Відзнака "За заслуги"
Відзнака

Артикул: ВТО_146

Вартість комплекту: 215.00 грн.


До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.


Солдатам та офіцерам, працівникам та службовцям, військовим та цивільним за зразкове виконання службового і громадянського обов’язку та самовіддану, сумлінну працю

 

Девіз відзнаки: "ВІДЗНАКА   ГІДНА   ЗАСЛУГ"

 

Дата заснування:  09 лютого 2015 р.


     






 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

Вищою відзнакою ВГО "ЗВИТЯГА" - "ЗА ЗАСЛУГИ" з 01.07.2017 р.


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019 рік

нагороди

Кого нагороджено

За представленням

 ( організації або відповідальної особи) 

Наказ / Дата

№3924

 Дутчак Петро Вікторович, учасник АТО

 ГО "Патріот України"

№9-19

02.09.2019

№3921-3923

 Неруш Валентин Михайлович, голова Гребінківської районної організації ветеранів та інвалідів;

 Михолат Володимир Миколайович, пенсіонер;

 Кочура Михайло Юхимович, пенсіонер

 Гребінківська міська рада

№9-19

02.09.2019

№3911-3910

 учасники АТО

 Шаповалов Андрій Васильович, м. Тернопіль

№9-19

02.09.2019

№3901-3910

 військовослужбовці

 Командир Військовой частини А1414 полковник Сернієнко М.М.

№9-19

02.09.2019

№3900

 Лущик Ірина Олександрівна

 "КСН" пос. Піщаний м. Маріуполь Донецької області

№9-19

02.09.2019

№3896-3899

 не підлягає розголошенню

 Навчальний центр "Десна"

№9-19

02.09.2019

№3895

 старший прапорщик служби цивільного захисту Трохименко Сергій Сергійович, старший майстер ГДЗС відділення забезпечення ДПРЧ-6

 ГО «Укрїнське об’єднання учасників бойових дій і волонтерів Старобільського р-ну»

№9-19

02.09.2019

№3895

 Спицин Іван Миколайович

 Отаман Сумського окремого полку Українського козацтва Спіцин Б.І.

№9-19

02.09.2019

№3894

 працівник ЗСУ Ніколюк Інна Анатоліївна

 3087 Військове представництво МО України

№9-19

18.09.2019

№3893

 -----------------------------------------

 Колекція

22.08.2019

№3890-3892

 Кошєльнік Ольга Іванівна;

 Плєшкова Мирослава Віталівна;

 Іванова Ірина Володимирівна

 ГО "Агенція сталого розвитку- Громада Полтавщіни"

№8-19

01.08.2019

№3860-3889

 учасники АТО

 Чернігівська обласна організація Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України

№8-19

01.08.2019

№3859

 Супрун Олександр Федорович

 ТОВ «ФАСАД ПРОФІ-БУД»

№8-19

01.08.2019

№3857-3858

 військовослужбовці

 Старобільська міська рада Луганської області

№8-19

01.08.2019

№3856

 Сотніченко Віталій Євгенович командир відділення 14-ДПРЧ (м. Миронівка)

 Миронівська ОТГ

№8-19

01.08.2019

№3855

 учасник АТО

 Міжнародний союз козацтва

№8-19

01.08.2019

№3845-3854

 військовослужбовці

 ГУНП в Кіровоградської області

№8-19

01.08.2019

№3835-3844

 учасники АТО

 300 мТП

№8-19

01.08.2019

№3830-3834

 військовослужбовці

 Жуков Анатолій Степанович

№8-19

01.08.2019

№3829

 боєць АТО

 Міжрайонна благодійна організація "Фонд інформаційної, правової та економічної підтримки військовослужбовців запасу"

№8-19

01.08.2019

№3828

 Черниш Іван Іванович

 Ткачук Петро Петрович

№8-19

01.08.2019

№3825-3827

 військовослужбовці

 Благодійна організація «Благодійний фонд сприяння органам поліції Хмельниччини»

№8-19

01.08.2019

№3823-3824

 учасники АТО

 Військова частина А2980

№8-19

01.08.2019

№3822

 Морозов Петро Артемович, ветеран праці, громадський діяч

 Снурніков О.І., член ВГО "Звитяга"

№8-19

01.08.2019

№3817-3821

 Даниленко Сергій Миколайович, полковник ЦЗ у відставці;

 Дударєв Сергій Васильович, полковник ЦЗ у відставці;

 Лихачов Володимир Миколайович, полковник ЦЗ у відставці;

 Гомельський Костянтин Едуардович, полковник ЦЗ у відставці;

 Ментей Юрій Олександрович, підполковник ЦЗ

  Ветеранська організація Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

№7-19

01.07.2019

№3813-3816

 військовослужбовці

 Гребінківська міська об'єдненна громада

№7-19

01.07.2019

№3810-3812

 учасники АТО

 Кошарний Олександр Вадимович

№7-19

01.07.2019

№3809

 військовослужбовець  ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№7-19

01.07.2019

№3807-3808

 старший солдат Бриж Світлана Семенівна
 старший солдат Сандрович Дмитро Станіславович
 ГО "Учасники антитерористичної операції проти корупції "АК"

№7-19

01.07.2019

№3804-3806

 співробітники НПУ  Бережний Максим Григорович, полковник поліції

№7-19

01.07.2019

№3801-3803

 учасники АТО  Гаврилюк Руслан Валерійович, м. Дніпро

№7-19

01.07.2019

№3800

 військовослужбовець  ВГО "Журналісти проти корупції"

№5-19

02.05.2019

№3793-3799

 учасники АТО  Гаврилюк Руслан Валерійович, м. Дніпро

№7-19

01.07.2019

№3792

 Пятак Денис Олександрович

 Українська Секція Міжнародної Поліцейської Асоціації

№7-19

01.07.2019

№3791

Чудновець Олександр Миколайович  ГО "Сумське морське зібрання"

№10

05.07.2019 

№3786-3790  учасники АТО  Гребенківська районна рада ветеранів

№7-19

01.07.2019

№3783-3784

 військовослужбовці

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№7-19

01.07.2019

№3782

 учасник АТО

 ГО "Варта Руху"

№6-19

03.06.2019

№3781

 Ткаченко Руслан Вікторович, капітан ЦЗ

 Ветеранська організація Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

№6-19

03.06.2019

№3780

 майор податкової міліції  Куниця Артем Миколайович

 Державна фіскальна служба України

№6-19

03.06.2019

№3777-3779

 учасники АТО

 Пшеничний Артем Валентинович, м. Авдіївка Донецька область

№6-19

03.06.2019

№3774-3776

 Остапенко Валерій Мекитович;

 Трубаченко Сергій Олександрович;

 Казаченко Дмитро Віталійович

 Бурковський Сергій Вікторович

№6-19

03.06.2019

№3773

 Василашко Василь Федорович

 Міждержавний інститут українсько-казахстанських відносин імені Н.А. Назарбаєва

№6-19

03.06.2019

№3767-3772

 підполковник податкової міліції Лісний Віталій Леонідович;
 підполковник податкової міліції Капацин Ігор Васильович;
 підполковник податкової міліції Хрик Максим Васильович;
 підполковник податкової міліції Плаксін Сергій Олександрович;
 підполковник податкової міліції Розмаїтий Олександр Сергійович;
 підполковник податкової міліції Косарєв Володимир Володимирович

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецький області

№6-19

03.06.2019

№3766

 ------------------------------------

 Колекція

13.06.2019

№3763-3765

підполковник податкової міліції Бердак Олег Володимирович;

старший лейтенант податкової міліції Шнуренко Євгеній Сергійович;

підполковник податкової міліції Добрянський Богдан Романович

  Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області

№6-19

03.06.2019

№3762

 підполковник податкової міліції Грудка Ігор Леонідович

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецький області

№6-19

03.06.2019

№3758-3761

 учасники АТО

 Хмельницька обласна організація ПАП ОВС України

№6-19

03.06.2019

№3756-3757

 Щетинін Юрій Михайлович;
 Королюк Петро Володимирович

 Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеція"

№6-19

03.06.2019

№3753-3755

 учасник АТО - №3753;

 заступник начальника госпіталю по роботі з особовим складом, майор Соха Віктор Михайлович - №3755;

 помічник начальник госпіталю з правової роботи, капітан Супрун Ігор Федорович - №3754

 Військово-медичний клінічний центр південного регіону Військовой частини А0318

№6-19

03.06.2019

№3749-3752

Антоненко Артем Сергійович;
Нехода Сергій Юрійович;
Тупчій Ярослав Віталійович;
Ярунець Богдан Олександрович

 Мар'їнська районна військово-цивільна адміністрація

№6-19

03.06.2019

№3748

 учасник АТО

 Веприк-Попович Євдокія Степанівна

№6-19

03.06.2019

№3747

 Грищенко Олексій Юрійович, капітан медичної служби

 Військова частина А1736

№6-19

03.06.2019

№3745-3746

 учасники АТО

 Крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва Мойса Василь Іванович

№5-19

02.05.2019

№3744

 учасник АТО

 Селюков Олександр

№5-19

02.05.2019

№3743

 військовослужбовець

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№5-19

02.05.2019

№3742

President Aspire World Investments L.L.C. Dubai, United Arab Emirates Dr Munir Ahmad

 Генеральний директор компанії "КВ ЕНЕРДЖИ ГРУПП" Криворучко Володимир Миколайович

№5-19

02.05.2019

№3739-3741

кандидат педагогічних наук, ст. наук. співробітник, полковник Маслій Олег Миколайович;

 кандидат технічних наук, ст. наук. співробітник, полковник Кравчук Олег Іванович;

 не підлягає розголошенню

 Науковий Семінар Військовой академії (м.Одеса)

№5-19

02.05.2019

№3736-3738

 Шкуропат Валерій Павлович;

 Усатенко Святослав Якович;

 Федоров Ігор Георгійович

 ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

№5-19

02.05.2019

№3731-3735  учасники АТО  Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська асоціація ветеранів війні та служби цівільного зазисту"

№5-19

02.05.2019

№3726-3730  військовослужбовці  Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

№5-19

02.05.2019

№3719-3725

 учасники АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№5-19

02.05.2019

№3718

 Козак Микола Степанович

 Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

№5-19

02.05.2019

№3716-3717

 військовослужбовці

 Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

№5-19

02.05.2019

№3713-3715

 Терстуях Олександр Миколайович, військовослужбовець 503 ОБМП, молодший сержант;

 Аврамов Віталій Ісидорович, депутат Мангушської районної ради;

 Кіріцев Олексій Костянтинович, начальник ВТС Ялтинського проммайданчика Краматорського ЛВУМГ

 Військовий комісар Першотравневого районного військового комісаріату підполковник Скляров А.Д.

№5-19

02.05.2019

№3712

 Жуковський Микола Михайлович

 ГО Святошинська Спілка АТО

№5-19

02.05.2019

№3707-3711

 учасники АТО

 ВВОГО "Київська Русь"

№5-19

02.05.2019

№3705-3706

 Догадаєв Руслан Владленович;

 Яворський Богдан Олександрович

 Відокремлений підрозділ м. Буча ГО "СУВІАТО"

№5-19

02.05.2019

№3704

 військовослужбовець

 БФ "Україна - це Я"

№4-19

01.04.2019

№3698-3703

 військовослужбовці

 ГО "Асоціація незалежних православних громад"

№5-19

02.05.2019

№3695-3696

 учасники АТО

 Селюков Олександр Степанович

№4-19

01.04.2019

№3693-3694

 громадський діяч, волонтер Тарабанько Світлана Іванівна;

 молодша медична сестра Інституту Військово Морських Сил Збройних Сил України НУОМА, волонтер Шульга
Світлана Михайлівна

Незола Володимир Іванович, Голова Комітету самоорганізації
населення посьолку Піщаний міста Маріуполь Донецької області.

№4-19

01.04.2019

№3692

 військовослужбовець

 Кам'янська районна громадська організація інвалідів "Союз Чорнобиль України"

№4-19

01.04.2019

№3690-3691

 учасники АТО

 Слинько Володимир Тимофійович, м. Звенигородка

№04-19

01.04.2019

№3643-3689

 військовослужбовці

 БФ "Україна - це Я"

№4-19

01.04.2019

№3642

 не підлягає розголошенню

 Мар'їнська районна військово-цивільна адміністрація

№4-19

01.04.2019

№3640

 військовослужбовець

 Мирошниченко Юрій Леонідович

№4-19

01.04.2019

№3636;

№3637;

№3638;

№3639

Мазур Василь Володимирович;

Гнап Василь Петрович;

Семенюк Володимир Петрович;

Мельниченко Олена Борисівна

 Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

№4-19

01.04.2019

№3617-3635

полковник податкової міліції  Жук Андрій Андрійович;

лейтенант  податкової міліції  Загура Владислав Олександрович; 

підполковник податкової міліції  Корбут Сергій Володимирович;

полковник податкової міліції  Шуть Ігор Миколайович;

майор податкової міліції  Гребінь В’ячеслав Петрович;  

капітан податкової міліції  Мазур Юрій Сергійович;

полковник податкової міліції  Кравченко Олександр Миколайович;

капітан податкової міліції  Шитік Андрій Васильович;

лейтенант податкової міліції  Савош Дмитро Миколайович;  

підполковник податкової міліції  Стеблянко Сергій Анатолійович;

полковник податкової міліції  Кунаков Володимир Анатолійович;

старший лейтенант податкової міліції  Кострикін Дмитро Юрійович;

старший лейтенант податкової міліції  Антонівський Ігор Олександрович;

підполковник податкової міліції  Савка Андрій Юрійович;

підполковник податкової міліції  Хоружий Юрій Станіславович;

полковник податкової міліції  Дунаєв Олександр Анатолійович;

полковник податкової міліції  Нестеренко Олексій Валерійович;

полковник податкової міліції  Шульга Петро Миколайович;

підполковник податкової міліції  Цвіркун Ігор Леонідович  

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№4-19

01.04.2019

№3616

 курсант військового інституту КНУ ім. Т. Шевченка молодший
сержант Солодуха Катерина Павлівна

 Військовий комісар Першотравневого районного військового комісаріату підполковник Скляров А.Д.

№4-19

01.04.2019

№3615

 майор внутрішньої служби Ліщук Юрій Георгійович,
Черговий помічник начальника СІЗО, ДУ «Луцький слідчий ізолятор»

 Адвокатське об’єднання «ЮРЕЛКОН»

№4-19

01.04.2019

№3614

 Ложешнікова Олена Герасимівна

 ГО "Українське капеланство"

№4-19

01.04.2019

№3613

Юзвенко Анатолій Леонідович, колишний начальник місцевої пожежної команди селища Вишнівець

 Управління ДСНС України у Тернопільській області

№04

01.04.2019

№3603-3612

 старший лейтенант податкової міліції Кох Павло Володимирович;
 лейтенант податкової міліції Тяніков Станіслав Валерійович;
 лейтенант податкової міліції Божко Андрій Валерійович;
 капітан податкової міліції Нєдєльський Сергій Ігорович;
 підполковник податкової міліції Жир Володимир Борисович;
 підполковник податкової міліції Кобзар Сергій Вікторович;
 підполковник податкової міліції Захаренков Олександр Олександрович;
 лейтенант податкової міліції Губенко Сергій Васильович;
 капітан податкової міліції Худоба Василь Андрійович;
 підполковник податкової міліції Скуратівський Михайло Михайлович

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№3-19

01.03.2019

№3600-3602

 Копейко Сергій Миколайович;

 Котляров Іван Васильович;

 Воробйов Ренат Миколайович

 ТОВ "БК РІФ-2015"

№3-19

01.03.2019

№3599

 Васильчук Сергій Федорович

 Голова Міжнародного Антикорупційного Комітету

№3-19

01.03.2019

№3598

 Квасніца Станіслав Богданович, старший солдат ЗСУ

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

№3-19

01.03.2019

№3597

 Богня Степан Степанович

 Жвалюк Віктор Романович

№3-19

01.03.2019

№3586-3596

 старший солдат Вологжанін Олексій Євгенійович;

 солдат Джерипа Олександр Григорович;

 солдат Дударєв Андрій Олександрович;

 старший лейтенант Кириченко Юрій Борисович;

 сержант Кобель Олександр Ілліч;

 солдат Козуля Андрій Володимирович;

 солдат Колісник Руслан Миколайович;

 солдат Коломоєць Андрій Васильович;

 старший сержант Музичишин Микола Володимирович;

 солдат Пузик Андрій Іванович;

 солдат Соколенко Михайло Олександрович

 Голова Представництва Об’єднання ВО «Країна» у Бердянському районі  Кузнєцов Павло Анатолійович

№3-19

01.03.2019

№3583-3585

 Тричук Ігор Олександрович;

 Обершт Петро Степанович;

 Кливчуцкий Сергій Васильович

 Єврейська месіанська громада м. Житомир, рав. Пушкель Б.Д.

№3-19

01.03.2019

№3580-3582

 Стороженко Алексій Вікторович, лісничий Краснолиманского лісгоспу;

 Непоточьов Дмитро Леонидович, заступник директора ПЧ-2 Донецька залізниця;

 Цибуля Володимир Павлович, начальник станції Артемівськ-2 Донецька залізниця

 Бережний Максим Григорович, м. Лиман

№3-19

01.03.2019

№3579

 учасник АТО

 Ветренко Ігор Михайлович

№3-19

01.03.2019

№3578

 військовослужбовець

 ГО Офіцерів запасу м. Сєвєродонецьк

№3-19

01.03.2019

 №3577

Тимофєєв Олег Костянтинович, підполковник

 УВЦХЄВ ст. капеллан Чоков О.В.

 №3

01.03.2019

№3576

 Пухальський Євген Миколайович

 Військова частина А0989

№3-19

01.03.2019

№3569-3575

 учасники АТО

 Жуков Анатолій Степанович

№3-19

01.03.2019

№3568

 Редчиць Сергій Петрович

 Директор Головинського ВПУНТ

№3-19

01.03.2019

№3566;

№3567

 Якименко Іван Васильович, начальник головного управління Держгеокадастру у Донецькій області;

 ФОП Ігнатенко Віталій Павлович

 Військовий комісар Першотравневого РВК майор Скляров А.Д.

№3-19

01.03.2019

№3563-3565

 Клюс Ігор Петрович;

 Дзюбецька Олена Ігоровна;

 Гуменюк Анатолій Іванович

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№2-19

01.02.2019

№3562

 ветеран

 ГО "Сумське морське зібрання"

№3-19

01.03.2019

№3561

 ветеран

 ГО "Сумське морське зібрання"

№3-19

01.03.2019

№3559-3560

 Старченко Оксана Олександрівна, солдат;

 Бірбліна Вікторія Сергіївна, солдат

 Глухівський об'єднаний міський військовий комісаріат

№2-19

01.02.2019

№3554-3558

 військовослужбовці

 ГО "СО Ветеранів АТО та УБД" м. Славутич

№2-19

01.02.2019

№3549-3553

 учасники АТО

 ГО Конотопська спілка ветеранів Афганістану "Саланг"

№2-19

01.02.2019

№3546-3548

 військовослужбовці

 ГО "Шураві"

№2-19

01.02.2019

№3545

 Котик Євген Дмитрович, полковник податкової міліції

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№2-19

01.02.2019

№3542-3544

 військовослужбовці

 Бугайов Михайло Анатолійович

№2-19

01.02.2019

№3541

 Андрус Вадим Ігорович

 Бахмутська РДА

№2-19

01.02.2019

№3534-3540

 Дурняк Олег Петрович, полковник податкової міліції;

 Ткачов Павло Карпович, підполковник податкової міліції;

 Кобиляцький Сергій Дмитрович, підполковник податкової міліції;

 Євсюков Юрій Леонідович, підполковник податкової міліції;

 Моцик Олксандр Михайлович, підполковник податкової міліції;

 Чернега Владислав Миколайович, лейтенант податкової міліції

 Мар'їнська РДА

№2-19

01.02.2019

№3529-3533

 бійці АТО

 Жуков Анатолій Степанович

№2-19

01.02.2019

№3527

 учасник АТО

 Якимівська районна організація Української Спілки
ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

№2-19

01.02.2019

№3524-3526

 військовослужбовці

 ГО "Конотопська спілка ветеранів Афганістану "Саланг"

№2-19

01.02.2019

№3516-3523

 військовослужбовці

 Бучанська міська організація ветеранів Афганістану

№2-19

01.02.2019

№3501-3515

 військовослужбовці 58 бригади

 Чернецова В.М.

№02

01.02.2019

№3508

Молібог Олег Васильович

Командир військовї частини А1376

№144

15.02.2019

№3496-3500

 Ігнатенко Сергій Іванович - № 3498;

 Козюра Микола Іванович - № 3497;

 Сибіряков Василь Миколайович - №3496;

 Гринько Юрій Миколайович - №3499;

 Балашов Ілля Брисович - №3500

 ГО МРВ Спілка ветеранів Афганістану Московського району м. Харків

№2-19

01.02.2019

№3482-3495

підполковник податкової міліції Андроник Сергій Іванович;

підполковник податкової міліції Андрус Вадим Ігорович;

підполковник податкової міліції Ігнахін Дмитро Михайлович;

підполковник податкової міліції Красножон Олександр Іванович;

майор податкової міліції Вазерцев Сергій Олегович;

майор податкової міліції Василенко Володимир Іванович;

майор податкової міліції Станіславській Вячеслав Вікторович;

лейтенант податкової міліції Зезекало Максим Валерійович;

лейтенант податкової міліції Коваленко Сергій Сергійович;

лейтенант податкової міліції Парамієнко Валентин Миколайович;

лейтенант податкової міліції Садохов Дмитро Сергійович;

лейтенант податкової міліції Уштан Ігор Олегович;

ст.лейтенант податкової міліції Буркан Роман Сергійович;

ст.лейтенант податкової міліції Кропива Артур Ігорович
 Голова Бахмутської РДА Донецької області

 №2-19

01.02.2019

№3481

 iнтернацiональна асоцiацiя "СЕКАЙ"

 №01

02.01.2019

№3480

 Військовослужбовці

ГО "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

№1-19

02.01.2019

№3479

 учасник АТО

КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової

№1-19

02.01.2019

№3478

 Хаткевіч Юрій В'ячеславович

Шевченковське РУНО м. Київ

№1-19

02.01.2019

№3476-3477

 Перванов Олександр Олександрович, полковник податкової міліції;

 Грабовський Руслан Васильович, підполковник податкової міліції

Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№1-19

02.01.2019

№3475

 Дідусь Сергій Петрович, радник президента Федерації поліцейського хортингу України;

Поліцейська автомобільна корпорація України

№1-19

02.01.2019

№3472-3474

 військовослужбовці  ГО "Спілка ветеранів АТО"

№1-19

02.01.2019

№3471

 учасник АТО  Володимир Кузьмич

№1-19

02.01.2019

№3453-3470

 старший лейтенант податкової міліції  Кравченко Сергій Іванович;
 майор податкової міліції  Кулик Андрій Васильович;
 старший лейтенант податкової міліції  Беженар Олександр Вікторович;
 лейтенант  податкової міліції  Ромашко Дмитро Володимирович;
 лейтенант  податкової міліції  Сагун Андрій Євгенович;
 лейтенант  податкової міліції  Нижний Артем Сергійович;
 капітан податкової міліції  Пасічник Андрій Володимирович;
 старший лейтенант податкової міліції  Федорович Володимир Васильович;
 старший лейтенант податкової міліції  Ткачук Олександр Ігорович;
 старший прапорщик податкової міліції  Мельничук Андрій Васильович;
 старший лейтенант податкової міліції  Яловецький В'ячеслав Ігорович;
 підполковник податкової міліції  Мазурчак Олександр Володимирович;
 майор податкової міліції  Шеховцов Сергій Сергійович;
 підполковник податкової міліції  Гвоздецький Василь Михайлович;
 підполковник податкової міліції  Фурдецька Наталія Григорівна;
 лейтенант  податкової міліції  Реджепов Степан Олексійович;
 капітан податкової міліції  Лазаренко Артем Валерійович;
 старший лейтенант податкової міліції  Ситик Роман Сергійович
Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№1-19

02.01.2019

№3452

 боєць АТО Управління ДСНС України у Чернівецькій області

№1-19

02.01.2019

№3449-3451

 військовослужбовці Хмельницька обласна організація ПАП ОВС України

№1-19

02.01.2019

№3446-3448

 Клименко Леонід Леонідович;

 Коробейніков Константин Ігорович;

 Мартинов Олексій Миколайовмич

Командир Військовой частини 1736

№1-19

02.01.2019

№3429-3445

 підполковник податкової міліції Голубенко Олексій Ілліч;
 підполковник податкової міліції Єрмолаєв Сергій Віталійович;
 підполковник податкової міліції Слободяник Юрій Олександрович;
 підполковник податкової міліції Тріщук Віталій Денисович;
 підполковник податкової міліції Фурдецька Наталія Григорівна;
 майор податкової міліції Григораш Олег Миколайович;
 майор податкової міліції Балик Іван Іванович;
 майор податкової міліції Тисленок Олег Сергійович;
 майор податкової міліції Баран Віталій Олександрович;
 капітан податкової міліції Надубов Андрій Володимирович;
 капітан податкової міліції Сінченко Олександр Юрійович;
 капітан податкової міліції Чернявський Віктор Олександрович;
 ст. лейтенант податкової міліції Жуган Володимир Олександрович;
 лейтенант податкової міліції Кондратюк Владислав Миколайович;
 лейтенант податкової міліції Сідько Андрій Олександрович;
 лейтенант податкової міліції Шугайло Володимир Володимирович;
 прапорщик податкової міліції Рудий Вадим Дмитрович
 Голови Слов'янської та Бахмутської РДА Донецької області

№1-19

02.01.2019

№3428

 Приліпко Олег Іванович, начальник відділу у Мангушському районі ГУ Держгеокадастру у Донецькій області

Військовий комісар Першотравневого районного військового комісаріату майор Скляров А.Д.

№1-19

02.01.2019

№3423;

№3424;

№3425;

№3426;

№3427

 Лисенко Людмила Василівна, прапорщик;

 Лосєва Світлана Григорівна, прапорщик;

 Федоренко Олена Вікторівна, ст.сержант;

 Богдан Марина Анатоліївна, ст.сержант;

 Ницун Крістіна Олегівна, ст.солдат

Пушич Валентина Михайлівна

№1-19

02.01.2019

 2017-2018 рік

нагороди

Кого нагороджено

За представленням

 ( організації або відповідальної особи) 

Наказ / Дата

№3421-3422

 Кравченко Миколай Васильович, начальник УВС м. Одеси, полковник міліції;

 Трапезніков Володимир Ілліч, полковник міліції

Рада ветеранів ГУБОЗ МВС України, генерал-майор Кошарний О.В.

№12

03.12.2018

№3407-3420

 Москаленко Олексій Тимофійович, полковник міліції у відставці;

 Мельник Олександр Іванович;

 Вербицький Володимир Володимирович;

 Краско Олександр Миколайович;

 Бунтова Олена Гендріхівна;

 Глухенький Олексій Григорович;

 Іващенко Владислав Павлович;

 Забіяка Валерій Іванович;

 Кирилюк Євген Володимирович, полковник ЦЗ у відставці;

 Тарасевич Олександр Миколайович;

 Максимов Андрій Іванович;

 Гриб Валерій Олександрович;

 Кудренко Дмитро Володимирович, полковник поліції;

 Бабич Ярослав Васильович, майор поліції

Голова Ветеранської організації Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

№12

03.12.2018

№3406

 учасник АТО

 ВОГО "Сумління"

№12

03.12.2018

№3397-3405

 військовослужбовці

 ДП Український Дім

№12

03.12.2018

№3392-3396

 бійці АТО

 Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

№12

03.12.2018

№3391

 військовослужбовець

Голуб В.М.

№12

03.12.2018

№3385-3390

 учасники АТО

Деснянський РВК

№12

03.12.2018

№3383;

№3384

 Кучеровський Володимир Вікторович, лейтенант в/ч 3036;

 Рокитянський Алім Іванович

ГО "Патріоти Вітчизни"

№01

02.01.2019

№3379-3382

 не підлягає розголошенню

Громадське формування Марїнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

№12-18

03.12.2018

№3377-3378

 Крутіков Сергій Анатолійович, капітан;

 Бобров Олександр Володимирович, капітан

ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

№12

03.12.2018

№3376

 Гуюський Анатолій Валерійович, адвокат

 ТОВ "Кобзар"

№12

03.12.2018

№3366-3375

 Харченко Анатолій Вікторович, сержант;

 Шевченко Володимир Вікторович, сержант;

 Вербицький Олександр Сергійович, ст.сержант;

 Дворник Сергій Валентинович, ст.матрос;

 Щербаков Сергій Сергійович, ст. сержант;

 Чупис Андрій Васильович, мол.сержант;

 Саливін Олександр Ігорович, сержант;

 Дрифан Віталій Вікторович, ст.сержант;

 Кузьменко Леонід Володимирович, рядовий;

 Явтушенко Сергій Михайлович, солдат

ГО "Спілка воїнів-учасників АТО"

№12

03.12.2018

№3363-3365

 учасники АТО

 Асоціація Незалежних Православних Громад

№12

03.12.2018

№3362

 військовослужбовець

Великописарівська районна рада

№12

03.12.2018

№3358-3361

 Шаповал Микола Михайлович;

 Кульомза Ірина Володимирівна;

 Пальчиков Павло Миколайович;

 Чалий Руслан Олексійович

 ГО "Національна спілка інвалідів, матерів загиблих та УБД в АТО" 

№12

03.12.2018

№3352;

№3353;

№3354;

№3355;

№3356;

№3357

 Алєксєєв Олександр Володимирович, підполковник;

 Давиденко Віталій Дмитрович, полковник;

 Іваницький Леонід Вікторович, полковник;

 Олефір Андрій Григорович, підполковник;

 Смивалов Олександр Геннадійович, полковник;

 Мельниченко Анатолій Іванович

ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№11

01.11.2018

№3351

 учасник АТО

Буська районна організація ветеранів України

№11

01.11.2018

№3348-3350

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№11

01.11.2018

№3343-3347

 військовослужбовці

ГО "Спілка ветеранів Куби"

№11

01.11.2018

№3341-3342

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№11

01.11.2018

№3339;

№3340

 Цілімецька Тамара Олександрівна;

 Бабіюк Юрій Юрійович

Кафедра військової підготовки Національного Універсітету біоресурсів і природокористуваня України

№11

01.11.2018

№3338

 Стрюкевич Андрій Миколайович, волонтер

 БО "Благодійний фонд "Слідопит"

№11

01.11.2018

№3337

 офіцер НПУ

 Національна поліція України

№11

01.11.2018

№3335-3336

 бійці АТО

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№11

01.11.2018

№3330-3334

 військовослужбовці

ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№11

01.11.2018

№3329

 учасник АТО

ГО "Народна Рада Ічнянщини"

№11

01.11.2018

№3324-3328

Бусько Руслан Іванович, керівник ГО "Перший Український батальон військових капеланів";

Маляренко ВасильІванович, заступник Голови правління ГО "Перший Український батальон військових капеланів";

Федько Олександр Віталійович, капелан ГО "Перший Український батальон військових капеланів";

Нартов Віталій Вікторович, капелан ГО "Перший Український батальон військових капеланів";

Петренко Світлана Володимирівна, капелан ГО "Перший Український батальон військових капеланів"

ГО "Перший Український батальон військових капеланів"

№11

01.11.2018

№3323

Козій Василь Васильович, майор запасу, вчитель-методист, директор КЗ Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот"

КЗ Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот"

№11

01.11.2018

№3310-3322

 волонтери:

 Мусієнко Олександр Володимирович;

 Головань Дмитро Анатолійович;

 Клименков Роман Олександрович;

 Папанов Олександр Миколайович;

 Гончар Андрій Андрійович;

 Могила Борис Лукич;

 Вольвин Ярослав Ярославович;

 Колісніченко Олександр Іванович;

 Лисий Петро Олександрович;

 Нечепуренко Олександр Володимирович;

 Колісніченко Ігор Сергійович;

 Цимбал Павло Анатолійович;

 Скрипник Віктор Дмитрович

Громадська спілка "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО", Слівінський Анатолій Михайлович

№11

01.11.2018

№3308-3309

 громадськи активісти

Кондакова Наталія Володимирівна, м. Суми

№11

01.11.2018

№3304-3307

 Корольчук Юрій, військовослужбовець, громадський активіст;

 Федюшин Андрій, військовослужбовець;

 Біднюк Микола, військовослужбовець

 ГО "Християн-волонтерів"

№11

01.11.2018

№3301-3303

 Шкіря Марина Вадимівна, волонтер;

 протоієрей Євген Орда, капелан;

 Лісовий Андрій Миколайович

Козацька православна громада Храму святої Катерини УПЦ КП

№11

01.11.2018

№3297-3300

Єрьоменко Едуард Анатолійович, почесний президент Федерації поліцейського хортингу України;

Федоров Станіслав Ігорович, віце-президент Української федерації хортингу;

Плеханов Віталій Валерійович, віце-президент Української федерації хортингу;

Тупчій Георгій Миколайович, директор-розпорядник групи компаній ТОВ "ВЕНБЕСТ"

Поліцейська автомобільна корпорація України

№11

01.11.2018

№3294-3296

 Коваленко Юлія Валентинівна, генеральний секретар  ГО "Всеукраїнське об'єднання "Національна Рада Тюрків Карапапаків України";

 Шаповал Анна Захаровна, заступник генерального секретаря ГО "Всеукраїнське об'єднання "Національна Рада Тюрків Карапапаків України";

 Ібрагімов Агасіф Шакір огли, громадянин Азербайджану, громадсько-політичний діяч

 ВП ГО "Всеукраїнське об'єднання "Національна Рада Тюрків Карапапаків України" у Вінницькій області

№11

01.11.2018

№3280-3293

Рибачук Олександр Володимирович, старшина, головний сержант автомобільної роти в/ч А0739;

Білорус Олександр Миколайович, сержант, водій автомобільного взводу  автомобільної роти в/ч А0739;

Дворницький Олександр Анатолійович, водій автомобільного взводу  автомобільної роти в/ч А0739;

Чорноліс Юрій Якович, ст.солдат, водій автомобільного взводу  автомобільної роти в/ч А0739;

Бібіков Андрій Володимирович, ст.лейтенант, начальник служби РХБз, начальник служби екологичної безпеки в/ч А1405;

Ященко Олександр Миколайович, ст.сержант, командир відділення зенитно-артилерійського взводу;

Гекалюк Анатолій Володимирович, мол.сержант, сапер інженерного взводу роти забезпечення батальйону охорони в/ч А1979;

Підкуйко Олексій Миколайович, прапорщик, в/ч А1979;

Ярощук Олександр Володимирович, прапорщик, в/ч А1979;

Тимощук Андрій Васильович, прапорщик, в/ч А1979;

Сердега Олександр Володимирович, ст.сержант, в/ч А1979;

Талько Олександр Миколайович, сержант, в/ч А1979;

Сизов Володимир Вікторович, ст.солдат в/ч А1979;

Лаврук Леонід Олександрович, ст.солдат в/ч А1979

Красноріченська селищна рада Кремінського району Луганської області

№11

01.11.2018

№3278-3279

 військовослужбовці в/ч А-1479

ГО "Народна рада Ічнянщини"

№11

01.11.2018

№3276-3277

 учасники АТО

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ДСНС України м. Ужгород

№11

01.11.2018

№3275

 Кузьмін Віктор Васильович, полковник

ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№11

01.11.2018

№3274

 Педченко Валерій Михайлович, бойовий капелан

ГО "Центр соціальної допомоги "Шлях"

№11

01.11.2018

№3259-3273

 учасники АТО

 ГО "Івано-Франківська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України", Коваленко В.О.

№11

01.11.2018

№3258

----------------------------------------------------------------

 Колекція

№10

01.10.2018

№3257

 офіцер поліції

 Командир РПСПОП "Суми" ГУНП в Сумській області Мартинов С.В.

№10

01.10.2018

№3255;

№3256

 Завалій Юрій Васильович, майор медичної служби;

 Розлуцька Катерина Степанівна, старший сержант

 Командування військовой частини А0233

№10

01.10.2018

№3253-3254

 учасники АТО

 ГО "Асоціація незалежних Православних Громад"

№10

01.10.2018

№3252

 Сніцарьов Олександр Іванович, депутат Мангушської районної ради

 Військовий комісар Першотравневого РВК, майор Скляров Андрій Дмитрійович

№10

01.10.2018

№3251

 боєць АТО

Борсуковський Сергій Миколайович

№10

01.10.2018

№3248;

№3249;

№3250

 військовослужбовці В/ч А1317:

 Однодворець Ігор Миколайович, майор;

 Шевців Іван Михайлович, прапорщик;

 Василець Олександр Анатолійович, ст.сержант

Командир військовой частини А1317 полковник Романченко П.П.

№10

01.10.2018

№3245-3247

 Мухін Валерій Валерійович, ст.прапорщик;

 Волков Сергій Петрович, майор;

 Охріменко В'ячеслав Геннадійович, ст. солдат

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№10

01.10.2018

№3244

 Горбунков Ігор Олегович

 Інтернаціональна асоціація "Секай"

№10

01.10.2018

№3243

 військовослужбовець

ГО "Українське Козацьке Військо Міжнародного Лицарського Ордену Українського Козацького Братства імені святого Миколая"

№10

01.10.2018

№3229-3242

 Романович Михайло Анатолійович, підполковник;

 Безолюк Тарас Іванович, майор;

 Стефанків Юрій Степанович, капітан;

 Якимишин Любомир Ярославович, капітан;

 Ільницький Анатолій Станіславович, капітан;

 Філіпчук Олег Іванович, капітан;

 Ткачик Іван Павлович, капітан;

 Дубів Андрій Богданович, ст.лейтенант;

 Труш Володимир Йосипович, ст.лейтенант;

 Пундор Дмитро Євгенович, ст.лейтенант;

 Стефура Андрій Михайлович, ст.лейтенант;

 Самець Оксана Яківна, лейтенант;

 Кос Андрій Іванович, старшина;

 Осадчук Сергій Анатолійович, старшина;

 Пак Роман Олександрович, старшина;

 Онищук Віктор Сергійович, старшина;

 Терешкович Олександр Сергійович, старшина;

 Козярець Петро Андрійович, старшина;

 Хоменко Володимир Андрійович, ст.сержант;

 Бондар Сергій Васильович, ст.сержант;

 Безронк Юліан Володимирович, ст.сержант;

 Гринчишин Андрій Михайлович, сержант;

 Сенчишин Назар Олегович, мол.сержант

 Голова Миколаївської районної ради Львівської області Зубрицький Т.Б. 

№10-18

01.10.2018

№3220-3228

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№10

01.10.2018

№3219

 військовослужбовець

 ГО "Товариство ветеранів АТО"

№10

01.10.2018

№3212-3218

 учасники АТО

ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій і волонтерів Старобільського району"

№10

01.10.2018

№3207-3211  бійці АТО Спілка ветеранів АТО в Харківській області

№10

01.10.2018

 №3206  Станчевська Ольга Василівна Всеукраїнський Союз воїнов АТО, збройних сил України та правоохоронних органів

№10

01.10.2018

№3205

 військовослужбовець

Марущак Микола Іванович

№10

01.10.2018

№3204

 Шпак Володимир Богданович, лейтенант

 Командир мотопіхотного батальйону 128 ОГШБ майор Чуйко О.В.

№10

01.10.2018

№3203

 Неділько Олександр Володимирович, волонтер

 ГО "ДІЯ" м. Кам'янське

№10

01.10.2018

№3202

 Дроботов Геннадій Павлович, ст. лейтенант, заступник командира 5 механізованої роти з морально-психологичного забезпечення 2 механізованого батальйону в/ч А0536

 Командування в/ч А0536

№10

01.10.2018

№3201

 Британ Артем Юрійович, завідувач анастезіологічним відділенням, лікар-анастезіолог І кваліфікаційної категорії

ГО "Народна рада Ічнянщини"

№10

01.10.2018

№3200

 Юлах Андрій Сергійович

 ГС "Федерація ГО учасників АТО Київщини"

№10

01.10.2018

№3198-3199

Ужченко Дмитрій Вікторович, кандидат філософських наук ЛНУ імені Тараса Шевченка;

Меняйленко Олександр Сергійович, доктор технічних наук, проректор ЛНУ імені Тараса Шевченка

 Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

№10

01.10.2018

№3196-3197

 Левенець Роман В'ячеславович, старший інспектор групи швидкого реагування - №3197;

 Боєправ Віктор Валерійович, інспектор групи швидкого реагування - №3196

Начальник КП "Муніціпальна варта" Ковальчук М.М., м. Ірпінь

№10

01.10.2018

№3186-3195

 Приймак Віктор Петрович, підполковник податкової міліції;

 Актамиров Руслан Вікторович, полковник податкової міліції;

 Арбузов Артем В'ячеславович, майор податкової міліції;

 Гайнутдінов Олександр Вікторович, підполковник податкової міліції;

 Шеремет Валерій Володимирович, майор податкової міліції;

 Делікатний Віталій Юрійович, майор податкової міліції;

 Лях Олександр Дмитрович, підполковник податкової міліції;

 Богданюк Олександр Олександрович, капітан  податкової міліції;

 Івахненко Сергій Васильович, підполковник податкової міліції;

 Оксенюк Олександр Володимирович, полковник податкової міліції

Бахмутська РДА Донецької області

№10

01.10.2018

№3185

 Циба Валерій Іванович

Національна поліція України

№09

03.09.2018

№3184

 Афендікова Ірина Костянтинівна, начальник Мангушського об'єднаного Управляння Пенсійного фонду

Першотравневий районний військовий комісаріат

№09

03.09.2018

№3182;

№3183

 Арсенюк Петро Іванович;

 Дементьєв Микола Васильович

 ГО "Фортеця"

 №09

03.09.2018

№3181

Мельник Станіслав Геннадійович

Правління ВГО

№14

25.09.2018

№3180

 Олефіров Андрій Володимирович, надзвичайний та повноважний посол України у республіці Фінляндії

 Товариство Українців Фінляндії

№09

03.09.2018

№3179

 учасник АТО

 Командир В/ч А0563 Грузевич О.С.

№09

03.09.2018

№3178

 боєць АТО

ВГО "Сумління"

№09

03.09.2018

№3177

Гнатюк Валерій Йосипович 

ВГО "Сумління"

№09

03.09.2018

№3176

Галіцин Віталій Юрійович, учасник АТО, учасник бойових дій

ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військрслужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№09

03.09.2018

№3175

 учасник АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№09

03.09.2018

№3173-3174

 військовослужбовці

ГО "Клуб 128 дивізії"

№09

03.09.2018

№3170-3172

 учасники АТО

 ООО УК "Одеська Січ"

№09

03.09.2018

№3165-3169

 бійці АТО

 Лечига Степан Стефанович, м. Ужгород Закарпатська обл.

№09

03.09.2018

№3158-3164

 Веремчук Микола Антонович;

 Карпенко Олексій Іванович;

 Пєтухова Юлія Олександрівна;

 Горбачук Людмила Яківна;

 Закоморна Ірина Володимірівна;

 Русінов Володимир Олександрович;

 Дзюба Олег Петрович

Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області "Честь та праця"

№09

03.09.2018

№3157

 боєць АТО

Малинський лісотехнічний коледж

№09

03.09.2018

№3152-3156

 військовослужбовці в/ч А3137:

 Удод Ігор Анатолійович;

 Мандзій Любомир Богданович;

 Скудар Володимир Леонідович;

 Зелений Олександр Олексанндрович;

 Вознюк Андрій Васильович

Командування в/ч А3137

№09

03.09.2018

№3150-3151

 військовослужбовці

 ГО "Крила Допомоги" Бородин С.А.

№09

03.09.2018

№3145-3149

 учасники АТО

 Жуков Анатолій Степанович

№09

03.09.2018

№3139-3144

 Хмара Анатолій Олексійович, курінний, отаман полку Старобільськ-Січ;

 Сергієнко Віктор Валентинович, голова Новоайдарської РДА;

 Богиня Олександр Олександрович, міський Голова Щастя;

 Чіркін Ігор Миколайович, курінний, осавул полку Щастя-Січ;

 Ковальов Володимир Георгійович, директопр Щастинської ЗОШ №2;

 Щеголькова Антоніна Анатоліївна, директор Щастинської ЗОШ №1

 Ткаченко Віктор Миколайович, м. Щастя Луганська обл.

№09

03.09.2018

№3134-3138

 військовослужбовці;

 Гордійчук Олександр Опанасович

 ГО Львівська обласна організація "Ветеранський Рух"

№09

03.09.2018

№3131-3133

Цікра Олександр Васильович, начальник інженерної служби ГУ НГУ, учасник АТО, учасник бойових дій;

Ільницький Ігор Валерійович, начальник ВП ГУНП в Хмельницькій області, учасник АТО, учасник бойових дій;

Бондар Валентин Михайлович, лісничий Струзьського лісництва

ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військрслужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№09

03.09.2018

№3129-3130

 Романчук Ростислав Володимирович, капітан;

 Руденко Володимир Анатолійович, майор

Голова Миколаївської РДА Кос А.І.

№09

03.09.2018

№3126-3128

 Коротченко Дмитро Володимирович, ст.сержант 93 ОМБр - №3126;

 Трифонов Владислав Петрович, майор ПВО 53 ОМБр - №3127;

 Крутиков Сергій Анатолійович - №3128

 Дніпропетровська єпархія УПЦ КП

№09

03.09.2018

№3124-3125

 Ратушнюк Світлана Валеріївна;

 Макушенко Олексій Олександрович

ГО "Українське капеланство"

№08

01.08.2018

№3122-3123

 військовослужбовці

Торецька ВЦА Донецької області

№08

01.08.2018

№3121

 учасник АТО

 Красилівська районна організація партії В.О. "Батьківщина"

№08

01.08.2018

№3120

 Іванченко Григорій Филимонович, генерал-майор у відставці

Голова Ради ГО "Клуб генераів Львівщини"

№08

01.08.2018

№3117-3119

 військовослужбовці

Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дівізії";

Всеукраїнська спілка учасникій війни

КС ВД воїнам АТО

Кульчицький Василь Олександрович

№08

01.08.2018 

№3114-3116

 учасники АТО

Штурман, батальон Айдар

№05

01.08.2018

№3108-3113

 Зубрицький Ігор Вікторович, ст.лейтенант;

 Ходос Ігор Володимирович, ст.прапорщик;

 Лавринович Сергій Миколайович, ст.прапорщик;

 Карповець Михайло Степанович, прапорщик;

 Снігур Олександр Захарович, старшина;

 Свідзінський Віктор Вадимович

Оперативно-бойова прикордонна комендатура "Волноваха" Донецького прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління

№08

01.08.2018

№3107

 Войченко Сергій Михайлович

Окрема тактична група "Воля" Самооборони Майдану

№08

01.08.2018

№3105-3106

 співробітники НПУ

Національна поліція України

№08

01.08.2018

№3102-3104

 Астраханцев Антон Борисович, заступник голови  Соброної районної у місті Дніпрі ради;

 Гармаш Дмитро Борисович, завідувач гуманітарного сектору Соброної районної у місті Дніпрі ради;

 Кобизєв Дмитро Анатолійович, радник голови Соброної районної у місті Дніпрі ради

 Соброна районна у місті Дніпрі рада

№08

01.08.2018

№3100-3101

 співробітники

 керівництво ХНДІК

№08

01.08.2018

№3099

 Мастіпан Олег Володимирович, сержант

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область, Венгер С.В.

№08

01.08.2018

№3091-3098

 Банін Сергій Володимирович, солдат;

 Ішаєв Віталій Сеогійович, ст.прапорщик;

 Старосільський Віталій Миколайович, майор;

 Бондаренко Ігор Леонідович, ст.прапорщик;

 Грибньов Олександр Вікторович, головний редактор газети "Хлібороб" м. Вовчанськ;

 Хорошайло Олег Миколайович, солдат;

 Мануйленко Валерій Олександрович, ст. прапорщик;

 Іванов Борис Сергійович, солдат

ГО "Спілка ветеранів Антитерористичної операції"

№08

01.08.2018

№3077-3090

 Дуб Олег Васильович, капітан податкової міліції;

 Маркін Олег Олександрович, майор податкової міліції;

 Коваленко Сергій Сергійович, лейтенант податкової міліції;

 Масленников Олександр Валентинович, майор податкової міліції;

 Василів Юрій Ярославович, капітан податкової міліції;

 Кондратюк Максим Миколайович, підполковник  податкової міліції;

 Малахов Олександр Олександрович, майор податкової міліції;

 Добриця Олена Вікторівна, підполковник податкової міліції;

 Кольба Наталія Анатоліївна, підполковник податкової міліції;

 Задніпрянець Дмитро Віталійович, капітан податкової міліції;

 Овчаренко Олександр Олександрович, підполковник  податкової міліції;

 Микольчук Ольга Леонідівна, капітан податкової міліції;

 Тарануха Олександр Володимирович, майор податкової міліції;

 Яковишин Тарас Борисович, полковник податкової міліції;

Бахмутська РДА Донецької області  16.08.2018
№3076

 Наконечний Микола Володимирович, майор поліції

 Начальник ГУНП в Хмельницькій області

№08

01.08.2018

№3075

 Міщенко Іван Петрович

ВГО "КРАЇНА"

№08

01.08.2018

№3072-3074

 громадянин Великоьританії Мороз Олександр Вікторович, волонтер;

 громадянин ФРН Гурарій Артур Едуардович, волонтер;

 громадянин США Артамонов Михайло Вікторович, волонтер

Голова правління Об'єднання промисловців та підприємців Дергачівського району Генькін Я.І.

№08

01.08.2018

№3066-3071

 Руденко Володимир Іванович, дирктор ТОВ АВВ-100;

 Файнер Дмитро Ісакович, директор ТОВ "Акваізол";

 Гріненко Станіслав Анатолійович, директор ТОВ "Перша Столиця";

 Сирота Павло Григорович, директор ТОВ "Сват";

 Штеренберг Дмитро Олексійович, директор ТОВ "Олвуд";

 Родіонов Вячеслав Миколайович, директор фірми "Бріг"

Командир 54 ОМБр полковник Майстренко Олексій Сергійович

№08

01.08.2018

№3063-3065

 військовослужбовці

БО БФ "Солдатскі матері"

№08
01.08.2018 

№3061;

№3062

 Оніщенко Микола Васильович, водій 14-ДПРЧ (м. Міронівка) 3-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській обл;

 Бойко Максим Юрійович, водій 14-ДПРЧ (м. Міронівка) 3-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській обл

Миронівська РДА

№08

01.08.2018

№3059-3060

 Кучер Олексій Іванович, майор;

 Тичина Владислав Олександрович, капітан

Голова Волноваської Рійонної Ради Лубінець Валерій Дмитрович

№08

01.08.2018

№3058

 житель м. Славута, який понад рік проходить службу у добровольчому батальоні в зоні АТО

Хмельницька обласна організація ВГОІЧК "Чорнобиль-Єдність", Калашніков В.Є.

№08

01.08.2018

№3041-3057

 Єфімчук Олег Петрович, полковник податкової міліції;

 Глуховцов Сергій Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Моткін Сергій Вячеславович, підполковник податкової міліції;

 Баранов Сергій Володимирович, підполковник податкової міліції;

 Олексюк Назарій Васильович, майор податкової міліції;

 Євтушевський Володимир Віталійович, ст.лейтенант податкової міліції;

 Ясінський Віталій Мирославович, підполковник податкової міліції;

 Панасевич Євген Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Андрєєв Віктор Євгенійович, майор податкової міліції;

 Маркін Олег Олександрович, майор податкової міліції;

 Коломієць Юрій Дмитрович, майор податкової міліції;

 Сірик Олександр Іванович, капітан податкової міліції;

 Старіченко Михайло Вікторович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Івасик Павло Григорович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Марців Ігор Леонідович, ст.лейтенант податкової міліції;

 Асєєв Роман Володимирович, лейтенант податкової міліції;

 Годомич Андрій Тарасович, лейтенант податкової міліції

 Перший відділ управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№08

01.08.2018

№3040

 житель м. Славута, який понад рік проходить службу у добровольчому батальоні в зоні АТО

Хмельницька обласна організація ВГОІЧК "Чорнобиль-Єдність", Калашніков В.Є.

№07

02.07.2018

№3038-3039

 учасники АТО

Одеська обласна організація українськиї козаків "Одеська Січ"

№07

02.07.2018

№3037

 Живчик Олег Володимирович

Начальник ГУНП в Київській області Ценов Д.М.

№07

02.07.2018

№3036

 Салецький Володимир Леонідович

Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області "Честь та праця"

№07

02.07.2018

№3035

 Тотбог Є.

Спілка ветеранів

№07

02.07.2018

№3032-3034

 учасники АТО

Чернецова Вікторія

№07

02.07.2018

№3025-3031

 військовослужбовці

ГО "Хмельницька обласна організація Асоціації ветеранів МВС України"

№07

02.07.2018

№3024

 Коротич Тетяна Анатоліївна

Заступник голови ВГО "КРАЇНА" Міщук С.П.

№7-18

02.07.2018

№3023

 Корнійчик Леонід Миколайович, підполковник міліції

Ветеранська організація Учбового центру при ГУНП МВС України в Чернігівській області

№07

02.07.2018

№3022

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№07

02.07.2018

№3021

 співробітник

 Керівництво ХНДІК

№07

02.07.2018

№3016-3020

 військовослужбовці

ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№07

02.07.2018

№3013-3015

 учасники АТО

 Канінец Василь Васильович, м. Волноваха Донецька обл.

№06

01.06.2018

№3009-3012

 оперативні працівники поліції

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

№06

01.06.2018

№3008

 Гунько Василь Ігнатович

ВГО "КРАЇНА"

№06

01.06.2018

№3007

 Зубарєв Юрій Аркадійович

ХВ УС МПА

№06

01.06.2018

№3001-3006

 капелани:

 Стрельцов Володимир Ізосимович;

 Павенко Ярослав Олександрович;

 Павенко Артур Олександрович;

 Борило Андрій Володимирович;

 Павенко Володимир Олександрович;

 Лебедєв Євген Вікторович

26-та окрема артилерійська бригада В/ч А3091

№06

01.06.2018

№3000

 учасник АТО

Канінець Василь Васильович, м. Волноваха Донецька обл.

№06

01.06.2018

№2999

 Гелета Юрій Павлович, підполковник податкової міліції

Головне управління ДФС у Донецькій області

№06

01.06.2018

№2297-2298

 Єстаф'єв Сергій Васильович, командир в/ч А0543, полковник;

 Томашевський Олександр Сергійович, заступник командира в/ч А 0543, підполковник 

ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військрслужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№06

01.06.2018

№2976-2996  співробітники НПУ ГУНП в Кіровоградській області, Таршин Д.А.

№06

01.06.2018

№2968-2975  оперативні працівники поліції  Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

№06

01.06.2018

№2967  учасник АТО  Батальйон "Айдар", Міщук Сергій

№06

01.06.2018

№2951-2966  Янчук Андрій Миколайович, полковник податкової міліції;

 Вінніченко Сергій Аркадійович, полковник податкової міліції;

 Коваль Сергій Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Козаченко Юрій Олександрович, підполковник податкової міліції;

 Нешпіль Сергій Володимирович, підполковник податкової міліції;

 Фраюк Володимир Ілліч, підполковник податкової міліції;

 Черковський Павло Петрович, підполковник податкової міліції;

 Чернецький Вадим Валерійович, підполковник податкової міліції;

 Новицький Костянтин Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Шамрай Сергій Вікторович, капітан податкової міліції;

 Бойчук Крістіна Валеріївна, капітан податкової міліції;

 Гродська Юлія Анатоліївна, ст. лейтенант податкової міліції;

 Вотрін Денис Олегович, ст.лейтенант податкової міліції;

 Кулачек Микола Вікторович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Донченко Ігор Вікторович, лейтенант податкової міліції;

 Малишев Олександр Васильович, лейтенант податкової міліції

Військово-цивільна адміністрація міста Мар'їнка та села Побєда Мар'їнського району Донецької області 

№5-18

02.05.2018

№2950  Коряка Сергій Валерійович, волонтер ГО "ДІЯ", Винар Р.Л.  №5-18

02.05.2018

№2947-2949  учасники АТО Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

  №5-18

02.05.2018

№2946  Устименко Володимир Анатолійович, директор Інституту економіко-правових досліжень НАН України, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, заслужений юрист України адвокат Криворучко Володимир Миколайович

№5-18

02.05.2018

№2943-2945  учасники АТО Штурман

№5-18

02.05.2018

 №2942  Стірнов Сергій Едуардович ГУНП м. Києва, Емець С. П.

№01

02.01.2018

№2938-2941

 бійці АТО

 Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дивізії";

 Всеукраїнська спілка учасників війни;

 КС ВД воїнам АТО;

 Кульчицький Василь Олександрович

№01

02.01.2018

№2937

 Кутерець Василь Іванович, доктор наук, професор

 ГО "Козацький рух України", гетьман Микола Степаненко

№01

02.01.2018

№2932-2936

 учасники АТО

Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

№01

02.01.2018

№2931

 Лисичко Андрій Андрійович, рядовий

Криворізська міська ооганізація ветеранів ПДВ

№01

02.01.2018

№2911-2930

 бійці АТО Константінов Роман Олександрович

№01

02.01.2018

№2908-2910

 військовослужбовці ГО "ДІЯ" Шараскін А.А.

№01

02.01.2018

№2906-2907

 Сухорук Віктор Михайлович;

 Стецюк Петро Антонович

ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військрслужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№01

02.01.2018

№2904-2905

 Гуренко Сергій Іванович, підполковник;

 Риндя Віталій Володимирович, майор

 Командир в/ч А0501  Марченко М.М.

№01

02.01.2018

№2901-2903

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№5-18

02.05.2018

№2900

 боєць АТО

Штурман

№5-18

02.05.2018

№2895-2899

 учасники АТО

Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

№5-18

02.05.2018

№2894

 Волков Едуард Юрійович, ст. солдат

Командування військовоЇ частини А0233

№4-18

02.04.2018

№2893

 боєць АТО

ГО "Конотопське об'єднання ветеранів війни за незалежність України"

№05

02.05.2018

№2890-2892

 учасники АТО

ГО "Фортеція"

№05

02.05.2018

№2889

 військовослужбовець

Канінець Василь Васильович

№05

02.05.2018

№2888

 Непотачев Дмитро Леонидович, заступник начальника ПЧ-3

Бережний Максим Григорович

№05

02.05.2018

№2868-2887

 Келлер Роман Генріхович, підполковник  податкової міліції;

 Білоконь Олександр Андрійович, підполковник податкової міліції;

 Кирилюк Микола Володимирович, підполковник податкової міліції;

 Захаренко Юрій Леонідович, підполковник  податкової міліції;

 Костенко Сергій Анатолійович, підполковник  податкової міліції;

 Андроник Сергій Іванович, підполковник  податкової міліції;

 Анзін Андрій Вікторович, підполковник  податкової міліції;

 Бережко Вадим Михайлович, підполковник  податкової міліції;

 Калугін Олександр Олександрович, підполковник податкової міліції;

 Лісной Віталій Леонідович, підполковник  податкової міліції;

 Лашкул Олександр Володимирович, підполковник податкової міліції;

 Левченко Сергій Матвійович, майор  податкової міліції;

 Голішевський Євген Йосипович, майор  податкової міліції;

 Богун Роман Олександрович, капітан  податкової міліції;

 Альбермах Ярослав Андрійович, ст. лейтенант  податкової міліції;

 Лепеха Вячеслав Олександрович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Грибинюк Володимир Сергійович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Янович Костянтин Вячеславович, ст. лейтенант  податкової міліції;

 Гливка Сергій Іванович, ст. лейтенант  податкової міліції;

 Литвинюк Юрій Ігорович, прапорщик  податкової міліції;

 Головне управління ДФС у Донецькій області

№05

02.05.2018

№2860-2867

 учасники АТО

Хмельницька обласна організація Асоціації ветеранів МВС України

№05

02.05.2018

№2859

 військовослужбовець

ВОГО "Сумління"

№05

02.05.2018

№2853-2858

 учасники АТО Перун Роман Петрович, м. Одеса

№04

02.04.2018

№2852

 Чернець Михайло Миколайович Снурніков Олександр Іванович, член ВГО "ЗВИТЯГА"

№04

02.04.2018

№2851

 Білик Валерій Михайлович Конгрес українських націоналістів та ОТГ "Воля", ГО "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану"

№04

02.04.2018

№2850

----------------------------------------------------  колекціонер

25.04.2018

№2847-2849

 Панов Андрій Кирилович, благодійник

 Ткаченко Миколв Олексійович, благодійник

 Бойко Руслан Петрович

Конгрес українських націоналістів та ОТГ "Воля", ГО "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану"

№04

02.04.2018

№2846

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№2-18

01.02.2018

№2840-2845

 Сидоренко Анатолій Пантелеймонович, благодійник

 Кобець Леонід Леонідович, благодійник

 Продиус Олексій Григорович,благодійник

 Коломієць Микола Михайлович,благодійник

 Кисіль Іван Станіславовоич, благодійник

 Андрущенко Олександр Анатолійович, благодійник

 Яценко Анатолій Анатолійович, благодійник

 Абдінов Раміз Алі огли, благодійник

 Конгрес українських націоналістів та ОТГ "Воля", ГО "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану"

№04

02.04.2018

№2831-2839

 Мельник Павло Миколайович;

 Русанов Сергій Олексійович;

 Ротарь Валерій Олександрович;

 Шестюк Петро Володимирович;

 Гулько Борис Леонідович;

 Помиркований Григорій Іванович;

 Данилюк Олександр Григорович;

 Шкляр Анатолій Григорович;

 Мцеил Володимир Васильович

Депутат Черкаської ОР  від Радікальної партії Ляшка Баштан О.В.

№04

02.04.2018

№2828-2830

 учасники АТО

Комітет координації сприяння правоохоронним органам та військовим формуванням України

№04

02.04.2018

№2826-2827

 бійці АТО

Христинівська ВГОТ "Союз Чорнобиль України"

№04

02.04.2018

 №2825  Постнов Борис Григорович, ветеран ЗСУ ГО "Конотопськиїх ветеранів і пенсіонерів правоохоронних органів" 

№04

02.04.2018

№2824  не підлягає розголошенню ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№04

02.04.2018

№2823

 Співак Ярослав Михайлович

Міськрайонне громадське об'єднання "Спілка-Чорнобиль"

№04

02.04.2018

№2822

 Таран Тетяна Володимірівна, начальник відділення психологічної реабілітації клінікі амбулаторної допомоги НВМКЦ "ГВКГ"

Київська обласна філія ВГО "УАІ АТО"

№04

02.04.2018

№2820-2821

 учасники АТО

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

№04

02.04.2018

№2819

 Костюченко Костянтин Іванович

ВГО "Народний антикорупційний нагляд"

№04

02.04.2018

№2817-2818

 бійці АТО

 Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

№04

02.04.2018

№2816

 учасник АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№04

02.04.2018

№2815

 військовослужбовець

Керівництво ХНДІК

№04

02.04.2018

№2811-2814

 бійці АТО

 Трофімчук Олег Вікторович, м. Маріуполь

№04

02.04.2018

№2806-2810

 учасники АТО

Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

№3

01.03.2018

№2804-2805

 військовослужбовці

Коритник Олександр Миколайович, м. Суми

№3

01.03.2018

№2803

 Бондар Олександр Миколайович, підполковник СЦЗ, начальник 11 ДПРЧ

Батьківський комітет Корсунь-Шевченківської ДЮСШ, Шевцов О.В.

№03

01.03.2018

№2802

 Гудзь Вадим Петрович, військовослужбовець 44 ОАБр

Вітюк Володимир Андрійович

№03

01.03.2018

№2798-2801

 Пономарчук Микола Савелійович;

 Риженко Сергій Анатолійович;

 Крутогуз Вікторія Володимирівна;

 Чекмарьова Тетяна Ігорівна

Анікєев В.І.

№03

01.03.2018

№2773-2797

 бійці АТО

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут військового капеланства"

№03

01.03.2018

№2769-2772

 Савченко Юрій Іванович, юрист;

 Бережняк Пелагія Георгіївна, волонтер;

 Авер'янова Олена Володимирівна, волонтер;

 Перкова Любов Іванівна, маті військовослужбовця, волонтер

Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

№03

01.03.2018

№2768

 Семігайлова Юлія Олександрівна

 Дяченко Олександр Васильович, ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

№03-18

01.03.2018

№2767

 Іванченко Павло Сергійович, ст. лейтенант

 Іванченко Павло Сергійович, м. Лисичанськ Луганська обл.

№03-18

01.03.2018

№2764-2766

 не підлягають разголошенню

Командування ОТУ "Луганськ"

№03-18

01.03.2018

№2763

 не підлягають разголошенню

Командування ОТУ "Луганськ"

№2-18

01.02.2018

№2761;

№2762

 Однолько Анатолій Павлович, підприємець;

 Телюк Микола Васильович, підприємець

ВГО "КРАІНА"

№2-18

01.02.2018

№2760

 боєць АТО

ВГО "Фортеця"

№3-18

01.03.2018

№2752-2759

 військовослужбовці

Пітірімов Андрій Феліксович, м. Харків

№3-18

01.03.2018

№2746-2751

 не підлягає розголошенню ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№2-18

01.02.2018

№2745

 --------------------------------------------------------------- для плакетки

05.06.2018

№2743-2744

 не підлягає розголошенню

ГО "ДОброволець - людина доброї волі"

№2-18

01.02.2018

№2742

 учасник АТО

Керівництво ХНДІК

№02

01.02.2018

№2741

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

№02

01.02.2018

№2734-2740

 Різничок Андрій Миколайович, майор 54 ОМБр - №2734;

 Гутий Ярослав Степанович, старшина 3 ТРО Воля - №2736;

 Заставський Ігор Юрійович, рядовий 3 ТРО Воля - №2735;

 Прусак Тарас Володимирович, рядовий 24 ОМБр - №2737;

 Борщевський Мар'ян Йосипович, ст. солдат 66 МВШ -№2738;

 Булатов Ігор Валентинович, солдат 24 ОМБр - №2739;

 Коваль Ярослав Орестович, рядовий 24 ОМБр - №2740

ГО "ЛОС СЗБ АТО"

№02

01.02.2018

№2732-2733

 Назаренко Віктор Юрійович;

 Кудін Олександр Анатолійович

ГО "Спілка ветеранів авіації Сумщини "Віраж"

№02

01.02.2018

№2731

 учасник АТО

Сідельов Адрій Дмитрович

№02

01.02.2018

№2730

 Герасименко Євген Олександрович

Національна поліція України

№02

01.02.2018

№2727

№2728

№2729

   Стельмащук Олександр Ростиславович – директор державної реабілітаційної установи «Пролісок» 

Юхименко Ігор Васильович – старший тренер збірної України з джиу-джитсу

 Громов Олександр Борисович – тренер з важкої атлетики, № 2729.

 ВОГО "Сумління"

№02

01.02.2018

№2726

 співробітник

Академія військово-історичних наук і козацтва  №02

01.02.2018

№2723-2725

 Саруханов Яшар Поладович;

 Чиж Віктор Іванович;

 Полімашев Олексій Вікторович

 ГО "Фортеця"

№02

01.02.2018

№2722

Щеглов Євген Володимирович

Голова МДА

№12

15.02.2018

№2713-2721

 бійці АТО

ГО "Спілка ветеранів авіації Сумщини "Віраж"

№02

01.02.2018

№2707

-2712

 Шаламай Сергій Володимирович, сержант, 80-та ОДШБ;

 Спірін Артур Олегович, мол. сержант, 56-та бригада;

 Дерюгін Костянтин Валерійович, сержант, 24-та бригада;

 Оруджев Руслан Азізович, лейтенант, 95-та ОДШБ;

 Калинич Юрій Іванович, мол. сержант, 24-та бригада;

 Стасів Ярослав Васильович, ст. солдат, 25 ОМП Бат. "Київська Русь"

ГО "ЛОС СЗБ АТО"

№02

01.02.2018

№2703-2706

 Білий В.Г.;

 Сапожнік В.В.;

 Лишень А.А.

 Хмельницька обласна організація Асоціації ветеранів МВС України

№01

02.01.2018

 №2701;

№2702

 Лотник Микола Карплвич, підполковник;

 Кравченко Григорій Григорович, рядовий

Брянцев Олег Миколайович, директор КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"   

№01

02.01.2018

№2693-2700

 Василенко Анатолій Петрович, ст. сержант;

 Грищенко Роман Вікторович, рядовий;

 Дяченко Юрій Миколайович, сержант;

 Кермач Анатолій Миколайович, мол. сержант;

 Мирошніченко Вадим Вікторович, сержант;

 Резанін Олександр Валентинович, прапорщик;

 Ромашов Ігор Анатолійович, ст. солдат;

 Фурдик Михайло васильович, ст. солдат

Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Долинського району "Захисник"

№12 с

01.12.2017

№2692

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець-людина доброї волі"

№12 с

01.12.2017

№2691

  інформація у Представника

Павлоградська райпрофорганізація працівників АПК

№12 с

01.12.2017

№2690

 Лисканський Юрій Вікторович

Командування В/ч А0501

№12 с

01.12.2017

№2687-2689

 Привалов Володимир Іванович, мол. сержант;

 Кириченко Олександр Анатолійович, ст. лейтенант;

 Марченко Олександр Вікторович, сержант

 Командування в/ч А 4590

№12 с

01.12.2017

№2683;

№2684;

№2685;

№2686

 Ломонос Андрій Юрійович;

 Никитюк Василь Петрович;

 Висідалко Володимир Миколайович;

 інформація у Представника

ВГО "КРАЇНА"

№11-17

01.11.2017

№2680-2682

 інформація у Представника

 Вервейко Валентина Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

№11 с

01.11.2017

№2674-2679

 Тешкевич Олексій Антонович;

 Луценко Олександр Петрович;

 Кривовяз Олександр Юрійович;

 Кирпа Михайло Сергійович;

 Фесак Фасиль Васильович;

 Дзененко Сергій Миколайович

ГО "Спілка воїнів-учасників атитерористичної операції"

№12

01.12.2017

№2673

 Гут Ігор Степанович

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

№11 с

01.11.2017

№2669-2672

 Гришин Сергій Юрійович;

 Гришин Юрій Семенович;

 Дроговоз Ігор Віталійович;

 Мухригін Борис Вікторович

Форум ветеранів військових та силових структур 

№11 с

01.11.2017

№2668

 боєць АТО

ГО "РУХ МИРУ"

№11 с

01.11.2017

№2666-2667

 Шевчук Микола Іванович;

 Турчин Роман Григорович

В/ч А1476

№11 с

01.11.2017

№2658:

№2659;

№2660;

№2661;

№2662;

№2663;

№2664;

№2665

 Парфененко Олександр Михайлович;

 Кривошеєв Анатолій Олексійович;

 Чирун Леонід Анатолійович;

 Черняк Ольга Леонідівна;

 Орищак Ігор Олексійович;

 Кубай Тарас Осипович;

 Ободенко Володимир Олегович;

 Пуремчук Олександр Петрович

Новотроїцька селищна рада Волноваського району Донецька обл.

№11 с

01.11.2017

№2657   Гавриленко Віктор Миколайович Військова частина А1376 

№11 с

01.11.2017

№2655;

№2656

 Вісков Дмитро Петрович;

 Мінаєв Валерій Ілліч

Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого 

№11 с

01.11.2017

№2654

 Тичина Владислав Олександрович Командир ОТУ "Донецьк" 

№11 с

01.11.2017

№2653

 Трачук Андрій Васильович

Криворізька міська організація ветеранів ВДВ

№11 с

01.11.2017

№2652

 Онісімчук Сергій Іванович

ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військослужбовців інженерних військ України "Фортеця"     №11 с

01.11.2017

№2650-2651

 інформація у Представника

 Христинівська ГОЇ "Союз Чорнобиль України" №11 с

01.11.2017

№2649

 Гордиченко Артем Юрійович  ГО "Об'єднання ветеранів АТО та сімей загиблих "ОЛІМП"

№11 с

01.11.2017

№2648

  інформація у Представника ВОГО "Сумління" 

№11 с

01.11.2017

№2647

 Ткаченко Василь Іванович

ДУК ССВЦХЄВ України

№11 с

01.11.2017

№2646

 військовослужбовець

ГО "РУХ МИРУ"

№11 с

01.11.2017

№2645

 

№2644

№2643

№2642

№2641

 

№2640

 Іванов Олександр Анатолійович, військовий капелан

 Сущ Петро Антонович, військовий капелан

 Лисиця Дмитро Геннадійович, мол.лейтенант

 Єрмоленко Валентин Валентинович,майор

 Круковський Павло Арсенійович, військовий капелан

 Лимар Ігор Миколайович, заступник командира батальйону

 ТВО командира військової частини  А 0536, С.В.Войченка

№ 352-АГ, від 02.12.2017

№2635-2639

 інформація у Представника

 Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

№11 с

01.11.2017

№2633-2634

 Жданов Едуард Геннадійович;

 Кулик Руслан Григорович

 В/ч А4590

№11 с

01.11.2017

№2632

Сенюта Ірина Ярославівна

ВГО "Звитяга"

№126

2017

№2631

 Явтушенко Микола Пімонович

 Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

№11 с

01.11.2017

№2621-2630

 військовослужбовці

ГО "ДОБРОВОЛЕЦЬ"

№11 с

01.12.2017

№2620

  не підлягає розголошенню

 Командир 57 ОМБП

№11 с

01.11.2017

№2611-2619

 учасники АТО

ГО "РУХ МИРУ"

№11 с

01.12.2017

№2609-2610

 Волошин Віктор Миколайович;

 Дерусов Ігор Миколайович

Софіївська спілка учасників АТО

№11 с

01.11.2017

№2607-2608  інформація у Представника  Орловський М.С.

№11 с

01.11.2017

№2605-2606  військовослужбовці ГО "РУХ МИРУ"

№11 с

01.11.2017

№2604  Митрополит Володимир (Мельник), -митрополит Володимир-Волинський та Ковельський ВОГО "СУМЛІННЯ"

№11 с

01.11.2017

№2593-2603  учасники АТО ГО "ДОБРОВОЛЕЦЬ"

№11 с

01.11.2017

№2591;

№2592

 Мартинюк Юрій Михайлович, волонтер;

 Дмітрєєв Олексій Миколаєвич, військовослужбовець

ВОГО "СУМЛІННЯ"

№ 10 с  14.10.2017

№2590

 учасник АТО

ГО "РУХ МИРУ"

№10 с

14.10.2017

№ 2585 - №2589  інформація у Представника Спілка ветеранів, м.Вінниця

№ 10 с  14.10.2017

№ 2584  Житняк Павло Миколайович, полковник Ганзій Г.М.

№ 10 с  14.10.2017

№ 2583  Бай Олександр Степанович, учасник Революції Гідності, волонтер ВОГО "СУМЛІННЯ"

№ 10 с  14.10.2017

№ 2582  Кваша Олександр Олександрович, учасник Революції Гідності, волонтер ВОГО "СУМЛІННЯ"

№ 10 с  14.10.2017

№ 2581  Бухаров Володимир Віталійович, волонтер ВОГО "СУМЛІННЯ"

№ 10 с  14.10.2017

№ 2580  Лаць Володимир Олександрович, волонтер ВОГО "СУМЛІННЯ"

№ 10 с  14.10.2017

№ 2579  Сітовський Юрій Якович, волонтер ВОГО "СУМЛІННЯ"

№ 10 с  14.10.2017

№ 2578  приватна колекція Гуменний Андрій Петрович

№ 10 с  14.10.2017

№ 2577  Грушковик Володимир Сергійович, солдат батальйону "Волинь" Командування в\ч А 1186

№ 10 с  14.10.2017

№ 2576  Ковч Василь Дмитрович, ст.лейтенант податкової міліції Новотроїцької селищної ради Донецької області

№ 10 с  14.10.2017

№ 2575  Врубльовський Сергій Степанович, капітан податкової міліції Новотроїцької селищної ради Донецької області

№ 10 с  14.10.2017

№ 2574  Афонін Микита Дмитрович, ст.лейтенант податкової міліції Новотроїцької селищної ради Донецької області

№ 10 с  14.10.2017

№ 2573  Ганчев Сергій Володимирович, підполковник податкової міліції Новотроїцької селищної ради Донецької області

№ 10 с  14.10.2017

№ 2572  Подоляков Ілля Сергійович, лейтенант податкової міліції Новотроїцької селищної ради Донецької області

№ 10 с  14.10.2017

№ 2571  Єфімчук Олег Петрович, полковник податкової міліції Новотроїцької селищної ради Донецької області

№ 10 с  14.10.2017

№ 2570  Ободовський Юрій Павлович, полковник податкової міліції Новотроїцької селищної ради Донецької області

№ 10 с  14.10.2017

№ 2569  Радченко Євген Євгенійович, підполковник податкової міліції Новотроїцької селищної ради Донецької області

№ 10 с  14.10.2017

№ 2568  Бабенко Георгій Євгенійович Строценко Ігор Олегович

№ 10 с  14.10.2017

№ 2567  приватна колекція Бондаренко В.В., м.Обухів

№ 10 с  14.10.2017

№ 2566  не підлягає розголошенню Спілка учасників АТО Миронівського району

№ 10 с  14.10.2017

№ 2562 - №2565  інформація у Кульчицького В.О. Закарпатська ОГО "Клуб 128 дивізії"

№ 10 с  14.10.2017

№ 2561  Новоселець Олександр Миколайович ГО "Народна Рада Ічнянщини"

№ 10 с  14.10.2017

№ 2560  Ісаков Олександр Юрійович Командування 20 ОБП

№ 10-17  03.10.2017

№ 2559  Томченко Михайло Іванович, ПС "Золоті ворота" ГО "Народна рада" Монастирищенського району

№ 10-17  03.10.2017

№ 2558  Потурнак Віктор Іванович, 57 ОМПБр ГО "Народна рада" Монастирищенського району

№ 10-17  03.10.2017

№ 2557  Собченюк Віктор Олександрович, 92 ОМБр ГО "Народна рада" Монастирищенського району

№ 10-17  03.10.2017

№ 2556  Круглий Роман Віталійович, 72 ОМБр ГО "Народна рада" Монастирищенського району

№ 10-17  03.10.2017

№ 2555  Андрієвський Микола Вікторович, 80 ОДШБр ГО "Народна рада" Монастирищенського району

№ 10-17  03.10.2017

№ 2554  Грень Зіновій Ярославович ГО "Своя правда"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2553  не підлягає розголошенню Командування в/ч А 4472

№ 10-17  03.10.2017

№ 2551 - №2552

 Булавін Олександр Олександрович, генерал-майор СБУ у відставці;

 Пасюк Ігор Миколайович

ВОГО "СУМЛІННЯ"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2527 - №2550  інформація у Предстввника ГО "Дергачівська районна спілка ветеранів АТО"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2526  Карпюк Василь Михайлович  ВОГО "СУМЛІННЯ"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2525  Савченко Сергій Вікторович, ректор ЛНУ ім.Т.Шевченка Верховний отаман "Академії козацтва"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2524  Курило Віталій Семенович, народний депутат України Верховний отаман "Академії козацтва"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2523  Присяжнюк Василь Володимирович ГУ НП в Кіровоградській області

№ 10-17  03.10.2017

№ 2522  Пойтенко Євгеній Сергійович ГУ НП в Кіровоградській області

№ 10-17  03.10.2017

№ 2521  Ковтун Олександр Олександрович ГУ НП в Кіровоградській області

№ 10-17  03.10.2017

№ 2520  Остапенко Сергій Олегович ДУ "Кропівницька установа виконання покарань №14"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2519  Задирака Микола Анатолійович ГУ НП в Кіровоградській області

№ 10-17  03.10.2017

№ 2518  Миненко Юрій Михайлович ДУ "Кропівницька установа виконання покарань №14"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2517  Цонєв Артур Олегович ДУ "Кропівницька установа виконання покарань №14"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2516  Толкачов Олександр Леонідович ДУ "Кропівницька установа виконання покарань №14"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2515  Деркач Дмитро Ігорович ДУ "Кропівницька установа виконання покарань №14"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2514  Ханецький Сергій Михайлович ДУ "Кропівницька установа виконання покарань №14"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2513  о.Вадим (Піддубський) капелан 93 ОМБр Зенитний ракетно-артилерийський дивізіон

№ 10-17  03.10.2017

№ 2510 - №2512  не підлягає розголошенню (Курахове) Командування 92 ОМБр

№ 10-17  03.10.2017

№ 2509  Бехтер А.В. Спілка ветеранів АТО

№ 10-17  03.10.2017

№ 2508  Мищенко Олег Леонідович Шевченківське УП НП м.Києва

№ 10-17  03.10.2017

№ 2507  Розвадовський Сергій Олександрович Шевченківське УП НП м.Києва

№ 10-17  03.10.2017

№ 2506  Видавський Ігор Олексійович, сержант Командування батальйону

№ 10-17  03.10.2017

№ 2505  Гордієнко Віктор Володимирович, ст.прапорщик Командування батальйону

№ 10-17  03.10.2017

№ 2504  Зерницький Олександр Валерійович, ст.сержант Командування в/ч А4590

№ 10-17  03.10.2017

№ 2503  Терещенко Андрій Михайлович, сержант Командування в/ч А4590

№ 10-17  03.10.2017

№ 2502  Свириденко Василь Васильович, ст.лейтенант Командування в/ч А4590

№ 10-17  03.10.2017

№ 2501  Гелеватий Олександр Іванович ВГО "Спілка виконавців робіт"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2500

 Кріль Іван Богданович ВГО "Спілка виконавців робіт"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2496 - №2499

 інформація у Представника Харківська міська спілка ветеранів АТО

№ 10-17  03.10.2017

№ 2471 - №2495

 інформація у Представника ГС "Всеукраїнське Об'єднання УБД та волонтерів АТО"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2470

 Аветісян Артак Геворгович, майор ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2469

 Шипка Володимир Степанович, лейтенант ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

№ 10-17  03.10.2017

№ 2468

 Жеба Олексій Іванович, старший сержант Командування в/ч А 4590

№ 9-17  01.09.2017

№ 2467

 Нікішина Ольга Василівна, молодший лейтенант Командир 16 ОМПБ 58 бригади

№ 9-17  01.09.2017

№ 2464 - №2466

 не підлягає розголошенню Командування 57 ОМПБр

№ 9-17  01.09.2017

№ 2463

 не підлягає розголошенню Спілка ветеранів АТО

№ 9-17  01.09.2017

№ 2460 - №2462

 не підлягає розголошенню Командування в/ч А 1108

№ 9-17  01.09.2017

№ 2459

 Фомичов Василь Семенович, заст. голови обласної спілки ветеранів-підводників Миколаївська обласна спілка "Ветеранів-підводників та ВМФ"

№ 9-17  01.09.2017

№ 2458

 Міщенко Олександр Григорович, командувач морського козацького округа в м.Миколаєві Миколаївська обласна спілка "Ветеранів-підводників та ВМФ"

№ 9-17  01.09.2017

№ 2457

 Левшунов Василь Васильович, Голова обласної спілки ветеранів-підводників Командувач окремого козацького округу в Миколаївській області

№ 9-17  01.09.2017

№ 2456

 Жаров Вадерій Олександрович, полковник Чорноморський Козацький округ, м.Вознесенськ

№ 9-17  01.09.2017

№ 2455

 Стащенко микола Сергійович ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 9-17  01.09.2017

№ 2454

 Недялков Григорій Іванович

ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 9-17  01.09.2017

№ 2453

 Клименко Ольга Андріївна

ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 9-17  01.09.2017

№ 2452

 Зельфімян Гагік Альбертович

ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 9-17  01.09.2017

№ 2451

 Гинга Вікторія Вікторівна

ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 9-17  01.09.2017

№ 2450

 Татарінов Михайло Іванович

ВО"КРАЇНА" і Нацполіція України

№ 9-17  01.09.2017

№ 2440 - №2449

 не підлягає розголошенню

Командування в/ч А 1108

№ 9-17  01.09.2017

№ 2439

 Бурдейний Дмитро Мирославович

Ніжненська селищна рада

№ 9-17  01.09.2017

№ 2438

 не підлягає розголошенню

Командування 92 РМБр

№ 9-17  01.09.2017

№ 2432 - №2437

 не підлягає розголошенню

Хмельницька ОО ВГ ОРЧК "Чорнобиль - Єдність"

№ 9-17  01.09.2017

№ 2423 - №2431

 Аврамчук Т.М.;

 Бабійчук Д.М.;

 Буділовський Д.С.;

 Гончаренко А.Ю.;

 Дуда В.І.;

 Лохман Є.О.;

 Мирончук О.В.;

 Пулик В.В.;

 Сохорук М.Г.;

 Чорний В.М.;

 Шайда В.В.

Хмельницька ОО Асоціації ветеранів МВС

№ 9-17  01.09.2017

№ 2422

 не підлягає розголошенню м.Селідове Донецької області № 9-17  01.09.2017

№ 2421

 Гаврилів Мар'ян Орестович

ВГО "ЗВИТЯГА" і Нацполіція України

№ 9-17  01.09.2017

№ 2420

 Литвиненко Сергій Віталійович

ТОВ "ВП" Інвестспецкомплекс

№ 9-17  01.09.2017

№ 2419

 Приходько Ігор Миколайович

ТОВ "ВП" Інвестспецкомплекс

№ 9-17  01.09.2017

№ 2418

 Федченко Ігор Вікторович

ТОВ "ВП" Інвестспецкомплекс

№ 9-17  01.09.2017

№ 2417

 Гончаров Дмитрій Анатолійович, майор СЦЗ

Глухівська міська рада

№ 9-17  01.09.2017

№ 2416

 РОМАН Іван Степанович, капітан сл.ЦЗ

Закарпатська обласна рада ветеранів ВАВВ та СЦЗ

№ 9-17  01.09.2017

№ 2415

 ТУШЕРА Олександр Васильович, підполковник сл.ЦЗ

Закарпатська обласна рада ветеранів ВАВВ та СЦЗ

№ 9-17  01.09.2017

№ 2414

 ГАРЯЧА Наталія Василівна, підполковник сл.ЦЗ

Закарпатська обласна рада ветеранів ВАВВ та СЦЗ

№ 9-17  01.09.2017

№ 2413

 ВАРГА Василь Васильович, підполковник сл.ЦЗ

Закарпатська обласна рада ветеранів ВАВВ та СЦЗ

№ 9-17  01.09.2017

№ 2412

 ЦІЦЕЙ Володимир Іванович, полковник сл.ЦЗ

Закарпатська обласна рада ветеранів ВАВВ та СЦЗ

№ 9-17  01.09.2017

№2407-2411

 не підлягає розголошенню

Командир в/ч 72 ОМБР

№ 9-17  01.09.2017

№2406  не підлягає розголошенню  Громадська рада пр Рівненській облдержадміністрації

№11

01.11.2017

№ 2402 - №2405  не підлягає розголошенню Командир в/ч 72 ОМБР

№ 9-17  01.09.2017

№ 2392 - №2401

  не підлягає розголошенню

Командування 58 ОМБр

№ 9-17  01.09.2017

№ 2391  Когут Лариса Олексіївна Командування в/ч А 0501 № 9-17  01.09.2017
№ 2390  Маулевіч Олексій Олегович Командування в/ч А 0501 № 9-17  01.09.2017
№ 2389  Осадчий Олег Васильович Командування в/ч А 0501 № 9-17  01.09.2017
№ 2388  Чокова Ольга Михайлівна Командування в/ч А 0501 № 9-17  01.09.2017
№ 2387  Чоков Олександр Венедиктович Командування в/ч А 0501 № 9-17  01.09.2017
№ 2386  Пащенко Віктор Миколайович Співдружність УБД, ветеранів військовох служби "Честь та праця" № 9-17  01.09.2017
№ 2385  Малишев Володимир Олександрович Співдружність УБД, ветеранів військовох служби "Честь та праця" № 9-17  01.09.2017
№ 2384  Єфімов Геннадій Васильович Співдружність УБД, ветеранів військовох служби "Честь та праця" № 9-17  01.09.2017
№ 2383  Малашняк Андрій Володимирович, боєць 3 БТрО "Воля, посмертно ГО "Бродівська районна спілка родин учасників АТО" № 8-17  01.08.2017
№ 2382  інформація у Представника Хмельницька обласна ГО Асоціації вевтеранів МВС України № 8-17  01.08.2017
№ 2381  Ганзій Григорій Миколайович, капелан 92 ОМБр ВГО "ЗВИТЯГА" № 8-17  01.08.2017
№ 2380  Мальченко Володимир Петрович                                    Христинівська РГО ветеранів АТО і Чорнобиля № 8-17  01.08.2017
№ 2379  Материнський Анатолій Миколайович     Христинівська РГО ветеранів АТО і Чорнобиля № 8-17  01.08.2017
№ 2378  Куршта Віра Юріївна Христинівська РГО ветеранів АТО і Чорнобиля № 8-17  01.08.2017
№ 2377  Леус Світлана Миколаївна Христинівська РГО ветеранів АТО і Чорнобиля № 8-17  01.08.2017
№ 2376  Гулій Ганна Михайлівна Христинівська РГО ветеранів АТО і Чорнобиля № 8-17  01.08.2017
№ 2375  інформація у Представника Липовецька міська рада Вінницької області № 8-17  01.08.2017
№ 2374  Яшков Олександр Васильович ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 8-17  01.08.2017
№ 2373  Васіліогло Віктор Борисович ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 8-17  01.08.2017
№ 2372  Клименко Тетяна Сергіївна ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 8-17  01.08.2017
№ 2371  Тукусер Валерій Іванович ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 8-17  01.08.2017

№ 2351 -

№ 2370

 інформація у Представника ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 8-17  01.08.2017
№ 2350  Арабаджи Віктор Дмитрович ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 8-17  01.08.2017

№ 2349

 Кузуб Олег Вікторович Начальник Одеського прикордонного загону № 8-17  01.08.2017

№ 2347 -

№ 2348

 інформація у Представника Маріупольський БФ "ВІРА ТА ВІРНІСТЬ" № 8-17  01.08.2017

№ 2345-

№ 2346

 не підлягає розголошенню  Командування в/ч А 4472  № 8-17  01.08.2017

№ 2340 -

№ 2344

 інформація у Представника  Європейська поліцейська асоціація України  № 8-17  01.08.2017
 № 2339  не підлягає розголошенню ( АТО)  ВГО "Самооборона Майдану"  № 8-17  01.08.2017

№ 2317 -

№ 2338

 не підлягає розголошенню (АТО) Основний командний пункт ОТУ "Донецьк"  № 8-17  01.08.2017

 № 2316

 Шепель Віктор Миколайович, 93 ОМБР ГО "Патріоти Вітчизни"  № 8-17  01.08.2017

№ 2315

 Шатохін Євгеній Миколайович ГО "Асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО"  № 8-17  01.08.2017

№ 2314

 Рудюк Євгеній Миколайович ГО "Асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО"  № 8-17  01.08.2017

№ 2307 -

№ 2313

 інформація у Представника  Жуков Анатолій Степанович, м.Вінниця   № 8-17  01.08.2017

№ 2306

 Дуднік Олег Олегович, ст.прапорщик податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області   № 8-17  01.08.2017

№ 2305

 Ємельянов Сергій Сергійович, ст.лейтенант податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області   № 8-17  01.08.2017

№ 2304

 Фузік Володимир Анатолійович, майор податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області   № 8-17  01.08.2017

№ 2303

 Ткранський Юрій Віталійови, полковник податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області   № 8-17  01.08.2017

№ 2293 -

№ 2302

 інформація у Представника ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 8-17  01.08.2017

№ 2292

 Плахтій Іван Іванович ГО "Всеукраїнська Спілка ветеранів АТО правоохороних органів" № 8-17  01.08.2017

№ 2291

 Фваненко Юрій Михайлович ГО "Всеукраїнська Спілка ветеранів АТО правоохороних органів" № 8-17  01.08.2017

№ 2290

 Федосов Богдан Андрійович ГО "Всеукраїнська Спілка ветеранів АТО правоохороних органів" № 8-17  01.08.2017

№ 2289

 Коротченко Олена Валеріївна ГО "Всеукраїнська Спілка ветеранів АТО правоохороних органів" № 8-17  01.08.2017

№ 2288

 Лисинський Віталій Віталійович ГО "Всеукраїнська Спілка ветеранів АТО правоохороних органів" № 8-17  01.08.2017

№ 2287

 Медведєв Юрій Ігорович ГО "Всеукраїнська Спілка ветеранів АТО правоохороних органів" № 8-17  01.08.2017

№ 2286

 Конюхов Олександр віталійович ГО "Всеукраїнська Спілка ветеранів АТО правоохороних органів" № 8-17  01.08.2017
 № 2285  Павличук Володимир Миколайович, Голова Лисянської РДА Командування в\ч В 1527  № 8-17  01.08.2017

№2284

 Косінова Олена Олександрівна

ВГО "ЗВИТЯГА" № 7-17  03.07.2017р

№2280-2283

 Плохий Олексій;

 Рудник Ігор;

 Боюн Володимир;

 Малишев Євген

Уманський осередок ВГО "Самооборона Майдану" 27.07.2017

№ 2279

 Брановицькмй І., посмертно

ГО "ВО учасників АТО і УБД, військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" № 8 н 24.08.2017
№ 2278  Рощук Олександр Степанович ГО "ВО учасників АТО і УБД, військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" № 8 н 24.08.2017
№ 2277  Мороховський Іван Петрович, в/ч А0563 ГО "ВО учасників АТО і УБД, військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" № 8 н 24.08.2017
№ 2276  Єфременюк Віталій Ігорович, в/ч А0563 ГО "ВО учасників АТО і УБД, військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" № 8 н 24.08.2017
№ 2275  Беркута Богдан Олегович, в/ч А2641 ГО "ВО учасників АТО і УБД, військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" № 8 н 24.08.2017
№ 2274   Мельник Сергій Миколайович, в/ч А2641 ГО "ВО учасників АТО і УБД, військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" № 8 н 24.08.2017

№ 2273

 Олійник Андрій Вікторович, в/ч А2641

ГО "ВО учасників АТО і УБД, військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" № 8 н 24.08.2017

№ 2272

  Кондратюк Юрій Сергійович, в/ч А2641

ГО "ВО учасників АТО і УБД, військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" № 8 н 24.08.2017

№ 2271

  Слюсарчук Дмитро Володимирович, в/ч А2641

ГО "ВО учасників АТО і УБД, військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" № 8 н 24.08.2017

№ 2270

 Хоптій Олег Васильович, в/ч А2641

ГО "ВО учасників АТО і УБД, військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" № 8 н 24.08.2017

№2268-2269

 не підлягає розголошенню

ГО "Відродження . Життя після АТО № 7-17  03.07.2017р

№2263-2267

 Денисов Іван Борисович, солдат;

 Редько Сергій Миколайович, солдат;

 Коростовський Роман Михайлович, капітан;

 Скобель Юрій Миронович, сержант

Замовник командира 3 роти батальону охорони в/ч пп В0105 № 7-17  03.07.2017р

№2262

 Лівадіна Тетяна Володимирівна

Станично-Луганський ВП ГУНП в Луганський обл. № 7-17  03.07.2017р

№2259-2261

Орєхов Сергій Миколайович;

Дорожкін Олег Миколайович;

 Семерич Юрій Петрович

ГО "Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області "Честь та праця" № 7-17  03.07.2017р 

№2256-2258

 не підлягає розголошенню  не підлягає розголошенню № 7-17  03.07.2017р 

 №2255

 Валігурськиі Василь Петрович, старшина  Командування військової частини А 0501   № 7-17  03.07.2017р 

№2253-2254 

 не підлягає розголошенню  Командир 3-ої роти батальйону охорони в/ч пп В0105 Малєєв Ігор Володимирович   № 7-17  03.07.2017р

№ 1896

Барабас Роман Володимирович  Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині" 15.05.2018






Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua