Відзнака "За службу державі" (ЗСУ)
Відзнака

Артикул: ВТО_310

Вартість комплекту: 240.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Співробітникам, солдатам, офіцерам та ветеранам ЗСУ, бійцям інших військових формувань за бездоганну та сумлінну службу,

високий професіоналізм і зразкове виконання обов’язку.

 

Девіз відзнаки: "Честь, гідність, обов'язок"

 

Дата заснування: 06 листопада 2013 р.

 

     




 

 

РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

Відзнака "ЗА СЛУЖБУ ДЕРЖАВІ"

  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


 2019-2021 роки

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№7665-7667

 учасники АТО/ООС

Запорізька обласна громадська організація "Асоціація водних видів спорту"

18.02.2021
№7664

 Курсант групи 31-НА, 1-го навчального курсу Військового коледжу, сержантського складу, молодший сержант Качмар Олег Петрович

 ГС "Українська народна сила" 20.02.2021
№7663

 Курсант групи 31-АТ, 1-го навчального курсу Військового коледжу, сержантського складу, молодший сержант Цевух Іван Ігорович

 ГС "Українська народна сила" 20.02.2021
№7662

 Командир навчальної групи ОЗР-31, 1-го навчального курсу
Військового коледжу, сержантського складу, молодший сержант Істоміна Анастасія Станіславівна

 ГС "Українська народна сила" 20.02.2021
№7661

 Курсант групи 31-АТ, 1-го навчального курсу Військового коледжу, сержантського складу, солдат Зух Дмитро Русланович

ГС "Українська народна сила"

20.02.2021
№7660

 Курсант групи 31-МЕ, 1-го навчального курсу Військового коледжу, сержантського складу, молодший сержант Матійко Віталій Іванович

ГС "Українська народна сила"

20.02.2021
№7659

 учасник АТО/ООС

ВГО "Кадетська Співдружність"

15.02.2021
№7658

 військовослужбовець

Мудрик Михайло Йосипович

10.02.2021
№7654-7657

 Джус Роман Олександрович, гранатометник взводу охорони, ст. солдат;

 Семікін Артур Леонідович, солдат, стрілець - помічник гранатометника взводу охорони;

 Мудрац Денис Сергійович, солдат, водій – електрик радіостанції вузла зв’язку;

 Сова Олег Васильович, солдат, механік – водій відділення бойового управління

ГО "Майдан Стрийщини"

21.01.2021
№7652-7653

 молодший сержант Куканов Павло Володимирович;

 cтарший сержант Подліянов Іван Федорович

Голова представництва ВО «Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

 16.01.2021
№7651  офіцер НПУ Національна поліція України 11.01.2021
№7650  військовослужбовець ГО "Олександрійська міська Спілка офіцерів України" Кіровоградської області" 05.01.2021
№7649  військовослужбовець Пахомов Андрій Миколайович 05.01.2021
№7648  заступник військового комісара підполковник Мазур Василь Данилович військовий комісар Мангушського РТЦК та СП 24.12.2020
№7647  caporalmaggiore capo scelto qualifica speciale Alessandro Graziosi Чернівецьке представництво ВТО «ОРДЕН» 01.12.2020
№7644-7646  учасники АТО/ООС Лаврик Володимир Володимирович 23.12.2020
№7643  військовослужбовець ГО "Східна Фортеця" 18.12.2020
№7633-7642  військовослужбовці 58 ОМБР 18.12.2020
№7632  Одочук Ілля Миколайович, військовослужбовець ЗСУ Національна поліція України 10.12.2020
№7631  учасник АТО/ООС Кривуля Олександр Вікторович 10.12.2020
№7630  --------------------------------------- Колекція 10.12.2020
№7625-7629  військовослужбовці Виконавчий комітет Вільнянської міської ради 09.12.2020
№7622-7624  учасники АТО/ООС Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А 1008 07.12.2020
№7619-7621  військовослужбовці Київський обласний військовий комісаріат 03.12.2020

№7611;

№7612;

№7613

 Радзихівський Василь Леонідович;

 Шостак Юрій Михайлович;

 Андрієш Ян Георгійович

Командир МПБ в/ч А1008 08.12.2020
№7609-7610  учасники АТО/ООС Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А1008 03.12.2020
№7608  Начальник кафедри військової підготовки полоковник запасу Демідов Віталій Валентинович Університет митної справи та фінансів 02.12.2020
№7604-7607

 Дудинець Юрій Миколайович;

 Ворошков Кирило Олександрович;

 Капуста Олександр Григорович;

 Пшеничний Роман Федорович

ГО "Східна Фортеця" 02.12.2020
№7601-7603

 учасники АТО/ООС

Виконавчий комітет Могилів-Подільської міської ради 01.12.2020
№7599-7600

 військовослужбовці

Спілка АТО ООС Новоайдащіни 01.12.2020
№7591-7598

 Меренков А.В.;
 Карлюк М.І.;
 Гулага А.М.;
 Маловичко С.О.;
 Герасименко А.В.;
 Кравченко Д.В.;
 Кодочигов С.В.;
 Шульженко А.А.

ГО УБД "ЩИТ" 01.12.2020
№7590

 військовослужбовець

ВГО "Кадетська Співдружність" 18.01.2021
№7584-7589

 Волошин О.М.;
 Перевозник В.П.;
 Піщанська Е.Ю.;
 Шкурко Е.В.;
 Шутько В.О.;
 Нестеренко О.В.

Верхов Олег 02.12.2020

№7581;

№7582;

№7583

 Удот Петро Адамович;

 Лавриненко Роман Леонідович;

 Бзовій Сергій Володимирович

Командир МПБ в/ч А1008 08.12.2020
№7579-7580  офіцери НПУ Національна поліція України 30.11.2020
№7575-7578

 Підполковник Лебедєв Олексій Олександрович, старший офіцер відділу військової частини А1225;

 Підполковник Кривенко Станіслав Анатолійович, начальник циклової комісії з конструкції та експлуатації авіаційного озброєння Військового
коледжу сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил;

 Підполковник Деменок Юрій Васильович, начальник Сєвєродонецької КЕЧ;

 Майор Мірошниченко Олександр Сергійович, офіцер відділення служби військ штабу Харківського національного університету
Повітряних Сил

Командир
військової частини А7284
30.11.2020
№7570-7574

 Жаровський Роман Михайлович, майор;

 Лебеденко Ярослав Юліанович, майор;

 Скотар Анатолій Дмитрович, майор;

 Сарахман Андрій Станіславович, майор;

 Тренчук Любомир Святославович, ст. солдат

ТВО військового комісара ТЦК та СП 30.11.2020
№7566-7569  військовослужбовці Командир батальону в/ч А3821 30.11.2020
№7555-7565  учасники АТО/ООС Військова частина А4427 30.11.2020
№7554  Тіщенко Олександр Володимирович, військовий комісар Львівського обласного територіального Центру комплектування та соціальної підтримки Генеральний штаб ЗС України 27.11.2020
№7534-7538  військовослужбовці частини Військова частина А0666 19.11.2020
№7539-7553  військовослужбовці 58 ОМПб 23.11.2020
№7533

Зубик Роман Зиновійович

Тернопільський округ ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» 19.11.2020
№7531-7532  учасники АТО/ООС Голова Броварської міськрайонної організації ВГО "Спілка офіцерів України" 18.11.2020

№7526;

№7527;

№7528;

№7529;

№7530

 Пунько Олександр Андрійович;

 Бобко Віталій Володимирович;

 Сулімовський Владислав Олександрович;

 Левчук Сеггій Віталійович;

 Горбань Андрій Петрович

Командир МПБ в/ч А1008 08.12.2020
№7525  курсант Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, солдат Жигаревич Андрій Романович  громадська спілка «Українська народна сила» Богдана Кунди  №11 18.11.2020 
№7524  курсант Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, солдат Крилов Євген Олександрович  громадська спілка «Українська народна сила» Богдана Кунди  №11 18.11.2020 
№7523  курсант Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, старший солдат Лісков Назарій Васильович  громадська спілка «Українська народна сила» Богдана Кунди   №11 18.11.2020
№7522  курсант Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, солдат Хітяєва Юлія Олегівна  громадська спілка «Українська народна сила» Богдана Кунди №11 18.11.2020 
№7521  курсант Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, солдат Вашев Роман Валентинович  громадська спілка «Українська народна сила» Богдана Кунди  №11 18.11.2020
№7516-7520

 Семірненко Ігор Іванович;

 Прудніков Володимир Іванович;

 Ніколайчук Олександр Павлович;

 Галан Олександр Валентинович

Савицький Валерій Леонідович, полковник м/с

13.11.2020

№7515  військовослужбовець Околіта Сергій Петрович

16.11.2020

№7514  Шевня Олександр Васильович командир військової частини А1008 полковник Войченко С.В.

11.11.2020

№7504-7513

 військовослужбовці частини

Військова частина А1736

11.11.2020
№7503

 Тостих Олександр Васильович, підполковник, командир військової
частини А3586

індивідуальний член ВГО «СВПССУ «ЗВИТЯГА» Олександр Коротков

 11.11.2020
№7502  старший солдат Трачук Максим Ярославович ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№7501  сержант Стужук Валентин Михайлович ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№7500  старший солдат Хом’як Дмитро Юрійович ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№7499  сержант Бех Юрій Володимирович ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№7498

 старшина Васьковський Віктор Васильович

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№7463-7497

 військовослужбовці

54 ОМБр 02.11.2020

№7459-7461

 Ковальчук Ярослдав Вячеславович, ст.лейтенант;

 Петрішко Даніель Васильович, лейтенант;

 Лушников Євген Вадимович, ст.солдат

Командир роти 54 ОМБр танкового батальйону 23.10.2020

№7457-7458

 -------------------------------------------

Колекція 23.10.2020

№7452-7456

  військовослужбовці

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква" 20.10.2020

№7452

 учасник АТО/ООС

 Донецький обласний військовий комісаріат
28.10.2020

№7450-7451

 військовослужбовці

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква" 20.10.2020

№7445-7449

 Ястремський Павло Францович, заступник коменданта по роботі з персоналом;
 Красношлик Пилип Володимирович, офіцер групи логістики штабу;
 Місюк Степан Валерійович, командир роти, майор Луганськ-1;
 Левенець Станіслав Олександрович, лейтенант командир взводу 92 ОМБР;
 Жусь Сергій Володимирович, підполковник СБУ

ГО "СПЛАТ" 20.10.2020

№7444

 офіцер НПУ

Національна поліція України 19.10.2020

№7439-7443

 Гірька Володимир Андрійович;
 Карбовський Дмитро Олегович;
 Власюк Марія Юріївна;
 Ковалик Марія Миколаївна;
 Шапіренко Андрій Вікторович

Духовне управління капеланів «Українська Євангельська Церква» 15.10.2020

№7428-7438

 Золотарьов Олександр Володимирович, майор;

 Мартинюк Сергій Володимирович, майор;

 Городов Володимир Петрович, майор;

 Чайка Віктор Миколайович, майор;

 Козій Олександр Анатолійович, капітан;

 Дідківський Максим Вікторович, старший лейтенант;

 Кармаліт Сергій Олександрович, сержант;

 Шляхетко Сергій Миколайович, сержант;

 Олійник Валентин Васильович, молодший сержант;

 Курінний Костянтин Костянтинович, старший солдат;

 Гаврилов Олександр Вікторович, солдат

Шполянській районний військовий комісаріат Черкаської області

04.12.2020

№7422-7427

 майор Волков Сергій Петрович,

капітан Чут Сергій Григорович,

прапорщик Денчик Сергій Олексійович,

старший сержант Шульц Віктор Петрович,

сержант Ємець Юрій Григорович,

сержант Мороховський Іван Петрович

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

 
12.10.2020

№7421

військовослужбовці

Ковтун Олександр 12.10.2020

№7411-7420

 учасники АТО/ООС

Керівник Рівненської районної ради Сальчук М.Г. 13.10.2020

№7407-7410

 Примак Андрій Андрійович, офіцер відділу (представництва у судах загальної юрисдикції) Північного територіального юридичного управління;

 Моздіж Роман Ігорович, командир роти зв’язку батальйону зв’язку та
радіотехнічного забезпечення військової частини А1231;

 Фучко Андрій Йосипович Начальник науково-дослідного відділу Центру воєнно- стратегічних досліджень Національного університету оборони України імені Івана Черняховського;

 Фучко Олена Вікторівна, офіцер відділу наукових експертиз Воєнно-
наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України

командир військової частини А7284 09.10.2020

№7403-7406

 Якушик Андрій Григорович;
 Олійний Ігор Володимирович;
 Марченко Анатолій Володимирович;
 Гаман Володимир Андрійович

ГО «Ветеранів Афганістану та АТО» 09.10.2020

№7402

 учасник АТО/ООС

Командувач Сил логістики ЗСУ 08.10.2020

№7401

 військовослужбовець

Нестерович Маргарита Василівна 08.10.2020

№7391-7400

 п-к. Дзьоник Володимир Володимирович, в/ч А2556;
 м-р. Здоровий Іван Олегович, в/ч А2556;
 м-р. Мудрик Тарас Михайлович, в/ч А2556;
 ст.пр-к. Щадей Юрій Дмитрович, в/ч А2556;
 п/п-к. Рудь Сергій Олександрович, в/ч А2166;
 к-н. Кирницький Олег Зенонович, в/ч А2166;
 пр-к. Котелько Петро Павлович, в/ч А2166;
 м-р. Коник Сергій Володимирович, в/ч А4324;
 мастер с-т. Берестовий Андрій Андрійович, в/ч А4324;
 ст. солд. Лепак Орест Сергійович, в/ч А4324

ГО “Ветеранська спілка воїнів АТО” Пустомитівського району Львівської області 08.10.2020

№7390

 військовослужбовець

Председатель організації Ветеранів війни 08.10.2020

№7386-7389

  Поліщук Сергій Дмитрович;
 Тарасюк Володимир Миколайович;
 Хіміч Сергій Михайлович;
 Федорук Віктор Васильович

Мирогощанська сільська рада 08.10.2020

№7383-7385

 учасники АТО/ООС

Перевізька паланка Пашківський курінь імені М.Гронта 07.10.2020

№7381-7382

 військовослужбовці

Голова Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та УБД 06.10.2020

№7371-7380

 Войтюк Микола Федорович;
 Гандзюк Іван Андрійович;
 Душук Роман Петрович;
 Дацюк Юрій Андрійович;
 Кисільчук Василь Олександрович;
 Ковтонюк Роман Леонідович;
 Конюшик Роман Віталійович;
 Корнійчук Микола Петрович;
 Любарський Олександр Васильович;
 Олексійчук Олександр Миколайович

Мирогощанська сільська рада 08.10.2020

№7361-7370

 військовослужбовці

58 ОМПБ 06.10.2020

№7358-7360

 військовослужбовці

Голова Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та УБД 06.10.2020

№7357

 офіцер НПУ

Національна поліція України 06.10.2020

№7356

 головний корабельний старшина Ковалевський Сергій Васильович

командир військової частини А0373 капітан другого рангу Носенко Максим Васильович 06.10.2020

№7353-7355

 учасники АТО/ООС

ГО «Спілка учасників АТО Чернігівського району Запорізької області» 05.10.2020

№7351-7352

 військовослужбовці

Дурницький Олександр Вячеславович 05.10.2020

№7350

 Ст.лейтенант Самець Оксана Яківна

Голова Представництва ВГО «Країна» у Львівській області Сапига Дмитра Пилиповича  05.10.2020

№7348-7349

 учасник АТО/ООС

Терещенко Олександр Миколайович 30.09.2020

№7347

 військовослужбовець

ГО "Військови капелани Волині" 25.09.2020

№7346

 учасник АТО/ООС

Кривиченко Роман Анатолійович 25.09.2020

№7345

 -------------------------------------

Колекція 25.09.2020

№7344

 учасник АТО/ООС

Командир військової частини А4427 25.09.2020

№7338-7343

 військовослужбовці

Служба економічної безпеки України 06.11.2020

№7332-7337

 військовослужбовець

ГО "Селидівське об'єднання ветеранів АТО, ООС "БЛОК" 21.09.2020

№7329-7331

 Шаров Юрій Володимирович, підполковник;

 Омельченко Сергій Володимирович, майор;

 Яковенко Сергій Вікторович, майор

 Бабченко Олексій Іванович, керівник ВЦА м.Золоте та с.Катеринівка 10.09.2020

 №7311-7319

 Білий Володимир Анатолійович, матрос;

 Вахненко Євген Юрійович, старший матрос;

 Петінов Олексій Броніславович, матрос;

 Музика Олександр Миколайович, матрос;

 Тищенко Олексій Костянтинович, матрос;

 Федько Олександр Олександрович, старший матрос;

 Перерва Сергій Васильович, матрос;

 Житаренко Іван Миколайович, матрос;

 Макаров Віталій Віталійович, матрос

Командир 1РМПБМП 26.08.2020

 №7309-7310

 військовослужбовці

Трощій Андрій Леонідович, м. Рубіжне Луганська обл. 26.08.2020

 №7307-7308

 не підлягає розголошенню

Генштаб ЗСУ 26.08.2020

 №7306

 учасник АТО/ООС

Голова громадської спілки «Українська Народна Сила» Кунда Б.В. 21.08.2020

 №7305

 вйськовослужбовець

Військовий комісар Першотравневого районного військового комісаріату підполковник Андрій Скляров 20.08.2020

№7303-7304

 військовослужбовці

Аракелян Сергій Леонідович, м. Дніпро 20.08.2020

№7301-7302

 учасники АТО/ООС

Військова частина А3750 19.08.2020

№7299-7300

 військовослужбовці

ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність" 19.08.2020

 №7294-7298

 військовослужбовці

Дудкін Андрій Валерійович, м. Нова Каховка Херсонська обл. 19.08.2020

 №7291-7293

 учасники АТО/ООС

Заставнівська районна державна адміністрація 19.08.2020

 №7290

 військовослужбовець

Військова частина А1736 18.08.2020

 №7288-7289

 Майор Гречко Павло Валентинович, старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів Сєвєродонецького МВК;

 Солдат Головач Ігор Олексійович, стрілець роти охорони Сєвєродонецького МВК

Командир військової частини А7284  18.08.2020

 №7284-7287

 військовослужбовці

ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

14.08.2020

 №7283

 учасник АТО/ООС

Управління праці та соціального захисту населення Бучацької районної державної адміністрації

14.08.2020

 №7279-7282

 учасники АТО/ООС

Військова частина А3750

13.08.2020

 №7277-7278

 військовослужбовці

169-й навчальний центр "Десна"

13.08.2020

 №7275-7276

 майор Доліч Володимир Вікторович;

 старший лейтенант Паламарчук Юрій Володимирович

 голова Представництва Об’єднання ВО «Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

11.08.2020

 №7274

 Салата Сергій Анатолійович, майор Гришечко Володимир Іванович 11.08.2020

 №7273

 Світличний Олег Юрійович, підполковник

Гришечко Володимир Іванович

11.08.2020

 №7270-7272

 військовослужбовці

 Військовий комісар Київського обласного військового комісаріату

05.08.2020

 №7268-7269

 учасники АТО/ООС

Спілка учасників АТО Деснянського району

05.08.2020

 №7258-7267

 Бобилєв Олексій Ігорович;
 Дейнека Станіслав Валентинович;
 Петриков Олександр Вікторович;
 Костів Павло Романович;
 Матвієнко Михайло Олександрович;
 Кітовський Володимир Вікторович;
 Денісов Валерій Володимирович;
 Грушевська Марія Іванівна;
 Варніцька Сніжана Станіславівна;
 Зражва Валерій Валерійович

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

05.08.2020

 №7250-7257

 Меліков Вадим Шовкетович, лейтенант;
 Бухарін Олександр Валерійович, молодший сержант;
 Гусєв Андрій Миколайович, молодший сержант;
 Петров Олександр Іванович, старший солдат;
 Родик Михайло Олександрович, старший солдат;
 Стадніков Юрій Вікторович, старший солдат;
 Аркатов Денис Анатолійович, солдат;
 Смоленський Михайло Михайлович, солдат

Військова частина А0693

27.07.2020

 №7249

 учасник АТО/ООС

Мухоід Миколай

27.07.2020

 №7248

 військовослужбовець

Командування в/ч А1302

24.07.2020

 №7247

 учасник АТО/ООС

Служба економічної безпеки України

23.07.2020

 №7242-7246

 військовослужбовці Повітряних Сил ЗСУ

Голова ГО "Київська Русь" та ВГО "Спілка учасників БД ПС ЗСУ"

23.07.2020

 №7241

 Шумейко Ігор Миколайович

ГО «Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини»

21.07.2020

№7238-7240

 військовослужбовці

Бандурченко Олег Миколайович, с. Карлівка Донецька область

20.07.2020

№7236-7237

 сержант Есіпов Богдан Анатолійович;

 молодший сержант Панчук Антон Вікторович

Спілка Учасників, Ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій

17.07.2020

№7227-7235

 учасник ООС, боєць ТГР «Маріуполь»:
 капітан Бутенко Євген Миколайович;
 старший лейтенант Присянюк Владислав Олександрович;
 старший лейтенант Москаленко Кирило Сергійович;
 старший лейтенант Ткачов Олександр Дмитрович Сергійович;
 старший мічман Мисник Олег Миколайович;
 старший мічман Копотун Олександр Іванович;
 старшина 1 статті Савчишин Володимир Михайлович;
 старшина 1 статті Матюшкіна Світлана Олекандрівна;
 старший матрос Бойко Павло Володимирович.

Незола Володимир Іванович, Голова Комітету самоорганізації населення посьолку Піщаний міста Маріуполь Донецької області

15.07.2020

№7226

 військовослужбовець

Гаврилюк Юрій Вікторович, м. Погребище Вінницька область

14.07.2020

№7223-7225

 учасники АТО/ООС

Академія історії та археології

13.07.2020

№7217-7222

 майор Протосовицький Андрій Антонович;
 капітан Ільчук Роман Васильович;
капітан Кириченко Оксана Володимирівна;
капітан юстиції Кукуруза Руслан Вікторович;
старший лейтенант Бакун Ірина Миколаївна;
старший прапорщик Андрлє Олександр В’ячеславович

Командир військової частини А2656

09.07.2020

№7197-7216

 військовослужбовці

ГО "Корпус військових капеланів"

09.07.2020

№7186

 Леонтьєв Андрій Борисович

Спілка ветеранів МВС

07.07.2020

№7176-7185

 військовослужбовці

Керівник спілки волонтерів 128 - ОГШБр "Бойове братерство Закарпаття" Кульчицький В.О.

06.07.2020

№7175

 Ільюк Євген Борисович, заступник командира з ІАС 831 брТА

МГО «Українське козацтво»

02.07.2020

 №7170-7174

 Левицький Михайло Іванович, військовослужбовець КМП ВМС ЗСУ старший прапорщик,  в/ч А1325 - №7170;
 Левицька Наталія Євгенівна, військовослужбовець ЗСУ старший солдат,  бойовий медик 24 ОМБр, в/ч А0998 - №7171;
 Левицький Ігор Михайлович, військовослужбовець
КМП ВМС ЗСУ матрос,  в/ч А1325 - №7172;
 Левицька Ганна Михайлівна, військовослужбовець ЗСУ старший солдат, курсант НАСВ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного - №7173;
 Левицький Іван Михайлович, військовослужбовець ВМС ЗСУ старший матрос, курсант ВВП МКТФ НУ «ОМА» - №7174

Одеська обласна організація української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

22.06.2020

 №7169

 учасник АТО/ООС

Голова представництва об'єднання ВО "Країна" Кузнєцов П.А.

22.06.2020

 №7168

 військовослужбовець

 ГО "Ветеранів та інвалідів АТО "Рапіра"

19.06.2020

№7165-7167

 учасники АТО/ООС

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

16.06.2020

№7164

 військовослужбовець

ГО "Ветеранів та інвалідів АТО "Рапіра"

16.06.2020

№7156-7163

 військовослужбовці

Національна поліція України

15.06.2020

№7155

 учасник АТО/ООС

 Альоша Андрій

05.06.2020

№7154

 Клименко Сергій Володимирович, військовослужбовець в/ч А1356

Голова військово-цивільної адміністрації м. Золоте та Катеринівка Попаснянського району Луганської області

03.06.2020

№7153

 військовослужбовець

Смірнов Олексій Петрович, м. Кам'янець-Подільський

26.05.2020

№7152

 Ремешевський Володимир Васильович

ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

25.05.2020

№7150-7151

 військовослужбовці

300 НТП

25.05.2020

№7148-7149

 військовослужбовці

Волонтери "Лелеки"

22.05.2020

№7147

 учасник АТО/ООС

Скалозуб Богдан Валентинович

13.05.2020

№7137-7146

 військовослужбовці

20 ОМБр

30.04.2020

№7132-7136

 учасники АТО/ООС

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

28.04.2020

№7131

 військовослужбовець

Хомик Владислав Володимирович

27.04.2020

№7129-7130

 учасники АТО/ООС

300 НТП "Десна"

22.04.2020

№7128

 військовослужбовець

Ільніцький Валерій Михайлович

10.04.2020

№7122-7127

 учасники АТО/ООС

Всеукраїнське Об'єднання "Бойове братерство Закарпаття"

10.04.2020

№7121

 капітан лейтенант Курій Володимир Васильович

командир військової частини А0373 Носенко Максим Васильович

08.04.2020

№7120

 військовослужбовець

Хомик Владислав Володимирович

02.04.2020

№7119

 учасник АТО/ООС

ВГО "Козацтво Нової України"

31.03.2020

№7118

 Франчук Ганна Володимирівна, військовослужбовець в/ч А4472

Командир в/ч А4472

30.03.2020

№7112-7117

 військовослужбовці

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

16.03.2020

№7110-7111

 Сєлюков Ю.О.;

 Огуй І.В.

ГО учасників бойових дій "ЩИТ"

13.03.2020

№7109

 учасник АТО/ООС

Директор ГО "ИМН" Григоренко Ю.А.

12.03.2020

№7106-7108

 військовослужбовці

Керівник спілки волонтерів 128-ОГШБр "Бойове братерство Закарпаття" Кульчицький Василь Олександрович

№3

02.03.2020

№7105

 Кузнєцов Ігор Анатолійович

Нагородний комітет України;

 Шаргородський А.В.

№3

02.03.2020

№7095-7104

 бійці АТО/ООС

Рожанська Катерина Вікторівна, м. Світлодарськ

04.03.2020

№7093-7094

 військовослужбовці

ГО "Народна Рада" Монастирищенського району

28.02.2020

№7091

 Вітенко Наталія Петрівна, старший солдат, військовий повар

Заступник Голови ВГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№2

27.02.2020

№7090

 Мейсарош Жолт Павлович, солдат

ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

24.02.2020

№7089

 військовослужбовець

Пахомов Андрій Миколайович

24.02.2020

№7088

 Йонаш Вячеслав Миколайович, ст.лейтенент

ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

 

№7087

 боєць АТО/ООС

Старостенко Сергій Анатолійович, м. Кам'янське Дніпропетровська обл.

21.02.2020

№7086

 Малонос Олексій Анатолійович, начальник відділу присвоєння військових звань та нагороджень управління персоналу Генерального штабу ЗСУ

ВГО "ЗВИТЯГА"

№2

03.02.2020

№7085

 не підлягає розголошенню

Асоціація К СБУ

18.02.2020

№7084

 учасник АТО/ООС

Директор ГО "ИМН" Григоренко Ю.А.

14.02.2020

№7083

 капітан медичної служби Королевич Іван Петрович

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

11.07.2020

№7061-7082

 військовослужбовці

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

12.02.2020

№7060

 лейтенант медичної служби Тесленко Вікторія Олександрівна

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

11.07.2020

№7059

 сержант Сосницький Олег Петрович

ГО "Спілка Ветеранів Легендарного 42 Батальйону "Рух опору"

24.12.2019

№7058

 учасник АТО

Стародуб Юрій

23.12.2019

№7057

 боєць АТО

Пахомов Андрій Миколайович

23.12.2019

№7045-7056

 військовослужбовці

військови капелани

17.12.2019

№7044

 Киянець Олександр Михайлович, майор

Рада ветеранських організацій силових структур Куликівського району

№12-19

02.12.2019

№7042-7043

 учасники АТО/ООС

Київська Обласна спілка ветеранів ОВС

11.12.2019

№7041

 -----------------------------------------

Колекція

09.12.2019

№7039-7040

 військовослужбовці

Військова частина А2167

04.12.2019

№7038

 Євсеєв Віктор Васильович, підполковник

 Рада ветеранських організацій Куликівського району

№12-19

02.12.2019

№7036-7037

 учасники АТО/ООС

28 ОМБр

04.12.2019

№7031-7035

 бійці АТО/ООС

Відділ охорони Української психіатричної лікарні з суворим наглядом

04.12.2019

№7030

 військовослужбовець

Коріньков Анатолій Анатолійович, с. Великий Дальник Одеська обл.

03.12.2019

№7029

 молодший сержант Гайдук Тарас Степанович

128 ОГШБр

02.12.2019

№7023-7028

 військовослужбовці

Клименко Віталій Іванович, м. Сіверськ Донецька область

02.12.2019

№7021-7022

 Іваницький Ігор Олексійович, учасник АТО;

 Демченко Денис Вікторович, військовослужбовець ЗСУ

Підрозділ військових капеланів

02.12.2019

№7012-7020

 не підлягає розголошенню

Асоціація "К" СБУ

29.11.2019

№7011

 учасник АТО/ООС

 Голова Ради ГО "Захист"

28.11.2019

№7010

 молодший сержант Бондаренко Тетяна Валентинівна

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

11.07.2020

№7007-7009

 військовослужбовці

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

12.02.2020

№7005;

№7006

 молодший сержант Дейкало Анастасія Миколаївна;

 молодший сержант Дейкало Андрій Миколайович

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

11.07.2020

№7004

 учасник АТО/ООС

Пахомов Андрій Миколайович

31.01.2020

№7003

 військовослужбовець

Паламарчук Кристина

27.01.2020

№7002

 Россолов Олексій Володимирович, старший лейтенант

Командир Військової частини А0563

17.01.2020

№7001

 учасник АТО/ООС

МГО Українськое козацтво, Лохвицький районний осередок

14.01.2020

№6996-7000

 військовослужбовець

Барановський Богдан Леонідович, м. Лисичанськ

26.11.2019

№6994;

№6995

 Свищ Руслан Володимирович, ст. солдат НГУ;

 Білик Іван Євгенович, ст. солдат ЗСУ

ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області»

25.11.2019

№6990-6993

 військовослужбовці

Командир Військової частини А1414

25.11.2019

№6987-6989

 бійці АТО/ООС

волонтер Олег Ганжа

25.11.2019

№6986

Приймачук Сергій Іванович, директор Національного природного парку «Святі гори».

 Командир військової частини А 0693

№298

25.11.2019 

№6984-6985

 прапорщик Забелін Юрій Олександрович;

 прапорщик Федоренко Андрій Михайлович

Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

№11

01.11.2019

№6981-6983

 капітан ІІ рангу Носенко Максим Васильович;

 майор Неділ Дмитро Дмитрович;

 підполковник Веровок Микола Вікторович

Голова Представництва Об’єднання ВО «Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

№11

01.11.2019

№6971-6980

 військовослужбовці

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

20.11.2019

№6961-6970

 учасники АТО/ООС

ВСЦ ЄХБ, ст. капелан Хіміч В.М.

20.11.2019

№6959-6960

 військовослужбовці

Великобогачанська селищна рада

21.11.2019

№6954-6958

 Бичков Ю.М.;
 Кобзарь С.В.;
 Куліш І.С.;
 Луцик А.Н.;
 Матюха В.А.

ГО учасників бойових дій "ЩИТ"

18.11.2019

№6945-6953

 учасники АТО

Військова частина А2980

18.11.2019

№6944

------------------------------------

Колекція

15.11.2019
№6943  бійці АТО/ООС Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"

13.11.2019

№6941-6942  військовослужбовці ГО "Союз Чорнобиль Україна" Христинівського района та ГО "Всеукраїнський союз воїнів АТО та ЗСУ і правоохоронних органів в України

12.11.2019

№6940  не підлягає розголошенню ГО "Доброволець - людина доброї волі"

12.11.2019

№6939  Шостацький Андрій Смілка Віталій

11.11.2019

№6938  Соколенко Сергій Анатольєвич Командир батареї

08.11.2019

№6933-6937  учасники АТО/ООС Папукчі Геннадій Миколайович, смт. Міронівський Донецька область

06.11.2019

№6931-6932  військовослужбовці ГО "Союз Чорнобиль Україна" Христинівського района та ГО "Всеукраїнський союз воїнів АТО та ЗСУ і правоохоронних органів в України

12.11.2019

№6923-6930  військовослужбовці ГО "Спілка ветеранів АТО і ООС Новоайдарщіни"

05.11.2019

№6908-6922  учасники АТО/ООС Голова ВСЦ ЄХБ Антонюк В.С.

