Відзнака "За спортивні досягнення"
Відзнака

Артикул: ВТО_331-22

Вартість комплекту: 250.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Спортсменам, тренерам та працівникам фізичної культури за активну діяльність, спрямовану на розвиток українського спорту

 

Девіз відзнаки: «Швидше, вище, сильніше»

 

Дата заснування: 7 травня 2019 р.



    



 

 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

 

відзнакою “За спортивні досягнення”

 

 

* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

 

 2019 -2021 рік

 

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№152

Янковський Денис Сергійович, майстер спорту з воркаут рекордів

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО"КРАЇНА"

15.02.2022

№151

Самарцев Володимир Сергійович, кандидат у майстри спорту України з пауерліфтингу, суддя другої категорії Федерації пауерліфтингу України

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

15.02.2022

№150

 Капустін Сергій Олександрович, член Національної збірної України з богатирського багатоборства за перемогу на чемпіонаті світу з богатирського двоєборства

Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату

25.01.2022

№149

 спортсмен

ГО "Захисники народу України"

24.01.2022

№148

 Дорошенко Захар Вікторович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

19.01.2022

№147

 -----------------------------------------

Колекціонер

30.11.2021

№143-146

 співробітники ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту"

24.11.2021

№142

 ------------------------------------------

Колекція

18.11.2021

№137-141

 члени Національної збірної України з богатирського багатоборства за перемогу на командному чемпіонаті світу U105 (2021 року):

 Газаєв Валерій Нодарович;
 Скрипченко Олександр Вікторович;
 Бурмістров Валентин Васильович;
 Харченко Іван Іванович;
 Єрмаченков Ілля Сергійович

Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату

10.11.2021

№136

спортсмен

Броварська міська районна організація "Спілка ветеранів України"

19.10.2021

№135

 Олійник Владислав Ігорович

Родзянко Олександр Володимирович представник ВГО «КРАЇНА»

04.09.2021

№134

 Хохлов Роман Олександрович, майстер спорту з жиму

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"  21.07.2021

№133

 Остапко Данило Ігорович, начальник караулу 75 державної пожежно-рятувальної частини 13 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

27.06.2021

№132

Тафічук Михайло Михайлович, майстер спорту з воркаут рекордів

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№06

01.06.2021

№131

 Крушинська Наталія Миколаївна, тренер команди з легкої атлетики "Ветеранська десятка", заслужений тренер України

Голова Київської міської організації ГС "Національна рада спортивної реабілітації захисників України"

17.05.2021

№130

 Шевченко Михайло Михайлович, майстер спорту України з підводного спорту, триразовий чемпіон України з фрідайвінгу Малинський спортивний клуб «Оазис»

Спілка ветеранів спорту Житомирщини

27.04.2021

№129

 Перепічка Володимир Михайлович, майстер спорту міжнародного класу по силових віджиманнях на руках

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №4

01.04.2021

№128

 Мирович Олександр Володимирович, спортивний реабілітолог, вчитель фізичної культури Харківської загальноосвітньої школи І ступеня № 171 Харківської міської ради Харківської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №4

01.04.2021

№126-127

 спортсмени

Боксерський клуб Національної академії внутрішніх справ

02.04.2021

№124-125

 спортсмени

Федерація Мотоспорту України

02.03.2021

№123

Котолевський Сергій Анатолійович, вчитель фізичної культури Краматорської української гімназії Краматорської міської ради Донецької області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№02

01.02.2021

№122

 Краснощоков Олександр Олександрович, член Правління ГО «Біговий Краматорськ»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№02

01.02.2021

№121

 Чаплінський Дмитро Вікторович, капітан команди Strong Spirit Workout м. Новоград-Волинський

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

20.01.2021

№120

 Фещук Вікторія Олегівна, тренер СК «Evolution»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

21.01.2021

№119

 Левчук Аліна Аліківна, фітнес-тренер

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

15.01.2021

№118

 --------------------------------------------

Колекція

05.01.2021

№116;

№117

 Плетенко Родіон Артурович, кандидат у майстри спорту з багатоповторного жиму;

 Редько Андрій Геннадійович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

06.01.2021

№114-115

 Пилипчук Павло Борисович, старший викладач Поліського національного
університету, майстер спорту СРСР з важкої атлетики;

Ободзінська Оксана Василівна, старший викладач Поліського національного
університету, тренер з волейболу

Спілка ветеранів спорту Житомирщини

28.12.2020

№111-113

 спортсмени

Виконавчий комітет Вільнянської міської ради

09.12.2020

№110

 Висота Алекс Сергійович, майстер спорту України зі спортивних танців

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№12

01.12.2020

№109

 спортсмен

Голова Броварської міськрайонної організації ВГО "Спілка офіцерів України"

18.11.2020

№108

 Бакіна Марія Олександрівна, головний заступник керівника команди «StreetBos$ BC»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№9

01.09.2020

№106-107

 Теремта Іван Євгенович – керівник фізичного виховання Державного навчального закладу «Малинський професійний ліцей»;

 Савець Анна Юріївна – абсолютна чемпіонка всеукраїнського турніру «Артеміда» зі стрільби з луку

Спілка ветеранів спорту Житомирщини

16.09.2020

№105

 спортсмен

ТОВ "Кобзар"

11.09.2020

№104

 Владика Олександр Андрійович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№9

01.09.2020

№103

 Довгополий Денис Михайлович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№8

03.08.2020

№102

 Адамчук Віталій Юрійович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№8

03.08.2020

№101

 Бережний Василь Васильович, кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№7

01.07.2020

№100

 Медяков Дмитро Олександрович

  Сергєєв Анатолій Леонідович, заступник голови Ради ВГО "КРАЇНА"

27.06.2020

№098-099

 Зайцев Кирило Сергійович, переможець Кубку України 2020 року з плавання в ластах;

 Зайцева Дарина Сергіївна, призер чемпіонату України з підводного орієнтування

голова Спілки ветеранів спорту Житомирщини

16.07.2020

№097

 Кравець Юрій Миколайович, засновник команди «Eagles Workout»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

22.05.2020

№096

 Петренко Олександр Олександрович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

18.05.2020

№095

 спортсмен

ГС "Національна медична палата України"

27.04.2020

№094

 Журавська Людмила Олександрівна

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№4

01.04.2020

№093

 Юрченко Михайло Миколайович, сержант поліції, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, еліта зі станової тяги

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№04

01.04.2020

№092

Плакса Антон Михайлович, майстер спорту з армліфтингу;

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№03

02.03.2020

№090;

№091

 Жуковський Олег Миколайович;

 Ігнатенко Роман Євгенійович, майстер спорту України з стрітліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№03

02.03.2020

№070-089

 спортсмени

Бузько Юрій Іванович

03.03.2020

№068

 Кутовий Роман Володимирович, чемпіон України з футболу на юнацькому рівні 2014 року (перша ліга)

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№12 02.12.2019

№065-067

 спортсмени

Мандзюк Олег Андрійович, Заступник Голови Ради ГО "ЗВИТЯГА"

№12

02.12.2019

№064

  Степенко Дмитро Миколайович

ВГО "КРАЇНА"

№12 02.12.2019

№061-062

 Чепурний Денис Андрійович, тренер «Sls Club»;

 Жук Ярослав Володимирович, тренер «Sls Club»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№12

02.12.2019

№060-058

 спортсмени

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№057

Серьогіна Аніта

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№056

Терлюга Анжеліка

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№055

 Гуцул Юрій Васильович, тренер студії спорту «CrossFit Energy»

Томчишин Ігор Любомирович

№12

02.12.2019

№052-054

 Курсант Національної академії внутрішніх справ, Майстер спорту України, капрал поліції Немикін Микита Сергійович;

 Курсант Національної академії внутрішніх справ, Кандидат у майстри спорту України, рядовий поліції Жуковський Ілля Васильович;

 Курсант Національної академії внутрішніх справ, Кандидат у майстри України, рядовий поліції Чабанюк Костянтин Олександрович.

 Всеукраїнська асоціація бойових мистецтв «Комбат самозахист ІСО»

№12

02.12.2019

№051

Вандар Владислава Анатоліївна, Чемпіонка Європи, дворазова Призерка Європи, Призерка Світу

Благодійний фонд "СТАНІСЛАВ" та Національна Федерація-Федерація Кйокушінкаі Карате Унія України

№11

01.11.2019

№050

 Кривонос Олег Михайлович, майстер спорту України з стрітліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№048;

№049

 Кіянець Віталій Олександрович, заступник лідера команди «Strong Boys»;

 Виноградов Максим Сергійович, заступник лідера команди «Strong Boys»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№11

01.11.2019

№047-046

Дідух Руслан Анатолійович, керівник фізічного виховання

Лютий Андрій Васильович, викладач

Державний навчальний заклад "Ставропігійське вище професійне училище м. Львова"

№11

01.11.2019

№045

 спортсмен

ТОВ Кобзар

№10

01.10.2019

№044

 Метельський Максим Михайлович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№043

 Корольов Дмитро Леонідович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №10

01.10.2019

№042

 спортсмен

Гвяздовський Ігор Леонідович

№9

02.08.2019

№041

 Коваленко Михайло Олександрович, тренер "Static Force Club"

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№9

02.09.2019

№040

  Біленький Ярослав Олександрович, лідер команди "Strong Boys"

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№039

 Кацко Тетяна Сергіївна,персональний тренер фітнес клубу "STRONG SIDE WORKOUT GYM"

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№038

 Новоченко Володимир Валентинович, майстер спорту з стрітліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№9

02.09.2019

№035-037

Ляшенко Андрій Миколайович - тренер Малинського спортивного клубу «Оазис»,
заслужений тренер України, майстер спорту СРСР міжнародного класу, тренер вищої
категорії;

Делова Ірина Олександрівна – тренер Малинського спортивного клубу «Оазис», заслужений тренер України, майстер спорту України, тренер вищої категорії;

 Годована Марина Олександрівна – тренер Малинського спортивного клубу «Оазис», заслужений тренер України, майстер спорту СРСР з підводного спорту, тренер вищої категорії.

Обласна громадська організація «Спілка ветеранів спорту Житомирщини»

№9

02.09.2019

№033-034

 Глущенко Богдан Романович, чемпіон України зі стріт воркауту - №034;

 Кацко Владислав Дмитрович, майстер спорту міжнародного класу з стрітліфтингу - №033

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№9

02.09.2019

№032-028

Верщагін Федор Володимирович, спортсмен СК «Сіндо» м.Ладижин, член збірної команди України з паратхеквондо, призер чемпіонату України 2019 р.;
Бондаренко Олег Сергійович, спортсмен СК «Сіндо» м.Ладижин, член збірної команди
Вінницької області з паратхеквондо, переможець чемпіонату України 2019 р.;
Барвінко Олексій Сергійович, спортсмен СК «Сіндо» м.Ладижин, член збірної команди
Вінницької області з паратхеквондо, призер чемпіонату України 2019 р.;
Мацюк Віталій Володимирович, член збірної команди України з паратхеквондо, переможець чемпіонату України 2018 р.;
Миленький Богдан Віталійович, член збірної команди України з кіокушинка карате, призер чемпіонату України 2018 р.

Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцькиий С.А.

№9

02.09.2019

№027

 Міхно Злата Сергіївна, майстер спорту міжнародного класу з стрітліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№8

01.08.2019

№025-026

 Корейба Йосиф Іванович;

 Баляс Віталій Петрович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№8

01.08.2019

№024

 Трощин Іван Володимирович

Родзянко Олександр Володимирович, представника ВГО «КРАЇНА»

№7

01.07.2019

№023

 Турчин Микола Тарасович

Родзянко Олександр Володимирович, представника ВГО «КРАЇНА»

№7

01.07.2019

№021;

№022

 Приходько Руслана Вадимівна;

 Бойко Максим Олександрович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№7

01.07.2019

№016-020

 спортсмени

Широкодолинська сільська рада 03.07.2019

№013-015

 Василенко Сергій Валер'янович, тренер Малинського спортивного клубу "Оазис", заслужений тренер України;

 Краснокутський Віталій Миколайович, тренер Малинського спортивного клубу "Оазис";

 Зубко Єлизавета Володимирівна, майстер спорту України міжнародного класу, дворазова чемпіонка Європи, Малинський спортивний клуб "Оазіс"

 Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини" 24.06.2019

№012

----------------------------------------------------- Колекція 14.06.2019

№011

 Фомін Олександр Іванович, старший тренер дитячого спортивного клубу   Рада ветеранов Ассоціаціі дзюдо "Вікторія", м. Одеса. 10.06.2019

№007-009

 Сліпченко Олександр Володимирович, президент Української федерації Комбат-самозахист ICO, м.Київ;

 Джига Віталій Іванович, президент південного відокремленого відділення Комбат-самозахист ICO, м. Одеса;

 Тюрін Олександр Вікторович, президент спортивного клубу карате-до Кейко-дзен м. Одеса

 Рада ветеранов Ассоціаціі дзюдо "Вікторія", м. Одеса.  10.06.2019

№004-006

 спортсмени

Сисюк Вадим Миколайович

10.06.2019

№001;

№002;

№003

 Карабут Кирило Вячеславович;  

 Вишневецький Володимир Романович; 

 Зелінський Віталій Ігорович 

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №6

03.06.2019




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовити продукцію ВТО "ОРДЕН"