Медаль "За служіння мистецтву"
Медаль

Артикул: ВТО_235-1

Вартість комплекту: 275.00 грн.

До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.


ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА"

Для нагородження митців України та світу за особисті видатні досягнення в професіональній сфері

 

Дата заснування: 26 листопада 2017 р.

 

Ведення реєстру та розміщення матеріалів в Алеї Славі здійснюється безкоштовно

    




 

 

 

 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

 

медаллю "За служіння мистецтву"

 

  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Наказ / Дата   

№860

 митець

Шаргородський Андрей Вадимович

21.10.2020

№859

 Лісненко Тетяна Станіславовна, письменниця, педагог, громадський діяч

Конгрес літераторів України

19.10.2020

№858

 Блажко Олена

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№857

 Оганесян Артур

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№856

 Басенко Надія

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№855

 Fahri Olgun

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№854

 Кокно Вікторія

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№853

 Черномазов Олександр

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№852

 Басенко Надія

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№851

 Сафонова Лариса

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№850

 Очкасова Ольга

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№849

 Єрофеева Ольга

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№837-845

 Павельчук Юрій Степанович – художник-вітражист, член УАП (м. Львів);
 Личко Олександр Петрович – художник-вітражист, член УАП (м. Львів);
 Ржегак Людмила Антонівна – письменниця, член УАП (м. Днепр);
 Черкес Надія Дмитрівна – письменниця, член УАП (м. Львів);
 Пуляєва Людмила Вікторівна – письменниця, член УАП (м. Львів);
 Кара Олександра Юхимівна – поетеса, член УАП (м. Тернопіль);
 Трофим’як Оксана Станіславівна – поетеса, член УАП (м. Львів);
 Дадукевич Олена Юліанівна – поетеса, музикант, член УАП (м. Львів);
 Гентош Іван Михайлович – поет, член УАП (м. Львів)

Голова УАП м. Львів Елла Красноступ

30.09.2020

№831-836

 шановні митці міста

Одеський благодійний фонд "КОВЧЕГ-ОБИТЕЛЬ"

28.09.2020

№814-830

 митці

Орловський Марк Семенович

24.09.2020

№813

 Іванова Марина Вікторівна

ВГО "КРАЇНА"

№10

04.10.2020

№811-812

 митці

Орловський Марк Семенович

24.09.2020

№810

 Назимова Ніна Миколаївна, заслужений працівник культури України, викладач, керівник оркестрового відділу ДМШ №4 ім.  Д.Д. Шостаковича м. Києва

Дитяча музична школа №4 ім. Д.Д. Шостаковича

18.09.2020

№809

 педагог Центру естетичного виховання

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області

11.09.2020

№808

 Марчук Іван Степанович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

08.09.2020

№807

 Степурін Іван Миколайович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

07.09.2020

№801-806

 митці міста

Одеська Обласна організація Національної спілки художників України

03.09.2020

№791-800

 художники

ГО "Кращий художник"

20.08.2020

№771-790

 митці

Заставнівська районна державна адміністрація

19.08.2020

№770

 Булко Сергій Георгійович, український графік і живописець, монументаліст, учасник республіканських та міжнародних виставок, член Національної спілки художників України

Кабацький Роман Іванович

13.08.2020

№769

 Павличева Катерина Геннадіївна

Мірошніченко Єгор Валерійович, член ТС «Асоціації діячів естрадного мистецтва України»

13.08.2020

№768

 Іванців Роман Семенович (Квітневий), український художник-
живописець , поет, член Національної спілки письменників України

начальник управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської міської ради
Львівської області Тарнавський Р.В.

04.08.2020

№764-767

 Пастир Іван Васильович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ;

 Банкул Лариса Дмитріївна, доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ;

 Кара Олександр Дмитрович, доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ;

 Шишман Іван Іванович, доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ

Ізмаїльський державний
гуманітарний університет

14.07.2020

№763

 Михаць Микола Григорович, Заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри оркестрового та інструментального виконавства факультету мистецтв ім. Анатолія Авдієвського НПУ ім. М. П. Драгоманова, головний диригент Львівського академічного
обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича

факультет мистецтв ім.
Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету ім. П.М.
Драгоманова

09.07.2020

№757-762

 Калиновська Наталія Леонідівна, письменниця, член Української асоціації письменників (Львів);
 Драгун Юлія Юріївна письменниця, член Української асоціації письменників (Львів);
 Рачинець Сергій Порфирович, письменник, член Української асоціації письменників (Львів);
 Бовшик Богдан Богданович, письменник, член Української асоціації
письменників (Львів);
 Красноступ Елла Віталіївна, голова Української асоціації письменників (Львів);
 Дика Ніна Орестівна, професор, мистецтвознавець, член Української асоціації письменників (Львів)

Українська асоціація письменників (Львів).

06.07.2020

№756

 Бойко Анатолій Ігорович

Національний Реєстр Рекордів

№07

03.07.2020

№755

 Качур Олена Дмитрівна Директор КЗ"ЦКД та МОКСРЯРЗО" С. Шиян

№3

21.08.2020

№754

 митець Орловський Марк Семенович 24.06.2020

№753

 Марковська Ірина Олександрівна

Директор КЗ"ЦКД та МОКСРЯРЗО" С. Шиян

№3

21.08.2020

№747-752

 митці

Орловський Марк Семенович

24.06.2020

№746

 Мороз Маргарита

ГО "Запорізький молодіжний еколого-краєзнавчий центр"

№9

28.09.2020

№745

 Рябов Ігор Сергійович

ХМБФ "Прем'єра століття"

№29

10.07.2020

№744

 митець

Орловський Марк Семенович 

24.06.2020

№743

 Федоренко Віталій Володимирович

ВГО "КРАЇНА"

02.10.2020

№742

 Кожухар В'ячеслав

ГО "Запорізький молодіжний еколого-краєзнавчий центр"

№10

05.10.2020

№741

 митець

Орловський Марк Семенович

24.06.2020

№740

 Ковалець Кароліна

ГО "Запорізький молодіжний еколого-краєзнавчий центр"

№09

03.09.2020

№735-739

 митці

Орловський Марк Семенович

24.06.2020

№734

 Артемьєв Володимир

ГО "Міжнародний Творчий Центр "Радостєва Студія"

№09

03.09.2020

№733

 митець

Орловський Марк Семенович

24.06.2020

№732

 Ларіна Тетяна Миколаївна

Творча Майнстерня Талантів

31.08.2020

№731-744

 митець

Орловський Марк Семенович

24.06.2020

№730

 Міхно Еліна

ГО "Фестивальна Україна"

№07

07.07.2020

№729

 митець

Орловський Марк Семенович

24.06.2020

№728

 Шиян Юлія Віталіївна

Директор КЗ"ЦКД та МОКСРЯРЗО" С. Шиян 

№3

21.08.2020

№727

 Віта Михайлова

ГО "Фестивальна Україна"

№07
07.07.2020

№725;

№726

 Котик Тетяна Борисівна, завідувач сектору культурно-освітньої роботи і організації дозвілля комунального закладу «Будинок культури» Теплицької селищної ради - №725;

 Косюк Тамара Миколаївна, виконуюча обов’язки директора Теплицької централізованої бібліотечної системи - №726

Теплицька районна державна адміністрація

26.06.2020

№720-724

 митці

Орловський Марк Семенович

15.05.2020

№719

 Семісюк Лариса Юріївна

ХМБФ "Прем'єра століття"

13.07.2020

№718

Гайова Марта Йосифівна 

Орловський Марк Семенович 

 №19

15.05.2020

№715-717

 митці

Орловський Марк Семенович

15.05.2020

№714

Лисович Марія Василівна, викладач Свалявської дитячої школи мистецтв.

ГО "Проскурів - Фест"

№56

16.05.2020

№713

 Клімова Леся Володимирівна, викладач Джуринської дитячої музичної школи с. Джурин Вінницька обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№56

16.05.2020

№712

Макаренко Любов Василівна, викладач КЗ «Маріупольська школа мистецтв».

ГО "Проскурів - Фест"

 №56

 16.05.2020 

№711

 Семяннікова Світлана Миколаївна, Викладач МКЗК ДДМШ №17 м. Дніпро

ГО "Проскурів - Фест"

№56

16.05.2020

№710

Ляска Ірина Миколаївна, викладач Радехівської ДМШ імені І. Білозіра.

ГО "Проскурів - Фест"

№56

16.05.2020

708

Зубріліна Ксенія Юріївна, директор КНЗК «Школа мистецтв Кам’янського» КМР м. Кам’янське, Дніпропетровської обл.  ГО "Проскурів - Фест"

№57

31.05.2020 

№707

 Семяннікова Таісія Олегівна, викладач МКЗК ДДМШ №13 м. Дніпро ГО "Проскурів - Фест"

№57

31.05.2020

№706

 Гевко Галина Іванівна, керівник «Зразкового художнього колективу України» арт-гуртка «Палітра» Золочівський центр дитячої та юнацької творчості м. Золочів Львівська обл. ГО "Проскурів - Фест"

№57

31.05.2020

№705

Мацюк Юрій Юрійович, викладач Ружинської музичної школи. ГО "Проскурів - Фест"

№56

16.05.2020 

№704

 Гориславець Тетяна Миколаївна, Викладач ОТМ Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти «Музична школа 7» Криворізької міської ради м. Кривий Ріг ГО "Проскурів - Фест"

№56

16.05.2020

№702

Білуха Наталія Миколаївна, викладач Новоукраїнської ДМШ. ГО "Проскурів - Фест"

№56

16.05.2020

№701

 Кладій Світлана Василівна, керівник Хору учнів молодших класів «BELCANTO» Черкаська дитяча музична школа №1
ім. М. В. Лисенка м. Черкаси
ГО "Проскурів - Фест"

№57

31.05.2020

№700

Мізінець Марина Германівна, викладач ПСМНЗ Вараської ДМШ. ГО "Проскурів - Фест"  №56

16.05.2020

№699

 митець

Головченко Андрій Григорович

10.04.2020

№698

Михайліченко Наталія Леонідівна, викладач Комунального закладу Сумської районної ради Косівщинська дитяча школа.  

 ГО "Проскурів - Фест"

 №52

04.04.2020

№695-697

 Міссон Жанна Анатоліївна, Викладач КПНЗ Дитяча музична школа N1 ім. Гілельса м. Одеси - №697;
 Зінкевич Жанна Степанівна, Викладач Почаївської дитячої музичної школи м. Почаїв Тернопільська обл. - №695;
 Закопець Олександра Миронівна, Викладач Львівської дитячої музичної школи № 7 м. Львів - №696

ГО "Проскурів - Фест"

№5

04.05.2020

№694

Дзвінка Оксана Ігорівна, викладач, Тернопільської музичної школи № 2 ім. М. Вербицького.

ГО "Проскурів - Фест" 

№53

11.04.2020 

№693

 Дмитрієвська Антоніна Карпівна,  Викладач Біляївської дитячої музичної школи м. Біляївка Одеська обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№5

04.05.2020

692

Казарцева Тетяна Сергіївна, викладач-методист відділу «Спеціальне фортепіано та педагогічна практика», Івано-Франківське музичне училище ім. Д. Січинського, м. Івано-Франківськ

ГО "Проскурів - Фест"

№4

01.04.2020

№691  Ковбаснюк Лідія Іванівна, Викладач Рахівського Районного Будинку Дитячої та Юнацької Творчості м. Рахів Закарпатська обл. ГО "Проскурів - Фест"

№4

01.04.2020

№690 Сенченко Вікторія Валеріївна, викладач Чернігівської музичної школи №1 ім. Стефана Вільконського. ГО "Проскурів - Фест"

53

11.04.2020

№689 Дзвінка Наталія Миколаївна, викладач Тернопільської музичної школи №2 імені Михайла Вербицького. ГО "Проскурів - Фест"

№5

04.05.2020

№688 Шеремета Ольга Вікторівна, викладач Дитячої музичної школи №39 Оболонського району, міста Києва. ГО "Проскурів - Фест"

№4

01.04.2020

№687

 Ошовська Леся Василівна, Викладач Крижопільської школи естетичного виховання смт. Крижопіль Вінницька обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№5

04.05.2020

№686

 митець

ГО "Проскурів - Фест"

№5

04.05.2020

№685

 Полянчук Тетяна Михайлівна, Керівник Ансамблю скрипалів молодших класів «Веселі нотки» Надвірнянська ДМШ м. Надвірна Івано-Франківська обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№4

01.04.2020

№684

Шинкаренко Марина Анатоліївна, Викладач КЗ «Лисичанська дитяча музична школа №2 » м. Лисичанськ Луганська обл.;

ГО "Проскурів - Фест"

№4

01.04.2020

№683

Лисенко Анна Сергіївна, викладач КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. Мейтуса міста Кропивницького» м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№4

01.04.2020

№682

 Ревенко Марина Борисівна, Художній керівник Незалежного театру-студії «ПТАХА» Вінницький Благодійний Фонд Розвитку Людини м. Вінниця

ГО "Проскурів - Фест"

№4

01.04.2020

№679;

№680;

№681;

Кучер Валентина В’ячеславівна, викладач Почаївської музичної школи, м. Почаїв, Тернопільська обл.;

Охріменко Тетяна Миколаївна, керівник Образотворчої студії, НВК4, м. Дніпро;

Долинська Ірина Валеріївна, викладач Дитячої музичної школи №2, м. Ізмаїл, Одеська обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№4

01.04.2020

№678

 Кравець Лілія Максимівна, Викладач Заводської комунальної школи естетичного виховання центру народної творчості м. Чортків Тернопільської обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№5

04.05.2020

№666-667

 митці

Орловський Марк Семенович

20.05.2020

№665

 Мочона Тетяна Вікторівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№5

08.10.2020

№664

 Самарин Людмила

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№4

08.10.2020

№663

 Ульрих Ірина/ Irina Ulrikh

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№3

08.10.2020

№662

 митець

Орловський Марк Семнович

20.05.2020

№661

 Климко Ілона Віталіївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№8

08.10.2020

 №660

 Присєкайло Інна Василівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star" 

 №5

04.04.2020

 №659

 Кондратенко Ірина Анатоліївна 

ГО "Фестівальний центр "Super Star" 

 №2

04.04.2020

№658

 Шипіло Олена Юріївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

 №2

27.08.2020

№657

 Шовак Світлана Йосипівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№7

24.08.2020

№656

Жердєва Любов Віталіївна, викладач школи мистецтва м. Краматорськ.

ГО "Фестівальний центр "Super Star" 

№3

04.04.2020 

№655

 Гориславець Тетяна Миколаївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

 №6

24.08.2020

№654

 Синько Ольга Олегівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

04.04.2020

№653

 Міссон Жанетта Анатоліївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

 №6

05.04.2020

№652

 Мізинець Марина Германівна

 ГО "Фестівальний центр "Super Star"

 №5

05.04.2020

№651

 Серченя Вікторія Вікторівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№5

24.08.2020

№650

 Шустова Світлана Миколаївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№7

03.05.2020

№649

 митці

Орловський Марк Семенович

№3

02.03.2020

№648

Магдинець Марина Тиберівна, керівник Драгівської дитячої школи мистецтв

Керівник громадської організації «Фестивальний центр SuperStar» 

№7

03.05.2020 

№647

 Сопільняк Вікторія Юріївна

 Директор міжнародного інституту ім. Н. Назарбаєва Микола Степаненко

№3

02.03.2020

№646

 митець

КЗК ЛОР КМЦ "Львівський палац мистецтв"

№3

02.03.2020

№644-645

 митці

КЗК ЛОР КМЦ "Львівський палац мистецтв"

№3

02.03.2020

№641-643

 митці

Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

№3

02.03.2020

№633-640

 Герасімова Джавіда Львівна;
 Дем'янішина Лариса Семенівна;
 Здоровецька Оксана Юріївна;
 Коваленко Валентина Дмітрівна;
 Лоза Наталья Адольфівна;
 Носенко Анна Іванівна;
 Субангулова Лариса Ахметівна
 Яндоленко Марина Валеріївна (№640
)

Одеська Обласна Організація Національної Спілки Художників України

№3

02.03.2020

№632

Будурацька Наталія Вікторівна (№632)

Одеська Обласна Організація Національной Спілки Художників України

№3

02.03.2020

№631

 Аль-Хадж Олена Рудольфівна

Одеська Обласна Організація Національної Спілки Художників України

№3

02.03.2020

№630

Головчак Людмила Олексіївна, керівник театральної студії «ТАМ» (Талановиті Артистичні Малюки), м. Миколаїв.

ГО "Віта Фест"

 №3

03.04.2020

№628-629

 митці

Орловський Марк Семенович

 

№2

03.02.2020

№627

 Степанова Галина, учасник Вокального аматорського гурту «Ексклюзив»

 Заслужений працівник культури України Ольга Миронець  28.06.2020

№622-629

 митці

Орловський Марк Семенович

№2

03.02.2020

№621

Магдинець Марина Тиберівна, керівник Драгівської дитячої школи мистецтв.

ГО «Фестивальна Україна»

 №3

01.06.2020

№619-620

 митці

Орловський Марк Семенович

№2

03.02.2020

№618

 Курко-Дерябіна Алла

ГО "Фестивальна Україна"

№7

07.07.2020

№613-620

 митці

Орловський Марк Семенович

№2

03.02.2020

№613

 Чадаєв Володимир Іванович, керівник хорового колективу «Тавричанка» і квартету «Червоні маки» смт. Якимівка, Запорізької обл

ХМБФ "Прем'єра століття"

№8

01.08.2020

№612

 Світлана Мирвода, українська бандуристка, співачка

Товариство зв'язків з українцями за межами України "Україна-Світ"

№2

03.02.2020

№611

 Ольга Угнивенко

Товариство зв'язків з українцями за межами України "Україна-Світ"

№9

03.09.2020

№610

 Дорожко Микола Іванович, подільський поет-пісняр

Хмельницький обласний Комітет сприяння реалізації положень Конституції України

№2

03.02.2020

№609

 Баличева Олена Григорівна, Викладач КЗК «Павлоградська районна школа естетичного виховання» м. Павлоград Дніпропетровська обл.

ГО "Проскурів-Фест"

№5

04.05.2020

№608

 Басюк Тетяга Сергіївна, Керівник Студії танцю «Start Dance» м. Костопіль Рівненська обл.

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

 

№46

22.02.2020

№607

 Табаченко Тетяна Анатоліївна, Керівник Вокального ансамблю «Водограй» ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського» м. Володимир-Волинський Волинська обл.

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№46

22.02.2020

№606

Гоцківська Тіна Артурівна, керівник гурту «Art Age».

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ" 

№46

22.02.2020 

№605

 Ткач Степан Степанович, Керівник Народного аматорського ансамблю народних інструментів «Експромт» Оржівська музична школа Клеванської селищної ради смт. Оржів Рівненська обл.

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№46

22.02.2020

№604

Титова Світлана Вікторівна, викладач Школи мистецтв, м. Бахмут, Донецька обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№3

02.03.2020

№603

Ковтун Галина Іванівна, Керівник Студії вокалу «Спалах» Міського будинку культури «Залізничник» м. Сарни Рівненська обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№46

22.02.2020

№601;

№602;

 

 Кухарчук Тетяна Володимирівна, Викладач Оржівської музичної школи Клеванської селищної ради смт. Оржів Рівненська обл. - №601;

 Мельнійчук Оксана Олександрівна, Керівник Танцювальної студії «So Easy» ГО «Так Легко» м. Костопіль Рівненська обл. - №602;

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№46

22.02.2020

№600

Темна Валетина Анатоліївна, керівник Народного художнього колективу "Театр пісні "Криниченька".

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ" 

№46

22.02.2020 

№598

№599

Хорощак Сергій Юліанович, викладач Заводської комунальної школи
естетичного виховання – центр творчості смт. Заводське, Тернопільська обл.;

Войтович Оксана Олександрівна, викладач Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М. В. Лисенка, м. Рівне

ГО "Проскурів - Фест"

№03

02.03.2020

№597

 Кубашевич Софія Анатоліївна, Керівник Театру пісні «Співограй»
Костопільський будинок школярів та юнацтва Костопільської районної ради м. Костопіль Рівненська обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№46

22.02.2020

№596

Федоров Дмитро Миколайович, викладач Комунального закладу «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» м. Рубіжне, Луганська обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№3

02.03.2020

№591;

№592;

№593;

№594;

№595

Мельничук Ольга Олександрівна, Керівник Ансамблю «Голоси України» Комунальний заклад «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат I-III ступенів» с. Олександрія Рівненська обл. - №591;

Саваринська Наталія Володимирівна, Керівник Вокального ансамблю «Шкільні зірочки» Квасилівський НВК «школа-ліцей» смт. Квасилів Рівненська обл. - №592;

 Олексюк Діана Володимирівна, Керівник Хореографічного колективу «Юність» ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського» м. Володимир-Волинський Волинська обл. - №593;

  Толочик Олена Вікторівна, Керівник Ансамблю скрипалів «Чарівні
квінточки» Костопільська дитяча школа мистецтв м. Костопіль Рівненська обл. - №594;

  Турчин Вікторія Михайлівна, Керівник Танцювального колективу «Дивоцвіт» ЗОШ №2 м. Збараж Тернопільська обл. - №595

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№46

22.02.2020

№590

Малинюк Олена Леонідівна, керівник ан­самблю бан­ду­рис­тів «Мо­за­їка».

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ" 

 №46

22.02.2020

№589

 Гайтан Марія Георгіївна

Національна Спилка Незалежних Журналістів України

№1

02.01.2020

№588,587

Богдан Цісінський, Заслужений артист естрадного мистецтва України 

Митець

ГС "Українська народна сила"

№1

02.01.2020

№585

 Вергун Богдан Михайлович, директор будинку кльтури с. Пробіжна Чортківського району Тернопільської області

Відділ культури, туризму, національностей та релігій Чортківської РДА

№1

02.01.2020

586

Прондюк Ганна Михайлівна, директор будинку культури с. Шульганівка, Чортківського району, Тернопільської області

Відділ культури, туризму, національностей та релігій Чортківської райдержадміністрації

№1

02.01.2020

№584

Волощук Василь, Заслужений артист України

Шаргородський Андрій Вадимович

№1

02.01.2020

№583

 Волощук Василь Миколайович, закордонний артист України

Рудаков М.І.

№1

02.01.2020

№580;

№581;

№582

  Матохіна Вікторія Миколаївна, керівник Вокально-хорового колективу «ДО-МІ-СОЛЬка» Комунальний заклад освіти навчально-виховне об'єднання №28 м. Дніпро - №580;

 Оксаніченко Зоя Степанівна, керівник Хореографічного колективу
«Експресія» Городищенська дитяча школа мистецтв м. Городище Черкаська обл. - №581;

 Дереворіз Оксана Василівна, керівник Ансамблю танцю «Юність»
Тернопільський ліцей №21 – Спеціалізована мистецька школа ім. І. Герети м. Тернопіль - №582

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№12

02.12.2019

№579

Логінова  Тетяна Олександрівна

ХВ УС МПА

№02

03.02.2020

№578

 Криштальська Наталія В’ячеславівна, керівник Зразкового вокального ансамблю «Кришталь» Сокальський Будинок дитячої та юнацької творчості м. Сокаль Львівська обл.

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№12

02.12.2019

№577

 Біла Галина, учасник Вокального аматорського гурту «Ексклюзив»

Заслужений працівник культури України Ольга Миронець

28.06.2020

№576

 Мещерякова Наталія Миронівна, керівник Зведеного ансамблю вокально-естрадної студії «Орфей» Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Калуш Івано-Франківська обл.

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№12

02.12.2019

№571-575

 учасники Вокального аматорського гурту «Ексклюзив»:

 Анастасія Лазаренко - №571;

 Стригун Альбіна;

 Кривоспицька Галина;

 Пономаренко Тетяна;

 Балаклєєць Олена;

 

Заслужений працівник культури України Ольга Миронець

28.06.2020

№570

 Маліборська Уляна

ГО "Фестивальна Україна"

№01

01.03.2020

№569

 митець

ГО "Фестивальна Україна"

№12

02.12.2019

№568

 Романчук Любов

ГО "Фестивальна Україна"

№01

01.03.2020

№567

 Шейка Іван Олександрович

ХМБФ "Прем'єра століття"

№3

02.03.2020

№566

 Поль Манондіз, україно-французський співак

Шматко Раїса Юріївна

№12

02.12.2019

№561-565

Боровський Сергій Леонідович, член Національної спілки художників України, член об'єднання "Художники Дніпра";

Слобода Валентина Володимирівна, член Національної спілки кінематографістів України, голова Дніпровського осередку НСКУ;

Вороніна Людмила Іванівна, заслужена артистка України, актриса театру "Відкриті Двері";

Чернова Вікторія Євгеніївна, режисер, художній керівник театру "Відкриті Двері";

Родіонов Віктор Олексійович, член Національної спілки художників України, член об'єднання "Художники Дніпра"

КЗК "Дніпровський будинок мистецтв" ДМР

№12

02.12.2019

№560

 Купченко Володимир, керівник Білгород-Дністровської студії «Час мріяти»

 Директор Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зоряні діти»

№12

02.12.2019
 №551-559

 Піхтєрєва Марія Станіславівна, начальник цеху;

 Рикусова Олена Вікторівна, художник – постановник;

 Маляран Оксана Борисівна, помічник режисера – постановника;

 Протасов Крістіна Михайлівна, артист 1 категорії;

 Лазоренко Світлана Василівна, художник з освітлення;

 Соколова Людмила Григорівна, артист вищої категорії;

 Соколов Анатолій Євгенович, артист вищої категорії;

 Мозговой Віктор Леонідович, режисер – постановник (за угодою);

 Мірзоян Катерина Олександрівна, керівник музичної частини

Миколаївський академічний художній російський драматичний театр   

 №119Х

01.12.2019

№547-550

Якобішвілі Акакій Бухутійович, голова Одеського грузинського національно-культурного товариства «Сакартвело», художній керівник народного ансамблю грузинського танцю «Сакартвело», нагороджений Почесною відзнакою голови Одеської обласної державної адміністрації;
Самойленко Світлана Петрівна, керівник хору польської пісні «Польські квіти» Одеського ім. А.Міцкевича відділення спілки поляків України, заслужений діяч культури Польщі;
Вайс-Гутахова Мері Анатоліївна, керівник єврейського музичного театру «Шемеш», заслужений робітник культури України;
Поліхроніді Аглая Григорівна, член Одеської громади греків ім. Г.Г. Маразлі, лауреат міжнародних конкурсів

Рада представників національно-культурних товариств Одещини

№12

02.12.2019

№543-546

 митці

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№541-542

 Момот Світлана Анатоліївна;

 Житницький Олексій Анатолійович

ХВ УС МПА

№12

02.12.2019

№531-540

 Карай Олена Юріївна, артист 1 категорії;

 Карай Андрій Іванович, артист вищої категорії;

 Мезенцева Анастасія Миколаївна, артист вищої категорії;

 Сокольченко Євген Іванович, артист вищої категорії;

 Черноліченко Катерина Сергіївна, артист 1 категорії;

 Богданова Катерина Володимирівна, артист 1 категорії;

 Ніколаєва Любов Вікторівна, художник-гример;

 Чурбанов Віталій Григорович, начальник дільниці;

 Губова Людмила Геннадіївна, начальник дільниці;

 Шевченко Ніна Василівна, реквізитор;

Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

 №119Х

01.12.2019

№530

 Недін Лариса Миколаївна, заслужена артистка України

Президент МДФ "Українська хата" Рудаков М.І.

№12

02.12.2019

№529

 Сухар Ірина Миколаївна, педагог

Президент МДФ "Українська хата" Рудаков М.І.

№12

02.12.2019

№527-528

 Копачинська Наталія Миколаївна, директор Котелевського районного будинку культури;

 митець

Котелевська районна організація профспілки працівників культури України

№11

01.11.2019

№526

Юхимчук Людмила Миколаївна, керівник Зразкового танцювального колективу «Фантазія», Теплицький районний будинок культури, смт. Теплик, Вінницька обл.

 ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

 

№43

30.11.2019

№525

Лопушанська Інна Анатоліївна, Керівник Зразкового дитячого хореографічного колективу «Віват» Волочиська дитяча школа мистецтв м. Волочиськ Хмельницька обл.

 ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№11

01.11.2019

№521-524

 Ковальова Ліліана Валеріївна, Викладач Музичної школи №1 м. Чернівці - №521;
 Маскалюк Іванна Іванівна, Керівник Хореографічного колективу «Високі Карпати» Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості с. Лазещина Закарпатська обл. - №522;
 Гандзюк Олеся Миколаївна, Керівник Хореографічного колективу
«Megadance» м. Вінниця - №523;
 Паламар Галина Миколаївна, Керівник Зразкового ансамблю народного та сучасного танцю «Грація» Стрийська дитяча школа мистецтв м. Стрий Львівська обл. - №524;

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№11

01.11.2019

№514-520

 митці

ГО "Фестивальна Україна"

№12

02.12.2019

№513

 Овсяннікова Наталія Юріївна

ВГО "Країна"

№12

03.12.2019

№510-512

 митці

ГО "РУХ МИРУ"

№12

02.2019

№509

 Роса Михайло Ярославович

ГО "Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга"

№509

06.06.2020

№508

 Гудь Роман Зіновійович Телекомпанія"Моноліт TV"

№508

09.10.2020

№505-507

 митці ГО "РУХ МИРУ"

№12

02.12.2019

№504

 Сагайдакова Катерина Павлівна

Art zirka fest

№12

02.12.2019

№503

 Прокошин Владислав Єдуардович

Art zirka fest

№12

02.12.2019

№502

 Блавацький Микола Зеновійович

ГО "Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга"

№502

09.01.2020

№501

Темна Наталія Олександрівна – вихователь у Модельній школі Dreams & Emotions м. Южне , викладач дисципліни: Дефіле, Теорія Моди, Фотопозування, Fashion English та ін.

ХМБФ «Прем’єра століття»

№13

12.05.2020

№500

 Чигаркова Людмила Андріївна

Львівський державний
Палац естетичного виховання
учнівської молоді

№500

30.11.2019

№499

 Швецов Олександр Олегович

ХВ УС МПА

№11

01.11.2019

№498

 митець

Вареник Н.В., м. Біла Церква

№11

01.11.2019

№490-497

 Остафійчук Василь Георгійович, провідний майстер сцени;

 Гашинська Лідія Григорівна, провідний майстер сцени;

 Карпенчук Володимир Миколайович, провідний майстер сцени;

 Лозовенко Сергій Петрович, провідний майстер сцени;

 Кошова Олена Василівна, артист вищої категорії;

 Губова Галина Михайлівна, артист вищої категорії;

 Дікштейн Валерій Олексійович, завідувач художньо-постановочної частини;

 Веретельник Галина Василівна, адміністратор;

Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

№119Х

01.12.2019

 №489  Лагошняк Сталіна Ваилівна, Заслужена артистка України. Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

№119Х

01.12.2019

№488

 Межурецький Олександр Євгенович, артист вищої категорії

Миколаївський академічний художній російський драматичний театр

№119Х

01.12.2019

№486;

№487

 Музичко Катерина Анатоліївна, Керівник Зразкової танцювальної студії «Лілея» Калинівський районний будинок культури м. Калинівка Вінницька обл.;

 Кашпрук Ірина Олександрівна, Керівник Молодіжного фольк-гурту «Рута-м’ята» Студія Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича м. Вінниця

ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№11

01.11.2019

№484-485

 Зарума Роман Степанович, керівник гуртка;

 Зарума Людмила Василівна, керівник гуртка

 Державний навчальний заклад "Ставропігійське вище професійне училище м. Львова"

№11

01.11.2019

№483

 Вечурко Наталія Сергіївна

МГО "Міжнародна Академія козацтва"

№11

01.11.2019

№482

 Чебан Світлана Володимирівна, керівник ансамблю "Водограй"Комунальна установа Миколаївської міської ради
Миколаївський міський палац культури «Корабельний» м. Миколаїв

ГО "Проскурів - фест"

№41

09.11.2019

№481

 Мутнова Тетяна Вікторівна, Керівник Зразкового хореографічного ансамблю «Надія» НВО №31 м. Кропивницький

ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№11

01.11.2019

№478-480

Майданик Людмила Дмитрівна, виконувач обов'язків районного комунального будинку культури ім. К. Рубчакової;

Білас Ігор Михайлович, художній керівник районного комунального будинку культури ім. К. Рубчакової;

Прейзнер Світлана Володимирівна, юрисконсульт Чортківської районної комунальної централізованої бібліотечної системи

Чортківське районне управління культури

№11

01.11.2019

№477

 Манько Василь Григорович

Начальник відділу культури Роменської міської ради м. Ромни Сумської області

№10

01.10.2019

№476-473

 митці

Орловський Марк Семенович

№10

01.10.2019

№472-470

Чорнак Звенислава

Поляк Вікторія

Буряс Юрій

  ГО "Фестивальна Україна" 

№11-М

03.11.2019 

№468

 Герасимов Віктор Володимирович

Орловський Марк Семенович, заслужений діяч мистецтв України

№11

13.11.2019

№466-467

 митці

ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2019

№462-465

 Сеник Світлана Олександрівна, керівник Зразкового хореографічного колективу «Світлячок» КПНЗ «Носівська школа мистецтв Носівської міської ради» м. Носівка Чернігівська обл. - №462;
 Прокоф’єва Людмила Олександрівна, керівник Хореографічного колективу «Палітра» Денс Студія Тетяни Познякової м. Одеса - №465;
 Бондар-Коваль Ірина Григорівна, керівник Колективу «Ельслер»
Голованівський районний будинок дитячої та юнацької творчості м. Голованівськ Кіровоградська обл. - №463;
 Ньєто Гомес Світлана Віталіївна, керівник Ансамблю танцю «Сюрприз»
КПМНЗ «Криворізька музична школа №5» м. Кривий Ріг - №464


ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№10

01.10.2019

№461

 Бєльська Антоніна Григорівна

ХВ УС МПА

№10

01.10.2019

№445-460

 митці

Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

№10

01.10.2019

№438-444

 Кухарчук Валерія Лeонідівна;
 Пудeнков Олeксандр Пeтрович;
 Кухарчук Лeв Григорович;
 Кухарчук Павло Григорович;
 Кочо Владислав Опанасович;
 Маковeй Владислав Ігорович;
 Сімчeнко Кирило Сeргійович

ГО «Одеська спілка ветеранів та інвалідів АТО»

№10

01.10.2019

№437

 Заборський Орест Мар'янович

ГО "Мистецьке братство" м. Івано-Франківськ

№09

02.09.2019

№436

Саловій М.О., керівник танцювального гуртка при Кам’янському клубі.

Кам'янська сільська рада

№09

02.09.2019

№435

Гунтіс Орловскіс, митець, м. Саласпілс, Латвійська Республіка 

 Ірпінська міська рада Київської області 

 №09

02.09.2019

№434

Неволов Василь Васильович - кандидат мистецтвознавства, професор, театрознавець. Викладає дисципліну «Історія образотворчого мистецтва». Режисер, актор, драматург, перекладач п’єс, критик, експерт. Заслужений діяч мистецтв України.

Микола Степаненко - генерал козацтва України 

№123

04.09.2019 

№433

Гривняк О.М., керівник вокального гуртка.

Кам’янська сільська рада

№08

01.08.2019

№432

 Дулін Єгор Володимирович

Національна Спілка художників України

№09

02.09.2019

№431

 Волосецька Галина Михайлівна

Львівське товариство "Тернопільщина"

№08

01.08.2019

№430

 начальник клубу військової частини А1884 лейтенант ПІДЛІСНИЙ Петро Петрович

Командир військової частини А1884

№08

01.08.2019

№429

 митець

Вареник Наталія Володимирівна

№07

01.07.2019

№424-428

 Вишневський Андрій Борисович, Керівник Dance Studio Non-Stop
м. Львів - №424;

 Волга Анжеліка Василівна, Керівник Зразкового колективу театру естрадно-спортивного танцю «Анжелика» м. Харків - №425;

 Гайдамака Наталія Олександрівна, Керівник Акторської школи «Пармезан» м. Хмельницький - №426;

 Гіптенко Вікторія Анатоліївна, Керівник Зразкового танцювального колективу «Вікторія» м. Біла Церква -№427;

 Крижанівська Юлія Олександрівна, Керівник Театру танцю «Сяйво»
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Красилів - №428

ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№07

01.07.2019

№408-423

 митці

Широкодолинська сільська рада

№07

01.07.2019

№406-407  Бєльській Олександр Гнатович;
 Бєльській Сергій Олександрович
ХВ УС МПА

№07

01.07.2019

№396-405

 митці:

 Стефанська Аліна - №404;

 Макєєва Євгенія Миколаївна - №398

Орловський Марк Семенович

№06

03.06.2019

№395  Путря Олександр Андрійович, працівник КП «Полтавська обласна філармонія» Дніпропетровська спілка ветеранів АТО "ЩИТ"

№06

03.06.2019

394,393 Педько Алла Іванівна, керівник зразкового дитячого хореографічного колективу «Світоч» відділу дитячої творчості Власівського Будинку культури смт. Власівка, Кіровоградська обл.; 
Мазур Олеся Іванівна, керівник Хореографічного колективу «Надзбручаночка» Гусятинський Центр Культури і Дозвілля смт. Гусятин Тернопільська обл.

ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№10

01.10.2019

№392  Тагінцева Ірина, Викладач Основної школи мистецтв
Фригеса Шандора Угорщина, м. Дуноуйварош
ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№07

01.07.2019

№393-384

Кравчук Володимир Ярославович, керівник літературно-мистецької студії “Рушник”;
Вербовецький Володимир Антонович – провідний методист Збаразького районного будинку культури;
Нємий Тарас Михайлович – ветеран культурно-освітньої роботи, керівник народного аматорського духового оркестру Збаразького районного будинку культури;
Добровольський Віталій Станіславович – диригент народного аматорського оркестру народних інструментів Збаразького районного будинку культури; 
Грищук Олена Анатоліївна – хормейстер народного аматорського жіночого хору “Союз українок”;
Бойко Оксана Василівна – директор Збаразької централізованої бібліотечної системи;
Гевко Роман Григорович – хормейстер народного аматорського чоловічого хору братства ОУН – УПА Збаразького районного
будинку культури;
Народний аматорський ансамбль народної музики “Збираж”

Депутат Верховної Ради України Головко Михайло Йосифович

№06

03.06.2019

№381-383  Камінський Ярослав Володимирович, артист хору ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»;
 Наумов Сергій Сергійович, артист оркестру ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»;
 Юрченко Андрій Анатолійович, артист хору пісні і танцю «Козаки Поділля»
Хмельницький окремий козацький курінь ім. І. Нечая Українського козацтва

№06

03.06.2019

№378-380

Гафткович Галина Йосипівна – режисер масових заходів Збаразького районного будинку культури;
Сосновий Микола Михайлович – методист Збаразького районного будинку культури, соліст Збаразького районного будинку культури;
Рогівський Сергій Іванович – хормейстер народної аматорської чоловічої хорової капели “Прометей”

Депутат Верховної Ради України Головко Михайло Йосифович

№06

03.06.2019

№377 ------------------------------------------------- Колекція 18.06.2019

№371-376

художники

Голова правління ГО "Кращий художник"

№06

03.06.2019

№366-370

 митці

 Думітраш Алла Семенівна - №369;

 Жилюк Юлія Миколаївна - №367;

ГО "Фестивальна Україна"

№05

03.05.2019

№365

 Гідош Ірина Олександрівна

ГО "Фестивальна Україна"

№06

03.06.2019

 №353-364

 митці;

 Рагулін Олексій Олександрович - №361;

 Казімірова Альона Іванівна - №363

 ГО "Фестивальна Україна"

№05

03.05.2019

№352  Петровський Ярослав Євгенович Голова спілки ветеранів Волос В.Г.

№06-м

02.06.2019

№342-351

 митці;

 Інан Євгенія - №344;


 Радчук Світлана - №342;

 Зубченко Вікторія Петрівна - №351

Орловський Марк Семенович

№05

02.05.2019

 №341 Іван Чегіль заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор-засновник громадської організації «Грація» Мар’яна Борисевич

№05

03.05.2019
№339-340  Сухопара Галина Євгенівна, акомпаніатор;
 Василицька Ануш Олександрівна, керівник народного ансамблю танцю «Каприз»
Миколаївський міський палац культури "Молодіжний", директор Захарова Юлія Вікторівна

№05

02.05.2019

№338 Коваленко Світлана Володимирівна

Рудаков М.І.

№05

02.05.2019

№337 Янушкевич Ольга Миколаївна Борсуковський С.М., сільський голова с. Ратуш

№05

02.05.2019

№336

Стрембіцький Юрій Олегович, митець, хореограф Дитячої Академіі танцю "Фаворит" м. Обухів Батьки Дитячої Академіі танцю
"Фаворит" м. Обухів

№05

02.05.2019
 №335  митець ВГО "Журналісти проти корупції"

№05

02.05.2019

№333-334  митці Удод Григорій Миколайович

№05

02.05.2019

№332

 Тулінов Володимир Максимович Вареник Наталія Володимирівна

№37

17.05.2019

№331

 митецю

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№05

02.05.2019

№330,329

Черкез Оксана

Євсєєва Олена

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№05

02.05.2019

№328

 Пащенко Віктор Федорович

ГО "Українське капеланство"

№06

01.06.2020

№327

 Цицирєв Віктор Миколайович

ХВ УС МПА

№04

01.04.2019

№326

 Мартиновська Соломія Олександрівна

Мартиновський Олександр Сергійович

№04

01.04.2019

№325

 Васкан Лариса Олександрівна – старший викладач, художній керівник ансамблю народних інструментів «Грай, музико»
Миколаївського коледжу культури і мистецтв

Миколаївський коледж культури і мистецтв

№04

01.04.2019

№324

 митець

ГО "РУХ МИРУ"

№03

01.03.2019

№321-323

 Надія Володимирівна Мороз-Ольшанська;

 Світлана Калініченко (Swietlana Kaliniczenko)

 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

БО "Міжнародний фонд "Спел Конфортат"

№03

01.03.2019

№320

 митець

Колесников Геннадій Миколайович

№03

01.03.2019

№319

 Гайдук Віктор Іванович

Національна медична палата України

№03

01.03.2019

№299-318

 митці

Орловський Марк Семенович

№03

01.03.2019

№298

 Калінчук Олександр Олексійович, осавул УК

ГО "Уманське козацтво" ЧКТ УК

№03

01.03.2019

№297

 Черненко Світлана Генадіївна, керівник студії танцю АЛЬТАІР

Батьківська рада студії

№03

01.03.2019

№296

 Гринченко Вадим

Національна медична палата України

№03

01.03.2019

№295

Шматок Сергій

ВЖР "За вільну Україну" 

 №3

12.03.2019

№292-294

 Матвійчук Анатолій;

 митці

ВЖР "За вільну Україну"

№03

12.03.2019

№282-291

Рудницький Володимир Васильович - №288;

Жилевич Ольга Костянтинівна - №286

митці

ГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга" 

Орловський Марк Семенович

№02

01.02.2019

№281

Бобул Іво Васильович

Жвалюк Віктор Романович

№02-н

23.02.2019

№264-280

митці

Костюченко Олександр Іванович № 275

Стадник Любов Іванівна - №276

Мазур Володимир Степанович - №279

ГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга"

 Орловський Марк Семенович

№02

01.02.2019

263

Комар Івання Юріївна, викладач циклової комісії «Академічний спів» 

ГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга" 

№2

01.02.2019 

№262

Бєлова Тетяна, директор Тарасівського сбк 

 Орловський Марк Семенович

№02

01.02.2019

№261

Бойко Ольга, директор Новоукраїнського сбк  Орловський Марк Семенович  №02

01.02.2019

№260

митець

Удод Григорій Миколайович

№02

01.02.2019

№259

митець

 Діщенко Василь Михайлович

№02

01.02.2019

№258

митець

Агрономічна сільська рада

№02

02.01.2019

№257

Бобровська Оксана Василівна

Національна медична палата

№02

01.02.2019

№256

Купріянова Марія Володимирівна

МГО "Міжнародна Академія козацтва"

№02

01.02.2019

№255

Гнєдашев Віктор Миколайович, директор КЗ «Якимівський районний історико-краєзнавчий музей»

 Якимівська районна організація Української Спілки
ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

№02

01.02.2020

№254

Ернілдс Маргаріта Миколаївна

 

МГО "Міжнародна Академія козацтва"

№02

01.02.2019

№253

митець

Магеррамов Валерій Фаикович

№01

02.01.2019

№252

митець

Чугуївська дитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна

№01

01.02.2019

№251

митець

 ДП Український Дім

№12

03.12.2018

№250

митець

Кочкін С.М.

№12

03.12.2018

№249

Якубовський Ігор Петрович, композітор і співак

Рудаков М.І.

№12

03.12.2018

№248

Дідье Маруані

Національна спілка незалежних журналістів України

№11

01.11.2018

№247

 Назарова Любов Петрівна, керівник Зразкового дитячого колективу спортивно-бального танцю "Денс-стиль"

ГО "Проскурів-Фест"

№11

01.11.2018

№246

 Присяжнюк Ірина Василівна, керівник Студії танцювального спорту сучасної хореографії та фітнесу "ЕНЕРГІЯ" м. Тальне.

ГО "Проскурів-Фест"

№11

01.11.2018

№244-245

Кравчук Олеся Ростиславівна, керівник хореографічного колективу "Едельвейс" м. Горохів - №244;

Бреус Тетяна Олександрівна, Зразковий ансамбль сучасного танцю "Bellissimo" - №245

ГО "Проскурів-Фест"

№11

01.11.2018

№243

Дороніна Вікторія Олексіївна, керівник і тренер Студії спортивного танцю "Maxidance".

ГО "Проскурів-Фест"

 №243

25.11.2018

№238-242

 Печерська Олеся Леонідівна, керівник ансамблю сучасного танцю ART DANCE м. Дніпро - №240;

 Турій Юлія Михайлівна, керівник Зразкового танцювального колективу "СЮРПРИЗ" ПК "Прометей" м. Бурштин - №241;

 Куліш Зоряна Василівна, керівник Зразкового хореографічного колективу "РУШНИЧОК" м. Червоноград №238;

 Строкач Ульяна Володимирівна, керівник Циркової студії "Батерфляй" м. Бердянськ - №239;

 Редколіс Олена Василівна, ансамбль сучасного танцю "VIZAVI" смт. Летичів - №242

ГО "Проскурів-Фест"

 №11

01.11.2018

 №236-237

 Мілентій Наталія Володимирівна, керівник Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю "Алегро" м. Кропивницький - №236;

 Мілентій Юрій Васильович, художній колектив хореографічного ансамблю "Алегро" м. Кропивницький - №237;

 ГО "Проскурів-Фест"

 №12

01.12.2018

№235

 Шиян Олена Василівна, керівник Народного  художнього хореографічного колективу "Живчики" село Калиничак Херсонська обл.

ГО "Проскурів-Фест"

№11

01.11.2018

№234

 Казімірова Олена Іванівна, Керівник Народного художнього колективу театру естрадної пісні "Злагода" Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва м. Хмельницький

ГО "Проскурів-Фест"

№1

02.01.2020

№230-233

 Піхлер Ірина Євгенівна, керівник Народного зразкового аматорського колективу ансамблю танцю "НАДІЯ" Борщівська школа мистецтв - №230;

 Кичук Світлана Семенівна, керівник ансамблю сучасного танцю "Фантазія" м. Ізмаїл - №231;

 Попович Юрій Васильович, директор будинку культури м. Яремче - №232;

 Крайлюк Дмитро Костянтинович, м. Яремче - №233

ГО "Проскурів-Фест"

№11

01.11.2018

№225-229

 Училище культури;

 Музична консерваторія ім. Глінки (керівник оркестру Грузін І.О.);

 Музична школа №15 (директор Чекалкіна М.М.);

 Ансамбль народного танцю "Радість" (керівник Жир С.І.);

 Дніпропетровський історичний музей ім. Д.І. Яворницького (керівник)

 Соборна районна у місті Дніпрі рада 

 №11

01.11.2018

№224

Рудковська Оксана Володимирівна, керівник народної студі сучасного вокалу "Мрія" у Дніпропетровському Національному університеті імені Олеся Гончара.

Голова РДА 

№11

01.11.2018 

№222-223

 Зоц Ю.П., директор Дніпровського планетарію;

  Іонесян О.Ю., директор Парка ім. Т.Г. Шевченка

Соборна районна у місті Дніпрі рада 

 №11

01.11.2018

№220-221

 Давидко Люся Степанівна, народна артистка України, актриса Тернопільського українського академічного драматичного театру ім. Шевченко;

 Грицай Володимир Богданович, заслужений працівник культури України, директор муніципального оркестру "Оркестра Волі" м. Тернопіль

Асоціація "Браття-Українці" по творчих зв'язках з закордоном і організації шоу-програм

№11

01.11.2018

№218-219

 митци

Саповський Юрій 

№11

01.11.2018

№217

 Сисоян Зураб Шотаєвич, завідувач сільського клубу с. Гатне

 Сильський голова с. Гатне

Корицький Б.Б.

№11

01.11.2018

№216

Плосковітов Михайло Аркадійович, поет, автор поетичних збірок "Вона кохає" (2012 р.), "Зима твого літа" (2014 р.)

ГО "Товариство дослідників Словечанщини" Горбачевський О.І. 

№11

01.11.2018 

№213-215

Кашулинський Григорій Семенович - директор Новопетрівського сільського Будинку культури, керівник вокального тріо "Кольори".

Нетяга Олександр Олександрович - директор Іванівського сільського Будинку культури, керівник вокального ансамблю "Надія".

Педченко В'ячеслав Олексійович - директор Архангельського селищного Будинку культури.

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва

№11

01.11.2018

№198-212

 Макарчук Ірина Ігорівна, викладач Вінницької дитячої музичної школи №2, керівник хореографічного колективу "Чарівні зорі";

Глобчак Вікторія Вікторівна, художній керівник колективів "Крок вперед", "Дружки-подружки", молодіжного колективу "Кульбабки" м. Умань;

 Казімірова Олена Іванівна, керівник народного художнього колективу театру естрадної пісні "Злагода" Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва;

 Соцька Вікторія Владиславівна, керівник зразкового колективу "Вертикаль" 60-будинок офіцерів м. Вінниця;

 Мальнова Наталія Іванівна, викладач летичівської дятячої музичної школи, керівник ансамблю спортивного-бального танцю "Діалог" смт. Летичів;

 Ткаченко Наталя Василівна, керівник театру сучасної пісні "Зорецвіт" КЗ Жмеринського центру позашкільної роботи;

 Пташинська Діана Іполітівна, керівник зразкової студії естрадного вокалу "VICTORIA"  60-будинок офіцерів м. Вінниця;

 Нікітіна Юлія Віталіївна, викладач хореогафії Іллінецької дитячої музичної школи, керівник зразкового дитячого танцювального колективу "ІЛЛЯНОЧКА";

 Шелудько Наталія Владиславівна, керівник концертного складу народного художнього колективу дівочого танцювального ансамблю "СЛОВ'ЯНОЧКА" Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва

Мазур Олександра Ярославівна

№11

01.11.2018

№197

Калашнікова Анна Анатоліївна, керівник Зразкового аматорського театру танцю «Гармонія»

Родзянко Олександр Володимирович, представника ВГО «КРАЇНА»

№11

01.11.2018

№196

 Кузнецова Людмила Анатоліївна, митець

Поскрипко Ю.А.

№11

01.11.2018

№195

 Мкртчян Наталя В'ячеславівна

Міждержінститут імені Н.А. Назарбаєва

№10

01.10.2018

№194

Гавриловська Сніжана Олексіївна, художній керівник фольклорного гурту "Полісяни" Хлуплянського сільського будинку культури Овруцького району Житомирської області

ГО "Товариство дослідників Словечанщини" Горбачевський О.І.

№10

01.10.2018

№190-193

 Ігор Гавришкевич, художник;

 Орест Скоп, художник, заслужений діяч мистецтв України;

 Юля Карпа-Рипновська, співачка;

 Володимир Окілко, співак

Комунальний заклад культури Культурно-мистецький центр "Львівський палац мистецтв"

№10

01.10.2018

№188-189

 митци

 Агрономічна сільська рада

№10

01.10.2018

№187

 Гавюк Ярослав Васильович, заслужений артист України

Департамент культури Київської міської адміністрації

№10

01.10.2018

№186

 митець

ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2018

№185

Качуринець Сергій Євгенович

РКОУ

№236

01.10.2018

№183-184

 Дробіт Степан Зіновійович, художній керівник Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля" Хмельницької обласної філармонії;

 Капелюх Олег Степанович, балетмейстер Дітячої студії Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля" Хмельницької обласної філармонії

Хмельницький окремий козацький курінь

ім. І. Нечая УК

№10

01.10.2018

№182

 Борисевич Мар'яна Миколаївна, засновник, директор міжнародних конкурсів "Гран-прі Карпатського регіону" та "Beregszaszi unneps estek"

 ВГО "КРАЇНА"

№01

02.01.2019

№161-181

 митци

ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№111-160

 митци

Студія ім. Олександра Довженко

№09

03.09.2018

№110

 митець

Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

№09

03.09.2018

№109

 Кравчук Руслан Євгенович

ГО "Українське капеланство"

№06

01.06.2020

№107

№108 

Музика Ярослав Петрович, український поет, композитор, співак, Заслужений артист України;

 Мирка Михайло Михайлович, український співак, композітор, супер-фіналіст проекту "Голос Країни"

Львівський Палац мистецтв

№08

01.08.2018

№103-106

 Тесленко В.А., член Національної спілки художників України, художник-графік;

 митци

 керівництво ХНДІК

№08

01.08.2018

№101;

№102

 Грех Ірена Іванівна, українська оперно-камерна та естрадна співачка, солістка Львівської обласної філармонії;

 Тарнавський Любомир Романович, співак, композітор, лауреат міжнародних вокальних конкурсів

Львівський Палац мистецтв

№08

01.08.2018

№100

 митець

ГО "РУХ МИРУ"

№08

01.08.2018

№091-099

 працівники культури

Орловський М.С.

№07

02.07.2018

№096

Христоєва Ольга

ВГО "Країна"

№10-14

03.10.2018

№091-095

 працівник культури

ГО "РУХ МИРУ"

№07

02.07.2018

№090

 митець

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№07

02.07.2018

№080-089

Євгенія Божко

Неллі Кірман

Людмила Коваль

Дмитро Кравець

Олена Ляйтнер

Володимир Свачій

Михайло Спорнік

Анна Сушарник-Кравець

ГО "Кращі Художники"

№06

01.06.2018

№079

 митець

Чугуївська дитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна 

№05

02.05.2018

№078

 митець

Миколаївський міський палац культури "Молодіжний"

№05

02.05.2018

№077

 Ткачук Микола Іванович, художник, скульптор  і поет

 ГО "Волонтери Ізяславщини", Тележинський В.К.

№05

02.05.2018

№075-076

 працівники культури

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№05

02.05.2018

№069-074

  Чуприна Володимир Григорович, завідувач кафедри образотворчого мистецтва і дізайну, професор, Народний художник України;

 Марцинковський Святослав Леонтійович,  завідувач кафедри інструментального виконавства, професор, заслужений працівник культури України;

 Гунько Наталія Олександрівна, завідувач кафедри вокалу та хорових дисциплін, кандідат педагогічних наук, доцент;

 Рехліцька Алла Євгенівна, завідувач кафедри хореографічного мистецтва, доцент, заслужений працівник культури України;

 Лимаренко Лідія Іванівна, завідувач кафедри культуролонії, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник культури України;

 Корнішева Тетяна Леонідівна, заступник декана з навчальної роботи та практик, доцент кафедри інструментального виконавства

Херсонський державний університет

№05

02.05.2018

№068

 Русяєва Марина Володимирівна, директор КПНЗ "Дитяча музична школа №1 м. Одеси"

ВГО "СПІЛКА МУЗИКАНТІВ УКРАЇНИ", Савенко С.М.

№05

02.05.2018

№067

Хоменко Валерія Костянтинівна

Орловський Марк

№04

02.04.2018

№065-066

 працівники культури

ГО "РУХ МИРУ"

№04

02.04.2018

№064

 Нетлюх Валентина Олегівна

Орловський Марк

№04

02.04.2018

№061-063

 працівники культури

ГО "РУХ МИРУ"

№04

02.04.2018

№060

 Кравцов Олександр Андрійович 

Орловський Марк

№04

02.04.2018

№059

 Кравцова Анастасія Сергіївна

Орловський Марк

№04

02.04.2018

№051-058

 працівники культури

ГО "РУХ МИРУ"

№04

02.04.2019

№050

 Питель Андрій Володимирович

Орловський Марк

№04

02.04.2018

№048-049

 працівники культури

ГО "РУХ МИРУ"

№04

02.04.2018

№046;

№047

 Милостива Антоніна Леонідівна;

 Шаблико Олена Миколаївна

ГО "Національний центр української культури "Оберіг"

№04

02.04.2018

№045  Лазова Ірина Миколаївна, директор КПНЗ "Дитяча музична школа №5 м. Одеси"  ВГО "Спілка музикантів України", Савенко С.М.

№04

02.04.2018

№042-044  працівники культури ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№04

02.04.2018

№041  Громов Борис Васильович Ради ВГО "КРАЇНА"

№03

01.03.2018

№040  
 Саєнко Ігор Іванович
Ради ВГО "КРАЇНА"

№03

01.03.2018
№039

 Которович Мирослава Богодарівна

Ради ВГО "КРАЇНА"

 №03

01.03.2018

№038

 Персанова Ірина Миколаївна, заслужена артистка України

 Голова ГО "Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській  області "Честь та праця" Рябоконь В.М.

№02

01.02.2018

№037

 Якубовський Ігор Петрович, композітор і співак

 Рудаков М.І.

№02 від

01.02.2018

№033-036

 Савченко Костянтин Юрійович, директор ОКЗ ХХУ;

 Дятлов Юрій Леонідович, зав. учбовою частиною ОКЗ ХХУ;

 Коробов Григорій Семенович, викладач ОКЗ ХХУ;

 Кузніченко Тимур Сергійович, викладач ОКЗ ХХУ

 Керівництво Харківського науково-дослідного інституту козацтва

№02

від

02.02.2018

№031-032  співробітники  Директор ОКЗ ХХУ м. Харків

№2

від 02.02.2018

№011-030

 Заремська Оксана Михайлавна - №014,

 митци

 Орловський М.С.

№2 від

02.02.2018

№029 Нетлюх Ігор ВІкторович ВГО "Країна"

№645

25.02.2018

№011-028  митці ГО "РУХ МИРУ"

№2

02.02.2018

№010  Калиновська Ірина Миколаївна подруги та шанувальниці Шахи В.С. №2 від 02.02.2018
№009  Пікардійська Терція ЦК профспілки Державної служби геології та надр України №2 від 02.02.2018
№008  Наталка Карна ЦК профспілки Державної служби геології та надр України №2 від 02.02.2018
№007  Оксана Білозір ЦК профспілки Державної служби геології та надр України №2 від 02.02.2018
№006  Ірина Федишин ЦК профспілки Державної служби геології та надр України №2 від 02.02.2018
№005  Олександр Пономарьов ЦК профспілки Державної служби геології та надр України №2 від 02.02.2018
№004  Злата Огневич ЦК профспілки Державної служби геології та надр України №2 від 02.02.2018
№003  Катерина Бужинська ЦК профспілки Державної служби геології та надр України №2 від 02.02.2018
№002  мітець ГО "РУХ МИРУ"

№2

02.02.2018

№001  Орловський Марк Семенович Сопов Олександр Михайлович

25.11.2019

 





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua