Відзнака "За відданість справі" (для вчителів та працівників освіти)
Відзнака

Артикул: ВТО_328

Вартість комплекту: 240.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Вчителям та працівникам освіти за натхненну працю та любов до дітей

 

Девіз відзнаки: «Знання, душу, серце – дітям»

 

Дата заснування: 11 вересня 2013 р.



     






 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою "За відданість справі"


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019-2021 роки

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено

 

За представленням

   (організації або відповідальної особи)

 

Дата/Наказ

№3852

 вчитель

Дудник О.В.

09.04.2021

№3850

 Цимбал Микола Євгенійович, директор Великокринківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№4

01.04.2021

№3849

Лісун Лариса Михайлівна, директор Пащенківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 

№4

01.04.2021 

№3848

Литвин Юлія Вікторівна, директор Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 

 №4

01.04.2021

№3847

 Зінчук Ганна Володимиріна, Заступник директора з навчально-виробничої роботи

 ДНЗ “Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»  29.03.2021

№3846

 вчитель

Національна медична палата

29.03.2021

№3844-3845

 працівники освіти

Бесараб Микола Никифорович

22.03.2021

№3841-3843

 Євтодій Микола Андрійович, директор школи №3 м.Хмільника;
 Іщук Тетяна Іванівна, заступник директора школи №3 м.Хмільника;
 Іваниця Ігор Віталійович, вчитель фізики школи №3 м.Хмільника

Голова батьківського комітету школи №3 м. Хмільника Каленіченко О.В.

17.03.2021

№3840

 вчитель

Українське товариство охорони пам'яток історії та культури м. Миколаїв

17.03.2021

№3839

 працівник освіти

Національна поліція України

15.03.2021

№3838

 Лисяк Ольга Іванівна, директор Глибокобалківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 18.03.2021

№3837

  Головчак Людмила Олексіївна

ГО "Vita Fest"

09.03.2021
№3836

 Самойленко Світлана Олександрівна, директор Кукобівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 12.03.2021
№3833-3835

 працівники освіти

Голова правління ГО "Мистецький тріумф - ФЕСТ!" Чайківська Г.З.

 04.03.2021
№3828-3832

 вчителя

Академія історії та археології

 26.02.2021
 №3827

 вчитель Житомирської гімназії № 23 Савчук Тетяна Станіславівна

 ЖОГО «Фонд імені Кременицького»

 25.02.2021

№3817-3826

 працівники освіти

Широкодолинська сільська рада

22.02.2021

№3816

 ---------------------------------------------

Колекціонер

19.02.2021

№3814-3815

 Мігущенко Руслан Павлович, проректор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук, професор;

 Латинін Юрій Михайлович, доцент кафедри зварювання Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», кандидат фізико-математичних наук

Декан факультету соціально-гуманітарних технологій Кіпенский А.В.

 06.02.2021

№3811-3813

 вчителя

Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

04.02.2021

№3810

 Бабенко Світлана Сергіївна, вчитель англійської мови Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

20.01.2021

№3800-3809

 педагоги

Державний навчальний заклад "Катюжанське вище професійне училище"

13.01.2021

№3799

 Розумний Віктор Олексійович, соліст ансамблю танцю ім. П. Вірського, ветеран праці, відмінник освіти України, заслужений артист України

Центр дитячої та юнацької творчості Соломенського району міста Києва

05.01.2021

№3798

 -------------------------------------

Колекція

28.12.2020

№3797

 Марчук Галина Григорівна, вчитель хімії Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

директор Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області  Лепкий Іван Іванович

21.12.2020

№3796

 вчитель

Всеукраїнське ГО волонтерів і ветеранів АТО (Повітряний патруль)

18.12.2020

№3794-3795

 викладачі-педагоги

Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

17.12.2020

№3793

 вчитель

Орловський Марк Семенович

17.12.2020

№3791-3792

 педагоги

Орловський Марк Семенович

17.12.2020

№3781-3790

 Зенкова Інна Анатоліївна;

 Левченко Валентина Миколаївна;

 Петренко Антоніна Миколаївна;

 Дехтяренко Олена Віталіївна;

 Шанюк Інна Василівна;

 Жебель Андрій Анатолійович;

 Кукса Іван Васильович;

 Сірош Микола Васильович;

 Степанова Євдокія Костянтинівна;

 Верба Валерій Анатолійович

Директор Технічного ліцею м. Києва

30.09.2020

№3773-3780

 вчителя

Орловський Марк Семенович

10.12.2020

№3768-3772

 працівники освіти

Виконавчий комітет Вільнянської міської ради

09.12.2020

 №3748-3767

Слободянюк Ольга Леонідівна;

Фединяк Валентина Григорівна;

Благушина Людмила Володимирівна;

Киричук Людмила Володимирівна;

Ільєнко Василь Петрович;

Куницька Наталія Павлівна;

Грабінська Наталія Володимирівна;

Столерчук Тетяна Полікарпівна;

Синицька Ніна Василівна;

Файзуліна Лариса Матвіївна;

Рудько Катерина Миколаївна;

Мусієнко Людмила Миколаївна;

Ярощенко Світлана Іванівна;

Іванюта Вікторія Володимирівна;

Балагула Олена Георгіївна;

Синицький Анатолій Васильович;

Трохименко Дмитро Іванович;

Довгоп'ята Тетяна Олександрівна;

Петровська Любов Іванівна;

Кусмарцева Тетяна Миколаївна
Адміністрація та профспілковий комітет школи І-ІІІ ступенів №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району міста Києва 26.02.2021
№3742-3747  працівники освіти ДНЗ "КПК ПВФП" 02.12.2020
 №3738-3741

 Вареник Тетяна Іванівна, методист кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти;

 Кулешова Оксана Анатоліївна, завідувач навчально-методичної лабораторії моніторингу якості освіти та сертифікації;

 Коломієць Раїса Федорівна, методист кабінету навчального «Освіта Миколаївщини»;

 співробітник

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  24.11.2020

№3737

 Тищенко Людмила Миколаївна, директор Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№11

02.11.2020 

№3736

 Погріщук Борис Васильович, директор Вінницького навчально-наукового інституту економіки ВННІЕ ТНЕУ

індивідуальний член ВГО «СВПССУ «ЗВИТЯГА» Олександр Коротков

 11.11.2020

№3733-3735

 Голець Леся Миколаївна, вчитель української мови та літератури;
 Харченко Наталя Вікторівна, вчитель початкових класів;
 Юркова Ольга Володимирівна, вчитель української мови та літератури

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

03.11.2020

№3731-3732

 викладачи

Котелевська районна організація профспілки працівників культури

02.11.2020

№3700-3730

 вчителя

Керівник Рівненської районної ради Сальчук М.Г.

13.10.2020

№3699

Лисяк Людмила Анатоліївна, вчитель початкових класів Глибокобалківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок" Решетилівської районної ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 №11

02.11.2020

№3698

 Бухнаєв Микола В'ячеславович голова профкому, викладач ДНЗ «Лиманський професійний аграрний  ліцей»  

ГО "ВСЕУКРАЇНСЬКА ГІЛЬДІЯ ЕКСПЕРТІВ ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ" 13.10.2020
№3693-3697

 вчителя

 БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» 13.10.2020
№3692

 викладач  

ГФ"Лисогринівецький щит"  12.10.2020 

№3691

 Янчук Тетяна Петрівна, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету 08.10.2020

№3681-3690

 вчителя;

 Виноградова Оксана Михайлівна

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

08.10.2020

№3680

 Магера Анастасія Василівна, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії

Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету

08.10.2020

№3679

 Янішевська Лариса Володимирівна, методист комунальної установи «Одеський методичний центр освітніх ініціатив»

ГО "ВСЕУКРАЇНСЬКА ГІЛЬДІЯ ЕКСПЕРТІВ ПРОМИСЛОВОЇ
БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ"

08.10.2020

№3678

Коваленко Л. В., Викладач ВАНО

Ратуська сільська рада. Голова Борсуковський С.

12.10.2020

№3674-3677

вчителя

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

02.10.2020

№3368-3673

 Фартушина Людмила Валентинівна;

 Добровольський Артур Едуардович;

 Галайчук Світлана Олександрівна;

 Лисовий Костянтин Олександрович;

 Затоковенко Олег Олександрович;

 Воровський Олексій Степанович

БО «Відкрите серце»

29.09.2020

№3667

 Директор Білоцерківської школи №15 Слободянюк Наталія Григорівна

Сахарова Оксана Михайлівна, заступник директора Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви

29.09.2020

№3666

 вчитель

Константинива Тетяна Петрівна

29.09.2020

№3664-3665

 Щепка Оксана Анатоліївна, доцент, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін і мовної підготовки іноземних громадян ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»;

 Логутова Тамара Григорівна, професор, завідувач кафедри інноватики та управління ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»

ВГО "Країна"

№10

01.10.2020

№3659-3663

 вчителя

Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

28.09.2020

№3655-3658

 працівники освіти

Малотокмачанська сільська рада, сільський голова Малахатка А.М.

28.09.2020

№3649-3654

 Лучшев Юрій Миколайович, вчитель хімії Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької
міської ради Львівської області;
 Долгун Ярослав Іванович, вчитель фізики та астрономії Ліцею імені Богдана Лепкого
Дрогобицької міської ради Львівської області;
 Юрків Андрій Степанович, вчитель фізики та астрономії Ліцею імені Богдана Лепкого
Дрогобицької міської ради Львівської області;
 Підлиська Любов Степанівна, вчитель математики Ліцею імені Богдана Лепкого
Дрогобицької міської ради Львівської області;
 Швед Галина Романівна, вчитель української мови та літератури Ліцею імені Богдана
Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;
 Шийович Алла Іванівна, вчитель української мови та літератури Ліцею імені Богдана
Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

директор Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради
Львівської області Лепкий Іван Іванович

28.09.2020

№3642-3648

 працівники освіти

Заставнівська районна державна адміністрація

28.09.2020

№3630-3641

 вчителя

Широкодолинська сільська рада

25.09.2020

№3628-3629

 працівники освіти

Відділ освіти, молоді та спорту Маловисківської міської ради

25.09.2020

№3625-3627

 Садаєва Ольга Іванівна, директор ЗОШ №5;

 Склярова Галина Миколаївна, директор колегіуму;

 Гандрабура Олена Василівна, директор ЗОШ №8

Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви

25.09.2020

№3624

 Котовський Сергій Йосифович, керівник Народного художнього колективу «Острів дитинства»

ГО Культурно-мистецький центр «Острів дитинства»

25.09.2020

№3621-3623

 Степова Наталія Михайлівна, завідуюча методичним кабінетом міського відділу освіти Вугледарської міської ради Донецької області;

 Акритова Тетяна Миколаївна, методист методичного кабінету міського відділу освіти Вугледарської міської ради Донецької області;

 Мальченко Тетяна Іванівна, методист методичного кабінету міського відділу освіти Вугледарської міської ради Донецької області

Міський відділ освіти Вугледарської міської ради Донецької області

25.09.2020

№3620

 Дідківський Анатолій Андрійович, вчитель Житомирської міської гуманітарної гімназії №23

Махорін Геннадій Леонідович

15.09.2020

№3617-3619

Працівники освіти

 

СФ ВГО СМПУ «Сумське морське зібрання»

 

 №54

25.09.2020

№3616

 Заглада Олександр Михайлович, викладач-геодезист Житомирського будівельного коледжу.

Житомирська обласна громадська організація «Фонд імені Кременицького»

23.10.2020

№3603-3615

  Бондаренко Руслана Василівна, вчитель;

 Виноградова Оксана Михайлівна, вчитель;

 Грицак Юлія Володимирівна, вчитель;

 Даньків Галина Петрівна, вчитель;

 Дзюба Світлана Іванівна, вчитель;

 Демченко Віктор Анатолійович, вчитель;

 Зініч Алла Анатоліївна, практичний психолог;

 Кабанчук Микола Степанович, вчитель;

 Кандюк Оксана Володимирівна, вчитель;

 Кравцова Анастасія Вячеславівна, вчитель;

 Невзгляденко Катерина Михайлівна, вчитель;

 Тарасенко Світлана Сергіївна, вчитель;

 Тунік Світлана Григорівна, вчитель

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

23.09.2020

№3602

 вчитель

ГГО "Українська Армія Спасіння"

22.09.2020

№3600-3601

 Чернецька Наталя Михайлівна, завуч ЗОШ-1;
 Якімчук Валентина Олексіївна, вчитель праці ЗОШ-1

БО Український фонд благодійництва
Морозова О.С

21.09.2020

№3599

 працівник освіти

Інститут післядипломної освіти

21.09.2020

№3597-3598

 Бондарчук Тетяна Володимирівна, завідувач відділенням «Будівництво та цивільна інженерія»;
 Розенфельд Ірина Михайлівна, завідувач відділенням «Архітектура та містобудування»

Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету, в.о. директор Ксюковський В.Л.

18.09.2020

№3596

 вчитель

Комунальна установа «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти» Петрівської районної ради Кіровоградської області

16.09.2020

№3595

 працівник освіти

Нестерович Маргарита Василівна, м. Білицьке

14.09.2020

№3591-3594

 педагоги Центру естетичного виховання

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області

11.09.2020

№3571-3590

 вчителя

ГО "З Країною в серці"

10.09.2020

№3570

 працівник освіти

ТЗОШ №20 ІМ. Р. МУЛЯРА

09.09.2020

№3568-3569

 ----------------------------

Колекція

09.09.2020

№3564-3567

 вчителя

Ониськів Ольга Олегівна, м. Тернопіль

08.09.2020

№3561-3563

 працівники освіти

Заставнівська РДА

27.08.2020

№3541-3560

 вчителя

Драбівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України

19.08.2020

№3501-3540

 працівники освіти

Заставнівська районна державна адміністрація

19.08.2020

№3400-3500

 працівники освіти

Голова Рівненської райради Сальчук М.М.

17.08.2020

№3399

 вчитель

МГО "Козацтво Запоріжське"

12.08.2020

№3395-3398

 Тамара Григорьевна Ольшаницкая(директор центру «Маале» для дітей з особливими потребами та обмеженими можливостями);
 Олена Леонідівна Краснова (директор середньої школи «Ор Авнер» ім. Леві Іцхака Шнеєрсона);

 Горбачова Світлана Валеріївна (директор НВК №111);
 Душко Олена Миколаївна (вчитель НВК №111)

МГО "Козацтво Запоріжське", Всесвітний Український Конгрес "За активну участь в суспільно-політичному житті, розвиток національної культури"

03.03.2021

№3391-3394

 працівники освіти

Звенигородська районна рада

24.07.2020

№3390

 --------------------------------------------------

Колекція

17.07.2020

№3386-3389

 вчителя

Хмельницька ветеранська Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

15.07.2020

№3383-3385

 Куліненко Лілія Борисівна, доктор філософських наук, професор кафедри технологічної, професійної освіти та загальнотехнічних дисциплін ІДГУ;

 Стародєдова Людмила Валентинівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри романо-германської філології ІДГУ;

 Федорова Ольга Василівна, кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри технологічної, професійної освіти та загальнотехнічних дисциплін ІДГУ

Ізмаїльський державний гуманітарний університет

14.07.2020

№3379-3382

 працівники освіти

Ониськів Ольга Олегівна, м. Тернопіль

08.07.2020

№3372-3378

 Блищак Роман Ярославович, заступник директора, вчитель математики Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;

 Фарбітник Дарія Романівна,вчитель біології та основ здоров’я Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;

 Ковальчук Василь Дмитрович, вчитель французької та латинської мов Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;

 Онисько Любов Степанівна, вчитель математики Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;

 Файчак Наталія Ярославівна, вчитель зарубіжної літератури Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;

 Соневицька Галина Ярославівна, заступник директора, вчитель музики Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;

 Дорик Світлана Богданівна, вчитель української мови та літератури Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

Директор Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

30.06.2020

№3371

 Горбата Муза Михайлівна, заслужений працівник освіти м. Хмільник

Понкрашов Віктор Анатолійович

02.06.2020

№3370

 Хомич Галина Панасівна, професор, дтн, завідувачка кафедри Технологій харчових виробництв та ресторанного господарства Полтавського університету економіки і торговлі

 Полтавський університет економіки і торговлі

11.06.2020

№3369

 Халепа Ольга Володимирівна, вчитель біології КЗ «Яковлівський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№5

04.05.2020

№3356-3368

 Пшенична Людмила Сергіївна, Директор опорного закладу «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Теплицької селищної ради - №3356;

 Мацієвська Тетяна Яківна, Вчителька української мови та літератури опорного закладу «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Теплицької селищної ради - №3365;

 Кирилишина Людмила Миколаївна, Вчителька математики опорного закладу «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Теплицької селищної ради - №3357;

 Лайко Віта Іванівна, Директор опорного закладу «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Теплицької селищної ради - №3358;

 Шевченко Ольга Яківна, Директор комунального закладу «Пологівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Теплицької селищної ради - №3366;

 Шмаркова Галина Іванівна, Методист  районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації - №3359;

 Ставничий Володимир Іванович, Ветеран педагогічної праці - №3360;

 Сокур Олег Павлович, Директор Великомочульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - №3361;

 Мельник Тетяна Володимирівна, Директор Бджільнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів - №3362;

 Швидка Валентина Василівна, Ветеран педагогічної праці - №3363;

 Планета Марія Сильвестрівна, Ветеран педагогічної праці - №3364;

 Воловодівська Надія Петрівна, Ветеран педагогічної праці - №3367;

Христич Віра Іванівна, вихователь комунального закладу "Теплицький заклад
дошкільної освіти "Сонечко" - №3368

Теплицька районна державна адміністрація

26.06.2020

№3347-3355

 працівники освіти

Орловський Марк Семенович

15.05.2020

№3346

 Лимар Ірина Анатоліївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№2

08.10.2020

№3345

 Олексієнко Надія Олександрівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

08.10.2020

№3343-3344

 працівники освіти

Орловський Марк Семенович

12.05.2020

№3342

 Самарин Людмила

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№3

27.08.2020

№3341

 Iryna Ulrikh

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№24

27.08.2020

№3340

 працівник освіти

Орловський Марк Семенович

12.05.2020

№3339  Нетлюх Ігор Вікторович ВГО "КРАЇНА"

№39

23.05.2020

№3338

Гудь Роман Зіновійович

Орловський Марк Семенович

12.05.2020

№3337

 Шаповал Оксана Олегівна

ГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга"

№37

24.05.2020

№3336

 працівники освіти

Орловський Марк Семенович

12.05.2020

№3335

 Ковальчук Роман Ярославович

ГО "Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга"

№13/02

13.02.2021

№3334

 Климович Олег Романович

ГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга"

№34

02.06.2020

№3333

 Шуневич Мар'ян Васильович

ГО "Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга"

№13/02

13.02.2021

№3332

 Кудавба Володимир Юрійович

ГО "Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга"

№32

06.06.2020

№3331

 Чернозуб Євгеній Євгенійович

ГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга"

№31

27.06.2020

№3330

 Власюк Людмила Володимирівна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№2

07.06.2020

№3329

Шовак Світлана Йосипівна, керівник Вишківської дитячої школи мистецтв (Закарпаття).

 ГО «Фестивальний центр SuperStar»,

 №4

07.06.2020

№3328

 Мізинець Марина Германівна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№1

07.06.2020

№3327

 Малдинець Марина Тиберівна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№3

07.06.2020

№3326

 Козик Наталія Вікторівна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№5

07.06.2020

№3325

 Разорьонова Тетяна Василівна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№8

07.06.2020

№3324

 Гориславець Тетяна Миколаївна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№3

04.06.2020

№3323

 Хижняк Лідія Володимирівна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№4

04.06.2020

№3322

 Серченя Вікторія Вікторівна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№2

04.06.2020

№3321

Бондарець Серафима Володимирівна, керівник інклюзивної театральної арт-студії «Калейдоскоп» громадської організації «Турбота» 

 ГО «Фестивальний центр Super Star»

№1

04.06.2020 

№3320

 працівники освіти

Орловський Марк Семенович

06.05.2020

№3319

 Романенко Світлана Афанасіївна ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№3

27.08.2020

№3318

 Громик Наталія Миколаївна ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

27.08.2020

№3317

 Мочона Тетяна Вікторівна ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№9

24.08.2020

№3316

 Триндюк Галина Іванівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№8

24.08.2020

№3315

 Парфенюк Лариса Миколаївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№6

24.08.2020

№3314

 Климко Ілона Михайлівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

 №4

24.08.2020

№3313

 Буцонь Марія Володимирівна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№3

24.08.2020

№3312

 Даниленко Вікторія Вікторівна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№7

07.06.2020

№3311

 Шипіло Олена Юріївна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№6

07.06.2020

№3310

 Марко Ірина Вікторівна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№2

24.08.2020

№3309

 Гришина Наталья Витальевна

ГО "Фестивальний центр SuperStar"

№1

24.08.2020

№3306-3308

 працівники освіти

Орловський Марк Семенович

06.05.2020

№3305

 Хотенюк Марина Вікторівна, вчитель (Ліцей №293 міста Києва)

Директор ТОВ "Укрмедсерт"

30.04.2020

№3304

 Думенко Ганна Анатоліївна, викладач Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№6

01.06.2020

№3303

 вчитель

Національна медична палата України

16.03.2020

№3292-3302

 Іванова Людмила Іванівна – почесний працівник ЛНУ імені Тараса Шевченка;

 Харченко Сергій Якович - доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України;

 Обуховська Лідія Яківна – почесний працівник освіти;

 Рудь Світлана Михайлівна - асистент кафедри філологічних дисциплін;

 Макаров Володимир Іванович - кандидат педагогічних наук , доцент кафедри психології;

 Коваленко Тамара Василівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти;

 Черв’якова Наталія Іванівна - кандидат педагогічних наук, доцент, почесний професор;

 Постнікова Іраїда Іванівна – кандидат філологічних наук, доцент;

 Ігнатович Ольга Геннадіївна - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки;

 Краснова Наталія Павлівна - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки;

 Божко Геннадій Іванович - кандидат історичних наук, доцент , почесний професор ЛНУ імені Тараса Шевченка

ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» навчально-наукового інституту педагогіки і психології

№3

02.03.2020

№3287-3291

 Машковська Надія Олександрівна - №3287;

 Горбенко Олена Юріївна - №3288;

 Тарасова Анна Миколаївна - №3289;

 Кононенко Мадіна Лом-Аліївна - №3290;

 Воскресенська Еліна Юріївна - №3291

ВГО "Українська Асоціація Виконавців Східного Танцю"

№55

21.05.2020

№3286

 Алькема Віктор Григорович, завідувач кафедри

Головний редактор Міжнародного наукового видання «Agricultural and
Resource Economics: International
Scientific E-Journal», академік АЕН України Сумець Олександр Михайлович

04.03.2020

№3285

-----------------------------------------------------

Колекція

04.03.2020

№3283-3284

 працівники освіти

Агрономічна сільська рада

03.03.2020

№3263-3282

 працівники освіти

Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

03.03.2020

№3259-3262

 вчителя

СЗШ №9 м. Кам'янське

27.02.2020

№3258

 працівник освіти

Шулікак Вікторія Володимирівна

24.02.2020

№3257

 співробітник

Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради

№1

02.01.2020

№3256

 Черненко Людмила Антонівна, вчитель початкових класів Гімназії №48 м. Київ

учні та батьки 9-а класу, школи № 48

№1

02.01.2020

№3255

 Корнєєв Віталій Михайлович, доктор наук

Конфедерація журналістських організацій України

№12

02.12.2019

№3251-3254

 Гальвіцька Олена Леонідівна, вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 24 ім. М. Конопницької;
 Ганик Оксана Володимирівна – вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи «Дивосвіт» із поглибленим вивченням англійської;
 Зелінська Ольга Іванівна – вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи №73;
 Хоршунова Лідія Юріївна – вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня “Джерельце“ з поглибленим вивченням англійської мови

ЛМГО "Центр освітньої політики"

№12

02.12.2019

№3250

 Мельниченко Гафія Миколаївна, завідувач Тисменицького ЗДО "Сонечко"

батьківський комітет групи "Бджілка"

21.02.2020

№3248-3249

 працівники освіти

Євстегнєєва Є.І.

26.12.2019

№3247

 Шевелєва Тетяна Павлівна, відмінник народної освіти України, вчитель початкових класів КУ Сумська спеціалізована школа 1 ступеня № 30 (Унікум)

Голова ГО "Сумське обласне об'єднання пенсіонерів прокуратури" Свояков Ю.М.

№12

02.12.2019

№3244-3246

 Туренко Анатолій Миколайович;

 Латинін Микола Анатолійович;

 Курильченко Ганна Ігорівна

ХВ УС МПА

№12

02.12.2019

№3241-3243

 вчителя

Бузько Юрій Іванович

05.12.2019

№3240

 Сухар Ігор Анатолійович

Президент МДФ "Українська хата" Рудаков М.І.

03.12.2019

№3239

 вчитель

Жовтоводська міська організація «Козацький полк Жовтоводський»

03.12.2019

№3238

 --------------------------------------------------------------

Колекція

02.12.2019

№3237

 працівники освіти

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м. Ужгород

19.11.2019

№3236

 Тимощук Марія Іванівна

працівники Андрушівської РДА

18.11.2019

№3235

 працівник освіти

Орловський Марк Семенович

18.11.2019

№3233-3234

 вчителя

Орловський Марк Семенович

15.11.2019

№3228-3232

Кирпань Юрій Миколайович;
Вінник Антоніна Володимирівна;
Осовська Тетяна Геннадіївна;
Сердюкова Ольга Василівна;
Толоконникова Світлана Анатоліївна

Всесвітній український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

07.11.2019

№3226-3227

 працівники освіти

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

06.11.2019

№3217-3225

 Парахоняк Володимир Миронович, викладач;
 Борис Роман Йосипович, викладач;
 Филипович Іванна Іванівна, викладач;
 Гриценко Людмила Михайлівна, викладач;
 Лефменко Мирослава Володимирівна, викладач;
 Василишин Дарія Василівна, майстер виробничого навчання;
 Папа Ольга Петрівна, майстер виробничого навчання;
 Чугуєвець Оксана Михайлівна, майстер виробничого навчання;
 Колеснікова Тетяна Андріївна, викладач

Державний навчальний заклад "Ставропігійське вище професійне училище м. Львова"

05.11.2019

№3216

Пелипенко Михайло Миколайович, ветеран освітньої галузі, викладач Звенигородської школи-інтернату спортивного ліцею

Голова Звенигородської районної ради Черкаської області Володимир Кучер

17.10.2019

№3215

 Якимчук Володимир Зіновійович, педагог-організатор Тернопільської ЗОШ І-ІІІ №10, голова Тернопільської міської дитячої організації "ТИДИВИ"

Голик Іван Петрович, Голова Представництва ВГО "Країна" у Тернопільській області

10.10.2019

№3213-3214

Вчитель

Строкань Ольга, начальник Золотоніського відділу освіти.

Звенигородська районна рада

17.10.2019

№3212

 Забара Олександр Михайлович, учитель Захисту Вітчизни

Відділ освіти Білопільської районної державної адміністрації Сумської області

09.10.2019

№3211

 Беднарчук Степан Нестерович, заступник директора з виховної роботи Тернопільської ЗОШ І-ІІІ №10, голова Тернопільської міської дитячої організації "ТИДИВИ"

Голик Іван Петрович, Голова Представництва ВГО "Країна" у Тернопільській області

10.10.2019

№3209-3210

 працівники освіти

Агрономічна сільська рада

09.10.2019

№3208

 вчитель

Голова Ратуської сільської ради Борсуковський С.М.

09.10.2019

№3207

 вчитель

Служба економічної безпеки

08.10.2019

№3206

 Свінарьова Алла Володимирівна вчитель хімії та біології Сонячної ЗОШ I-III ступенів

ГО "Товариство ветеранів локальних війн Волноваського району"

07.10.2019

№3204-3205

 вчителя

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

07.10.2019

№3203

 працівник освіти

Всеукраїнська громадська організація "Велике Козацьке Коло"

07.10.2019

№3198-3202

 вчителя

Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

04.10.2019

№3198

 Павлюк Лідія Львівна, викладач музики

Начальник відділу культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

14.11.2019

№3197

Горбенко Володимир Іванович, професор кафедри комп’ютерних інформаційних технологій Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут.

Начальник військового інститута телекомунікацій та інформатизації Є. Степаненко

03.10.2019

№3191-3196

 Чигрина Галина Леонідівна- к.ю.н., професор кафедри фінансових розслідувань;
 Домбай Марина Миколаївна - старший викладач кафедри фінансових розслідувань;
 Фролов Олександр Павлович- завідуючий лабораторією кафедри фінансових розслідувань;
 Антоненко Сергій Анатолійович, к. наук з фіз. вих., доцент, професор кафедри спеціальних дисциплін та організації професійної підготовки;
 Хомутянський Віталій Володимирович, доцент кафедри адміністративного права і процесу та митної безпеки;
 Юрченко Аліна Михайловна, доцент кафедри оперативно-розшукової діяльності

Заступник голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

№10

01.10.2019

№3189-3190

 Дяченко Яніна Антонівна;

 Поліщук Наталія Андріївна

Андрушівська районна профспілкова організація працівників АПК

01.10.2019

№3186-3188

 працівники освіти

БО "Український фонд благодійництва"

01.10.2019

№3181-3185

Євтушенко Олена Іванівна, завідувач науково-методичної установи «Районний методичнийкабінет» відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації;
Лазоренко Ніна Іванівна, директор дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Білонога Білопільської районної ради;
Пінчук Лариса Петрівна, методист відділу природоохоронної роботи комунального закладу Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості»;
Кравченко Антоніна Іванівна, учитель української мови Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Білопільської районної ради;
Андронова Любов Іванівна, учитель трудового навчання Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради

Відділ освіти Білопільської РДА Сумської області

30.09.2019

№3179-3180

Позивай Ольга Андріївна – завідувач Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів, філії Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів;

Чорній Людмила Андріївна – вчитель географії «Петрівського навчально-виховного об’єднання «ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія».

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради

27.09.2019

№3174-3178

 вчителя

Новоодеська районна організація профспілки працівників освіти

27.09.2019

№3173

 працівник освіти

Міський відділ освіти Вугледарської міської ради Донецької області

26.09.2019

№3172

 Саляник Антоніна Іванівна

БО "МБФ УК"Сприяння підвищенню обороноздатності України"

26.06.2019

№3171-3166

Орловська Валентина Миколаївна,

Рябуха Любов Віталіївна,

Попович Антоніна Володимирівна,

Міщенко Алла Дмитрівна,

Гамова Тетяна Василівна,

Панасенко Валентина Яківна.

Малотокмачанська сільська рада Оріхівського району Запорізької області

25.09.2019

№3165

 Салійчук Людмила Миколаївна

Андрушівська районна профспілкова організація працівників АПК

23.09.2019

№3164-3155

 працівники освіти

Відділ освіти Васильківської міської ради Київської області

23.09.2019

№3154

Дерев'янко Марія Данилівна

Відділ освіти Васильківської міської ради

03.10.2019

№3152-3153

 вчителя

Орловський Марк Семенович

18.09.2019

№3151

 Митровцій Людмила Вікторівна

Андрушівська районна організація ветеранів України

17.09.2019

№3141-3150

Антощенко Ірина Іванівна, вчитель молодших класів НВК №14;
Холодова Лариса Геннадіївна , вчитель молодших класів Павлоградського ліцєю;
Бондар Тетяна Василівна, вчитель іноземної мови ЗШ №12;
Коновалова Тетяна Анатоліївна, вчитель історії ЗШ №16;
Москаленко Ганна Іванівна, вчитель математики ЗШ №7;
Головко Лариса Іллівна, вчитель молодших класів ЗШ №18;
Івахненко Ніна Василівна, вчитель фізики ЗШ №5;
Музиченко Вікторія Анатоліївна, вчитель ОБЖД ЗШ №8;
Німець Наталя Петрівна, вчитель української мови ЗШ №20;
Янц Юля Миколаївна , вчитель іноземної мови ЗШ №19

Платонова Олена Станіславівна, м. Павлоград Дніпропетровська обл.

16.09.2019

№3139-3140

 Литвин Клавдія Павлівна;
 Бережний Володимир Петрович

Сеньківська сільська рада Бориспільського району Київської області, Сільський голова Ю. Ляшенко

17.09.2019

№3137-3138

 працівники освіти

Комунальна установа «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти» Петрівської районної ради Кіровоградської області

16.09.2019

№3133-3136

 вчителя

Монастирищенська районна організація Профспілки працівників освіти

16.09.2019

№3132

 Білоножко Валентина Володимирівна

Сеньківська сільська рада Бориспільського району Київської області, Сільський голова Ю. Ляшенко

17.09.2019

№3127-3131

 працівники освіти

ГО "РУХ МИРУ"

12.09.2019

№3120-3126

 Тризна Тетяна Іванівна, бібліотекар Вугледарського навчально-виховного комплексу "Політехнічний ліцей-школа І-ІІ ступенів";
 Кулик Віра Миколаївна, головний спеціаліст міського відділу освіти Вугледарської міської ради;
 Пінчук Наталія Анатоліївна, директор Вугледарського навчально-виховного комплексу "Політехнічний ліцей-школа І-ІІ ступенів";
 Передерій Віра Анатоліївна, завідуюча дошкільним навчальним закладом №1 "Джерельце";
 Білецька Лариса Валентинівна, вихователь дошкільного навчального закладу №2 "Золота рибка";
 Ніколаенко Ольга Василівна, вчитель Вугледарського навчально-виховного комплексу "МРІЯ" (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад);
 Міхєєва Наталія Василівна, вчитель Вугледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів" №2

Міський відділ освіти Вугледарської міської ради Донецької області

10.09.2019

№3093-3119

Матюхіна Алла Миколаївна, учитель української мови та літератури Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1;
Васильєва Наталія Опанасівна, учитель російської мови та літератури Павлоградського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад №2»;
Колєснік Тетяна Володимирівна, учитель географії Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 3;
Мартинцева Лариса Вікторівна, учитель початкових класів Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4;
Кайтанюк Світлана Миколаївна, учитель російської мови та літератури Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 5;
Голуб Софія Миколаївна, учитель української мови та літератури Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6;
Кравченко Світлана Олександрівна, учитель географії Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 7;
Скорик Тамара Михайлівна, учитель початкових класів Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 8;
Майборода Світлана Валеріївна, учитель початкових класів Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 9;
Рябова Аліса Вікторівна, директор Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 9;
Пономаренко Володимир Анатолійович, учитель фізики Павлоградського міського ліцею;
Бабенко Тетяна Іванівна, учитель математики Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 11;
Хохлова Лариса Віталіївна, учитель інформатики Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 12;
Горбенко Людмила Степанівна, учитель трудового навчання Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 15;
Лісовенко Ольга Олександрівна, учитель української мови та літератури Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 16;
Гордієнко Надія Анатоліївна, учитель української мови та літератури Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 17;
Осока Наталя Анатоліївна, учитель історії Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 19;
Жданова Ірина Дмитрівна, учитель математики Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 20;
Машовець Марина Володимирівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти № 2 Рукавичка» Павлоградської міської ради;
Аксьонова Людмила Вікторівна – вихователь дошкільного навчального закладу № 3 «Теремок» Павлоградської міської ради;
Грунічева Людмила Олексіївна – вихователь - методист дошкільного навчального закладу № 6 «Дюймовочка» Павлоградської міської ради;
Підплетько Лариса Анатоліївна – директор закладу дошкільної освіти № 8 Барвінок» Павлоградської міської ради;
Гонзюр Людмила Володимирівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти № 18 «Сонечко» Павлоградської міської ради;
Завеніченко Ольга Іванівна – вихователь закладу дошкільної освіти № 30 Журавлик» Павлоградської міської ради;
Прудка Тетяна Анатоліївна – вихователь закладу дошкільної освіти № 65 «Веселі стежинки» Павлоградської міської ради;
Богатько Євгенія Андріївна – керівник вокального ансамблю КПНЗ «Центр позашкільної роботи» Павлоградської міської ради;
Кириченко Катерина Борисівна – директор КПНЗ «Станція юних натуралістів» Павлоградської міської ради

Відділ освіти Павлоградської міської ради

03.10.2019

№3092

 вчитель

ТЗОШ №20 імені Р. Муляра

03.09.2019

№3091

Шишацька Людмила Миколаївна, керівник лялькового театру “Сонечко”. 

Центр дитячої та юнацької творчості м. Васильків

30.08.2019

№3090

 Степанська Ганна Аркадіївна, директор Житомирської приватної гімназії "Ор Авнер"

Колектив Житомирської приватної гімназії "Ор Авнер"

02.09.2019

№3089

 Янушевська Олена Іванівна

ІСЗЗУ

28.08.2019

№3084-3088

 вчителя та працівники освіти

Драбівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України

28.08.2019

№3079-3083

Бойко Любов Іванівна, директор Марківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області;
Панасовський Олександр Петрович – директор Тучненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області;
Дегтярьова Катерина Миколаївна, педагог-організатор Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Білопільської районної ради Сумської області;
Рудаков Василь Васильович, учитель фізичної культури Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів– дошкільного навчального закладу №3 Білопільської районної ради Сумської області;
Лазоркін Руслан Олександрович, старший теренер-викладач відділення легкої атлетики Білопільської дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Білонога Білопільської районної ради Сумської області

Відділ освіти Білопільської РДА Сумської області

27.08.2019

№3077;

№3078

  Остапенко Алла Олександрівна, майстер виробничного навчання пекарів-лаборантів ДНЗ "Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського";

 Сук Любов Василівна, викладач хімії та біології, гігієни та санітарії, виробництва, фізіології харчування, основ медичних знань ДНЗ "Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського"

 Родзянко Олександр Володимирович,  представник ВГО "КРАЇНА"

№8

01.08.2019

№3076

 Дрозд Надія Іванівна, вихователь ГПД Решетилівської ЗОШ І ступеня

Родзянко Олександр Володимирович,  представник ВГО "КРАЇНА"

№8

01.08.2019

№3075

 Шевченко Рональд Олександрович

Андрушівська районна організація ветеранів України 16.08.2019

№3073-3074

 вчителя

ГО "Сила громади с. Озера" 12.08.2019

№3068-3072

 працівники освіти

Профспілка працівників освіти і науки м. Тернополя 08.08.2019

№3067

 Думинська Тамара Петрівна

Андрушівська районна організація ветеранів України 05.08.2019

№3066

 працівник освіти

Широкодолинська сільська рада 31.07.2019

№3065

 Плюта Алла Іванівна, майстер виробничого навчання пекарів ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА» 22.07.2019

№3063-3064

--------------------------------------------------

Колекція 23.07.2019

№3062

 Шаламай Наталія Андріївна

Андрушівська районна організація ветеранів України 10.07.2019

№3059-3061

--------------------------------------------------

 Колекція  05.07.2019

№3054-3058

 вчителя

Широкодолинська сільська рада

03.07.2019

№3053

 працівник освіти

Белінський Тарас Степанович

01.07.2019

№3048-3052

 Керівники і вчителя шкіл і дитячих будинків міст Дніпро і Кам'янське

Всесвітній український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

27.06.2019

№3047;

№3046

Осадча Ірина Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Селянщинського спортивного ліцею імені героїв АТО Олександра Голянченка та Дмитра Литвинчука;

Грабовська Антоніна Антонівна, вчитель-ветеран, вчитель-методист, відмінник освіти, вчитель біології та хімії Селящинського спортивного ліцею імені героїв АТО ОЛександра Голяченка та Дмитра Литвинчука.

Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини"

24.06.2019

№3044-3045  вчителя Малик Іван Іванович, м. Чернівці

21.06.2019

№3001-3043  працівники освіти Академія футболу ФК "Кобра"

21.06.2019

№2991-3000  вчителя ГО "РУХ МИРУ"

21.06.2019

№2990  Степанюк Валентина Іванівна, завідувач господарства адміністратівно-господарчої частини Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв  відділ кадрів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

№06

03.06.2019

№2989

Лагоміна Тетяна Іванівна, керівник ЦДЮТ "Надія" КЗ НВО І - ІІІ ступенів "Науковий ліцей" міської ради м. Кропивницького

ГО «ЦОТП « Цитадель» 05.06.2019
№2988  класний керівник ЗОШ №15 м.Запоріжжя Циганок Олена Геннадіївна Запорізька обласна громадська організація "Асоціація водних видів спорту" 03.06.2019
№2987  Коваль Любов Петрівна Покоління учнів 31.05.2019
№2985-2986  працівники освіти Крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва Мойса Василь Іванович 31.05.2019
№2984  Пасюк Василь Іванович Рудаков М.І. 29.05.2019
№2982-2983  вчителя Догарєва Марина, м. Маріуполь 28.05.2019
№2981  dr Aranka Ignasiak-Szulc (Centrum Badań Europy Środkowej i Wschodniej
UMK / Центр изучения Центральной и Восточной Европы УНК / Centre of
Central and Eastern European Studies NCU in Toruń)
Фінансово-гуманітарний факультет ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди"

№05

02.05.2019

№2962-2980

 працівники освіти

Академія футболу ФК "Кобра" 13.06.2019
№2960-2961

 працівники освіти

Дрель Віктор Федорович 10.06.2019
№2959

 Зільбан Надія Іванівна

Андрушівська районна організація ветеранів України 28.05.2019
№2958

 Горобей Олена Миколаївна, вчитель вищої категорії, старший вчитель школи №330 м. Києва

Батьківський комітет 24.05.2019
№2957

 вчитель

КЗОЗ «Купянський медичний коледж ім.Марії Шкарлетвої» 24.05.2019
№2954-2956

 працівники освіти

Орловський Марк Семенович 24.05.2019
№2953

 працівник освіти

ВГО «Журналісти проти корупції» 22.05.2019
№2944-2952

 ----------------------------------

Колекція 21.05.2019
№2942-2943

 Поліщук Ніла Петрівна;

 Ковальчук Надія Федорівна

Андрушівська районна організація ветеранів України 21.05.2019
№2939-2941  працівники освіти Орловский Марк Семенович 21.05.2019
№2938  Витвицька Ольга Данилівна Андрієвський А.П. 20.05.2019
№2937  Рибалко Микола Іванович, Державний навчальний заклад «Ісаєвський
професійний аграрний ліцей», село Ісаєве, Миколаївського району, Одеської обл.
ВГО «Журналісти проти корупції» 17.05.2019
№2936  вчитель "Подільська козацька Січ ім. Богдана Хмельницького МО ОРУЗК" Головний отаман Січі, Генерал козацтва Побережний Петро Трохимович 16.05.2019
 №2891-2935  працівники освіти  ПП Тесля Роман Віталійович  14.05.2019
№2890  Осіпова Олена Іванівна (вихователь-методист Дошкільного навчального закладу №61 "Зірковий" Павлоградської міської ради Дніпропетровської області) КЗ "Павлоградський міський науково-методичний кабінет" 14.05.2019
№2889  Макарова Жанна Володимирівна, вчитель початкових класів Батьки класу 13.05.2019
№2888  Мельник Любов Григорівна Директор Радомишльського ліцею №1 ім. Т.Г.Шевченка 13.05.2019
№2887 Катаєва Вікторія Вікторівна, зам.директор НВК з навчально-виховної роботи, вчитель – методист вищої категорії. ВГО "Журналісти проти корупції" 11.05.2019

№2885;

№2886


Холостенко Володимир Олексійович, Офіцер-вихователь, Комунальний заклад «Ізмаїльська спеціалізована школа-інтернат-військово-морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»);

Каракада Юрій Адамович, Офіцер-вихователь, Комунальний заклад «Ізмаїльська спеціалізована школа-інтернат-військово-морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»);

ВГО "Журналісти проти корупції" 05.06.2019
№2884

Значківська Наталія Іванівна

Борсуковський Сергій Миколайович, сільський голова, Ратуська сільська рада Вінницька область 11.05.2019
№2882-2883

 Гутник Марія Михайлівна;

 Хоменко Лариса Леонідівна

Директор дитячого будинку-інтернату Лактіонов С.О. 08.05.2019
№2881  Мельник Андрій Анатолійович, вчитель, хорунжий полку, полковник козацтва начальник штабу козацького полка полковник козацтва Пукас Анатолій Михайлович 06.05.2019
 №2880  вчитель ГС "Українська народна сила" 26.04.2019
№2879  працівник освіти ГО "РУХ МИРУ" 18.04.2019
№2875-2878  вчителя Орловський Марк Семенович 15.04.2019

№2873;

№2874

 Кулікова Алла Миколаївна, ветеран освітньої галузі;

 Мацьків Надія Федорівна, ветеран галузі культури, викладач Звенигородської дитячої школи мистецтв

Голова Звенигородської районної ради Черкаської області Володимир Кучера 11.04.2019
№2871-2872  Івченко Валентина Вікторівна, директор Сонячної ЗОШ I-III ступенів;
 Войтенко Інна Миколаївна – заступник директора з НВР Сонячної ЗОШ I-III ступенів
ГО «Товариство ветеранів локальних війн Волноваського району» 10.04.2019

№2870

 вчитель

ГС "Українська народна сила"

26.04.2019

№2868-2869

 Лаптєва Наталія Вікторівна, вчитель англійської мови комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 9» Камянської міської ради;

 Литвиненко Тетяна Володимирівна, вчитель англійської мови комунального
закладу «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам'янської міської ради

Комунальний заклад «Середня
загальноосвітня школа № 9»
Кам'янської міської ради

08.04.2019

№2864-2867

 працівники освіти

Відділ освіти, культури та спорту виконавчого комітету Криничанської селищної ради

27.03.2019

№2863

 Ігнатьєва Тетяна Володимирівна- класний керівник 11-А класу КЗ
«Криничанська СЗШ І-ІІІ ступенів №1» Криничанської селищної ради
Дніпропетровської області

Відділ освіти, культури та спорту виконавчого комітету Криничанської селищної ради

№06

03.06.2019

№2862

 Бородай Валентина Дмитрівна, директор КЗ «Криничанська СЗШ І-ІІІ
ступенів №1» Криничанської селищної ради Дніпропетровської області

Відділ освіти, культури та спорту виконавчого комітету Криничанської селищної ради

№05

02.05.2019

№2861

 вчитель

Назарчук Віктор Володимирович

28.03.2019

№2860

 Крачук Галина Василівна

Андрушівська районна організація ветеранів України

18.03.2019

№2859

 викладач кафедри іноземних мов Університету Антананаріву (Мадагаскар) містер Роберт Ракотомамондзі

українські друзі та партнері Університету Величко Віталій та Мітіна Ольга

15.03.2019

№2858

 Крамар Олексій Петрович, викладач математики та інформатики Машинобудівного коледжу Сумського державного університету

Заступник голови профспілкового комітету МК Сум ДУ Голубков Ігор Григорович

12.03.2019

№2857

 Опря Тамара Григорівна, вчитель початкових класів

 Вчительська рада і батьківський комітет школи

11.03.2019

№2807-2856

 працівники освіти

Черкаський обласний комітет профспілки працівників освіти і науки України

06.03.2019

№2806

 вчитель

Мойса Василь Іванович, крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва

01.03.2019

№2803-2805

 працівники освіти

ГО "Інваліди Чорнобиля"

27.02.2019

№2802

 вчитель

ГО "Сумське морське зібрання"

01.03.2019

№2801

 вчитель

ГО "Сумське морське зібрання"

01.03.2019

№2800

 вчитель

ГО "Сумське морське зібрання"

01.03.2019

№2797-2799

Рогова Аліна Андріївна;

Савенок Валерія Валеріївна;

Панько Світлана Олексіївна

Національна медична палата України

19.02.2019

№2792-2796

 працівники освіти

ДЗ "Луганський національний універсітет імені Тараса Шевченка"

12.02.2019

№2791

 Курбанов Мурсал

 Швайдак Максим Юрійович

11.02.2019

№2790

 Нечипоренко Микола Федорович, тренер-викладач Корсунь-Шевченківської ДЮСШ

Батьківський комітет Корсунь-Шевченківської ДЮСШ

26.02.2019

№2789

 Скриль Інна Таісіївна, вчитель хімії

Харківський ліцей №107 Харківської міської ради Харківської області

04.02.2019

№2788

 Ніженський центр соц.реабілітації дітей

 ГО "Народна рада Ічнянщини"

24.01.2019

№2780-2787

 працівники освіти

ГО "РУХ МИРУ"

18.01.2019

№2778-2779

 вчителя

Профспілка працівників освіти і наукі м. Тернополя

18.01.2019

№2777

 працівник освіти

Хвостова А.А.

18.01.2019

№2776

 вчитель

Юсумбелі Роман Андрійович

15.01.2019

№2775

 вчитель

Малик Іван Іванович

08.01.2019

№2774

 Бабарик Павло Миколайович

Всеукраїнське дитяче творче об'єднання Культурних Розумних Організованих Кмітливих Спритних "КРОКС"

03.01.2019

№2773

 Медведь Лоліта Миколаївна, старший викладач кафедри  технологій харчових виробництв і ресторанного господарства Вищого навчального закладу Укоопспілки "Полтавський універсітет економіки і торговлі"

Представник ВГО "КРАЇНА" Родзянко О.В.

03.01.2019


 2018 рік

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№2770-2772

 Кривошей Борис Іванович;

 Баркалов Володимир Григорович;

 Ковальов Олександр Олександрович

 БО "Благодійний фонд "Ми різні - ми рівні"

21.12.2018

№2768-2769

 співробітники

 Навчально науковий Інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму ДЗ "Луганський національний універсітет імені Тараса Шевченко"

20.12.2018

№2767

Корж Наталія Миколаївна, директор Ріпкінської гімназії ім. Софії Русової. 

Чернігівське земляцтво в м. Києві (Ріпкінське відділеня)

20.12.2018

№2764-2766

 вчителя

 ГО "КОМРОЗ"

19.12.2018

№2763

 Береговенко Катерина Миколаївна

Батьківська Рада

19.12.2018

№2761-2762

 працівники освіти

ГО "РУХ МИРУ"

27.11.2018

№2760

 вчитель

Волонтерський Рух "Меценати для солдата"

27.11.2018

№2758-2759

 Кулик Вадим Юрійович, тренер спортсменів Харківської області;

Чайка Сергій Володимирович,  старший тренер збірної України з паратхеквондо 

Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцький С.А.

30.11.2018

№2757

 працівник освіти

ГО "РУХ МИРУ"

29.11.2018

№2756

 Безносюк Олена Іванівна, викладач Університету

Голова президії Обласного громадсько-соціального об'єднання "Асамблея інвалідів Черкащини"

29.11.2018

№2754-2755

 Кіпоренко Сергій Михайлович, президент федерації тхеквондо ВТФ Вінницької обласної;

 Плецький Олександр Анатолійович, тренер спортсменів Запорізької області

Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцький С.А.

30.11.2018

№2752-2753

 Опанасюк Федір Григорович, завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Житомирського національного агроекологічного університету;

 Скорий Остап Степанович, старший викладач  кафедри фізичного виховання Житомирського національного агроекологічного університету

ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини"

26.11.2018

№2751

 вчитель

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

26.11.2018

№2750

 Верхола Наталія Петрівна

РО "РГ УАПЦ с. Нагірці Жовківського району Львівської області"

19.11.2018

№2749

 Ткаленко Олександр Миколайович, директор Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Гордієнка

Відділ освіти Білопільської РДА Сумської області, Прейс Р.С.

16.11.2018

№2748

-------------------------------------------------------------

Колекція

14.11.2018

№2747

 Панасюк Тетяна Іванівна, художній керівник ПУМ, керівник гуртка "Мистецтво слова"

 Палац учнівської молоді

08.11.2018

№2746

 Осипенко Тетяна Василівна

Заступник голови Ради Міщук С.П.

08.11.2018

№2745

 Очеретяна Олеся Ярославівна, вчитель початкових класів НВК №4 м. Хмельницький

Мазур Олександра Ярославівна

02.11.2018

№2744

 Тимошенко Ольга Олексіївна, директор школи №309

батьківський комітет

01.11.2018

№2743

 Шевцова Людмила Єгорівна

 ХВ УС МПА

01.11.2018

№2741-2742

 вчителя

ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

 31.10.2018

№2739-2740

 працівники освіти

ГО "РУХ МИРУ"

23.10.2018

№2738

 вчитель

ГГО "Українська Армія Спасіння"

23.10.2018

№2735-2737

 вчителя

ГО "Асоціація стоматологів України"

18.11.2018

№2733-2734

Вишкова В.М.;

Трубай О.О.

 Дейнега Євгеній Ярославович, м. Часів Яр Донецька область

12.10.2018

№2732

 вчитель

Сальчук Микола

11.10.2018

№2731

 Богах Анна Миколаївна

Районний відділ освіти

08.10.2018

№2730

 працівник освіти

ГО "РУХ МИРУ"

09.10.2018

№2718-2729

 працівники освіти

Ліцей-інтернат №23 "Кадетський корпус", ГО "Слава України", Стельмах С.М.

09.10.2018

№2717

 Кухаревська Олена Володимирівна

Президент Федерації кікбоксінгу України Мандзюк О.А.

№10

01.10.2018

№2713-2716

 вчителя

ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2018

№2711-2712

 вчителя

Кожушко Тетяна Миколаївна

03.10.2018

№2691-2710

 вчителя та працівники освіти

 Державний навчальний заклад "Катюжанське вище професійне училище"

03.10.2018

№2688-2690

 працівники освіти

Спілка ветеранів АТО у Харківській області

03.10.2018

№2683-2687

 Бутко Світлана Володимирівна, вчитель хімії;

 Бондар Олександр Аркадійович, вчитель мистецтва;

 Семеніст Олена Іванівна, вчитель початкових класів;

 Прищепа Лариса Григоріївна, вчитель української мови і літератури;

 Корнієнко Олександр Іванович, заступник директора

ГО "ЕДЬЮКАТОРІЯ"

03.10.2018

№2682

 Гостіщева Людмила Василівна, директор КЗО "НВК №122" ДМР м. Дніпро

Випускники та учні НВК №122

02.10.2018

№2681

 працівник освіти

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комитету Маловисківської міської ради

02.10.2018

№2663-2680

 працівники освіти та науки

ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2018

№2662

 Ребека Олександр Григорович

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

№10

01.10.2018

№2656-2661

 працівники освіти та науки

ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2018

№2652-2655

 Гончаренко Тетяна Ярославівна;

 Самойлюк Інна Володимирівна;

 Давиденко Олена Михайлівна;

 Голуб Олександра Борисівна

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської РДА 01.10.2018

№2646-2651

 Прейс Руслан Сергійович, начальник відділу освіти Білопільської РДА Сумської області;

 Колпак Віра Василівна, вчитель географії Ульянівського навчально-виховного комплексу: занальноосвітної школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу Білопільської РДА Сумської області;

 Андрусенко Юрій Васильович, директор Павлівського навчально-виховного комплексу: занальноосвітної школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу Білопільської РДА Сумської області;

 Андрухова Людмила Юріївна, завідувач Білопільського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Дзвіночок" Білопільської міської ради Сумської області;

 Терентій Таміла Дмитрівна, завідуюча відділом художньо-естетичного виховання та народних ремесел комунального позашкільного навчального закладу Білопільської районної ради Сумської області "Центр дитячої та юнацької творчості";

 Бойко Микола Григорович, ветеран педагогічної праці

Відділ освіти Білопільської РДА Сумської області 01.10.2018

№2641-2645

 працівники освіти та науки

ГО "Асоціація сімей загиблих в АТО міста Кривого Рогу" 01.10.2018

№2640

Содоль Ніна Петрівна - ветеран фізичної культури та спорту, вчителька фізичної культури Малинської СШ №4

ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини" 02.10.2018 

№2635-2639

 Голованевська Маргарита Йосипівна - №2635;

 Балюра Ірина Володимирівна - №2636;

 Козуля Таміла Борисівна - №2637;

 Білецька Галина Анатоліївна - 2638;

 Кривогуб Людмила Федорівна - №2639

Школа І-ІІІ ступенів № 78 м. Києва

№09

03.09.2018

№2634

 працівник освіти

ГО "РУХ МИРУ" 28.09.2018

№2614-2633

 працівники освіти та науки

Відділ освіти Павлоградської міської ради 28.09.2018

№2610-2613

 працівники освіти

Монастирщенська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України 27.09.2018

№2607-2609

 вчителя

Першотравневий районний військовий комісаріат 27.09.2018

№2603-2606

 працівники освіти

 Новоодеська районна організація профспілки працівників освіти 26.09.2018

№2602

Гончар Галина Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель правознавства та історії Новооодеської гуманітарної гімназії 

Новоодеська районна організація профспілки працівників освіти  26.09.2018 

№2597-2601

Попов Віталій Миколайович, ветеран освітянської галузі Звенигородського району Черкаської обл. - № 2597;

Якименко Юлія Іванівна, ветеран освітянської галузі Звенигородського району Черкаської обл. - №2598;

Каюк Володимир Сергійович, директор Звенигородської ЗОШ №2 Звенигородського району Черкаської обл. - №2601

Дубова Валентина Олексіївна, ветеран освітньої галузі

працівники освіти

 Звенигородська районна рада 24.09.2018

№2594-2596

 Гаджилова Наталія Іванівна, директор комунального закладу "Мануйлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Новоолексіївської сільської ради Приморського району Запорізької області - №2596;

 Іорганська Таїса Вікторівна, директор комунального закладу"Петрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Новоолексіївської сільської ради Приморського району Запорізької області - №2594;

 Дічєва Антоніна Іванівна, завідувач дошкільного навчального закладу "Дзвіночек" Новоолексіївської сільської ради Приморського району Запорізької області - №2595

Новоолексіївська сільська рада  21.09.2018

№2593

 Доліч Тамара Ромальдівна

колеги по роботі

21.09.2018

№2592

 вчитель

 Національна поліція України

21.09.2018

№2577-2591

 Вальчук Наталія Миколаївна;

 Аль-Ані Амар Хуссейнович;

 Братовник Діана Миколаївна;

 Братовник Ілона Миколаївна;

 Буділко Валентина Петрівна;

 Жум Світалана Володимирівна;

 Корсачова Катерина Петрівна;

 Мельничук Наталія Михайлівна;

 Лень Галина Василівна;

 Максименюк Юлія Василівна;

 Таровик Наталія Олександрівна;

 Тихонов Юліан Олександрович;

 Франівська Оксана Іванівна;

 Химерик Ірина Ігорівна;

 Чикалова Оксана Іванівна

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"     Мандзюк О.А.

№09

03.09.2018

№2576

 працівник освіти

ГО "РУХ МИРУ"

19.09.2018

№2559-2575

 Дейнека Руслан Сергійович, начальник відділу освіти, культури та спорту Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради;

 Хмара Оксана Олександрівна, директор КЗ "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області";

 Морогов Андрій Валерійович, соціальний педагог КЗ "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області";

 Острецька Інна Анатоліївна, вчитель КЗ "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області";

 Карпенко Олена Георгіївна, директор КЗ "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області";

 Малихіна Олександра Павлівна, заступник директора з освітньої роботи КЗ "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області";

 Даніліна Інна Володимирівна, вчитель початкових класів КЗ "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області";

 Ярошенко Олена Іванівна, вчитель початкових класів КЗ "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області";

 Парфьонова Світлана Олегівна, вчитель музичного мистецтва КЗ "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області";

 Ольховська Ольга Григорівна, директор КЗ "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області";

 Домріна Олена Олександрівна, вчитель КЗ "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області";

 Дюкарєва Наталія Федорівна, вчитель КЗ "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області";

 Борщик Лариса Миколаївна, директор КЗ "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №164 Харківської міської ради Харківської області";

 Крігер Ірина Вікторівна, заступник директора з виховної роботи КЗ "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №164 Харківської міської ради Харківської області";

 Титаренко Лілія Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №164 Харківської міської ради Харківської області";

 Глущенко Тетяна Миколаївна,  заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №164 Харківської міської ради Харківської області";

 Клочко Наталя Володимирівна,  заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №164 Харківської міської ради Харківської області"

ГО "Благовіст 2013"

19.09.2018

№2558

 Берестова Ніна Вікторівна

 учні 10-В класу Вінницької середньої школи №5, випуск 1975 року

19.09.2018

№2557

 Кузь Володимир Григорович

Уманський державний педагогічний універсітет імени Павла Тичини

13.09.2018

№2550-2556

 працівники освіти

ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№2548-2549

 працівники освіти

Кременчуцька міська організація ветеранів та пенсіонерів МВС України

11.09.2018

№2547

 вчитель

 ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№2546

 Родзанська Юлія Квентинівна

Савостікова Валентина Миколаївна

11.09.2018

№2545

 Лисюк Анатолій Володимирович, вчитель спеціалізованої школи №252 Оболонського району м. Києва

Директор спеціалізованої школи №252 Оболонського району м. Києва Преподобна О.О.

№09

03.09.2018

№2544

 вчитель

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 06.09.2018

№2538-2543

 Челпан Валентина Іванівна;

 Тарасенко Світлана Миколаївна;

 Гурдова Олена Миколаївна;

 Мацука Людмила Іванівна;

 Такаджи Тетяна Іванівна;

 Мацука Лідія Андріївна 

 ГО "Асоціація ветеранів податкової міліції"  31.08.2018 

№2537

 Козінець Катерина Василівна, вчитель початкрвих класів

 Харківський ліцей №107 Харківської міської ради Харківської області 30.08.2018

№2536

 Шаблій Анастасія Єдуардівна

Кафедра військової підготовки НУБіП України 04.09.2018

№2533-2535

 працівники освіти

Бузько Юрій Іванович, м. Одеса 29.08.2018

№2531-2532

Фефельова Ольга Дмитрівна

Крайняк Лариса Володимирівна

Бузько Юрій Іванович, м. Одеса 29.08.2018

№2530

 Кудрявець Євгенія Станіславівна, директор ЗОШ 1-3 ст.№2 Козятинської міської ради Вінницької області

 голова батьківського комітету Михальчук Роман Анатолійович 28.08.2018
№2529

 Спортивний клуб ,,Сейдзiнкай,, м. Киiв.

28.08.2018
№2527-2528
 вчителя

 Горбань Сергій Григорович, смт. Велика Багачка Полтавська обл.

27.08.2018
№2526
 працівник освіти

 ГО "РУХ МИРУ"

15.08.2018
№2525
 вчитель

 Стрюченко Артем Анатолійович

15.08.2018
№2524
 Тирлич Василь Максимович

 Куликівське РО ГО Асоціація ветеранів МВС

№8-18

01.08.2018

№2523
 Ірина Тоцька

 Міжнародна школа

17.07.2018
№2522
 вчитель

 ВОГО "Сумління"

06.07.2018
№2521
 Головко Марія Миколаївна, викладач вищої категорії, викладач-методист, "Відмінник освіти України"

 ГО "Молодіжній Масів"

02.07.2018
№2520
 Байдацька Катерина Казимирівна, вихователь Центру християнського виховання ім. Йоана Павла ІІ

 ВМБО "Благодійний заклад - Центр естетичного виховання дітей"

26.06.2018
№2519
 вчитель

 МГО "Родина Мазеп"

25.06.2018
№2517-2518
 працівники освіти

 ГО "Моє місто Рубіжне"

19.06.2018
№2516
 вчитель

 Мірошніченко Людмила Вікторівна

18.06.2018
№2513-2515
 працівники освіти

 ГО "РУХ МИРУ"

11.06.2018
№2512
 Тарабан Володимир Анатолійович

 Науково-педагогічний колектив НУБіП України

11.06.2018
№2511

  Методичної ради Житомирської Середньої школи 1-3 ступенів номер 20 , за ПОГОДЖЕННЯМ заступника міністра освіти і науки України Хобзея Павла Кузьмовича.

№06

01.06.2018

№2510
 Вєдяєва Олена Володимирівна

 Харківський ліцей №107 Харківської міської ради Харківської області

04.06.2018
 №2509
 Уткіна Леся Анатоліївна

 Член ВОГ "Країна" Євген Бондаренко.  

31.05.2018
№2506-2508
 Зубкова Любов Іванівна
 Ривкінд Йосиф Якович
 Марченко Олександр Анатолійович
  Цимбал А.М.  №06

01.06.2018

№2503-2505

 співробітники

 Чугуївська дитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна 

24.05.2018

2499-2502 

 Пригарницька Тамара Володимирівна
 Борисова Ірина Михайлівна
 Зеленкова Оксана Євгенівна
 Красильникова Ірина Федорівна

  Цимбал А.М.

№06

01.06.2018 

№2495-2498

 Дебеляк Юрій Миколайович;

 Федорова Наталія Анатоліївна;

 Коротцева Ірина Віталіївна;

 Іфтоді Ганна Миколаївна

Переяслав-Хмельницька міська партійна організація ВО "Свобода"

29.05.2018

№2494

 Харькова Неля Олексіївна, директор КЗО СЗШ №17

 м. Дніпро

 ГО "Дніпропетровський козацький округ"

23.05.2018

№2493

 вчитель

 Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька обл.

23.05.2018

№2491-2492

 Савчук Марія Арсеннівна, директор школи;

 Чав'як Оксана Миколаївна, кл. керівник

 Батьківський комітет

21.05.2018

№2490

 Коберник Олександр Петрович, директор ПНВК "Щасливе місто"

 ПНВК "Щасливе місто"

21.05.2018

№2488-2489

 працівники освіти

 ГО "РУХ МИРУ"

16.05.2018

№2487

 Клименко Ніна Василівна

 Погорєлко Світлана, м. Вишневе Київська обл.

16.05.2018

№2486

 вчитель

 Єланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

16.05.2018

№2482-2485

 працівники освіти

 Рєзніков Олександр Борисович, м. Павлоград Дніпропетровська обл.

15.05.2018

№2481

 Трикоз Наталія Іванівна, вихователь закладу ВМУ СБУ №41353

 Поскрипко Т.О.

15.05.2018

№2480

 Сахно Оксана Миколаївна

 МДФ "Українська каста"

08.05.2018

№2479

 Клименко Ірина Вікторівна, вчитель початкових класів Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області, класний керівник 4-В классу

 батьківський комітет 4-В класу  Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області

08.05.2018

№2476-2478

 вчителя

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 

07.05.2018

№2475

 Овсяннікова Олена Олександрівна, вчитель

 Семеніхіна Світлана Миколаївна, м. Харків

02.05.2018

№2474

 Лебедєва Наталія Юрієвна, викладач з класу фортепіано КПНЗ "Дитяча музична школа №1 м. Одеси"

 ВГО "СПІЛКА МУЗИКАНТІВ УКРАЇНИ"

02.05.2018

№2473

 Сливка Іван Васильович, майстер виробничого навчання

 Дирекція Глибоцького професійного ліцею

23.04.2018

№2472

 Уткіна Леся Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Кобеляцького НВК №1

 Голова Кобеляцької районної організації ветеранів та пенсіонерів міліції Бондаренко Є.С.

20.04.2018

№2471

 Шрамко Оксана Миколаївна, вчитель початкових класів Таращанського НВК "Гімназія Ерудит"

 Батьківський комітет 4-В класу Таращанського НВК "Гімназія Ерудит" в особі Похилої С.В.

19.04.2018

№2470

 Прозор Людмила Анатоліївна

 Рокитнянська ДА Київської області, Дідик Юрій Андрійович

17.04.2018

№2469

 Вчитель

 Приватна особа

16.04.2018

№2468

 Кобченко Ніна Анатоліївна

 Никитенко Геннадій Миколайович, член ВГО "КРАЇНА"

13.04.2018

№2466-2467

 Вчителя

 ГО "РУХ МИРУ"

12.04.2018

№2465

 Брюховецька Наталія Василівна, директор СШ №254

 Нач. відділу з питань Надзвичайних сітуацій Святошінської РДА

10.04.2018

№2460-2464

 Сосницька Ірина Василівна, завідуюча естрадним відділом КПНЗ "Дитяча музична школа №5 м. Одеси";

 Колесніченко Юлія Володимирівна, викладач з класу вокал КПНЗ "Дитяча музична школа №5 м. Одеси";

 Дяблова Кристина Олегівна, завідуюча відділом теоретичних дисциплін КПНЗ "Дитяча музична школа №5 м. Одеси";

 Савченко Катерина Олександрівна, викладач з класу вокал КПНЗ "Дитяча музична школа №5 м. Одеси";

 Вітковський Олександр Юрійович, завідуючий відділом народних інструментів КПНЗ "Дитяча музична школа №5 м. Одеси"

 ВГО "Спілка музикантів України", Савенко С.М.

06.04.2018

№2459

 Вчитель

 ГО "Нивки Разом"

10.04.2018

№2457-2458

 Вчителя

 Дергай А.Б.

10.04.2018

№2456

 Сергій Качуринець

 Хмельницький окремий козацький курінь ім. І. Нечая Українського козацтва

05.04.2018

№2454-2455

 Білошкура Н.П.;

 Спіньова А.В.

 Одеська ЗОШ №105

04.04.2018

№2453

 Сашенко Людмила Миколаївна

 ХВ УС МПА

02.04.2018

№2450-2452

 Колтунова Надія Валеріївна, психолог;

 Скиба Світлана Володимирівна, вихователь гуртожитку;

 Тарасова Галина Іванівна, керевник гуртка

 ДНЗ "Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти"

27.03.2018

№2449

 Вчитель

 Самойлов Сергій Іванович, м. Зміїв Харківська обл.

19.03.2018

№2447-2448

 Фісек Людмила Іванівна, директор;

 Сушма Анастасія Володимирівна, заступник директора з виховної роботи

 Студентська рада ДВНЗ "Чернівецький політехнічний коледж" 19.03.2018

№2446

 Труш Ольга Миколаївна

 Куликівське РО ГО Асоціація ветеранів МВС

№2-18

01.02.2018

№2445

 працівник освіти

 ГО "РУХ МИРУ"

20.02.2018

№2444

 Федунова Тетяна Миколаївна

 Голови ВГОІ "Інститут реабілітаціїї ІРСТ"

20.02.2018

№2443

 Карпова Любов Іванівна, співробітник ОКЗ ХХУ

 Керівництво Харківського науково-дослідного інституту козацтва

15.02.2018

№2442

 Брандибура Роман Маркович, класний керевник 11-Б класу (випуск 2018 р.)

 Батьківський комітет 11-Б класу (випуск 2018 р.) Новороздільського НВК імені Володимира Труша

12.02.2018

№2441

 вчитель

 Директор ОКЗ ХХУ м. Харків

12.02.2018

№2439-2440

 Працівники освіти

 Звенигородська районна рада Черкаської області

31.01.2018

№2438

 Вчитель

 Бараннік Катерина Миколаївна, м. Молочанськ Запорізька обл 22.01.2018

№2437

 Працівник освіти

 Соборна районна у місті Дніпрі рада 18.01.2018

№2436

 Вчитель

  Працівник освіти 15.01.2018



  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№2435

 Вчитель

 Голова Представництва Об'єднання ВГО "Країна" у м. Черкаси Тичков Володимир Володимирович 15.12.2017

№2434

 Вчитель

 ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького" 15.12.2017

№2433

 Лосенко Тетяна Вікторівна, вчителька

 Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини" 14.12.2017

№2428-2431

 Сімонова Надія Георгіївна;

 Ільницька Світлана Миколаївна;

 Андрєєва Галина Олексіївна;

 Лєскова Жанетта Ростиславівна

 ВГО "Спілка музикантів України" 12.12.2017

№2427

 Вчитель  ВО "ТОНКЕН" 04.12.2017

№2423-2426

 Вчителя та працівникі освіти  Авірійно-рятувальний загін спеціального призначення 17.11.2017

№2419;

№2420;

№2421;

№2422

 Тимко Катерина Сергіївна;

 Скорик Володимир Володимирович;

 Демченко Людмила Анатоліївна;

 Теленченко Катерина Іванівна

 ГО "Асоціація батьків міста Бровари" 15.11.2017

№2418

 Вчитель  Розум Г.М. 10.11.2017

№2415;

№2416;

№2417

 Кордон Людмила Семенівна;

 Якименко Людмила Володимирівна;

 Рожкова Ольга Олександрівна

 ГО "Асоціація батьків міста Бровари" 15.11.2017

№2414

 Колоянова Оксана Юріївна Новоолексіївська сільська рада Приморського району Запорізької обл 13.11.2017

№2413

 Вчитель  ВО "ТОНКЕН" 03.11.2017

№2412

 Кабак Тетяна Григорівна  ГО "Асоціація батьків міста Бровари" 15.11.2017

№2411

 Вчитель  Харківський ліцей №107 ХМР ХО 08.11.2017

№2401-2410

 Вчителя та працівникі освіти  Юга Ірина Олександрівна 01.11.2017

№2390

 Вчитель  Розум Г.М. 03.11.2017

№2388

 Вчитель  Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька обл. 01.11.2017

№2387

 Вчитель  Катаренко Сергій Іванович, м. Кропивницький Кіровоградська обл. 23.10.2017

№2386

 Вчитель  Міжнародний союз козаків "Запорізька Січ" 07.10.2017

№2385

 Вчитель  ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького" 07.10.2017

№2384

 Вчитель  ВО "ТОНКЕН" 06.10.2017

№2383

 Вчитель  ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького" 07.10.2017

№2378-2382

 Вчителя та працівникі освіти  Вервейко Валентина Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл. 04.10.2017

№2377

 Пивоварчук Сергій Аатолійович, директор Малинівської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів  Ковальчук Сергій Олександрович, м. Рівне 03.10.2017

№2375

 Сокольчук Галина Миколаївна  Голова Андрушівської районної організації ветеранів 28.09.2017

№2371-2374

 Вчителя та працівникі освіти  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 27.09.2017

№2366-2370

 Блонський Геліодор Геліодорович;

 Бондаревька Наталія Іванівна;

 Карасьова Ніна Станіславівна;

 Куріна Раїса Петрівна;

 Оксаніченко Юрій Тарасович

 ВОГ "КРАЇНА"

№09

01.09.2017

№2361-2365

 Вчителя та працівникі освіти  Нікульніков Олександр Сергійович, м. Кривий Ріг 27.09.2017

№2357-2360

 Дмитрук Олена Володимирівна;

 Кравчук Лідія Калениківна;

 Костецька Єфросинія Антонівна;

 Лінчук Галина Кузьмівна

 Голова Андрушівської районної організації ветеранів 28.09.2017

№2351-2356

 Вчителя та працівникі освіти  Каравай Артем 28.09.2017

№2337-2350

 Вчителя та працівникі освіти  Пуляєва Валентина Миколаївна, смт. Велика Лепетиха Херсонська обл. 25.09.2017

№2331-2336

 Вчителя та працівникі освіти  Відділ освіти Павлоградської міської ради 22.09.2017

№2325-2330

 Вчителя та працівникі освіти

 Гальчинська сільська рада 22.09.2017

№2322-2324

 Вчителя та працівникі освіти

 Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини 22.09.2017

№2269-2321

 Загребельна Валентина Іванівна;

 Клюфінський Василь Миколайович;

 Сілецька Валентина Павлівна;

 Наконечна Марія Яківна;

 Лисюк Станіслава Леонідівна;

 Животовська Ріта Андріївна;

 Сабадаш Лариса Всеволодівна;

 Ткачук Роза Демидівна;

 Півень Марія Віталіївна;

 Аремчук Лідія Іванівна;

 Бабич Віра Миколаївна;

 Тимченко Надія Миколаївна;

 Кумечко Василь Олександрович;

 Петрук Надія Адамівна;

 Лічутіна Галина Григорівна;

 Кирилюк Галина Володимирівна;

 Кондратюк Віра Іванівна;

 Лоханський Йосип Володимирович;

 Винничук Ніла Олександрівна;

 Петренко Наталія Яківна;

 Герасимчук Марія Олександрівна;

 Смолінська Ганна Яківна;

 Мисник Поліна Олександрівна;

 Шинкарук Лариса Федорівна;

 Ящук Галина Сергіївна;

 Коренчук Михайло Антонович;

 Нагребельна Юлія Василівна;

 Богачова Ніла Олексіївна;

 Бачинський Валерій Станіславович;

 Веремієнко Тамара Іванівна;

 Стельмах Наталія Раймундівна;

 Перчук Галина Іванівна;

 Перчук Зіновій Федорович;

 Турська Валентина Володимирівна;

 Турська Юлія Володимирівна;

 Вербицький Юрій Степанович;

 Дюсенбаєва Леоніда Биканівна;

 Безсмертна Анастасія Єфремівна;

 Бодашко Валентина Михайлівна;

 Максимчук Антоніна Панасівна;

 Гуменюк Надія Федорівна;

 Копаниця Ганна Павлівна;

 Кривоногова Антоніна Сільвестрівна;

 Попроцька Тетяна Григорівна;

 Міщанчук Марія Олексіївна;

 Паламарчук Антоніна Петрівна;

 Скворцова Броніслава Капітонівна;

 Койда Олена Карпівна;

 Саюк Марія Йосипівна;

 Саюк Іван Тихонович;

 Душацька Лідія Павлівна;

 Ліньова Тетяна Іванівна;

 Сіра Світлана Леонідівна

 Андрушівська районна організація ветеранів 22.09.2017

№2268

 Працівник освіти  Первинна профспілкова організація ПАТ "Укртатнафта" 25.09.2017

№2267

 Вчитель  ВО "ТОНКЕН" 25.09.2017

№2264-2266

 Вчителя та працівникі освіти  Вейс Ігор Антонович, м. Харків 20.09.2017

№2262-2263

 Вчителя   Молочанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Токмацької районної ради 20.09.2017

№2261

 Вчителя та працівникі освіти  Савостікова Валентина Миколаївна, смт. Петрове Кіровоградська обл. 20.09.2017

№2260

 Пастовенська Олена Леонідівна  Андрушівська районна організація ветеранів 22.09.2017

№2257-2259

 Вчителя та працівникі освіти  ВО "ТОНКЕН" 19.09.2017

№2253-2256

 Вчителя та працівникі освіти  Князєва Марія Геннадіївна, м. Бахмут Донецька обл. 19.09.2017

№2252

 Александрова Вікторія Євгенівна  Одеська загальноосвітня школа №105 19.09.2017

№2249-2251

 Вчителя та працівникі освіти  Князєва Марія Геннадіївна, м. Бахмут Донецька обл. 19.09.2017

№2244-2248

 Вчителя та працівникі освіти  Новоодеська районна організація профспілки працівників освіти 14.09.2017

№2241-2243

 Вчителя та працівникі освіти  Білоцерківський міжшкільний навчально-виробничний комбінат Білоцерківської міської ради Київської області 13.09.2017

№2240

 Вчитель

 Жовтило Алла Василівна, м. Мала Виска Кіровоградська обл. 16.09.2017

№2238-2239

 Вчителя та працівникі освіти

 Білоцерківський міжшкільний навчально-виробничний комбінат Білоцерківської міської ради Київської області 13.09.2017

№2235-2237

 Працівникі освіти

 Монастирищенська районна державна адміністрація Черкаської області 13.09.2017

№2230-2234

 Пелешенко Тамара Олександрівна, вчитель початкових класів;

 Липко Любов Миколаївна, вчитель української мови та літератури;

 Гарна Ганна Василівна, вчитель математики;

 Пасько Юлія Валентинівна, вчитель образотворчого мистецтва;

 Чумак Володимир Іванович, директор Байрацької ЗОШ І-ІІ ст

 Великобагачанська селищна рада 13.09.2017

№2225-2229

 Вчителя та працівникі освіти

 ТОВ "ВП"Інвестспецкомплекс" 12.09.2017

№2223-2224

 Вчителя та працівникі освіти

 ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького" 08.09.2017

№2220-2222

 Вчителя

 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 07.09.2017

№2200-2219

 Вчителя та працівникі освіти

 Черкаський обласний комітет профспілки працівників освіти і науки України 07.09.2017

№2199

 Вчитель

 ВО "ТОНКЕН" 05.09.2017

№2198

 Вчитель

 ЗОШ І-ІІІ ступеня №10 м. Ковеля Волинська обл 30.08.2017

№2193-2197

 Вчителя

 Орловський Марк Семенович 31.08.2017

№2192

 Хвостенко Анатолій Зіновєєвич, ветеран-педагог

 випускники Андрушівської гімназії 29.08.2017 

№2189-2191

 Вчителя

 Волохов Олег Олексійович, м. Кривий Ріг 28.08.2017

№2187

№2188

 Сирбу Зоя Федорівна;

 Кондратюк Ніна Петрівна

 ВО "ТОНКЕН" 28.08.2017 

№2184-2186

 Вчителя

 Кушнір В.М. інститут реабілітації 23.08.2017

№2181-2183

 Вчителя

 Вербицька Тетяна Евгеніївна, м. Малин Житомирська обл. 19.08.2017

№2171-2180

 Вчителя

 Корсун Олена Леонідівна, м. Волноваха Донецька обл 18.08.2017

№2166-2170

 Вчителя

 ЧРОП працівників освіти і науки України 11.08.2017

№2162-2165

 Вчителя 

 Ленивий Володимир Миколайович, м. Харьків  10.08.2017 
№2161

 Андрій Анатолійович Кисельов

 ДП Українській Дім та М.С.Орловського

8-н 05.08.2017

№2160

 Євген Миколайович Присяжнюк

 ДП Українській Дім та М.С.Орловського

8-н 05.08.2017

№2159

 Яйко Наталія Іванівна

 ДП Українській Дім

8-н 05.08.2017

 №2158

 Толмачов Михайло

 ДП Українській Дім

 8-н 05.08.2017

№2157  Вчитель  Береза Віктор Юрійович  10.08.2017
№2156  Вчитель  Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 31.07.2017
№2154-2155  Вчителя  ЧРОП працівників освіти і науки України 11.08.2017
 №2151-2153  Вчителя   Горбань Сергій Григорович, смт. Велика Багачка Полтавська обл. 27.07.2017 
№2150  Вчитель  ВО "ТОНКЕН" 25.07.2017
№1746 Мітяй Олена Віталіївна  ВГО "Звитяга"

№8

2016

№1563;

№1564;

№1565;

№1566;

№1567;

№1568;

№1569;

№1570;

№1571

 Сидоренко Ірина Володимирівна;

 Ярош Вікторія Олександрівна;

 Хіценко Лариса Євгенівна;

 Горай Анжеліна Анатоліївна;

 Давидова Юлія Сергіївна;

  Нагорнюк Ірина Григорівна;

  Гаврилюк Ж.М.;

 Коваленко;

 Кулеша І.А.

 ДП "Український Дім", батьки та учні міста Києва

№4В

28.04.2016

№1562 Даніленко Алла Степанівна ДП "Український дім"

№4В

28.04.2016

№1559;

№1560;

№1561

  Склярова Лариса Олександрівна;

 Грушко Світлана Петрівна;

 Берендєєв Сергій Олександрович

 ДП "Український Дім", батьки та учні міста Києва

№4В

28.04.2016

№1550 Вельможко Василь Іванович Одеська школа № 105

28

01.03.2016

1340 Міронюк Інна Валеріївна ВГО "Країна"

9

01.09.2016

№889  Лисий Ігор Романович  ВГО "Країна"

№8

23.09.2016

№788 Бошицький Юрій Ладиславович  ВГО "Країна"

№6-13

04.10.2013

№532  Кобзар Світлана Євгеніївна  Рада ВГО "КРАЇНА"

№6/13

04.10.2013

№146 Карпо Дикий  Відділ освіти

№311

15.08.2016

№47 Яшан Оксана Олексіївна,кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та права Черкаського державного технологічного університету.  Департамент освіти Черкаської ОДА

№14-к/ос

04.03.2020 

№29 Іванчеко Сергій Валерійович Управління освіти і науки ЧОДА

№52-к

13.05.2019

 


 

 

 




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua