Медаль «Чарівна сила України»
Медаль «Чарівна сила України»

Артикул: ВТО_243

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

 

Найчарівнішим жінкам світу!

 

Девіз відзнаки: "Краса + сила = Україна"

 

Дата заснування: 06 березня 2013 р.


    






 

 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

Пам’ятною медаллю «Чарівна сила України»


 

 

* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядк

2019-2021 роки

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№1860

 чарівна жінка

Сопов А.В.

24.12.2021

№1859

 гідна громадянка України

Розум Г.М.

20.12.2021

№1855-1858

 чарівні жінки

Вреремієнко В.Л.

16.12.2021

№1843-1854

 гідні громадянки України

Лучишина Ірина

18.11.2021

№1841-1842

 співробітники

ГУНП в Кіровоградській області

17.11.2021

№1840

 гідна жінка

МО "Козацтво України"

16.11.2021

№1839

 гідна громадянка України

ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

10.09.2021

№1838

 гідна жінка

МО "Козацтво України"

16.11.2021

№1813-1837

 чарівні жінки

Орловський Марк Семенович

27.10.2021

№1812

 гідна громадянка України

Бондаренко Олександр

19.10.2021

№1811

 гідна жінка

БФ "Благодатний вогонь"

12.10.2021

№1810

 чарівна жінка

Пахомов Андрій Миколайович

09.10.2021

№1809

 Артеменко Оксана Юріївна

Покровська РО ГО "МСК "Запорозька Січ"

07.10.2021

№1808

 Вінникова Надія Миколаївна, сержант

Військова частина А2558

05.10.2021

№1806-1807

 гідні громадянки України

Олег Бариш

05.10.2021

№1803-1805

 Мілаш Ірина Анатоліївна;

 Грабова Світлана Олександрівна;

 Орел Олена Олександрівна

ОГО "Дніпропетровський козацький Округ"

04.10.2021

№1793-1802

 чарівні жінки

Черніков Микола Леонідович

04.10.2021

№1791-1792

 гідні жінки

Ворона Віктор Іванович

30.09.2021

№1785

 Новицька Анна Олексіївна

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

16.09.2021

№1784

 Коновалова Любов Анатоліївна

Коновалов Володимир Васильович

16.09.2021

№1783

 Медведчикова Дар'я Олегівна

Державна фіскальна служба

30.08.2021

№1782

 гідна громадянка України

Національна поліція України

25.08.2021

№1781

 Стешенко Лілія Миколаївна, працівник Пенсійного фонду МОУ

ГО "Єдність вільних поколінь"

25.08.2021

№1780

 Синявська Валентина Іванівна

 БО "Відкрите серце"

25.08.2021

№1777-1779

 гідні жінки

Жвалюк В.Р.

26.08.2021

№1776

 співробітниця

ВОСР УКЗ ГУНП в Хмельницькій обл.

19.08.2021

№1774-1775

 чарівні жінки

Чортківська РДА

19.08.2021

№1773

 гідна громадянка України

Національна поліція України

10.08.2021

№1772

 гідна громадянка України

СО ГО "Сумське морське зібрання"

09.08.2021

№1771

 члени Об'єднання

Об'єднання промисловців та підприємців Дергачівщини

03.08.2021

№1770

 гідна жінка

Пелипенко Марина Віталіївна, депутат Южненської міської ради

02.08.2021

№1765-1769

 члени пофспілки

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

29.07.2021

№1761-1764

 чарівні жінки

Первухин Павло Костянтинович

27.07.2021

№1760

 ----------------------------------------------

Колекціонер

22.07.2021

№1754-1759

 чарівні жінки

Первухин Павло Костянтинович

27.07.2021

№1753

 Боринська Ірина, волонтер ВГО "Українська Служба Порятунку"

ВГО "Українська Служба Порятунку"

07.08.2021

№1752

 Турчин Ольга Володимирівна

Шинір Аліна

21.07.2021

№1749-1751

 чарівні жінки

4762 Головне військове представництво МО України

12.07.2021

№1748

 молодший лейтенант Лугова Ольга Володимирівна, учасник ООС

командир військової частини А7039

15.07.2021

№1743-1747

 гідні громадянки України

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

09.07.2021

№1742

 Старший лейтенант Рачинська Ірина Володимирівна, учасник ООС

командир військової частини А7039

15.07.2021

№1740-1741

ГО "Об'єднання ветеранів, учасників АТО "Південь"

14.08.2021

№1738-1739

 гідні громадянки України

Громадська організація "Чернігово-Сіверська Січ"

01.07.2021

№1736-1737

 військовослужбовці в/ч А1008:

 Сенькевич Надія Андріївна;
 Хом'як Катерина Василівна

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

30.06.2021

№1735

 чарівна жінка

Військова частина А4427

15.06.2021

№1731-1734

 гідні громадянки України

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

15.06.2021

№1730

 Биховець Оксана Федорівна,  студентка Полтавського юридичного інституту  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

07.06.2021

№1729

 Глушко Лілія Василівна, начальник медичної служби Територіального управління Служби охорони у Хмельницькій області

ГО "Асоціація Хмельницьких ринків"

01.06.2021

№1728

 Казімірова Олена Іванівна, Керівник Народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва м. Хмельницький

ГО "Проскурів-Фест"

18.12.2021

№1727

 Бондар Юлія Андріївна, Керівник Спортивного клубу «Фенікс» м. Хмельницький

ГО "Проскурів-Фест"

18.12.2021

№1726

 Лукащук Ліліана Михайлівна, Викладач-методист Заболотівської дитячої музичної школи Заболотівської ОТГ м. Заболотів Івано-Франківська обл.

ГО "Проскурів-Фест"

18.12.2021

№1719-1725

 співробітниці

Центральний штаб МВС

18.05.2021

№1718

 чарівна жінка

Селянське козацтво України

13.05.2021

№1714-1717

 жінки - військовослужбовці

Військова частина А4427

28.04.2021

№1713

 гідна громадянка України

Кафедра кримінального процессу

28.04.2021

№1712

 Гнатюк Олена Василівна

ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг"

23.03.2021

№1711

 гідна жінка

ХООІВЗСУБД

20.04.2021

№1710

 гідна громадянка України

 Національна поліція України  14.06.2021

№1709

 чарівна жінка

 ГО"Сумське морське зібрання"

14.06.2021

№1708

 Капрал ССО Артемчук Кристина Євгенівна, контролер 2 кат. (діловод) Відділу МТЗ ТУССО у м. Києві Киівській обл.

Відділ МТЗ ТУССО у м. Києві і Київській обл.

14.06.2021

№1704-1707

 Зінківська Віталіна Вадимівна;
 Гашенко Олена Анатоліївна;
 Д'яконенко Гана Юріївна;
 Лучнікова Валентина Петрівна

ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини"

20.04.2021

№1703

 свідома громадянка України Бондарєва Людмила Степанівна

індивідуальний член ВО «КРАЇНА» майор запасу Васильченко Роман Володимирович

23.04.2021

№1702

 Полєонок Лариса Дмитрівна

Дніпропетровська обласна організація НСЖУ

08.04.2021

№1701

 чарівна жінка

Шаргородський Андрій Вадимович

30.03.2021

№1699

 Іотова Світлана Анатоліївна

Дніпропетровська обласна організація НСЖУ

15.03.2021

№1696-1698

 не підлягає розголошенню

МВС УКраїни

09.03.2021

№1695

 жінки - військовослужбовці

Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

05.03.2021

№1694

 ---------------------------------------

Колекція

05.03.2021

№1686-1693

 не підлягає розголошенню

Національна Гвардія України

04.03.2021

№1676-1685

 не підлягає розголошенню

Збройни Сили України

04.03.2021

№1676-1678

 гідні громадянки України

Прат "ЛДБК"

03.03.2021

№1672-1675

 чарівні жінки

ГО "Волонтери Долинщини"

03.03.2021

№1671

 начальник відділу додрукової підготовки Іміджево-видавничого центру Національної гвардії
України підполковник Ільченко Тетяна Миколаївна

Індивідуальний член ВО «КРАЇНА», учасник бойових дій на Сході України, майор запасу Васильченко Роман Володимирович

02.03.2021

№1669-1670

 чарівні жінки

Вербицький Антон Іванович

01.03.2021

№1668

 гідна громадянка України

Військова частина 1736

01.03.2021

№1661-1667

 Янченко Наталія Семенівна;

 Хрипко Ірина Миколаївна;

 Онікієнко Світлана Олексіївна;

 Юханова Юліана Володимирівна;

 Москаленко Ілона Сергіївна;

 Хряпа Наталія Василівна;

 Грішина Анастасія Ігорівна

 

Гундяк Руслан Валерійович

01.03.2021

№1660

 Соловйова Наталія Григорівна, заступник директора комерційного з ринкових операцій та розрахунків АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»

ГФ ОГПДК "САМООБОРОНА"

25.02.2021

№1648-1659

 співробітники

Хмельницька ОО ПАП ОВС України

25.02.2021

№1618-1647

 гідні громадянки України

Волошина Дарина Сергіївна

24.02.2021

№1603-1617

 жінки - офіцері НПУ

Національна поліція України

24.02.2021

№1595-1602

 гідні громадянки України

Чернівецька обласна профспілкова організація працівників АПК

23.02.2021

№1594

 молодший сержант Русол Олена Миколаївна

Командир військової частини А0666

 №448 01.03.2021

№1593

 молодший сержант Стеценко Вікторія Миколаївна

Командир військової частини А0666

 №448 01.03.2021

№1592

 сержант Кльоб Анастасія Олександрівна

Командир військової частини А0666

 №448  01.03.2021

№1591

 старший солдат Письменна Анастасія Олександрівна

Командир військової частини А0666

 №448  01.03.2021

№1590

 Шелест Надія Михайлівна, мати учасника АТО/ООС

Броварська мвська організація ВГО "Спілка офіцерів України"

23.02.2021

№1584-1589

 гідні громадянки України

Шульга Ігор Сергійович

23.02.2021

№1547-1583

 військовослужбовці - жінки

Командир військової частини А4423

23.02.2021

№1537-1546

 чарівні жінки

Куцевой Дмитро

18.02.2021

№1536

 гідна громадянка України

В.о. начальника ГУДФС у Київській області Семенець Роман

17.02.2021

№1521-1535

 офіцері ГУНП в Чернівецькій області

Управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернівецькій області

17.02.2021

№1520

 чарівна жінка

Іщенко Олександр Михайлович, заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"

16.02.2021

№1512-1519

 чарівні жінки

Військова частина А3435

16.02.2021

№1500-1511

 гідні громадянки України

Аушев Дмитро Сергійович

11.02.2021

№1493-1499

 співробітники

Старобільський РВ ГУ ДСНС України у Луганський області

11.02.2021

№1492

 гідна громадянка України

3087 Військове представництво МОУ

08.02.2021

№1487-1491

 чарівні жінки

ТОВ "РОДІНА"

06.02.2021

№1486

 Прескорник Аліна Анатоліївна

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№2

01.02.2021

№1484-1485

 гідні громадянки України

Орловський Марк Семенович

01.02.2021

№1480-1483

 Пяткова Катерина Олександрівна;

 Пяткова Ірина Романівна;

 гідні громадянки України

Ємельянов Юрій

22.01.2021

№1479

 Старший оперуповноважений з ОВС 7-го відділу, старший лейтенант Блажкевич Роксолана Ігорівна

Бахмутська РДА

21.01.2021

№1478

 чарівна жінка

Кустра Андрій Михайлович

13.01.2021

№1476-1477

 гідні громадянки України

Ємельянов Юрій Юрійович

28.12.2020

№1475

 ------------------------------

Колекція

24.12.2020

№1474

 співробітник НПУ

Зіньківське ВП Гадяцького ВП ГУНП в Полтавській області

16.12.2020

№1472-1473

 гідні громадянки України

Військова частина А4532

14.12.2020

№1471

 Потапенко Анна Миколаївна старший боєць, бойовий медик 93 бригади ВСУ

громада Дніпропетровської області

10.12.2020

№1468-1470

 чарівні жінки

ГО "Честь та праця"

08.12.2020

№1467

 Онищук Майя Іванівна, заслужена артистка України, волонтер Творчої сотні "РУХ ДО Перемоги", громадський діяч 

 Голова ГО "БРАЦЬКА ВОЛЯ" Космацький Л.В. 10.12.2020

№1465-1466

 Юрченко Наталія Михайлівна;
 Островська Наталія Андріївна

ГО Всеукраїнське об'єднання рідних зниклих безвісти та загиблих захисників України

02.12.2020

№1464

 Галанська Марина Андріївна

Родзянко Олександр  Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№12-20

01.12.2020

№1460-1463

 гідні громадянки України

Військова частина А4427

30.11.2020

№1450-1459

 чарівні жінки

Халамейдик О.В.

27.11.2020

№1440-1449

 гідні жінки

Халамейдик О.В.

26.11.2020

№1439

 Коба Діана Русланівна

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№11-20

02.11.2020

№1438

 чарівна жінка

ВО МВС Київської обл.

26.11.2020

№1437

 гідна жінка

Войтель Сергій Євгенович

23.11.2020

№1434-1436

 волонтерки, які допомогають ЗСУ

Русінов Володимир Олександрович

19.11.2020

№1430-1433

 чарівні жінки

Пелих Олександр

19.11.2020

№1427-1429

 жінки - військовослужбовці частини

Командир військової частини А4395, підполковник Завадський Дмитро

17.11.2020

№1426

 гідна громадянка України

Лєбєдєв Сергій Юрійович

13.11.2020

№1422-1425

 жінки - військовослужбовці частини

Військова частина А1736

11.11.2020

№1421

 чарівна жінка

Адміністрація Державної спеціальної служби транспорту

06.11.2020

№1419-1420

 жінки - військовослужбовці

54 ОМБр

02.11.2020

№1416-1418

 жінки - військовослужбовці частини

Командир в/ч А3821 полковник Римаренко В.В.

20.10.2020

№1415

 співробітник

Громадська рада Прохорівського центру культури і дозвілля

12.10.2020

№1414

 чарівна жінка

Дідик Микола Іванович

09.10.2020

№1408-1413

 гідні громадянки України

Командувач Сил логістики ЗСУ

08.10.2020

№1404-1407

 гідні громадянки України

Звенигородська районна громадська організація « Союз Чорнобиль»

07.10.2020

№1403

 чарівна жінка

ГО "Українська Військова Організація"

07.10.2020

№1402

 солдат Шевченко Наталія Костянтинівна

командир військової частини А2019 капітан Волков Віктор Васильович

06.10.2020

№1400-1401

 Барибіна Оксана Віталійовна, приватний підприємець, громадський діяч, волонтер;

 Кравченко Наталія Сергіївна, громадський діяч, волонтер

2 рота 25 окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади

05.10.2020

№1398-1399

 співробітники

Головне управління Національної поліції в Луганській області

29.09.2020

№1397

 чарівна жінка

Громадська організація
«Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС»

02.10.2020

№1395-1396

 гідні громадянки України

Боровик Іван Іванович

29.09.2020

№1394

 співробітник

Головне управління Національної поліції в Луганській області

29.09.2020

№1387-1393

 гідні громадянки України

Боровик Іван Іванович

29.09.2020

№1386

 Гаврилова Інна Григорівна, капітан поліції, старший інспектор інформаційної підтримки Гадяцького відділення поліції ГУНП в Полтавській області

Сластьон Оксана Василівна, лейтенант поліції, інспектор ювенальної превенції
сектору превенції Зіньківського відділення Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській
області

28.09.2020

№1385

 гідна громадянка України

Боровик Іван Іванович

29.09.2020

№1380-1384

 гідні громадянки України

Командир військової частини А4427

25.09.2020

№1379

 гідна громадянка України

Мартинюк М.С.

16.09.2020

№1372-1378

 гідні громадянки України

Командир військової частини А4427

25.09.2020

№1371

 Лебединська Анастасія Леонідівна

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№9

01.09.2020

№1366-1370

 гідні громадянки України

МВС України

02.09.2020

№1365

 Горб Наталія Валеріївна

Командир БУАР 93 ОМБр Тарельник Д.А.

26.08.2020

№1364

 Барабашенко Оксана Петрівна, сержант медичної служби

Батальонна група Південного ОТО угрупування НГУ в ОТУ "Схід"

19.08.2020

№1363

 Сумська Олга Вячеславівна

 Литовченко Влада Володимирівна

19.08.2020

№1362

 Литовченко Влада Володимирівна

Жвалюк В.Р.

12.08.2020

№1361

 гідна громадянка України

Ємельянов Юрій Петрович

21.08.2020

№1360

 Даниленко Юлія Юріївна

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№8

03.08.2020

№1357-1359

 жінки-військовослужбовці

58 ОМБР

27.07.2020

№1302-1356

 гідні громадянки України

Аврамчик Д.В.

27.07.2020

№1301

 гідна громадянка України

Олександр Галушко, м. Кропивницький

24.07.2020

№1295-1300

 Глущук Світлана Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент, директор Центру неперервної освіти ІДГУ;

 Фурдуй Світлана Борисівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та фізичної культури ІДГУ;

 Погорєлова Алла Дмитрівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови і літератури ІДГУ;

 Рябушко Світлана Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської мови та перекладу ІДГУ;

 Черезова Гульнара Анверівна, кандидат філологічних наук, ветеран ІДГУ;

 Романовська Тетяна Миколаївна, ветеран ІДГУ

Ізмаїльський державний
гуманітарний університет

14.07.2020

№1294

 гідна громадянка України

Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

07.07.2020

№1292-1293

 Опанасенко Юлія Володимирівна, лейтенант ЗСУ;

 Рудюк Марина Володимирівна, лейтенант ЗСУ

Підрозділ військових капеланів

25.06.2020

№1291

 гідна громадянка України

Погрибищенський військовий комісаріат

22.06.2020

№1290

 Мітішова Юлія Сергіївна, чарівна жінка, дружіна і мама

Всеукраїнська громадська організація "Спілка ветеранів та працівників силових структур України "ЗВИТЯГА"

03.07.2020

№1288-1289

 гідні жінки

 Гаврильченко Валентина Іванівна

10.06.2020

№1282-1287

 гідні громадянки України

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

27.05.2020

№1275-1281

 гідні громадянки України

Військова частина

12.05.2020

№1274

 Журавська Людмила Олександрівна

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

05.08.2020

№1271-1273

 гідна громадянка України

Дронов Вадим Михайлович, м. Вугледар Донецька обл.

23.04.2020

№1270

 гідна громадянка України

300 НТП ЗСУ

27.03.2020

№1269

 Тимчак Тетяна Дмитрівна

Ільчук Галина Федорівна, м. Луцьк

19.03.2020

№1268

 гідна громадянка України

Івженко Олександра Ігорівна

11.03.2020

№1267

 Соболева-Терещенко Олена Анатоліївна

Орбсен Вячеслав Васильович

10.03.2020

№1261-1266

Волинець Наталя Іванівна;

Жаворонкова Світлана  Євгенівна;

Зубрицька Лідія Володимирівна;

Шевцова Ірина Михайлівна;

Тепла Валентина Степанівна;

Герасимчук Тетяна Андріївна

Громадська рада при Житомирській ОДА

04.03.2020

№1243-1260

 гідні громадянки України

Командир Військової частини А1414

04.03.2020

№1227-1242

сержант Таранцова Олена Сергіївна;
молодший сержант Карась Тетяна Сергіївна;
прапорщик Шоно Олена Станіславівна;
прапорщик Снігур Вероніка Михайлівна;
прапорщик Лапшина Леся Михайлівна;
сержант Козирєва Наталя Анатоліївна;
молодший сержант Маловічко Лідія Володимирівна;
молодший сержант Потурай Альона Анатоліївна;
старший солдат Завірюха Наталія Вікторівна;
старший солдат Новак Наталія Анатоліївна;
старший солдат Кузь Олена Миколаївна;
старший солдат Супрун Наталія Олександрівна;
солдат Мельничук Анастасія Миколаївна;
солдат Санжарова Ірина Григорівна;
солдат Марченко Євгенія Юріївна;
солдат Фісун Ірина Олександрівна

Військова частина А3283

04.03.2020

№1207-1226

 гідні громадянки України

Хмельницька обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України

04.03.2020

№1203-1206

гідні громадянки України

Командира військової частини А3435

04.03.2020

№1197-1202

 гідні громадянки України

Рожанська Катерина Вікторівна, м. Світлодарськ 04.03.2020

№1191-1196

 гідні громадянки України

Сумська ОПО ПАП ОВС України

03.03.2020

№1188-1190

Котолуцька Галина, майстер ВПУ №42,

Лавренюк Валентина, підприємець,

Деркач Ольга, підприємець.

 ГО "Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району" (Вінницька область)

02.03.2020

№1187

 гідна громадянка України

Старобільський районний відділ ГУ ДСНС України у Луганській області

28.02.2020

№1185-1186

 гідні громадянки України

ГО "РУХ МИРУ"

27.02.2020

№1180-1184

 Безугла Ніна Олексіївна;

 Дмитренко Наталія Миколаївна;

 Пелюхня Ксенія Вікторівна;

 Гресь Олександра Миколаївна;

 Гришко Алла Миколаївна

Військового Комісара Кобеляцького РВК

27.02.2020

№1177-1179

 Полонська Світлана Олександрівна;

 Панченко Людмила Василівна;

 Ковтун Наталія Василівна

Керівник Кобеляцької місцевої прокуратури

27.02.2020

№1167-1176

Нежеренко Олга Гаврилівна;

Потапенко Руслана Володимирівна;

Ткаченко Людмила Олександрівна;

Логвин Катерина Олександрівна;

Іваніченко Світлана Вікторівна;

Ніконенко Тетяна Анатоліївна;

Оберемко Галина Петрівна;

Єрмолова Олександра Федорівна;

Тесленко Тетяна Вікторівна;

Мороз Тетяна Іванівна

 Начальник Кобеляцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області

27.02.2020

№1154-1166

чарівні жінки

Заступник командира Військової частини А3435

26.02.2020

№1122-1153

 гідні громадянки України

Аврамчик Д.В.

26.02.2020

№1117-1121

 чарівни жінки

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

25.02.2020

№1101-1116

 гідні громадянки України

Гончаренко Олег Володимирович, м. Чернігів

24.02.2020

№1091-1100

 гідни громадянки України

 Головня Катерина Володимирівна, м. Маріуполь

20.11.2019

№1086-1090

 гідні громадянки України

 Гончаренко Олег Володимирович, м. Чернігів

24.02.2020

№1085

 Малахова Любов Володимиріва, комірник відділу охорони Української психіатричної лікарні з суворим наглядом

 ВГО "Країна"

№12/03-20

06.03.2020

№1084

 прапорщик внутрішньої служби Вазінська Леся Володимирівна, молодший інспектор ІІ категорії Державної установи «Дніпровська установа виконання покарань (№ 4)»

 ВГО "Країна"

№11/03-20

06.03.2020

№1077-1083

 гідні громадянки України

 Комунальна бюджетна установа "Міський культурно-дозвільницький центр"

24.02.2020

№1076

 чарівна жінка

 Крісс Григорій Якович

24.02.2020

№1075

 Краніна Оксана Вадимівна

 Заступник Голови ВГО "Країна" Л. Володарська

№3

08.03.2020

№1074

 чарівна жінка

 Барнасюк Олександр Сергійович, м. Вінниця

20.02.2020

№1054-1073

 Молодший начальницький склад відділу охорони Української психіатричної лікарні з суворим наглядом:

 старший сержант внутрішньої служби Карапиш Ганна Віталіївна, молодший інспектор відділу;
 молодший сержант внутрішньої служби Кесарь Вікторія Григорівна, молодший інспектор відділу;
 сержант внутрішньої служби Кляп Яна Вікторівна, молодший інспектор відділу;
 старший прапорщик внутрішньої служби Лагунова Галина Василівна, молодший інспектор відділу;
 рядовий внутрішньої служби Лапіна Ірина Олександрівна, молодший інспектор відділу;
 старший прапорщик внутрішньої служби Литвиненко Анна Володимирівна, молодший інспектор відділу;
 прапорщик внутрішньої служби Мариніч Євгенія Анатоліївна, молодший інспектор відділу;
 старший сержант внутрішньої служби Медведева Інна Миколаївна, молодший інспектор відділу;
 рядовий внутрішньої служби Мокієнко Ірина Олександрівна, молодший інспектор відділу;
 старший сержант внутрішньої служби Надточева Юлія Анатоліївна, молодший інспектор відділу;
 старший прапорщик внутрішньої служби Новокрещенна Юлія Миколаївна, молодший інспектор відділу;
 рядовий внутрішньої служби Рац Світлана Михайлівна, молодший інспектор відділу;
 прапорщик внутрішньої служби Сімон Ольга Анатоліївна, молодший інспектор відділу;
 молодший сержант внутрішньої служби Тавакалян Карина Андріївна, молодший інспектор відділу;
 старший прапорщик внутрішньої служби Терземан Людмила Іванівна, молодший інспектор відділу;
 прапорщик внутрішньої служби Ткаченко Євгенія Ігорівна, молодший інспектор відділу;
 прапорщик внутрішньої служби Фатєєва Ірина Володимирівна, молодший інспектор відділу;
 старший сержант внутрішньої служби Фещенко Юлія Сергіївна, молодший інспектор відділу;
 прапорщик внутрішньої служби Чернишенко Наталя Геннадіївна, молодший інспектор відділу;
 сержант внутрішньої служби Швачка Валерія Михайлівна, молодший інспектор відділу;
 старший прапорщик внутрішньої служби Штаєр Юлія Федорівна, молодший інспектор відділу;
 молодший сержант внутрішньої служби Яценко Олена Юріївна, молодший інспектор відділу

 Відділ охорони Української психіатричної лікарні з суворим наглядом

№8/03-20

06.03.2020

№1053

 Куликова Марина Віталіївна, старший солдат

Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович 26.02.2020

№1052

 Бойчук Оксана Володимирівна, старшина І статті

 Командир військової частини А0373 Носенко Максим Васильович

26.02.2020

№1044-1051

 Офіцерський склад відділу охорони Української психіатричної лікарні з суворим наглядом:

лейтенант внутрішньої служби Заболотна Наталія Володимирівна, старший інспектор по контролю за виконанням судових рішень відділу;
 лейтенант внутрішньої служби Кабанова Надія Миколаївна, начальник сектору по роботі з персоналом відділу;
 старший лейтенант внутрішньої служби Капотя Олена Володимирівна, черговий помічник начальника відділу;

 Молодший начальницький склад відділу охорони Української психіатричної лікарні з суворим наглядом:

 старший прапорщик внутрішньої служби Антонова Людмила Михайлівна, молодший інспектор відділу;
 старший прапорщик внутрішньої служби Біліченко Оксана Леонідівна, молодший інспектор відділу;
 сержант внутрішньої служби Гречко Вікторія Віталіївна, молодший інспектор відділу;
 молодший сержант внутрішньої служби Дзюба Анастасія Євгенівна, молодший інспектор відділу;
 прапорщик внутрішньої служби Заблоцька Марина Андріївна, молодший інспектор відділу

 Відділ охорони Української психіатричної лікарні з суворим наглядом

№8/03-20

06.03.2020

№1043

 капітан внутрішньої служби Жидченко Єлізавета Олегівна, старший інспектор групи контрольно-аналітичної Державної установи «Дніпровська установа виконання покарань (№ 4)»

 Відділ охорони Української психіатричної лікарні з суворим наглядом

№4/03-20

06.03.2020

№1042

Гонтаренко Тетяна Євгеніївна

Голова Сумської філії Всеукраїнської громадської організації «Спілка морських піхотинців України «Сумське морське зібрання» Вовк А.В.

 №8

19.02.2020

№1041

 чарівна жінка

 Києвський професійний коледж з посиленою військово-фізичною подготовкою

10.02.2020

№1040

 гідна громадянка України

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

24.01.2020

№1037-1039

 випускниця кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету лейтенант Кошик Марія Дмитрівна;

 випускниця кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету лейтенант Кравченко Анна Едуардівна;

 випускниця кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету лейтенант Скляр Дарина Миколаївна

 Громадська організація “Свідома Громадськість”

30.01.2020

№1036

Шкарупа Альбіна

 Громадська рада Прохорівського центру культури і дозвілля

28.01.2020

№1035

 чарівна жінка

 Запорізька обласна ветеранська організація ГО "Асоціація ветеранів МВС України"

06.02.2020

№1034

 гідна громадянка України

 Шаргородський Андрій Вадимович

11.01.2020

№1033

 чарівна жінка

 Дьяченко Олег Валентинович, м. Слов'янськ Донецька область

28.12.2019

№1032

 гідна громадянка України

 Всеукраїнський Союз

27.12.2019

№1031

 Кравченко Ольга Миколаївна

 ГО "Свідома Громадськість"

27.12.2019

№1030

 Кушніренко Поліна Андріївна

 Національна Медична Палата України

19.12.2019

№1029

 гідна громадянка України

 ДУК ПС

26.12.2019

№1028

 Хрипливенко Оксана Володимирівна

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА».

№02

03.02.2020

№1021-1027

 чарівни жінки

 Київська Обласна спілка ветеранів ОВС

11.12.2019

№1011-1020

 чарівни жінки

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут військового капеланства"

25.11.2019

№1010

 гідна громадянка України

 28 ОМБр

04.12.2019

№1009

 Дробот Любов Михайлівна

 Установа "Ветеран АТО"

06.12.2019

№1008

 чарівна жінка

 Запорізька обласна ветеранська організація ГО "Асоціація ветеранів МВС України

06.02.2020

№1007

 Бакіна Марія Олександрівна, заступник голови студентського самоврядування Білоцерківського коледжу фінансів, обліку і аудіту Національної академії статистики, обліку та аудіту

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№12-19

02.12.2019

№1006

 гідна громадянка України

 ГО "Громадський Рух Українська Військова Організація"

25.11.2019

№1001-1005

 гідні громадянки України

 волонтер Олег Ганжа

25.11.2019

1000

Моцак Людмила Петрівна, Керівник Зразкового хореографічного колективу «Спалах» Бобровицька Школа мистецтв м. Бобровиця Чернігівська обл.

 ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

20.11.2019

№998;

№999

Харченко Юлія Сергіївна, керівник Дитячого аматорського вокально- естрадного колективу «Майже дорослі» Решетилівський районний Будинок культури, м. Решетилівка, Полтавська обл.

Григорович Марина Анатоліївна, керівник Зразкового хореографічного колективу «Фантазія», Комунальний заклад позашкільної освіти "Широківська мистецька школа", Широківської селищної ради, смт. Широке, Дніпропетровська обл.

ГО "Проскурів-Фест"

№3

02.03.2020

№995-997

 гідни громадянки України

 Виконавчий комітет Ізюмської міської ради

19.11.2019

№992-994

 чарівни жінки

 Українське реестрове козацтво

13.11.2019

№991

 гідна громадянка України

 Комбриг 58 ОМПБр

12.11.2019

№986-990

 гідні громадянки України

 Кириленко Роман Олександрович

11.11.2019

№985

 військовослужбовець 72 ОМБр

 Командування 72 ОМБр

11.11.2019

№984

 Аврамчук Юлія Юріївна

 Павленко Андрій Миколайович

30.10.2019

№983

 -----------------------------------------------------------------------

 Колекція

28.10.2019

№980-982

 чарівни жінки

 2 механизований батальйон в/ч А0536

24.10.2019

№977-979

 гідні громадянки України

 ветерани МВС

22.10.2019

№976

 ст.лейтенант податкової міліції Бондаренко Євгенія Володимирівна

 Військово-цивільна адміністрація містак Золоте та села Катеринівка Луганської області

№ 201
15.10.2019

№975

 старший інспектор з кадрів відділу кадрів ДП «Укроборонсервіс» Удовенко Тетяна Сергіївна

 ДП "Укроборонсервіс"

10.10.2019

№973-974

 гідні громадянки України

 Клименко Віталій Іванович, м. Сіверськ Донецька область

09.10.2019

№972

 гідна громадянка України

 ГО "ОСЗПВ АТО "Ми пам'ятаємо. Обухівщина"

09.10.2019

№971

 Гарник Наталія Василівна

 ГО «Спілка ветеранів та учасників бойових дій АРКТУР»

12.10.2019

№961-970

----------------------------------------------------------------------------------

 Колекція

04.09.2019

№960

Шандренко Наталія Йосипівна

 ГО "Спілка ветеранів та учасників бойових дій АРКТУР"

12.10.2019

№959

 гідна громадянка України

 Бучанська СЗОШ №5

04.10.2019

№956-958

 чарівни жінки

 Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

04.10.2019

№955

 Калініченко Тетяна Олексіївна

 Заступник Голови ради Спілки Сопов А.В.

№10

01.10.2019

№954

 Кацко Тетяна Сергіївна, персональний тренер фітнес клубу  "STRONG SIDE WORKOUT GYM"

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№953

 Татаурова Наталія Євгеніївна, голова благодійної організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб «Ми Українці»

 Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання «Ми Українці»

14.10.2020

№945-952

 Грищенко Тетяна Петрівна;
 Арсієнко Наталія Вікторівна;
 Чердловська Тетяна Вікторівна;
 Сайчук Ольга Вікторівна;
 Устименко Тетяна Миколаївна;
 Загородня Іванна Богданівна;
 Костюченко Тетяна Борисівна;
 Понамаренко Лариса Володимирівна

 Центр забезпечення державною атрибутикою

03.10.2019

№944

 гідна громадянка України

 ГО "Інваліди Чорнобиля"

03.10.2019

№940-943

 гідні громадянки України

 Українське реєстрове козацтво

01.10.2019

№939

 Калашнікова Анна Анатоліївна, керівник Народного аматорського театру танцю "Гармонія"

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10-19

01.10.2019

№938

 Корольова Світлана Миколаївна

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№930-937

 гідні громадянки України

 Відділ культури Селидівської міської ради

23.09.2019

№929

 Соломаха Наталія Іванівна

 ГО "Чернігово-Сіверська Січ"

20.09.2019

№928

 гідна громадянка України

 Ігонін Роман Володимирович, м. Сіверськ

03.09.2019

№927

 Дуб Галина Миколаївна

 Народна рада Ічнянщини

19.09.2019

№926

 Яворська - Слободянюк Любов Георгіївна – волонтер та дружина військовослужбовця, учасника АТО і ООС

 Косолобов Олександр Ігорович

27.08.2019

№924-925

 гідні громадянки України

 ГО «Софіївська асоціація УБДіАТО» Дніпропетровська область

20.08.2019

№923

 чарівна жінка

 Войтко М.В., м. Кременчуг

07.08.2019

№922

 поетеса, прозаїк, художник Галина ЕС (Галина Михайлівна Шитікова)

 ГО "Народна рада Ічнянщини"

21.08.2019

№921

 Гарачук Таісія Андріївна

 Перший заступник ВГО "Звитяга" Петровець В.О.

№08

01.08.2019

№920

 Онищенко Вікторія Олександрівна

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

25.07.2019

№912-919

 гідні громадянки України

 Сумська ОПО ПАП ОВС України

03.07.2019

№911

 чарівна жінка

 БФ "Крила Перемоги"

01.07.2019

№910

 Попруга Тетяна Олександрівна

 Начальник Кобеляцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області

04.07.2019

№909

 гідна громадянка України

 ГО "Варта Руху"

27.06.2019

№908

 Пшенишна Тетяна Яківна, заступник головного лікаря КМЗ "Обласний центр медико-соціальної експертизи" ЧОР, лікар-невропатолог, голова обласної МСЕК №1

 ГО "Народна рада Ічнянщини"

26.06.2019

№906-907

 чарівни жінки

 Малишевський Олексій

24.06.2019

№901-905

 гідни громадянки України

 Благодійний Фонд «Крила Перемоги»

29.06.2019

№886-900

 чарівни жінки

 Карпенко Василь Петрович

11.06.2019

№885

 гідна громадянка України

 Сініцін Ігор Петрович

05.06.2019

№884

 гідна громадянка України

 ГО "РУХ МИРУ"

03.06.2019

№883

 чарівна жінка

 Веприк-Попович Євдокія Степанівна

03.06.2019

№874-882

 гідні громадянки України

 ГО "Об'єднання сімей загиблих (померлих) воїнів АТО "Ми пам'ятаємо. Обухівщина"

29.05.2019

№872-873

 чарівни жінки

 ГО «Спілка ветеранів АТО Сумської області»

24.05.2019

№871

 гідна громадянка України

 ВГО «Журналісти проти корупції»

22.05.2019

№870

 Михальченко Тетяна Юріївна

 ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

22.05.2019

№868-869

 гідні громадянки України

 Солод Юрій Миколайович

21.05.2019

№866-867

 чарівни жінки

 Калашніков Максим

17.05.2019

№861-865

 гідні громадянки України

 300 НТП "Десна"

10.05.2019

№851-860

 Антипова Тетяна Юріївна;

 Вольвач Людмила Іванівна;

 Коротєєва Олена Євгеніївна;

 Михайлова Олена Вікторівна;

 Півторацька Юлія Брисівна;

 Сипало Тетяна Миколаївна;

 Тарасюк Галина Іванівна;

 Товстік Олеся Павлівна;

 Матухно Ніна Вікторівна;

 Фальченко Валерія Валеріївна

 Служба економічної безпеки

12.05.2019

№850

 гідна громадянка України

 Чешко Віталій

06.05.2019

№849

--------------------------------------------------------

 Колекція

08.05.2019

№848

--------------------------------------------------------

 Колекція

06.05.2019

№847

 Матета Наталія Володимирівна

 Петриківська ОТГ

03.05.2019

№846

 чарівна жінка

 Керівництво ХНДІК

25.04.2019

№843-845

 гідні громадянки України

 Солодовник Вадим

12.04.2019

№841-842

 майор податкової міліції  Кривич Людмила Володимирівна;

 майор податкової міліції  Ваніфат’єва Олена Миколаївна;

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

11.04.2019

№840

 Терехова Наталія Миколаївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Петриківської селищної ради, Петріківського району, Дніпропетровської області

 Петриківська об'єднана територіальна громада

10.04.2019

№839

 гідна громадянка України

 Остапенко Тарас

08.04.2019

№838

Пікуш Ольга Григорівна, начальник відділу культури і мистецтва, туризму, у справах релігії, інформаційної діяльності та міжнародних зв'язків Петриківської селищної ради

 Петриківська селищна рада

04.04.2019

№833-837

 чарівні жінки

 ГО "Перевізька паланка Січового козацтва Запорозького"

19.03.2019

№832

 Васецька Т. В.

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область

18.03.2019

№831

 Кукуєва Галина Петрівна

 Об'єднання дружин бійців учасників АТО

15.03.2019

№829-830

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

15.03.2019

№828

Заліська Яніна

ВЖР "За вільну Україну"

№3

12.03.2019

№826-827

 чарівні жінки

 ВЖР "За вільну Україну"

№03

12.03.2019

№825

Майборода Людмила

ВЖР "За вільну Україну"

№3

12.03.2019

№821-824

 гідни громадянки України

 ВЖР "За вільну Україну"

№03

12.03.2019

№820

 гідна жінка

 Телюх Владислав

07.03.2019

№816-819

 Селюк Ірина Миколаївна;

 Бойко Інга Володимирівна;

 Михайлішина Марія Олександрівна;

 Висоцька Тетягна Василівна

 БО БФ "Дніпровський"

07.03.2019

№812-815

 чарівні жінки

 Деснянський районний у місті Києві військовий комісаріат Гріненко О.М.

06.02.2019

№811

 гідна громадянка України

 ГО "РУХ МИРУ"

06.02.2019

№809;

№810

 Мейдич Ольга Миколаївна, майор;

 Черевко Анна Миколаївна, ст.лейтенант юстиції

 Генерал-майор Корнейко Олександр Васильович

№3-19

01.03.2019

№805-808

 чарівні жінки

 Національна медична палата 

04.03.2019

№802-804

 Кузнєцова Оксана Миколаївна;

 Корнійчук Софія В'ячеславівна;

 Московченко Катерина

 Завідувач кафедри військової підготовки полковник Есаулов А.О.

05.03.2019

№800-801

-----------------------------------------------------

 Колекція

05.03.2019

№797-799

 чарівні жінки

 Хмельницька обласна організація ПАП ОВС України

04.03.2019

№795-796

 гідні громадянки України

 Пітірімов Андрій Феліксович

04.03.2019

№793-794

 не підлягає розголошенню  ГО "Доброволець-людина доброї волі"

01.03.2019

№791-792

 чарівні жінки

 Дейнега Ігор Васильович

01.03.2019

№781-790

 гідні громадянки України

 УАІ АТО в Закарпатській області

01.03.2019

№778-780

 гідні громадянки України

 ГО "РУХ МИРУ"

01.03.2019

№775-777

 чарівні жінки

 Дейнега Ігор Васильович

01.03.2019

№746-774

 чарівні жінки

 Військова частина А3137

01.03.2019

№744-745

 Чепурна Наталія Миколаївна, ректор КНЗ ЧОІПОПП;

 Топчій Ірина Вікторівна, директор Черкаської міської гімназії №9

 КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівникків"

28.02.2019

№741-743

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

28.02.2019

№740

 чарівна жінка

 Дейнега Ігор Васильович

01.03.2019

№737-739

 гідні жінки

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

01.03.2019

№735-736

 гідни громадянки України

 Військова частина А1414

01.03.2019

№734

 чарівна жінка

 ГО "Сумське морське зібрання"

01.03.2019

№733

 чарівна жінка

 ГО "Сумське морське зібрання"

01.03.2019

№732

 чарівна жінка 

 ГО "Сумське морське зібрання"

01.03.2019

№725-731

 гідні жінки

 Запорізька обласна ветеранська організація ГО "Асоціація ветеранів МВС України"

26.02.2019

№722-724

 гідні громадянки України

 Козирев Василь Геннадійович

25.02.2019

№712-721

 чарівні жінки 

 Денисенко Денис

22.02.2019

№711

Погоріла Анна Олександрівна

 ГО "Крок у світ"

21.02.2019

№701-710

 гідні громадянки України

 Козирев Василь Геннадійович

21.02.2019

№700

 чарівна жінка

 Голова представництва об'єднання ВО "Країна"
Кузнєцов П.А.

21.02.2019

№698-699

 гідні жінки

 Голова представництва об'єднання ВО "Країна"
Кузнєцов П.А.

19.02.2019

№697

 Бобровська Оксана Василівна

 Національна медична палата

15.02.2019

№696

 чарівна жінка

 Стрішний Олександр Миколайович

11.02.2019

№695

 гідні громадянки України

 Орловський Марк Семенович

11.02.2019

№694

 Ісакович Анна Володимирівна

 ГО "Фестивальна Україна"

№06-м

02.06.2019

№691-693

 Пшенична Юлія Михайлівна;

 Войтович Ірина Федорівна;

 Хіреш Людмила Іванівна

 БФ "Благодійний вогонь"

11.02.2019

№690

 гідна жінка

 УВЦХЄВ

08.02.2019

№688-689

 чарівні жінки

 Орловський Марк Семенович

08.02.2019

№683-687

 військовослужбовці 131 Орб:

 Приходько Альона Олександрівна;

 Ланівська Марина Ігорівна;

 Кушнір Наталія Петрівна;

 Щербань Юлія Олександрівна;

 медпрацівник:

 Панченко Світлана Петрівна

 Військова частина А1445

07.02.2019

№661-682

 гідні громадянки України

 Костянтинівський об"єднаний міський військовий комісаріат Донецької області

05.02.2019

№660

 гідна жінка

 Крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва Мойса В.І.

05.02.2019

№659

 чарівна жінка

 ГО "Міжнародний союз козацтва"

30.01.2019

№658

 Дубиченко Світлана Зайнутдинівна, полковник СБУ

 Відділ кадрового забезпечення СБУ

№02-19

01.02.2019

№657

 гідна жінка

 Голік Григорій Васильович, м. Чернівці

18.01.2019

№656

 Коновалова Валентина Федорівна, керівник відділу освіти Станично-Луганської РДА

 ГО "Свідома Громадськість"

18.01.2019

№655

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№01-19

02.01.2019

№653-654

 гідні жінки

 Іващенко Олексій Юрійович 15.01.2019

№652

 чарівна жінка

 Басовський Денис 14.01.2019

№651

Ульянова Наталія

Басовський Денис 29.05.2019

№649-650

 гідні жінки

 Орловський М.С. 08.01.2019

№648

 Чаплінська  Оксана Анатоліївна

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 04.01.2019

№647

 гідна жінка

 Орловський М.С.
03.01.2019

 

2018 рік

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№646

 гідна жінка

 Доценко Володимир Володимирович 26.12.2018

№645

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№12

03.12.2018

№644

 гідна жінка

 Воробник Василь Тимофійович 11.12.2018

№643

 Думенко Ганна Анатоліївна, викладач Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського НТУ ім. Ю.Кондратюка

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 10.12.2018

№642

 Манько Наталія Федорівна, прапорщик, військовослужбовець в/ч 3006 

 ГО "Дніпровська міська спілка воїнів АТО "ЩИТ"   05.12.2018

№641

Божицька Ольга Михайлівна

ГО «Глибина»

05.12.2018

№639-640

 гідни громадянки України

 Юдінцев Олександр Євгенієвич

27.11.2018

№638

Іванів Євгенія Анатоліївна

ВГО "Звитяга"

05.12.2018

№637

 гідна громадянка України

 ГО "Народна самооборона Львівщини"

21.11.2018

№636

 гідна жінка

 Коваленко Олександр Олексійович, в/ч А0693

21.11.2018

№635

 гідна громадянка України

 Розумна Валентина Миколаївна

19.11.2018

№631-634

 гідни громадянки України

 Кондакова Наталія Володимирівна, м. Суми

14.11.2018

№629-630

Міщук Наталія, волонтер;

Ільіна Ірина, волонтер

 ГО "Християн-волонтерів"

14.11.2018

№628

 гідна жінка

 Шендерук Віталій Володимирович

13.11.2018

№627

 Мусієнко Людмила Василівна

 Демченко Дмитро Павлович, м. Суми

08.11.2018

№626

 гідна громадянка України

 Глухіх І.Є., м. Дніпро

07.11.2018

№625

 гідна жінка

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

01.11.2018

№624

---------------------------------------------------------------

 Колекція

31.10.2018

№622-623

 гідни громадянки України

 ГО "Спілка бійців та волонерів АТО "Сила України"

29.10.2018

№621

 гідна громадянка України

 Вовчук Андрій Іванович

№10

01.10.2018

№620

 Буслович Ганна Валеріївна

 БФ "Україна - це Я"

№10

01.10.2018

№619

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№10

01.10.2018

№618

 Гана Тетяна Іванівна, військовослужбовець

 за представленням колективу

17.10.2018

№617

 Вакулюк Світлана Дмитрівна

 Черняхівська районна державна адміністрація

09.10.2018

№616

 гідна жінка

 Демченко Олександр Володимирович,   м. Суми

05.10.2018

№615

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

 №10

01.10.2018

№614

 Огійчук Наталія Миколаївна

 Черняхівська районна державна адміністрація

09.10.2018

№607-613


 жіники-волонтери

 Головний штаб УРК в Приазовськом регіоні

 03.10.2018

№606

 Безугла Л.В., голова села

 індивідуальний член ВО "КРАЇНА", голова Гребінковської РДА Роспопов В.В.,  Коваль М.М.

27.09.2018

№604-605

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

27.09.2018

№603

 Коротич Татьяна Анатоліївна

 Рада ВГО "ЗВИТЯГА"

№09

03.09.2018

№600-602

 Капова Вія Валерієвна;

 Єрьоміна Яна Анатоліївна;

 Цвіпа Ірина Володимирівна

 ГО "Рідне місто Бровари"

31.08.2018

№599

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

29.08.2018

№597-598

 гідни громадянки України

 Торецька ВЦА Донецької області

28.08.2018

№596

 Капенкова Марина Олексіївна

 БФ "Україна - це Я"

17.08.2018

№595

 гідна жінка

 Воротник Василь Тимофійович, м. Кременчук Полтавська обл.

14.08.2018

№594

 гідна громадянка України

 РПСПОП "Богдан" ГУНП в Хмельницькій області

10.08.2018

№592-593

 гідні громадянки України

 БО БФ "Солдатскі матері"

10.08.2018

№588-591

 гідні громадянки України

 Вінницьке обласне об'єднання "Інваліди Чорнобиля"

08.08.2018

№587

 Мороз Вікторія Юріївна

 Командування 93 бригади Сауляк Вячеслав Миколайович

07.08.2018

№586

 гідна громадянка України   

 Поляков Ігор Олександрович, смт. Очеретине Донецька обл.

24.07.2018

№585

 гідна жінка

 Кочкін С.М.

24.07.2018

№584

 гідна громадянка України  

 Підрозділ військових капеланів

19.07.2018

№583

 гідна жінка

 Кочкін С.М.

24.07.2018

№582

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№07

02.07.2018

№577-581

 Стаднюк Каріна Володимирівна;

 Zimerman Mari;

 Стеценко Тамара Володимирівна;

 Слюсар Наталія Іванівна;

 Которович Мирослава Богодарівна

 Заступник голови ВГО "КРАЇНА" Міщук С.П.

№7-18

02.07.2018

№575-576

 жіники-волонтери

 Володимир

09.07.2018

№574

 не підлягає розголошенню 

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№07

02.07.2018

№570-573

 гідні громадянки України

 Назарчук Тарас Якович, м. Хмельницький

04.07.2018

№569

 співробітник

 Керівництво ХНДІК

04.07.2018

№568

 гідна жінка

 ГО "Журналісти проти корупції"

02.07.2018

№567

 Волкова Юлія Ігорівна, ст.лейтенант поліції, заступник начальника відділу організації дорожнього руху Управління патрульної поліції у місті Києві, Департаменту патрульної поліції 

 Корнейко О.В., генерал-майор

02.07.2018

№564-566

 Леміш Ружена Леонідівна, державний службовець 5 рангу МВС України;

 Петренко Руслана Петрівна, державний службовець 5 рангу МВС України;

 Волонтир Олена Олександрівна, державний службовець 6 рангу МВС України

 ВГО "КРАЇНА"

№06

01.06.2018

№563

 гідна громадянка України

 Волков Олег

20.06.2018

№562

 жінка-волонтер

 Штурман

30.05.2018

№561

 Черняк Ольга Леонідівна, підполковник податкової міліції

 Перший відділ управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

25.05.2018

№560

 Скирда Яна, Черкаський фізіко-математичний ліцей

 Головний отаман Черкаського обласного осередку ВГО "Козацтво Нової України"

24.05.2018

№559

 жінка-волонтер

 ДУК Союзу вірних христіян Євангельської віри України

24.05.2018

№557-558

 гідни громадянки України

 Військовий капелан Люшенко Олександр Володимирович

22.05.2018

№553-556

 Черкаський фізико-математичний ліцей:

 Кучина Анастасія Олексіївна;

 Левченко Вероніка Андріївна;

 Рудевич Олександра Романівна;

 Хроненко Дар'я В'ячеславівна

 Черкаський обласний осередок ВГО "Козацтво Нової України"

21.05.2018

№552

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

16.05.2018

№548-551

 гідни громадянки України

 Торецька ВЦА Донецької області

16.05.2018

№547

 жінка-волонтер

 БФ "Україна - це Я"

10.05.2018

№545-546

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

10.05.2018

№541-544

 Матвіїв Наталія Володимирівна, волонтер;

 Ткаченко Катерина Олексіївна, волонтер;

 Ярославська Наталія Владиславівна, волонтер;

 Сидоренко Любов Валеріївна, волонтер

 Голова Пердставництва ВОГ "КРАЇНА" в м. Гребінка Полтавської області Коваль Микола Миколайович;

 Голова Гребінківської РДА Роспопов Віталій Васильович

№8-15

від 02.05.2018

№540

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№04

02.04.2018

№538-539

 Смаль Ірина;

 Фаріон Марта

 БО БФ "Вільні-ЮА"

25.04.2018

№537

 гідна громадянка України

 Військовий священик УПЦ КП прот. Володимир Буграк

24.04.2018

№534-536

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№04

02.04.2018

№529-533

 жінки-волонтери

 Маріупольська міська рада

17.04.2018

№527-528

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

10.04.2018

№526

 гідна громадянка України

 Пузирко Володимир Миколайович, м. Маріуполь

10.04.2018

№524-525

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№04

02.04.2018

№523

 гідна громадянка України

 Лукашук Олексій Олегович, м. Краматорськ Донецька обл. 06.04.2018

№519-522

 гідни громадянки України

 Трофімчук Олег Вікторович, м. Маріуполь 02.04.2018

№517-518

 жінки-волонтери

 Малішевський Олексій 02.04.2018

№516

 гідна громадянка України

 Цимбал А. 02.04.2018

№515

 гідна жінка

 Попко Максим Вячеславович, м. Волноваха Донецька обл. 30.03.2018

№512-514

 жінки-волонтери;

 Володарська Любов Вікторівна - №513

 Духовне управління капеланів 23.03.2018

№511

 гідна громадянка України

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут військового капеланства" 20.03.2018

№506-510

 гідни громадянки України

 ВЦА м. Красногорівка 19.03.2018

№504-505

 Старкова Ольга Володимирівна;

 Мерлак Олена Валентинівна

 Литвиненко Євген Миколайович, м. Харків 19.03.2018

№502;

№503

 Цимбал Юлія Юріївна;

 Кускова Тетяна Вікторівна

 Горбачов Євгеній Валерійович 16.03.2018
№501

 гідна жінка

 ГО "Ветерани десантних військ Вінницької області"

16.03.2018

№491-500

  не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

27.02.2018

№481-490

 жінки-волонтери

 Кириленко Роман Олександрович, м. Одеса

27.02.2018

№461-480

 гідни громадянки України

 Військова частина А0515

26.02.2018

№431-460

 жінки-волонтери

 Мігорян Роман Георгійович, м. Чернівці

26.02.2018

№348-430

 гідни громадянки України

 Військова частина А1225

26.02.2018

№342-347

 жінки-волонтери

 Боришкевич В.Г.

23.02.2018

№337-341

 гідни громадянки України

 Васильєв Андрій Олегович

23.02.2018

№336

 Потапкіна Тетяна Володимірівна

 "Спілка ветеранів та інвалідів АТО "Дух воїна України"

26.02.2018

№335

 Кульбашевська Марія Петрівна

 ГО " Свідома Громадськість"

22.02.2018

№326;

№327;

№328;

№329;

№330;

№331;

№332;

№333;

№334

  Аксьонова Вікторія Олександрівна, ст. солдат;

 Гаджала Діана Вікторівна, ст. солдат;

 Радіонова Тетяна Олексіївна, ст. солдат;

 Ланчак Тетяна Василівна, мол. сержант;

 Лєбєдєва Олена Олександрівна, сержант;

 Ковянова Катерина Олексіївна, ст. солдат;

 Коломієць Анна Віталіївна, ст. солдат;

 Котвицька Оксана Володимирівна, прапорщик;

 Мірошніченко Євгенія Радіонівна, старшина

 ВГО "КРАЇНА"

№02

01.02.2018

№322-325

 жінки-волонтери

 Кондакова Наталія Володимирівна, м. Суми

21.02.2018

№315-321

 співробітники Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавської обл.:

 Авдєєнко Вікторія Олександрівна;

 Паю Яна Олександрівна;

 Ященко Інна Іванівна;

 Боряк Оксана Сергійовна;

 Бровко Антоніна Олексіївна;

 Михайловська Наталія Олександрівна;

 Пилипенко Юрія Анатоліївна

 Гадяцький відділ поліції ГУНП в Полтавській області

20.02.2018

№310-314  жінки-волонтери  Мартинюк М.С.

16.02.2018

№307-309  волонтери  ГО "Волонтери України"

16.02.2018

№306  Далецкая Тетяна Євгенівна  ГО "Пліч-о-пліч-назавджи"

16.02.2018

№305  не підлягає розголошенню
 ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№02

01.02.2018

№302-304  волонтери  БФ "Україна - це Я" 13.02.2018
№301  жінка-волонтер  ГО "Вірні народу" 12.02.2018
№300  співробітниця  Кременчуцька міська організація ветеранів та пенсіонерів МВС України 07.02.2018
№299  гідна громадянка України  БФ "Україна - це Я" 06.02.2018
№298  гідна жінка  Денис Кібіч 31.01.2018
№297  Шаха Валентина Сергіївна  друзів  №2 від 01.02.2018
№296  Іскусних Ольга Іванівна  ВГО "КРАЇНА"

№2-18 від 01.02.2018

№295  гідна громадянка України  Духовне управління капеланів 01.02.2018
№294  жінка-волонтер  БФ "Україна - це Я" 01.02.2018
№293  гідна громадянка України  Добряк Іван Іванович 24.01.2018
№291-292  волонтери  ГО Харківська Обласна Організація "РАДМИР" 23.01.2018
№290  співробітниця  БФ "Україна - це Я" 17.01.2018
№289  гідна громадянка України  Цимбал А.Н. 15.01.2018
№285-288  військовослужбовці  БФ "Україна - це Я" 12.01.2018
№284   Кір'янова Вікторія  ГО "Капеланське служіння війську" 04.01.2018



2017 рік

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№281-283

 гідни громадянки України

 Спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих Яворівщини

29.12.2017

№278-280

 гідни громадянки України

 не підлягає разголошеню

27.12.2017

№277

 гідна громадянка України 

 Гречко Альона Степанівна, м. Северодонецьк Луганська обл.

26.12.2017

№261-276

 гідни громадянки України

 не підлягає разголошеню

26.12.2017

№259-260

 не підлягає разголошеню

 не підлягає разголошеню

26.12.2017

№254-258

 гідни громадянки України

 Кочкін Сергій Михайлович

21.12.2017

№253

 гідна громадянка України

 ГО "Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя" 19.12.2017

№252

 гідна громадянка України

 Кабова Анна Олександрівна, м. Дніпро 18.12.2017

№251

 гідна громадянка України

 ВНДЦЕУ 18.12.2017

№248;

№249;

№250

 Кравцова Ганна Вікторівна;

 Шевченко Маргарита Юріївна;

 Березовська Оксана Федорівна

 ГО "Свідома Громадськість" 14.12.2017
№247  гідна громадянка України  Жовтоводська міська ГО "Козацький полк Жовтоводський" ДКО ВКВ 12.12.2017
№246  Ратич Христина Олегівна, лейтенант юстиції  ВГО "ЗВИТЯГА"

№12-17

01.12.2017

№244-245  гідни громадянки України  Чернецова В.М. 08.12.2017
№242-243  гідни громадянки України  57 ОМПБ ПТАДн БРАГ 08.12.2017
№240-241  гідни громадянки України  БФ "Моє місто - Рубіжне"  06.12.2017
№236-239  гідни громадянки України

 ГО "Об'єднання учасників АТО "Кевлар" м. Київ

05.12.2017

№234-235  гідни громадянки України

 Пономаренко Наталія Володимирівна, м. Київ

04.12.2017

№229-233  гідни громадянки України

 Військова частина А 0989

02.12.2017

№224-228  гідни громадянки України

 Ковальчук Євген Володимирович, с.Борівське Луганська обл.

01.12.2017

№222-223  гідни громадянки України

 Шевченко Олександр Миколайович, м. Селидове Донецька обл.

01.12.2017

№217-221  гідни громадянки України

 Незенко Валентина Іванівна

29.11.2017

№216  гідна громадянка України

 ГО "Ветеранів АТО Броварщини"

29.11.2017

№211-215  співробітники

 ГО "Спілка учасників бойових дій АТО Солонянського р-ну" м.Дніпро

29.11.2017

№203-210  гідни громадянки України

 ГО БФ "Волонтери Летичівщини"

28.11.2017

№201-202