Медаль "За добру справу"
Медаль

Артикул: ВТО_248-2

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення

 

Добрим людям за добрі справи

 

Дата заснування: 17 лютого 2018 року

Ведення реєстру та розміщення матеріалів в Алеї Славі здійснюється безкоштовно 


    






 

 

 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

медаллю "За добру справу"


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019-2021 роки

 

  №  нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

 

Дата/Наказ

№573

 гідний громадянин України

ВГО "Українська Служба Порятунку"

17.01.2022

№567-571

гідні громадяни України

ВГО "Чорнобильці Буковини"

03.12.2021

№551-566

партнери БО БФ "Карітас Краматорськ":

 Яворський Олексій Володимирович;
 Кіселик Володимир Васильович;
 Загоруйко Юрій Ігорович;
 Лоза Петро Іванович;
 Семен Віктор Михайлович;
 Гонтарик Роман Васильович;
 Древоріз Василь Васильович;
 Марцинковський Степан Йосифович;
 Красильников Андрій Михайлович;
 Найда Мілан;
 Працьовитий Богдан Романович;
 Гера Юрій Григорович;
 Годісь Володимир Володимирович;
 Юськів Володимир Васильович;
 Лупій Олексій Олексійович;
 Копровський Іван Михайлович

БО БФ "Карітас Краматорськ"

03.12.2021

№537-550

гідні громадяни України

Громадська організація "Захисники Батьківщини"

29.11.2021

№534-536

 волонтери

Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради

01.11.2021

№533 

Говорун Марина Сергіївна, тренер КУ "МІСЬКИЙ ЦЕНТР ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ" м. Суми 

військовий комісар Сумського обласного ТЦК та СП

 №10 14.10.2021

№532

 благодійник

 Бондаренко Олександр

19.10.2021

№531

 Гайдай Вадим Олександрович, майстер-приймальник Автоцентру "Лига Люкс" - офіційний дилер Infiniti

 ГО "Асоціація Хмельницьких ринків"

12.10.2021

№529

 Вергелес Петро Григорович, голова Білоцерківського районного товариства бджолярів

 БМГО "Інвалідів, ветеранів Чорнобиля"

06.10.2021

№527-528

 волонтери

Виконавчий комітет Калуської міської ради

01.10.2021

№525-526

 благодійники

ГО "Ветеранів всіх війн Переченщини"

29.09.2021

№522-524

 ФО-П Сноз Анатолій Іванович;
 ФО-П Сноз Іван Володимирович;
 ФО-П Пяновський Анатолій Владиславович

 ГО "Асоціація Хмельницьких ринків"

17.09.2021

№515-521

 благодійники

 Великобагачанська селищна рада

17.09.2021

№511-514

 волонтери

  Цис Юрій Олексійович

16.09.2021

№508-510

 волонтери

 Самойлов Сергій

15.09.2021

№507

 віце-президент ГО СК "Десятка" Бондаренко Микита Олександрович

  Колективу ГО СК "Десятка"

16.09.2021

№506

 Шматко Раїса Юріївна, бойова волонтерка

 Заступник ВГО "Країна" Володарська Л.В.

24.08.2021

№505

 волонтер

 ГО «Софіївська асоціація УБДіАТО» Дніпропетровська область,

17.08.2021

№504

 Кофанова Світлана Анатоліївна, інженер ВВТУ АТ «Хмельницькобленерго»

 Хмельницький обласний Комітет сприяння реалізації положень Конституції України

07.08.2021

№503

 Ліана Мирвода, фахівець організації категорії "А"

 ВГО "Українська Служба Порятунку"

02.08.2021

№500-502

 волонтери

 БО "БФ "Карітас Краматорськ"

29.07.2021

№498;

№499

 Пехтеров Сергій, фахівець організації категорії "А";

 Хижняк Максим, фахівець організації категорії "А"

 ВГО "Українська Служба Порятунку"

02.08.2021

№497

 Падалка Артем Борисович

 ГО "АСТЕРІКС"

15.07.2021

№492-496

 гідні громадяни України

 Орловський Марк Семенович

09.07.2021

№487-491

 гідні громадяни України

 ГО "АСТЕРІКС"

08.07.2021

№484-486

 Лісник Тетяна Олександрівна;
 Бухтіярова Наталія Володимирівна;
 Петрова Олена Юріївна

 Панчук Лариса Анатоліївна

16.06.2021

№478-483

 Родина Юрія та Наталі Лепесевичів;;

 Родина Галини та Івана Петренків;

 Ганна Наконечна;

 Людмила Яковлєва;

 Александрс Руднікс;

 Любов Денєва

 Товариство підтримки України (Латвія)

23.08.2021

№477

 волонтер

 Товариство підтримки України (Латвія)

24.06.2021

№472-476

 співробітники МВС

Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту"

07.06.2021

№471

  офіцер МВС

Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

03.06.2021

№470

 Бриндіков Олег Леонідович, командир підрозділу фізичної охорони суддів Територіального управління Служби охорони у Хмельницькій області

 ГО "Асоціація Хмельницьких ринків"

01.06.2021

№468-469

 митці

 ГО "Проскурів-Фест"

26.05.2021

№467

 Сосюк Віталій Дмитрович, завідувач Меморіалу героїчної оборони Одеси

 Комунальна установа "Одеський історико-краєзнавчий музей"

14.05.2021

№466

 Рикун Вікторія Анатоліївна, приватний підприємець

 ГО Асоціація Хмельницьких ринків

13.05.2021

№465

 Громадська організація  «Чиста Україна»

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№5

05.05.2021

№450-464

 Начальник групи підполковник Біленко Володимир Сергійович;

 Заступник начальника групи полковник Подольян Юрій Михайлович;

 Офіцер пошукового відділення старший лейтенант Груба Ігор Володимирович;

 Командир пошукового відділення майор Савенко Валентин Костянтинович;

 Офіцер пошукового відділення майор Чернявський Святослав Олександрович;

 Офіцер пошукового відділення капітан Казмірук Антоніна Миколаївна;

 Старший водій молодший сержант Писаренко Геннадій Анатолійович;

 Водій прапорщик Загребельний Олександр Васильович;

 Водій старший солдат Журбенко Ігор Анатолійович; 

 Водій старший солдат Патретний Віталій Миколайович

 Водій старший солдат Голік Костянтин Федорович

 Водій сержант Дворський Євгеній Миколайович

 Водій солдат Клименок Павло Костянтинович;

 Нагаєць Олександр Миколайович;

 Нещадим Олег Олегович

 БО БФ "Карітас Краматорськ"

 30.04.2021

№449

 Галкін Григорій Якимович, засновник «ЛІГА-СЕРВІС-К», депутат Хмельницької обласної ради

 ГО Асоціація Хмельницьких ринків

01.04.2021 

№448

 учасник АТО/ООС

 Тарновецький Іван Васильович

22.03.2021

№447

 Ройзен Ілля Самуілович

 Gary Tabach Captain (R) U.S.Navy

№03

01.03.2021

№446

 військовослужбовець

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

10.03.2021

№445

 гідний громадянин України

 Українське історико-техничне товариство

02.03.2021

№444

 Рикун Оксана Анатоліївна, директор фірмової мережі «Рикун Продукт»

 Хмельницький обласний Комітет сприяння реалізації положень Конституції України

11.02.2021

№443

 гідний громадянин України

ГГО "Українська Армія Спасіння"

08.02.2021

№442

 Єколова Поліна Дмитрівна

 19-ДПРЧ Деснянського РУ ГУ ДСНС України

02.02.2021

№441

 Кізлик Павло Валентинович

 ГУ ДСНС України у Вінницькій області

19.04.2021

№440

 Грозовська Оксана

 Сопов Андрій Володимирович

22.01.2021

№439

 Заклецький Олександр

 патріоти України та Литви

15.01.2021

№438

 Ходецький Павло Анатолійович, тренер-викладач з кікбоксингу Хмельницького міського центру по роботі з дітьми та підлітками

 Хмельницький обласний Комітет сприяння реалізації положень Конституції України

14.01.2021

№437

 Президент Академії Практичної Парапсихології, доктор Філософії, професор, академік Лисяк Руслан Іванович

 Вчена Рада Академії Практичної Парапсихології

11.01.2021

№427-436

 волонтери

ГО «ЧОО «Чорнобильці Буковини»

09.12.2020

№426

 гідний громадянин України

Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експретно-криміналістичного центру МВС України

04.12.2020

№421-425

Гейєр Олександр Вікторович - №421,

Михайлов Даніїл Костянтинович - №422,

Давиденко Семен Леонідович - №423,

Дяченко Владислав Анатолійович - №425,

Яблуновський Олег Володимирович -№ 424

Громадська організація "Захисники Батьківщини"

27.11.2020

№420

 Лядський Ігор Костянтинович

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

03.12.2020

№419

 Джумська Людмила Вікторівна, методист навчально-методичної лабораторії управління розвитком регіональної освіти

 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

27.11.2020

№413-418

 Афанасьєва Альона Валеріївна, куратор Всеукраїнського проєкту «Юний миротворець» Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №118 Харківської міської ради Харківської області;
 
Варакса Лариса Миколаївна, координатор творчої майстерні «Мир в наших долонях» Харківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №157 Харківської міської ради Харківської області, кураторі правозахисних 6 проєктів та районної школи омбудсменів;
 
Григорова Вікторія Петрівна, координатор творчої майстерні «Мир в наших долонях» Харківської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №85 Харківської міської ради Харківської області;
 
Третяк Лідія Олександрівна, координатор Всеукраїнського проєкту «Школа миру» Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №70 Харківської міської ради Харківської області;
 
Овдієнко Вікторія Вікторівна, координатор творчої майстерні «Мир в наших долонях» Харківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №70 Харківської міської ради Харківської області;
 
Комишан Руслан Григорович, голова районної дитячо-юнацької громадської організації «Сузір’я», голова Центру планування та розвитку Харківської міської організації учнівського самоврядування, куратор районного Центру волонтерів «Милосердя», учень 11-А класу Харківської гімназії №163 Харківської міської ради Харківської області

 ГО «Об'єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війні"

27.11.2020
№408-412  Куліш Катерина Вікторівна, куратор Всеукраїнського проєкту «Школа миру» Харківської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №85 Харківської міської ради Харківської області;
 Афанасьєва Оксана Віталіївна, куратор Всеукраїнського проєкту «Юний миротворець» Харківської гімназії №163 Харківської міської ради Харківської області;
 Лозова Катерина Сергіївна, куратор Всеукраїнського проєкту «Школа миру»
Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №70 Харківської міської ради Харківської області;
 Кравченко Оксана В’ячеславівна, координатор Всеукраїнського проєкту «Юний миротворець» Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №157 Харківської міської ради Харківської області
 Бульба Вікторія Валеріївна, куратор Всеукраїнського проєкту «Юний миротворець» Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №168 Харківської міської ради Харківської області
 ГО "Об'єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війні"

16.09.2020

№345-407  волонтери  Орловський Марк Семенович

09.09.2020

№343-344  волонтери  Орловський Марк Семенович

01.09.2020

№342  волонтер  ДУК ПС

26.12.2019

№341  Цуркіна Ірина Олександрівна, начальник відділу культури і туризму Якимівської селищної ради  Якимівська районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

14.02.2020

№339-340  волонтер  Джурило Іван Іванович 26.08.2020
№331-338  волонтери  Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України 20.08.2020
№323-330  Нагорний Петро Іванович;
 Старухін Руслан Валерійович;
 Залізний Микола Володимирович;
 Кліщук Наталія Михайлівна;
 Довгалюк Наталія Петрівна;
 Нагорна Ірина Андріївна;
 Бойко Катерина Олексіївна;
 Колумбет Віктор
 БО "Відкрите серце" 25.08.2020
№320-322  волонтери Обухівська районна рада ветеранів 08.09.2020
№319  волонтер  ГО "Всеукраїнська асоціація журналістів "4 влада" 31.07.2020
№317-318  волонтери Хмельницька ветеранська Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 15.07.2020
№316  Макошиба Віталій  ВГО "Українська Служба Порятунку"

№02-04/20-9

№310-315  волонтери  Вінницький обласний осередок громадської організації “Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту”

26.06.2020

№309  гідний нромадянин України  Начальник ПКТрУ НГУ

19.06.2020

№308  Клименко Владислав Іванович, пілот повітряної кулі  ВГО "КРАЇНА"

01.06.2020

№307  волонтер  Сокур Володимир Вікторович

28.05.2020

№306  гідний громадянин України  Якимівська районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

04.05.2020

№305  Ломакіна Ольга Василівна, головний лікар  Головний редактор Міжнародного наукового видання «Agricultural and Resource Economics: International Scientific E-Journal», академік АЕН України Сумець Олександр Михайлович

04.03.2020

№304  БФ "Кошик Добра"  Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

№2

27.02.2020

№303  гідний громадянин України  ГС "Всеукраїнський Союз"

12.02.2020

№302  Поліградова Ольга Григорівна  Старобільська спілка ветеранів АТО та волонтерів

04.02.2020

№301  Лексіна Алла Сергіївна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування  Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради

10.01.2019

№297-300  Олександр Андрійович Паларієв – директор Центру етнографічного, сільського зеленого туризму і родинного відпочинку «Фрумушка Нова», Одеська область,
Тарутинський район;
 Сімвуліді Василь Георгійович, голова Одеської громади греків ім. Г.Г.Маразлі;
 Шварцман Роман Маркович, голова Асоціації євреїв -  в’язнів гетто і концтаборів, один з організаторів створення музею Голокосту в м. Одесі;
 Волков Петро Георгійович. голова Одеського обласного гагаузького національно-культурного товариства «Бірлік», заслужений лікар України
 Рада представників національно-культурних товариств Одещини

№12

02.12.2019

№296  Корецький Роман Дмитрович  Плавальний клуб "Євро-Львів" УПА Мастерс 17.12.2019
№295,294 Бігун Владислав Анатолійович, керівник ГО КВС «SPOTTER»;

Ярмак Євген Олегович, заступник керівника ГО КВС «SPOTTER»

 ВГО "Чорні Крила" 05.12.2019
№290-293  волонтери АТО/ООС  Голова Ради ГО "Захист" 28.11.2019
№289  гідний громадянин України  Старобільська міська рада Луганської області 28.11.2019
№287-288  гідни громадяни України  Рада ветеранів ОВС Дарницького ГП ГУНП в м. Києві 11.11.2019
№275-286  волонтери  ГО "Миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни" 08.11.2019
№265-274  гідни громадяни України  ГО "ЧОО Чорнобильці Буковини" 24.10.2019
№261-264  волонтери  Спілка ветеранів АТО Харківської області 10.10.2019
№257-260  волонтери  ГО "Миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни" 08.11.2019
№256  гідний громадянин України  Орловський Марк Семенович 05.11.2019
№254-255  волонтери  ГО "Інваліди Чорнобиля" 03.10.2019
№253  Дайнеко Тимофій Андрійович, молодший віце-урядник  ГО "Чернігово Сіверська Січ" 01.10.2019
№248-252  волонтери  Валківська районна організація ветеранів АТО 23.09.2019
№247  гідний громадянин України  Седляр Олена Володимирівна, м.Київ 13.09.2019
№246  Лях Віктор Васильович  Сумський ОВК 10.09.2019
№245  гідний громадянин України  Федерація хокею України 10.09.2019
№244  гідний громадянин України  Луганський Вадим Васильович, смт. Межова Дніпропетровська область 23.08.2019
№243  гідний громадянин України  ГО "РУХ МИРУ" 16.08.2019
№242  Палій Віталій Петрович -заступник директора Житомирського будівельного коледжу  Діденко Володимир Миколайович ЖОГО «Фонд імені В.О. Кременицького» 16.08.2019
№240-241  гідни громадяни України  Крутько Іван Афанасьевич 13.08.2019
№236-239  гідни громадяни  представник ВГО «Країна» Ляшенко Юрій Анатолійович 06.08.2019
№211-235  гідни громадяни України  Чернігівська обласна організація Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України 29.07.2019
№207-210  меценати  Валківська районна організація ветеранів АТО 22.07.2019
№201-206  волонтери  Орловський Марк Семенович 09.07.2019
№200  волонтер  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 08.07.2019
№197-199  меценати  Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України 03.07.2019
№196  волонтер  Камчатний Микола Григорович 02.07.2019
№195  меценат  ВГО "Журналісти проти корупції" 22.05.2019
№193-194  Демиденко Олексій Павлович;

 Новак Микола Васильович

 Кафедра військової подготовки НУБіП України 20.05.2019
№191-192  волонтери  Орловський Марк Семенович 15.05.2019
№190  меценат  Білий Богдан Васильович 02.05.2019
№186-189  волонтери  БФ "Україна-це Я" 25.04.2019
№185  -----------------------------------------------  Колекція 25.04.2019
№184  Ольга Скоробогатова, доцент кафедри загальної і медичної психології НМУ імені О.О. Богомольця  Асоціація з медичної та психологічної реабілітації

№12

02.12.2019

№183  ------------------------------------------------  Колекція 15.04.2019
№180-182  волонтери  Гвяздовський Ігор Леонідович 15.04.2019
№175-179  меценати  Командування 58 бригади 09.04.2019
№172-174  волонтер  Гвяздовський Ігор Леонідович 09.04.2019
№171

 меценат

 Крук М.М.

09.04.2019
№161-170

 меценати

 ГО ЧОО "Чорнобильці Буковини"

25.03.2019
№157-160

 Малахов Анатолій Сергійович;

 Божко Кирило Валентинович;

 Острась Вікторія Русланівна;

 Веденьєва Еліна Олегівна

 Керівництво ХНДІК

25.03.2019
№155-156

 благодійники

 ГО "Громадська рада з розвитку с. Підмихайля"

18.03.2019
№152-154

 волонтери

 Шульга Євген Вячеславович, м. Кременчук Полтавська область

18.03.2019
№147-151

 меценати

 ГО "Перевізька паланка Січового козацтва Запорозького"

19.03.2019
№145-146

 волонетри

 ВЖР "За вільну Україну"

13.03.2019
№144

Мамешина Марія Єгорівна

ВЖР "За вільну Україну"

23.09.2019
№142-143

 волонтери

 ВЖР "За вільну Україну"

13.03.2019
№141

Бекещенко Вікторія, керівник Дарницького центру позашкільного виховання

 ВЖР "За вільну Україну"

23.03.2019 
№140

-----------------------------------------------

  Колекція

11.03.2019

№138;

№139

Мельниченко Микола Вікторович

Йосипенко Микола Миколайович

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№03

01.03.2019

№137

 волонтер

 Діщенко Василь Михайлович

20.02.2019

№134-136

Дворянніков Олександр

Кузьмін Юрій

Горбань Олег

 ВГО "КРАЇНА"

№02

01.02.2019

№133

 волонтер

 ГО "Волонтери України"

08.02.2019

№131-132

 волонтери

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

08.02.2019

№130

 волонтер

 Якимівська районна організація Української Спілки ветеранів  Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 07.02.2019

№128-129

 співробітники

 Керівництво ХНДІК 29.01.2019

№118-127

 волонтери

 Blu/Yellow Litva, волонтер Наталія Прилуцька 09.01.2019

№117

 Євко Олег Олександрович

 Рада ветеранів ОВС Дарницького УП ГУНП вм. Києві 09.01.2019

№116

 Мусатов Владимир Вікторовіч

 Сєвєродонецький міський осередок ГО "Козацький
полк Імені Б. Хмельницького МГО "Українське козацтво"
03.01.2019

№115

 Бондарчук Василь Дмитрович, директор ДП "Обрій"

 Чернятинська ЗОШ І-ІІІ ст. Білий Богдан Васильович 08.01.2019


 2018 рік

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№114

 Миршавка Сергій Іванович, депутат Кам'янської міської ради

 ТОВ "Охоронна команія "Цитадель" 11.12.2018

№112-113

 Криленко Іван Іванович, лідер Всеукраїнської команди зі Street Workout "Barstylers" - №113;

 Мандич Денис Олексійович - №112

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 10.12.2018

№109-111

 волонтери

 Матвієвська Алла Юріївна 04.12.2018

№101-108

 волонтери

 Кочкін С.М. 04.12.2018

№100

 благодійник

 Громадська організація інвалідів м. Житомир 04.12.2018

№099

 Комунальне некомерційне підприємство "П'ятий Черкаський міський центр медико-санітарної допомоги Черкаської міської ради"

 Голова президії Обласного громадсько-соціального об'єднання "Асамблея інвалідів Черкащини" 29.11.2018

№090-098

 волонтери

 Гордійчук Тарас Миколайович, м. Дубно Рівненська область 29.11.2018

№080-089

 волонтери

 Сергій Петров
22.11.2018

№079

 волонтер

 ГО "Народна Рада Ічнянщини" 20.11.2018

№077-078

 Погорілець Михайло Степанович;

 Гошовський Андрій Васильович

 РО "РГ УАПЦ с. Нагірці Жовківського району Львівської області" 19.11.2018

№074-076

 волонтери

 Самойлов Сергій Іванович, м. Зміїв Харківська обл. 15.11.2018

№071-073

 волонтери

 Широкодолинська сільська рада 14.11.2018

№065-070

Лізарова Вікторія, волонтер;

Шишута Ольга, волонтер;

Денисюк Ірина, волонтер;

Подзерко Лариса, волонтер;

Мосієвич Лариса, волонтер;

Мед Марія, волонтер

ГО "Християн-волонтерів" 14.11.2018

№064

--------------------------------------------

 Колекція  06.11.2018

№063

 благодійник

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 05.11.2018

№062

Чернєцова Вікторія, волонтер

Голова Ради ВГО "Звитяга"

№1

01.11.2018

№061

 благодійник

 БФ "Допомога ветеранам АТО" 05.11.2018

№060

 благодійник

 Запорізька обласна ветеранська організація ГО "Асоціація ветеранів МВС України" 05.11.2018

№059

 благодійник

 Жуков Анатолій Степанович 05.11.2018

№058

 військовослужбовець в/ч А-1479

 ГО "Народна рада Ічнянщини"  

№055-057

 бійці АТО 

 Командир військовой частини А1939  22.10.2018 

№054

 благодійник

 Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС 18.10.2018

№053

 благодійник

 Вільхівська сільська рада Харківського района Харківської області 18.10.2018

№052

Кулик Сергій Миколайович

Вільхівська сільська рада 

22.10.2018

№051

 благодійник

 Вільхівська сільська рада Харківського района Харківської області

18.10.2018

№050

 благодійник

 Ткачук Р.В.

08.10.2018

№048-049

 благодійники

 ГО "РУХ МИРУ"

08.10.2018

№041-047 

 благодійники

 Blu Yellow Litva

20.09.2018

№040

 благодійник

 Васильківвська МіГО "Союз Чорнобиль Україна"

13.09.2018

№039

 благодійник

 ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№038

 благодійник

 Горбань Сергій Григорович, смт. Велика Багачка Полтавська обл. 27.08.2018

№037

 благодійник

 Губський Валерій Анатолійович, м. Олександрія Кіровоградська обл. 27.08.2018

№036

 благодійник

 Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дівізії";

 Всеукраїнська спілка учасникій війни

 КС ВД воїнам АТО

 Кульчицький Василь Олександрович

23.08.2018

№035

 Вербицький Сергій Іванович

 керівництво ХНДІК 17.08.2018

№034

 Мілютін Олександр Іванович

 БФ "Україна - це Я"

№08

01.08.2018

№032

№033

 благодійник

 Петрова Олена Федорівна

 БФ "Україна - це Я"

№08

01.08.2018

№022-031

 благодійники

 Базиленко А.Г. 13.08.2018

№021

 Баннов Геннадій Михайлович

 БО "Всеукоаїнський благодійний фонд "Наш рідний край" Герчак Сергій Михайлович 10.08.2018

№020

 Кисленко Михайло Мефодієвич, полковник

 Організація ветеранів м. Умань 03.08.2018

№017-019

 благодійники

 Вільхівська сільська рада 03.08.2018

№016*

 благодійники

  Керівник РО РГ Козацька церква Пресвятої Покрови ПЦУ 22.09.2020

№016

 Барашовець Ярослав Олександрович

 Камчатний Микола Григорович, м. Умань Черкаська обл.  10.07.2018 

№015

 Прескорник Сергій Васильович, член Міжнародної асоціації серійних бігунів (USRSA)

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№9

01.09.2020

№011-014

 благодійники

 Керівник РО РГ Козацька церква Пресвятої Покрови ПЦУ

22.09.2020

№008-010*

 волонтери

 МГО "Козацька громада"

01.10.2020
№010

 

 Сопов Олександр Михайлович

№7

02.07.2018

№009

 Богомолець Ольга Вадимівна

№7-д

06.07.2018

№008

 Всеукраїнського жіночого руху "За вільну Україну" Шматко Р.

№7-д

06.07.2018
№007

 отця Михайла Прядко

№7-д

06.07.2018
№006

 отця Михайла Прядко

№7-д

06.07.2018
№005

 Матяша Михайла Миколайовича

№7-д

06.07.2018
№004

 Матяша Михайла Миколайовича

№7-д

06.07.2018
№003

 Сопова Олександра Михайловича

№7-д

06.07.2018
№002

 Всеукраїнського жіночого руху "За вільну Україну" Шматко Р.

№7-д

06.07.2018
№001

 Богомолець Ольги Вадимівни

№7-д

06.07.2018




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовити продукцію ВТО "ОРДЕН"