Відзнака "За сумлінну працю"
Відзнака

Артикул: ВТО_330

Вартість комплекту: 240.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Працівникам та службовцям за плідну та самовіддану працю

 

Девіз відзнаки: "Працею здобута слава"

 

Дата заснування: 25 листопада 2016 р.



     






 

РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою "За сумлінну працю"


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019-2021 роки

 

  № нагороди    

  Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№2496-2497

 гідні громадяни України

 Головченко Андрій Григорович

26.11.2021

№2488-2495

 співробітники ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту"

24.11.2021

№2485-2487

 члени профспілки

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

24.11.2021

№2480-2484

 гідні громадяни України

 Ульяницький Роман Савелійович

18.11.2021

№2478-2479

 співробітники

 Переріслянська територіальна громада

16.11.2021

№2468-2475

 гідні громадяни України

 Великобагачанська селищна рада

11.11.2021

№2465-2467

 співробітники

 Національна поліція України

11.11.2021

№2450-2464

  члени ГО

ГО "Чорнобильці Буковини"

 09.11.2021

№2449

 Варшавська Лілія Анатоліївна, головний бухгалтер відділу освіти Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

09.11.2021

№2446-2448

 співробітники

Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради

01.11.2021

№2426-2445

 працівники

 Міська профспілкова організація працівників державних установ м. Южного Одеської області

28.10.2021

№2424-2425

 гідні громадяни України

 Нагородний комитет України

26.10.2021

№2422-2423

 гідні громадяни України

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

25.10.2021

№2421

 Стаднічук Марина Ігорівна

 БО БФ "Пам'яті Небесної Сотні"

21.10.2021

№2420

 гідний громадянин України

 Головченко Андрій Григорович

11.10.2021

№2418

Рагуліна Олена Олегівна, завідуюча відділом обслуговування користувачів Решетилівської центральної міської бібліотеки імені О.М. Дмитренка Решетилівської міської ради

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№10

01.10.2021

№2417

Бредун Алла Анатоліївна, головний спеціаліст архівного відділу Полтавської районної державної адміністрації

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 №10

01.10.2021

№2416

Чеверденко Алла Іванівна, бібліотекар Решетилівської центральної міської бібліотеки імені О.М. Дмитренка Решетилівської міської ради

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 №10

01.10.2021

№2415

 --------------------------------

 Колекція

11.10.2021

№2413-2414

 Путівцев Дмитро Павлович, вчитель мистецтва;
 Сазонова Олена Миколаївна, вчитель фізичної культури

заслужений артист України Пахарчук Олександр Сергійович

30.09.2021

№2412

 Полімашев Олексій Вікторович

 Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

30.09.2021

№2411

 Дем’янчук Світлана Василівна, кухар Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської міської ради Черкаської області

Христинівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України

30.09.2021

№2390-2410

 співробітники управлінь соціального захисту та з
прав дітей Дніпровської міської ради

ГО «Єврейський козацький курінь», МГО "Козацтво Запорізьке", Дніпровська міська рада

30.09.2021

№2388-2389

 члени профспілки

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

27.09.2021

№2385-2387

 гідні громадяни України

 ГО "Козацька громада"

24.09.2021

№2384

 волонтер

 Білінський Роман Романович

17.09.2021

№2383

 гідний громадянин України

 Яворські Іштван Стефанович

16.09.2021

№2378-2382

 Литвяк Василь Васильович;

 Стрюков Геннадій Миколайович;

 Поєдайлова Тетяна Василівна;

 співробітники Харківського авіційного заводу

  Харківський авіаційний завод

16.09.2021

№2377

 Гдичинський Богдан Петрович

 Профспілка Кабінету Міністров України

20.09.2021

№2376

 бухгалтер

Спілка ветеранів АТО у Харківській області

13.09.2021

№2375

 гідний громадянин України

 Національна поліція України

13.09.2021

№2374

 співробітник

 ГУ ДСНС України у Закарпатській області

10.09.2021

№2369-2373

 співробітники

 Головне управління ДФС у Тернопільській області

07.09.2021

№2368

 Кузьо Віра Андріївна

ГО "Українське капеланство"

02.09.2021

№2367

 Стеценко Галина Василівна

ГО "Українське капеланство"

02.09.2021

№2365-2366

 військовослужбовці

 ГО "Українське капеланство"

02.09.2021

№2364

 Климко Олександр Іванович

 Громадська організація « Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця »

30.08.2021

№2360-2363

 військовослужбовці

 Вінницький обласний осередок громадської організації “Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту”

30.08.2021

№2359

 Коломієць Ганна Миколаївна

 БО "Відкрите серце"

25.08.2021

№2358

 Гулий Олександр Олександрович

 ТОВ "Чернігівська газета "Нива"

20.08.2021

№2343-2357

 члени Асоціації

 Асоціація ветеранів податкової міліції ДПС

19.08.2021

№2339-2342

 волонтери

 Болградська міська рада Одеської області

13.08.2021

№2338

 гідний громадянин України

 Болградська міська рада Одеської області

04.08.2021

№2337

 гідний громадянин України

 Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради

02.08.2021

№2334-2336

 члени профспілки

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

29.07.2021

№2332;

№2333

 Директор Кульчицького НВК Славич Наталія Ярославівна;

 Директор музею ім. Петра Сагайдачного Сидор Богдан Андрійович

 ГС "Українська Народна Сила"

01.08.2021

№2331

 волонтер

 Громадська рада при Рівненській обласній державній адміністрації

26.07.2021

№2311

 гідній громадянин України

 Виконавчий комітет Звенигородської міської ради

19.07.2021

№2308;

№2309;

№2310

 Мартинюк Валентина, фахівець організації категорії "А";

 Губанов Віталій, фахівець організації категорії "А";

 Сердіченко Андрій, фахівець організації категорії "А"

ВГО "Українська Служба Порятунку"

07.08.2021

№2307

 Цвєткова Анжела Микитівна

 КП "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Соколятко" Бердичівської міської ради

02.07.2021

№2306

 Бориславський Роман Зенонович, вчитель трудового навчання Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

 директор Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

29.06.2021

№2295-2305

 співробітники

 Підволочиський ВП ГУНП в Тернопільській області

25.06.2021

№2292-2294

 гідні громадяни України

 Розсошанська сільська рада

22.06.2021

№2291

 співробітник

 Сарненська районна рада

17.06.2021

№2288-2290

 співробітники ГУ ДСНС України у Закарпатській області

 ГУ ДСНС України у Закарпатській області

17.06.2021

№2285-2287

Ходорівська Михайлина Василівна, вчитель математики Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;
Хамуляк Олександра Романівна, вчитель народних ремесел Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;
Шпук Ярослава Степанівна, бібліотекар Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

 індивідуальний член ВГО «Країна» Кабацький Роман Іванович

16.06.2021

№2284

 ---------------------------------------------------

 Колекція

17.06.2021

№2282-2283

 офіцери НПУ

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

15.06.2021

№2279-2281

 співробітники НПУ

Кальядт Володимир Адамович

14.06.2021

№2276-2278

 офіцери НПУ

 Національна поліція України

11.06.2021

№2274-2275

 співробітники

 Державна установа "Вільнянська установа виконання покарань (№11)"

11.06.2021

№2273

 Тимохін Сергій Миколайович, інженер служби експлуатації засобів комерційного обліку АТ “Харківобленерго”

 Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Самооборона"

11.06.2021

№2271-2272

 Михайлиця Валентин Іванович;

 Новіцький Сергій Валентинович

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасніків АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

10.06.2021

№2256-2270

 волонтери

 Березівська районна державна адміністрація Одеської області

10.06.2021

№2255

 Міняйло Валентин Павлович

 Комунальне підприємство "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Соколятко" Бердичівської міської ради

10.06.2021

№2250-2254

 волонтери

 Вінницький обласний осередодк ГО "Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту"

07.06.2021

№2249

 волонтер

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

03.06.2021

№2248

 Нестеренко Олександр Володимирович, механізатор ПРС ДП "МТП "Чорноморськ"

 Державне підприємство "Морський торговельний порт "Чорноморськ"

31.05.2021

№2245-2247

 члени Спілки

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

01.06.2021

№2243-2244

 співробітники

 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м. Ужгород

01.06.2021

№2242

 Радецький Василь Миколайович, керівник відділу проєктної діяльності ГО "Правозахист громади"

 ГО "Правозахист громади"

21.05.2021

№2239

 благодійник

 ГО Всеукраїнська асоціація журналістів "4 влада"

11.05.2021

№2237-2238

 благодійники

 Профспілка Кабінету Міністров України

07.05.2021

№2236

 Козак Ігор Миколайович

Профспілка Кабінету Міністров України

№6

28.06.2021

№2232-2235

 волонтери

Любарська районна організація ветеранів

30.04.2021

№2231

 Пінчук Марія Макарівна, ветеран праці

 Сарненська асоціація вільних журналістів і фотожурналістів

28.04.2021

№2225-2230

 ветерани 2-ї Світової війни Сарненської територіальної громади:

 Байда Марія Терентіївна;
 Гуменний Володимир Маркович;
 Клименко Олексій Миколайович;
 Лубенніков Петро Пилипович;
 Козлюк Михайло Трохимович;
 Лабунський Дмитро Антонович

 Сарненська громадська організація "Наше місто" та райрада Організації ветеранів України

07.05.2021

№2223-2224

 ----------------------------------------

 Колекція

26.04.2021

№2222

 Гунько Володимир Васильович, інженер центру технічного обслуговування Управління поліції охорони Тернопільської області

 Профспілка Кабінету міністров України

27.04.2021

№2219-2221

 гідні громадяни України

 Кожарко Ігор Ігорович

19.04.2021

№2218

 член Спілки

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

12.04.2021

№2217

 гідний громадянин України

 Пальченко Анатолій Васильович

10.03.2021

№2216

 Тимофієнко Оксана Володимирівна

 ГО "Славетні епохи України"

05.03.2021

№2214-2215

 співробітники

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС Україн

05.03.2021

№2213

 Байдала Владислава Юріївна

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

04.03.2021
№2212

 магазин "Будматеріали" на Вернадського, 63

 вдячні покупці

01.03.2021
№2211

 Дуда Світлана Богданівна

 ГС "Українська народна сила"

14.03.2021
№2207-2210

 гідні громадяни України

 Цис Юрій Олексійович

24.02.2021
№2205-2206

 службовці

 Чернівецька обласна профспілкова організація працівників АПК

23.02.2021
№2197-2204

 гідні громадяни України

 Широкодолинська сільська рада

22.02.2021
№2195-2196

 Ковалевський Олександр Миколайович;

 Вітер Микола Васильович

 ВГО "КРАЇНА"

19.02.2021
№2194

 гідний громадянин України

 Гульчак Сергій Олексійович

19.02.2021
№2193

 Крат Олександр Леонідович, тренер-викладач з гирьового спорту

 ВГО "КРАЇНА"

17.02.2021
№2192

 ------------------------------------

 Колекція

12.02.2021
 №2191  Бас-гітарист гурту «Друзі мої» Лещук Сергій Богданович

 ГС "Українська Народна Сила"

 15.02.2021
 №2190  Саксофоніст гурту «Друзі мої» Павлюк Віталій Валерієвич

 ГС "Українська Народна Сила"

 15.02.2021
 №2189  Звукорежисер гурту «Друзі мої» Качало Андрій Миронович

 ГС "Українська Народна Сила"

 15.02.2021
№2188

 Клавішник, музичний керівник гурту «Друзі мої» Жук Василь Володимирович

 ГС "Українська Народна Сила"

 15.02.2021
№2187

 Барабанщик гурту «Друзі мої» Петренко Павло Валентинович

 ГС "Українська Народна Сила"

15.02.2021
№2185-2186

 службовці

 Громадська організація "Київське військово-історичне товариство"

10.02.2021
№2184

 службовець

 БФ "Благодатний Вогонь"

05.02.2021
№2181-2183

 гідні громадяни України

Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

04.02.2021
№2179-2180

 гідні громадяни України

 ГО "Київське військово-історичне товариство"

04.02.2021
№2178

 гідний громадянин України

 Мартиненко Олексій Іванович

29.01.2021
№2176-2177

 -----------------------------

 Колекція

26.01.2021
№2175

 співробітник

 Профспілкова організація працівників Вільнянської установи виконання покарань управління ДПтС України в Запорізькій області (№11)

23.12.2020
№2171-2174

 гідні громадяни України

 Відділ освіти Люботинської міської ради Харківської області

23.12.2020
№2170

 Заступник директора Львівського обласного клінічного діагностичного центру Витриховський Ярослав Миколайович

 Громадська Спілка «Українська народна сила»

23.12.2020
№2169

 Парфєнюк Юрій Іванович

 Юсумбелі Родіон Андрійович

19.01.2021
№2166-2168

 співробітники

 Світловодська РДА

21.12.2020
№2160-2165

 Єрмак Олена Сергіївна співробітник АТ «Харківобленерго»;

 Поплавщук Андрій Володимирович співробітник АТ «Харківобленерго»;

 Чернова Ольга Петровна співробітник АТ «Харківобленерго»;

 Віхрова Наталія Анатоліївна співробітник АТ «Харківобленерго»;

 Шаповалова Ірина Василівна співробітник АТ «Харківобленерго»;

 Шукалевич Дмитро Володимирович співробітник АТ «Харківобленерго»

 ГФ з охорони громадського порядку і державного кордону "САМООБОРОНА"

21.12.2020
№2159  гідній громадянин України

 Гульчак Сергій Олексійович

17.12.2020
№2157-2158  гідні громадяни України

 Гульчак Сергій Олексійович

16.12.2020
№2154-2156  службовці

 Виконавчий комітет Вільнянської міської ради

09.12.2020

№2152;

№2153
Микита Любов Борисівна, Член національної спілки художників України;
Вайда Анатолій Йосипович, Кандидат в майстри спорту України

Голова ГС "Українська народна сила" Богдан Кунда

№12

10.12.2020

№2151

 співробітник

 Володимирецький районний колегіум

07.12.2020

№2149-2150

 Іщук Галина Павлівна, лікар-терапевт;

 гідний громадянин України

 Підрозділ Військових Капеланів

07.12.2020

№2148

 -----------------------------------

 Колекція

03.12.2020

№2142-2147

 гідні громадяни України

 ДНЗ "КПК ПВФП"

02.12.2020

№2139-2141

 Колесник Анатолій Федорович;

 Левчук Микола Миколайович;

 Марцун Микола Васильович

 Любарська районна організація ветеранів Житомирської області

27.11.2020

№2137-2138

 Снежко Олександр Миколайович;

 Блажко Ольга Сергіївна

 ISA-DM OSCE

26.11.2020

№2136

 Новікова Світлана Дмитрівна викладач КЗ ПСО "МШ № 1 м. Одеси"

 ВГО «СПІЛКА МУЗИКАНТІВ УКРАЇНИ», Савенко С.М.

27.11.2020

№2131-2135

 Трубнікова Інна Олександрівна, завідувач лабораторії організації освітнього процесу та інформаційного забезпечення;

 Філатов В’ячеслав Олександрович, робітник;

 Слюсар Ольга Іванівна, методист кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти;

 Мілєйко Ольга Олексіївна, завідувач навчально-методичної лабораторії управління розвитком регіональної освіти;

 співробітник

 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

24.11.2020

№2130

 службовець

Голова Броварської міськрайонної організації ВГО "Спілка офіцерів України"

18.11.2020

№2129

 гідний громадянин України

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

13.11.2020

№2125-2128

 Кучмістов Віктор Олексійович;

 Овчарик Антоніна Володимирівна;

 гідні громадяни України

 Савицький Валерій Леонідович, полковник м/с

13.11.2020

№2120-2124

 гідні громадяни України

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

11.11.2020

№2110-2119

гідні громадяни України

 Тарновецький Іван Васильович

06.11.2020

№2107-2109

 волонтери

 Котелевська районна організація профспілки працівників культури

02.11.2020

№2099-2106

 гідні громадяни України

 ГО «Українське капеланство»

03.11.2020

№2089-2098

 співробітники

ГУНП в Полтавській області

28.10.2020

№2088

 Фесік Ольга Ігорівна

 ВГО "ЗВИТЯГА"

28.10.2020

№2087

 Поліщук Микола Васильович

 вдячни клієнти

№10

01.10.2020

№2086

 волонтер

 військового комісара Погребищенської ради Гаврилюка Ю.В.

12.10.2020

№2083-2085

 Глєбов Володимир Володимирович

 Євсюков Володимир Володимирович

 Зубко Андрій Іванович

  ТОВ «УКРЕНЕРГОСПЕЦПРОЕКТ»

13.10.2020

№2081-2082

 військовослужбовці

 ГО "РУХ МИРУ"

23.10.2020

№2079-2080

 службовці

 ГС "Українська Народна Сила"

23.10.2020

№2078

 гідний громадянин України

Шаргородський Андрей Вадимович

21.10.2020

№2077

 військовослужбовці

 Новоодеська районна організація профспілки працівників освіти

19.10.2020

№2076

 -----------------------------------------------

 Колекція

16.10.2020

№2075

 службовець

 Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

 

12.10.2020

№2072-2074

 службовці

 Міжнародний союз козацтва 

12.10.2020

№2071

 Іщук Галина Птерівна, лікар-терапевт

 підрозділ військових капеланів

12.10.2020

№2014-2070

 службовці

 Керівник Рівненської районної ради Сальчук М.Г.

13.10.2020

№2013

 Ресторан китайської кухні Voline House

 вдячни відвідувачи

№10

14.10.2020

№2008-2012

 учасники АТО/ООС

Об'єднана козацька громада

07.10.2020

№2003-2007

 військовослужбовці

 Ігор Грицюк

06.10.2020

№2000-2002

 Ярошенко Рослислав Миколайович, капітан поліції, начальник сектору кримінальної поліції Зіньківського відділення Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області;
 Андрієнко Денис Вадимович, капітан поліції, заступник начальника Зіньківського відділення Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області;
 Ігнатченко Юрій Володимирович, капітан поліції, начальник слідчого відділення Зіньківського відділення Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області;

 Сластьон Оксана Василівна, лейтенант поліції, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Зіньківського відділення Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області

05.10.2020

№1999

 Рубель Анатолій Іванович, працівник Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області

 начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області Назін О.І.

02.10.2020

№1995-1998

 службовці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

02.10.2020

№1993-1994

 гідні громадяни України

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

01.10.2020

№1989-1992

 гідні громадяни України

 Вінницький обласний осередок громадської організації “Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту”

01.10.2020

№1988

 гідний громадянин України

 Бережний Максим Григорович

30.09.2020

№1985-1987

 Заєць Віталій Олесійович, старший лейтенант поліції, слідчий слідчого відділення Зіньківського відділення Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області;

 Куріпта Евген Володимирович, капітан поліції, дільничний офіцер поліції сектору превенції Зіньківського відділення Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області;

 Шаруда Андрій Павлович, майор поліції, старший інспектор- черговий СРПП №4 Зіньківського відділення Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області

 Сластьон Оксана Василівна, лейтенант поліції, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Зіньківського відділення Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області

28.09.2020

№1984

 Пересічна Світлана Євгенівна, підполковник внутрішньої служби, начальник Центрального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області

 ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2020

№1982-1983

 службовці

 Відділ освіти, молоді та спорту Маловисківської міської ради

25.09.2020

№1979-1981

 Равенський Петро Петрович;

 Буджерак Микола Дмитрович;

 Ігнатюк Іван Васильович

 Любарська районна організація ветеранів

24.09.2020

№1974-1978

 службовці

 ГС "Українська Народна Сила"

23.09.2020

№1970-1973

 службовці

 Турівська сільська рада Згурівського району Київської області

21.09.2020

№1969

 вчитель

 Криничанська селищна рада

21.09.2020

№1968

 Степюк Людмила Феофанівна, працівник ЗОШ-1

 БО Український фонд благодійництва Морозова О.С

21.09.2020

№1966-1967

 Палій Віталій Петрович, завідувач навчально-виробничої практики;

 Маєвська Ганна Петрівна, заступник директора з навчальної роботи

 Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету

18.09.2020

№1963-1965

 офіцери МВС

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

17.09.2020

№1962

 Заржицька Оксана Валентинівна, архітектор, директор будівельної компанії

 ВГО "КРАЇНА"

16.09.2020

№1961

 Мичка Іван В’ячеславович – кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету фізичного виховання ЖДУ ім. Івана Франка

 Спілка ветеранів спорту Житомирщини.

16.09.2020

№1959-1960

Ветерани ДСНС

СФ ВГО СМПУ «Сумське морське зібрання»

№51

15.09.2020 

№1950-1958

 службовці

 Нестерович Маргарита Василівна, м. Білицьке 14.09.2020

№1949

 службовці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 11.09.2020

№1946-1948

 співробітники ДСНС

 Дворічанська районна організація ветеранів України 11.09.2020

№1945

 Кучеренко Наталя Миколаївна

  МГО "Козацька Громада" 11.09.2020

№1943-1944

 офіцери ДСНС

 начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Щербей М.В. 11.09.2020

№1942

 Нечаєв Артем Іванович, монтажник ПП «КВК «Прометей»

 Директор ПП «КВК «Прометей» Савчука І.О. 10.09.2020

№1941

 --------------------

 Колекція 08.09.2020

№1940

 службовець

 Нагородний комітет України 08.09.2020

№1934-1939

 службовці

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранівта військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця» 08.09.2020

№1924-1933

 службовці

 Заставнівська РДА 28.08.2020

№1921-1923

 службовці

 ДП "Передпускова дирекція шахти 28.08.2020

№1920

 Римар Сергій Петрович

 БО "Відкрите серце" 25.08.2020

№1890-1919

 службовці

 Голова Рівненської районной ради Сальчук М.Г. 25.08.2020

№1843-1889

 службовці

 Заставнівська районна державна адміністрація 19.08.2020

№1841-1842

 Балакірський Микола Миколайович, провідний інспектор Каховського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області;

 Декадіна Олена Вікторівна, Психолог Каховського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області

ГО "Українське капеланство" 08.09.2020

№1840

 службовець ГО "Українське капеланство" 18.08.2020

№1839

 Кречик Людмила Василівна, Фахівець Каховського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області ГО "Українське капеланство" 08.09.2020

№1837-1838

 службовці ГО "Українське капеланство" 18.08.2020

 №1836

 Титова Олена Миколаївна ГО "Українське капеланство" 02.09.2021

№1834-1835

 Лєбєдєва Руслана Володимирівна, капітан внутрішньої служби, старший інспектор Каховського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області;

 Частило Олександр Сергійович, старший лейтенант внутрішньої служби, старший інспектор Каховського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області

ГО "Українське капеланство" 08.09.2020

№1831-1833

 службовці ГО "Українське капеланство" 18.08.2020

№1830

 Частило Олександр Сергійович, старший лейтенант внутрішньої служби, старший інспектор Каховського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області

ГО "Українське капеланство" 08.09.2020

№1824-1829

 Ткачук Сергій Володимирович;
 Залізний Ярослав Валерійович;
 Наговорний Іван Петрович;
 Залізний Олександр Михайлович;
 Григорєв Валерій Броніславович

 БО "Відкрите серце" 17.08.2020

№1819-1823

 службовці

 ГО "Чорнобильці Буковини" в Старожинецькому районі 12.08.2020

№1816-1818

 працівники ТОВ

 Директор ТОВ "МЗАТГ"ЮТАС" 11.08.2020

№1815

 Бондаренко Петро Іванович, провідний лікар ветеренарної медицини

 ГО "Народна рада Ічнянщини" 10.08.2020

№1790-1814

 службовці

 Виконавчий комітет Мереф'янської міської ради 07.08.2020

№1788-1789

 службовці

 Чернівецька обласна профспілкова організація працівників АПК 05.08.2020

№1787

 службовець

 Штонда Роман Михайлович, підполковник 27.07.2020

№1784-1786

 службовці

 Звенигородська районна рада 24.07.2020

№1783

 службовець

 ТОВ ЕПОС 16.07.2020

№1779-1782

 офіцери

 Хмельницька ветеранська Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 15.07.2020

№1777-1778

  Савко І.М., виконавчий директор виробничо-торговельного підприємства «ФІРМА СТАРТ»;

 Лах Г.С., начальник виробничо-диспетчерської служби виробничо-торговельного підприємства «ФІРМА СТАРТ»

 ГС "Українська Народна Сила" 02.09.2020

 №1760-1776

 Жембровська Валентина Михайлівна, методист вищої категорії
навчально-методичного відділу ІДГУ;

 Омельченко Ганна Михайлівна, начальник відділу кадрів ІДГУ;

 Щетиніна Світлана Володимирівна, завідувачка бібліотеки ІДГУ;

 Гармаш Ольга Володимирівна, голова профспілки ІДГУ;

 Градинар Ганна Іванівна, викладач кафедри української і всесвітньої
історії та культури, завідувач редакційно- видавничого відділу ІДГУ;

 Свищ Наталя Михайлівна, вчений секретар, викладач кафедри загальної та практичної психології ІДГУ;

 Степаненко Світлана Вікторівна, методист ІІ категорії навчально-
методичного відділу ІДГУ;

 Садова Світлана Олегівна, викладач кафедри української і всесвітньої
історії та культури ІДГУ;

 Швець Ірина Петрівна, адміністратор з обслуговування адміністративною системою ІДГУ;

 Максименко Ольга Олександрівна, головний бухгалтер ІДГУ;

 Дудник Наталя Анатоліївна, ветеран ІДГУ;

 Паровик Леонід Йосипович, ветеран ІДГУ;

 Сагала Наталя Василівна, ветеран ІДГУ;

 Демідова Вікторія Леонідівні, ветеран ІДГУ;

 Веселова Алла Юхимівна, ветеран ІДГУ;

 Масленникова Наталя Анатоліївна, ветеран ІДГУ;

 Трунова Валентина Андріївна, кандидат педагогічних наук, професор, ветеран ІДГУ

 Ізмаїльський державний гуманітарний університет 14.07.2020

№1759

 службовець

 Голова Рівненської районной ради Сальчук М.Г. 06.07.2020

№1758

 Степанюк Іван

  ВГО "Українська Служба Порятунку"

№02-04/20-10

№1755;

№1756;

№1757

 Бабіч Маргарита;

 Бутилін Тимофій;

 Фролов Василь

 ВГО "Українська Служба Порятунку"

№02-04/20-04

№1754

 Янголь Віктор

 ВГО "Українська Служба Порятунку"

№02-04/20-10

№1753

 Бутиліна Ірина