Медаль «За оборону рідної держави»(АТО)
Медаль  «За оборону рідної держави»(АТО)

Артикул: ВТО_332-3

Вартість комплекту: 240.00 грн.

До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.

 

Бійцям АТО-ООС за мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку

 

Девіз медалі: "Вітчизна понад усе"

 

Дата заснування: 07 червня 2014 р.

Ведення реєстру та розміщення матеріалів в Алеї Славі здійснюється безкоштовно


     






 

 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ»


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019-2021 роки

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№262360-262369

 учасники АТО/ООС

Шполянська міська рада ОТГ 30.09.2021
№262353-262357

 учасники АТО/ООС

Шполянська міська рада ОТГ 30.09.2021
№262331-262332

 військовослужбовці

Ворона Віктор Іванович 30.09.2021
№27000

 військовослужбовець

ГО "АРКАН"

21.12.2021

№26999

 Голтвянський Олег Миколайович

ГО "З нами Бог і Україна"

13.12.2021

№26922

 військовослужбовець

Антонів Сергій

28.12.2021

№26921

 член ГО

ГО "Радехівська Регіональна Ветеранська Спілка Добровольців, Учасників Бойових Дій та Інвалідів Війни"

28.12.2021

№26920

 Карплюк Юрій Ярославович

ГФ "Червоноградська самооборона"

28.12.2021

№26919

 член ГО

ГО "Радехівська Регіональна Ветеранська Спілка Добровольців, Учасників Бойових Дій та Інвалідів Війни"

28.12.2021

№26918

 військовослужбовець

Пахомов Андрій Миколайович

28.12.2021

№26917

 член ГО

ГО "Радехівська Регіональна Ветеранська Спілка Добровольців, Учасників Бойових Дій та Інвалідів Війни"

28.12.2021

№26912-26916

 Ващук Олександр Віталійович , 24 Механізована Бригада, УБД;
 Демцун Василь Васильович, 19 – Окрема Артелерійська Бригада, УБД;
 Романюк Роман Васильович, 44- Артелерійська Бригада, УБД;
 Федоришин Денис Юрійович, 51- Окрема Механізована Бригада, УБД;
 Марценюк Андрій Михайлович, 44-Артелерійська Бригада, УБД

ГО "Спілка інвалідів війни та ветеранів АТО Хмельниччини"

15.12.2021

№26895-26911

 військовослужбовці

Військова частина А3729

07.12.2021

№26894

 військовослужбовець

Народний депутат Остапенко Анатолій Дмитрович

03.12.2021

№26891-26893

 військовослужбовці

Фросіняк Сергій Олександрович

02.12.2021

№26881-26890

 учасники АТО/ООС

Служба економічної безпеки України

01.12.2021

№26876-26880

 військовослужбовці

Фросіняк Сергій Олександрович

02.12.2021

№26875

 Розізнаний Олександр Юрійович, молодший сержант 30 ОМБР ім. князя Костянтина Острозького

Розізнана Олена Олександрівна

02.12.2021

№26874

 військовослужбовець

Юрах Микола Анатолійович

01.12.2021

№26868-26873

 військовослужбовці

Гуменюк Н.І.

30.11.2021

№26864-26867

 учасники АТО/ООС

ГО "З нами Бог і Україна"

30.11.2021

№26863

 майор Матвєєв Едуард Андрійович

Військова частина А1376

№355

11.12.2021

№26861-26862

 Кобільник Лілія;

 Кіндратів Олег

ВЖР "За вільну Україну"

29.11.2021

№26858-26860

 Марченко Сергій Вікторович;

 Фабрика Сергій Олександрович;

 Берега Михайло Михайлович

ГО "Нескорені"

29.11.2021

№26856-26857

 військовослужбовці

ГО "Захисники Батьківщини"

29.11.2021

№26854-26855

 учасники АТО/ООС

Пахомов Андрій Миколайович 29.11.2021
№26848-26853

 старший солдат Марченко Анна Василівна;
 старший солдат Пономаренко Михайло Михайлович;
 старший солдат Кайтан Дмитро Дмитрович;
 солдат Черчукан Дмитро Євгенійович;
 солдат Стрельченко Іван Анатолійович;
 солдат Репа Ігор Борисович

57-ма окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка 26.12.2021
№26796-26847

 учасники АТО/ООС

Виконавчий комітет Червонослобідської сільської ради 26.11.2021
№26781-26795

 військовослужбовці

Народний депутат Остапенко Анатолій Дмитрович 23.11.2021
№26761-26780

Рябко Євген Леонідович, старший лейтенант;
Череватий Олександр Петрович, старший лейтенант;
Чужинов Юрій Сергійович, прапорщик;
Богачов Олександр Сергійович, старший сержант;
Сліпчук Тарас Русланович, старший сержант;
Вичужанін Сергій Володимирович, сержант;
Живага Олександр Леонідович, сержант;
Бондаренко Олександр Анатолійович, сержант;
Третякова Олена Миколаївна, сержант;
Житнік Олексій Іванович, сержант;
Козюра Володимир Олександрович, молодший сержант;
Іванов Владислав Миколайович, старший солдат;
Пригодич Микола Миколайович, старший солдат;
Момот Герман Геннадійович, сташий солдат;
Курусь Василь Васильович, старший солдат;
Дудек Олег Петрович, старший солдат;
Жирнов Назар Олександрович, солдат;
Попов Олексій Ігорович, солдат;
Коваленко Руслан Валентинович, солдат;
Ушанов Віктор Іванович, солдат

ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила" 06.12.2021

№26757-26760

 військовослужбовці
ВЖР "За вільну Україну" 26.12.2021

№26753-26756

 члени ГО
ГО "Славутицьке об'єднання ветеранів АТО та УБД" 26.11.2021

№26751-26752

 солдати 93 ОМБр:
 Волошин Олександр Володимирович;
 Зелененько Володимир Володимирович
Спілка бойових волонтерів СІОН 23.11.2021

№26748;
№26749;
№26750

 Підполковник Гусейн Заде Анатолій Ернестович;
 Майор Родіонов Едуард Андрійович;
 Підполковник Добровольський Олексій Димирович
 Військова частина А1376 22.11.2021
№26747

Шевчук Зеновій Іванович, сержант. ЗРВ, 1МБ, 24 ОМБР

Тобяш Віктор Петрович 17.11.2021
№26744-26746

 учасники АТО/ООС

Котелевська організація ветеранів АТО(ООС) "Захисник" 16.11.2021
№26741-26743

 військовослужбовці частини

Військова частина А0501 16.11.2021
№26739-26740

 учасники АТО/ООС

Котелевська організація ветеранів АТО(ООС) "Захисник" 16.11.2021
№26734-26738

 військовослужбовці

Станков Віктор Никифорович 15.11.2021
№26715-26733

 учасники АТО/ООС

Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація 09.11.2021
№26714

 військовослужбовець

Пархут Андрій Теодорович 08.11.2021
№26713

 Чорний Антон Сергійович

Міхайлецький Іван Ігорович, підполковник 08.11.2021
№26712

 учасник АТО/ООС

БО "Фонд ветеранів силових структур (Віра та вірність)" 03.11.2021
№26711

 військовослужбовець

Макарчук Ігор 01.11.2021
№26710

 співробітник

Дніпропетровська обласна організація ПАП ОВС України 28.10.2021
№26708

 Негробов Вадим Олександрович

ХВ УС МПА 25.10.2021
№26707

 учасник АТО/ООС

ГС "Українська народна сила" 22.10.2021
№26697-26706

 бійці 93 ОМБр:

солдат Меженський Сергій Олександрович;
солдат Спиридонов Сергій В'ячеславович;
ст.солдат Сальник Валерій Юрійович;
ст.солдат Кузьменко Ігор Олександрович;
мол.сержант Садовенко Дмитро Юрійович;
ст.солдат Бусаров Дмитро Вікторович;
мол.сержант Рибалко Олександр Олександрович;
ст.солдат Воробйов Максим Володимирович;
ст.солдат Жудро Сергій Вадимович;
солдат Олійник Антон Євгенійович

 Спілка бойових волонтерів СІОН 20.10.2021
№26694-26696

 військовослужбовці

Профспілка КП "Муніципальна охорона" 20.10.2021
№26693

 військовослужбовець

Федорчук Іван 18.10.2021
№26691-26692

 учасники АТО/ООС

Гуменюк Наталя 13.10.2021
№26682-26690

 військовослужбовці

Профспілка КП "Муніципальна охорона" 20.10.2021
№26681

 військовослужбовець

Скочеляс В. 13.10.2021
№26676-26680

 бійці АТО/ООС

Цис Ю.О. 18.10.2021
№26675

 Малофеік Іван Павлович, підполковник

ГО "Воїни АТО Мостищини" 13.10.2021
№26669-26673

 Меренков Олексій;
 Карлюк Миколай;
 Ушаков Роман;
 Черемшенко Евген;
 Валяйбаба Дмитро

ГО учасники бойових дій "ЩИТ" 12.10.2021
№26664-26668

 учасники бойових дій

Служба економічної безпеки України 14.10.2021
№26661-26662

 учасники бойових дій

Служба економічної безпеки України 14.10.2021
№26655-26660 військовослужбовці частини Військова частина а 4210 11.10.2021
№26654 Антонюк Вадим Іванович, учасник АТО Бойко Петро Анатолійович 11.10.2021
№26643-26650  члени ГО ГО "Спілка ветеранів війни з Росією "АВАНПОСТ" 12.10.2021
№26642  військовослужбовець Пищолка А.А., Отаман "ВОВК" 11.10.2021
№26633-26641  військовослужбовці  Барська міська рада 14.10.2021
№26616-26631  військовослужбовці  Барська міська рада  14.10.2021
№26661-26615

військовослужбовці

Миронівська міська рада 11.10.2021
№26501-26600

 учасники АТО/ООС

Червонослобідська сільська рада 11.10.2021
№26431-26500

 військовослужбовці

Красилівська міська рада Хмельницької області 11.10.2021
№26429-26430

 військовослужбовці частини

Військова частина А4210 11.10.2021
№26427-26428

 учасники АТО/ООС

ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади" 11.10.2021
№26425-26426

 військовослужбовці

Громадська організація "Закон і справедливість" м. Умань 11.10.2021
№26424

 Борох Вадим, головний сержант

штаб-сержант Артиков Микола 09.10.202
№26418-26423

 учасники АТО/ООС

Яровий Ярослав Станіславович 09.10.2021
№26411-26417

 Белолипецький Віталій Іванович, головний сержант, командир 1-го відділення взвода ПММ;

 Чередниченко Сергій Миколайович, командир 2-го відділення взвода ПММ;

 Загарий Олександр Миколайович, старший водій-заправник взвода ПММ;

 Кальченко Віктор Іванович, старший водій-заправник взвода ПММ;

 Папуша Олег Іванович, водій взвода ПММ;

 Яцун Віталій Юрійович, водій взвода ПММ;

 Петров Андрій Миколайович, водій взвода ПММ

Військова частина А1302
07.10.2021
№26408-26410

 учасники АТО/ООС

Зумер Станіслав Сергійович 07.10.2021
№26403-26407

 військовослужбовці

Окаєвич Микола Леонтійович 07.10.2021
№26398-26402

 захисники та захисниці

Великобагачанська селищна рада 14.10.2021
№26394-26397

 військовослужбовці

БО МБФ Українського Козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України" 06.10.2021
№26391-26393

 учасники АТО/ООС

Адміністрація Холодногірського району Харківської міської ради 06.10.2021
№26390

 Шаповалов Іван Вікторович

ГО "Ветерани Дмитрівської громади"  06.10.2021
№26388-26389

 військовослужбовці

Маловисківська міська рада Кіровоградської області 05.10.2021
№26387

 ---------------------------------------

Колекція 05.10.2021
№26377-26386

 учасники АТО/ООС

ГО "Учасники бойових дій об'єднаних громад Костопільщини" 01.10.2021
№26376

 військовослужбовець

Виконавчий комітет Калуської міської ради 01.10.2021
№26373-26375

 Яхонтов Юрій Федорович;

 Косенко Вадим Анатолійович;

 Калугарь Олександр Степанович

ГО "Ветерани Дмитрівської громади"  06.10.2021
№26370-26372

 військовослужбовці

ГО «Спілка ветеранів та учасників АТО Делятинщини» 01.10.2021
№26333-26352

 Кудря Володимир Сергійович, старшина;
 Тітаренко Андрій Олександрович, старший сержант;
 Шубін Владислав Юрійович, лейтенант юстиції;
 Зайцев Ілля Володимирович, старший солдат;
 Талат Олександр Вікторович, старший солдат;
 Стангрит Михайло Олександрович, сержант;
 Рубан Наталія Валеріївна, молодший сержант;
 Бояр Наталія Олександрівна, солдат;
 Яшний Олександр Володимирович, старший сержант;
 Рейкін Олексій Геннадійович, старший солдат;
 Міхайлов Євген Валентинович, старший солдат;
 Логвиненко В'ячеслав Юрійович, солдат;
 Валицька Марина Анатоліївна, молодший сержант;
 Хромей Андрій Васильович, сержант;
 Кільчицький Вадим Вадимович, молодший сержант;
 Медведєва Вікторія Юріївна, старший солдат;
 Бірюк Яріла Миколаївна, старший солдат;
 Захаренко Наталія Вікторівна, старший солдат;
 Латарцева Наталя Василівна, сержант;
 Магазенюк Тарас Васильович, старший солдат

ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила" 14.10.2021
№26309

 Бутов Роман Євгенійович, старший солдат ЗСУ

ХВ УС МПА 28.09.2021
№26296-26308

 Білоус Алла Василівна, ветеран- інвалід війни 2 групи АТО;
 Петков Роман Михайлович, ветеран- інвалід війни 2 групи АТО;
 Терзі В’ячеслав Миколайович, ветеран- інвалід війни 2 групи АТО;
 Комаров Костянтин Анатолійович, ветеран- інвалід війни 3 групи АТО;
 Фарамазов Намік Ісамович, учасник бойових дій АТО інвалід 2 гр.;
 Соломко Сергій Павлович, учасник бойових дій АТО, інвалід 2 гр.;
 Шаповалов Валерій Миколайович, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 гр.;
 Лісовий Олег Петрович, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 групи;
 Лех Юрій Михайлович, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 групи;
 Гречанюк Марина Олександрівна, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 гр.;
 Кошолапенко Олег Валентинович, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 гр.;
 Мамедов Ігор Борисович, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 групи;
 Стиранець Павло Васильович, учасник бойових дій АТО

Голова Таїровськоїселищної ради Одеського району Одеської області Хасаєв Тимур Хасанович
27.09.2021
№26289-26290

 військовослужбовці

Головченко Андрій Григорович 27.09.2021
№26284-26288

 учасники АТО/ООС

Любарська районна організація ветеранів Житомирської області 27.09.2021

№26281;

№26282;

№26283

 Бутрик Олександр Володимирович;

 Бутрик Борис Сергійович;

 Ананченко Віктор Володимирович

2 відділення Житомирського РТЦК та СП 14.10.2021
№26276-26280

 учасники АТО/ООС

Любарська районна організація ветеранів Житомирської області 27.09.2021
№26273-26275

 учасники АТО/ООС

Прокопчук Ігор Петрович 28.09.2021
№26272

 сержант Микитенко Андрій Михайлович

Військова частина А0501 20.09.2021
№26259-26271

 військовослужбовці 1 батальйону оперативного призначення (на БТР) в/ч 3018 "Бригада швидкого реагування"

Національна гвардія України 17.09.2021
№26258

 Грнищенко Віктор Володимирович

ГО "Бугогардова Січ" 14.09.2021
№26257

 учасник АТО/ООС

Недяк Олег Вячеславович 14.09.2021
№26248-26256

 военюріст Долженко Олександр Володимирович;
 старший сержант Дорошенко Сергій Миколайович;
 майор Грива Роман Олександрович;
 солдат Сохач Тимур Олегович;
 старшина Лясота Сергій Володимирович;
 старший лейтенант Аршавський Володимир Михайлович;
 сержант Добрянський Володимир Олександрович;
 старший солдат Тур Володимир Миколайович;
 капітан Агарков Андрій Анатолійович

ГО «Єврейський козацький курінь», МГО "Козацтво Запорізьке", Дніпровська міська рада 30.09.2021
№26246-26247

 військовослужбовці

Комунальна установа "Центр учасників бойових дій" Сумської Міської ради 09.09.2021
№26211-26245

 військовослужбовці

Профком ПМГУ ПАТ "Кривбасзалізрудком" 08.09.2021
№26210

 військовослужбовець

ГО Учасників бойових дій 01.09.2021
№26208-26209

 Стяжкін Максим Анатолійович;

 Манько Андрій Євгенович

ГО Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну" 31.08.2021
№26198-26207

 військовослужбовці

Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області 26.08.2021
№26197

 військовослужбовець частини

Командування в/ч А3189 25.08.2021
№26191-26196

 учасники АТО/ООС

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Непереможні" 20.08.2021
№26171-26190

 військовослужбовці

Профком ПМГУ ПАТ "Кривбасзалізрудком" 08.09.2021
№26170

 військовослужбовець частини

Командування в/ч А3189 25.08.2021
№26166-26169

 учасники АТО/ООС

Галюк Віталій Вікторович 20.08.2021
№26161-26165

 військовослужбовці частини

Військова частина А4210 20.08.2021
№26160

 -----------------------------------------

Колекція 26.08.2021
№26159

 Попов Олег Сергійович, ст. матрос

Спілка учасників АТО Боярки 26.08.2021
№26153-26158

 Солдат Крайчинський Дмитро Генадійович;
 Солдат Сириця Дмитро Вікторович;
 Старший сержант Мельник Руслан Миколайович;
 Солдат Полусмак Андрій Васильович;
 Старший солдат Цюрняк Олексій Сергійович;
 Старший солдат Ворончук Андрій Сергійович

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква" 20.08.2021
№26151-26152

 старший прапорщик Панулін Сергій Михайлович;

 сержант Овчаренко Ліля Миколаївна

Військова частина А0501 20.08.2021
№26141-26150

 військовослужбовці частини

Військова частина А4210 20.08.2021
№26139-26140

 учасники АТО/ООС

Громадська організація "Закон і справедливість" м. Умань 19.08.2021
№26131-26138

 військовослужбовці

ГО "Патріоти Красилівщини" 19.08.2021
№26122-26130

 учасники АТО/ООС

Байдиков Антон Сергійович 18.08.2021
№26111-26121

 військовослужбовці бригади

72 ОМПБр 18.08.2021
№26105-26110

 військовослужбовці

ГО "Патріоти Красилівщини" 19.08.2021
№26104

 військовослужбовець

Чортківська РДА 19.08.2021
№26101-26102

 учасники АТО/ООС

Байдиков Антон Сергійович 18.08.2021
№260091-260100

 військовослужбовець

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 18.08.2021
№260082-260090

 військовослужбовці бригади

72 ОМПБр 18.08.2021
№260081

 учасники АТО/ООС

Чортківська РДА 19.08.2021
№260079-260080

 військовослужбовець Голод Валерій Михайлович - №260080;

 військовослужбовець Скляр Євгенія Володимирівна - №260079

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця» 17.08.2021
№260077-260078

 старший прапорщик Панулін Сергій Михайлович;

 сержант Овчаренко Ліля Миколаївна

Військова частина А0501 16.08.2021
№260076  Доброгаев Юрий Вікторович, волонтер ГО "Спілка воїнів - учасників АТО Велико-Олександрівського району" 16.08.2021
№260069-260074

 Азаров Олександр Володимирович,  ст. сержант;

 Ситник Микола Миколаевич, сержант;

 Педь Вячаслав Сергійович, ст.солдат;

 Кіріченко Сергій Володимирович, ст.солдат;

 Козловський Евгеній Ігорович, сержант;

 Федоров Олександр Володимирович мл-лейтенант
ГО "Спілка воїнів - учасників АТО Велико-Олександрівського району" 16.08.2021
№260063-260067

 Кицела Петро Петрович, сержант;

 Терешко Олександр Олександрович, солдат;

 Саморфельд Сергій Анатолійовіч, солдат;

 Верещак Ігор Валентинович, ст.сержант;

 Качан Віталій Вікторович ст.сержант.

ГО "Спілка воїнів - учасників АТО Велико-Олександрівського району" 16.08.2021
№260051-260062  Матюшин Володимир Васильович;
 Фалатюк Роман Анатолійович;
 Андрушко Олексій Олександрович;
 Євтушенко Олександр Володимирович;
 Жужа Владислав Миколайович;
 Канделя Андрій Олександрович;
 Кріпак Олександр Васильович;
 Овсяніков Віктор Вікторович;
 Холощенко Руслан Олександрович;
 Барташевич Олег Анатолійович;
 Данченко Юлія Ігорівна;
 Стрельніков Андрій Миколайович (посмертно)
ГО ОВ АТО "СІЧ" 11.08.2021
№260046-260050  військовослужбовець ГО «Учасники бойових дій об’єднаних громад Костопільщини» 09.08.2021
№260041-260045  офіцери НПУ  Національна поліція України  05.08.2021
№260040  Борщан Олег Анатолієвич Рада Голів ветеранських організацій силових структур Куликівської громади 11.08.2021
№260038-260039

 Гребінник Максим Володимирович, підполковник, клмандир батальону в/ч А3137;

 Чоков Олександр Венедиктович, штатний капелан в/ч А0216

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква" 06.08.2021
№260035-260037

 Вільський Ігор Леонідович, майор;

 Гетьманець Ігор Олександрович, майор;

 Колонтаєв Валерій Юрійович, прапорщик

ГФ з ОГП "СОКІЛ-1"

05.08.2021
№26024-26034

 військовослужбовці

Виконавчий комітет Знам'янської міської ради Кіровоградської області

29.07.2021
№26017-26023

 учасники АТО/ООС

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Непереможні"

23.07.2021
№26016

 учасник АТО/ООС

Кулініч Едуард

23.07.2021
№260002-260015

 Старший солдат КЛАДОВ Віталій Анатолійович;
 Солдат КОЗИРЄВ Олександр Геннадійович;
 Старший солдат ЖУК Павло Анатолійович;
 Старший солдат ТАТАРЕНКО Валерій Вікторович;
 Солдат КАЛИНИЧ Василь Юрійович;
 Солдат КОТОВ Сергій Сергійович;
 Старший сержант БАСАНЕЦЬ Юрій Юрійович;
 Молодший сержант ЄГОРОВ Роман Євгенійович;
 Старший солдат АНТІПОВ Олександр Олександрович;
 Старший солдат КОБЗАР Віталій Павлович;
 Старший солдат ЗАХАРЕНКО Наталія Вікторівна;
 Старший солдат ГАСАНЕНКО Олена Іванівна;
 Старший сержант СІНІЦИНА Лариса Павлівна;
 Прапорщик ШОСТАК Володимир Миколайович;
 Молодший сержант НОВИЧЕНКО Едуард Віталійович

ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

23.08.2021
№25976-26000

 Сержант ПИЦ Сергій Романович;
  Сержант СЕЛЕЗНЬОВ Костянтин Юрійович;
 Старшина ПОГРЕБЕНКО Микола Петрович;
 Старший солдат ЗАЛУЖНИЙ Сергій Романович;
  Солдат КУХАРЧУК Володимир Анатолійович;
 Сержант ЛОГАЧОВ Юрій Олександрович;
 Сержант БОРЧЕНКО Юрій Миколайович;
 Старший солдат ІВАНОВ Владислав Миколайович;
 Солдат ОНИШКО Віталій Володимирович;
 Молодший лейтенант ЖУРАВЕЛЬ Володимир Андрійович;
 Солдат ЖИРНОВ Назар Олександрович;
 Солдат ОЛЕЙНИЧУК Віктор Олександрович;
 Старший солдат ТЕРЯЄВ Сергій Андрійович;
 Молодший сержант ГОМОНОВ Сергій Вікторович;
 Старший солдат ПОСТОВИЙ Олексій Миколайович;
 Молодший сержант ОСТАНІН Олег Олександрович;
 Старший солдат КОЛІСНИЧЕНКО Руслан Анатолійович;
 Солдат ЧУЙКО Ярослав Володимирович;
 Молодший лейтенант САЛО Владислав Юрійович;
 Старшина ЛИХОБАБІН Олександр Павлович;
 Старший солдат ОНИШКО Тетяна Григорівна;
 Сержант БІРЮК Олександр Миколайович;
 Старший солдат КОВАЛЕНКО Світлана Дмитрівна;
 Старший лейтенант КЛУШИН Олексій Вікторович;
 Молодший сержант ЗАХАРОВА Лариса Вікторівна

ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

23.08.2021
№25966-25975

 військовослужбовці

Служба економічної безпеки України

22.07.2021
№25946-25965

 військовослужбовці ССНО

УАІ АТО в Закарпатській області

21.07.2021
№25945

 учасник АТО/ООС

командир третього патрульного батальйону військової частини 3033 Національної гвардії України майор Терехов П.О.

04.08.2021
№25936-25944

 військовослужбовці

ГО "Україна"

21.07.2021

№25931;

№25932;

№25933;

№25934

№25935

Охріменко Валерій Вікторович, Ст. Сержант;

 Дилдін Вячеслав Юрійович, Ст. солдат;

 Пастухов Олексій Геннадійович, солдат;

 Кашуба Олексій Іванович, солдат;

 Тукун Максим Анатолійович, Ст.солдат

ГО "Славутицьке об'єднання Ветеранів АТО та УБД"

24.08.2021
№25930

 учасник АТО/ООС

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

19.07.2021
№25928-25929

 учасники АТО/ООС

Старіков Сергій Прокопович

06.07.2021
№25925-25927

  Микола Довженко (посмертно);

 Лопушой Віталій (посмертно);

 Олександр Черненко (посмертно)

ГО "Об'єднання ветеранів, учасників АТО "Південь"

14.08.2021

№25924

 Аверкович Анатолій Іванович, замість втраченої

Голова Мокрокалигорської ОТГ

05.07.2021

№25922-25923

 сержант Федоренко Сергій Павлович;

 старший солдат Калашников Микола Борисович

Військова частина А0501

02.07.2021

№25921

 Зотов Володимир Юрійович, лейтенант, командир штурмового взводу, окремий батальйон «Донбас – Україна»

Луцьке громадське формування «Варта порядку»

24.06.2021

№25916-25920

 учасники АТО/ООС

Дяченко Андрій Вікторович

17.06.2021

№25914-25915

 ------------------------------------

Колекція

17.06.2021

№25913

 Гергель Сергій Вікторович, майор у відставці

Родзянко  Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 15.06.2021

№25906-25912

 Підполковник Шевченко Анатолій Іванович, в/ч А 2980;
 Майор Хоменко Олександр Миколайович, в/ч А2980;
 Полковник Котенко Сергій Леонідович, в/ч А 2896;
 Майор Попков Станісалв Олександрович, в/ч А 2896;
 Підполковник Коробка Володимир Вікторович, в/ч А 0501;
 Підполковник Стольник Сергій Вікторович, в/ч А 0501;
 Полковник Шаповалов Генадій Миколайович в/ч А 2980

 Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"  15.06.2021

№25896

 військовослужбовець

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради

14.06.2021

№25895

 Брикайло Сергій Олександрович, військовослужбовець 17 ОТБр, в/ч А3283

Командування в/ч А3283

10.06.2021

№25892-25894

 військовослужбовці

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

09.06.2021

№25886-25891

 учасники АТО/ООС

Начальник ГУ ДФС у Київської області

31.05.2021

№25879-25885

 військовослужбовці

Старіков Сергій Прокопович

27.05.2021

№25874-25878

 учасник АТО/ООС

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

26.05.2021

№25873

Барабаш Валерій Анатолійович

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

25.05.2021

№25872

 військовослужбовець

Степкин В.Н.

25.05.2021

№25866-25871

 учасники АТО/ООС

Дніпропетровська обласна організація ПАП ОВС України

24.05.2021

№25865

 військовослужбовець

Генеральний штаб ЗСУ

24.05.2021

№25863-25864

 учасники АТО/ООС

ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області"

05.05.2021

№25861-25862

 військовослужбовці

Пахомов Андрій Миколайович

05.05.2021

№25860

 військовослужбовець

Пахомов Андрій Миколайович

30.04.2021

№25850-25859

 військовослужбовці

ГО "Реабілітаційно-спортивне об'єднання ветеранів АТО "Стражі миру"

29.04.2021

№25848-25849

 учасники АТО/ООС

Військова частина А4427

29.04.2021

№25839-25847

 військовослужбовці частини

Військова частина А4427

28.04.2021

№25838

 співробітник НПУ

Національна поліція України

26.04.2021

№25833-25837

 військовослужбовці сил спеціальних операцій

Голова Броварської міськайонної організації ВГО "Спілка офіцерів України"

26.04.2021

№25832

 Каленчук Юрій Васильович, старший лейтенант

ВГО "КРАЇНА"

23.04.2021

№25831

 військовослужбовець

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

21.04.2021

№25826-25830

 співробітники НПУ

Національна поліція України

20.04.2021

№25825

 офіцер НПУ

Національна поліція України

19.04.2021

№25824

 офіцер НПУ

Національна поліція України

14.04.2021

№25823

 військовослужбовець

Макогін Юрій Дмитрович

12.04.2021

№25917-25822

 Ст. солдат солдат Марченко Микола Андрійович 1-ша МР в/ч А 2988;
 Солдат Біленко Ігор Миколайович 2-га МПР в/ч А 2988;
 Мол. Сержант Лашкун Артем Миколайович 2-га МПР в/ч А 2988;
 Мол. сержант Лисий Григорій Леонідович 2-га МПР в/ч А 2988;
 Ст. солдат Барань Олександр Мигальович РВП в/ч А 2988;
 Ст. солдат Лазаришин Євген Сергійович 2-га МПР в/ч А 2988

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

05.04.2021

№25816

 ------------------------------------------

Колекція

01.04.2021

№25815

 Бєлоусов Олександр Михайлович

ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

31.03.2021

№25814

 учасник АТО/ООС

Координаційний центр учасників АТО

31.03.2021

№25812-25813

 учасники АТО/ООС

ГО «Спілка ветеранів ЗСУ Стрийського гарнізону»

29.03.2021

№25811

 Інспектор групи фізичної безпеки батальйону Управління поліції охорони в Тернопільській області старший лейтенант поліції Моронжук Андрій Юрійович

Профспілка Кабінету міністрів України

27.04.2021

№25799-25810

 військовослужбовці

Національна поліція України

16.03.2021

№25794;

№25795;

№25796;

№25797;

№25798

 Сержант Боковенко Сергій Дмитрович;

 Старший солдат Матяш Сергій Валерійович;

 Назаренко Руслан Григорович;

 Доброволець Блажчук Владислав Михайлович;

 Старший матрос Блажчук Станіслав Михайлович

ГО "Закон і справедливість" м. Умань

11.03.2021

№25793

 C.M.C.S. MEREU Simone

Чернівецьке представництво ВТО «ОРДЕН»

№03

01.03.2021 

№25792

 учасник АТО/ООС

Білецький Анатолій Володимирович

11.03.2021

№25789-25791

 військовослужбовці

ГО учасники бойових дій "ЩИТ"

10.03.2021

№25788

 учасник АТО/ООС

Волонтери м. Слов'янськ та Дорогобицька міська рада

10.03.2021

№25787

 учасник АТО/ООС

«Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» у Вінниці

09.03.2021

№25775-25786

 військовослужбовці

Служба економічної безпеки України

14.03.2021

№25773-25774

 командування в/ч, капеланів та «Асоціації учасників АТО» (м. Дніпро)

 Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

05.03.2021

№25772

 військовослужбовець

Степкин В.Н.

05.03.2021

№25771

 Ріпус Олександр Йосипович, на заміну втраченої №2154

Військова частина 0624

№4

03.04.2015

№25768-25770

 військовослужбовці

ПП Андрєєва Галина Едуардівна

01.03.2021

№25736-25767

 учасники АТО/ООС

Шполянська міська рада ОТГ

26.02.2021

№25733-25735

 військовослужбовці

Попаснянська РДА Луганської області

03.02.2021

№25732

 Щербинін Сергій Вікторович, заступник начальника управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО, полковник

Бахмутська РДА

03.02.2021

№25729-25731

 Горлов Віктор Миколайович, старший солдат;

 Заверзаєв Юрій Миколайович, сержант;

 Павлюк Михайло Сергійович, старший сержант

ГО "Спілка учасників бойових дій Донеччини"

29.01.2021

№25728

 військовослужбовець військової частини 3018 Національної гвардії України –
учасник бойових дій на Сході України

Індивідуальний член ВО «КРАЇНА», учасник бойових дій на Сході України, майор запасу Васильченко Роман Володимирович

02.03.2021

№25722-25724

 учасники АТО/ООС

Хмельницька ОО ПАП ОВС України

25.02.2021

№25721

 військовослужбовець

Карпюк Сергій Михайлович

12.02.2021

№25720

 учасник АТО/ООС

Хмельницька ОО ПАП ОВС України

25.02.2021

 №25717-25719

 старший сержант Овсієнко Олена Миколаївна;

 майор Колєсов Андрій Миколайович;

 майор Йовбак Сергій Юрійович

Голова Бердянської районної державної адміністрації Півень Ірина
Григорівна

23.02.2021

№25712-25716

 учасники АТО/ООС

В.о. начальника ГУДФС у Київській області Семенець Роман

17.02.2021

№25706-25711

 Полторакін Віктор Олександрович;
 Бузон Анатолій Васильович;
 Нечипорук Артур Юрійович;
 Лаврук Віктор Вікторович;
 Годованець Євген Михайлович;
 Ганотнюк Андрій Миколайович

Любарська районна організація ветеранів Житомирської області

17.02.2021

№25701-25705

 учасники АТО/ООС

БГр 3 броп

25.01.2021

№25698-25700

 Старший оперуповноважений з ОВС 2-го відділу, капітан Мигловець Олександр Максимович;
 Старший оперуповноважений з ОВС 7-го відділу, лейтенант Ніколаєнко Вікторія Олегівна;
 Старший оперуповноважений з ОВС 2-го відділу, капітан Сніцар Вадим Васильович

Бахмутська РДА

21.01.2021

№25697

 військовослужбовець

Пахомов Андрій Миколайович

20.01.2021

№25696

 Щербина Олександр Володимирович, матрос

Срібнянська района рада

18.01.2021

№25692-25695

 військовослужбовці

Караульщук Вадим

11.01.2021

№25691

 військовослужбовець

Дідовик Євген Анатолійович, м. Миколаїв

05.01.2021

№25690

 учасник АТО/ООС

Щербина Олександр Володимирович

24.12.2020

№25689

 військовослужбовець

Степкин В.Н.

23.12.2020

№25688

 Шеберев Василь Васильович

Національна поліція України

22.12.2020

№25683-25687

 військовослужбовці

Служба економічної безпеки

22.12.2020

№25673-25682

 військовослужбовці

Військова частина А3821

16.12.2020

№25663-25672

 військовослужбовці