Відзнака "За сумлінну працю"
Відзнака

Артикул: ВТО_330

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Працівникам та службовцям за плідну та самовіддану працю

 

Девіз відзнаки: "Працею здобута слава"

 

Дата заснування: 25 листопада 2016 р.



     






 

РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою "За сумлінну працю"


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019-2020 роки

 

  № нагороди    

  Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№1963-1965

 офіцери МВС

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

17.09.2020

№1962

 Заржицька Оксана Валентинівна, архітектор, директор будівельної компанії

 ВГО "КРАЇНА"

16.09.2020

№1961

 Мичка Іван В’ячеславович – кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету фізичного виховання ЖДУ ім. Івана Франка

 Спілка ветеранів спорту Житомирщини.

16.09.2020

№1959-1960

Ветерани ДСНС

СФ ВГО СМПУ «Сумське морське зібрання»

№51

15.09.2020 

№1950-1958

 службовці

 Нестерович Маргарита Василівна, м. Білицьке 14.09.2020

№1949

 службовці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 11.09.2020

№1946-1948

 співробітники ДСНС

 Дворічанська районна організація ветеранів України 11.09.2020

№1945

 Кучеренко Наталя Миколаївна

  МГО "Козацька Громада" 11.09.2020

№1943-1944

 офіцери ДСНС

 начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Щербей М.В. 11.09.2020

№1942

 Нечаєв Артем Іванович, монтажник ПП «КВК «Прометей»

 Директор ПП «КВК «Прометей» Савчука І.О. 10.09.2020

№1940

 службовець

 Нагородний комітет України 08.09.2020

№1934-1939

 службовці

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранівта військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця» 08.09.2020

№1924-1933

 службовці

 Заставнівська РДА 28.08.2020

№1921-1923

 службовці

 ДП "Передпускова дирекція шахти 28.08.2020

№1920

 Римар Сергій Петрович

 БО "Відкрите серце" 25.08.2020

№1890-1919

 службовці

 Голова Рівненської районной ради Сальчук М.Г. 25.08.2020

№1843-1889

 службовці

 Заставнівська районна державна адміністрація 19.08.2020

№1830-1842

 службовці

 ГО "Українське капеланство" 18.08.2020

№1824-1829

 Ткачук Сергій Володимирович;
 Залізний Ярослав Валерійович;
 Наговорний Іван Петрович;
 Залізний Олександр Михайлович;
 Григорєв Валерій Броніславович

 БО "Відкрите серце" 17.08.2020

№1819-1823

 службовці

 ГО "Чорнобильці Буковини" в Старожинецькому районі 12.08.2020

№1816-1818

 працівники ТОВ

 Директор ТОВ "МЗАТГ"ЮТАС" 11.08.2020

№1815

 Бондаренко Петро Іванович, провідний лікар ветеренарної медицини

 ГО "Народна рада Ічнянщини" 10.08.2020

№1790-1814

 службовці

 Виконавчий комітет Мереф'янської міської ради 07.08.2020

№1788-1789

 службовці

 Чернівецька обласна профспілкова організація працівників АПК 05.08.2020

№1787

 службовець

 Штонда Роман Михайлович, підполковник 27.07.2020

№1784-1786

 службовці

 Звенигородська районна рада 24.07.2020

№1783

 службовець

 ТОВ ЕПОС 16.07.2020

№1779-1782

 офіцери

 Хмельницька ветеранська Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 15.07.2020

№1777-1778

  Савко І.М., виконавчий директор виробничо-торговельного підприємства «ФІРМА СТАРТ»;

 Лах Г.С., начальник виробничо-диспетчерської служби виробничо-торговельного підприємства «ФІРМА СТАРТ»

 ГС "Українська Народна Сила" 02.09.2020

 №1760-1776

 Жембровська Валентина Михайлівна, методист вищої категорії
навчально-методичного відділу ІДГУ;

 Омельченко Ганна Михайлівна, начальник відділу кадрів ІДГУ;

 Щетиніна Світлана Володимирівна, завідувачка бібліотеки ІДГУ;

 Гармаш Ольга Володимирівна, голова профспілки ІДГУ;

 Градинар Ганна Іванівна, викладач кафедри української і всесвітньої
історії та культури, завідувач редакційно- видавничого відділу ІДГУ;

 Свищ Наталя Михайлівна, вчений секретар, викладач кафедри загальної та практичної психології ІДГУ;

 Степаненко Світлана Вікторівна, методист ІІ категорії навчально-
методичного відділу ІДГУ;

 Садова Світлана Олегівна, викладач кафедри української і всесвітньої
історії та культури ІДГУ;

 Швець Ірина Петрівна, адміністратор з обслуговування адміністративною системою ІДГУ;

 Максименко Ольга Олександрівна, головний бухгалтер ІДГУ;

 Дудник Наталя Анатоліївна, ветеран ІДГУ;

 Паровик Леонід Йосипович, ветеран ІДГУ;

 Сагала Наталя Василівна, ветеран ІДГУ;

 Демідова Вікторія Леонідівні, ветеран ІДГУ;

 Веселова Алла Юхимівна, ветеран ІДГУ;

 Масленникова Наталя Анатоліївна, ветеран ІДГУ;

 Трунова Валентина Андріївна, кандидат педагогічних наук, професор, ветеран ІДГУ

 Ізмаїльський державний гуманітарний університет 14.07.2020

№1759

 службовець

 Голова Рівненської районной ради Сальчук М.Г. 06.07.2020

№1578

 Степанюк Іван

  ВГО "Українська Служба Порятунку"

№02-04/20-10

№1755;

№1756;

№1757

 Бабіч Маргарита;

 Бутилін Тимофій;

 Фролов Василь

 ВГО "Українська Служба Порятунку"

№02-04/20-04

№1754

 Янголь Віктор

 ВГО "Українська Служба Порятунку"

№02-04/20-10

№1753

 Бутиліна Ірина

  ВГО "Українська Служба Порятунку"

№02-04/20-4

№1752

 Черевань Олег

 ВГО "Українська Служба Порятунку"

№02-04/20-10

№1732-1751

 службовці

 Кириленко Роман Олександрович, м. Одеса 30.06.2020

№1727-1731

 службовці

Голова ГС "Українська Народна Сила" Кунда Б.В. 30.06.2020

№1726

Німак Ульяна Ярославлівна

Голова ГС "Українська Народна Сила" Кунда Б.В. 30.06.2020 

№1716-1725

 службовці

 ТОВ "МЗАТГ "ЮТАС" 26.06.2020

№1714-1715

 Савчук Микола Романович;

 Горчинський Валерій Миколайович

 Підрозділ військових капеланів 25.06.2020

№1712-1713

 службовці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 25.06.2020

№1710-1711

 службовці

 ГО Ветеранів АТО "Повітряний патруль" 17.06.2020

№1708-1709

 службовці

 Шаргородський Андрій Вадимович 17.06.2020

№1707

 службовець

 Гаврилюк Юрій Вікторович, м. Погребище Вінницька обл. 17.06.2020

№1697-1706

 службовці

 Голова Рівненської районної ради Сальчук М.Г. 16.06.2020

№1685-1696

 службовці

 Голова Рівненської районної ради Сальчук М.Г. 16.06.2020

№1683-1684

 службовці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 10.06.2020

№1682

 службовець

 Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 04.06.2020

№1681

 службовець

 Мідзяновський Андрій Анатолійович 18.05.2020

№1679-1680

 службовці

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України 27.05.2020

№1678

 службовець

 Іващенко Олексій Юрійович, м. Вінниця 13.05.2020

№1676-1677

 службовці

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України 27.05.2020

№1675

 службовець

 Іващенко Олексій Юрійович, м. Вінниця 05.05.2020

№1667-1674

 Сухар Олександр Петрович, ветеран праці - №1667;

 Задорожна Віра Дмитрівна, ветеран праці - №1668;

 Гуцол Людмила Миколаївна, ветеран праці - №1669;

 Хмеляр Світлана Олександрівна, ветеран праці - №1670;

 Магуран Віктор Миколайович, ветеран праці - №1671;

 Онуфрійчук Микола Васильович, ветеран праці - №1672;

 Штурхецький Олександр Федорович, ветеран праці - №1673;

 Франчук Микола Петрович, ветеран праці - №1674

 ГО "Крижопільська районна організація ветеранів" 08.05.2020

№1666

 Лаврик Михайло Васильович, пенсіонер

 ГО "Крижопільська районна організація ветеранів" 08.05.2020

№1665

 Бойко Тарас Григорович, начальник Полтавського комунального автотранспортного підприємства 1628

 Колектив Полтавського комунального автотранспортного підприємства 1628 08.04.2020

№1664

 службовець

 Шаргородський Андрій Вадимович 07.04.2020

№1659-1663

 Працівники ДСНС

Вінницький обласний осередок громадської організації "Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту" 18.03.2020

№ 1658

 Іванова Людмила Іванівна

 ВО"КРАЇНА" №3-с 11.03.20

№1655;

№1656;

№1657

Алєксєєва Анастасія Андріївна, співачка, артистка, журналіст;

Білинець Юрій Васильович (Yegor Gray/Єгор Грей), співак, композитор;

Вобяченко Юлія Євгеніївна, художниця

 ГС "Українська народна сила"

06.03.2020

№1653-1654

 службовець

 Агрономічна сільська рада

03.03.2020

№1641-1652

Службовці

Чуменко Наталя Костянтинівна,

Ніколова Оксана Миколаївна,

Пігнастая Карина Анатоліївна. 

Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

03.03.2020

№1640-1633

Службовці

Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

03.03.2020

№1632

Директор Одеського художнього коледжа ім. М.Б. Грекова Косьміна Ольга Георгівна.

Одеський осередок громадської організації 

«Національна спілка художників України»

№3

03.03.2020

№1631

 службовець

 ГС "Українська народна сила"

28.02.2020

№1628

 службовець

 ГС "Українська народна сила"

27.02.2020

№1627

 Попруга Тетяна Олександрівна

 Начальник Кобеляцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області

27.02.2020

№1607-1626

 службовці

 Мангушська селищна рада

27.02.2020

№1603-1606

 співробітники

 ГУНП в Полтавський області

26.02.2020

№1601-1602

 економісти 4993 військового представництва МОУ, працівники ЗСУ:

 Дерко Ольга Сергіївна;

 Тодорова Катерина Василівна

 Начальник 4993 військового представництва МОУ

26.02.2020

№1600

 службовець

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

27.05.2020

№1595-1599

 службовці

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

25.02.2020

№1593-1594

 службовці

 ГС "Українська народна сила"

21.02.2020

№1578-1592

 службовці

 Виконавчий комітет Звенигородської міської ради Черкаської області

20.02.2020

№1577

 службовець

 ГС "Українська народна сила"

13.02.2020

№1557-1576

 службовці

 ГО "Ветеранська організація Сторожниецької ОТГ"

11.02.2020

№1552-1556

 службовці

 ГС "Українська народна сила"

11.02.2020

№1551

 службовець

 ГО "Ветеранів АТО "Повітряний патруль"

04.02.2020

№1550

 Сухар Олександр Петрович, ветеран праці

 ГО "Крижопільська районна організація ветеранів"

04.05.2020

№1549

 службовець

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

27.01.2020

№1548

 службовець

 Микуляк Гнат

23.01.2020

№1547

 службовець

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

17.01.2020

№1544-1546

 службовці

 ГС "Українська народна сила"

09.01.2020

№1543

 службовець

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

10.01.2020

№1542

 службовець

 Командир Військової частини А0563

21.12.2019

№1541

 службовець

 ГС "Українська народна сила"

11.02.2020

№1539-1540

 Водолежський Юрій Володимирович;

 Ситник Віталій Григорович

 Начальник відділу з питань цивільного захисту

19.12.2019

№1537-1538

Василюк Петро Андрійович, Заслужений тренер України

Слончинський В'ячеслав Фаустович, Заслужений вчитель України

 ГС "Українська народна сила"

18.12.2019

№1536

 Нагорний Євген Васильович

 ХВ УС МПА

17.12.2019

№1535

 Костова Дора Іванівна, головний редактор газети «Роден край», член Національної Спілки журналістів України, Заслужений журналіст України, голова Одеського болгарського культурно-просвітницького Клубу «Огнище»

 Рада представників національно-культурних товариств Одещини

21.12.2019

№1530-1534

 службовці

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК  Валуєв Г.М.

17.12.2019

№1525-1529

 співробітники

Олександрійський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області

10.12.2019

№1516-1524

 службовці

 ГС "Українська Народна Сила"

16.12.2019

№1515

 службовець

 ГО «Укрїнське об’єднання учасників бойових дій і волонтерів Старобільського р-ну»

16.12.2019

№1514

 Примаченко Микола Григорович

 Микулицька Сільська Рада та Рада ветеранів Бородянського району Київської області

№9с

16.09.2019

№1513-1511

 співробітники

 Кобеляцький відділ поліції ГУНП в Полтавський області

12.12.2019

№1510

 службовець

 ГО "РУХ МИРУ"

05.12.2019

№1506-1509

 службовці

 Бузько Юрій Іванович

05.12.2019

№1505

 службовець

 Петриківська ОТГ

03.12.2019

№1504

 службовець

 Бузько Юрій Іванович

05.12.2019

№1500-1503

службовець

 Рівненська обласна організація Профспілки працівників охорони здоров’я України

02.12.2019

№1498-1499

 Шурховецька Надія Юріївна, викладач фаху фортепіано Котелевської дитячої музичної школи;

 Чугуй Олена Миколаївна, викладач фаху хореографії Котелевської дитячої музичної школи

 Котелевська районна організація профспілки працівників культури України

20.11.2019

№1496-1497

 співробітники

 Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

18.11.2019

№1495

Глушак Юрій Васильович, концертмейстер КЗК «Павлоградська районна школа естетичного виховання», Межиріцької сільської ради, с. Межиріч, Дніпропетровська обл.

 ГО "Проскурів - Фест"

№3

02.03.2020

№1494

 службовці

 Колекція

 18.11.2019

№1493

 Моніч Микола Вікторович

 ХВ УС МПА

18.11.2019

№1492

 Фучило Михайло Степанович

 ГНК "Гетьман" ОПЛ

13.11.2019

№1491

Шавардак Олександр Ігорович, концертмейстер Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М. В. Лисенка, м. Рівне.

 ГО "Проскурів - Фест"

№3
02.03.2020

№1483-1490

 службовець

 Кам'янець-подільський "ВГОі "Союз Чорнобиль-Україна"

26.11.2019

№1482

 службовець

 БП "Люди допомогають людям"

12.11.2019

№1481

 ----------------------------------------------

 Колекція

12.11.2019

№1478-1480

 службовці

 Відділ культури і туризму Мангушської РДА

12.11.2019

№1473-1477

 Шевців Михайло Степанович;

 Голод Лілія Мирославівна;

 Флюнт Ганна Кирилівна;

 Миколайчук Ярослава Зіновіївна;

 Кличко Мирослава Зіновіївна

 ГНК "Гетьман" ОПЛ

12.11.2019

№1471-1472

 службовці

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

12.11.2019

№1470

 Бондар Микола Петрович

 Андрушівська районна профспілкова організація працівників АПК

07.11.2019

№1465-1469

 Франчук Оксана Степанівна, заступник директора з навчально-виховної роботи;
 Ковальова Ірина Юріївна, практичний психолог;
 Барбарич Галина Олександрівна, завідувач господарством;
 Гошівська Віра Михайлівна, старший майстер;
 Войтехівська Галина Михайлівна, старший майстер

 Державний навчальний заклад "Ставропігійське вище професійне училище м. Львова"

05.11.2019

№1458-1464

 службовці та громадські активісти Львіщини

 ЛОГО "Українська молодь - Христові"

№11

01.11.2019

№1457

 службовець

 ССВК "Діброва"

29.10.2019

№1456

 Народний артист України, режисер, актор Стригун Федір Миколайович

Голова ГС "Українська народна сила"  Кунда Б.В.

25.10.2019

№1454-1455

 Головний лікар Холодновідківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Цісінський Богдан Львович

Головний лікар Щирецької міської лікарні Самойленко Микола Петрович

Голова ГС "Українська народна сила"  Кунда Б.В.

25.10.2019

№1452-1453

 службовці

 Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради

24.10.2019

№1451

 Охріменко Ярослав Віталійович

 ТОВ "Преміум Сервіс", Кубай С.Ю.

 25.10.2019

№1450

 Бунчук Олександр Анатолійович

 ТОВ "Преміум Сервіс", Кубай С.Ю.

25.10.2019

№1449

 Войтюк Віталій Анатолійович

 ТОВ "Преміум Сервіс", Кубай С.Ю.

25.10.2019

№1448

 Хряпа Григорій Миколайович

 ТОВ "Престижтехсервіс", Кліменко В.В.

25.10.2019

№1447

 Лошак Іван Васильович

 ТОВ "Преміум Сервіс", Кубай С.Ю.

25.10.2019

№1446

 службовець

 Колос Віктор Павлович, смт. Котельва Полтавська область

23.10.2019

№1445

 Петріченко Віктор Павлович – волонтер, худ.керівник хору ветеранів

 Голова Котелевської РДА Колос В.П.

14.10.2019

№1444

 Ісаєнко Петр Петрович

 Андрушівська районна профспілкова організація працівників АПК

16.10.2019

№1443

 службовець

 ВГО «Українська асоціація лікарів-психологів»

09.10.2019

№1440-1442

 службовці

 Львівська обласна організація профспілки працівників АПК

08.10.2019

№1439

 Дев'ятирікова Зоя Іванівна

 ГО "Спілка допомоги учасникам АТО "Захист"

11.10.2019

№1436-1438

 службовці

 Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

04.10.2019

№1434-1435

 службовці

 Національна медична палата

02.10.2019

№1433

 службовець

 Новоодеська районна організація профспілки працівників освіти

27.09.2019

№1428-1432

 службовці

 Аніконов Володимир Миколайович, м. Харків

26.09.2019

№1427

 Кулик Інна Петрівна

 Андрушівська районна організація ветеранів України

20.09.2019

№1426

 Боровець Галина Мирославівна

 Підрозділ Військових Капеланів

18.09.2019

№1421-1425

 службовці

 Дніпропетровська обласна рада ветеранів

16.09.2019

№1420

 службовець

 Орловський Марк Семенович

18.09.2019

№1411-1419

 Руссавський Андрій Анатолійович директор АТП ТОВ «Автотранссервіс»;

 Бузяков Ігор Вілдянович, заступник директора АТП ТОВ «Автотранссервіс»;

 Мешков Петро Вікторович, заступник директора АТП ТОВ «Автотранссервіс»;

 Собор Геннадій Сергійович, заступник директора АТП ТОВ «Автотранссервіс»;

 Озерянський Сергій Федорович, заступник директора АТП ТОВ «Автотранссервіс»;

 Шпортько Тетяна Юріївна, головний диспетчер АТП ТОВ «Автотранссервіс»;

 Ігнатенко Дмитро Степанович, інженер з Безпеки руху АТП ТОВ «Автотранссервіс»;

 Золотирьов Ярослав Георгійович, завідувач гаражу АТП ТОВ «Автотранссервіс»;

 Войтович Дмитро Юрійович, завідувач гаражу АТП ТОВ «Автотранссервіс»

 Дніпропетровський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації
«Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»

16.09.2019

№1409-1410

 службовець

 Декан факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» проф. Кіпенський А.В.

16.09.2019

№1408

 службовець

 Орловський Марк Семенович

16.09.2019

№1407-1405

Колендзян Ольга Степанівна – вчитель української мови та літератури;

Столяр Тетяна Георгіївна – заступник начальника ліцею з науково-методичної роботи, учитель біології;

Телендій Олена Анатоліївна – вчитель математики

 Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

13.09.2019

№1404

 службовець

 Оперативно–бойова прикордонна комендатура «Курахівка»

13.09.2019

№1401-1403

 службовці

 Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська асоціація ветеранів війні та служби цивільного захисту"

13.09.2019

№1396-1400

 Євсєєв Сергій Євгенійович – кандидат історичних наук, доцент кафедри
економічної теорії Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА);

 Петриківа Ольга Станіславівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА);

 Лозовий Анатолій Вікторович – кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри економічної теорії Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА);

 Садовниченко Олександр Вадимович – заступник декана факультету економіки і менеджменту, доцент кафедри менеджменту та публічного адміністрування Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА);

 Плахотніков Кирило Валерійович – доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій, голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА)

 Вчена Рада факультету економіки і менеджменту ХНУБА

№10

01.10.2019

№1391-1395

 службовці

 ГС "Українська народна сила"

 06.09.2019

№1390

 службовець

 Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська асоціація ветеранів війні та служби цивільного захисту"

13.09.2019

№1389

Бевз Михайло Григорович, рятувальник

Начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області

27.12.2019

№1388

 Маблук Василь Трохимович, професор, доктор сільськогосподарських наук

 Профком Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків

12.09.2019

№1385-1387

 службовець

 Старобільська міська рада Луганської області

12.09.2019

№1384

 службовець

 Загура Олег Васильович, м. Чернівці

 11.09.2019

№1382-1383

 службовці

 Федорчук Олександр Анатолійович, смт. Гоща Рівненська обл.

11.09.2019 

№1381

 Могильний Валентин Григорович

 ГО "КСОЇ" м. Житомир

10.09.2019

№1380

 службовець

 Рівненська обласна організація Профспілки працівників охорони здоров’я України

02.12.2019

№1379

 службовець

 Львівське міське товариство "Тернопільщина"

29.11.2019

 №1378

 службовець

 ГС "Українська народна сила"

27.11.2019

№1377

Буряс Юрій Васильович

Голова громадської спілки "Українська народна сила" Богдан Кунда

№11

05.11.2019 

№1376

 службовець

 ГС "Українська народна сила"

27.11.2019

№1374-1375

 співробітники

 Управління соціального захисту населення Подільської районної у м.Полтаві ради

28.11.2019

№1371-1373

 громадськи активісти

 Шабаль Ярослав Миколайович, м. Суми

28.11.2019

№1370

 громадський активіст Надія Володимирівна Прочай

 ГО "Народна рада Ічнянщини"

21.08.2019

№1368-1369

 службовці

 Гвяздовський Ігор

20.08.2019

№1362-1367

 службовці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

19.08.2019

№1355-1361

 службовці

 Голова ГС "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.

19.08.2019

№1352-1354

 працівники ТОВ «ФАСАД ПРОФІ-БУД»

 ТОВ «ФАСАД ПРОФІ-БУД»

16.08.2019

№1348-1351

 службовці

 Жуков Анатолій Степанович

12.08.2019

№1346-1347

 службовці

 Благодійна організація «Благодійний фонд сприяння органам поліції Хмельниччини»

08.08.2019

№1338-1345

 службовці

 ГО "РУХ МИРУ"

02.08.2019

№1333-1337

 службовці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

02.08.2019

№1331-1332

 службовці

 ГО "Інваліди Чорнобиля"

01.08.2019

№1330

 Котляров Дмитро Михайлович

 ТОВ "Юнібуд"

01.08.2019

№1329

 ТОВ «Житлово-експлуатаційна організація «Город на озере» Москаленко Юрія Володимировича

 Петриківська ОТГ

31.07.2019

№1327-1328

 службовці

 Гребінківська міська об'єднанна громада

31.07.2019

№1325-1326

 службовець

 Неруш В.М.

31.07.2019

№1324

 Калугіна Валентина Вікторівна, рентгенлаборант

 КНП "Міська клінічна лікарня №8" ХМР

29.07.2019

№1323

 Кубрак Ніна Василівна

 Мушинський Віталій Володимирович

26.07.2019

№1321

 Цикал Валентина Іванівна

 Дзекунов Андрій Олександрович

25.07.2019

№1317-1320

 службовці

 ГО "Інваліди Чорнобиля"

19.07.2019

№1307-1316

 

 службовці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

19.07.2019

№1306

----------------------------------------------------

 Колекція

23.07.2019

№1305-1302

Железняк Сергій Васильович, композитор, поет, викладач Уманського музичного училища;

Лопушан Володимир Пилипович, викладач УДПУ, краєзнавець;

Крикунов Ігор Володимирович, завідувач кафедри захисту рослин УНУС, кандидат с/г наук, доцент кафедри 

 Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість"

11.07.2019

№1301

 Дергай Ольга Йосипівна

 Андрушівська районна організація ветеранів України

10.07.2019

№1229-1300

 службовці

 Академія футболу ФК "Кобра"

13.06.2019

№1228

 Симонов Василь Михайлович

 Президент СФК "Кобра" С.І. Ващенко

28.06.2019

№1201-1227  службовці  Академія футболу ФК "Кобра" 13.06.2019
№1200  Квак Олена Володимирівна, керуюча справами  Виконавчий комітет Петриківської селищної ради 03.07.2019

№1199

 Типографія "ОРІОН-V"

 ВГО "КРАЇНА"

№6

03.06.2019

№1198,1197

Чепка Ольга Володимирівна - кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Крамська Зоя Михайлівна - викладач вищої категорії, викладач-методист.

ГО Об'єднання "Рада патріотів"

№12

03.06.2019 

№1195-1196

 службовці

 Об'єднання "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закрн і справедливість" 06.06.2019

№1190-1194

 службовці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 29.05.2019

№1189

 Тивілік Георгій Мірчович, працівник Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Чернівецькій області

 Гірчак Михайло Романович 23.05.2019

№1188

 службовець

 ВГО "Журналісти проти корупції" 22.05.2019

№1178-1187

 ------------------------------------------

 Колекція 21.05.2019

№1177

 службовець

 Магеррамов Валерій Фаікович 21.05.2019

№1176

 службовець

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України 20.05.2019

№1175

 Онищук Віталій Артемович

 Акіменко Максим Олексійович 17.05.2019

№1172-1174

 службовці

 ГО "РУХ МИРУ" 21.05.2019

№1170-1171

 службовці

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України 20.05.2019

№1169

 службовець

 ГО "РУХ МИРУ" 20.05.2019

№1166-1168

  службовці

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України 20.05.2019

№1161-1165

 службовці

 ГО "Українське капеланство" 24.06.2020

№1160

 Кузьо Андрій Миронович

 ГО "Українське капеланство" 24.06.2020

 №1159

 службовець

 ГО "Українське капеланство" 26.04.2019

№1154-1158

 службовці

 ГС "Українська народна сила"  26.04.2019

№1152-1153

 Матета Віталій Володимирович, начальник відділу організаційно-кадрової роботи та діловодства;

 Кошляченко Леся Миколаївна, спеціаліст І категорії відділу соціального захисту та охорони здоров'я

 Виконавчий комітет Петриківської селищної Ради 25.04.2019

№1147-1151

 службовці

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 24.04.2019

№1146

 службовець

 

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України 20.05.2019

№1144;

№1145

 Очколяс Артем Олегович, майор;

 Молдован Наталя Антонівна
 Начальник Квартирно-експлутаціонного відділу м. Чернівці полковник Гураленко А.М. 23.04.2019

№1441-1443

 службовці

 Гвяздовський Ігор Леонідович 17.04.2019

№1132-1140

 службовці

 ГО "РУХ МИРУ" 12.04.2019

№1131

 головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів Першотравневого районного військового комісаріату працівник ЗСУ Ромащенко Юлія
Євгеніївна

 Військовий комісар Першотравневого районного військового комісаріату підполковник Скляров А.Д. 12.04.2019

№1129-1130

 Омелич Людмила Василівна, секретарь Петриківської селищної ради Петриківського району Дніпропетровської;

 Чернуський Володимир Олександрович, староста с. Хутірське

 

 Петриківська ОТГ 10.05.2019

№1128

 службовці

 Голова Андрушівської районної організації ветеранів Дергай А.Б. 06.05.2019

№1127

Шеремет Лариса - завідувач лабораторного комплексу

 

ГО "Союз української християнської інтелігенції" 09.04.2019

№1126

 службовець

 Крук М.М. 09.04.2019

№1125

 службовець

 Запорізька обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України 05.04.2019

№1124

 головний спеціаліст відділення комплектування Першотравневого РВК, працівник ЗСУ Алімова Ірина Петрівна

 Військовий комісар Першотравневого РВК підполковник Скляров А.Д. 20.03.2019

№1123

 співробітники

 ГО "Громадська рада з розвитку с. Підмихайля" 18.03.2019

№1121-1122

 службовці

 Теутуляк Михайло Лазарович м. Чернівці 29.03.2019

№1120

 провідний спеціаліст (правознавство) Першотравневого районного військового комісаріату працівник ЗСУ Брагунцова Світлана Валеріївна

 Військовий комісар Першотравневого РВК підполковник Скляров А.Д. 10.04.2019

№1119

 Чиж Микола Гнатович

 Голова Андрушівської районної організації ветеранів Дергай А.Б. 11.03.2019

№1111-1118

 співробітники

 Первинна Профспілкова Організація ДП "Передпускова дирекція шахти №10 "Нововолинська" 04.03.2019

№1105-1110

 Тимцуник Віктор Васильович – дільниний офіцер сектору превенції
Кобеляцького ВП
 Галаган Іван Григорович - дільниний офіцер сектору превенції
Кобеляцького ВП
 Вовк Михайло Ігоревич – старший слідчий слідчого відділення
Кобеляцького ВП
 Богун Михайло Володимирович - слідчий слідчого відділення
Кобеляцького ВП
 Чернявський Владислав Юрійович - слідчий слідчого відділення
Кобеляцького ВП
 Шевела Станіслав Олексійович – інспектор сектору реагування
патрульної поліції Кобеляцького ВП

 Кобеляцький відділ поліції ГУНП в Полтавський області 27.03.2019

№1098-1104

 співробітники

 Первинна Профспілкова Організація ДП "Передпускова дирекція шахти №10 "Нововолинська" 04.03.2019

№1096-1097

 працівники

 Паланго Демид Петрович, смт. Троїцьке Луганська область 04.03.2019

№1081-1095

 співробітники

 Звенигородська міська рада 04.03.2019

№1080

 Чиж Євненія Савівна

 Голова Андрушівської районної організації ветеранів Дергай А.Б. 26.02.2019

№1079

 працівник

 ГО "Сумське морське зібрання" 01.03.2019

№1078

 Хоменко Ніна Федорівна

 Голова Андрушівської районної організації ветеранів Дергай А.Б. 26.02.2019

№1075-1077

 співробітники

 

 Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області 21.02.2019

№1074

--------------------------------------------

 Колекція 19.02.2019

№1069-1073

 службовці

 

 ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка 12.02.2019

№1068

 Васькова Олена Павлівна, працівник ЗСУ 4993 військового представництва МОУ

 Начальник 4993 ВП МО України 12.02.2019

№1067

 службовець

 

 ГО "Інвалди Чорнобиля" 12.02.2019

№1066

 службовець

 ГС "Українська народна сила" 08.02.2019

№1064-1065

 

 службовці

 

 ГО "РУХ МИРУ"

№02

01.02.2019

№1063

 ------------------------------------------------

 Колекція 05.02.2019

№1062

 співробітник

 Пониквянська сільська рада 31.01.2019

№1061

-------------------------------------------------

 Колекція 05.02.2019

№1060

 службовець

 

 Рудаков М.І. 29.01.2019

№1059

 Галаган Ярослав Володимирович

 ГС "Українська народна сила" 28.01.2019

№1054-1058

 службовці

 Кобеляцький ВП ГУНП в Полтавський області 28.01.2019

№1052-1053

 співробітники ДСНС

 Жуков Анатолій Степанович

24.01.2019

№1051

Куньовський Олег Філіпович

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

№361

24.10.2019

№1049-1050

 співробітники ДСНС

 Жуков Анатолій Степанович

24.01.2019

№1041-1048

 службовці

 Кобеляцький ВП ГУНП в Полтавський області

23.01.2019

№1040

 Ірклієнко Петро Семенович, ветеран праці   

 Голова Андрушівської районої організації ветеранів
Дергай А.Б.

22.01.2019

№1037-1039

 службовці

 Голік Григорій Васильович, м. Чернівці

18.01.2019

№1034-1036

 службовці

 Хмельницька обласна організація ПАП ОВС України

17.01.2019

№1028-1033

 службовці

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

14.01.2019

№1027

 службовець

 ГС "Українська народна сила"

03.01.2019


2018 рік

  № нагороди    

  Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№1026

Мазуренко Євген, завідувач організаційно-методичного відділу госпіталя. 

Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області

26.12.2018

№1025

 службовець

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій і волонтерів Старобільського р-ну"

22.12.2018

№977-1024

 службовці

 ДП УКраїнський Дім

№12

03.12.2018

№975-976

 Петреченко Андрій Володимирович;

 Соколов Лев Миколайович

 БО "Благодійний фонд "Ми різні - ми рівні"

21.12.2018

№972-974

 службовці

 ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№969-971

 співробітники

 Навчально науковий Інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму ДЗ "Луганський національний універсітет імені Тараса Шевченко"

20.12.2018

№968

 службовець

 Глухіх І.Є.

20.12.2018

№963-967

 службовці

 БО "БФ сприяння органам поліції Хмельниччини"

14.12.2018

№962

 співробітник

 Волошенюк Олесь Валерійович

12.12.2018

№961

-----------------------------------------------------------------

 Колекція

12.12.2018

№960

 службовець

 Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експертго-криміналістичного центру МВС України

04.12.2018

№959

 співробітник

 ВРО ВФСТ "Колос"

04.12.2018

№956-958

 співробітники

 Демиденко

29.11.2018

№955

 співробітник

 Національна медична палата України

27.11.2018

№954

 Сергеєва Наталія Юріївна, ст.лаборант кафедри фізичного виховання Житомирського національного агроекологічного університету

 ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини"

26.11.2018

№950-953

 співробітники

 Рівненська районна рада

26.11.2018

№949

 Животовський Віталій Григорович, старший інспектор Ірпінського РП ПрАТ "Київобленерго"

 Голова громадської ради ОСББ м. Ірпінь Шевчук Р.Г.

№11

01.11.2018

№947-948

 Гриценко Валентина Опанасівна, головний спеціаліст;

 Тарасюк Володимир Петрович, головний спеціаліст

 Глухівський об'єднаний військовий комісаріат

21.11.2018

№946

 співробітник

 Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№5 з поглибленим вивчанням іноземних мов Бучанської міської ради Київської області

21.11.2018

№940-945

 Кухта Юрій Степанович;

 Трегуб Віталій Вікторович;

 Кулініч Світлана Миколаївна;

 Крайнева Людмила Вікторівна;

 Нагорна Ірина Борисівна;

 Чигирин Юрій Леонідович

 Лях Олег Васильович

20.11.2018

№939

 Прибитько Валентина Михайлівна, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області

 Начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області Назіна О.І.

16.11.2018

№938

Степаненко Володимир Іванович, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, вчитель фізичної культури КЗ Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот"

 КЗ Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот"

15.11.2018

№935-937

 співробітники

 Самойлов Сергій Іванович, м. Зміїв Харківська обл.

15.11.2018

№929-934

 службовці

 Широкодолинська сільська рада

14.11.2018

№927-928

 службовці

 Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

07.11.2018

№926

 Михайлець Олександр Федорович, уролог

 Куцевій Дмитро

02.11.2018

№925

 службовець

 ПНП України 02.11.2018 

№924

 Лисюк Наталія Леонідівна, головний спеціаліст відділу АПР Андрушівської РДА

 Голова Андрушівської районної організації ветеранів Дергай А.Б.

01.11.2018

№923

 Рябко Василь Прокопович, провідний інженер з охорони природних екосистем Мезинського НПП

 Заступник директора Мезинського НПП Костюк Вадим Вікторович

25.10.2018

№921

 службовець

 Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС

18.10.2018

№907-920

 службовці

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

17.10.2018

№906

 співробітник

 ГО ""РУХ МИРУ"

08.10.2018

№898-905

 співробітники

 ТОВ "ПІВНІЧАВТО"

08.10.2018

№896-897

 Чорній Андрій Михайлович, к.т.н., доцент кафедри радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем ЧДТУ;

 Ключка Костянтин Миколайович, к.т.н., доцент кафедри електротехнічних систем ЧДТУ

 Декан факультету електронних технологій і робототехніки, к.т.н., доцент Гончаров Артем Володимирович

№10

01.10.2018

№871-895

 співробітники

 ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2018

№851-870

 співробітники

 Криворізька міська профспілка працівників охорони здоров'я України

01.10.2018

№850

 Проскуряков Василь Михайлович

 ГО "За майбутнє України"

26.09.2018

№849

 Ємельянова Лідія Василівна

 4993 військове представництво МО України

05.10.2018

№846;

№847;

№848

Яворська Тетяна Євгенівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Житомирського державного університету ім. І. Франка;

Степаненко Василь Сергійович, заслужений тренер України, президент Спортивного клубу "Оазис", президент "Житомирської обласної федерації підводного спорту";

Кухарський Олександр Станіславович, дослідник історії спорту Житомирщини, директор ДЮСШ ДСТ "Колос"

ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини"

02.10.2018

№845

 Симоненко Олександр Ігорович, інспектор відділу контролю об'єктів комунальної власності

 Начальник КП "Муніціпальна варта" Ковальчук М.М., м. Ірпінь

01.10.2018

№844

 службовець

 ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№842-843 

 службовці

 Кириченко Олександр Миколайович, м. Кременчук Полтавська обл.

25.09.2018

№841

 Лістратенко Людмила Володимирівна, обліковець

 Профспілкова організація Сумської протезно-ортопедичної дільниці

25.09.2018

№838-840

 Тарасенко Микола Федосійович, ветеран сільськогосподарської галузі Звенігородського району - №838;

 Шевченко Петро Микитович, керівник СТОВ "Злагода" с. Кобиляки Звенігородського району - №839;

 співробітник

 Звенигородська районна рада

24.09.2018

№836-837

 співробітники

 Котелевський Валерій Федорович, м. Миколаїв

19.09.2018

№820-835

 співробітники

 Володимирецький районний колегіум

19.09.2018

№819

 Юрченков Михайло Іванович, провідний фахівець з ОП Черкаського НДЕКЦ МВС 

 Черкаська первинна профспілка працівників Експертної служби МВС України

19.09.2018

№817-818

 службовець

 ГО "РУХ МИРУ"

14.09.2018

№816

 службовець

 ВОГО "Сумління"

14.09.2018

№811-815

 співробітники

 Домбровська Е.А.

13.09.2018

№807-810

 співробітники

 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення (м.Ужгород)

13.09.2018

№804-806

 службовці

 Лечига Степан Стефанович, м. Ужгород Закарпатська обл.

12.09.2018

№798-803

 співробітники НПУ

 Управління кадрового  забезпечення ГУНП в  Чернівецькій області

06.09.2018

№797

 Мацик Василь Степанович, в.о. головного механіка

 ДП "Передпускова дирекція шахти №10 "Нововолинська"

04.09.2018

№793-796

 співробітники

 ГО "Українське капеланство"

29.08.2018

№792

 Жураковський Іван Олександрович

 ГО "Українське капеланство"

24.06.2020

№784-791

 співробітники

 ГО "Українське капеланство"

29.08.2018

№780-783

 службовці

 Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

29.08.2018

№779

 службовець

  ГО "РУХ МИРУ"

29.08.2018

№778

 службовець

 Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

29.08.2018

№775-777

 службовці

 ГО "РУХ МИРУ"

23.08.2018

№765-774

 співробітники

 Міжрайоний Союз козацтва

23.08.2018

№760-764

 службовці

 ГО "РУХ МИРУ"

27.08.2018

№755-759

 Працівники ПрАТ "СКВЗ":

 Булихова Раїса Іванівна - начальник КВЦ;

 Бондаренко Ольга Леонідівна - начальник НРЦ;

 Фетісов Сергій Васильович - машиніст тепловозу;

 Ульянцева Ольга Леонідівна - електромонтер з обслугування підстанції;

 Тимченко Тетяна Василівна, майстер НРЦ

 Приватне акціонерне товариство "Слов'янський крейдо-вапнянний завод"

10.08.2018

№754

 службовець

 Головченко Андрій Григорович, м. Вінниця

10.08.2018

№753

 Горкун Феліда Іванівна

  Голова Андрушівської організації ветеранів Дергай А.Б.

10.08.2018

№747-752

 службовці

 Звенигородська районна рада Черкаської обл.

02.08.2018

№746

 Говорадло Марія Дмитрівна

  Голова Андрушівської організації ветеранів Дергай А.Б.

01.08.2018

№741-745

 співробітники

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

25.07.2018

№740

 Куційовська Марія Ярославівна, співробітник організації "Ваш центр" (м. Афіни)

 Рада ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"

18.07.2018

№739

 Суслова Г.А., професор

 EUR/NAT Європейське бюро ІКАО

17.07.2018

№732-738

 співробітники

 ГО "Хмельницька обласна організація Асоціації ветеранів МВС України"

13.07.2018

№728-731

 співробітники

 Гараган Юрій, м. Одеса

04.07.2018

№725-727

 співробітники

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

02.07.2018

№724

 службовець

 Котелевський Валерій Федорович

22.06.2018

№710-723

 співробітники

 Дніпровська обласна рада ветеранів

21.06.2018

№709

 службовець

Кунда Богдан Володимирович,

м. Львів

№6

16.06.2018

№708

Галина Петрівна

 Кунда Богдан Володимирович,

м. Львів

№6

16.06.2018

№707

 службовець

 ГО "РУХ МИРУ"

08.06.2018

№705-706

 Деркач Тетяна Анатоліївна;

 Деркач Олексій Васильович

 Агротехнічний коледж НАУС

08.06.2018

№698-704

 співробітники

 Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

30.05.2018

№696-697

 співробітники

 Чугуївська дитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна 

25.05.2018

№688-695

 Власенко Надія Миколаївна;

 Іщенко Петро Миколайович;

 Діденко Андрій Григорович;

 Бущак Світлана Йосипівна;

 Померанцева Тетяна Іванівна;

 Осовська Ольга Павлівна;

 Бутенко Валентина Василівна;

 Скрипченко Валерій Анатолійович

 Луганська обласна дитяча клінічна лікарня м. Лисичанськ

25.05.2018

№687

 Шамрай Людмила Іванівна

 колективу слухачів майстерні практичного психолога,  Київського міського будинку вчителя

№5

02.05.2018

№686

 Івкін Володимир Миколайович, кандідат психологічних наук, доцент кафедри управління проектами та загально фахтових дисциплін Навчально-наукового інстітуту менеджменту та психології ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України

 Власенко А.А.

21.05.2018

№685

 Сидорук Наталія Іванівна

 Асоціація "Інклюзивного Реабілітаційного Соціального Туризму"

18.05.2018

№684

 службовець

 Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська Патріотична асоціація"

18.05.2018

№679-683

 службовці

 Рєзніков Олександр Борисович, м. Павлоград Дніпропетровська обл.

15.05.2018

№678

 Тернавська Ольга Григорівна, старший науковий співробітник Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

14.05.2018

№677

 Кравець Олексій Петрович, завідувач полікліничного відділення Макарівській центральній лікарні, хирург вишої категорії

 Київська обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій

15.05.2018

№675;

 

№676

 Медвідь Микола Арсентійович, стариший майстер виробничого навчання обласних та м. Чернігів курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської обл.;

 Сетун Григорій Терентійович,водій господарчого відділення НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської обл.

 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської обл.

10.05.2018

№674

 Дячук Степан Миколайович, військовослужбовець 44 оабр

 начальник штабу 4 гадн

10.05.2018

№673

 службовець

 Дергай А.Б.

08.05.2018

№671;

№672

 Капустян Наталія Іванівна;

 ГО інвалідів "Молодіжний центр "Відрождення" м. Канів

 Асоціація "Інклюзивного Реабілітаційного Соціального Туризму"

07.05.2018

№670

 службовець

 Котелевський Валерій Федорович, м. Миколаїв Миколаївська обл.

03.05.2018

№669

 Трудовий колектив КПНЗ "Дитяча музична школа №1 м. Одеси", директор Русяєва Марина Володимирівна

 ВГО "СПІЛКА МУЗИКАНТІВ УКРАЇНИ", Савенко С.М.

02.05.2018

№660-668

 службовці

 Дніпропетровська обласна рада ветеранів

26.04.2018

№659

 співробітник НАМН України

 НАМН України

24.04.2018

№658

 службовець

 Дніпропетровська обласна рада ветеранів

26.04.2018

№656;

№657

 Малигіна Тетяна Филимонівна;

 Зубку Олександр Георгійович

 4993 військове представництво МО України

16.04.2016

№654;

№655

 Трудовий колектив КПНЗ "Дитяча музична школа №5 м. Одеси", директор Лазова Ірина Миколаївна;

 Кедалова Олена Федірівна, викладач з класу фортепіано КПНЗ "Дитяча музична школа №5 м. Одеси"

 ВГО "Спілка музикантів України", Савенко С.М.

06.04.2018

№653

 службовець

 Дергай А.Б.

10.04.2018

№649-652

 службовці

 Базиленко А.Г.

28.03.2018

№645-648

 Узун Олена Георгіївна, заступник директора;

 Джерелейко Людмила Володимирівна, в.о. заступника директора;

 Журавель Віра Петрівна, викладач;

 Короткова Наталя Леонідівна, секретар навчальної частини

 ДНЗ "Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти"

27.03.2018

№644

 Шевчук Руслан Григорович

 Мешканців ЖК «Сяйво-1»

№3 від 01.03.2018

№643

 Петруньок Сергій Васильович

 ГО "Честь та праця"

15.03.2018

№637;

№638;

№639;

№640;

№641;

№642

  Лях Микола Васильович, головний інженер КП "Соснівкажитлокомунсервіс";

 Потапенко Олена Олексіївна, начальник дільниці № 3 КП "Соснівкажитлокомунсервіс";

 Горошко Галина Миронівна, секретарь-діловод КП "Соснівкажитлокомунсервіс";

 Воронова Ольга Євгенівна, начальник дільниці №1 КП "Соснівкажитлокомунсервіс";

 Мануіл Тетяна Рудоліївна, бухгалтер КП "Соснівкажитлокомунсервіс";

 співробітник КП "Соснівкажитлокомунсервіс"

 Кінах Юрій Васильович, директор КП "Соснівкажитлокомунсервіс"

13.03.2018

№636

 службовець

 ВГО "Українська служба порятунку"

03.03.2018

№633-635

 Ряполов Віктор Михайлович, ст. науковий співробітник сектора історії та теорії архітектури, реставрації пам'яток архітектури науково-дослідної частини інстітуту

 ТОВ "Науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва "СХІДБУДПРОЕКТ"

02.03.2018

№632

 співробітник

 Дергай А.Б.

23.02.2018

№627-631

 Шмідт Микола Дмитрович;

 Зозуляк Інна Дмитрівна;

 Амарій Марія Іллівна;

 Єремеску Сергій Іванович;

 Приватна колекція

 Глибоцька районна рада

22.02.2018

№626

 службовець

 ВНДЦЕУ

20.02.2018

№625

 гідний громадянин України

 Головченко Андрій Григорович, м. Вінниця

19.02.2018

№623-624

 Русін Михайло Йосипович, співробітник ОКЗ ХХУ;

 Карпова Лариса Анатоліївна, співробітник ОКЗ ХХУ

 Керівництво Харківського науково-дослідного інституту козацтва

15.02.2018

№620;

№621;

№622

 Кабаненко Полина Іванівна;

 Козак Анатолій Сергійович;

 Ступак Зінаїда Михайлівна

 Вишгородська міська рада ветеранів війни, праці, збройних сіл

№02

01.02.2018

№618-619

 співробітники

 Директор ОКЗ ХХУ м. Харків 12.02.2018

№602-617

 Кир'янов Геннадій Іванович - №606;

 Бражник Любов Пилипівна - №610;

 Дума Тетяна Іванівна - №615;

 Одинопіна Ємма Олександрівна - №604;

 Олексюк Василь Григорович - №607;

 Пенкова Світлана Анатоліївна - №603;

 Якимченко Анатолій Миколайович - №617;

 Фимаренко Валентина Мкарівна - №611;

 Юрчінко Любов Петрівна - №613;

 Шкільна Любов Борисівна - №616;

 Соколов Микола Петрович - №609;

 Бражрник Світлана Пилипівна - №605;

 Бабишева Надія Олексіївна - №612;

 Карчевська Валентина Миколаївна - №608;

 Павлюк Валентина Петрівна - №602;

 Мануков Віктор Сергійович - №614

 Вишгородська міська рада ветеранів війни, праці, збройних сіл 08.02.2018

№601

 співробітник

 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м. Ужгород 08.02.2018

№600

 гідний громадянин України

 Дергай А.Б. 07.02.2018

№597-599

 Нагоненко В.Л.

 Погрищак В.Л.

 Гараган Ю.І.

  ВО "Батькивщина" Суворовский район, м.Одесса 06.02.2018

№596

 гідний громадянин України

 Великописарівська районна організація "Спілка ветеранів Афганістану" 31.01.2018

№593;

№594;

№595

 Гогцун Юрій Олександрович, ст. лейтенант поліції;

 Рудакевич Андрій Володимирович, ст. лейтенант поліції;

 Коржевой Дмитро Олегович, капітан поліції

 ГО "Могутня Молодь" 31.01.2018

№588-592

 працивникі та службовці

 Жуков Анатолій Степанович 30.01.2018

№586-587

 гідні громадяни України 

  Академія військово-історичних наук і козацтва 29.01.2018

№584-585

 гідні громадяни України 

 Чернівецька обласна Рада ветеранів ГО "Всеукраїнська Асоціація веткранів війни та служби цивільного захисту"  18.01.2018 

 №582;

 №583

 Кухарук Оксана Василівна, начальник відділу культури виконавчого комітету Яремчанської міської ради;

 Сарамсакова Мирослава Петрівна, голова оргкомітету Міжнародного конкурсу-фестивалю "Діамант Карпат"

 Голова громадської спілки "Українська народна сила" Кунда Б.В. 03.01.2018 

№579-581

 гідні громадяни України

 ГО "Асоціація ветеранів податкової міліції"

26.12.2017

№576-578

 гідні громадяни України

 Головний отаман Одеського округу МГО "Козацтво Запорозьке" генерал-хорунжий Томашевський Володимир Володимирович

21.12.2017

№575

 Перехрест Сергій Іванович

 ГО "РУХ МИРУ"

№12

19.12.2017

№571-574

 гідні громадяни України

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 19.12.2017

№570

 гідні громадяни України

 ВО "ТОНКЕН" 19.12.2017

№569

 гідні громадяни України

 ВНДЦЕУ 18.12.2017

№567;

№568

 Мошонський Євген Володимирович;

 Андрєєва Олена Валентинівна

 Молодіжна рада Харківської області 15.12.2017

№566

  гідний гормадянин України

 Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини" 14.12.2017

№565

 трудовий колектив КПНЗ "Дитяча музична школа №7 м. Одеси"

 відокремлений підрозділ Одеської області ВГО "Спілка музикантів України" 12.12.2017

№564

 гідний гормадянин України

 Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Чернігівської області 08.12.2017

№563

 гідний гормадянин України

 Академія військово-історичних наук і козацтва 07.12.2017

№562

 Земляний Іван Володимирович

 ГО "Молодіжна рада Харківської областї" 04.12.2017

№558-561

 Зарицький Василь Сергійович;

 Меліка Наталя Іванівна;

 Сокольвяк Ірина Семенівна;

 Стародубцева Галина Петрівна;

 ППО "СХІДГЕОІНФОРМ" 04.12.2017

№556-557

 гідні громадяни України

 Пономаренко Наталія Володимирівна, м. Київ 04.12.2017

№555

 гідний гормадянин України

 ВО "ТОНКЕН" 04.12.2017

№554

 гідний гормадянин України

 Орловський М.С. 29.11.2017

№551-553

 Бабкіна Дар'я Валеріївна;

 Головченко Олександр Геогрійович;

 Григорьєв Олег Віталійович

 ТОВ "Науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва "Східбудпроект" 23.11.2017

№548-550

 Откидач Володимир Миколайович;

 Плахотнюк Олександр Анатолійович;

 Ігнатенко Валерій Васильович

 ПОВ Національної Всеукраїнської музичної спілки 22.11.2017

№546-547

 гідні громадяни України

 Андрушівська профспілка працівників АПК
22.11.2017

№533-545

 службовці

 ГО "РУХ МИРУ" 22.11.2017

№528-532

 гідні громадяни України

 Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця 20.11.2017

№524-527

 гідні громадяни України

 Авірійно-рятувальний загін спеціального призначення 17.11.2017

№518-523

 гідні громадяни України

 Орловський Марк 16.11.2017

№517

 Марчак Олександр Олександрович

 Дунаєвецьке районне товариство батьків, опікунів дітей інвалідів та інвалідів дитинства "Надія" 16.11.2017

№514-516

 гідні громадяни України

 Звенигородська районна рада 16.11.2017

№509-513

 службовці

 ГО "ДОБРОВОЛЕЦЬ" 15.11.2017

№504-508

 гідні громадяни України

 Попаснянський відділ поліції ГУНП в Луганській області 15.11.2017

№503

 гідні громадяни України

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 08.11.2017

№500-502

 гідні громадяни України

 Чернівецька обласна профспілкова організація працівників АПК 08.11.2017

№499

 Перин Микола Васильович

 Андрушівська районна профспілкова організація працівників АПК 08.11.2017

№498

 Татарова Ольга Василівна, помічник нотаріуса

 Приватний нотаріус Кременчуцького міського нотаріального округу Спірідович Надія Василівна 06.11.2017

№489-497

 гідні громадяни України

 ВО "ТОНКЕН" 03.11.2017
№488  Тищенко Євген Леонідович- майстер по налаштуванню тваринницького обладнання ФГ „Сатиренко”  Павлоградська РПО

№ 6

 30.10.2017р 
№487  Сатиренко Олександр Миколайович-головний інженер ФГ „Сатиренко”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№486  Максимчук Сергій Вікторович - тракторист ФГ «Хеліантус»  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№485  Галіченко Григорій Васильович – тракторист ФГ «Хеліантус»  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№484  Плосконос Володимир Стефанович- тракторист СФГ „Еліта”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№483  Харченко Леонід Петрович – тракторист СФГ „Еліта”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№482  

Моргунов Євген Юрійович – бригадир СФГ „Еліта”

Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№481  

Коденко Сергій Анатолійович – комбайнер ФГ „Самара”

 Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№480  

Федянович Юрій Васильович - керуючий СФГ „Ставки”

 Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№479  Кулинич Олександр Вікторович- комбайнер ТОВ «Зоря»  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№478  Лабута Олександр Вікторович- працівник току ТОВ «Зоря»  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№477  Манжуленко Михайло Петрович –тракторист СФГ „Ельдорадо”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№476  Могила Володимир Миколайович –тракторист СФГ „Ельдорадо”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№475  Десятерик Іван Олександрович- комбайнер ПП АФ «Степове»  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№474  Чупіков Віктор Іванович- агроном ПП АФ «Степове»  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№473  Гайворонський Олександр Олександрович- водій ТОВ ”Нива”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№472  Балковий Андрій Володимирович- тракторист ТОВ ”Нива”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№471  Півнєв Володимир Дмитрович - механізатор ТОВ „Суворова”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№470  Булиженко Дмитро Вікторович -механізатор ТОВ „Суворова”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№469  Хроленко Олена Анатоліївна- головний бухгалтер ФГ «Явір»  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№468  Губа Віктор Григорович- механізатор СФГ «Тоз»  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№467  Малий Андрій Миколайович - механізатор СФГ «Тіна»  Павлоградська РПО

№ 6

 30.10.2017р 
№466  Кулик Олександр Анатолійович - агроном СФГ ”Славіч”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№465  Духовенко Віктор Олександрович - тракторист СФГ ”Київ”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№464  Духовенко Олександр Іванович - тракторист СФГ ”Київ”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№463  Берлов Сергій Олексійович - тракторист СФГ ”Київ”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№462  Гармаш Петро Григорович -  тракторист  СФГ ”Шторм”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р
№461  Гнатко Юрій Григорович - комбайнер СФГ ”Шторм”  Павлоградська РПО  

№ 6

 30.10.2017р

№457-460

 гідні громадяни України

 Павлоградська райпрофорганізація працівників АПК 02.11.2017

№452-456

 гідні громадяни України

 ВО "ТОНКЕН" 27.10.2017

№449-451

 гідні громадяни України

 Селищний голова Саковський Ю.Б.

27.10.2017

№448

 Янковська Лідія Григорівна

 Представництво замовника №4993

25.10.2017

№443-447

 гідні громадяни України

 Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

25.10.2017

№440-442

 гідні громадяни України

 Голова Представництва Об'єднання ВГО "Країна" у м. Черкаси

19.10.2017

№438-439

 Мороз Анатолій Степанович;

 Свиридов Валерий Миколайович

 Управління бази відпочинку смт. Славське

19.10.2017

№437

 Новохацька Наталя Олександрівна

 Юридична компанія "Микола Дем'яненко та партнери"

11.10.2017

№431-436

 гідні громадяни України

 Дніпропетровська обласна рада ветеранів

11.10.2017

№428-430

 гідні громадяни України

 Великобаголомська селищна рада

06.10.2017

№413-427

 гідні громадяни України

 Управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради

04.10.2017

№403-412

 гідні громадяни України

 ВО "ТОНКЕН"

03.10.2017

№402

 гідні громадяни України

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

02.10.2017

№401

 гідні громадяни України

 Командування підрозділу

29.09.2017

№399-400

 гідні громадяни України

  ГО Козацький гвардійський корпус Полтавщини

28.09.2017

№396-398

 Король Лариса Олександрівна;

 Галат Дмитро Володимирович;

 Глєб Ірина Миколаївна

 ВГО "КРАЇНА"

№09

01.09.2017

№383-395

 гідні громадяни України

 Пуляєва Валентина Миколаївна, смт. Велика Лепетиха Херсонська обл. 25.09.2017

№382

 Юрченко Олександр Григорович

 Ветерани спиртового заводу 22.09.2017

№379-381

 гідні громадяни України

 Академія військово-історичних наук і козацтва 15.09.2017

№372-378

 гідні громадяни України

 ВО "ТОНКЕН" 12.09.2017

№367-371

 гідні громадяни України

 ТОВ "ВП"Інвестспецкомплекс" 12.09.2017

№366

 Ковальова Еліна Олександрівна

 Куп'янська Спілка ветеранів Афганістану 11.09.2017

№361-365

 гідні громадяни України

 Лечига Степан Стефанович, м. Ужгород 06.09.2017

№360

 гідний гормадянин України

 ВО "ТОНКЕН" 06.09.2017

№359

 гідний гормадянин України

 Всеукраїнська Чорнобільська спілка інвалідів МВС України 04.09.2017

№358

 гідний гормадянин України

 Орловський Марк Семенович 31.08.2017

№354-357

 Завгородній Олександр Володимирович;

 Денисенко Галина Михайлівна;

 Гурба Надія Іванівна;

 Загоруйко Валентина Іванівна

 Профспілковий комітет КЗ "Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ст. №13" 23.08.2017

№353

 гідний громадянин України  ВО "ТОНКЕН" 22.08.2017

№348-352

 видавці книги "Юристи сучастності"  Журналісті 21.08.2017

№346-347

 гідні громадяни України  Вербицька Тетяна Евгеніївна, м. Малин Житомирська обл. 19.08.2017

№345

 Бєлєвцов Валерій Сергійович  ХВ УС МПА 18.08.2017

№342-344

 гідні громадяни України  Голік Григорій Васильович, м. Чернівці 16.08.2017

№338-341

 гідні громадяни України  "Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України" 14.08.2017

№337

 Хмара Ярослава Григорівна

 Комунальне підприємство Сокальської районної ради "Сокальська районна друкарня" 11.08.2017

№331-336

  гідні громадяни України

 Спиридонов Вячеслав Вікторович, м. Нововолинськ Волинська обл. 11.08.2017 

№321-330

 гідні громадяни України

 Висоцька Н.О. 11.08.2017

№318-320

  гідні громадяни України

 Спиридонов Вячеслав Вікторович, м. Нововолинськ Волинська обл. 11.08.2017 

№315-317

 гідні громадяни України

 ЧРОП працівників освіти і науки України 11.08.2017

№314

 гідний громадянин України 

 Береза Віктор Юрійович  10.08.2017 

№309-313

 гідні громадяни України

 Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця 08.08.2017

№308

 службовець

 ГО "РУХ МИРУ" 08.08.2017
№307  Гусєв Олексій Миколайович  ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017

№306  Угро Олександр Васильович  ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017
№305  Андреєва Катерина Іванівна

 ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017

№304  Незавітін Станіслав Якович

 ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017
№303   Говоров Олексій Борисович

 ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017 
№302  Сіваєв Михайло Михайлович

 ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017
№301  Прокопенко Сергій

 ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017
№300  Хропот Галина Олександрівна

 ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017
№299  Козаков Руслан Миколайович

 ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017
№298  Тарас Жилін

 ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017
№297  Маргацький Руслан Миколайович

 ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017
№296  Оля Чуйко-Дурбак

 ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017
№295  гідний громадянин України

 Базиленко А.Г.

04.08.2017

№294  гідний громадянин України

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

01.08.2017

№293  Любов Кузьменко

 ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017
№286-292  гідні громадяни України

 Горбань Сергій Григорович, смт. Велика Багачка Полтавська обл.

27.07.2017

№285  гідний громадянин України

 Криворізьска міська організація ветеранів ВДВ

26.07.2017

№283-284  гідні громадяни України

 ВО "ТОНКЕН"

25.07.2017

 №282  Гунько Василь Ігнатович

 ВГО "КРАЇНА"

 05.07.2017

№238  Овчаренко Сергій Володимирович

 ВГО "Країна"

№6

01.06.2017

№ 134  Павлів Олег Васильович

Музей Тараса Шевченка

№ 3

01.03.2017

 


 

 




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua