Відзнака "Українська Берегиня"
Відзнака

Артикул: ВТО_240-1

Вартість комплекту: 250.00 грн.

 

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Чарівним жінкам - Берегиням України

 

Дата заснування: 19 травня 2017 року.

Ведення реєстру та розміщення матеріалів в Алеї Славі здійснюється безкоштовно

 

 

    







 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою "Українська Берегиня"


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

нагороди  

Кого нагороджено

За представленням

 ( організації або відповідальної особи) 

Дата/Наказ

№1603

 гідна жінка

Асоціація "Добре серце"

13.01.2022

№1601-1602

 гідні жінки

Сопов А.В.

24.12.2021

№1600

 Поражанська Зоя Елівна

Спілка бойових волонтерів СІОН

24.12.2021

№1599

 гідна громадянка України

Розум Г.М.

20.12.2021

№1598

 Боровик Людмила Андріївна, кандидат педагогічних наук, член-кореспондент Міжнародної кадрової академії, доцент Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

20.12.2021

№1596-1597

 гідні громадянки України

Спортивна школа Самсон-Право

20.12.2021

№1595

 Овсянникова Тетяна Борисівна

Котелевський Валерій Григорович

15.12.2021

№1594

 гідна жінка

Відокремлений підрозділ "Всеукраїнського об'єднання ветеранів"

10.12.2021

№1587-1589

 гідні громадянки України

ВГО "Чорнобильці Буковини"

03.12.2021

№1586

 Дітківська Катерина Василівна

Наухатько Олександр Корнійович

02.12.2021

№1583-1584

 гідні громадянки України

Заступник Голови ВГО "Країна" Володарська Л.В.

01.12.2021

№1582

 Шаповалова Олена Олексіївна

Спілка бойових волонтерів СІОН

01.12.2021

№1579-1581

 чарівні жінки

Гонтарь Віктор Миколайович

01.12.2021

№1577-1578

 гідні жінки

ГС "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО"

25.11.2021

№1576

 чарівна жінка

Гонтарь Віктор Миколайович

01.12.2021

№1574-1575

 гідні громадянки України

Народний депутат Остапенко А.Д.

01.11.2021

№1573

 Таран Валентина Миколаївна

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА».

01.11.2021

№1572

 гідна громадянка України

Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради

01.11.2021

№1566-1571

 гідні жінки

Орловський Марк Семенович

27.10.2021

№1565

 Паламарь Інна Олександрівна

ГО "Фестивальний центр "SuperStar"

№1

13.11.2021

№1557-1571

 гідні жінки

Орловський Марк Семенович

27.10.2021

№1555-1556

 гідні громадянки України

10 ОГШБ

18.10.2021

№1552-1554

 чарівні жінки

Цис Ю.О.

18.10.2021

№1550-1551

 чарівни жінки

Баліцький Володимир

11.10.2021

№1549

 Сила Тетяна Олександрівна

30 ОМБр

07.12.2021

№1546-1548

 чарівні жінки

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

01.10.2021

№1544-1545

 представники ГО

Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області "Честь та праця"

30.09.2021

№1542-1543

 -----------------------------------

Колекціонер

29.09.2021

№1541

 гідна громадянка України

Громадська організація "Чернігово-Сіверська Січ"

28.09.2021

№1533-1540

 співробітниці

ГКП ВКГ "Міськводоканал" ПМР

27.09.2021

№1527

 чарівна жінка

Недяк Олег Вячеславович

14.09.2021

№1523-1526

 сотник Завалкова Альона Олександрівна;
 Сердюкова Ольга Василівна;
 Кравченко Ірина Олександрівна;
 Крамна Валентина Вікторівна

ГО «Єврейський козацький курінь», МГО "Козацтво Запорізьке", Дніпровська міська рада

30.09.2021

№1522

 гідна громадянка України

Жовтоводська міська ГО "Козацький полк "Жовтоводський"

01.09.2021

№1521

 чарівна жінка

Александрович Георгій Борисович

31.08.2021

№1520

 гідна громадянка України

ГО "За майбутнє України"

25.08.2021

№1519

 співробітниця НПУ

Національна поліція України

25.08.2021

№1516-1518

 --------------------------------------------

Колекція

20.08.2021

№1515

 Гур Світлана Микитівна

Сім'я Корсун

20.08.2021

№1514

 чарівні жінки

Сарненська РГО "Наше місто"

19.08.2021

№1512-1513

 гідні громадянки України

Громадська організація «Черкаська обласна організація ВГОІ «Союз Чорнобиль України»

19.08.2021

№1504-1510

 жінки - митці

ГО "Кращий художник"

16.08.2021

№1503

 гідна волонтерка

ГС "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО"

09.08.2021

№1499-1502

 гідні громадянки України

ДФС України

06.08.2021

№1498

 військовослужбовець

Баліцький Володимир

05.08.2021

№1491-1497

 гідні жінки

Цис Ю.О.

21.07.2021

№1487-1490

 гідні громадянки України

Вінницьке обласне об'єднання "Інваліди Чорнобиля"

12.07.2021

№1485-1486

 солдат Кузнецова Тетяна Володимирівна;

 старший солдат Забєліна Юлія Сергіївна

командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

18.06.2021

№1484

Клімова Леся Володимирівна, Старший викладач Джуринської дитячої музичної школи с. Джурин Вінницька обл.

ГО "Проскурів-Фест"

18.12.2021

№1483

 Гаврилюк Лілія Борисівна, Керівник Зразкового аматорського
хореографічного колективу «Сонечко» Центр культури та дозвілля Агрономічної сільської ради Вінницького району, Вінницької області с. Агрономічне Вінницька обл.

ГО "Проскурів-Фест"

16.10.2021

№1482

 Макаренко Ольга Анатоліївна, Керівник Вокального ансамблю «Дивограй» Августівський Будинок Культури Усатівська ОТГ
с. Августівка Одеська обл.

ГО "Проскурів-Фест"

16.10.2021

№1481

 Шморгун Л.Г.

Союз Козацтва України

24.05.2021

№1480

 гідні громадянки України

ГО "Софіївська асоціація УБД і АТО" Дніпропетровська область

14.06.2021

№1477-1479

 гідні жінки

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради

14.06.2021

№1474-1476

 чарівні жінки

ГО "За щасливе Майбутнє"

11.06.2021

№1471-1473

 гідні громадянки України

Відділення поліції №4 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області

04.06.2021

№1470

 Недашківська Раїса Павлівна, краєзнавець

Асоціація інтелігенції Житомирської області

21.05.2021

№1463-1469

 чарівні жінки

Цис Ю.О.

21.05.2021

№1461-1462

 -------------------------------

Колекція

18.05.2021

№1460

 гідна жінка

Селянське козацтво України

13.05.2021

№1459

 гідна громадянка України

Жовтоводська міська ГО "Козацький полк Жовтоводський"

13.05.2021

№1458

 гідна громадянка України

Флорінський Роман Сергійович

07.05.2021

№1457

 чарівна жінка

ГГО "Українська Армія Спасіння"

05.05.2021

№1454-1456

 гідні громадянки України

Цис Ю.О.

26.04.2021

№1453

 Кузіна Лариса Михайлівна, ст. медсестра ЗСУ

Підрозділ Військових Капеланів

22.04.2021

№1448-1452

 гідні громадянки України

Орловський Марк Семенович

19.04.2021

№1444-1447

 чарівні жінки

ГО "Черкаська обласна організація ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль України"

16.04.2021

№1426-1443

 гідні громадянки України

КСН М-НУ "Дніпровський"

16.04.2021

№1425

 ----------------------------------------

Колекціонер

01.04.2021

№1424

 Бєлоусова Лариса Петрівна

ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона

31.03.2021

№1422-1423

 ----------------------------------------

Колекція

16.03.2021

№1418-1421

 співробітници НПУ

Національна поліція України

16.03.2021

№1417

 Ткаченко Валентина Валентинівна

БО БФ "Банк добра" м. Житомир

15.03.2021

№1415-1416

 гідні громадянки України

Вінницьке обласне об'єднання "Інваліди Чорнобиля"

15.03.2021

№1414

 співробітниця НПУ

Національна поліція України

11.03.2021

№1413

--------------------------------------

Колекція

05.03.2021

№1411-1412

 чарівні жінки

Громадське формування з охорони громадського порядку та Державного кордону "Штурм"

04.03.2021

№1401-1410

 гідні громадянки України

Боровик Іван Іванович

04.03.2021

№1395-1400

 ст.с. Тихоненко Наталія Володимирівна;

 ст.с. Піняшко Ольга Василівна;

 ст.с. Демчик Інеса Юріївна;

 Літун Марина Юріївна;

 Голка Ірина Володимирівна;

 Ремесник Оксана Володимирівна

БФ "Україна - це Я"

02.03.2021

№1392-1394

 гідні громадянки України

ГО "Народна Рада Ічнянщини"

03.03.2021

№1391

 Кисленко Олеся Олександрівна

ГО "Народна Рада Ічнянщини"

05.03.2021

№1390

 Пащинська Людмила Йосипівна

Українське історико-техничне товариство

№3

10.05.2021

№1389

 Шумська Світлана Вікторівна

Українське історико-техничне товариство

02.03.2021

№1372-1388

 жінки - військовослужбовці

300 НТП А1414

01.03.3021

№1362-1371

 Дячук Ольга Володимирівна;
 Боровець Наталія Олександрівна;
 Василенко Галина В’ячеславівна;
 Бакалова Наталія Петрівна;
 Комериста Анна Олександрівна;
 Давилець Дар’я Олегівна;
 Дзюбак Владислава Сергіївна;
 Блажкевич Роксолана Ігорівна;
 Кірюхіна Світлана Олександрівна

Бахмутська РДА

01.03.2021

№1356-1361

 гідні громадянки України

Шульга Ігор Сергійович

23.02.2021

№1355

 Медведь Лоліта Миколаївна, старший викладач кафедри технологій харчових виробництв і ресторанного господарства ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 №02

01.02.2021

№1354

 Плюта Алла Іванівна,  майстер виробничого навчання ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського»

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 №02

01.02.2021

№1351-1353

 чарівні жінки

Цис Юрій Олексійович

19.02.2020

№1345-1350

 Майборода Юлія Володимирівна, Волонтер;
 Щербина Олена Анатоліївна, Волонтер;
 Гаркавенко Ірина Володимирівна, Старшина;
 Кузьменко Катерина Віталіївна, Молодший сержант;
 Чорна Світлана Миколаївна, Сержант;
 Кошова Лариса Миколаївна, Волонтер

ГО "Громадський Блокпост"

16.02.2021

№1342-1344

 справжні Берегині

Шульга Ігор Сергійович

16.02.2021

№1334-1338

 чарівні жінки

Військова частина А3435

16.02.2021

№1329-1333

 --------------------------------

Колекція

02.02.2021

№1328

 Яцюк Надія Євстахіївна

Андрушівська районна рада ветеранів

04.01.2021

№1326-1327

 справжні Берегині

Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та службицивільного захисту

17.12.2020

№1325

 чарівна жінка - Берегиня України

Орловський Марк Семенович

17.12.2020

№1324

 гідна громадянка України

Громадська організація «Черкаська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

14.12.2020

№1322-1323

 справжні Берегині

Христинівська ГОЇ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ»

10.12.2020

№1312-1321

 справжні Берегині

ГО «ЧОО «Чорнобильці Буковини»

09.12.2020

№1311

 гідна громадянка України

Підрозділ військових капеланів

08.12.2020

№1310

 Зеленкова Олена Сергіївна

ГО "Україна - це Я"

04.12.2020

№1309

 --------------------------------------

Колекція

03.12.2020

№1308

 гідна громадянка України

ГО "Спілка ветеранів АТО м. Рубіжне"

30.11.2020

№1305-1307

 Лівшун Антоніна Валентинівна;

 Гріньова Анастасія Юрівна;

 Юрченко Наталія Михайлівна

БО "Відкрите серце"

27.11.2020

№1304

 солдат Тендітна Олеся Анатоліївна

Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

23.11.2020

№1303

 гідна громадянка України

Орловський Марк Семенович

12.11.2020

№1302

 Фоміна Ірина Борисівна

Асоціація інтелігенцїі Житомирської області

04.11.2020

№1301

 Миронець Ольга Василівна

ВГО "КРАЇНА"

№11

02.11.2020

№1300

 старший бойовий медик Чапкіна Людмила Дмитрівна

Командування 35 ОБрМП

28.10.2020

№1299

 -------------------------------------------

Колекція

16.10.2020

№1298

 гідна громадянка України

ГО "Царичанський козацький полк імені сотника Павла Семенова"

12.10.2020

№1291

 гідна громадянка України

Дідик Микола Іванович

09.10.2020

№1286-1290

 справжні Берегині

ГО "Українська Військова Організація"

07.10.2020

№1285

 Лисюк Раїса Павливна, гуртова

ГО "ШКОУ ім. В.Ракуленка"

05.10.2020

№1283-1284

 Костинюк Тетяна Василівна;

 Волянська Ружена Ігорівна

ГО Всеукраїнський жіночій рух "За вільну Україну"

05.10.2020

№1280-1282

 гідні громадянки України

ГО «Софіївська асоціація УБДіАТО» Дніпропетровська область

02.10.2020

№1277-1279

 справжні Берегині

Велика Рада отаманів України

30.09.2020

№1267-1276

 гідна громадянка України

Боровик Іван Іванович

29.09.2020

№1266

 курінна Гончаренко Гафія Іванівна

ГО "ШКОУ ім. В.Ракуленка"

25.09.2020

№1265

 Макарчук Анастасія Василівна, вчитель Житомирської міської гуманітарної гімназії №23

Махорін Геннадій Леонідович

25.09.2020

№1261-1264

 Нечипоренко Надія Олександрівна;
 Солодкая (Веліченко) Галина Миколаївна;
 Зайцева Валентина Вікторівна;
 Конфетчієва Зібіде Халілівна

Іськов Олександр Володимирович

22.09.2020

№1260

 гідна громадянка України

Національна поліція України

23.09.2020

№1256-1259

 Кудальцова Раїса Степанівна;
 Романюта Раїса Андріївна;
 Мелепсик Ніна Кузьмінічна;
 Рудамьоткіна Олександра Яківна

Іськов Олександр Володимирович

22.09.2020

№1255

 Кривуля Софья Андріївна

Дурницький Олександр Вячеславович

15.09.2020

№1254

 Єлісєєва Алла Віталіївна, методист коледжу

Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету

18.09.2020

№1252-1253

 ---------------------------------

Колекціонер

09.09.2020

№1218-1251

 дружини військовослужбовців

Кузьмичов Максим Сергійович

28.08.2020

№1217

 гідна громадянка України

Громадська організація культурно-спортивне об'єднання інвалідів м. Житомир

17.08.2020

№1216

 Головченко Світлана Василівна

Підрозділ Військових капеланів

14.08.2020

№1215

 Глушач Оксана Юріївна

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№8

03.08.2020

№1207-1214

 гідні громадянки України

УСГтаМПЗ Адміністрації Держприкордонслужби

03.08.2020

№1201-1206

 гідні громадянки України

Рожанська Катерина Вікторівна, м. Світлодарськ

04.03.2020

№1149-1200

 гідні громадянки України

УСГтаМПЗ Адміністрації Держприкордонслужби

03.08.2020

№1148

 Юянець Катерина Григорівна

Андрушівська районна рада ветеранів

31.07.2020

№1147

Куцина Наталія Ярославівна

Булах Наталія Юріївна, м. Ужгород

29.07.2020

№1146

 Бойко Ліля Миколаївна

 Заступник Голови ГО "Країна" Володарська Л.В.

27.07.2020

№1145

 гідна громадянка України

 Волинська федерація ветеранів велоспорту "Авангард-Волинь"

23.07.2020

№1137-1144

 ------------------------------------------

 Колекціонер

17.07.2020

№1136

 гідна громадянка України

 ГО "Українське козацтво"

21.07.2020

№1134-1135

 Топчий Лариса Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри
української мови і літератури ІДГУ;

 Берестецька Олена Петрівна, викладач кафедри загального мовознавства, слов’янських мов та світової літератури ІДГУ

 Ізмаїльський державний
гуманітарний університет

14.07.2020

№1133

 Абискалова Тетяна Мартем'янівна

Войцешук Володимер Петрович

09.07.2020

№1130-1132

 Волкова Наталія Віталіївна;

 Гришина Тетяна Володимирівна;

 Мальцева Валентина Валентинівна

Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Л.В. Володарська

02.07.2020

№1129

 Бакунець Марина Віталієвна

Підрозділ військових капеланів

25.06.2020

№1126-1128

 гідні громадянки України

Військова частина А2920

25.06.2020

№1125

 чарівна жінка

ГО "Черкаська обласна організація ВГОІ "Союз Чорнобиль України"

10.06.2020

№1124

 чарівна жінка - Берегиня України

Міщенко Іван Петрович, генерал-лейтенант

27.05.2020

№1120-1123

 справжні Берегині України

Волонтери "Лелеки"

22.05.2020

№1119

 Вітер Світлана Анатоліїна, поетеса, майстер народної творчості, членкиня "Просвіти"

Житомирська обласна організація ВУТ "Просвіта" ім. Тараса Шевченка

22.05.2020

№1118

 Півко Людмила Олексіївна

ВГО "КРАЇНА"

19.05.2020

№1117

 ----------------------------------------------------------

Колекція

15.05.2020

№1116

 чарівна жінка - Берегиня України

Луганське обласне формування ГФ ОГП ДК

12.05.2020

№1115

 ----------------------------------------------------------

Колекціонер

16.04.2020

№1111-1114

 Лаврик Ніна Тихонівна, пенсіонер;

 Решетник Надія Іванівна, пенсіонер;

 Заноза Алла Василівна, завідувач ДНЗ №1 с. Городківка, пенсіонер;

 Семенюк Галина Василівна, страховий агент СК "Ю-БІ-АЙ-КООП"

ГО "Крижопільська районна організація ветеранів"

10.04.2020

№1110

 Чернецька Любов Володимирівна

ГО "Спілка ветеранів АТО"

09.04.2020

№1108

 Федів Олександра Ігорівна

Івженко Олександра Ігорівна

№03

02.03.2020

№1107

 гідна громадянка України

Чорнобильський відділ Подільського району м. Києва

12.03.2020

№1105

-------------------------------------------------

Колекція

10.03.2020

№1103-1104

 гідні громадянки України

ВГО "ВКВ", верховний отаман Каленяк В.П.

06.03.2020

№1101-1102

 гідні громадянки України

Горобець Олександр, м. Київ

05.03.2020

№1077-1100

 гідні громадянки України

МСЕК м. Івано-Франківськ

03.02.2020

№1076

 голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко

 командування 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова

06.03.2020

№1074-1075

 співробітники НПУ

Національна поліція України

27.02.2020

№1061-1073

справжні Берегині

Заступник командира Військової частини А3435

26.02.2020

№1051-1060

 гідні громадянки України

ГО "Культурно-спортивне об'єднання інвалідів"

25.02.2020

№1022-1050

 гідни громадянки України

Херсонська обласна організація профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України

28.02.2020

№1021

Нечай Жанна, старший інспектор СОАЗОРК УПО в Херсонській області.

Херсонська обласна організація профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України  06.03.2020

№1004-1020

 гідні громадянки України

ГО "Культурно-спортивне об'єднання інвалідів"

25.02.2020

№1002-1003

гідні громадянки України

Командир військової частини А3435

04.03.2020

№999-1001

 гідні громадянки України

ГО "Культурно-спортивне об'єднання інвалідів"

25.02.2020

№989-998

 спрвжні Берегині

Волошина Дарина Сергіївна

21.02.2020

№988

 Хохолькова Ірина Павлівна

 ГО "Фестивальна Україна"

№10

04.10.2020

№987

 Гирка Ніна Павлівна, волонтер

Громадська спілка "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО"

10.02.2020

№986

 гідна громадянка України

Денисенко Денис

07.02.2020

№985

 справжня Берегиня

Запорізька обласна ветеранська організація ГО "Асоціація ветеранів МВС України"

06.02.2020

№976-984

 гідні громадянки України

Відділ культури Павлоградської міської ради 05.02.2020

№974-975

 гідні громадянки України

Бородянська районна організація ветеранів Афганістану 03.02.2020

№973

 справжня Берегиня

Отаман Буковінського Коша Українського козацтва 30.01.2020

№972

 -------------------------------------------------------------

Колекція 24.01.2020

№968-971

 гідні громадянки України

Фастівська міськрайонна організація ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів 24.01.2020

№967

Справжня Берегиня України

ГГО "Українська Армія Спасіння" 23.01.2020

№966

Ковнацька Світлана

Пулинська регіональна спілка ветеранів АТО 21.01.2020

№965

 гідна громадянка України

Магеррамов Валерій Фаікович 13.01.2020

№964

 Берегиня

Отаман Буковинського коша, генерал-отаман Українського козацтва Г.Д. Курша 14.01.2020

№963

 справжня Берегиня

Шморгун Л.Г. 10.01.2020

№958-962

 гідні громадянки України

Філіппов Олександр Володимирович 02.01.2020

№957

 гідна громадянка України

Білгород-Дністровська районна рада 24.12.2019

№956

 справжня Берегиня

ГО "РУХ МИРУ" 23.12.2019

№955

 Берегиня

Федерація офіцерів України, ВГО "Всеукраїнське козацьке військо" 23.12.2019

№953-954

 Пташинська Діана Іполитівна, художній керівник Зразкової студії естрадного вокалу "VICTORIA" м. Вінниця - №953;

 Булгакова Тетяна Вікторівна, керівник Студії естрадного співу "Лайм" м. Вінниця - №954

ГО "Проскурів-Фест"

№1

02.01.2020

№950-952

 Рожкова Уляна Миколаївна, викладач Жовківської дитячої школи мистецтв м. Жовква Львівська обл. -№950;

 Соколюк Оксана Богданівна, керівник Зразково-танцювального ансамблю
«Зелений Талісман» Косівський районний центр дитячої творчості м. Косів Івано-Франківська обл. - №951;

 Шаповал Оксана Олегівна, керівник Зразкового вокального гурту «Родзинка» Львівський будинок дитячої та юнацької творчості м. Львів - №952

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ" №12 02.12.2019

№949

 гідна громадянка України

Відділ культури Павлоградської міської ради

05.02.2020

№948

 Захарченко Наталія Сергіївна

Тіщенко Миколай

№12

02.12.2019

№947

Гринь Надія Миколаївна, директор Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського, заслужений працівник культури України. 

Сумський окремий полк Українського козацтва 20.12.2019 

№946

 справжні Берегині України

Третій Гетьманат Українського Козацтва

19.12.2019

№944-945

 офіцери НПУ

Національна поліція України

13.12.2019

№941-943

Голубовська Любов Тадеївна, мати-вихователька;

Ярош Наталія Богданівна, мати-вихователька;

Крушельцька Любов Михайлівна, мати-вихователька

 Всеукраїнська громадська організація "Асоціація - Моя родина"

 09.12.2019

№934-940

 справжні Берегині України

Громадська організація «Черкаська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

 06.12.2019

№931,933

 чарівни жінки - Берегині України

Вінницька ГО «Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань»

04.12.2019

№932

Храпко Анжеліка Миколаївна, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Вінницької районної ради

 ВОООРУЗК

 №24

19.12.2019

№924-930

 гідні громадянки України

ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО"

 26.11.2019

№921-923

 Ковбаснюк Лідія Іванівна, Викладач Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості смт. Ясіня Закарпатська обл. - №921;
 Шведюк Надія Дмитрівна, Викладач Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості с. Лазещина Закарпатська обл. - №922;
 Нарядько Тетяна Вікторівна, Керівник Вокального колективу «Кришталева
мить» Димерська дитяча музична школа смт. Димер Київська обл. №923

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

 

 20.11.2019

№920

 справжня Берегиня України

Магеррамов Валерій Фаикович, м. Івано-Франківськ

 02.12.2019

№918-919

 Вова Ірина Григорівна;

 Козуб Оксана Петрівна, медична сестра

Підрозділ військових капеланів

 02.12.2019

№917

 Справжня Берегиня

Добровільна Асоціація "Дзвони Чорнобиля"

 29.11.2019

№916

 чарівна жінка

Кам'янська районна ГО інвалідів "Союз Чорнобиль України"

 28.11.2019

№914;

№915

 Сковородко Діна Василівна;

 Новітня Ольга Василівна

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва

04.12.2019

№913,912

Бойко Ілона Володимирівна;

Яковець Вікторія Миколаївна

Відокремлений підрозділ громадської спілки "Всеукраїнське об'єднання УБД та волонтерів АТО" Яготинського району Київської області

27.11.2019

№911

 чарівна жінка

Вакарюк Олеся Степанівна, м. Чернівці

27.11.2019

№910

 справжня Берегиня України

Іськов А.В., м. Сміла

18.11.2019

№909

 чарівна жінка

Вакарюк Олеся Степанівна, м. Чернівці

27.11.2019

№908

 гідна громадянка України

Вареник Н.В., м. Біла Церква

18.11.2019

№907

 справжня Берегиня України

Іськов А.В., м. Сміла

18.11.2019

№906

 чарівна жінка

ГО Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

14.11.2019

№905

 справжні Бергині України

Іськов А.В., м. Сміла

08.11.2019

№904

 старший солдат Молозінова Дар’я Андріївна

командир військової частини А0373 Носенко Максим Васильович

16.02.2021

№900-903

 справжні Бергині України

Іськов А.В., м. Сміла

08.11.2019

№897-899 

Пирха Алла Василівна;

Тимченко Ірина Анатоліївна;

Ткаченко Наталія Олександрівна

Всесвітний український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

07.11.2019

 №896

 Вечурко Наталія Сергіївна

МГО "Міжнародна Академія козацтва"

№11

01.11.2019

№894;

№895

 Шушвар Олена Іванівна, Керівник Вокального ансамблю «Співаночка»
Центр розвитку «Апельсин» с. Петропавлівська Борщагівка Київська обл.;

 Літовська Світлана Іванівна, Керівник Вокальної студії "Мрія" Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» м. Чернівці

 ПЦ «Oma music star»
 ГО «Проскурів - Фест»

№11

01.11.2019

 №893-881

 чарівни жінки

ГО Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

№11

01.11.2019

№880 

 Голота Анастасія Вікторівна

Командир Військовой частини 3018

№11

01.11.2019

№879

 Стрельченко Софія Семенівна

начальник відділу культури Роменської міської ради м. Ромни Сумської області

31.10.2019

№878

 чарівна жінка

Управління соціального захисту населення Подільської районної в м. Полтаві ради

24.10.2019

№877

 гідна жінка

волонтер Марина Бессалова

23.10.2019

№875-876

 чарівни жінки

Дніпропетровська обласна рада ветеранів

18.10.2019

№874

 гідна жінка

Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"

16.10.2019

 №871-873

 Самборська Надія Михайлівна, керівник Фольклорного ансамблю «Вишиванка» Народний дім «Просвіта» м. Івано-Франківськ - №873;
 Сивоха-Іваненко Альона Степанівна, керівник Аматорського дитячого ансамблю «Калинове намисто» Новопетрівський будинок культури с. Нові Петрівці Київська обл. - №871;
 Шевченко Валентина Володимирівна, керівник Ансамблю Зразкового аматорського хорового колективу «Радість» Васильківська дитяча школа мистецтв м. Васильків Київська обл. - №872

ФОП Мазур Оксана Ярославівна;
ПЦ  "Oma music star";
ГО "Проскурів-Фест"

№10

01.10.2019

№869-870

 справжні Берегині

Снігурівська районна організація ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців "Разом ми сила"

09.10.2019

№868

 гідна жінка

ВОГО "Сумління"

09.10.2019

№865-867

 справжні Берегині

Філіппов Олександр Володимирович, м. Одеса

09.10.2019

№852-864

 гідни громадянки України

Салата Руслан

08.10.2019

№851,850

Анастасія Сапсай, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка ІІ Європейських ігор, викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ;

Наталія Калашник, викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ.

 ЧІПБ  31.10.2019
№848-849

 справжні Берегині

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"  07.10.2019
№842-847

 гідни громадянки України

Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"  04.10.2019
№840-841

 ----------------------------------------------------

Колекція  04.10.2019
№838-839

 справжні Берегині

Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"  04.10.2019
№837

 гідна громадянка України

ГО "Інваліди Чорнобиля"

№10

01.10.2019

№836

 Крочак Надія Данилівна

 Комітет ветеранів ДПС України

№10

01.10.2019

№835

 справжня Берегиня

Яровий Ярослав Станіславович, смт. Очеретино Донецька область

01.10.2019

 №833-834

 пенсіонерка Горшкова Олександра Степанівна;

 голова Ради ветеранів села Новоолександрівки Білоус Раїса Іванівна

 

Сільський голова Новоолександрівської сільської ради Левечко Олександр Якович

№10

01.10.2019

№832

Кузьменко Галина Василівна

ГО "Сумське морське зібрання"

№29

08.10.2019

№827-831

 Безугла Ольга Віталіївна;
 Пилипенко Вероніка Сергіївна;
 Джуманязова Катерина Арсентіївна;
 Мироненко Мотрона Олександрівна;
 Бондаренко Галина Іллівна;
 Бойко Людмила Олександрівна

ГО "Культурно-спортивне об'єднання інвалідів"

25.09.2019

№826

 Голікова Олена Григорівна

Голова правління ГО КСОІ

№10

18.10.2019

№823-825

 гідни жінки

ВЖР "За вільну Україну"

16.09.2019

№822

 Шалова Любов Іванівна

Профком Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків

12.09.2019

№817-821

 справжні Берегині України

БФ "Україна-це Я"

11.09.2019

№816

Марія Козловська

Марчук Василь Михайлович, м. Жмеринка Вінницька обл.

11.09.2019

№815

Клименко Любов Миколаївна, Директор КП "Полтавський обласний Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики"

Голова "Координаційної Ради" громадських ветеранських організацій силових структур Полтавської області

10.09.2019

№811-814

 Ухарська Валентина Федорівна;
 Бочарова Руслана Олександрівна;
 Кукла Олена Володимирівна;
 Данілова Марія Володимирівна

ВГО "КРАЇНА"

№09

02.09.2019

№809-810

 справжні Берегині

ГО "Спілка воїнів-учасників АТО" м. Миронівка

06.09.2019

№804-808

-------------------------------------------------------------------------

Колекція

04.09.2019

№802-803

 чарівни жінки

ГУНП в Кіровоградській області

03.09.2019

№801

 Величко Світлана Геннадіївна

Президент ГО "Олімпійські надії" м. Одеса, заслужений тренер України, головний тренер збірної Одеської області з дзюдо Чортов Іван Іванович

02.09.2019

№800

 чарівна жінка

Берлін Тамара Олегівна

21.08.2019

№797-799

 Банеурська Лідія Ігнатеівна;

 Давидюк Ольга Михайлівна;

 Халова Віра Іванівна

 Обласна організація ветеранів України

21.08.2019

№794-796
 справжні Берегині

ГО «Софіївська асоціація УБДіАТО» Дніпропетровська область

20.08.2019
№791-793
 Щербакова Светлана Петровна;
 Величко Светлана Геннадиевна;
 Фомина Татьяна Николаевна.

Совет  ветеранов Ассоциации дзюдо "Виктория" м. Одесса

 20.08.2019
№790

 Наумов Валентина Миколаївна

Отец Сергій

19.08.2019

№789

 Овсяннікова Ірина Петрівна

Профком Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків

13.08.2019

№787-788

 Буздуган Ірина Федорівна;
 Волкова Людмила Миколаївна

представник ВГО «Країна» Ляшенко Юрій Анатолійович

06.08.2019

№786

 чарівна жінка

Трофимчук О.В.

29.07.2019

№785

 Баганашвілі Ірина Іванівна

ГО "Рада ветеранів АТО "Голосіївського району"

26.07.2019

№784

 справжня Берегиня

Гутенко Костянтин Станіславович

25.07.2019

№783

 чарівна жінка

Гутенко Костянтин Станіславович

23.07.2019

№779-782

 Берегині МГО "Козацтво Запорізьке":
 Шевцова Зоя Іванівна;
 Іванова Людмила Миколаївна;
 Толстова Тетяна Євгенівна;
 Середа Наталія Василівна

Всесвітній український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

27.06.2019

№778

Міхайлова Віта

Орловський Марк Семенович

26.06.2019

№777

Вiнник Антоніна Володимирівна, берегиня МГО "Козацтво Запорізьке".

МГО "Козацтво Запорізьке"

27.06.2019

№776

 чарівна жінка

ВГО «Українське реєстрове козацтво» в Приазовському регіоні

19.06.2019

№775

Пасєчнікова Наталія Володимирівна, директор ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України», доктор мед. наук, професор, член-кореспондент НАМН України, Заслужений лікар України

ГО «Рада з захисту законності та правопорядку»

05.06.2