Відзнака "За службу державі" (ЗСУ)
Відзнака

Артикул: ВТО_310

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Співробітникам, солдатам, офіцерам та ветеранам ЗСУ, бійцям інших військових формувань за бездоганну та сумлінну службу,

високий професіоналізм і зразкове виконання обов’язку.

 

Девіз відзнаки: "Честь, гідність, обов'язок"

 

Дата заснування: 06 листопада 2013 р.

 

     




 

 

РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

Відзнака "ЗА СЛУЖБУ ДЕРЖАВІ"

  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


 2019 рік

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№6742-6743

 військовослужбовці

 Гребінківська міська рада

13.09.2019

№6734-6741

 військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил
України:
 капітан 3 рангу Свістяк Юрій Петрович;
 майор медичної служби, учасник АТО Мислюк Денис Дмитрович;
 капітан Гаєвський Андрій Володимирович;
 старший лейтенант Соломенюк Володимир Олександрович;
 лейтенант Василенко Михайло Віталійович;
 мічман Климович Олександр Вікторович;
 старшина 2 статті Лушик Володимир Валерійович;
 старший матрос Шульга Анатолій Анатолійович

"КСН" пос. Піщаний м. Маріуполь Донецької області

09.09.2019

№6733

 учасник АТО/ООС

Спілка ветеранів бойових дій «Ніхто крім нас»

05.09.2019

№6729-6732

 старший сержант ЧЕРВЯЧЕНКО Владислав Іванович;
 молодший сержант ШУТЬ Віталій Олександрович;
 старший солдат ГЕТЬМАН Надія Анатоліївна;
 старший солдат НІКОЛАЄНКО Юрій Валерійович

Військова частина А3283

03.09.2019

№6724-6728

 майор Ігонін Роман Володимирович;
 майор Слободянюк Андрій Миколайович;
 сержант Марусенко Сергій Федорович;
 сержант Чувалов Дмитро Анатолійович;
 старший солдат Волкова Олена Володимирівна

Військова частина А 3283

29.08.2019

№6723

 військовослужбовець

Національна поліція України

22.08.2019

№6719-6722

 учасники АТО

ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»

20.08.2019

№6718

 боєць АТО

Хомик Владислав Володимирович, м. Біла Церква

15.08.2019

№6717

Смусенок Андрій Вікторович

ГО «Сумське морське зібрання»

№18

28.08.2019

№6716

 заступник командира військової частини А1884 підполковник ЧУДІН Рашид Хасбулатович

Командир військової частини А1884

13.08.2019

№6714-6715

 учасники АТО

Військова частина А2980

08.08.2019

№6710-6713

 військовослужбовці

Виконавчий комітет Знам'янської міської ради

05.08.2019

№6708-6709

 учасники АТО

Гребінківська міська об'єднанна громада

31.07.2019

№6705-6707

 полковник, начальник факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса) Геворгян Роланд Григорович;

 кандидат технічних наук, вчений секретар Наукової Ради НАН України "Наукові основи електроенергетики" (м. Київ) Оноприч Володимир Петрович;

 не підлягає розголошенню

Науковий Семінар Військової академії (м. Одеса)

30.07.2019

№6703-6704

 Співак Віктор Миколайович;

 Шпанко Микола Анатолійович

Всеукраїнська Спілка Ветеранів війни

29.07.2019

№6683-6702

 військовослужбовці

Громадської організації учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

24.07.2019

№6680-6682

 учасники АТО

Гутенко Костянтин Станіславович

23.07.2019

№6679

  військовослужбовець

Спілка Учасників бойових дій Повітряних Сил ЗСУ

10.07.2019
№6678

Шумський Сергій Володимирович

ГО "Сумське морське зібрання"

№10

05.07.2019

№6668-6677

Офіцер відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу молодший лейтенант Бородін Сергій Олександрович;
Військовий комісар Рубіжансько-Кремінського ОМВК
підполковник Лазаренко Олег Анатолійович;
Командир 3-го відділення охорони взводу охорони
старший сержант Вірютін Родіон Олексійович;
Стрілець-санітар 1-го відділення охорони взводу охорони солдат Чумак Віталій Анатолійович;
Старший стрілець 2-го відділення охорони взводу
охорони молодший сержант Роменський Денис Юрійович;
Гранатометник 3-го відділення охорони взводу охорони
старший солдат Котіков Олександр Іванович;
Кулеметник 1-го відділення охорони взводу охорони
старший солдат Чернявський Андрій Миколайович;
Стрілець-санітар 2-го відділення охорони взводу охорони молодший сержант Чехута Ірина Олександрівна;
Головний сержант охорони взводу охорони
старшина  Манухін Денис Олегович;
Гранатометник 1-го відділення охорони взводу охорони
Рубіжансько-Кремінського ОМВК старший солдат
Будика Володимир Олександрович

 ГО "Спілка ветеранів АТО м. Рубіжне" 26.06.2019
№6660-6667  солдат Слісаренко Р.Г.;
 солдат Керичанин Є.М.;
 ст.солдат Ткаченко В.О.;
 мол.сержант Білий О.О.;
 ст.солдат Скибін М.А.;
 ст.солдат Олейніков Є.В.;
 солдат Тронь О.В.;
 солдат Селіщев А.К.
 Зам Комбріга підполковник Федоренко П.Ю. 24.06.2019
№6659  учасник АТО  Пшеничний Артем Валентинович, м. Авдіївка Донецька область 24.06.2019
№6658  Валяйбаба Дмитро Анатолійович  ГО УБД "ЩИТ" 12.06.2019
№6612-6657  військовослужбовець  Комунальний заклад "Широківський районний центр соціальних служб для сем'і, дітей та молоді" Широківської районної ради Дніпропетровської області 11.06.2019
№6609-6611  молодший сержант Комов Роман Васильович;

 капітан Кріль Дмитро Олександрович;

 старший солдат Сдвіжков Олександр Олександрович

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович 10.06.2019
№6598-6608  учасники АТО  Військова частина А1736 05.06.2019
№6597  військовослужбовець Військово-Морських Сил Збройних Сил України мічман Польщина Олена Анатоліївна  "КСН" пос. Піщаний м. Маріуполь Донецької області Незола В.І. 31.05.2019
№6595-6596  військовослужбовці  ГУР МО України А0515 31.05.2019
№6590-6594  бійці АТО  Сальчук Микола 24.05.2019

№6585-6589

кандидат технічних наук, професор кафедри, працівник ЗСУ Волянська Яна Богданівна;

 завідувач лабораторії, учений секретар семінару, працівник ЗСУ Обнявко Тетяна Севастянівна;

 кандидат  технічних наук, доцент, працівник ЗСУ Сергєєв Олексій Юрійович;

 завідувач кафедри НУ "ОМА", кандидат технічних наук, доцент Козьміних Микола Анатолійович;

 директор коледжу, доктор технічних наук, професор, Ковальчук Володимир Володимирович

 Науковий Семінар Військової академії (м. Одеса) 24.05.2019
№6580-6565  учасники АТО Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

21.05.2019

№6560-6564  бійці АТО  ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області" 24.05.2019
№6542-6559  військовослужбовці  Кафедра військової подготовки НУБіП України 20.05.2019
   Шаблій Анастасія Едуардівна;

 Петрекуци Вадім Олегович;

 Ярисемський Микола Вікторович

 Кафедра військової подготовки НУБіП України 20.05.2019
 №6541  боєць АТО  ГС "Українська народна сила"  17.05.2019
№6533-6540 

Дубовик Володимир Ілліч, рядовий;

Кушнір Володимир Зіновійович, ст.сержант;

Маціборський Володимир Іванович, ст.лейтенант;

Опацький Роман Петрович, рядовий;

Паланиця Володмир Васильович, рядовий;

Петраш Тарас Михайлович, ст.лейтенант;

Петраш Володимир Миколайович, мол.сержант;

Румак Василь Богданович, ст.солдат;

Януш Володимир Богданович, ст.сержант

 Галицький районний військовий комісаріат

16.05.2019

№6531-6532

 військовослужбовці

 Військова частина А1476 8 реабатр

13.05.2019

№6570-6530

 учасники АТО

 300 НТП "Десна"

10.05.2019

№6521-6526

 бійці АТО

 ГО "Асоціація незалежних православних громад"

07.05.2019

№6520

 учасник АТО

 300 НТП "Десна"

10.05.2019

№6516-6519

 учасники АТО

 Коратник Олександр, м. Суми

06.05.2019

№6511-6515

 військовослужбовці

 Військова частина А1414

06.05.2019

№6510

 Дмитрів Ігор Григорович, рядовий

 Галицький районний військовий комісаріат

16.05.2019

№6509

 Іванов Євген Васильович, майор ЗСУ

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

02.05.2019

№6508

 офіцер НПУ

 Національна поліція України

08.05.2019

№6506-6507

 військовослужбовці

 Кривуля Олександр Вікторович

 03.05.2019

№6503

 Юрій Цисарук

 Ізяславська РДА, сектор культури

03.05.2019

№6496-6502

 учасники ООС:

 капітан 2 рангу Котельніков Володимир Олександрович;

 капітан 2 рангу Лавренчук Сергій Миколайович;

 капітан 3 рангу Григоренко Ростислав Віталійович;

 старший мічман Шульга Анатолій Васильович;

 мічман Десятський Олександр Іванович;

 головний старшина Пейчева Ліля Володимирівна;

 ветеран ЗСУ - волонтер полковник у відставці Задорожний Володимир Іванович

 Незола Володимир Іванович, Голова Комітету самоорганізації населення посьолку Піщаний міста Маріуполь Донецької області

23.04.2019

№6495

 учасник АТО
 Цибульський П.І.

19.04.2019

№6494

 військовослужбовець
 Бородин С.А.

18.04.2019

№6493

 майор Лазар Олександр Ілліч (посмертно)
 Куликівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

№04

01.04.2019

№6489-6491

 Редька Дмитро Станіславович, ст.солдат;
 Трещук Микола Васильович, ст.солдат;
 Зозуля Констянтин Олегович, солдат
 КТ "Академія Козацтва" 16.04.2019

№6488

 співробітник НПУ
 Національна поліція України 15.04.2019

№6487

 військовослужбовці
 Військова частина А1736 12.04.2019

№6485-6486

 учасники АТО
 Голова представництва об'єднання ВГО "Країна" Кузнецов П.А. 12.04.2019

№6482-6484

 Озірний Олександр Борисович – начальник відділення персоналу штабу військової частини А3369;
Нога Володимир Мирославович – начальник стройової частини відділення персоналу штабу військової частини А2615;
Кушнір Максим Валерійович – начальник Управління правового забезпечення ГШ ЗСУ-начальник юридичної служби ЗСУ
 Держслужба у справах АТО Луганська область 10.04.2019

№6472-6481

 бійці АТО
 300 НТП "Десна" 05.04.2019

№6469-6471

 учасники АТО
 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області" 04.04.2019

№6462-6468

 КТ "Академія Козацтва" у Луганській області 02.04.2019

№6461

 військовослужбовець
 Волков О.І. 28.03.2019

№6460

 Кравченко Сергій Анатолійович, лейтенант
 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович 27.03.2019

№6550-6459

 бійці АТО
 Командир Військовой частини А1414 полковник Миколайчук 26.03.2019

№6447-6449

 учасники АТО
 Командування 57 ОМБр 18.03.2019

№6446

 військовослужбовець
 Дубенська районна державна адміністрація 14.03.2019

№6445

 Фесенко Станіслав Олександрович, прапорщик НТБ 24 ОМБр імені короля Данила Галицького, в/ч А0998
 Керівник відокремленого підрозділу ГО "Група Патріот" в Черкаському районі Черкаської області Константинова Леся Миколаївна 11.03.2019

№6442-6444

 співробітники НПУ
 Національна поліція України 27.02.2019

№6441

 учасник АТО
 Військова частина А2167 27.02.2019

№6431-6440

 Собко Святослав Дмитрович;
 Папазов Олексій Юрійович;
 Доманський Євген Миколайович;
 Гребьонкін Олексій Іванович;
 Хмель Іван Володимирович;
 Халін Євген Вікторович;
 Панич Олександр Васильович;
 Бондаренко Олександр;
 Бондаренко Марія
 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області 13.02.2019

№6430

 Голова правління ГО "Волонтери Ізяславщини" Тележінський Володимир 26.07.2019

№6429

 військовослужбовець
 ФГ "Агро-Інвест" 22.02.2019

№6428

 військовослужбовці
 Чеберяк Сергій Віталійович 18.02.2019

№6427

 учасник АТО
 Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань" 12.02.2019

№6426

 співробітник НПУ
 Національна поліція України 07.02.2019

№6425

 військовослужбовець 131 Орб
 Військова частина А1445 07.02.2019

№6424

 Пометун Сергій Миколайович
 ГО "Учасників та інвалідів АТО" м. Добропіля 06.02.2019

№6403-6423

 учасники АТО
 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради 05.02.2019

№6396-6402

 Василенко Михайло Михайлович, мл.сержант;
 Тимчук Петро Дмитрович, старшина;
 Хоменко Руслан Валерійович, рядовий;
 Губицький Тарас Михайлович, сержант;
 Панчак Григорій Васильович;
 Зубрицький Євстахій Євстахович, мл.сержант;
 Денюшин Олег Олександрович, мл.сержант

 ВСВ АТО Дрогобицький округ

 21.01.2019

№6395

 Пінчук Роман Сергійович, військовослужбовець в/ч А4610

 Кривешко Галина Олександрівна

15.01.2019

№6394

 військовослужбовець

 Оніщук Олександр Іванович

15.01.2019

№6392;

№6393

 Шелєпов Віталій Володимирович, майор в/ч 3036;

 Корнієнко Віталій Віталійович, ст.лейтенант в/ч 3036

 ГО "Патріоти Вітчизни"

15.01.2019
№6391

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волї"

08.01.2019
№6390

 військовослужбовці

  Діщенко Василь Михайлович

08.01.2019


 2018 рік

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№6389

 військовослужбовець 92 ОМБр

 Командир в/ч А0501

26.12.2018
№6388

 Полковник Луцького гарнізонного військового госпіталю Кушпер Святослав Арсенович

 ВОГО "Сумління"

№ 61

25.02.2019

№6387

 Заграничний Володимир Сергійович

 Національна поліція України

19.12.2018
№6386

 -------------------------------------------------------------

 Колекція

18.12.2018 
№6381-6385

 учасники АТО

 Ожоганич Василь Іванович, м.Шостка

11.12.2018

№6380

 військовослужбовець 

 Христивська ГО інвалідів "Союз Чорнобиль Україна"

11.12.2018

№6375-6379

 Безверхий Олександр Олександрович, сержант, 30 бригада;

 Совков Іван Миколайович, ст.солдат, 15 ОМПБ;

 Лохоня Сергій Іванович, ст.лейтенант 81 ОАМБр;

 Левченко Олег Вікторович, капітан, 72 ОМПБр;

 Яценко Юрій Миколайович, сержант, 27 реактивна бригада

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

10.12.2018

№6370-6374

 військовослужбовці

 Військова частина А0536

10.12.2018

№6369

 учасник АТО

 Національна поліція України

07.12.2018

№6368

 Пелипенко Леонід Михайлович

 Таращанська районна організація Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

07.12.2018

№6367

 Кіяшко Мирослав Миколайович, майор, військовослужбовець в/ч 3021

 ГО "Дніпровська міська спілка воїнів АТО "ЩИТ"

05.12.2018

№6364-6366

 бійці АТО

 Деснянський Р.В.

05.12.2018

№6634-6363

 військовослужбовці

 ГО "Соціальний центр МХП"

30.11.2018

№6333

 учасник АТО

 Коротков Олександр Вікторович, м. Вінниця

30.11.2018

№6325-6332

 Порожняков Андрій Миколайович, лейтенант;

 Морпак Володимир Михайлович, лейтенант;

 Лисиця Дмитро Геннадійович, мол.лейтенант;

 Костюк Віталій Анатолійович, сержант;

 Черножуков Андрій Іванович, мол.сержант;

 Іванчук Андрій Васильовтч, мол.сержант;

 Шакшов Михайло Сергійович, ст.солдат;

 Швець Іван Олександрович, сержант

 командир 53 ОМБр Федосенко С.Ю.

30.11.2018

№6320-6324

В. Легенький

В. Лапін

С. Лисенко

А.Овсянніков

М. Статівко

А. Царенок

В. Фурсов

В. Кислін

О. Грибачов

 ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка"

30.11.2018

№6310-6319

 військовослужбовці

 Коробцов С.В.

29.11.2018

№6295-6309

 учасники АТО

 ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

28.11.2018

№6294

 Якубовський Віталій Олексійович, підполковник

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

27.11.20218

№6292-6293

 учасники АТО

 Похіл Артем Вікторович, м.Дніпро

27.11.2018

№6284-6291

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

27.11.2018

№6279-6283

 військовослужбовці

 ГО "Спілка ветеранів Куби"

27.11.2018

№6278

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№11

01.11.2018

№6277

 учасник АТО

 Рівненська районна рада

26.11.2018

№6274-6276

 офіцери НПУ

 Національна поліція України

23.11.2018

№6269-6273

 учасники АТО

 ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка"

22.11.2018

№6267-6268

 військовослужбовці

 Військова частина А0536

22.11.2018

№6266

 Пашковський Володимир Михайлович, прапорщик

 Військовий комісар Савранського РВК Одеської області підполковник О.Л. Тодорук

21.11.2018

№6265

 боєць АТО

 Коваленко Олександр Олексійович, в/ч А0693

21.11.2018

№6264

 Коротченко Євгеній Вікторович, солдат, військовослужбовець 101 ОБрО ГШ ЗСУ

 Герасим Дмитро Анатолійович

19.11.2018

№6262-6263

 учасники АТО

 Клименко Віталій Іванович

19.11.2018

№6247-6261

 учасники АТО

 Командування 14 бригади

16.11.2018

№6246

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

15.11.2018

№6231-6245

 військовослужбовці

 Папукчі Геннадій Миколайович

15.11.2018

№6221-6230

 бійці АТО

 Відділ культури Попаснянської РДА

13.11.2018

№6213-6220

 учасники АТО

 Командування 14 бригади

16.11.2018

№6210-6212

 В'ялий А.М.;

 Комарніцький С.В.;

 Гудим С.О.

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№11

01.11.2018

№6208-6209

 бійці в/ч 1745

 Командування в/ч 1745

08.11.2018

№6207

 боєць АТО

 ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО "Дрогобиччина"

07.11.2018

№6206

 учасник АТО

 ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

01.11.2018

№6205

-------------------------------------------------------------------------------

 Колекція

31.10.2018

№6198-6204

 військовослужбовці

 Поляков Ігор Олександрович

29.10.2018

№6196-6197

 учасники АТО

 Військова частина А0989, начальник інженерної служби

29.10.2018

№6195

 не підлянає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№10

01.10.2018

№6194

 боєць АТО

 Військовослужбовці в/ч А0536

25.10.2018

№6193

 Микитюк Анатолій Олександрович, полковник у відставці

 Ященко Сергій миколайович

24.10.2018

№6183-6192

 учасники АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

24.10.2018

№6182

 боєць АТО

 Богдан Михайло Ярославович, м. Чугуїв Харківська область

23.10.2018

№6180-6181

 учасники АТО

 ГО "Асоціація незалежних Православних Громад"

22.10.2018

№6174-6179

 бійці АТО

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торцьк Донецька обл.

22.10.2018

№6169-6173

 військовослужбовці

 57 ОМПБр, реактивна батарея

19.10.2018

№6165-6168

 бійці АТО

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торецьк Донецька область

19.10.2018

№6162-6164

не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№10

01.10.2018

№6155-6161

 Єфременюк Віталій Ігорович, капітан;

 Москаленко Микола Вікторович, прапорщик;

 Колеснік Анатолій Олександрович, мол.сержант;

 Шелудченко Микола Володимирович, ст.сержант;

 Мих Сергій Ігорович, мол.сержант;

 Донець Віталій Володимирович, сержант;

 Тимошенко Руслан Анатолійович, ст.сержант

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

12.10.2018

№6151-6154

 Курган Микола Петрович, полковник запасу;

 Коваль Михайло Анатолійович, підполковник запасу;

 Лучкань Андрій Петрович, підполковник запасу;

 Кострома Олег Віталійович, підполковник запасу

Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність"

11.10.2018

№6145-6150

 бійці АТО

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торцьк Донецька обл.

22.10.2018

№6142-6144

 бійці АТО

 Командир військовой частини А1939

22.10.2018

№6130-6141

 військовослужбовці

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

10.10.2018

№6113-6129

 Філозоф Богдан Васильович;

 Редькович Іван Миколайович;

 Каць Василь Вікторович;

 Цепух Юрій Васильович;

 Шинкарук Руслан Кирилович;

 Демчук Олександр Сергійович;

 Касянчук Сергій Ярославович;

 Мажула Володимир Анатолійович;

 Корецький Артем Іванович;

 Михалевич Віталій Володимирович;

 Мажула Роман Васильович;

 Юхим Олександр Євгенович;

 Левонюк Андрій Анатолійович;

 Тарасюк Олександр Володимирович;

 Бігун Олександр Костянтинович;

 Штик Олександр Васильович;

 Царук Юрій Миколайович

 ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

10.10.2018

№6112

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№10

01.10.2018

№6109-6111

 Момот Ярослав Володимирович;

 Пазич Єгор Олександрович;

 Маркуцов Сергій Олексійович

 Народний депутат України Дмитренко О.М.

09.10.2018

№6103-6108

 військовослужбовці

 Всеукраїнський Союз воїнов АТО, збройних сил України та правоохоронних органів

09.10.2018

№6102

 боєць АТО

 Соколов Олександр Васильович, м. Харків

08.10.2018

№6084-6101

 Горбенко Світлана Валентинівна, сержант, військовослужбовець Сєвєродонецьког МВК;

 військовослужбовці 53 ОМБр:

 Дорогін Андрій Миколайович, старшина;

 Ігнатов Станіслав Євгенійович, старшина;

 Шубін Сергій Володимирович, сержант;

 Попковський Валерій Валентинович, сержант;

 Бут Вадим Геннадійович, сержант;

 Махортов Сергій Олександрович, сержант;

 Несмашний Тимур Пндрійович, ст.солдат;

 Кульбашний Владислав Романович, ст.солдат;

 Дегтярьов Олександр Юрійович, ст.солдат;

 Бондарчук Михайло Михайлович, ст.солдат;

 Бруздейлинас Ніколаюс Йоно, ст. солдат;

 Плужник Юрій Олександрович, ст.солдат;

 Макаров Іван Олексійович, ст. солдат;

 Золотовський Максим Вікторович, ст.солдат;

 Рєвякін Фелікс Миколайович, ст.солдат;

 Малік Едуард Миколайович, ст.солдат

 ГО СВУАЗУЗКВ,     Денисов А.Г.

08.10.2018

№6081-6083

 учасники АТО

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

05.10.2018

№6080

 не підлягає розголошенню

 92 ОМБр

05.10.2018

№6073-6079

 учасники АТО

 128 ОГШБ МПБ

05.10.2018

№6071-6072

Мацай Наталія Юріївна, декан природничого факультету ЛНУ імені Тараса Шевченка;

Слухаєнко Микола Павлович, генерал-хорунжий УК

Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

03.10.2018

№6027-6070

 військовослужбовці

 Дацковська Юлія Олександрівна, м. Покровськ Донецька обл.

03.10.2018

№6026

 не підлягає розголошенню

 92 ОМБр

05.10.2018

№6025

 Харченко Олег Борисович

 Оперативне командування "Західне"

01.10.2018

№6021-6024

 бійці АТО

 Костянтин

01.10.2018

№5921-6020

 учасники АТО

ГО "Учасників АТО та учасників бойових дій Криворізького району "З Україною в серці"

28.09.2018

№5919-5920

 військовослужбовці

 Першотравневий районний військовий комісаріат

27.09.2018

№5911-5918

 бійці АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО та учасників бойових дій Широківського району "Побратими разом"

26.09.2018
№5901-5910

 військовослужбовці

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

26.09.2018

№5898-5900

 учасники АТО

 Директор ТОВ "Хрещатик АГРО" Думітращук О.Г., голова ГО "Ветеранів АТО" Заставнівського р-ну Віконський М.Г.

24.09.2018

№5896-5897

 бійці АТО

 Бородін Сергій Анатолійович

17.09.2018

№5895

 учасник АТО

 Командир В/ч А0563 Грузевич О.С.

17.09.2018

№5884-5894

 військовослужбовці

 ГО "Спілка ветеранів АТО та учасників бойових дій Широківського району "Побратими разом"

14.09.2018

№5883

 Кулешов Володимир Володимирович, заступник директора з медичного обслуговування

 КНП КДЦ Подільського району м. Києва"

24.07.2018

№5880-5882

 Грицюк Сергій;

 Товарницький Володимир;

 Биченко Володимир

 Військова кафедра НУБіп 14.09.2018
№5877-5879

 військовослужбовці

 ГО "Ассоціація незалежних Православних Громад" 14.09.2018
№5974-5876

 бійці АТО

 Немеш Михайло Федорович, м. Тячів Закарпатська обл.

13.09.2018

№5873

 не підлягає  розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№09

03.09.2018

№5863-5872

 військовослужбовці

 генерал-полковник Палій В.М. 12.09.2018
№5758-5862

 бійці АТО

 Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області "Честь та праця" 11.09.2018
№5857

 військовослужбовець

 Національна поліція України 10.09.2018
№5851-5856

 учасники АТО

 Олексій 10.09.2018
№5844-5850

 військовослужбовці в/ч А3137:

 Кондра Євген Миколайович;

 Удод Ігор Анатолійович;

 Мандзій Любомир Богданович;

 Скудар Володимир Леонідович;

 Унгурян Іван Володимирович;

 Дрозд Олексій Ігорович;

 Вознюк Андрій Васильович

 Командування в/ч А3137 07.09.2018 
№5842-5843

 Молодоженя Сергій Володимирович, капітан ЗСУ;

 Зволінський Валерій Андрійович, прапорщик ЗСУ

 Верховний отаман "Академії козацтва у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

06.09.2018

№5839-5841

 учасники АТО

 ГО "ГО-ДЕСНА"

06.09.2018

№5836-5838

 бійці АТО

 Жуков Анатолій Степанович

06.09.2918

№5835

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

05.09.2018

№5834

 Тонха Владислав Олегович

 Кафедра військової підготовки НУБіП України

04.09.2018

№5832-5833

 Антосик Сергій Васильович, майор;

 Красільник Василь Анатолійович, майор

 Голова Миколаївської РДА Кос А.І.

04.09.2018

№5820-5831

 учасники АТО

 ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка"

03.09.2018
№5810-5819

 військовослужбовці

 ГО "Десна"

29.08.2018
№5809

 Чалий Павло Миколайович

 Національна поліція України

27.08.2018
№5805-5808

 учасники АТО

 Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дівізії";

 Всеукраїнська спілка учасникій війни

 КС ВД воїнам АТО

 Кульчицький Василь Олександрович

23.08.2018 
№5804

 Ямпіль Галина Антонівна, медик

 МГО "VББК"

20.08.2018
№5796-5803

 Горобець Віталій Олексійович, підполковник;

 Гончарук Роман Олегович, майор;

 Приліпко Андрій Васильович, старшина;

 Цегельський Богдан Орестович, ст.сержант;

 Кошиков Денис Олегович, полковник податкової поліції;

 Мозговой Сергій Володимирович, підполковник податкової поліції;

 Амелін Олександр Сергійович, майор податкової поліції;

 Лазаренко Артем Валерійович, ст.лейтенант податкової поліції

 Волноваська районна рада

17.08.2018

№5794-5795

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№08
01.08.2018 

№5791-5793

 учасники АТО

 Мамась Олена Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

14.08.2018

№5790

 Луняка Віталій Дмитрович, полковник

 Командир В/ч А2656

14.08.2018
№5789

 Ільяшов Денис Олександрович, полковник, начальник групи цивільно-військового співробітництва "Волноваха"

 Голова Волноваської Районної Ради Лубінець Валерій Дмитрович

14.08.2018

№5788

 Захарчук А.С.

 Спілка ветеранів АТО та членів їх сімей

13.08.2018

№5787

 учасник АТО

 Військова частина А0501

10.08.2018

№5777-5786

 бійці АТО

 ГО "ГО-Десна"

10.08.2018

№5773-5776

 учасники АТО

 БО БФ "Солдатскі матері"

10.08.2018

№5772

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

10.08.2018

№5770;

№5771

 Бідненко Андрій Олександрович, підполковник;

 Бойко Юрій Петрович, підполковник

 Ветеранська організація Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

10.08.2018

№5769

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

09.08.2018

№5749-5768

 бійці АТО 

 Військова частина А 2980

08.08.2018

№5743-5748

 Сембай Володимир Романович, підполковник, заступник командира В/ч А2166;

 Горобець Віталій Олексійович, підполковник;

 Гончарук Роман Олегович, майор;

 Кучер Олексій Іванович, майор;

 Тичина Владислав Олександрович, капітан;

 Гордієнко Віктор Володимирович, ст.прапорщик 

 Народний депутат України Лубінець Дмитро Валерійович

07.08.2018

№5740-5742

 учасники АТО 

 Єрмолов Олександр

02.08.2018

№5738-5739

 військовослужбовці

 Єфименко Михайло Володимирович, м. Харків

02.08.2018

№5730-5737

 учасники АТО

 ПАТ Чернігівський завод радіоприладів

02.08.2018

№5729

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

02.08.2018

№5713-5728

 Буяло Сергій Леонтійович;

 Лизогуб Вадим Анатлійович;

 Щербина Євген Миколайович;

 Бобровський Олег Миколайович;

 Прошкін Валентин Валентинович;

 Сидоренко Роман Григорович;

 Сердюк Юрій Віталійович;

 Тіщенко Костянтин Олексійович;

 Черепов Володимир Михайлович;

 Зубань Сергій Андрійович;

 Гончаренко Григорій Володимирович;

 Цюкало Олег Володимирович;

 Білера Артем Сергійович;

 Кавязин Андрій Володимирович;

 Скоробагатський Євген Олексійович;

 Демиденко Олександр Олексійович

 Виконавчий комітет Сумської міської ради

01.08.2018

№5712

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

26.07.2018

№5704-5711

 військовослужбовці

 Шпоть Віктор Володимирович, капелан

24.07.2018

№5688-5703

 учасники АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО та учасників бойових дій Широківського району"Побратими разом"

23.07.2018

№5686-5687

 Омельченко Антон Вадимович;

 Павелько Анатолій Володимирович

 20 ОМПБ

17.07.2018

№5685

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

12.07.2018

№5684

--------------------------------------------------------------

 Колекція

12.07.2018

№5683

 Решотка Іван Сергійович, капітан

 Тарутинське Общество ветеранів та учасників АТО

10.07.2018

№5682

 Коротиш Олександр Володимирович, підполковник запасу

 Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність"

05.07.2018

№5681

 Хоменко Ігор Миколайович, заступник начальника Військово-медичного клінічного Центру Західного регіону, полковник медичної служби

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№07

02.07.2018

№5680

 учасник АТО

 Верхов Олег

04.07.2018

№5678-5679

 Григорян Рубен Георгійович, ст. лейтенант запасу;

 Кучма Володимир Ігорович, майор запасу

 Військова частина А-3687

27.06.2018

№5677

 Надоєв Артур Автонділович

 Данилівська сільська рада Біловодського району Луганської області

27.06.2018

№5676

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

25.06.2018

№5659-5675

 учасники АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО"

22.06.2018

№5657-5658

 Дмитрук Дмитро Олександрович;

 Матющенко Олександр Васильович

 ХВ УС МПА

22.06.2018

№5652-5656

 МироновичЮрій Вікторович, підполковник, заступник начальника з навчальної роботи Військового коледжу сержантського складу академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

 Сковиров Олег Петрович, заступник начальника з морально-психологічного забезпечення Військового коледжу сержантського складу академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

 Окаєвич Анастасія Валеріївна, начальник клубу Військового коледжу сержантського складу академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

 Герасименко Лариса Василівна, підполковник;

 співробітник

 Кунда Богдан Володимирович

21.06.2018

№5649-5651

 бійці АТО

 Гаврилов Рамаз Рамінович, м. Харків

20.06.2018

№5647-5648

 учасники АТО

 Штурман

18.06.2018

№5645-5646

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№06

01.06.2018

№5644

 Степаненко Денис Сергійович

 ХВ УС МПА

15.06.2018
№5643

 військовослужбовець

 Пєсков Вячеслав Анатолійович, в/ч А0593

15.06.2018
№5640-5642

 Трофімчук Іван Борисович, в/ч А0543, майор;

 Рогачевський Олег Ігорович, в/ч А0543, ст.лейтенант;

 Ярко Юрій Олександрович, в/ч А0543, прапорщик

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військрслужбовців інженерних військ України "Фортеця"

14.06.2018
№5635-5639

 Якименко Сергій Григорович, ст. солдат;

 Деркач Ігор Миколайович, солдат 93 ОМБр;

 Залещенков Володимир Олександрович, ст. солдат 93 ОМБр;

 Клочко Віктор Вікторович, мол. лейтенант 93 ОМБр;

 Сабітов Андрій Вікторович, капітан 93 ОМБр;

 Якименко Сергій Григорович, ст. солдат

 ТОВ "Профит - Капітал", директор

 Бакланова Т.В.

12.06.2018 
№5633-5634

 учасники АТО

 в/ч А1759

11.06.2018

№5631-5632

 Кальмусько-Нікольський ОРВК Донецької обл.:

 Рябей А.А., майор;

 Ганжеєв В.О., капітан

 Гришков Андрій Олександрович, м. Маріуполь Донецька обл.

№06

01.06.2018

№5629-5630

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№05

02.05.2018

№5624-5628

 Зорський Сергій;

 Романовський Роман;

 Орловський Володимир;

 Черемшенко Євгеній;

 Лагутенко Олександр

 ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя", Дяченко Олександр Васильович 30.05.2018
№5621-5623

 військовослужбовці в/ч А1759:

 Златьєв Максим Васильович, ст. солдат;

 Шульга Степан Євгенович, ст. солдат;

 Фартушний Ігор Миколайович, солдат

 Командування в/ч А1759 30.05.2018 
№5620

 учасник АТО

 ГС "Українська народна сила" Б. Кунда

29.05.2018

№5614-5619

 Галва Вячеслав Анатолійович (посмертно);

 Голуб Аркадій Юрійович (посмертно);

 Коваль Юрій Миколайович (посмертно);

 Москаленко Сергій Миколайович (посмертно);

 Мялкін Ярослав Сергійович (посмертно);

 Онікієнко Олег Олександрович (посмертно)

 ВО "Свобода"

25.05.2018

№5564-5613

 бійці АТО

ГО "Учасників АТО та учасників бойових дій Криворізького району - "З Ураїною в серці"

25.05.2018

№5559-5563

 Сьомин Володимир;

 Гулага Анатолій;

 Ушаков Роман;

 Махлаучук Павло;

 Колесников Андрей

 ГО учасніків бойових дій "ЩИТ"

24.05.2018

№5555-5558

 військовослужбовці ЗСУ (учасники АТО)

 Служба економічноїбезпеки України, Мельниченко В.І.

22.05.2018

№5551-5554

 військовослужбовці

 Каратан М.В.

23.05.2018

№5548-5550

 учасники АТО

 Штурман

17.05.2018

№5547

 боєць АТО

 Голова Представництва Об'єднання ВГО "Країна" у м. Черкаси Тичков Володимир Володимирович

16.05.2018

№5541-5546

 учасники АТО

 Сальчук Миколай, ВПР "Айдар"

16.05.2018

№5526-5540

 учасники АТО

 ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО "Дрогобиччина"

14.05.2018

№5525

 боєць АТО

 Кусьмирук Тарас Миколайович, м. Володимир-Волинський

10.05.2018

№5523-5524

 Таткало Олексій Якович, солдат;

 Вовчку Сергій Анатолійович, мол. сержант

 ВПР "Айдар" та заступниу голови Рівненської районної ради

10.05.2018

№5508-5522

 учасники АТО

 Корпус Військових Капеланів, Ковальов Андрій Миколайович

10.05.2018

№5503-5507

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№05

02.05.2018

№5502

 Жильцов Анатолій Олександрович

 Герасимов Сергій Віталійович

08.05.2018

№5496-5501

 Єременко Лариса Петрівна;

 Хричов Олександр Васильович;

 Раськова Світлана Анатоліївна;

 Смольников Денис Ігорович;

 Філоненко Ярослав Володимирович;

 Наумов Олексій Олегович

  військовослужбовці ЗСУ

07.05.2018

№5485-5495

 Панасюк Олександр Леонідович;

 Куліш Юрій Андрійович;

 Леухін Сергій Олександрович;

 Мокрицький Юрій Петрович;

 Гапонюк Анатолій Ійович;

 Круглій Сергій Анатолійович;

 Денисюк Сергій Володимирович;

 Андрощук Іван Миколайович;

 Головій-Хмеляр Віктор Миколайович;

 Бурко Василь Пилипович;

 Нінчук Микола Олексійович

 Волинська обласна Спілка Ветеранів АТО

07.05.2018

№5484

 учасник АТО

 Всеукраїнська спілка ветеранів війни Маринюк А.А.

03.05.2018

№5481-5483

 учасники АТО

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

02.05.2018

№5479-5480

 співробітники НПУ

 Найіональна поліція України

02.05.2018

№5469-5478

 учасники АТО

 ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО "Дрогобиччина"

02.05.2018

№5467-5468

 Військовослужбовці 20 ОМПБ

 Командир військовой частини А1759

02.05.2018

№5464-5466

 бійці частини

 Військова частина А1414

27.04.2018

№5462

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

25.04.2018

№5461

 учасник АТО

 Сальчук Миколай

24.04.2018

№5460

 Кіян Григорій Олексійович, пенсіонер МО, Почесний ветеран України, Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області

 Голова Кобеляцької районної організації ветеранів та пенсіонерів міліції Бондаренко Є.С.

20.04.2018

№5457-5459

 учасники АТО

 Національна поліція України

20.04.2018

№5449-5456

 Шевченко Руслан Анатолійович, сержант;

 Бондаренко Сергій Дмитрович, ст. сержант;

 Марченко Сергій Миколайович, ст. сержант;

 Денісова Тетяна Сергіївна, ст. солдат;

 Сеник Олександр Олександрович, ст. сержант;

 Гудков Олександр Петрович, ст. прапорщик;

 Мінулін Вячеслав Андрійович, капітан;

 Галагурич Михайло Михайлович, сержант

 Спілка ветеранів АТО "Захистники Донеччини"

19.04.2018

№5448

 Шпак Микола Васильович, полковник запасу

 ВГО Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність"

18.04.2018

№5438-5447

 Дяченко Михайло Іванович, старший інспектор ВІДБІР ТЗВ ВСП, прапорщик ЗСУ - №5442;

 Малюга Олег Михайлович - головний сержант 2 роти в/ч А2736, старшина ЗСУ;

 Гром'як Руслан Орестович, сержант роти ВСП ТЗВ ВСП, старшина ЗСУ - №5446;

 Смотраков Андрій Юрійович, начальник групи О та ППС роти ВСП в/ч А2736, сержант ЗСУ - №5440;

 Мірошніченко Павло Валентинович, капітан ЗСУ - №5445;

 Слугоцький Олександр Олександрович, лейтенант ЗСУ - №5447;

 Кіндратюк Василь Володимирович, ст.лейтенант ЗСУ - №5444

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

18.04.2018

№5437

 військовослужбовець

 Калмикова Олена Валеріївна

16.04.2018

№5434-5436

 учасники АТО

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

13.04.2018

№5433

 Денисов Андрій Геннадійович

 ГО Офіцерів запасу м. Сєвєродонецьк

11. 04.2018

№5427-5432

 Хаджинов Володимир Михайлович, головний спеціаліст мобілізаційного відділення Першотравневого РВК;

 Ромащенко Юлія Євгенівна, головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів Першотравневого РВК;

 Алімова Ірина Петровна, головний спеціаліст відділення комплектування Першотравневого РВК;

 Пінчук Юлія Олександрівна, головний спеціаліст відділення військового обліку та бронювання сержантів і солддатів запасу Першотравневого РВК;

 Матяш Ангелина Романівна, головний спеціаліст;

 Брагунцова Світлана Валеріхвна, провідний спеціаліст (правознавство)

 Народний депутат України Лубінець Д.В.

04.04.2018

№5426

 Тулубинський Сергій Миколайович, 93 ОМБр

 Гордієнко Сергій Васильович, м. Волноваха Донецька обл.

04.04.2018

№5425

 військовослужбовець

 ВОГО "Сумління"

03.04.2018

№5424

 боєць АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

03.04.2018

№5419-5423

 учасники АТО

 ДЗВ ВСП

02.04.2018

№5418

 Ковалевський Володимир Петрович

 ХВ УС МПА

02.04.2018

№5417

 боєць АТО

 Трофімчук Олег Вікторович, м. Маріуполь

02.04.2018

№5414-5416

 учасники АТО

 Коритник Олександр Миколайович, м. Суми

28.03.2018

№5410-5413

 Житко Олександр Олексійович;

 Кравчук Олександр Валентинович;

 Калгушкін Юрій Леонідович

 ХВ УС МПА

22.03.2018

№5404-5409

 військовослужбовці

 Караман Максим

19.03.2018

№5403

 Бондаренко Віктор Васильович

 Національна поліція України

24.01.2019

№5400-5402

 військовослужбовці

 Караман Максим

20.03.2018

№5399

 Матвєєв Едуард Андрійович, капітан

 ГО "Ураїнці разом"

19.03.2018

№5396-5398

 учасники АТО

 Лебединське медичне училище імені професора М.І. Сітенка - комунальний заклад Сумської обласної ради"

16.03.2018

№5389-5395

 Андрушечко Володимир Ростиславович, командир ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Ковальчук Сергій Миколайович, заступник командира ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Коробка Андрій Миколайович, солдат В/ч 0501;

 Перков Ігор Вячеславович, ст. солдат в/ч 3057;

 Єгоров Михайло Вікторович, ст. прапорщік в/ч 3011;

 Ляхов Роман Володимирович, ст. солдат в/ч 0501;

 Лозько Василь Євтухович, капітан, начальник розвідки штабу в/ч 0501

 Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

15.03.2018

№5388

 ветеран АТО

 Військова частина А4472

28.02.2018

№5387

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

21.02.2018

№5385-5386

 бійці АТО

 ХВ УС МПА

21.02.2018

№5384

 боєць АТО

 Бабенко Сергій Федорович, м. Конотоп

20.02.2018

№5383

 учасник АТО

 БФ "Україна - це я"

19.02.2018

№5382

 співробітник поліції

 Національна поліція України

12.02.2018

№5377-5381

 Абдухалілов Рустам Сайдуллалович, майор;

 Горбачов Євген Валерійович, майор;

 Журавський Анатолій Анатолійович, капітан;

 Пипич Сергій Олександрович, мол. лейтенант;

 Данильчук Руслан Олександрович, солдат

 ГО Спілка учасників АТО і захисників вітчизни "ГОРИНЬ" та заступник голови Рівненської районної ради

№70-к

09.02.2018

№5357-5376

 учасники АТО

  Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО 08.02.2018
№5342-5356

 бійці бригади

 58 окрема мотопіхотна бригада 06.02.2018
№5341

 Бага Юрій Миколайович

ГО "Спілка ветеранів авіації Сумщини "Віраж"

№12

15.02.2018

№5340

 Бортнік Сергій, ст. сержант

 Військова частина А1736 05.02.2018
№5338-5339

 Любаненко Станіслав Анатолійович;

 Цепенюк Костянтин Іванович

 ГО "Союз "ЧОРНОБІЛЬ" Устинівського району 02.02.2018
№5337  Бова Олег Вікторович, підполковник в/ч А3425  Бузурний Сергій Семенович (ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя), заступник голови координаційної ради учасників АТО при Запорізькій ОДА 02.02.2018
№5336  учасник АТО  Хорошенко Євген Анатолійович, м. Сєвєродонецьк Луганська обл. 30.01.2018
№5332-5335  військовослужбовці  ГО Харківська Обласна Організація "РАДМИР" 23.01.2018
№5331  ветеран АТО  Зелінський Валерій Володимирович, м. Старобільськ Луганська обл. 23.01.2018
 №5328-5329  учасники АТО  В/ч А1736, Созанський Михайло Валентинович   23.01.2018
№5326-5327

 Паращин Василь Васильович, ветеран АТО;

 Жаров Михайло Костянтинович, ветеран АТО

 Командування 37 ОМПБ 56 Бр 23.01.2018
№5321-5325

 бійці в/ч

 Військова частина А4583  
№5301-5320  військовослужбовці  Чапча Анатолій, м. Маріуполь 23.01.2018


2017 рік

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№5290-5300

 учасники АТО

 Відокремлений підрозділ Дрогобицький районний округ ГО "Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО"

06.12.2017

№5283-5289

 Цабенко Микола Володимирович;

 Шпуляр Олег Миколайович;

 Попельнуха Нікіта Миколайович;

 Високоморний Сергій Васильович;

 Жуковський Дмитро Олегович;

 Кіндрась Сергій Васильович;

 Григор'єв Іван Олексійович

 ГО "Об'єднання учасників АТО "Кевлар" м. Київ

05.12.2017

№5282

 військовослужбовець

 ГО "РУХ МИРУ"

04.12.2017

№5281

 Ткаченко Михайло Іванович

 Кафедра військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України

04.12.2017

№5261-5280

 Комаров Олександр Сергійович;

 Мамчук Олександр Миколайович;

 Бубликов В'ячеслав Іванович;

 Макаренко Олег Анатолійович;

 Волчецький Микола Андрійович;

 Кизименко Світлана Андрійовна;

 Соколовський Юрій Олександрович;

 Велюга Денис Анатолійович;

 Ільєнко Вадим Олександрович;

 Самко Євген Володимирович;

 Білоцький Віктор Лінусович;

 Волоховський Віктор Олексійович;

 Тарчанський Олександр Миколайович;

 Матлах Сергій Володимирович;

 Старченко Сергій Олександрович;

 Науменко Тетяна Павлівна;

 Савкіна Олена Сергіївна;

 Жук Валерій Станіславович;

 Чіхелідзе Зураб;

 Ізорія Валіко Азікоєвич 

 Бахмутська міська рада

01.12.2017

№5255-5260

 учасники АТО

 Військова частина В0124

01.12.2017

№5230-5254

 учасники АТО

 Полтавська районна рада

01.12.2017

№5229

 учасник АТО

 Тульчинська районна ГО "Ліквідатори Чорнобиля"

01.12.2017

№5225-5228

 учасники АТО

 Вервейко Валентина Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

30.11.2017

№5222-5224

 учасники АТО

 Пшеничний Федір Федорович 30.11.2017
№5221

 Іванцова Алла Іванівна

 Держслужба у справах Луганськ АТО 30.11.2017
№5220

 Токарчук Євген Анатолійович

 Крмандир підрозділу 128 ОГПБр Німець Роман Миколайович

29.11.2017

№5214-5219

 Корольов Борис Анатолійович;

 Алейніков Ігор Миколайович;

 Кравченко Юрій Павлович;

 Тараненко Микола Іванович;

 Решетняк Олександр Генадійович;

 Борейко Станіслав Генадійович

 Форум ветеранів військових та силових структур 

29.11.2017

№5203-5213

 учасники АТО

 В/ч А1476

29.11.2017

№5201-5202

 учасники АТО

 Військова частина А1376 

28.11.2017

№5197-5200

 учасники АТО

 ГО "Дергачівська районна спілка ветеранів АТО"

28.11.2017

№5196

 Шалімов Сергій Олександрович

 Командир ОТУ "Донецьк" 

28.11.2017

№5195

 учасник АТО

ГО "Дергачівська районна спілка ветеранів АТО"

28.11.2017

№5193-5194

 учасники АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

27.11.2017

№5191-5192

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

27.11.2017

№5190

 Іванков Володимир Анатолійович

 ГУНП України в Луганській області

21.11.2017

№5189

 учасник АТО

 Пшеничний Федір Федорович

23.11.2017

№5182-5188

 учасники АТО

 "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО" у Луганській області, Троїцький відокремлений підрозділ

23.11.2017

№5178-5181

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

23.11.2017

№5164-5177

 учасники АТО

 Депутат Хмельницької обласной ради Пшибельський Руслан Броніславович

22.11.2017

№5163

 Демиденко Олександр Олександрович

 Руководство 34 бат "Батьківщина"

26.04.2018

№5122-5162

 учасники АТО

 Військова частина А1736

20.11.2017

№5121

 учасник АТО

 В/ч А4590

17.11.2017

№5101-5120

 учасники АТО

 Висоцька Наталія Олександрівна, смт. Попасна Луганська обл.

13.11.2017

№5096-5100

 учасники АТО

 В/ч А4590

17.11.2017

№5095

 Копейко Сергій Леонідович, майор

 Голова Представництва Об'єднання ВО "КРАЇНА" у Бердянському районі

15.11.2017

№5094

 учасник АТО

 Тьомкин Олександр Володимирович, м. Северодонецьк Луганська обл.

15.11.2017

№5093

 учасник АТО

 Військова частина А1736

14.11.2017

№5085-5092

 учасники АТО

 57 ОМПБр

13.11.2017

№5081-5084

 не підлягає разголошенню

 Командир 57 ОМБП

13.11.2017

№5071-5080

 КОБОЛЄВ Андрій Володимирович

 ПЕРЕЛОМА Сергій Віталійович

 ВІТРЕНКО Юрій Юрійович

 ПОЖИДАЄВ Костянтин Миколайович

 ЛУПАЩЕНКО  Володимир Миколайович

 ВЕРІЧ Андрій Андрійович

 ЯЦИНА Віктор Іванович

 ГЛОВА Ігор Григорович

 АДАМЕНКО Віталій Олексійович

 Військова частина А 4583

10.11.2017

№5070

 учасник АТО

 Командування в/ч А4590

13.11.2017

№5069

 учасник АТО

 6ГПР СВ ЗСУ

10.11.2017

№5068

 Галак Роман Степанович

 ГО "Новий рух"

13.11.2017

№5067

 учасник АТО

 Спілка учасників бойових дій АТО Кременецького району

10.11.2017

№5066

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН"

10.11.2017

№5065

 Корабельський Андрій Дмитрович, підполковник

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№11-17

01.11.2017

№5064

 учасник АТО

 Радіонов Олег, м. Івано-Франківськ

08.11.2017

№5063

 Попович Юрій Васильович

 ВОГО "Сумління"

06.11.2017

№5062

 учасник АТО

 Пелех Борис Іванович, м. Черкаське Дніпропетровська обл.

06.11.2017

№5058-5061

 учасники АТО

 ГО "Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя"

03.11.2017

№5057

 учасник АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

01.11.2017

№5047-5056

 Мандровний Ігор Олександрович;

 Баріяцький Володимир Григорович;

 Заєць Олег Володимирович;

 Синяков Іван Олегович;

учасники АТО

 Військова частина А4583

31.10.2017

№5046

 Захаров Іван Іванович, капітан

 ВГО "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№5039-5045

 учасники АТО

 Виконавчий комітет Мирноградської міської ради 26.10.2017
№5038

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН" 27.10.2017
№5031-5037

 учасники АТО

 В/ч А4590 25.10.2017
№5030

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН" 24.10.2017
№5028-5029

 учасники АТО

 Ганзій Григорій Миколайович, м. Курахове Донецька обл. 24.10.2017
№5024-5027

 учасники АТО

 Углєв І.О. 24.10.2017
№5023

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН" 24.10.2017
№5022

 учасник АТО

 Кудлюк Віктор Дмитрович, м. Костянтинівка Донецька обл. 23.10.2017
№5021

 Король Олександр Володимирович, капітан

 "Координаційний Центр допомоги учасникам АТО, їх сім'ям, ветеранам, інвалідам та переселенцям"

№0211/01

02.11.2017

№5014-5020

 учасники АТО

 Нікітін Анатолій Володимирович, м. Маріуполь Донецька обл. 20.10.2017
№5009-5013

 учасники АТО

 Соловьян Олександр Сергійович, м. Угледар Донецька обл. 20.10.2017
№5007-5008

 учасники АТО

 Кудлюк Віктор Дмитрович, смт. Костянтинівка Донецька обл. 20.10.2017
№5006

 учасник АТО

 Макалюк Валерій Михайлович, м. Бахмут Донецька обл. 20.10.2017
№5001-5005

 учасники АТО

 Бучацький районний військовий комісаріат 20.10.2017
№4999-5000

 учасники АТО

 Великолепетиська районна ГО ветеранів та воїнів АТО 11.10.2017
№4995-4998

 учасники АТО

 ГО "Куликівська районна спілка ветеранів АТО" в Чернігівській області 10.10.2017
№4994

 учасник АТО

 Національна поліція України 04.10.2017
№4993

 Ригун Юрій Сергійович, військослужбовець 53 ОМБр

 Маньківський Антон Юрійович, м. Бахмут Донецька обл. 03.10.2017
№4960-4992

 учасники АТО

 34 окремий мотопехотній батальйон 02.10.2017
№4938-4959

 учасники АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 02.10.2017
№4936-4937

 учасники АТО

 Артюх Вадим Ігорович, м. Покровськ Донецька обл. 02.10.2017
№4935

 учасник АТО

 Греков Микола Олександрович, м. Гірник Донецька обл. 02.10.2017
№4934

 учасник АТО

 Артюх Вадим Ігорович, м. Покровськ Донецька обл. 02.10.2017
№4933

 учасник АТО

 Андріяшівська сільська рада Крижопільського району Вінницької області 29.09.2017
№4931-4932

 учасники АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 29.09.2017
№4926-4930

 учасники АТО

 ГО "Славутицьке Об'єднання Ветеранів АТО та Учасників бойових дій" 29.09.2017
№4909-4925

 учасники АТО

 Покровська міська рада Донецької області 28.09.2017
№4906-4908

 учасники АТО

 Мірошниченко В.В., м. Курахове 28.09.2018
№4905

 учасник АТО

 В/ч А4590 27.09.2017
№4899-4904

 учасники АТО

 57 ОМПБр ТВО 27.09.2017 
№4891-4898

 учасник АТО

 Всеукраїнський союз ветеранів АТО 26.09.2017
№4877-4890

 Закревський Петро Володимирович;

 Катеруша Ігор Вікторович;

 Дунаєнко Андрій Володимирович;

 Черевик Андрій Павлович;

 Джевага Ярослав Михайлович;

 Домітрак Іван Михайлович;

 Заболотний Євген Олегович;

 Сиротенко Олександр Віталійович;

 Чорний Віктор Володимирович;

 Чікель Юрій Володимирович;

 Кондрат Віталій Ярославович;

 Удюк Руслан Сергійович;

 Гоцуляк Іван Анатолійович

 Командування 72 ОМБР 26.09.2017
№4864-4876  учасники АТО  57 ОМПБр 26.09.2017
№4863  учасник АТО  Маринюк Анатолій Андрійович 26.09.2017
№4862

 учасники АТО

 Артюх Олександр Олександрович, м. Покровськ Донецька обл. 25.09.2017
№4861

 учасник АТО

 Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО 22.09.2017
№4860

----------------------

 Бондаренко Василь Іванович, приватний колекціонер 22.09.2017
№4859

 учасник АТО

 Шемчук А.А., м. Гірник Донецька обл. 21.09.2017
№4855-4858

 учасники АТО

 Морміль Володимир Анатолійович, м. Ніжин Чернігівська обл. 20.09.2017
№4843-4854

 учасники АТО

 Білецький Анатолій Володимирович, м. Лисичанськ Луганська обл. 20.09.2017
№4841-4842

 Ковцур Юрій Віталійович, майор;

 Житняк Павло Миколайович, підполковник

 в/ч А0501 16.09.2017
№4826-4840

 Гібляк Юрій Богданович;

 Демків Микола Миколайович;

 Заблоцький Андрій Омельянович;

 Карякін Максим Григорович;

 Командович Йосип Володимирович;

 Кузьмів Сергій Андрійович;

 Кушнєр Ігор Володимирович;

 Павлучкович Володимир Іванович;

 Пилипчук Віктор Ярославович;

 Побережник Михайло Володимирович;

 Ревега Антон Володимирович;

 Рибкін Ілля Володимирович;

 Ройко Іван Євгенович;

 Тарасюк Галина Євгеніївна;

 Яструб Андрій Васильович

 ВГО "ЗВИТЯГА" 16.09.2017
№4825  учасник АТО  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 15.09.2017
№4821-4824  учасники АТО  Бурда Петро Миколайович, м. Щастя Луганська обл. 13.09.2017
№4819-4820  учасники АТО  Ковальський Микола Юрійович, м. Чернівці 13.09.2017
№4818  учасник АТО  Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО" 11.09.2017
№4810-4817

 Позняк Роман Вікторович, майор;

 Курібчак Олексій Михайлович, капітан;

 Ткачук Роман Валерійович, майор;

 Бутенко Олексій Олександрович, ст. сержант;

 Барнич Сергій Михайлович, сержант;

 Янчак Іван Віталійович, рядовий;

 Кавацюк Ігор Миколайович, сержант;

 Осіпчук Василь Володимирович, майор

 ВГО "ЗВИТЯГА" 11.09.2017
№4809  учасник АТО  Тригуб Оксана Юріївна, м. Київ 06.09.2017
№4807-4808  учасники АТО  Созанський Михайло Валентинович, м. Селидове Донецька обл. 04.09.2017
№4802-4806  учасник АТО  ВО "ТОНКЕН" 31.08.2017
№4900-4801  учасники АТО  ГО "Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області "Честь та праця" 31.08.2017
№4777-4799  учасник АТО  Сатчук Миколай 31.08.2017
№4776  учасник АТО  ВО "ТОНКЕН" 29.08.2017
№4775  учасник АТО  ВО "ТОНКЕН" 28.08.2017
№4774  Кемський Олег Вікторович, 131 ОРБ  ВО "ТОНКЕН" 28.08.2017
№4773  Труш Володимир Йосифович, ст. лейтенант  ВОГ "КРАЇНА" 21.08.2017
№4770-4772  учасники АТО  Білоконь Олег Григорович 21.08.2017
№4767-4769

 учасники АТО

 Липовецька міська рада Вінницької області 21.08.2017
№4766

 учасник АТО

 Відерський Олександр Дмитрович, смт. Калинівка Вінницька обл. 21.08.2017
№4765

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН" 19.08.2017
№4756-4764

 не підлягає розголошенню

 В/ч А2167 18.08.2017
№4751-4755

 учасники АТО

 Корсун Олена Леонідівна, м. Волноваха Донецька обл 18.08.2017
№4749-4750

 учасники АТО


 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"
18.08.2017
№4744-4748

 учасники АТО

 Бондар Євген Олександрович 17.08.2017
№4737-4743

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН" 17.08.2017
№4736

 учасник АТО

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів 16.08.2017
№4728-4735

 Кондрат Віталій Ярославович, ст. прапорщик;

 Кузьменко Микола Михайлович, ст.сержант;

 Гараш Олександр Володимирович, сержант;

 Бабич Станіслав Ігорович, ст. солдат;

 Дмитрюк Сергій Вікторович, солдат;

 Пересунько Юрій Юрійович, солдат;

 Никон Олександр Федорович, сержант;

 Гоцало Дмитро Віталійович, сержант

 Константинов Григорій Григорович, с. Мошни Черкаська обл. 16.08.2017
№4722-4727

 Шутко Костянтин Валерійович

 Висоцький Олексій Олексійович

 Панасенко Атрур Робертович

 Гапон Тарас Григорович

 Кривенко Денис Вікторович

  БО Міжнародний благодійний фонд розвитку ідеології в Україні 01.12.2017
№4712-4721  учасники АТО  ГО "Побратими України" 15.08.2017
№4711  учасник АТО  Афонін Олег Вікторович 14.08.2017
№4709-4710  учасники АТО  Грошовий Вячеслав Григорович, м. Бахмут 14.08.2017
№4700-4708  учасники АТО  Тьомкин Олександр Володимирович, м. Северодонецьк Луганська обл 14.08.2017
№4695-4699  учасники АТО  Закарпатська обласна громадська організація "Клуб 128 дивізії" 11.08.2017
№4692-4694  учасники АТО  Нагорна Марина Юріївна, м. Суми 11.08.2017
№4691  Бичков Володимир Миколайович, 93 ОМБР  ГО "Патріоти Вітчизни" 11.08.2017
№4690  Баршак Ян Володимирович  В.о.голови Томакивської районної державної адміністрації Хведчук Валерій Олександрович 11.08.2017
№4689  військовослужбовець  ГО "РУХ МИРУ" 11.08.2017
№4688  Воловенко Олексій Вікторовіч  ГО Спілки ветеранів АТО Святошинского району, м.Києва №36, від 21.07.17
№4685-4687  учасники АТО  ФОП Полігенько О.І. 09.08.2017
№4682-4684  учасники АТО  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 09.98.2017
№4681  учасники АТО  Грошовий В.Г., м. Бахмут Донецька обл. 08.08.2017
№4671-4680  учасники АТО  Мельник Олександр Михайлович, м. Селідове Донецька обл. 08.08.2017
№4654-4670  учасники АТО  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 01.08.2017
№4653  Гребенюк Віктор Валентинович, лейтенант  ВОГ "ЗВИТЯГА" 28.07.2017
№4650-4652

 Чапчай Віталій Миколайович, молодший сержант;

 Кирилін Святослав Павлович, молодший сержант;

 Семенчук Роман Анатолійович, старший солдат

 Командир підрозділу Німець Роман Миколайович 28.07.2017
№4640-4649

 Брижатий Євген Іванович (№4640);

 Кирильчук Юрій Францович (№4641);

 Родіков Володимир Геннадійович (№4642);

 Сорока Олександр Миколайович (№4643);

 Терещенко Володимир Васильович (№4644);

Невмержицький Валерій Костянтинович (№4645)

  ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" 27.07.2017
№4639

 Кожан Віктор Миколайович, мол. сержант

 ВГО "ЗВИТЯГА" 04.08.2017
№4633-4638

 учасники АТО

 Командир 3 роти батальону охорони в/ч пп В0105 24.07.2017
№4629-4632

 учасники АТО

 Криворізька міська організація ветеранів ВДВ 19.07.2017
№4626-4628

 учасники АТО

 ГО "Честь та праця" 18.07.2017
№4624-4625

 Писанець Віталій Вікторович, прапорщик В/ч А2019;

 Васильєв Дмитро Олегович, майор в/ч А2189

 Голова Представництва  Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов П.А. 14.07.2017
№4622-4623

 Лямзін Володимир Володимирович, полковник;

 Ноздрачов Олексій Олексійович, полковник

 ВГО "ЗВИТЯГА" 14.07.2017
№4612-4621

 учасники АТО

 Малишев Віктор Валерійович - №4619

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради 13.07.2017
№4610-4611  учасники АТО

 Командир 3-ої роти батальйону охорони в/ч пп В0105 Малєєв Ігор Володимирович

13.07.2017

№4603-4609  учасники АТО

 Кунда Богдан Володимирович, м.Львів

10.07.2017

№4602  учасник АТО

 ГО "Спілка ветеранів авіації Сумщини "Віраж"

07.07.2017

№4562-4601  учасники АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

07.07.2017

№4560-4561  учасники АТО

 Коротков Олександр Вікторович, м. Селідове Донецька обл.

06.07.2017

№4558-4559  учасники АТО

 Углев Ігор

03.07.2017

№4557   учасник АТО

 Грошовий Вячеслав Григорович, м. Бахмут

03.07.2017 

№4555-4556  учасники АТО

 ГО "Військово-патріотичний РУХ "Айдар"

03.07.2017

№4163 Юрчишин Максим Петрович

ВГО "Звитяга"

№10

14.01.2017

№ 4087 Будніков Олександр Олегович

 Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині"

20.05.2018

№ 4076 Галайда Олександр Петрович  Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині" 20.05.2018
4070 Шабліовський Володимир Євгенович  ГО "Дарницька громадська варта"

№12с

06.12.2016 

3752  Соколов Вадим Валерійович  Служба економічної безпеки України

02.04.2017

3437 Якимів Володимир Ярославович ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО"

2017

№2666 Данішеський Віктор Михайлович Адвокати Хмельницької області

№333

19.12.2017

 2237 Литвиненко Олег Володимирович  Волонтери

№ 77

03.08.2015 

1579 Євсенев Дмитро Леонідович Командир військової частини А 4615

№261

01.11.2016

 


 


 








Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua