04.03.2019
№23057-23096

 військовослужбовці

Шполянська міська рада об'єднанної територіальної громади Черкаської області 01.03.2019
№23055-23056

 учасники АТО

 ГО "Учасники бойових дій "ЩИТ" 27.02.2019
№23054

 -------------------------------------------

 Колекція 25.02.2019
№23049-23053

 бійці АТО

 ГФ з Охорони Громадського порядку "Тер Оборони "ВОЛИНЬ" УДА 25.02.2019
№23048

 Гриценко Олександр Петрович, солдат

 ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість"

№5

19.02.2019

№23047

 військовослужбовець

 Пахомов Андрій Миколайович 18.02.2019
№23042-23046

 учасники АТО

 ГО "Методичний центр ГО учасників, інвалідів, ветеранів та волонтерів АТО" 15.02.2019
№23039-23041

 військовослужбовці

 ГО "СО Ветеранів АТО та УБД" м. Славутич 14.02.2019
№23024-23038

 учасники АТО

 Попаснянський районний Будинок культури 12.02.2019
№23022-23023

 Андрущенко Василь Матвєєвич;

 Бєлявський Леонід Віталійович

 БФ "Благодійний вогонь" 11.02.2019
№23021  військовослужбовець  ГС "Українська народна сила" 08.02.2019
№23020

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

08.02.2019

№23010-23019

 Васлуян Володимир Андрійович, ст.солдат;

 Гальчинський Костянтин Олександрович, солдат;

 Матвєєв Сергій Васильович, ст.солдат;

 Савтира Артем Сергійович, ст.солдат;

 Будній Павло Валерійович, ст.солдат;

 Цекот Іван Степанович, ст.солдат;

 Бондарь Тимофій Тимофійович, ст.сержант;

 Катран Олександр Олександрович, ст.солдат;

 Заріцький Анатолій Олександрович, сержант;

 Воронков Євген Олександрович, ст.сержант

 Командир військовой частини А4395

08.02.2019

№23009  військовослужбовець  ГС "Українська народна сила"

08.02.2019

№23008  Криськів Володимир Войткович, ст.солдат  Командир військовой частини 0284

14.10.2019

№23007  Михайлецький Іван Ігорович, майор  Районна спілка воїнів-учасників  антитерористичної операції Бучацького району

14.10.2019

№23006  співробітник НПУ  Національна поліція України

05.02.2019

№23005  не підлягає розголошенню  ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№02

01.02.2019

№23001;

№23002;

№23003;

№23004

 Пухальський Євген Миколайович, солдат;

 Немцев Іван Іванович, ст.сержант;

 Мельник Юрій Іванович, полковник;

 Канащук Микола Володимирович

 ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість"

№3

01.03.2019

№23000  Бондарь Володимир Анатолійович, генерал-майор  СП "Прикордонник"

30.01.2019

№22999  військовослужбовець  Військова частина А0501

28.01.2019

№22998  учасник АТО  Бень Андрій Михайлович

25.01.2019

№22996-22997  полковник податкової міліції  Корлюк Юрій Михайлович
 
 полковник податкової міліції Папенко Валерій Іванович
 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

21.01.2019

№22995  солдат Чалов Данііл Віталійович, військовослужбовець військової частини А0206  ГО Сєвєродонецьке міське відділення Української Асоціації кадрових військовослужбовців звільнених у запас

16.01.2019

№22994  Пінчук Роман Сергійович, військовослужбовець в/ч А4610  Боярська Зорина Олександрівна

15.01.2019

№22993  військовослужбовець  ГГО "Українська Армія Спасіння"

09.01.2019

№22992

 учасник АТО

 Гранкін С.В.

08.01.2019

№22989-22991

 Токарєва Олена Володимирівна, солдат-санінструктор 3 МБ в/ч А0666;

 Нижник Наталя Андріївна, старший солдат-бойовий медик взводу 3 МБ в/ч А0666;

 Галкін Олександр Володимирович, сержант-старший бойовий медик батареї 1 МБ в/ч А0666

 Військова частина А0666

04.01.2019

№22987-22988

 військовослужбовці

 Басовський Денис Володимирович

04.01.2019

№22982-22986

 Павлюк Олександр Петрович;

 Садовець Ігор Олександрович;

 Пилипюк Олексій Петрович;

 Тимошенко Сергій

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут війського капеланства"

03.01.2019


2018 рік

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№22981

 військовослужбовець

 Рємєсков Михайло Олегович

27.12.2018

№22980

 учасник АТО

 Миколенко Андрій

27.12.2018

№22979

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

26.12.2018

№22978

 Ясиновський Олександр Володимирович, капітан, Краматорський прикордонний загін

 ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО"

26.12.2018

№22973-22977

 Руденко Олег Миколайович, ст.сержант;

 Амбарцумян Сергій Арнольдович, ст.прапорщик;

 Погребняк Юрій Петрович, ст.солдат;

 Касумов Владислав Олегович, старшина;

 Сухецький Євгеній Юрійович, сержант

 Командир 2 гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи в/ч А2167 майор Кобзаренко О.Ф.

26.12.2018

№22970-22972

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№12

03.12.2018

№22971

 боєць АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

27.12.2018

№22964-22969

 військовослужбовці 37 ОМПБ:

 Копійко Богдан Миколайович;

 Воронюк Віталій Володимирович;

 Соловйов Олександр Володимирович;

 Тицький Олександр Олександрович;

 В'югін Дмитро Володимирович;

 Мовчан Сергій Віталійович

 Командування 37 ОМПБ

21.12.2018

№22949-22963

військовослужбовці В/ч А1556:

Грицюк Віталій Миколайович, прапорщик;

Мартинюк Сергій Володимирович, ст.лейтенант;

Креденс Володимир Іванович, ст.лейтенант;

Хоменко Валентин Володимирович, мол.сержант;

Шевчук Леонід Степанович, ст.сержант

військовослужбовці В/ч А0666:

Рослякова Анастасія Саргіївна, ст.солдат;

Ткаченко Іван валентинович, ст.лейтенант;

Клименко Євгеній Володимирович, капітан;

Покасюк Віктор Анатолійович, ст.солдат;

Насадчук Ілля Валерійович, ст.солдат;

Безердян Сергій Миколайович, прапорщик;

Столяр Іван Дмитрович, лейтенант;

Середа Юрій Григорович, мол.сержант;

Бондарчук Андрій Вікторович, ст.сержант;

Клетчар Тетяна Володимирівна, сержант

 Голова Військової Ради ДУК УВЦХЄВ

№28

20.12.2018

№22944-22948

 Хиленко Вадим Олександрович, ст.солдат;

 Яровой Павло Олександрович, ст.солдат;

 Сорокін Віктор Васильович, сержант;

 Лоза Віктор Миколайович, сержант;

 Гур'єв Борис Борисович, мол.сержант

 ГО "НАШ ВИБІР" м. Чугуїв

18.12.2018

№22938-22943

 військовослужбовці

 Предстоятель АПЦ(А) митрополит Донецький і Харківський Сергій (Бабаревич)

17.12.2018

№22937

 учасник АТО

 Федорічев К.І.

17.12.2018

№22935-22936

 Галуцький В'ячеслав Юрійович, капітан, помічник начальника автомобільної служби;

 Чалий Сергій Олександрович, ст.солдат, водій-електрик, молодший спеціаліст служби охорони державної таємниці

 ТВО начальника штабу - перший заступник командира В/Ч С4261 Денисенко Є.Л.

17.12.2018

№22934

 учасник АТО

 Волгусов Максим Геннадійович, м. Кременчук Полтавська обл.

14.12.2018

№22933

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№12

03.12.2018

№22932

 військовослужбовець

 Тимчаюк І.М., м. Сєвєродонецьк

13.12.2018

№22928-22931

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№12

03.12.2018

№22925-22927

 військовослужбовці

 Військова частина А0536

10.12.2018

№22922-22924

 Ріпскі Василь Йосипович, лейтенант, офіцер 128 ОГШБр;

 Гуцол Володимир Леонтійович, прапорщик, військовослужбовець 128 ОГШБр;

 Кізюн Андрій Петрович, прапорщик, військовослужбовець 128 ОГШБр

 6 гірсько-штурмова рота 128 ОГШБр

10.12.2018

№22921

 боєць АТО

 Всеукраїнське ГО "Ніхто не забутий"

12.12.2018

№22911-22920 

 не підлягає розголошенню

 Громадське формування Марїнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

07.12.2018

№22910

 офіцер НПУ

 Національна поліція України

11.12.2018

№22895-22909

Федосов Андрій Миколайович, сержант поліції - №22900;

Ласюченко Михайло Володимирович, підполковник поліції - 22901

Дроздецький Олександр Сергійович, майор поліції - 22902

Дудник Роман Валерійович, майор поліції - №22903

Кондратюк Лариса Василівна, майор поліції - №22904

Данілєнко Тімур Сергійович, капітан поліції - №22905

Кисленських Сергій Вікторович, капітан поліці - №22906

Неровний Владислав Валерійович, капітан поліції - №22907

Соколов Сергій Олексійович, капітан поліції - №22908

В’язніков Дмитро Віталійович, ст.лейтенант поліції - №22909

Носаль Владислав Володимирович, ст.лейтенант поліції - №22895

Деденьов Євген Олександрович, лейтенант поліції - №22896

Кочетов Кирило Олександрович, лейтенант поліції - №22897

Десінов Олександр Ігорович, ст.сержант поліції - №22898

Пятко Руслан Сергійович, сержант поліції - №22899

 ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

07.12.2018

№22894

 учасник АТО

 Проценко Валерій Якович

07.12.2018

№22891-22893

 Орел Стелла Григорівна;

 Цесельський Сергій Володимирович;

 Федонюк Олександр Миколайович

 Товариство ветеранів АТО Запоріжжя

06.12.2018

№22890

 боєць АТО

 Військова частина А2896

05.12.2018

№22884-22889

 військовослужбовці

 Асоціація Незалежних Православних Громад

05.12.2018

№22882-22883

 бійці АТО

 Шматко Р.Ю.

05.12.2018

№22878-22881

 учасники АТО

 Дубенська РДА, Парфенюк Юрій Васильович

04.12.2018

№22873-22877

 військовослужбовці

 ГО "Захисники Батьківщини"

30.11.2018

№22869-22872

 учасники АТО

 УВХЦЄВ, ст.капелан Чоков О.В.

30.11.2018

№22863-22868

 учасники бойових дій:

 Моркочань Сергій;

 Крилов Сергій;

 Малашицький Володимир;

 Малашицький Олександр;

 Мартинюк Віталій;

 Бречко Віталій

 ГО "Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО "Альфа"

30.11.2018

№22860-22862

 військовослужбовці

 Смілка Віталій, м. Городок Львівська область

29.11.2018

№22859  військовослужбовець ЗСУ  Служба економічної безпеки України, Мельниченко В.І.

29.11.2018

№22844-22858

 учасники АТО

 Чернецова В.М.

29.11.2018

№22836-22843

 учасники АТО

 Військова частина А2896

28.11.2018

№22811-22835

 Дронишинець Ігор Миколайович;

 Огразанскі Степан Степанович;

 Бурмей Олесандр Сергійович;

 Біцко Юрій Дмитрович;

 Риган Василь Михайлович;

 Колесар Федір Федорович;

 Ремецький Золтан Золтанович;

 Баркасі Іштван Васильович;

 Опаленик Юрій Іванович;

 Лелекач Іван Михайлович;

 Лейко Степан Степанович;

 Мороз Владислав Владиславович;

 Гафич Віктор Юрійович;

 Греца Сергій Михайлович;

 Дюгов Віталій Іванович;

 Желіховський Олександр Володимирович;

 Рижак Михайло Михайлович;

 Шипляк Степан Степанович;

 Коновал Сергій Миколайович;

 Ганич Петро Петрович;

 Боринський Іван Петрович;

 Блага Віктор Михайлович;

 Балла Едуард Йосипович;

 Вачіля Ілля Георгійович;

 Риган Валерій Валерійович

 Відділ культури Ужгорожської РДА

28.11.2018

№22796-22810

 Бут Вадим Геннадійович, сержант, військовослужбовець 53 ОМБр;

 Махортов Сергій Олександрович, сержант,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Насмашний Тимур Андрійович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Кульбашний Владислав Романович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Бондарчук Михайло Михайлович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Сененко Руслан Володимирович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Плужник Юрій Олександрович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Золотовський Максим Вікторович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Рєвякін Фелікс Миколайович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Малік Едуард Олександрович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Бахрева Анна Іванівна, ст.солдат, військовослужбовець 53 ОМБр;

 Рогожніков Михайло Станіславович, ст.солдат,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Мироненко Сергій Володимирович, прапорщик, військовослужбовець ХНУ повітряниї сил ім. Івана Кожедуба;

 Толбатов Сергій Володимирович, ст.сержант,  військовослужбовець ХНУ повітряниї сил ім. Івана Кожедуба;

 Єкимов Олексій Юрійович, сержант, військовослужбовець ХНУ повітряниї сил ім. Івана Кожедуба;

 ГО СВУАЗУЗКВ

27.11.2018

№22791-22795

 учасники АТО

 11 ОМПБ "Київська Русь", Крамаревський Андрій Олександрович

27.11.2018

№22788-22790

 військовослужбовець

 Військова частина А4590

28.11.2018

№22787

 Мотолига Юрій Володимирович, підполковник

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

27.11.2018

№22781-22786

 Полулященко Юрій Едуардович, полковник, військовий комісар Луганського обласного військового комісаріату;

 Денисов Андрій Геннадійович, майор, командир батальйону ТрО;

 Дорогін Андрій Миколайович, старшина, військовослужбовець 53 ОМБр;

 Ігнатов Станіслав Євгенійович, старшина,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Шубін Сергій Володимирович, сержант,  військовослужбовець 53 ОМБр;

 Попковський Валерій Валентинович, сержант,  військовослужбовець 53 ОМБр

 ГО СВУАЗУЗКВ

27.11.2018

№22771-22780

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№11

01.11.2018

№22757-22770

 учасники бойових дій:

 Гупалюк Володимир Миколайович;

 Ластовський Юрій Андрійович;

 Мосійчук Петро Юрійович;

 Хоміцький В'ячеслав Юрійович;

 Васюк Сергій Сергійович;

 Гнатюк Олег Миколайович;

 Заєць Роман Михайлович;

 Панасюк Андрій Петрович;

 Сидорин Іван Іванович;

 Єдинак Руслан Олександрович;

 Кудін Віталій Степанович;

 Капітула Олександр Олександрович;

 Плещенко Юрій Вікторович;

 Плещенко Андрій Вікторович

 Дубенська РДА

27.11.2018

№22756

 учасник АТО

 ГО "Волонтери України"

26.11.2018

№22745-22755

 військовослужбовці ЗСУ

Служба економічної безпеки України, Мельниченко В.І.

26.11.2018

№22742-22744

 офіцери НПУ 

 Національна поліція України

26.11.2018

№22736-22741

 офіцери НПУ

 Національна поліція України

23.11.2018

№22727-22735

 бійці АТО

 Шматко Раїса

23.11.2018

№22726

 учасник АТО

 Сергій

22.11.2018

№22724-22725

 військовослужбовці

 Військова частина А0536

22.11.2018

№22721-22723

 військовослужбовці

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

22.11.2018

№22714-22720

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№11

01.11.2018

№22717

Ратко Владислав Йосипович, головний спеціаліст відділу Головного управління Держгеокадастру у Шаргородському районі.

 ГО "Доброволець - людина доброї воли" 13.03.2020 
№22705-22713

 військовослужбовці

 Дубенська міська рада 20.11.2018
№22690-22704

 бійці АТО

 Бондарчук Світлана Альбертівна, м. Дубно Рівненська обл. 16.11.2018
№22651-22689

 учасники АТО

 Командування 14 бригади 16.11.2018
№22641-22650

 військовослужбовці

 Бойко Н.Г., м. Вільнянськ Запорізька область 15.11.2018
№22640

-------------------------------------------------------------------

 Колекція 20.11.2018
№22636-22639

 бійці АТО

 ГС "Українська народна сила" 15.11.2018
№22633-22635

 учасники АТО

 Кондакова Наталія Володимирівна, м. Суми 14.11.2018
№22632

 Белан Василь Михайлович, солдат, водій

 Сутулов Олег Ігорович 13.11.2018
№22631

 Гобдич Ярослав Васильович, ст.солдат

 капітан Левінський Олександр Сергійович 13.11.2018
№22621-22630

 учасники АТО

 ФОП Науменко В.А. 09.11.2018
№22620

  Коротченко Євгеній Вікторович, солдат, військовослужбовець 101 ОБрО ГШ ЗСУ

 Герасим Дмитро Анатолійович 19.11.2018
№22619

 Любшин Андрій Сергійович

 Національна поліція України 09.11.2018
№22617-22618

 бійці АТО

 ГО "Набат Кривбас"  09.11.2018
№22616

 Грузін Олег Анатолійович, солдат

 Бучанська РДА 08.11.2018
№22615

 Шаповал Василь Леонідович

 ВГО "КРАЇНА" 06.11.2018
№22614

 Прасол Олександр Олександрович

 ХВ УС МПА 01.11.2018
№22604-22613

 військовослужбовці

 ФОП Науменко В.А. 01.11.2018
№22601-22603

 учасники АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області" 01.11.2018
№22594-22600

 бійці АТО

 ГО "Івано-Франківська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України", Коваленко В.О. 01.11.2018
№22586-22593

 учасники АТО

ГС "Українська народна сила", Кунда Б.В. 31.10.2018
№22581-22585

 бійці АТО

 Булат Олег Русланович, смт. Очеретине Донецька обл. 29.10.2018
№22573-22580

 військовослужбовці

 Військова частина А0501 25.10.2018
№22571-22572

 учасники АТО

Служба економічної безпеки України, Мельниченко В.І. 24.10.2018
№22563-22570

 військовослужбовці

 ГО "Асоціація незалежних Православних Громад" 22.10.2018
№22562

 учасник АТО

 ГО "Дніпровська міська спілка воїнів АТО "ЩИТ" 22.10.2018
№22551-22561

 військовослужбовці

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торецьк Донецька область 19.10.2018
№22528-22550

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли" 16.10.2018
№22504-22527

 учасники АТО

 Касапов Максим Володимирович 16.10.2018
№22503

 боєць АТО

 Мих Сергій Ігорович 16.10.2018
№22499-22502

 Яковлев Сергій Олександрович, ст. солдат;

 Лучка Сергій Михайлович, сержант;

 Круговий Максим Юрійович, мол.сержант;

 Петрухін Руслан Олександрович, сержант

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця" 12.10.2018
№22497-22498

 Манзя Євгеній В'ячеславович, військовослужбовець Центру МПЗ ЗСУ;

 Калашніков Олег Петрович, військовослужбовець 26 артилерійської бригади

 Мартич Віталій Олександрович 12.10.2018
№22495-22496

 Кузьменко Віталій Сергійович, солдат, механік-водій БМ;

 Волошин Олексій Вікторович, ст.солдат, старший механік-водій

 Спілка ветеранів АТО та членів іх сімей 12.10.2018
№22493-22494

 військовослужбовці

 Ткачук Р.В. 11.10.2018
№22492

 Лесь Сергій Олександрович, ст.лейтенант поліції

 Національна поліція України 11.10.2018
№22491

 боєць АТО

 ГС "Українська народна сила" 11.10.2018
№22490

 учасник бойових дій

 Адміністрація Президента України  12.10.2018
№22489

 військовослужбовець

 Непомящий Олександр Миколайович 10.10.2018
№22484-22488

 військовослужбовці

 Смілка Віталій, м. Городок Львівська обл. 10.10.2018
№22479-22483

 учасники АТО

 Гаврилов Олександр Вікторович 10.10.2018
№22476-22478

 Арсененко Павло Миколайович;

 Субачев Олександр Іванович;

 Тимошенко Віталій Володимирович

 Голова Дніпровської міської спілки воїнів АТО "Щит" Ожогін В. 10.10.2018
№22475

 боєць АТО

 Денисенко Денис ДПСУ 10.10.2018
№22473-22474

------------------------------------------------------------------

 Кузьменко Сергій, колекція 10.10.2018
№22472

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли" 10.10.2018
№22471

 Мейгеш Володимир Михайлович, ст.солдат ЗСУ, учасник АТО

 ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини" 10.10.2018
№22470

 учасник АТО

 ГО "Всеукраїнська організація сприяння ЗСУ ім. Гетьмана Сагайдачного" 09.10.2018
№22466-22469

 військовослужбовці

 Маньківська районна державна адміністрація 09.10.2018
№22465

 Бельтюков Олексій Леонідович

 ГО "Захистники Батьківщини" 11.10.2018
№22464

 Михайлов Михайло Вікторович

 ГО "Захистники Батьківщини" 11.10.2018
№22463

 Лисенко Василь Володимирович

 ГО "Захистники Батьківщини" 11.10.2018
№22462

 Петренко Євгеній Олександрович

 ГО "Захистники Батьківщини" 11.10.2018
№22461

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли" 08.10.2018
№22459-22460

Якименко Василь Васильович, ст.лейтенант поліції управління патрульної поліції у м. Києві, учасник АТО;

 Коханівський Анатолій Дмитрович, солдат ЗСУ, учасник АТО

 ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини" 08.10.2018
№22456-22458

 Горносталь Сергій Володимирович;

 Малишев Сергій Анатолійович;

 Фурса Володимир Вікторович

 Народний депутат України Дмитренко О.М. 09.10.2018
№22451-22455

 учасники АТО

 ГО "Всеукраїнська організація сприяння ЗСУ ім. Гетьмана Сагайдачного" 09.10.2018

№22441-22450;

 Коритко Юрій Володимирович;

 Будзінський Сергій Олександрович;

 Пилипчук Ігор Романович;

 Солоненко Роман Іванович;

 Павлюк Сергій Олексійович;

 Ящук Олександр Вікторович;

 Тарнавський Олександр Олексійович;

 Козачок Олександр Олександрович;

 Шеремет Володимир Олександрович;

 Данилевич Юрій Миколайович;

 Мельниченко Сергій Васильович;

 Наумчук Микола Миколайович;

 Лагодич Олег Михайлович

 Черняхівська районна державна адміністрація 09.10.2018
№22423-22440

 Кутовий Вадим Борисович (посметрно), мол.сержант, механік-водій;

 Палєшко Сергій Вячеславович (посмертно), мол. сержант, оператор ТЗМ;

 Троценко Юрій Станіславович, мол.сержант, водій-механік-кранівник ТЗМ;

 Швидько Іван Петрович, солдат, водій паливно-заправної машини;

 Камчажний Олександр Павлович, ст.солдат, водій-механік-кранівник;

 Чернушенко Дмитро Іванович, мол.сержант, оператор ТЗМ;

 Прозорий Олег Іванович, старшина, командир відділення зв'язку;

 Крюков Сергій Васильович, сержант - оператор ТЗМ;

 Дудка Олександр Миколайович, мол.лейтенант, командир відділення управління;

 Криводуб Володимир Іванович, ст. сержант - оператор ТЗМ;

 Кунда Володимир Миколайович, прапорщик, головний старшина 27 бригади;

 Базюра Володимир Іванович, солдат - оператор ТЗМ;

 Рудковський Максим Вікторович, солдат - оператор ТЗМ;

 Кононов Денис Володимирович, солдат,  водій-механік-кранівник ТЗМ;

 Поляков Андрій Олександрович, ст.сержант, водій паливно-заправної машини;

 Вольченко Юрій Миколайович, солдат, водій-механік-кранівник;

 Гетьман Сергій Костянтинович, солдат, механік-водій БМ;

 Дігтяренко Роман Миколайович, солдат, водій-механік-кранівник 

 Спілка ветеранів АТО та членів іх сімей 09.10.2018
№22413-22422

 учасники АТО

 ГО "Товариство ветеранів АТО" 09.10.2018
№22411-22412

 Мераджи Василь Васильович, солдат;

 Ходюков Олег Володимирович, солдат

 Командир 6 гірсько-штурмової роти 128 ОМБр, мол.лейтенант Соколан Вадим Едуардович 09.10.2018
№22401-22410

 Нестеренко Євген Едуардович, сержант;

 Михайлик Віктор Андрійович, сержант;

 Палазнік Євген Миколайович, солдат;

 Леончук Сергій Леонідович, мол. сержант;

 Бурдун Олексій Петрович, солдат;

 Мєзенцев Олександр Григорович, солдат;

 Ісмаілов Радіон Бахтіярович, солдат;

 Тарасюк Андрій Миколайович, солдат;

 Письменний Костянтин Борисович, солдат;

 Кравець Олег Михайлович, ст.солдат

 Новотроїцька районна рада 

 Районний центр культури та дозвілля Херсонська область

 08.10.2018
№22400

 Голубенко Олександр Сергійович, ст.солдат

Командир 6 гірсько-штурмової роти 128 ОМБр, мол.лейтенант Соколан Вадим Едуардович 09.10.2018
№22395-22399

Конкевич Богдан

Розовік Вадим

Голятов Дмитро

Бусел Дмитро

Панов Олексій

Голова ГС "Спілка воїнів АТО Волині" Серватович Олександр Іванович 08.10.2018
№22394

 боєць АТО

 Соколов Олександр Васильович, м. Харків 08.10.2018
№22368-22390

 учасники АТО

 Голова ГС "Українська Народна Сила Кунда Б.В. 08.10.2018
№22367

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли" 05.10.2018
№22366

 боєць АТО

 Подольська Людмила Віталіївна, м. Кривий Ріг Дніпропетровська обл. 05.10.2018
№22365

 Дінул Олег Іванович

 пенсіонер МВС 05.10.2018
№22363-22364

 учасник АТО

 Демченко Олександр Володимирович, м. Суми 05.10.2018
№22362

 Ткачук Віталій Іванович

 Луцьке міське громадське формування "Варта порядку" 05.10.2018
№22361

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№10

01.10.2018

№22355-22360

 учасники АТО

 ПП Федина Іван Дмитрович 05.10.2018
№22352-22354

 бійці АТО

 128 ОГШБ МПБ 05.10.2018
№22351  не підлягає розголошенню  ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№10

01.10.2018

№22341-22350

 учасники АТО

 ГО "Верхньорогачицька спілка учаснників АТО" 05.10.2018
№22338-22340

 бійці АТО

 Командир військовой частини А1939 22.10.2018
№22332-22336

 учасники АТО

 ГО "Всеукраїнська організація сприяння ЗСУ ім. Гетьмана Сагайдачного" 18.10.2018
№22330-22331

 військовослужбовці

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність" 17.10.2018
№22317-22329

 учасники АТО 

 БО "Я - Волноваха" 03.10.2018
№22301-22316

 Воронич Василь Михайлович;

 Василів Павло Миронович;

 Тимків Іван Іванович;

 Дубів Дмитро Володимирович;

 Капущак Іван Дмитрович;

 Рожко Дмитро Михайлович;

 Гандзюк Віталій Іванович;

 Андрійчук Роман Васильович;

 Івасютин Уляна Ярославівна;

 Лібанов Іван Вікторович;

 Дубів Володимир Володимирович;

 Пчолкін Володимир Сергійович;

 Удуд Володимир Ігорович;

 Роговий Ярослав Володимирович;

 Гребенченко Василь Сергійович;

 Глодан Андрій Зіновійович

 Стеценко Юрій 03.10.2018
№22296-22300

 бійці АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 03.10.2018
№22291-22295

 Бальчук Олександр Володимирович, лейтенант поліції - №22291;

 Любич Ярослав Володимирович, сержант поліції - №22293;

 Александров Максим Андрійович, ст. сержант поліції - №22294;

 Полежака Олександр Миколайович, ст.сержант поліції - №22295;

 Лисенко Євген Миколайович, ст.сержант поліції - №22292

 ГС "Федерація ГО учасників АТО Київщини" 03.10.2018
№22290

 боєць АТО

 ГО "Спілка ветеранів Криворізького МВ Управління поліції охорони в Дніпропетровській області", Сапожник О.А. 05.10.2018
№22287-22289

 учасники АТО

 "Ветеранська спілка учасників АТО та захистників Вітчизни" 04.10.2018
№22286

 учасник АТО

 Білоконенко Ігор Петрович 03.10.2018
№22271-22285

 військовослужбовці

 Глибоцька РДА 02.10.2018
№22270

 Ткачук Роман Федорович (посмертно)

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська" 02.10.2018
№22267-22269

 військовослужбовці

 Козацький кош Запоріжжя 02.10.2018
№22264-22266

 Швець Ігор Валентинович, полковник податкової міліції;

 Тімченко Віктор Іванович, полковник податкової міліції;

 Остапенко Ростислав Вікторович, капітан податкової міліції

 Перший відділ управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області 01.10.2018
№22257-22263

 учасники АТО

 53 ОМБр 01.10.2018
№22231-22256

 Старіченко Михайло Вікторович, ст.лейтенант податкової міліції;

 Панасевич Євген Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Духновський Павло Сергійович, ст.лейтенант податкової міліції;

 Двадцятий Андрій Володимирович, підполковник  податкової міліції;

 Дуб Олег Васильович, капітан податкової міліції;

 Остапенко Ростислав Вікторович, капітан податкової міліції;

 Малюк Вікторія Ігорівна, лейтеннант податкової міліції;

 Шмундир Роман Іванович, підполковник податкової міліції;

 Тимченко Віктор Іванович, полковник податкової міліції;

 Деркач Любомир Васильович, ст.прапорщик податкової міліції;

 Приймак Віктор Петрович, підполковник податкової міліції;

 Актамиров Руслан Вікторович, полковник податкової міліції; 

 Арбузов Артем В'ячеславович, майор податкової міліції;

 Гайнутдінов Олександр Вікторович, підполковник  податкової міліції;

 Шеремет Валерій Володимирович, майор податкової міліції;

 Делікатний Віталій Юрійович, майор податкової міліції;

 Лях Олександр Дмитрович, підполковник податкової міліції;

 Богданюк Олександр Олександрович, капітан податкової міліції;

 Івахненко Сергій Васильович, підполковник податкової міліції;

 Стасюк Миколай Миколайович, підполковник податкової міліції;

 Заранський Зіновій Володимирович;

 Кунаков Володимир Анатолійович, полковник податкової міліції;

 Волошенюк В'ячеслав Володимирович, підполковник  податкової міліції;

 Губін Сергій Михайлович, підполковник податкової міліції;

 Ісаченко Станіслав Володимирович, капітан податкової міліції;

 Міхно Владислав Валерійович, ст.лейтенант податкової міліції

 Бахмутська РДА Донецької області 01.10.2018
№22211-22230

 учасники АТО

 Командування 58 бригади 28.09.2018

№22203-22210

 Швець Ігор Валентинович, полковник податкової міліції;

 Глуховцов Сергій Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Сорокіня Наталія Вікторівна, майор податкової міліції;

 Асєєв Роман Володимирович, лейтенант податкової міліції;

 Андрєєв Віктор Євгенович, майор податкової міліції;

 Івасик Павло Григорович, ст.лейтенант податкової міліції;

 Маркін Олег Олександрович, майор податкової міліції;

 Марців Ігор Леонідович, ст.лейтенант податкової міліції

 Бахмутська РДА Донецької області

01.10.2018

№22198-22202

Коханий Артем

Коваль Олег

 УАІАТО в Закарпатській області

27.09.2018

№22199

Коваленко Юрій Іванович, волонтер

Спілка ветеранів АТО та членів їх сімей

17.09.2018

№22171-22197

 учасники АТО

 Писаренко Олексій Павлович

27.09.2018

№22150-22170

 військовослужбовці

 Виконавчий комітет Лубенської міської ради

24.09.2018

№22101-22149

 бійці АТО

 Профспілковий комітет ПМГУ ПАТ "Кривбасзалізрудком"

24.09.2018

№22100

 Молчанов Олексій Миколайович (посмертно)

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

02.10.2018

№22095-22099

 учасники АТО

 ГО "Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО "Альфа"

25.09.2018

№22093-22094

 Коріньков Олександр Олександрович;

 Гнідко Володимир Миколайович

 Устинівська районна організація СОЮЗ "Чорнобиль", ГО ветеранів Афганістану та ветеранів АТО

24.09.2018

№22090-22092

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№09

03.09.2018

№22080-22089

 учасники АТО

 ГО "Овруцька районна спілка ветеранів АТО"

20.09.2018

№22078-22079

Роман Станібула 

Роман Чорнобай 

Смілка Віталій, м. Городок Львівська область

19.09.2018

№22074-22077

 військовослужбовці 92 ОМБр

 Взвод снайперів В/ч А0501

17.09.2018

№22064-22073

 бійці АТО

 УАІ АТО в Закарпатськїй області

17.09.2018

№22062;

№22063

 Пишний Євген Валерійович;

 Казачиков Олександр Вікторович

Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану

17.09.2018

№22201-22261

 учасники АТО

 Мокрокалигірська сільська рада ОТГ

12.09.2018

№22198-22200

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

12.09.2018

№22196-22197

 учасники АТО

 Мокрокалигірська сільська рада ОТГ

13.09.2018

№22195

 Куцмус Юля Олександрівна

 ГО "Спілка учасників АТО Боярки"

12.09.2018

№22185-22194

 бійці АТО

Відділ культури Попаснянської РДА

10.09.2018

№22180-22184

 учасники АТО 

 Маловисківська міська рада Кіровоградської області

10.09.2018

№22179

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№09

01.09.2018

№22177-22178

 військовослужбовці

 Степкин В.Н., м. Маріуполь Донецька область

07.09.2018

№22172-22176

 учасники АТО

 ГО Львівська обласна організація "Ветеранський Рух"

05.09.2018

№22161-22171

 Пугач Сергій Олександрович, ст. сержант;

 Климентьєв Леонід Русланович, ст. солдат;

 Євтушок Максим Сергійович, ст.солдат;

 Шахбанов Назрудін Несредінович, ст. солдат;

 Шикера Віталій Володимирович, ст. сержант;

 Загирняк Андрій Дмитрович, ст. солдат;

 Ємєльягін Віталій Анатолійович, мол.сержант;

 Веклич Віталій Миколайович, ст.сержант;

 Волинець Олександр Костянтинович, сержант;

 Барабаш Михайло Ількович, ст.солдат;

 Коваль Андрій Юрійович, ст.солдат

 Командування танкового батальйону 72 ОМБр Шлапацький Олександр Сергійович

05.09.2018

№22159-22160

 бійці АТО

 Піддубський Вадим Михайлович (капелан 93 ОМБр)

03.09.2018

№22149-22158

 учасники АТО

 Українська асоціація Інвалідів АТО в Закарпатській області

03.09.2018

№22145-22148

 бійці АТО

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирській області "Інститут військового капеланства"

03.09.2018

№22141-22144

 військовослужбовці

 Штурман Батальон "Айдар"

30.08.2018

№22133-22140

 бійці АТО

 53 ОМБр

29.08.2018

№22132

 учасник АТО

 Ветеранське ГО "Нікого не забути"

29.08.2018

№22131

 учасник АТО  

 Голова ГС "Українська Народна Сила Кунда Б.В.

27.08.2018

№22128-22130

 Кузьменко Євген Васильович;

 Приходько Анатолій Анатолійович;

 Салгалов Денис Сергійович

 Національна поліція України

27.08.2018

№22126-22127

 Степанов Олег Юрійович;

 Велітченко Вячеслав Валерійович

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області"

22.08.2018

№22121-22125

 діючі співробітники СБУ, прізвища яких не розголошуються;

 Жук Анатолій Павлович, учасник АТО

 ГО "Асоціація ветеранів СБУ "Семерка"

22.08.2018

№22091-22120

 учасники АТО

 Яворівська РДА Львівської області

21.08.2018

№22084-22090

 діючі співробітники СБУ, прізвища яких не розголошуються

 ГО "Асоціація ветеранів СБУ "Семерка"

22.08.2018

№22083

 учасник АТО

 Штурман, батальон Айдар

21.08.2018

№22082

 боєць АТО

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області"

21.08.2018

№22079-22081

 військовослужбовці

 Спілка Віталій, м. Города Львівська обл.

20.08.2018

№22078

 Савченко Константин Євгенович, ст.солдат

 Громада Дніпропетровської області

20.08.2018

№22076-22077

 Балдас Андрій Володимирович, учасник АТО;

 Іваненко Іван Сергійович, учасник АТО

 Депутат обласної ради Авер'янов Олег В'ячеславович

21.08.2018

№22066-22075

 учасники АТО

 БО "Я - Волноваха"

20.08.2018

№22053-22065

 Півень Михайло Андрійович;

 Кандупа Володимир Григорович;

 Кубрик Володимир Анатолійович;

 Шишкін Олександр Миколайович;

 Гамай Дмитро Володимирович;

 Імматкулов Валерій Дормановіч;

 Семеринський Євген Володимирович;

 Чернишенко Юрій Степанович;

 Кукер Василь Степанович;

 Тертишний Ігор Леонідович;

 Мерхо Олександр;

 Старов Володимир Михайлович;

 Філатов Олександр Вікторович

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області"

22.08.2018

№22051-22052

 Плиска Олександр Юрійович, боєць АТО;

 Жарій Олександр Григорович, боєць АТО

 Соброна районна у місті Дніпрі рада

17.08.2018