Знак народної пошани - "СИЛА ЖІНОК"
Знак народної пошани  -

Артикул: ВТО_240

Вартість комплекту: 400.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

 

Дата заснування: 18 лютого 2019 р.






 

 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

 

Знаком народної пошани "СИЛА ЖІНОК" 

 


 

* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядки

 

 

 


 

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№236

 військовослужбовець

  Голови Станично-Луганської районної державної адміністрації Золкіна Ю.О.

12.10.2020

№234-235

 жінки - військовослужбовці

Військовий капелан Володарська Любов (Бася)

09.10.2020

№233

 Чхатарашвілі Валентина Олександрівна, мати загиблого захисника Швеця Олександра Васильовича

Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання «Ми Українці»

02.10.2020

№232

 гідна жінка

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

02.10.2020

№231

 гідни громадяни України

Кам’янська сільська рада

01.10.2020

№229-230

 старший офіцер відділу по роботі з персонадом РУМО АДПСУ капітан 2 рангу Волкова Катерина Вікторівна;
 начальник сектору зі штатної роботи РУМО АДПСУ капітан 2 рангу Липова Олена Володимирівна

волонтери

30.09.2020

№228

 Матвієнко Любов Миколаївна

Голова ГО "Новобузька районна організація ветеранів України"

28.09.2020

№227

 Головач Наталя Василівна, громадський діяч, кандидат педагогичних наук, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці МАУП

Головач Дмитро Миколайович

25.09.2020

№226

 Соколюк Оксана Дмитрівна

ГО "За майбутнє України"

23.09.2020

№223-225

 Хвостик Валентина Іванівна;
 Салама Інна Федорівна;
 Шевченко Ірина Павловна

МГО "Козацька Громада"

11.09.2020

№222

 гідна громадянка України

Гаврилюк Юрій Вікторович, м. Погребище Вінницька обл.

01.09.2020

№219

 Берегова Олена Андріївна

Новоселецький Владислав та Івженко Олександра

07.08.2020

№218

 Єльчієва Оксана Русланівна, Директор Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської Облдержадміністрації

ГО "Асоціація учасників та інвалідів АТО"

06.08.2020

№213-215

 Шевчук Тетяна Станіславівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри загального мовознавства, слов’янських мов та світової літератури ІДГУ;

 Лесіна Тетяна Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки, дошкільної, початковоїта спеціальної освіти ІДГУ;

 Гуменникова Тамара Рудольфівна, доктор педагогічних наук, почесний професор ІДГУ

Ізмаїльський державний гуманітарний університет

14.07.2020

№212

 гідна громадянка України

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

25.06.2020

№211

 Фатеєва Олена Вікторівна, заступник начальника Північного РВ розподілу
та обліку АТ «Харківобленерго»

Формування з охорони громадського порядку і державного кордону "САМООБОРОНА"

17.06.2020

№208-210

 гідни громадянки України

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

10.06.2020

№207

 гідна громадянка Республіки Білорусь

Рябека Олександр Григорович

22.05.2020

№206

 Torgerson (Bolodurina-Kerhonadji) Sofiya Vladimirovna, Заслужений діяч мистецтв України, Заслужений майстер України з перукарського мистецтва, Майстер міжнародного класу за стілістикою та дизайну, Призер чемпіонатів і змагань США та України

Ministry of Culture of Ukraine

№05

04.05.2020

№205

 гідна громадянка Республіки Білорусь

Рябека Олександр Григорович

22.05.2020

№204

 гідна громадянка України

ГО "Полтавський центр ветеранів АТО"

12.03.2020

№203

 гідна громадянка України

Малинський лісотехнічний коледж

12.03.2020

№202

Молодший сержант Леандрес Анастасія Вікторівна

Військова частина А3283

04.03.2020

№177-201

 гідни громадянки України

МСЕК м. Івано-Франківськ

02.03.2020

№176

 -------------------------------------------------------

Колекція

21.02.2020

№175

Гідна громадянка України

Орловський Марк Семенович

№2

03.02.2020

№174

 Кликавка Тетяна Федорівна

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

№2

03.02.2020

№173

Карлінська Вікторія Юріївна, керівник зразкового аматорського дитячого хореографічного колективу «Намисто» Шаргородського районного будинку культури.

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№2

03.02.2020

№171-172

 гідни громадянки України

Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

№2

03.02.2020

№170

 Олійнич Ольга Романівна

Університет ДФС України

№1-н

28.01.2020

№169

Жданова Ірина Анатоліївна

Левтік Микола Миколайович   №1-н

28.01.2020

№168

Чекайло Катерина

ГО «Апостольська Чота»

№12

02.12.2019

№167

 Олешко Тамара Іванівна

ВГО "Країна"

№2

03.02.2020

№166

 Марусяк Олена Ростиславівна, член Правління «ГО Проскурів фест»

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№11

01.11.2019

№165

 чарівна жінка

Вареник Н.В., м. Біла Церква

№11

01.11.2019

№164

Мельниченко Єлизавета Ігорівна

Орловський Марк Семенович

№11

01.11.2019

№163

 чарівна жінка

Лазаренко Сергій Валерійович, м. Суми

№11

01.11.2019

№162

гідна громадянка України

ГО "За майбутнє України"

№10

02.10.2019

 №161

 Герасименко Людмила Євгеніївна

профспілковий комітет КЗОЗ "Харківський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики" Департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА

№10

02.10.2019

№151-160

 Косюченко Марія Олександрівна;
 Ханчич Лариса Геннадіївна;
 Губер Світлана Володимирівна;
 Непоп Віра Георгіївна;
 Устименко Валентина Федорівна;
 Єрмакова Олена Петрівна;
 Горбенко Лариса Вікторівна;
 Савченко Ольга Василівна;
 Репецька Ганна Миколаївна;
 Могильна Ольга Володимирівна

Центр забезпечення державною атрибутикою

№10

02.10.2019

№150

 --------------------------------------------

Колекція

16.10.2019

№149

 начальник відділу кадрів ДП «Укроборонсеріс» Пантелеєва Марина Валеріївна

ДП "Укроборонсервіс"

№10

01.10.2019

№148

 гідна громадянка України

Ковальський Павло Олександрович, м. Луцьк

№10

01.10.2019

№145-147

 гідни громадяни України

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№9

02.09.2019

№144

 Васянович Вікторія Вікторівна

Шевчук Руслан Григорович

№9

02.09.2019

№143

 гідна громадянка України

Федерація хокею України

№9

02.09.2019

№142

 Безродна Наталія Олексійовна

МГО "Козацька Громада"

№9

02.09.2019

№141-138

Липецька Юлія Євгенівна, член збірної команди України з паратхеквондо, призер чемпіонату Світу 2019 р.;
Цапціна Іванна Борисівна, спортсменка СК «Сіндо» м. Ладижин, член збірної команди України з паратхеквондо призера чемпіонату Світу 2019 р.;
Трохименко Інна Вікторівна, спортсменка СК «Сіндо» м. Ладижин, член збірної команди України з паратхеквондо, призер чемпіонату Світу 2019 р.;
Дузяк Анастасія Олегівна - спортсменка СК «Сіндо» м. Ладижин, члена збірної команди України з кіокушинкай карате, дворазова призерка України 2019 р.

Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцькиий С.А.

№8

01.08.2019

№137

Мороз Надія Іванівна, начальник фінансово-економічного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області.

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

17.09.2019

№136-134

 гідни громадянки України

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

№8

01.08.2019

№133

 Білецька Ірина Ігоревна

Об`єднання підприємців та промисловців Дергачівського району

№8

01.08.2019

№132

Студінська Галина Яківна, доктор економічних наук

Махорін Геннадій Леонідович, м. Житомир

№8

01.08.2019

№131

 гідна громадянка України

Національна поліція України

№8

01.08.2019

№130

 гідна громадянка України

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

№8

01.08.2019

№129

 Кононець Олена Миколаївна

Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану

№8

01.08.2019

№124-128

 гідни громадянки України

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№8

01.08.2019

№123

 Кати Вълчева, Мер міста Кітен

Керівник табору "Вместе"

№124
01.07.2019

№122

  гідна громадянка України

Національна поліція України

№8

01.08.2019

№121

 Буздуган Ірина Федорівна

представник ВГО «Країна» Ляшенко Юрій Анатолійович

№8

01.08.2019

№111-120

 гідна громадянка України

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№8

01.08.2019

№110

 Споришева Каміла Володимирівна, юрисконсульт

профспілковий комітет КЗОЗ Харківський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики" Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації

№7

01.07.2019

№102-109

 гідни громадянки України

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№7

01.07.2019

№101

 гідна громадянка України

Вареник Наталія Володимирівна

№7

01.07.2019

№082-100

 гідни громадянки України

Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

№5

02.05.2019

№081

 гідна громадянка України

ГО "РУХ МИРУ"

№5

02.05.2019

№080

 Єременко Світлана Миколаївна

Єременко Віталій Іванович та Єременко Антон Віталійович

№5

02.05.2019

№079

 Курилюк Вікторія Олександрівна

Благодійна організація Благодійного Фонду "Олени Коннової"

№5

02.05.2019

№078

Гужевська Тетяна Костянтинівна

Рудакова М.І.

№5

02.05.2019

№072-077

 гідни громадянки України

 ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№5

02.05.2019

№071

 Туровська Вікторія Грогоріївна

Туровський М.І.

№5

02.05.2019

№069

 гідна громадянка України

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№5

02.05.2019

№068

 гідна громадянка України

ВГО «Журналісти проти корупції»

№5

02.05.2019

№067

 гідна громадянка України

ГО "РУХ МИРУ"

№5

02.05.2019

№066

Мінаєва Галина Миколаївна, міський голова м. Чугуєв

УГО "Клуб мерів" Удовіченко Володимир Петрович

№5

02.05.2019

№065

Заржицька Оксана Валентинівна

ВГО "КРАЇНА"

№5

02.05.2019

№063

 гідна громадянка України

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№4

01.04.2019

№062

  Ріпа Віра Вікторівна

Костін Владислав Євгенович

№4

01.04.2019

№061

Володарська Любов Вікторівна (Бася Володарська)

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

№4

01.04.2019

№059-060

 гідни громадянки України

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№4

01.04.2019

№058

 Паламарчук Ольга Андріївна

Христинівська ВГОТ "Союз Чорнобиль Україна"

№4

01.04.2019

№057

 гідна громадянка України

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№4

01.04.2019

№056

 Симона Даумантене

 член добровольчого руху, учасниця Революції Гідності, доброволець російсько-української війни Дана Виноградова

№4

01.04.2019

№055

 Гальченко Наталія Вячеславівна

Громадська Рада при Солом'янської РДА

№3

01.03.2019

№054

 гідна громадянка України

Національна медична палата

№3

01.03.2019

№053

 гідна громадянка України

Колесников Геннадій Миколайович

№3

01.03.2019

№052

 гідна громадянка України

Орловський Марк Семенович

№3

01.03.2019

№051

 Сокур Наталя Василівна, волонтер

Військова частина А1736

№3

01.03.2019

№021-050

  гідни громадянки України

 Базиленко Анатолій Григорович, член Комітету захисту прав працівників ОВС

№3

01.03.2019

№019;

№020

 Швець Тамара;

 Білецька Ірина

Шматко Раїса Юріївна

№3

01.03.2019

№018

 гідна громадянка України

Фонд сприяння розвитку Києва

№3

01.03.2019

№016;

№017

 Семенюк Ніна Миколаївна;

 Полянська Людмила

Шматко Раїса Юріївна

№3

01.03.2019

№015

Шматко Раїса Юріївна

ВГО "Країна"

№3-н

16.03.2019

№011;

№012;

№013;

№014

 Євтушенко Ірина;

 Пенцова Надія;

 Власюк Тетяна;

 Биндич Анна

Шматко Раїса Юріївна

№1

01.03.2019

№010

 Лепська Леся Леонідівна

 Всеукраїнська Чорнобільська спілка інвалідів
МВС України

№3

01.03.2019

№005;

№006;

№007;

№008;

№009

Боровська Олена Миколаївна;

Третякова Наталя Дмитріївна;

Кунгіна Іванна Володимирівна;

Турчина Валентина Михайлівна;

Лукашова Вікторія Володимирівна

Сініцин Ігор Петрович

№3

01.03.2019

№004

Охотіна Ксенія Олексіївна

Охотін Андрій Володимирович

№3

01.03.2019

 №003  Книжник Вікторія Олегівна (Лисеня) Богомолець Олександра Олегівна

№2-с

20.02.2019

 №002  Крамаренко Вікторія Вікторівна Богомолець Олександра Олегівна

№2-с

20.02.2019
 №001  Гулей Анастасия Васильевна Богомолець Олександра Олегівна 

№2-с

20.02.2019





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua