Вища відзнака - Орден "Сталевий хрест непереможних"
Вища відзнака - Орден

Артикул: ВТО_316-5

Орден не є у вільному продажу

 Вищий Знак народної пошани ВІДКРИТОЇ НАГОРОДНОЇ СИСТЕМИ,

 яким неможливого нагородити самостійно на власний розсуд
під особисту відповідальність, а лише за рішенням нагородної комісії



До комплекту входять:

орден, орденська книжка, бархатний футляр

 

ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА"

 

Девіз ордена: "Непереможеним"

До комплекту входять:

орден, орденська книжка, бархатний футляр

 

ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА"

 

Девіз ордена: "Непереможеним"


    






 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

Орденом "Сталевий Хрест Непереможеним"



  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

  №   нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Наказ/ Дата

№164-199

Білєнко Григорій Миколайович;

Гайворонський Сергій Миколайович;

Герман Олександр Миколайович;

Бородкін Віктор Юрійович;

Сергійчук Ігор Ігорович;

Голярчук Андрій Ростиславович;

Білоус Костянтин Олексійович;

Христій Дмитро Миколайович;

Івахнюк Олег Петрович;

Бондарчук Олег Миколайович;

Бадарак Андрій Степанович;

Щербина Олександр Олексійович;

Зимбіцький Микола Олександрович;

Гребенюк Сергій Васильович;

Щекатурин Сергій Володимирович;

Бриль Олександр Вальтерович;

Кірієнко Сергій Петрович;

Борисов Володимир Миколайович;

Позивний «Філ»;

Мисюра Федір Миколайович;

Розвідник;

Розвідник;

Білялов Наріман Наркетович;

Аблаєв Руслан Різанович;

Аблаєв Арсен Сайденненович;

Абдуллаєв Сервер Рустамович;

Абібулаєв Рудем Алядінович;

Борисовський Владислав Степанович;

Габорак Олег Васильович (посмертно);

Горайський Юрій Володимирович (посмертно);

Гурняк Віктор Петрович (посмертно);

Питак Андрій Андрійович (посмертно);

Рачок Михайло Петрович (посмертно);

Сидоренко Олександр Миколайович (посмертно);

Юркевич Андрій Михайлович (посмертно)

Голови нагородної Ради М.Сальчука

09.10.2019

№122-163

Жуков Євген Олександрович;

Єрьоменко Микола Іванович;

Мельник Роман Михайлович;

Канько Василь Вікторович;

Зінкевич Сергій Миколайович;

Захарчук Андрій Васильович;

Іванов Дмитро Генадійович;

Зеленчук Юрій Степанович;

Калін Олександр Володимирович;

Кодьман Олексій Сергійович;

Гулька Василь Михайлович;

Іовов Микола Миколайович;

Герасименко Микола Миколайович;

Морозов Олександр Олександрович;

Комісарчук Артем Володимирович;

Лазаренко Олександр Юрійович;

Мясніков Максим Георгійович;

Пацера Володимир Іванович;

Скрига Тарас Мирославович;

Кобрин Олександр Олександрович;

Гострий Сергій Миколайович;

Юсупов Олександр Нігматзянович;

Литовченко Андрій Валерійович;

Бабченко Анатолій Леонідович;

Тютюнник Олег Анатолійович;

Піддубний Олександр Анатолійович;

Овсійчук Андрій Петрович;

Гордійчук Ігор Володимирович;

Бражник Володимир Анатолійович (посмертно);

Юлдашев Темур Дамірович (посмертно);

Онікієнко Олег Олександрович (посмертно);

Янченко Дмитро Олександрович (посмертно);

Коляда Олександр Миколайович (посмертно);

Жеребило Вадим Володимирович (посмертно);

Бобуров Руслан Юрійович (посмертно);

Липчак Федір Федорович (посмертно);

Сокотун Юрій Миколайович;

Глазунов Юрій Миколайович;

Полюхович Павло Петрович;

Зубков Антон Юрійович;

Ломакін Євген Миколайович;

Романенко Ігор Юрійович

Голови нагородної Ради М.Сальчука

23.08.2019

№090

№091

№092

№093

№094

№095

№096

№097

№098

№099

№100

№101

№102

№103

№104

№105

№106

№107

№108

№109

№110

№111

№112

№113

№114

№115

№116

№117

№118

№119

№120

№121

Багіров Ільгар Салехович

Дереш Олександр Васильович (посмертно)

Козій Анатолій Олександрович

Скворцов Олег Анатолійович

Усач Андрій Олександрович

Муратов Ігор Васильович

Сергійчук Юрій Петрович

Богович Надія Василівна

Схулухія Андрій Георгійович

Лукинів Ігор Михайлович

Мойсишин Богдан Васильович

Кузишин Тарас Юрійович

Дзьобан Віталій Ігоревич

не підлягає розголошенню

Дорохов Олег Михайлович

Гушоватий Михайло Петрович

Карасев Олександр Генадійович

Варенья Роман Миколайович

Півоваров Григорій Леонідович

Король Руслан Денисович

Коваленко Олександр Володимирович

Ріненко Олександр Степанович

Барімов Богдан Віталійович

Безручко Олександр Григорович

Угня Олексій Васильович

Трофімов Олександр Олександрович

Козлишин Тарас Миколайович

не підлягає розголошенню

Земляк Олег Анатолійович

Бондар Сергій Миколайович

Хохлов Дмитрій Михайлович

не підлягає розголошенню

Голови нагородної Ради М.Сальчука  

№040

№041

№042

№043

№044

№045

№046

№047

№048

№049

№050

№051

№054

№055

№056

№058

№059

№060

№061

№062

№063

№064

№065

№066

№067

№068

№069

№070

№071

№072

№073

№074

№075

№076

№078

№079

№080

№081

№082

№083

№084

№085

№086

№087

№088

№089

Андрійчук Віктор Олегович, старший солдат

Бандурченко Олег Миколайович (Кіпаріс) старший сержант

Березовський Юрій

Воленко Євген Миколайович( Чорний лікар)

Волік Дмитро Вітальович ,(Кавказ)  майор

Воловик Всеволод Валентинович  (посмертно)

Горпиненко Ірина Валеріївна (Білка)

Денисюк Микола Олексійович, старший солдат

Зайцев Дмитро Олегович, старший сержант

Іванчук Руслан Петрович (Капелан), парамедик

ІЛЬЧЕНКО Костянтин Григорійович (Одинадцятий), молодший лейтенант

Куреленко Ігор Вікторович (Крот)

КРАВЧЕНКО Ігор Григорович (Академік), майор

Кузько Олег Вікторович

КУЗЬМІН Орест Іванович, підполковник

Ліснічук Андрій Петрович, лейтенант

Мерчук Сергій Юріійович, молодший сержант

Москаленко Юрій Володимирович

Мудрик Іріна Олександрівна, медик А.С.А.П

Небибко Евген Олексійович, капітан

Нікель Єгор Олександрович,  молодший лейтенант

Нікіфоров Володимир Миколаевич

Озарчук Сергій Іванович (Бирош)

Омельчук Роман Вітальович (Чемпіон)

Пандрак Сергій Богданович

Проценко Андрій Анатолійович,  старший сержант

Пушкар Остап Юрійович,  підполковник

Руль Ігорь Івановіч

Семененко Олександр Олексійович, сержант

Суліцький Олександр Сергійович, сержант(посмертно)

Суходольский Віктор Тарасович, старший солдат

Харчук Микола Феодосійович,  лейтенант

Черевко Юрій Володимирович

Шадских Сергій Олексійович, молодший сержант, посмертно

Шевцова Олена Іванівна

Шуба Андрій

Янішевський Олександр Володимирович

Не підлягає розголошенню

Не підлягає розголошенню

Кононюк Василь Володимирович, старшина

 Саюк Микола (посмертно)

Кочетов Сергій Вікторович (посмертно)

Кальмук Сергій Ігоревич

Смірнов Віктор Володимирович

 Голови нагородниї Ради
Сальчук М.Г.
11.10.2018 

№001

№002

№003

№004

№005

№006

№007

№008

№009

№010

№011

№012

№012

№014

№015

№016

№017

№018

№019

№020

№021

№022

№023

№024

№025

№026

№027

№028

№029

№030

№031

№032

№033

№034

№035

№036

№037

№039


 Аврам Аркадій Валентинович

 Аврам Віктор Валентинович

 Алексійчук Роман Васильович

 Ашіхмін Олександр Вікторович

 Баранов Сергій Миколайович

 Бардаш Олександр Віталійович

 Бартко Сергій Михайлович

 Берташ Андрій Васильович

 Вовчук Сергій Анатолійович

 Ворон Олександр Ярославович

 Дуняк Андрій Васильович

 Квіжінадзе Зураб

 Кобилінський Юрій Адамович

 Колесник Андрій Іванович

 Корсак Петро Богданович

 Косогор Євген Миколайович

 Котов Дмитро В’ячеславович

 Кривий Андрій Олександрович

 Курсик Олександр Васильович

 Ластовицький Вадим Вікторович

 Левченко Сергій Валентинович

 Лелашвілі Джамбул

 Петрина Сергій Васильович

 Пригарський Андрій Павлович

 Рибачок Володимир Іванович

 Самонюк Генадій Борисович

 Сидоров Арсен Володимирович

 Сіленко Володимир Миколайович

 Сломінський Євген Євгенович

 Смердов Андрій Леонідович

 Таткало Олексій Якович

 Ткачук Руслан Валерійович

 Федченко Володимир Петрович

 Чіхелідзе Зураб

 Шаповалов Григорій Олександрович

 Швець Максим Вікторович

 Щербаков Василь Борисович

 Сальчук Микола Георгійович

 

 

№01

10.08.2018




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua