Відзнака "За спортивні досягнення"
Відзнака

Артикул: ВТО_331-22

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Спортсменам, тренерам та працівникам фізичної культури за активну діяльність, спрямовану на розвиток українського спорту

 

Девіз відзнаки: «Швидше, вище, сильніше»

 

Дата заснування: 7 травня 2019 р.



    



 

 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

 

відзнакою “За спортивні досягнення”

 

 

* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

 

 2019 -2020 рік

 

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№096

 Фурман Леонід, м. Миколаїв

УПА "МАСТЕР"

02.01.2020

 

 

   

 

2020 рік

   

 

 

   

№068

 Кутовий Роман Володимирович, чемпіон України з футболу на юнацькому рівні 2014 року (перша ліга)

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№12 02.12.2019

№065-067

 спортсмени

Мандзюк Олег Андрійович, Заступник Голови Ради ГО "ЗВИТЯГА"

№12

02.12.2019

№064

  Степенко Дмитро Миколайович

ВГО "КРАЇНА"

№12 02.12.2019

№061-062

 Чепурний Денис Андрійович, тренер «Sls Club»;

 Жук Ярослав Володимирович, тренер «Sls Club»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№12

02.12.2019

№060-058

 спортсмени

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№057

Серьогіна Аніта

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№056

Терлюга Анжеліка

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№055

 Гуцул Юрій Васильович, тренер студії спорту «CrossFit Energy»

Томчишин Ігор Любомирович

№12

02.12.2019

№052-054

 Курсант Національної академії внутрішніх справ, Майстер спорту України, капрал поліції Немикін Микита Сергійович;

 Курсант Національної академії внутрішніх справ, Кандидат у майстри спорту України, рядовий поліції Жуковський Ілля Васильович;

 Курсант Національної академії внутрішніх справ, Кандидат у майстри України, рядовий поліції Чабанюк Костянтин Олександрович.

 Всеукраїнська асоціація бойових мистецтв «Комбат самозахист ІСО»

№12

02.12.2019

№051

Вандар Владислава Анатоліївна, Чемпіонка Європи, дворазова Призерка Європи, Призерка Світу

Благодійний фонд "СТАНІСЛАВ" та Національна Федерація-Федерація Кйокушінкаі Карате Унія України

№11

01.11.2019

№050

 Кривонос Олег Михайлович, майстер спорту України з стрітліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№048;

№049

 Кіянець Віталій Олександрович, заступник лідера команди «Strong Boys»;

 Виноградов Максим Сергійович, заступник лідера команди «Strong Boys»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№11

01.11.2019

№047-046

Дідух Руслан Анатолійович, керівник фізічного виховання

Лютий Андрій Васильович, викладач

Державний навчальний заклад "Ставропігійське вище професійне училище м. Львова"

№11

01.11.2019

№045

 спортсмен

ТОВ Кобзар

№10

01.10.2019

№044

 Метельський Максим Михайлович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№043

 Корольов Дмитро Леонідович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №10

01.10.2019

№042

 спортсмен

Гвяздовський Ігор Леонідович

№9

02.08.2019

№041

 Коваленко Михайло Олександрович, тренер "Static Force Club"

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№9

02.09.2019

№040

  Біленький Ярослав Олександрович, лідер команди "Strong Boys"

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№039

 Кацко Тетяна Сергіївна,персональний тренер фітнес клубу "STRONG SIDE WORKOUT GYM"

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№038

 Новоченко Володимир Валентинович, майстер спорту з стрітліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№9

02.09.2019

№035-037

Ляшенко Андрій Миколайович - тренер Малинського спортивного клубу «Оазис»,
заслужений тренер України, майстер спорту СРСР міжнародного класу, тренер вищої
категорії;

Делова Ірина Олександрівна – тренер Малинського спортивного клубу «Оазис», заслужений тренер України, майстер спорту України, тренер вищої категорії;

 Годована Марина Олександрівна – тренер Малинського спортивного клубу «Оазис», заслужений тренер України, майстер спорту СРСР з підводного спорту, тренер вищої категорії.

Обласна громадська організація «Спілка ветеранів спорту Житомирщини»

№9

02.09.2019

№033-034

 Глущенко Богдан Романович, чемпіон України зі стріт воркауту - №034;

 Кацко Владислав Дмитрович, майстер спорту міжнародного класу з стрітліфтингу - №033

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№9

02.09.2019

№032-028

Верщагін Федор Володимирович, спортсмен СК «Сіндо» м.Ладижин, член збірної команди України з паратхеквондо, призер чемпіонату України 2019 р.;
Бондаренко Олег Сергійович, спортсмен СК «Сіндо» м.Ладижин, член збірної команди
Вінницької області з паратхеквондо, переможець чемпіонату України 2019 р.;
Барвінко Олексій Сергійович, спортсмен СК «Сіндо» м.Ладижин, член збірної команди
Вінницької області з паратхеквондо, призер чемпіонату України 2019 р.;
Мацюк Віталій Володимирович, член збірної команди України з паратхеквондо, переможець чемпіонату України 2018 р.;
Миленький Богдан Віталійович, член збірної команди України з кіокушинка карате, призер чемпіонату України 2018 р.

Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцькиий С.А.

№9

02.09.2019

№027

 Міхно Злата Сергіївна, майстер спорту міжнародного класу з стрітліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№8

01.08.2019

№025-026

 Корейба Йосиф Іванович;

 Баляс Віталій Петрович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№8

01.08.2019

№024

 Трощин Іван Володимирович

Родзянко Олександр Володимирович, представника ВГО «КРАЇНА»

№7

01.07.2019

№023

 Турчин Микола Тарасович

Родзянко Олександр Володимирович, представника ВГО «КРАЇНА»

№7

01.07.2019

№021;

№022

 Приходько Руслана Вадимівна;

 Бойко Максим Олександрович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№7

01.07.2019

№016-020

 спортсмени

Широкодолинська сільська рада 03.07.2019

№013-015

 Василенко Сергій Валер'янович, тренер Малинського спортивного клубу "Оазис", заслужений тренер України;

 Краснокутський Віталій Миколайович, тренер Малинського спортивного клубу "Оазис";

 Зубко Єлизавета Володимирівна, майстер спорту України міжнародного класу, дворазова чемпіонка Європи, Малинський спортивний клуб "Оазіс"

 Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини" 24.06.2019

№012

----------------------------------------------------- Колекція 14.06.2019

№011

 Фомін Олександр Іванович, старший тренер дитячого спортивного клубу   Рада ветеранов Ассоціаціі дзюдо "Вікторія", м. Одеса. 10.06.2019

№007-009

 Сліпченко Олександр Володимирович, президент Української федерації Комбат-самозахист ICO, м.Київ;

 Джига Віталій Іванович, президент південного відокремленого відділення Комбат-самозахист ICO, м. Одеса;

 Тюрін Олександр Вікторович, президент спортивного клубу карате-до Кейко-дзен м. Одеса

 Рада ветеранов Ассоціаціі дзюдо "Вікторія", м. Одеса.  10.06.2019

№004-006

 спортсмени

Сисюк Вадим Миколайович

10.06.2019

№001;

№002;

№003

 Карабут Кирило Вячеславович;  

 Вишневецький Володимир Романович; 

 Зелінський Віталій Ігорович 

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №6

03.06.2019




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua