Відзнака "За заслуги"
Відзнака

Артикул: ВТО_146

Вартість комплекту: 240.00 грн.


До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.


Солдатам та офіцерам, працівникам та службовцям, військовим та цивільним за зразкове виконання службового і громадянського обов’язку та самовіддану, сумлінну працю

 

Девіз відзнаки: "ВІДЗНАКА   ГІДНА   ЗАСЛУГ"

 

Дата заснування:  09 лютого 2015 р.


     






 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

Вищою відзнакою ВГО "ЗВИТЯГА" - "ЗА ЗАСЛУГИ" з 01.07.2017 р.


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019-2021 роки

нагороди

Кого нагороджено

За представленням

 ( організації або відповідальної особи) 

Наказ / Дата

№5054

 військовослужбовець

Ветеранська організація В/ч 3066 НГУ

02.08.2021

№5041-5053

 учасники АТО/ООС

 Малета Сергій Олександрович

20.07.2021

№5037-5040

 військовослужбовець

 ГО "СО Ветеранів АТО та УБД"

19.07.2021

№5033-5036

 учасники АТО/ООС

Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"

16.07.2021

№5028-5032

 військовослужбовці

ГО "Шевченківська районна організація інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій м. Києва

06.07.2021

№5027

 старший лейтенант Остроухов Юрій Ігорович

 тимчасово виконуючий обов’язки командир військової частини А0373
лейтенант Шевченко Я.Ю.

04.07.2021

№5026

 Завальнюк Дмитро Володимирович

 ГО "Час дії"

18.06.2021

№5024

 співробітник ГУ ДСНС України у Закарпатській області

 ГУ ДСНС України у Закарпатській області

17.06.2021

№5023

 Лепкий Іван Іванович, майор ЗСУ у відставці, директор Ліцею імені Богдана
Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

 індивідуальний член ВГО «Країна» Кабацький Роман Іванович

16.06.2021

№5021;

№5022

 Метеха Інна Володимирівна, лейтенант;

 Маланіч Наталія Іванівна

Регіональне управління Морської охорони

14.06.2021

№5019-5020

 військовослужбовці

 Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради

14.06.2021

№5017-5018

 учасники АТО/ООС

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

09.06.2021

№5012-5016

 військовослужбовці

Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту"

07.06.2021

№5011

 Кришнас Айварас Петрович

 Міжнародна козацька академія

03.06.2021

№5010

 учасник АТО/ООС

 Кириленко Роман Олександрович

02.06.2021

№5003-5009

 військовослужбовці

 Овчаренко Володимир

01.06.2021

№5002

 старший сержант Подлєсний Віктор Володимирович, учасник АТО, ООС

  ГО "Знам'янська спілка ветеранів АТО"

31.05.2021

№4999-5001

 учасники АТО/ООС

 300 НТП 25.05.2021

№4991-4998

 учасники АТО/ООС

 Дніпровська обласна організація ПАП ОВС України 24.05.2021

№4990

 військовослужбовець

 Пальченко Анатолій Васильович 21.05.2021

№4988-4989

 Банас Тарас Васильович, військовий капелан ДУК;

 Щербина Юрій Олександрович, кулеметник взводу снайперів старший матрос в/ч А0216

 Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква" 18.05.2021

№4981-4987

 Донець Антон Олександрович (солдат);

 Курочка Ігор Іванович (лейтенант);

 Клочко Анатолій Григорович (ст.лейтенант);

 Сінянська Анна Олександрівна (солдат);

 Сінянський Костянтин Павлович (солдат);

 Троян Володимир Петрович (солдат);

 Шкарабура Володимир Олександрович (ст. лейтенант)

 БО БФ "Фенікс - Суми" 17.05.2021

№4980

 Кануннік Андрій Вікторович, капітан ДПСУ

 ГО "Миколаївська обласна асоціація ветеранів, інвалідів Афганістану та АТО" 13.05.2021

№4979

 старший прапорщик запасу Бондарєв Сергій Петрович

 Індивідуальний член ВО "КРАЇНА" майор запасу Васильченко Роман Володимирович 07.05.2021

№4978

 Панечко Володимир Андрійович

 Голова представництва об’єднання ВО «Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович 05.05.2021

№4977

 учасник АТО/ООС

 Степкин В.Н. 27.04.2021

№4976

 військовослужбовець

 Булат Євген 22.04.2021

№4959-4975

 військовослужбовці 24 ОШБ "Айдар":
Волкова Юлія Євгенівна, старший солдат;
 Погрібний Олексій Леонідович, старший солдат;
 Котелевець Олександр Олександрович, солдат;
 Фісай Олександр Вікторович, старший солдат;
 Мороз Віталій Володимирович, старшина;
 Рубашка Артур Ігорович, старший солдат;
 Донських Сергій Олександрович, старший солдат;
 Хіміч Сергій Анатолійович, молодший сержант;
 Косенко Сергій Михайлович, старший солдат;
 Шляхтович, Станіслав Олександрович, старший солдат;
 Феньов Олексій Олександрович, старший солдат;
 Керанчук Сергій Сергійович, старший солдат;
 Козій Денис Васильович, старший солдат;
 Данілов Анатолій Вадимович, старший солдат;
 Осіпенко Ганна Михайлівна, старший лейтенант

 ТОВ КТП Харків (Котлотурбопром) 14.04.2021

№4958

 діловод Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України старший солдат Васильченко Ірина Михайлівна

 Індивідуальний член ВО "КРАЇНА" майор запасу Васильченко Роман Володимирович 14.04.2021

№4954-4957

 військовослужбовці

 57 ОМПБр 12.04.2021

№4949-4953

 капітан поліції Астахов Іван Іванович, старший оперуповноважений відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області;
 капітан поліції Правосуд Дмитро Михайлович, старший оперуповноважений відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області;
 майор поліції Тютюнник Олександр Миколайович, оперуповноважений відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області;
 Погребняк Олександр Феліксович, полковник міліції у відставці;
 Яцун Микола Іванович, майор міліції у відставці, голова ветеранської організації пенсіонерів ОВС м.Прилуки та Прилуцького району Чернігівської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

 Первинна профспілкова організація Прилуцького відділу поліції ЧОО ПАП ОВС України 12.04.2021

№4947-4948

 члени ГО

 ГО "Асоціація ветеранів війни та осіб з інвалідністью Чорнобиля Запорізької області" 09.04.2021

№4943-4946

 військовослужбовці

 Токмацький військовий комісаріат 09.04.2021

№4928-4942

 Полюшкевич Віталій Іванович, майор внутрішньої служби;

 Пічкальов Олександр Миколайович, капітан внутрішньої служби;

 Кабак Сергій Миколайович, майор внутрішньої служби;

 Сторожук Роман Миколайович, ст.лейтенент внутрішньої служби;

  Мішура Юрій Вікторович, старшина внутрішньої служби;

  Сніжицький Денис Олександрович, капітан внутрішньої служби;

  Кабаков Леонід Юрійович, ст.лейтенант внутрішньої служби;

  Меркотан Артем Олегович, ст.лейтенант внутрішньої служби;

Лаврентєв Павло Анатолійович, майор внутрішньої служби;

 Савенко Ілля Олегович, старшина внутрішньої служби;

  Атакшиєв Артур Олександрович, ст.лейтенант внутрішньої служби;

  Маслова Тетяна Сергіївна, ст.лейтенант внутрішньої служби;

Некрасов Віктор Володимирович, підполковник внутрішньої служби;

  Борисенко Євген Валерійович, підполковник внутрішньої служби

 Начальник Державної установи "Широківський виправний центр (75)" Цівка В.О. 07.04.2021

№4928

 Цівка Володимир Олександрович, полковник внутрішньої служби

 Профспілковий комітет державної установи "Широківський виправний центр №75" 07.04.2021

№4926-4927

 члени ГО

 Черкаська міська громадська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиля України»  29.03.2021

№4924-4925

 учасники АТО/ООС

 Мицько Володимир 26.03.2021

№4923

 Нечко Василь Васильович

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

19.04.2021

№4921-4922

 військовослужбовці

 полковник Дорофєєнко Вадим Сергійович

23.03.2021

№4920

 підполковник Національної Гвардії України Рожко Олександр Антонович

 індивідуальний член ВО «Звитяга», капітан запасу Кузнєцов Павло
Анатолійович

23.03.2021

№4919

 учасник АТО/ООС

 Українське товариство охорони пам'яток історії та культури м. Миколаїв

17.03.2021

№4917-4918

 військовослужбовці

 ГУНП в Київській області

11.03.2021

№4906-4916

 учасники АТО/ООС

 72 ОМПбр

11.03.2021

№4905

 Помченко Сергій Вікторович, ліквідатор ЧАЕС 1 категорії

 ВГО "КРАЇНА"

10.03.2021

№4904

 майор запасу, Білоус Валерій Олександрович

 Військовий комісар Млинівського РТЦК та СП

10.03.2021

№4902-4903

 учасник АТО/ООС

 Нагородний комитет України

09.03.2021

№4900-4901

 військовослужбовець

 Степкин В.Н.

05.03.2021

№4899

 учасник АТО/ООС

Спілка ветеранів локальних війн та збройних конфліктів "Союз Десантників"

03.03.2021

№4894-4898

 військовослужбовці

 ГО "Ассоціація незалежних Православних Громад"

25.02.2021

№4891-4893

 офіцери ОВС

 Хмельницька ОО ПАП ОВС України

25.02.2021

№4887-4890

 співробітники ДФС

 Головне управління ДФС у Волинській області

02.02.2021

№4883-4886

 військовослужбовці

 Відокремлений підрозділ Української спілки ветеранів Афганістану в м. Баранівка

01.02.2021

№4873-4882

 підполковник податкової міліції Полевик Андрій Петрович;

 старший прапорщик податкової міліцї Крупка Віктор Михайлович;

 старший прапорщик податкової міліції Синьков Дмитро Юрійович;

 старший прапорщик податкової міліції Шелупець Юрій Павлович;

 старший прапорщик податкової міліції Туровець Юрій Петрович;

 старший прапорщик податкової міліції Довженко Олександр Миколайович;

 капітан податкової міліції Ващенко Марія Сергіївна;

 майор податкової міліції Горлач Леонід Анатолійович;

 старший лейтенант податкової міліції Стрижак Олег Володимирович;

 Петрик Станіслав Петрович

 В.О. начальника Головного управління ДФС у Чернігівській області

 27.01.2021

№4872

 Коваленко Сергій Миколайович

 Служба економічної безпеки України

 27.01.2021

№4871

 Старший оперуповноважений з ОВС 4-го відділу, лейтенант Ломачук Олександр Сергійович

 Бахмутська РДА

 21.01.2021

№4868-4870

 Заступник начальника начальник управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області полковник податкової міліції Щербинін Сергій Вікторович;
 Начальник третього відділу управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області підполковник податкової міліції Свистун Назар Романович;
 Заступник начальника п’ятого відділу управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області підполковник податкової міліції Козловський Руслан Іванович

 Бахмутська РДА

 19.01.2021

№4867

 підполковник Сікоза Віктор Олександрович

Голова представництва ВО «Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

 16.01.2021

№4866

 військовослужбовець

 Брякова Надія Володимирівна

16.01.2021

№4863-4865

 учасники АТО/ООС

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

16.01.2021

№4862

 Гладчук Микола Петрович

Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

13.01.2021

 №4861  Романчук Іван Михайлович 

Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

 13.01.2021
№4858-4860  військовослужбовці  36 ОБМП
19.02.2021
№4857  військовослужбовець  Мудрик Михайло Йосипович 10.02.2021
№4856-4860  військовослужбовець Погребищинський РВК 11.01.2021
№4855  учасник АТО/ООС  Зір Микола Васильович 11.01.2021
№4853-4854  військовослужбовці  Степкин В.Н. 11.01.2021

№4851;

№4852

 майор Заіченко Олексій Миколайович;

 Сучков Олександр Веніамінович

Відділ капеланської опіки та патріотичного виховання Дніпровської єпархії ПЦУ, ієрей о. Вадим (Піддубський) 07.01.2021

№4836-4850

 військовослужбовці

 ГО «Івано-Франківська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України»

28.12.2020 

№4835

  Соловйов Ігор Ігорович, Начальник відділення – водолазний фахівець відділення підводного розмінування групи піротехнічних робіт та спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Херсонській області капітан служби цивільного захисту

 Громадська організація «Українська єдність»

24.12.2020

№4828-4834

 військовослужбовці

 ГО «Івано-Франківська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України»

21.12.2020

№4827

 ------------------------

 Колекціонер

18.12.2020

№4826

 голова Спілки ветеранів Афганстану Юрій Колісник

 ГО "Спілка воїнів - учасників АТО"

15.02.2021

№4815-4825

 Боровик Едуард Васильович;

 Вайланд Олександр Якович;

 Волошин Ігор Олександрович;

 Гербич Андрій Сергійович;

 Дмитренко Василь Васильович;

 Козак Руслан Юрійович;

 Коломієць Анатолій Олександрович;

 Луцюк Павло Сергійович;

 Мельник Руслан Анатолійович;

 Павленко Роман Володимирович

 ГО "Спілка воїнів - учасників АТО"

18.12.2020

№4814

 ------------------------

 Колекція

15.12.2020

№4813

 учасник АТО/ООС

 Запорізька обласна ветеранська організація ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

14.12.2020

№4812

 Гоца Тетяна Степанівна, заступник начальника слідчого управління ГУНП у Вінницькій області.

 Бойко Петро Анатолійович

14.12.2020

№4809-4811

 учасники АТО/ООС

 Громадська організація «Черкаська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

14.12.2020

№4808

 Іванищенко Олександра Григорівна, волонтер

Полк поліції особливого призначення "КИЇВ"

09.12.2020

№4804-4807

 Панечко Андрій Миколайович, волонтер;

 Панечко Микола Андрійович, волонтер;

 Порохня Павло Іванович, волонтер;

 Фролов Ростіслав, волонтер

 голова представництва ВО «Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

08.12.2020

№4802-4803

 гідни громадяни України

 ВГО «Українська Служба Порятунку»

08.12.2020

№4796-4801

 військовослужбовці

 Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А 1008

07.12.2020

№4793-4795

 гідни громадяни України

 ГО "Спілка ветеранів Куби"

04.12.2020

№4789-4792

 учасники АТО/ООС

"Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

04.12.2020

№4782-4788

 військовослужбовці

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

03.12.2020

№4781

 Давидова Нона Володимирівна

 Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№4780

 військовослужбовець

Громадська ветеранська організація «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України»

01.12.2020

№4779

 Кубряк Віта Віталівна

 Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№4768-4777

 військовослужбовці

 Немеш Михайло Федoрoвич

25.11.2020

№4766-4767

 капітан Волков Віктор Васильович;

 капітан другого рангу Носенко Максим Васильович

 Голова представництва ВО « Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

23.11.2020 

№4760-4765

 військовослужбовці

 Громадська організація”Спілка ветеранів Куби” 20.11.2020

№4757-4759

 Накопюк Сергій Віталійович, майор поліції;

 Каленчук Юрій Віталійович, майор поліції;

 Орищенко Артем Михайлович, сержант ЗСУ

 Громадська організація "Тальнівська района спілка Ветеранів та учасників Антитерористичної операції"  19.11.2020

№4756

 Семенюк Петро Вікторович

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

 17.11.2020

№4751;

№4752;

№4752;

№4754;

№4755

 Бояркін Сергій Миколайович;

 Алхімов Сергій Анатолійович;

 Матвійчук Олександр Тарасович;

 Прус Василь Броніславович;

 Гуменюк Михайло Богданович

 Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№4744-4750

 волонтери групи Армія SOS Хмельницький:

 Буланова Олена Олександрівна;
 Дубограй Ірина Олегівна;
 Єфанов Юрій Павлович;
 Колесник Олексій Володимирович;
 Падалко Володимир Олександрович;
 Прутц Тетяна Валеріївна;
 Толмачов Максим Федорович

 Військова частина А0661  17.11.2020

№4741-4743

 гідни громадяни України

 Зір Микола Васильович

16.11.2020

№4735-4740

 Болехівський Віталій;

 Лукинів Ігор;

 Семанишин Микола;

 Мартинов Віталій;

 Веркалець Володимир;

 Чомко Степан

 ГО «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО»

13.11.2020

№4732-4734

 гідни громадяни України

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України 

11.11.2020

№4730-4731

 гідні громадяни України

Голова Васильківської організації "Союз Чорнобиль України" Підгорецький В.М.

04.11.2020

№4729

 Товстенко Г.І.

 Палій В.М., Голова Ради ВСТОУБДВВСПО

09.11.2020

№4722-4728

 гідні громадяни України

 Голова Васильківської організації "Союз Чорнобиль України" Підгорецький В.М.

04.11.2020

№4721

 гідний громадянин України

 Добровільна Асоціація "Дзвони Чорнобиля"

26.10.2020

№4719-4720

 особовий склад УДСНС України у Закарпатській області

 начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Щербей М.В.

21.10.2020

№4717-4718

 військовослужбовці

 Шаргородський Андрей Вадимович

21.10.2020

№4716

 гідний громадянин

 Щербаков Сергій Сергійович

12.10.2020

№4715

військовослужбовець

 Сикало І.А.

12.10.2020

№4714

 службовець

  Президент Міжнародної академії козацтва 12.10.2020

№4709-4713

майор Гаврилов Павло Олексійович,

майор Ільчишин Артем Миколайович,

капітан Єфременюк Віталій Ігорович,

капітан Резуненко Дмитро Олегович,

старший солдат Середа Дмитро Олександрович

 Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця» 12.10.2020

№4708

 службовець

 ГО "Царичанський козацький полк імені сотника Павла Семенова" 12.10.2020

№4707

гідний громадянин

 Осіпчук В.В., м.Умань 12.10.2020

№4693-4706

 службовець

 Керівник Рівненської районної ради Сальчук М.Г.

13.10.2020

№4692

 Трухан Віктор Владиславович, полковник

 Рада ветеранської організації Учбового центру ГУНП МВС України в Чернігівській області

09.10.2020

№4689-4691

 Симоненко Євген Ігорович, майор служби цивільного захисту начальник
Василівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області;

 співробітники

15 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області

09.10.2020

№4688

 Гаман Володимир Андрійович

 ГО «Ветеранів Афганістану та АТО»

09.10.2020

№4683-4686

 учасники АТО/ООС

 Спілка ветеранів АТО у Харківській області

08.10.2020

№4680-4682

 військовослужбовці

 Звенигородська районна громадська організація « Союз Чорнобиль»

07.10.2020

№4675-4679

 учасники АТО/ООС

 ГО "Українська Військова Організація"

07.10.2020

№4672-4674

 Капітан Кукурудза Юрій Петрович;
 Старшина Стручик Віктор Францович;
 Солдат Кузмінський Ігор Богданович

Голова Представництва ВГО «Країна» у Львівській області Сапига Дмитро Пилипович

02.10.2020

№4665-4671

 військовослужбовці

 Теплицька районна державна адміністрація

01.10.2020

№4664

 Костецький Дмитро Іванович

 Теплицька районна державна адміністрація

21.01.2021

№4662-4663

 учасники АТО/ООС

 ГО «Івано-Франківська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України» Коваленко Володимир Олексійович

01.10.2020

№4656-4661

 військовослужбовці

 Добровільна Асоціація «Дзвони Чорнобиля»

01.10.2020

№4651-4655

 військовослужбовці

 Вінницький обласний осередок громадської організації “Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту”

01.10.2020

№4650

 начальник відділу контролю обстановки штабу РУМО АДПСУ капітан 2 рангу Харабара Олександр Володимирович

 волонтери

30.09.2020

№4649

 -----------------------------------

 Колекція

25.09.2020

№4648

 офіцер оперативної служби ГУНП у Хмельницькій області

Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експретно- криміналістичного центру МВС України

25.09.2020

№4644-4647

 військовослужбовці

 Добровільна Асоціація "Дзвони Чорнобиля"

22.09.2020

№4642-4643

 учасники АТО/ООС

 Рада ветеранів Новобаварського району м. Харків

21.09.2020

№4636-4641

 учасники АТО/ООС

 Добровільна Асоціація «Дзвони Чорнобиля»

17.09.2020

№4635

 Фрайберг Тетяна Василівна, волонтер

 Марьонкін Андрій Валерійович

15.09.2020

№4627-4634

 військовослужбовці

 Добровільна Асоціація «Дзвони Чорнобиля»

14.09.2020

№4625-4626

Ветерани ДСНС

 СФ ВГО СМПУ «Сумське морське зібрання»

 №51

15.09.2020

№4624

 учасник АТО/ООС

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

11.09.2020

№4623

 військовослужбовець

 Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

11.09.2020

№4622

 військовослужбовець

 Спілка ветеранів АТО у Харківсській області

11.09.2020

№4618-4621

 особовий склад УДСНС України у Закарпатській області

 начальник Управління ДСНС України уЗакарпатській області Щербей М.В.

11.09.2020

№4615-4617

 учасник АТО/ООС

 Старобільська міська рада Луганської області

08.09.2020

№4614

 військовослужбовець

 Нагородний комітет України

08.09.2020

№4608-4613

 військовослужбовці

 Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранівта військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

08.09.2020

№4595-4607

 учасники АТО/ООС

 Пастушок Володимир Вікторович, м. Дубно Рівненська область

31.08.2020

№4592;

№4593;

№4594

 Лопата Ігор Петрович, підполковник ЦЗ у відставці;

 Сорочинський Сергій Миколайович, генерал-майор;

 Сухачов Сергій Володимирович

 Ветеранська організація Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

27.08.2020

№4567-4591

 Лисенко Владислав Миколайович, старший матрос;

 Попельнюк Микола Олегович, старший матрос;

 Петлюшенко Вадим Віталійович, прапорщик;

 Перехода Олександр Вікторович, старшина, прапорщик;

 Бойченко Василь Іванович, водій, сержант;

 Чехун Юрій Георгійович, водій, старший матрос;

 Закерничний Олексій Вікторович, молодший сержант;

 Татару Іван Іванович, навідник, старший матрос;

 Попов Сергій Миколайович, старший матрос;

 Жоров Віктор Анатолійович, навідник, старший матрос;

 Чернявський Володимир Миколайович, навідник, старший матрос;

 Яцюк Олександр Миколайович, командир роти, капітан;

 Співак Василь Миколайович, старший водій, старший матрос;

 Циколяк Микола Миколайович, старший матрос;

 Старостін Михайло Григорович, старший сержант;

 Яворський Євген Володимирович, старший матрос;

 Назарян Владлен Олександрович, старший матрос;

 Гаврилов Тарас Вікторович, старший матрос;

 Дзись Євген Романович, капітан;

 Кетрушко Володимир Михайлович, старший матрос;

 Могилюк Олександр Володимирович, молодший сержант;

 Корольов Владислав Володимирович, старший сержант;

 Глова Дмитро Вікторович, старшина;

 Говорухін Олександр Володимирович, старший матрос

 Командир 1РМПБМП

26.08.2020

№4566

 військовослужбовець

 Нагородний комитет України

25.08.2020

№4560-4565

 учасники АТО/ООС

 Дудкін Андрій Валерійович, м. Нова Каховка Херсонська обл.

19.08.2020

№4557-4559

 військовослужбовці

 Військова частина А1736

18.08.2020

№4551-4556

 військовослужбовці

 Військова частина А3750

18.08.2020

№4550

 Вансович Олександр Володимирович, Біляївський сільський голова

 Нововоронцовська районна рада Херсонської області

18.08.2020

№4542-4549

 військовослужбовці 13 ОМПБ 58 ОМПБр:

 Чередніченко Євгеній Олегович;
 Харьков Леонід Васильович;
 Борисова Світлана Василівна;
 Коротич Руслан Петрович;
 Чеберяко Віктор Іванович;
 Третяк Юрій Дмитрович;
 Шеремет Андрій Петрович;
 Тишківська Олена Сергіївна

 13 ОМПБ

17.08.2020

№4541

 Стодольський В.Е., ветеран АТО

 ГО "Ветерани Вінниччини"

18.08.2020

№4540

 підполковник Білялов Алі Лінурович

 Коротков Олександр Вікторович, м. Вінниця

14.08.2020

№4539

 Савенко Віталій Миколайович, міської голова м. Миронівка

 ГО "Спілка воїнів-учасників АТО"

14.08.2020

№4538

 учасник АТО/ООС

 ГО "Побратим"

14.08.2020

№4522-4537

 Тютюнник Денис Степанович, лейтенант;

 Зварич Віталій Романович, сержант;

 Григоришин Іван Васильович, солдат;

 Навольський Степан Михайлович, старший солдат;

 Вівчар Іван Савкович, старший солдат;

 Пакулець Михайло Євгенович, старший солдат;

 Меличенко Іван Степанович, солдат;

 Монич Валентин Петрович, старший сержант;

 Мурин Віталій Михайлович, солдат;

 Романко Богдан Дмитрович, солдат;

 Цяпа Анатолій Васильович, солдат;

 Саранчук Степан Миколайович, солдат;

 Яремейчук Любомир Васильович, солдат;

 Кравчук Сергій Ярославович, солдат;

 Монича Василь Васильович, солдат;

 Монич Назар Петрович, солдат

 Заліщицька районна рада Тернопільської області

14.08.2020

№4521

 військовослужбовець

 169-й навчальний центр "Десна"

13.08.2020

№4519;

№4520

 Мокрицький Василь Іванович, солдат;

 Середа Юрій Володимирович, сержант

 Заліщицька районна рада Тернопільської області

14.08.2020

№4518

 Бондарчук Євген Анатолійович

 Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

13.08.2020

№4517

 учасник АТО/ООС

 Управління праці та соціального захисту населення Бучацької районної державної адміністрації

14.08.2020

№4511-4516

 військовослужбовці

 169-й навчальний центр "Десна"

13.08.2020

№4507-4510

 військовослужбовці

 Добровільна Асоціація "Дзвони Чорнобиля"

30.07.2020

№4506

 Бугай Анатолій Михайлович

 Голова правління Вінницької обласної ГО «РЦП»

30.07.2020

№4504-4505

 військовослужбовці

 Відокремленний підрозділ ГО "Українське капеланство" "Херсонський підрозділ військових капеланів" в місті Нова Каховка Херсонської області

23.07.2020

№4503

 офіцер оперативної служби ГУНП у Хмельницькій області

Хмельницька ветеранська Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

15.07.2020

№4496-4502

 підполковник Цимбалюк Володимир Вікторович;
 підполковник Купрієнко Андрій Олександрович;
 полковник Цаль Роман Олексійович;
 підполковник Кирик Сергій Олександрович;
 підполковник Балтак Ярослав Петрович;
 підполковник Осіїк Сергій Васильович;
 підполковник Юзефович Роман Анатолійович

 командир військової частини А2656

09.07.2020

№4489-4495

 військовослужбовці

 Керівник спілки волонтерів 128 - ОГШБр "Бойове братерство Закарпаття" Кульчицький В.О.

06.07.2020

№4488

 військовослужбовець

 Громадське Формування з охорони громадського порядку та державного кордону
України «Самооборона Майдану» у Вінницькій області

03.07.2020

№4487

 учасник АТО/ООС

 Степкин В.Н.

01.07.2020

№4482-4486

 військовослужбовці

 Вінницький обласний осередок громадської організації “Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту”

26.06.2020

№4481

 капелан

 ГО "Капеланське Служіння Війську"

26.06.2020

№4478-4480

 військовослужбовці

 Керівник спілки волонтерів 128 - ОГШБр "Бойове братерство Закарпаття" Кульчицький В.О.

06.07.2020

№4468-4477

 військовослужбовець

 Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"

24.06.2020

№4467

 начальник відділу кадрів Регіонального управління Морської охорони
Адміністрації Державної прикордонної служби України капітан 1 рангу Бівойн Дмитро Євгенійович

 Волонтери

22.06.2020

№4466

 Жук Володимир Васильович, житель Ічнянської ОТГ

 Голова "Народної Ради Ічнянщини" Віталій Чешко

19.06.2020

№4465

 учасник АТО/ООС

 Шаргородський Андрій Вадимович

17.06.2020

№4464

 Хоменко Ігор Миколайович, полковник медичної служби

 Генеральний штаб ЗСУ

17.06.2020

№4461-4463

 військовослужбовці

 Броварська міська ГО "Броварська рада ветеранів ОВС"

16.06.2020

№4460

 капітан другого рангу Новак Іван Олександрович

 командир військової частини А0373, капітан другого рангу Носенко Максим Васильович

11.06.2020

№4458-4459

 Бондаренко Олександр Пантелійович, підполковник;

 Гончаров Олег Михайлович, полковник

 ГО "Черкаська обласна організація ВГОІ "Союз Чорнобиль України"

10.06.2020

№4455-4456

 Салайда Владислав Олександрович;

 Николайчук Олександр Павлович

 Шевченківське УП НП м. Києва

05.06.2020

№4454

 учасник АТО/ООС

 Добровільна Асоціація "Дзвони Чорнобиля"

01.06.2020

№4446-4453

 військовослужбовці

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

27.05.2020

№4445

 офіцер ДСНС

 Рада ветеранів Центрального апарату ДСНС України

26.05.2020

№4444

 військовослужбовці

 Спілка ветеранів АТО та силових структур України "Щит Батьківщини"

25.05.2020

№4443

 ------------------------------------------------

 Колекція

25.05.2020

№4439-4442

 військовослужбовці

 Волонтери "Лелеки"

22.05.2020

№4437

 Петровський Євген Олександрович

 Голова міжрайоної асамблеї "Родина" Шаргородський А.В.

06.05.2020

№4435-4436

 учасники АТО/ООС

 ГО "Побратим"

30.04.2020

№4430-4434

 військовослужбовці

 Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

23.04.2020

№4428-4429

 учасники АТО/ООС

 Дронов Вадим Михайлович, м. Вугледар Донецька обл.

23.04.2020

№4427

 учасник АТО/ООС

 Степкін В.Н.

22.04.2020

№4426

 Полуніна Вікторія Анатоліївна, лейтенант Служби судової охорони

 Територіальне управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області

16.04.2020

№4424-4425

 ліквідатори, інваліді:

 Маслов Олександр Васильович;

 Бірюченко Сергій Вікторович

 ГО "Союз Чорнобиль України" Ясинуватського району

14.04.2020

№4423

 військовослужбовець

 Степкін В.Н.

13.04.2020

№4420-4422

 учасники АТО/ООС

 Всеукраїнське Об'єднання "Бойове братерство Закарпаття"

10.04.2020

№4419

 військовослужбовець

 ГО "Царичанський козацький полк імені сотника Павла Семенова"

10.04.2020

№4418

 військовослужбовець

 Шаргородський Андрій Вадимович

№4

01.04.2020

№4408-4417

 учасники АТО

 ГОО "Союз Чорнобиль Україна"

№4

01.04.2020

№4407

 учасники АТО/ООС

 Канінець Василь Васильович, с. Райгородка Луганська обл.

№3

02.03.2020

№4401-4406

 військовослужбовці

 300 НТП ЗСУ

№3

02.03.2020

№4396-4400

 учасники АТО/ООС

 300 НТП ЗСУ

№3

02.03.2020

№4395

 офіцер НПУ

 Національна поліція України

№3

02.03.2020

№4394

 Дубовик Михайло Михайлович, ветеран космічної галузі, офіцер, інженер-конструктор

 Установа "Ветеран АТО"

№3

02.03.2020

№4391-4393

 військовослужбовці

 Вінницький обласний осереддок громадської організації "Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту"

№3

02.03.2020

№4390

Вдовик Олександр Сергійович, заступник начальника аварійно-рятувального загону спеціального призначення

Вінницький обласний осереддок громадської організації "Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту" 17.06.2020 

№4389

 військовослужбовець

 Нагородний комітет України;

 Шаргородський А.В.

№3

02.03.2020

№4387-4388

 учасники АТО/ООС

 Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

№3

02.03.2020

№4386

офіцер поліції

Бузько Ю.І.

№3

02.03.2020

№4384-4385

 Якуб’як Ярослав Миколайович, пенсіонер МВС;

 Драганчук Василь Дмитрович, пенсіонер МВС

 Правління ГО “Ветеран міліції”

№3

02.03.2020

№4383

 військовослужбовець

 ГФ "Дніпро Україна"

№3

02.03.2020

№4382

 Федчун Федір Миколайович

 ГО "Народна рада Ічнянщини"

№3

02.03.2020

№4380-4381

 військовослужбовці

 Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№3

02.03.2020

№4377-4379

 співробітники

 Старобільський районний відділ ГУ ДСНС України у Луганській області

№3

02.03.2020

№4375-4376

 полковник податкової міліції Пина Роман Григорович;

 підполковник податкової міліції Білько Олександр Павлович

 Державна фіскальна служба України

№3

02.03.2020

№4371-4374

 військовослужбовці

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

№2

03.02.2020

№4370

 Долот Петро Карпович

 Всеукраїнська організація "Союз осіб з інвалідністю України"

№2

03.02.2020

№4368-4369

 Вдовіченко Володимир Анатолійович;

 Слончаков Денис Сергійович

 ГО учасники бойових дій "ЩИТ"

№2

03.02.2020

№4364-4367

 Мурашко Руслан Григорович, майор;

 Шашило Олег Марцинович, прапорщик;

 Сахно Володимир Вячеславович, ст. прапорщик;

 Кійло Валерій Васильович, ст. прапорщик

 Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

№2

03.02.2020

№4362-4363

 учасники АТО/ООС

 Командир 300 НТП полковник Сергієнко

№2

03.02.2020

№4361-4358

Ветерани війни в Афганістані:

Сізов Сергій Володимирович

Олійник Сергій Анатолійович

Дядик Юрій Васильович

Суржан Володимир Анатолійович

Голова Сумської філії громадської організації «Спілка морських піхотинців України «Сумське морське зібрання»  підполковник Вовк А.В.

№5

12.02.2020

№4356-4357

 учасники АТО/ООС

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

№2-20

03.02.2020

№4353-4355

 військвослужбовці

 Запорізька обласна ветеранська організація ГО "Асоціація ветеранів МВС України"

№2-20

03.02.2020

№4352

 ---------------------------------------------------

 Колекція

06.02.2020

№4347-4351

 військовослужбовці

 Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"

№2-20

03.02.2020

№4346

 Ланчак Олег Петрович, учасник бойових дій

 ГО "Спілка воїнів-учасників АТО"

№2-20

03.02.2020

№4335-4345

 військовослужбовці

 Одеська обласна огранізація українських козаків "Одеська Січ"

№1-20

02.01.2020

№4334

 ----------------------------------------------

 Колекція

30.01.2020

№4329-4333

 співробітники

 Запорізька обласна організація добровільного пожежного товариства України

№1-20

02.01.2020

№4328

 військовослужбовець

 Київська Спілка Чорнобиля

№1-20

02.01.2020

№4324-4327

 не підлягає розголошенню

 Державна установа "Вільнянська установа виконання покарань (№11)

№1-20

02.01.2020

№4318-4323

 військовослужбовці

 Відокремлений підрозділ "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут військового капеланства"

№1-20

02.01.2020

№4309-4317

 Кінах Андрій Михайлович, полковник податкової міліції;

 Данник Євген Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Бєлашов Олександр Миколайович, підполковник податкової міліції;

 Сідак Сергій Петрович, підполковник податкової міліції;

 Прокопів Назарій Михайлович, старший лейтенант податкової міліції;

 Никитюк Руслан Анатолійович, лейтенант податкової міліції;

 Никитюк Ярослав Анатолійович, лейтенант податкової міліції;

 Матвєєнко Євген Петрович, лейтенант податкової міліції;

 Гуцу Євген Андрійович, старший прапорщик податкової міліції

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління у Донецькій області

№1-20

02.01.2020

№4308

 офіцер НПУ

 Національна поліція України

№1-20

02.01.2020

№4306-4307

 лейтенант податкової міліції Жало Віталій Владиславович;

 майор податкової міліції Гонтаренко Віталій Валерійович

 Керівник підрозділу ДФС України

№1-20

02.01.2020

№4301-4305

 учасники АТО

 Київська обласна організація інвалідів війни, ЗСУ та УБД

№1-20

02.01.2020

№4300

 Проворов Олександр Юрійович, полковник, учасник АТО

 Головний представник ВОГ "Країна" у Миколаївській області Мамчак С.М.

№12-19

02.12.2019

№4299

 гідний громадянин України

 Окремий підрозділ ГО "Українське Капеланство" "Херсонський підрозділ військових капеланів" в місті Нова Каховка Херсонської області

№02-20

03.02.2020

№4298

 військовослужбовець

 Тіщенко Миколай

№12-19

02.12.2019

№4297

 Гідний громадянин України

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№12-19

02.12.2019

№4294;

№4295;

№4296

 майор в/с у відставці Кісіль Анатолій Миколайович;

 підполковник міліції у відставці Христич Михайло Пилипович;

майор міліції у відставці Гречаний Василь Григорович.

 Рада ветеранів ОВС в Благовіщенському районі ГУ МВС України в Кіровоградській області

№12-19

02.12.2019

№4293

Колпаківський Артур

  Запорізька обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України

№12-19

02.12.2019

№4292


 Дорохов Олександр Іванович, майор міліції

 Чернігівська обласна ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України».

№12-19

02.12.2019

№4290-4291

 гідни громадяни України

 Ворона Вадим Володимирович, м. Волноваха

№12-19

02.12.2019

№4289

 Глеба Ерік Юрійович, ст.солдат

 Командування в/ч А1177

№294л

06.12.2019

№4287-4288

 Куліш Вячеслав Семенович;

 Місюренко Володимир Сільвестрович

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№12-19

02.12.2019

№4284-4286

 гідни громадяни України

 ГС "Українська народна сила"

№12-19

02.12.2019

№4283

 Гурєєв Володимир Володимирович

 Підгорецький Володимир Миколайович

№12-19

02.12.2019

№4282

 гідний громадянин України

 Сельський голова пгт. Глевахи

№12-19

02.12.2019

№4281

 Козлов Дмитро Олександрович, суддя Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області

 адвокат Криворучко Володимир Миколайович

№12-19

02.12.2019

№4277-4280

 Купрієнко Валерій Григорович, капітан;
 П’ятов Володимир Васильовнч, полковник;
 Карпич Микола Борисович, прапорщик;
 Опара Микола Іванович, підполковннк

 Громадська організація «Черкаська обласна
організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

№12-19

02.12.2019

№4276

 Гоцуцов Дмитро Миколайович

 ГО "Цивільний корпус добровольчих батальйонов"

№12

02.12.2019

№4275

 гідний громадянин України

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

№12

02.12.2019

№4272-4274

 гідні громадяни України

 Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№4270-4271

 військовослужбовці

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

№12

02.12.2019

№4269

Тарасенко Роман Олександрович, оперуповноважений сектору кримінальної поліції відділення спеціальної поліції ГУНП України в Дніпропетровській області.

 Міській голова

№12

02.12.2019

№4260-4268

 сержант Петраш Михайло Михайлович;

 старший солдат Зубик Володимир Михайлович;

 молодший сержант Данканич Микола Михайлович;

 солдат Лисенко Ігор Володимирович;

 ст.солдат Боднарашек Іван Васильвич;

 ст.солдат Лесюк Любомир Романович;

 ст.солдат Гордійчук Олександр Володимирович;

 ст.сержант Хамідулін Євгеній Равільович;

 прапорщик Декалюк Сергій Юрійович

 128 ОГШБр

№12

02.12.2019

№4259

 Чиридник Сергій Анатолійович, волонтер

 ГО "Спілка воїнів-учасників АТО"

№12

02.12.2019

№4258

 не підлягає розголошенню

 Асоціація "К" СБУ

№11

01.2019

№4257

 гідний громадянин України

 Кам'янська районна ГО інвалідів "Союз Чорнобиль України"

№11

01.11.2019

№4256,4255

Журавель Сергій

Мельник Сергій

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

№12

02.12.2019

№4245-4254

 гідни громадяни України

 Миколаївська обласна Асоціація ветеранів Афганістану та АТО

№12

02.12.2019

№4239-4244

 військовослужбовець

 Командир Військової частини А1414

№11

01.11.2019

№4235-4238

 гідни громадяни України

 волонтер Олег Ганжа

№11

01.11.2019

№4234

Приймачук Сергій Іванович, директор Національного природного парку «Святі гори».

Командир військової частини А 0693

 №280/ООС

22.11.2019

№4232-4233

 гідни громадяни України

 волонтер Олег Ганжа

№11

01.11.2019

№4231

 Рубанова Алла Михайлівна

 Комітет по боротьбі з корупцією та захисту прав громадян

№01/11-19

11.11.2019

№4228-4230

 гідни громадяни України

 Страхов Дмитро Петрович, м. Лисичанськ Луганська область

№11

01.11.2019

№4227

 гідний громадянин України

 Папукчі Геннадій Миколайович, смт. Миронівський Донецької обл.

№11

01.11.2019

№4226

 гідний громадянин України

 Новоселицька районна організація "Чорнобильці Буковини"

№11

01.11.2019

№4224-4225

 гідни громадяни України

 Кучерявий Георгій Володимирович

№11

01.11.2019

№4223

 -------------------------------------------------

 Колекція

21.11.2019

№4211-4222

 Тетьора Юрій Григорович;
 Сакун Сергій Валерійович;
 Фесенко Вадим Миколайович;
 Радченко Сергій Валентинович;
 Ленард Сергій Єжийович;
 Голуб Павло Іванович;
 Орос Станіслав Іванович;
 Куделя Сергій Іванович;
 Шепшелій Микола Гаврилович;
 Тимошенко Дмитро Іванович;
 Ліщенко Юлія Вікторівна;
 Савченко Ігор Самілович

 ГО "Спілка воїнів-учасників АТО" м. Миронівка

№11

01.11.2019

№4209-4210

 Бойчук Андрій Михайлович, Віце-президент НФ-ФККУУ, ветеран АТО - №4210;

 Шмат Станіслав Степанович, начальник розвідки "Народне Ополчення Прикарпаття", Президент НФ-ФККУУ - №4209

 Благодійний фонд "СТАНІСЛАВ" та Національна Федерація-Федерація Кйокушінкаі Карате Унія України

№11-19

01.11.2019

№4208

 Белєвцов Валерій Сергійович

 ХВ УС МПА

№11-19

01.11.2019

№4204-4207

 -----------------------------------------------------

 Колекція

15.11.2019

№4200-4203

Федір Бондар

Петро Сидоренко

Андрій Манчук

Володимир Анущенко

 "Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

№11-19

01.11.2019

№4199

 Кірєєв Роман Вікторович

 ГР при ГУНП в Луганської області

№11-19

01.11.2019

№4198

 гідний громадянин України

 "Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

№11-19

01.11.2019

№4197

 Варчук Олександр Григорович, директор виробничо-комерційної фірми "Славутич"

 Військовий комісар Хмельницького обласного війського комісаріату полковник Присяжнюк Сергій Олександрович

№11-19

01.11.2019

№4196

 Крикливий Віктор Олександрович

 Голова Ради "Союз Чорнобиль" Литвинюк Л.О.

№11-19

01.11.2019

№4194;

№4195

  Сливінський Юрій Дмитрович, інструктор НФ-ФККУУ;

 Вєтров Євген Олександрович, віце-президент НФ-ФККУУ

 Благодійний фонд "Станіслав" та Національна Федерація - Федерація Кйокушінкаі Карате Унія України


№11-19

01.11.2019

№4192-4193

 --------------------------------------------------

 Колекція

12.11.2019

№4191

 Янчук Геннадій Григорович, м. Христинівка

 Голова Ради громадської спілки "Всеукраїнський союз ГО учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби та правоохоронних органів"

№349

10.12.2019

№4190

 гідний громадянин України

 ГО "Союз Чорнобиль Україна" Христинівського района та ГО "Всеукраїнський союз воїнів АТО та ЗСУ і правоохоронних органів в України

№11-19

01.11.2019

№4189  Горбуленко Олександр Михайлович

 Заступник начальник Головного управління викриття кримінальних правопорушень у митній сфері Головного оперативного управління

№11-19

01.11.2019

№4187-4188  гідни громадяни України

 Підгорецький Володимир Миколайович

№11-19

01.11.2019

№4186  гідний громадянин України

 Папукчі Геннадій Миколайович, смт. Міронівський Донецька область

№11-19

01.11.2019

№4185,4184

Филипович Галина Іванівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи;

Березінська Мирослава Богданівна, заступник директора з навчальної роботи

 Державний навчальний заклад "Ставропігійське вище професійне училище м. Львова"

№11-19

01.11.2019

№4181-4183

 ----------------------------------------------------

 Колекція

05.11.2019

№4171-4180  гідни громадяни України

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

№11-19

01.11.2019

№4168-4170

 гідни громадяни України

 Ізмаїльська організація "Союз Чорнобиль"

№10-19

01.10.2019

№4166-4167

 гідни громадяни України

 Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради

№10-19

01.10.2019

№4163-4165

 підполковник податкової міліції Трофіменко Олександр Сергійович;
 підполковник податкової міліції Птухін Сергій Петрович;
 ст. лейтенант податкової міліції Сєров Дмитро Миколайович

 Військово-цивільна адміністрація міста Золоте та села Катеринівка Луганської області

№201

15.10.2019

№4155-4162

 гідни громадяни України

 ГО "Асоціація Незалежних Православних Громад"

№10-19

01.10.2019

№4154

 Чужа Федір Олексійович

 гетьман України Степаненко Микола

№10-19

01.10.2019

№4153

 Михайлусь Лілія Іванівна, ветеран Збройних Сил України

 КЗОЗ Харківський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА

№10-19

01.10.2019

№4148-4152

 гідни громадяни України

 Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"

№10-19

01.10.2019

№4141-4147

 підполковник податкової міліції Яніцький Валерій Сергійович;
 підполковник податкової міліції Деміденко Сергій Васильович;
 підполковник податкової міліції Коноплицький Ярослав Валерійович;
 підполковник податкової міліції Братанчук Ігор Олександрович;
 підполковник податкової міліції Швагірев Дмитро Павлович;
 капітан податкової міліції Боярський Євгеній Вікторович;
 старший прапорщик податкової міліції Міщенко Василь Михайлович

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№10-19

01.10.2019

№4140

 Папушой Віталій Вікторович, капітан медичної служби

 Християнська Євангельська церква міста Миколаєва

№10-19

01.10.2019

№4138-4139

 гідни громадяни України

 Спілка ветеранів АТО Харківської області

№10-19

01.10.2019

№4136-4137

 учасники АТО

 Клименко Віталій Іванович, м. Сіверськ Донецька область

№10-19

01.10.2019

№4004-4135

 гідни громадяни України

 Підгородненська міська рада

№10-19

01.10.2019

 №3967;

№3968;

№3969;

№3970;

№3971;

№3972;

№3973;

№3974;

№3975;

№3976;

№3977;

№3978;

№3979;

№3980;

№3981;

№3982;

№3983;

№3984;

№3985;

№3986;

№3987;

№3988;

№3989;

№3990;

№3991;

№3992;

№3993;

№3994;

№3995;

№3996;

№3997;

№3998;

№3999;

№4000;

№4001;

№4002;

№4003;

 

 Кілінг Олександр Адамович, ветеран війни;

 Китаєв Дмитро Михайлович, ветеран війни;

 Кривенков Олександр Володимирович, ветеран війни;

 Кузьменко Сергій Михайлович, ветеран війни;

 Луценко Олександр Олексійович, заступник Дніпропетровського ОТЦК та СП, ветеран війни;

 Поздняков Сергій Володимирович, ветеран війни;

 Палков Михайло Ярославович, ветеран війни;

 Показєєв Анатолій Євгенович, ветеран війни;

 Похмура Микола Іванович, ветеран війни;

 Сліпенький Володимир Михайлович, ветеран війни;

 Товстик Сергій Васильович, ветеран війни - особа з інвалідністю внаслідок війни;

 Слуцький Олексій Миколайович, ветеран війни;

 Терновський Андрій Миколайович, ветеран війни;

 Ткаченко Дмитро Васильович, ветеран війни;

 Циба Олег Володимирович, ветеран війни;

 Шаповал Сергій Вікторович, ветеран війни - особа з інвалідністю внаслідок війни;

 Довгаль Анатолій Олександрович, ветеран війни (посмертно);

 Драган Олексій Анатолійович, ветеран війни (посмертно);

 Корнієнко Євген Анатолійович, ветеран війни (посмертно);

 Кравченко Юрій Вікторович, ветеран війни (посмертно);

 Савчук Андрій Вікторович, ветеран війни (посмертно);

 Селін Іван Васильович, ветеран війни (посмертно);

 Філіпповський Вадим Миколайович, ветеран війни (посмертно);

 Конопльов Олександр Володимирович, ветеран війни (посмертно);

 Вороненко Володимир Олександрович, ветеран війни;

 Васліхін Артем Олександрович, ветеран війни;

 Коваль Артем Петрович, ветеран війни;

 Патретний Сергій Вікторович, ветеран війни;

 Лінський Дмитро Анатолійович, ветеран війни;

 Бірюков Олексій Іванович, ветеран війни;

 Красніков Сергій Борисович, ветеран війни;

 Шенклян Сергій Сергійович, ветеран війни;

 Слободян Віталій Миколайович, ветеран війни;

 Рибак Максим Юрійович, ветеран війни;

 Бабяк Олександр Іванович, ветеран війни;

 Костенко Віталій Вікторович, ветеран війни;

 Юндін Федір Михайлович, ветеран війни - особа з інвалідністю внаслідок війни

 Підгородненська міська рада

 

№1224

09.10.2019

 

№3966  Грибачов Павло Миколайович, підполковник міліції, т.в.о. начальника відділу тех.охорони та логістики Дніпропетровської обл., ветеран війни  Підгородненська міська рада

№1224

09.10.2019

 №3962;

№3963;

№3964;

№3965

 

 Волошко Сергій Петрович, ветеран війни;

 Вольніков Олександр Олександрович, підполковник, військовий комісар Дніпровського РТЦК та СП, ветеран війни;

 Воронюк Костянтин Валерійович, ветеран війни;

 Голубничий Павло Сергійович, ветеран війни

 Підгородненська міська рада

№1224

09.10.2019

№3961

 молодший сержант НГУ Шаєв Вячеслав Олександрович

Вільхівська сільська рада Харківського району Харківської області

№10-19

01.10.2019

№3953-3960

 Курілов Олег Степанович, старший солдат ЗСУ;
 Мякота Олександр Олександрович, старший солдат ЗСУ;
 Мордасов Євген Борисович, солдат ЗСУ;
 Старостенко Юрій Валентинович, старшина ЗСУ;

 учасники АТО, бійці батальйону «Айдар»:
 Шварьов Віктор Олександрович, капітан ЗСУ, учасник АТО, боєць 92 ОМБр;
 Каширін Миколай Петрович, солдат ЗСУ, учасник АТО, боєць 28 ОМБр;
 Кобенюк Сергій Ілліч, старший солдат, учасник АТО, боєць 128 ОМБр.
 Свістула Олександр Вікторович, солдат ЗСУ, учасник АТО, боєць 14 ОМБр;

 Громадська організація "Спілка ветеранів АТО та ООС Новоайдарщини"

№10-19

01.10.2019

№3951-3952

 військовослужбовці

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№10-19

01.10.2019

№3950

 Шалавінський Віталій Іванович, полковник

 Голова ВГОО "Країна" та Голова Київської обласної філії ВГО "УАІАТО"

№06-20

28.06.2020

№3947-3949

 Кулініч Олександр Михайлович, сержант;

 Сергієнко Сергій Миколайович, ст. солдат;

 Скрипченко Сергій Миколайович, ст.прапорщик

 Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№10-19

01.10.2019

№3944-3946

 Мельник Іван Ярославович, ст.сержант ЗСУ;
 Дмитришен Вадим Анатолійович, ст.лейтенант ЗСУ;
 Ковальов Дмитро Юрійович, проректор ЛНУ імені Т.Шевченка

 Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганській області генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

№10-19

01.10.2019

 №3942-3943

 Пономарь Ігор Вячеславович;

 Кровчук Руслан Андрійович

 Отаман Киево-Святошинського представництва "ВОВК"

№10-19

01.10.2019

№3941

 військовослужбовець

 ВГО "Всеукраїнське козацьке військо"

№9-19

02.09.2019

№3937-3940

 військовослужбовці

 Військова частина А1414

№10-19

01.10.2019

№3935-3936

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№9-19

02.09.2019

№3934

 офіцер ДСНС

 Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

№9-19

02.09.2019

№3932-3933

 Харчук Василь Олексійович, старшина запасу;

 Журба Владислав Миколайович, підполковник поліції

 Снурніков О.І., член ВГО "Звитяга"

№9-19

02.09.2019

№3931

 військовослужбовець

 БПСПОП "Скіф"

№9-19

02.09.2019

№3930

 учасник АТО

 Громадське формування «Лісогринівецький щит»

№9-19

02.09.2019

№3929

Бичак Анатолій Іванович, рятувальник

Начальник ГУДСНС України у Вінницькій області

27.12.2019

№3925-3928

 бійці АТО

 Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська асоціація ветеранів війні та служби цивільного захисту"

№9-19

02.09.2019

№3924

 Дутчак Петро Вікторович, учасник АТО

 ГО "Патріот України"

№9-19

02.09.2019

№3921-3923

 Неруш Валентин Михайлович, голова Гребінківської районної організації ветеранів та інвалідів;

 Михолат Володимир Миколайович, пенсіонер;

 Кочура Михайло Юхимович, пенсіонер

 Гребінківська міська рада

№9-19

02.09.2019

№3913-3920  не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№9-19

02.09.2019

№3911-3912

 учасники АТО

 Шаповалов Андрій Васильович, м. Тернопіль

№9-19

02.09.2019

№3901-3910

 військовослужбовці

 Командир Військовой частини А1414 полковник Сернієнко М.М.

№9-19

02.09.2019

№3900

 Лущик Ірина Олександрівна

 "КСН" пос. Піщаний м. Маріуполь Донецької області

№9-19

02.09.2019

№3897-3899

 не підлягає розголошенню

 Навчальний центр "Десна"

№9-19

02.09.2019

№3896

Старший прапорщик служби цивільного захисту Трохименко Сергій Сергійович, старший майстер ГДЗС відділення забезпечення ДПРЧ-6

 ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій і волонтерів Старобільського р-ну»

№9-19

02.09.2019

№3895

 Борис Спіцин, отаман Сумського окремого полку Українського козацтва, осавул Українського козацтва

 Генеральний Інспектор Українського козацтва осавул Дмитро Стрижак

№23

29.09.2019

№3894

 працівник ЗСУ Ніколюк Інна Анатоліївна

 3087 Військове представництво МО України

№9-19

18.09.2019

№3893

 -----------------------------------------

 Колекція

22.08.2019

№3890-3892

 Кошєльнік Ольга Іванівна;

 Плєшкова Мирослава Віталівна;

 Іванова Ірина Володимирівна

 ГО "Агенція сталого розвитку- Громада Полтавщіни"

№8-19

01.08.2019

№3860-3889

 учасники АТО

 Чернігівська обласна організація Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України

№8-19

01.08.2019

№3859

 Супрун Олександр Федорович

 ТОВ «ФАСАД ПРОФІ-БУД»

№8-19

01.08.2019

№3857-3858

 військовослужбовці

 Старобільська міська рада Луганської області

№8-19

01.08.2019

№3856

 Сотніченко Віталій Євгенович командир відділення 14-ДПРЧ (м. Миронівка)

 Миронівська ОТГ

№9-19

02.09.2019

№3855

 учасник АТО

 Міжнародний союз козацтва

№8-19

01.08.2019

№3854-3845

 військовослужбовці

 ГУНП в Кіровоградської області

№8-19

01.08.2019

№3835-3844

 учасники АТО

 300 мТП

№8-19

01.08.2019

№3830-3834

 військовослужбовці

 Жуков Анатолій Степанович

№8-19

01.08.2019

№3829

 боєць АТО

 Міжрайонна благодійна організація "Фонд інформаційної, правової та економічної підтримки військовослужбовців запасу"

№8-19

01.08.2019

№3828

 Черниш Іван Іванович

 Ткачук Петро Петрович

№8-19

01.08.2019

№3825-3827

 військовослужбовці

 Благодійна організація «Благодійний фонд сприяння органам поліції Хмельниччини»

№8-19

01.08.2019

№3823-3824

 учасники АТО

 Військова частина А2980

№8-19

01.08.2019

№3822

 Морозов Петро Артемович, ветеран праці, громадський діяч

 Снурніков О.І., член ВГО "Звитяга"

№8-19

01.08.2019

№3817-3821

 Даниленко Сергій Миколайович, полковник ЦЗ у відставці;

 Дударєв Сергій Васильович, полковник ЦЗ у відставці;

 Лихачов Володимир Миколайович, полковник ЦЗ у відставці;

 Гомельський Костянтин Едуардович, полковник ЦЗ у відставці;

 Ментей Юрій Олександрович, підполковник ЦЗ

  Ветеранська організація Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

№7-19

01.07.2019

№3813-3816

 військовослужбовці

 Гребінківська міська об'єдненна громада

№7-19

01.07.2019

№3810-3812

 учасники АТО

 Кошарний Олександр Вадимович

№7-19

01.07.2019

№3809

 не підлягає розголошенню  ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№7-19

01.07.2019

№3807-3808

 старший солдат Бриж Світлана Семенівна
 старший солдат Сандрович Дмитро Станіславович
 ГО "Учасники антитерористичної операції проти корупції "АК"

№7-19

01.07.2019

№3804-3806

 співробітники НПУ  Бережний Максим Григорович, полковник поліції

№7-19

01.07.2019

№3801-3803

 учасники АТО  Гаврилюк Руслан Валерійович, м. Дніпро

№7-19

01.07.2019

№3800

 Лиманський Роман Васильович, Головний лікар КП Южненська міська лікарня  Одеське обласне відділення ВГО "Журналісти проти корупції"

№1-20

02.01.2020

№3793-3799

 учасники АТО  Гаврилюк Руслан Валерійович, м. Дніпро

№7-19

01.07.2019

№3792

 Пятак Денис Олександрович

 Українська Секція Міжнародної Поліцейської Асоціації

№7-19

01.07.2019

№3791

Чудновець Олександр Миколайович  ГО "Сумське морське зібрання"

№10

05.07.2019 

№3790

 Коваль М.М.,  нівалід війни

 голови Полтавської обласної ради  ветеранів, В.І. Теслі

№7-19

01.07.2019

№3786-3789

 учасники  АТО

 Гребенківська районна рада ветеранів

№7-19

01.07.2019

№3783-3784

 військовослужбовці

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№7-19

01.07.2019

№3782

 учасник АТО

 ГО "Варта Руху"

№6-19

03.06.2019

№3781

 Ткаченко Руслан Вікторович, капітан ЦЗ

 Ветеранська організація Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

№6-19

03.06.2019

№3780

 майор податкової міліції  Куниця Артем Миколайович

 Державна фіскальна служба України

№6-19

03.06.2019

№3777-3779

 учасники АТО

 Пшеничний Артем Валентинович, м. Авдіївка Донецька область

№6-19

03.06.2019

№3774-3776

 Остапенко Валерій Мекитович;

 Трубаченко Сергій Олександрович;

 Казаченко Дмитро Віталійович

 Бурковський Сергій Вікторович

№6-19

03.06.2019

№3773

 Василашко Василь Федорович

 Міждержавний інститут українсько-казахстанських відносин імені Н.А. Назарбаєва

№6-19

03.06.2019

№3767-3772

 підполковник податкової міліції Лісний Віталій Леонідович;
 підполковник податкової міліції Капацин Ігор Васильович;
 підполковник податкової міліції Хрик Максим Васильович;
 підполковник податкової міліції Плаксін Сергій Олександрович;
 підполковник податкової міліції Розмаїтий Олександр Сергійович;
 підполковник податкової міліції Косарєв Володимир Володимирович

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецький області

№6-19

03.06.2019

№3766

 ------------------------------------

 Колекція

13.06.2019

№3763-3765

підполковник податкової міліції Бердак Олег Володимирович;

старший лейтенант податкової міліції Шнуренко Євгеній Сергійович;

підполковник податкової міліції Добрянський Богдан Романович

  Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області

№6-19

03.06.2019

№3762

 підполковник податкової міліції Грудка Ігор Леонідович

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецький області

№6-19

03.06.2019

№3758-3761

 учасники АТО

 Хмельницька обласна організація ПАП ОВС України

№6-19

03.06.2019

№3756-3757

 Щетинін Юрій Михайлович;
 Королюк Петро Володимирович

 Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеція"

№6-19

03.06.2019

№3753-3755

 учасник АТО - №3753;

 заступник начальника госпіталю по роботі з особовим складом, майор Соха Віктор Михайлович - №3755;

 помічник начальник госпіталю з правової роботи, капітан Супрун Ігор Федорович - №3754

 Військово-медичний клінічний центр південного регіону Військовой частини А0318

№6-19

03.06.2019

№3749-3752

Антоненко Артем Сергійович;
Нехода Сергій Юрійович;
Тупчій Ярослав Віталійович;
Ярунець Богдан Олександрович

 Мар'їнська районна військово-цивільна адміністрація

№6-19

03.06.2019

№3748

 учасник АТО

 Веприк-Попович Євдокія Степанівна

№6-19

03.06.2019

№3747

 Грищенко Олексій Юрійович, капітан медичної служби

 Військова частина А1736

№6-19

03.06.2019

№3745-3746

 учасники АТО

 Крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва Мойса Василь Іванович

№5-19

02.05.2019

№3744

 учасник АТО

 Селюков Олександр

№5-19

02.05.2019

№3743

 військовослужбовець

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№5-19

02.05.2019

№3742

President Aspire World Investments L.L.C. Dubai, United Arab Emirates Dr Munir Ahmad

 Генеральний директор компанії "КВ ЕНЕРДЖИ ГРУПП" Криворучко Володимир Миколайович

№5-19

02.05.2019

№3739-3741

кандидат педагогічних наук, ст. наук. співробітник, полковник Маслій Олег Миколайович;

 кандидат технічних наук, ст. наук. співробітник, полковник Кравчук Олег Іванович;

 не підлягає розголошенню

 Науковий Семінар Військовой академії (м.Одеса)

№5-19

02.05.2019

№3736-3738

 Шкуропат Валерій Павлович;

 Усатенко Святослав Якович;

 Федоров Ігор Георгійович

 ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

№5-19

02.05.2019

№3731-3735  учасники АТО  Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська асоціація ветеранів війні та служби цівільного зазисту"

№5-19

02.05.2019

№3726-3730  військовослужбовці  Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

№5-19

02.05.2019

№3719-3725

 учасники АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№5-19

02.05.2019

№3718

 Козак Микола Степанович

 Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

№5-19

02.05.2019

№3716-3717

 військовослужбовці

 Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

№5-19

02.05.2019

№3713-3715

 Терстуях Олександр Миколайович, військовослужбовець 503 ОБМП, молодший сержант;

 Аврамов Віталій Ісидорович, депутат Мангушської районної ради;

 Кіріцев Олексій Костянтинович, начальник ВТС Ялтинського проммайданчика Краматорського ЛВУМГ

 Військовий комісар Першотравневого районного військового комісаріату підполковник Скляров А.Д.

№5-19

02.05.2019

№3712

 Жуковський Микола Михайлович

 ГО Святошинська Спілка АТО

№5-19

02.05.2019

№3707-3711

 учасники АТО

 ВВОГО "Київська Русь"

№5-19

02.05.2019

№3705-3706

 Догадаєв Руслан Владленович;

 Яворський Богдан Олександрович

 Відокремлений підрозділ м. Буча ГО "СУВІАТО"

№5-19

02.05.2019

№3704

 військовослужбовець

 БФ "Україна - це Я"

№4-19

01.04.2019

№3698-3703

 військовослужбовці

 ГО "Асоціація незалежних православних громад"

№5-19

02.05.2019

№3697

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№4-19

01.04.2019

№3695-3696

 учасники АТО

 Селюков Олександр Степанович

№4-19

01.04.2019

№3693-3694

 громадський діяч, волонтер Тарабанько Світлана Іванівна;

 молодша медична сестра Інституту Військово Морських Сил Збройних Сил України НУОМА, волонтер Шульга
Світлана Михайлівна

Незола Володимир Іванович, Голова Комітету самоорганізації
населення посьолку Піщаний міста Маріуполь Донецької області.

№4-19

01.04.2019

№3692

 військовослужбовець

 Кам'янська районна громадська організація інвалідів "Союз Чорнобиль України"

№4-19

01.04.2019

№3690-3691

 учасники АТО

 Слинько Володимир Тимофійович, м. Звенигородка

№04-19

01.04.2019

№3643-3689

 військовослужбовці

 БФ "Україна - це Я"

№4-19

01.04.2019

№3642

 не підлягає розголошенню

 Мар'їнська районна військово-цивільна адміністрація

№4-19

01.04.2019

№3641

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№4-19

01.04.2019

№3640

 військовослужбовець

 Мирошниченко Юрій Леонідович

№4-19

01.04.2019

№3636;

№3637;

№3638;

№3639

Мазур Василь Володимирович;

Гнап Василь Петрович;

Семенюк Володимир Петрович;

Мельниченко Олена Борисівна

 Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

№4-19

01.04.2019

№3617-3635

полковник податкової міліції  Жук Андрій Андрійович;

лейтенант  податкової міліції  Загура Владислав Олександрович; 

підполковник податкової міліції  Корбут Сергій Володимирович;

полковник податкової міліції  Шуть Ігор Миколайович;

майор податкової міліції  Гребінь В’ячеслав Петрович;  

капітан податкової міліції  Мазур Юрій Сергійович;

полковник податкової міліції  Кравченко Олександр Миколайович;

капітан податкової міліції  Шитік Андрій Васильович;

лейтенант податкової міліції  Савош Дмитро Миколайович;  

підполковник податкової міліції  Стеблянко Сергій Анатолійович;

полковник податкової міліції  Кунаков Володимир Анатолійович;

старший лейтенант податкової міліції  Кострикін Дмитро Юрійович;

старший лейтенант податкової міліції  Антонівський Ігор Олександрович;

підполковник податкової міліції  Савка Андрій Юрійович;

підполковник податкової міліції  Хоружий Юрій Станіславович;

полковник податкової міліції  Дунаєв Олександр Анатолійович;

полковник податкової міліції  Нестеренко Олексій Валерійович;

полковник податкової міліції  Шульга Петро Миколайович;

підполковник податкової міліції  Цвіркун Ігор Леонідович  

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№4-19

01.04.2019

№3616

 курсант військового інституту КНУ ім. Т. Шевченка молодший
сержант Солодуха Катерина Павлівна

 Військовий комісар Першотравневого районного військового комісаріату підполковник Скляров А.Д.

№4-19

01.04.2019

№3615

 майор внутрішньої служби Ліщук Юрій Георгійович,
Черговий помічник начальника СІЗО, ДУ «Луцький слідчий ізолятор»

 Адвокатське об’єднання «ЮРЕЛКОН»

№4-19

01.04.2019

№3614

 Ложешнікова Олена Герасимівна

 ГО "Українське капеланство"

№4-19

01.04.2019

№3613

Юзвенко Анатолій Леонідович, колишний начальник місцевої пожежної команди селища Вишнівець

 Управління ДСНС України у Тернопільській області

№04

01.04.2019

№3603-3612

 старший лейтенант податкової міліції Кох Павло Володимирович;
 лейтенант податкової міліції Тяніков Станіслав Валерійович;
 лейтенант податкової міліції Божко Андрій Валерійович;
 капітан податкової міліції Нєдєльський Сергій Ігорович;
 підполковник податкової міліції Жир Володимир Борисович;
 підполковник податкової міліції Кобзар Сергій Вікторович;
 підполковник податкової міліції Захаренков Олександр Олександрович;
 лейтенант податкової міліції Губенко Сергій Васильович;
 капітан податкової міліції Худоба Василь Андрійович;
 підполковник податкової міліції Скуратівський Михайло Михайлович

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№3-19

01.03.2019

№3600-3602

 Копейко Сергій Миколайович;

 Котляров Іван Васильович;

 Воробйов Ренат Миколайович

 ТОВ "БК РІФ-2015"

№3-19

01.03.2019

№3599

 Васильчук Сергій Федорович

 Голова Міжнародного Антикорупційного Комітету

№3-19

01.03.2019

№3598

 Квасніца Станіслав Богданович, старший солдат ЗСУ

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

№3-19

01.03.2019

№3597

 Богня Степан Степанович

 Жвалюк Віктор Романович

№3-19

01.03.2019

№3586-3596

 старший солдат Вологжанін Олексій Євгенійович;

 солдат Джерипа Олександр Григорович;

 солдат Дударєв Андрій Олександрович;

 старший лейтенант Кириченко Юрій Борисович;

 сержант Кобель Олександр Ілліч;

 солдат Козуля Андрій Володимирович;

 солдат Колісник Руслан Миколайович;

 солдат Коломоєць Андрій Васильович;

 старший сержант Музичишин Микола Володимирович;

 солдат Пузик Андрій Іванович;

 солдат Соколенко Михайло Олександрович

 Голова Представництва Об’єднання ВО «Країна» у Бердянському районі  Кузнєцов Павло Анатолійович

№3-19

01.03.2019

№3583-3585

 Тричук Ігор Олександрович;

 Обершт Петро Степанович;

 Кливчуцкий Сергій Васильович

 Єврейська месіанська громада м. Житомир, рав. Пушкель Б.Д.

№3-19

01.03.2019

№3580-3582

 Стороженко Алексій Вікторович, лісничий Краснолиманского лісгоспу;

 Непоточьов Дмитро Леонидович, заступник директора ПЧ-2 Донецька залізниця;

 Цибуля Володимир Павлович, начальник станції Артемівськ-2 Донецька залізниця

 Бережний Максим Григорович, м. Лиман

№3-19

01.03.2019

№3579

 учасник АТО

 Ветренко Ігор Михайлович

№3-19

01.03.2019

№3578

 військовослужбовець

 ГО Офіцерів запасу м. Сєвєродонецьк

№3-19

01.03.2019

 №3577

Тимофєєв Олег Костянтинович, підполковник

 УВЦХЄВ ст. капеллан Чоков О.В.

 №3

01.03.2019

№3576

 Пухальський Євген Миколайович

 Військова частина А0989

№3-19

01.03.2019

№3569-3575

 учасники АТО

 Жуков Анатолій Степанович

№3-19

01.03.2019

№3568

 Редчиць Сергій Петрович

 Директор Головинського ВПУНТ

№3-19

01.03.2019

№3566;

№3567

 Якименко Іван Васильович, начальник головного управління Держгеокадастру у Донецькій області;

 ФОП Ігнатенко Віталій Павлович

 Військовий комісар Першотравневого РВК майор Скляров А.Д.

№3-19

01.03.2019

№3563-3565

 Клюс Ігор Петрович;

 Дзюбецька Олена Ігоровна;

 Гуменюк Анатолій Іванович

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№2-19

01.02.2019

№3562

 ветеран

 ГО "Сумське морське зібрання"

№3-19

01.03.2019

№3561

 ветеран

 ГО "Сумське морське зібрання"

№3-19

01.03.2019

№3559-3560

 Старченко Оксана Олександрівна, солдат;

 Бірбліна Вікторія Сергіївна, солдат

 Глухівський об'єднаний міський військовий комісаріат

№2-19

01.02.2019

№3554-3558

 військовослужбовці

 ГО "СО Ветеранів АТО та УБД" м. Славутич

№2-19

01.02.2019

№3549-3553

 учасники АТО

 ГО Конотопська спілка ветеранів Афганістану "Саланг"

№2-19

01.02.2019

№3546-3548

 військовослужбовці

 ГО "Шураві"

№2-19

01.02.2019

№3545

 Котик Євген Дмитрович, полковник податкової міліції

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№2-19

01.02.2019

№3542-3544

 військовослужбовці

 Бугайов Михайло Анатолійович

№2-19

01.02.2019

№3541

 Андрус Вадим Ігорович

 Бахмутська РДА

№2-19

01.02.2019

№3534-3540

 Дурняк Олег Петрович, полковник податкової міліції;

 Ткачов Павло Карпович, підполковник податкової міліції;

 Кобиляцький Сергій Дмитрович, підполковник податкової міліції;

 Євсюков Юрій Леонідович, підполковник податкової міліції;

 Моцик Олксандр Михайлович, підполковник податкової міліції;

 Чернега Владислав Миколайович, лейтенант податкової міліції

 Мар'їнська РДА

№2-19

01.02.2019

№3529-3533

 бійці АТО

 Жуков Анатолій Степанович

№2-19

01.02.2019

№3528

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина ддоброї волі"

№2-19

01.02.2019

№3527

 учасник АТО

 Якимівська районна організація Української Спілки
ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

№2-19

01.02.2019

№3524-3526

 військовослужбовці

 ГО "Конотопська спілка ветеранів Афганістану "Саланг"

№2-19

01.02.2019

№3516-3523

 військовослужбовці

 Бучанська міська організація ветеранів Афганістану

№2-19

01.02.2019

№3509-3515

 військовослужбовці 58 бригади

 Чернецова В.М.

№02

01.02.2019

№3508

Молібог Олег Васильович

Командир військовї частини А1376

№144

15.02.2019

№3501-3507

 військовослужбовці 58 бригади

 Чернецова В.М.

№02

01.02.2019

№3496-3500

 Ігнатенко Сергій Іванович - № 3498;

 Козюра Микола Іванович - № 3497;

 Сибіряков Василь Миколайович - №3496;

 Гринько Юрій Миколайович - №3499;

 Балашов Ілля Брисович - №3500

 ГО МРВ Спілка ветеранів Афганістану Московського району м. Харків

№2-19

01.02.2019

№3482-3495

підполковник податкової міліції Андроник Сергій Іванович;

підполковник податкової міліції Андрус Вадим Ігорович;

підполковник податкової міліції Ігнахін Дмитро Михайлович;

підполковник податкової міліції Красножон Олександр Іванович;

майор податкової міліції Вазерцев Сергій Олегович;

майор податкової міліції Василенко Володимир Іванович;

майор податкової міліції Станіславській Вячеслав Вікторович;

лейтенант податкової міліції Зезекало Максим Валерійович;

лейтенант податкової міліції Коваленко Сергій Сергійович;

лейтенант податкової міліції Парамієнко Валентин Миколайович;

лейтенант податкової міліції Садохов Дмитро Сергійович;

лейтенант податкової міліції Уштан Ігор Олегович;

ст.лейтенант податкової міліції Буркан Роман Сергійович;

ст.лейтенант податкової міліції Кропива Артур Ігорович
 Голова Бахмутської РДА Донецької області

 №2-19

01.02.2019

№3481

 iнтернацiональна асоцiацiя "СЕКАЙ"

 №01

02.01.2019

№3480

 Військовослужбовці

ГО "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

№1-19

02.01.2019

№3479

 учасник АТО

КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової

№1-19

02.01.2019

№3478

 Хаткевіч Юрій В'ячеславович

Шевченковське РУНО м. Київ

№1-19

02.01.2019

№3476-3477

 Перванов Олександр Олександрович, полковник податкової міліції;

 Грабовський Руслан Васильович, підполковник податкової міліції

Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№1-19

02.01.2019

№3475

 Дідусь Сергій Петрович, радник президента Федерації поліцейського хортингу України;

Поліцейська автомобільна корпорація України

№1-19

02.01.2019

№3472-3474

 військовослужбовці  ГО "Спілка ветеранів АТО"

№1-19

02.01.2019

№3471

 учасник АТО  Володимир Кузьмич

№1-19

02.01.2019

№3453-3470

 старший лейтенант податкової міліції  Кравченко Сергій Іванович;
 майор податкової міліції  Кулик Андрій Васильович;
 старший лейтенант податкової міліції  Беженар Олександр Вікторович;
 лейтенант  податкової міліції  Ромашко Дмитро Володимирович;
 лейтенант  податкової міліції  Сагун Андрій Євгенович;
 лейтенант  податкової міліції  Нижний Артем Сергійович;
 капітан податкової міліції  Пасічник Андрій Володимирович;
 старший лейтенант податкової міліції  Федорович Володимир Васильович;
 старший лейтенант податкової міліції  Ткачук Олександр Ігорович;
 старший прапорщик податкової міліції  Мельничук Андрій Васильович;
 старший лейтенант податкової міліції  Яловецький В'ячеслав Ігорович;
 підполковник податкової міліції  Мазурчак Олександр Володимирович;
 майор податкової міліції  Шеховцов Сергій Сергійович;
 підполковник податкової міліції  Гвоздецький Василь Михайлович;
 підполковник податкової міліції  Фурдецька Наталія Григорівна;
 лейтенант  податкової міліції  Реджепов Степан Олексійович;
 капітан податкової міліції  Лазаренко Артем Валерійович;
 старший лейтенант податкової міліції  Ситик Роман Сергійович
Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№1-19

02.01.2019

№3452

 боєць АТО Управління ДСНС України у Чернівецькій області

№1-19

02.01.2019

№3449-3451

 військовослужбовці Хмельницька обласна організація ПАП ОВС України

№1-19

02.01.2019

№3446-3448

 Клименко Леонід Леонідович;

 Коробейніков Константин Ігорович;

 Мартинов Олексій Миколайовмич

Командир Військовой частини 1736

№1-19

02.01.2019

№3429-3445

 підполковник податкової міліції Голубенко Олексій Ілліч;
 підполковник податкової міліції Єрмолаєв Сергій Віталійович;
 підполковник податкової міліції Слободяник Юрій Олександрович;
 підполковник податкової міліції Тріщук Віталій Денисович;
 підполковник податкової міліції Фурдецька Наталія Григорівна;
 майор податкової міліції Григораш Олег Миколайович;
 майор податкової міліції Балик Іван Іванович;
 майор податкової міліції Тисленок Олег Сергійович;
 майор податкової міліції Баран Віталій Олександрович;
 капітан податкової міліції Надубов Андрій Володимирович;
 капітан податкової міліції Сінченко Олександр Юрійович;
 капітан податкової міліції Чернявський Віктор Олександрович;
 ст. лейтенант податкової міліції Жуган Володимир Олександрович;
 лейтенант податкової міліції Кондратюк Владислав Миколайович;
 лейтенант податкової міліції Сідько Андрій Олександрович;
 лейтенант податкової міліції Шугайло Володимир Володимирович;
 прапорщик податкової міліції Рудий Вадим Дмитрович
 Голови Слов'янської та Бахмутської РДА Донецької області

№1-19

02.01.2019

№3428

 Приліпко Олег Іванович, начальник відділу у Мангушському районі ГУ Держгеокадастру у Донецькій області

Військовий комісар Першотравневого районного військового комісаріату майор Скляров А.Д.

№1-19

02.01.2019

№3423;

№3424;

№3425;

№3426;

№3427

 Лисенко Людмила Василівна, прапорщик;

 Лосєва Світлана Григорівна, прапорщик;

 Федоренко Олена Вікторівна, ст.сержант;

 Богдан Марина Анатоліївна, ст.сержант;

 Ницун Крістіна Олегівна, ст.солдат

Пушич Валентина Михайлівна

№1-19

02.01.2019

 2017-2018 рік

нагороди

Кого нагороджено

За представленням

 ( організації або відповідальної особи) 

Наказ / Дата

№3421-3422

 Кравченко Миколай Васильович, начальник УВС м. Одеси, полковник міліції;

 Трапезніков Володимир Ілліч, полковник міліції

Рада ветеранів ГУБОЗ МВС України, генерал-майор Кошарний О.В.

№12

03.12.2018

№3407-3420

 Москаленко Олексій Тимофійович, полковник міліції у відставці;

 Мельник Олександр Іванович;

 Вербицький Володимир Володимирович;

 Краско Олександр Миколайович;

 Бунтова Олена Гендріхівна;

 Глухенький Олексій Григорович;

 Іващенко Владислав Павлович;

 Забіяка Валерій Іванович;

 Кирилюк Євген Володимирович, полковник ЦЗ у відставці;

 Тарасевич Олександр Миколайович;

 Максимов Андрій Іванович;

 Гриб Валерій Олександрович;

 Кудренко Дмитро Володимирович, полковник поліції;

 Бабич Ярослав Васильович, майор поліції

Голова Ветеранської організації Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

№12

03.12.2018

№3406

 учасник АТО

 ВОГО "Сумління"

№12

03.12.2018

№3397-3405

 військовослужбовці

 ДП Український Дім

№12

03.12.2018

№3392-3396

 бійці АТО

 Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

№12

03.12.2018

№3391

 військовослужбовець

Голуб В.М.

№12

03.12.2018

№3385-3390

 учасники АТО

Деснянський РВК

№12

03.12.2018

№3383;

№3384

 Кучеровський Володимир Вікторович, лейтенант в/ч 3036;

 Рокитянський Алім Іванович

ГО "Патріоти Вітчизни"

№01

02.01.2019

№3379-3382

 не підлягає розголошенню

Громадське формування Марїнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

№12-18

03.12.2018

№3377-3378

 Крутіков Сергій Анатолійович, капітан;

 Бобров Олександр Володимирович, капітан

ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

№12

03.12.2018

№3376

 Гуюський Анатолій Валерійович, адвокат

 ТОВ "Кобзар"

№12

03.12.2018

№3366-3375

 Харченко Анатолій Вікторович, сержант;

 Шевченко Володимир Вікторович, сержант;

 Вербицький Олександр Сергійович, ст.сержант;

 Дворник Сергій Валентинович, ст.матрос;

 Щербаков Сергій Сергійович, ст. сержант;

 Чупис Андрій Васильович, мол.сержант;

 Саливін Олександр Ігорович, сержант;

 Дрифан Віталій Вікторович, ст.сержант;

 Кузьменко Леонід Володимирович, рядовий;

 Явтушенко Сергій Михайлович, солдат

ГО "Спілка воїнів-учасників АТО"

№12

03.12.2018

№3363-3365

 учасники АТО

 Асоціація Незалежних Православних Громад

№12

03.12.2018

№3362

 військовослужбовець

Великописарівська районна рада

№12

03.12.2018

№3358-3361

 Шаповал Микола Михайлович;

 Кульомза Ірина Володимирівна;

 Пальчиков Павло Миколайович;

 Чалий Руслан Олексійович

 ГО "Національна спілка інвалідів, матерів загиблих та УБД в АТО" 

№12

03.12.2018

№3352;

№3353;

№3354;

№3355;

№3356;

№3357

 Алєксєєв Олександр Володимирович, підполковник;

 Давиденко Віталій Дмитрович, полковник;

 Іваницький Леонід Вікторович, полковник;

 Олефір Андрій Григорович, підполковник;

 Смивалов Олександр Геннадійович, полковник;

 Мельниченко Анатолій Іванович

ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№11

01.11.2018

№3351

 учасник АТО

Буська районна організація ветеранів України

№11

01.11.2018

№3348-3350

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№11

01.11.2018

№3343-3347

 військовослужбовці

ГО "Спілка ветеранів Куби"

№11

01.11.2018

№3341-3342

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№11

01.11.2018

№3339;

№3340

 Цілімецька Тамара Олександрівна;

 Бабіюк Юрій Юрійович

Кафедра військової підготовки Національного Універсітету біоресурсів і природокористуваня України

№11

01.11.2018

№3338

 Стрюкевич Андрій Миколайович, волонтер

 БО "Благодійний фонд "Слідопит"

№11

01.11.2018

№3337

 офіцер НПУ

 Національна поліція України

№11

01.11.2018

№3335-3336

 бійці АТО

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№11

01.11.2018

№3330-3334

 військовослужбовці

ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№11

01.11.2018

№3329

 учасник АТО

ГО "Народна Рада Ічнянщини"

№11

01.11.2018

№3324-3328

Бусько Руслан Іванович, керівник ГО "Перший Український батальон військових капеланів";

Маляренко ВасильІванович, заступник Голови правління ГО "Перший Український батальон військових капеланів";

Федько Олександр Віталійович, капелан ГО "Перший Український батальон військових капеланів";

Нартов Віталій Вікторович, капелан ГО "Перший Український батальон військових капеланів";

Петренко Світлана Володимирівна, капелан ГО "Перший Український батальон військових капеланів"

ГО "Перший Український батальон військових капеланів"

№11

01.11.2018

№3323

Козій Василь Васильович, майор запасу, вчитель-методист, директор КЗ Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот"

КЗ Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот"

№11

01.11.2018

№3310-3322

 волонтери:

 Мусієнко Олександр Володимирович;

 Головань Дмитро Анатолійович;

 Клименков Роман Олександрович;

 Папанов Олександр Миколайович;

 Гончар Андрій Андрійович;

 Могила Борис Лукич;

 Вольвин Ярослав Ярославович;

 Колісніченко Олександр Іванович;

 Лисий Петро Олександрович;

 Нечепуренко Олександр Володимирович;

 Колісніченко Ігор Сергійович;

 Цимбал Павло Анатолійович;

 Скрипник Віктор Дмитрович

Громадська спілка "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО", Слівінський Анатолій Михайлович

№11

01.11.2018

№3308-3309

 громадськи активісти

Кондакова Наталія Володимирівна, м. Суми

№11

01.11.2018

№3304-3307

 Корольчук Юрій, військовослужбовець, громадський активіст;

 Федюшин Андрій, військовослужбовець;

 Біднюк Микола, військовослужбовець

 ГО "Християн-волонтерів"

№11

01.11.2018

№3301-3303

 Шкіря Марина Вадимівна, волонтер;

 протоієрей Євген Орда, капелан;

 Лісовий Андрій Миколайович

Козацька православна громада Храму святої Катерини УПЦ КП

№11

01.11.2018

№3297-3300

Єрьоменко Едуард Анатолійович, почесний президент Федерації поліцейського хортингу України;

Федоров Станіслав Ігорович, віце-президент Української федерації хортингу;

Плеханов Віталій Валерійович, віце-президент Української федерації хортингу;

Тупчій Георгій Миколайович, директор-розпорядник групи компаній ТОВ "ВЕНБЕСТ"

Поліцейська автомобільна корпорація України

№11

01.11.2018

№3294-3296

 Коваленко Юлія Валентинівна, генеральний секретар  ГО "Всеукраїнське об'єднання "Національна Рада Тюрків Карапапаків України";

 Шаповал Анна Захаровна, заступник генерального секретаря ГО "Всеукраїнське об'єднання "Національна Рада Тюрків Карапапаків України";

 Ібрагімов Агасіф Шакір огли, громадянин Азербайджану, громадсько-політичний діяч

 ВП ГО "Всеукраїнське об'єднання "Національна Рада Тюрків Карапапаків України" у Вінницькій області

№11

01.11.2018

№3280-3293

Рибачук Олександр Володимиро