02.11.2019

№6907  Свідунович Руслан Євгенійович, військовослужбовець Об'єднаного оперативного штабу ЗСУ Оперативно-інформаційний центр

01.11.2019

№6906  не підлягає розголошенню ГО "Доброволець - людина доброї волі"

01.11.2019

№6903-6905  військовослужбовці Лановенко Павло Петрович, командир 37 ОМПБ

30.10.2019

№6897-6902  військовослужбовці Військова частина

29.10.2019

№6892-6896  учасники АТО/ООС
Служба економічної безпеки України

№10

01.10.2019

№6891  капітан Пирожок Віктор Ярославович Голова Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та УБД

№10

01.10.2019

№6883-6890  військовослужбовці ГО "Асоціація Незалежних Православних Громад"

№10

01.10.2019

№6882  Семенов Сергій Юрійович, ст. прапорщик Генеральний штаб ЗСУ України

№10

01.10.2019

№6881  учасник АТО Національна поліція України 11.10.2019
№6879-6880

 Волошін Валерій Іванович;

 Горшенин Антон Андрійович

ГО УБД "ЩИТ" 10.10.2019
№6877-6878  бійці АТО/ООС Відокремлений підрозділ ГО "СУВІАТО" у м. Буча 10.10.2019
№6875-6876  учасники АТО Спілка ветеранів АТО Харківської області 10.10.2019
№6868-6874  військовослужбовці Бідоцерківець Юрій Петрович, м. Солидар Донецька область 09.10.2019
№6867-6862  учасники АТО Військова частина 92 ОМБр 08.10.2019
№6851-6861

 військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил
України:
 капітан 3 рангу Михальчук Роман Іванович;
 лейтенант Гуцаленко Сергій Віталійович;
 учасник ООС головний корабельний старшина Полотнюк Юрій Борисович;
 учасник ООС головний корабельний старшина Піскунов Микола Олексійович;
 учасник ООС старшина 1 статті Бовдурний Валентин Вікторович;
 учасник ООС матрос Пупко Руслан Володимирович;
 учасник ООС старшина 2 статті Великий Дмитро Владиславович;
 головний старшина Верник Володимир Олександрович;
 головний старшина Лисенко Степан Станіславович;
 головний старшина Мединцев Сергій Вікторович;
 учасник АТО старшина 2 статті Шестаков Іван Сергійович

КСН пос. Піщаний м. Маріуполь Донецької області 08.10.2019
№6850  лейтенант Петришин Олександр Андрійович ГО «Спілка ветеранів та учасників бойових дій АРКТУР» 12.10.2019
№6849-6835 Дмитрієв Петро Юрійович;
Розумний Володимир Григорович;
Янчук Сергій Григорович;
Янчук Сергій Миколайович;
Шевчук Андрій Олексійович;
Акопян Самвел Дмитрович;
Люзак Федір Степанович;
Чекерський Руслан Сергійович;
Варченко Сергій Віталійович;
Сосновій Дмитро Якович;
Яворський Володимир Романович
Красилівська міська рада 03.10.2019
№6833-6834

 Іваненко Костянтин Анатолійович;

 Овчинніков Олександр Михайлович

ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 03.10.2019
№6832-6823 Катриченко Геннадій Петрович, сержант;
Дутчак Петро Вікторович, рядовий;
Томай Олександр Миколайович, сержант;
Васильковський Роман Васильович, рядовий;
Ткач Сергій Васильович, рядовий;
Бабій Андрій Григорович, ст.солдат;
Коновалов Ігор Володимирович, майор;
Коновенко Андрій Віктрорович, рядовий;
Городинський Максим Леонідович, сержант;
Смірнов Олег Юрійович, мол.сержант.
Могилів-Подільський міський голова Петро Бровко 03.10.2019
№6817-6822  учасники АТО/ООС ТВО Голови ГО «Учасників АТО Заставнівського району» Галай Л.Л. 02.10.2019
№6811-6816

 Верьовка Віктор Михайлович
 Марченко Олександр Петрович
 Домащюк Сергій Андрійович
 Шолота Василь Миколайович
 Коляда Олександр Валерійович
 Ковальов Володимир Георгійович

 Маковський Ігор Віталійович

 Гапойц Олексій Іванович.

Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганський області Ткаченко В.М. 02.10.2019
№6802-6810  військовослужбовці Яровий Ярослав Станіславович, смт. Очеретино Донецька область 30.09.2019
 №6796-6801  майор Банюк Олег Миколайович;
 майор Коханець Сергій Віталійович;
 майор Корзаченко Ігор Васильович;
 старший лейтенант Морозов Юрій Сергійович;
 лейтенант юстиції Бердула Павло Леонідович
Командир військової частини А2573 27.09.2019
 №6792-6795  бійці АТО Військова частина А1414 27.09.2019
 №6781-6791  військовослужбовці Стародуб Валентина Володимирівна, м. Костянтинівка Донецька обл. 23.09.2019

№6751-6780

 учасники АТО

Відділ культури Селидівської міської ради

23.09.2019

№6747-6750

 військовослужбовці

Стародуб Валентина Володимирівна, м. Костянтинівка Донецька обл.

23.09.2019

№6744-6746

 учасники АТО

 Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська асоціація ветеранів війні та служби цивільного захисту"

13.09.2019

№6742-6743

 військовослужбовці

 Гребінківська міська рада

13.09.2019

№6734-6741

 військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил
України:
 капітан 3 рангу Свістяк Юрій Петрович;
 майор медичної служби, учасник АТО Мислюк Денис Дмитрович;
 капітан Гаєвський Андрій Володимирович;
 старший лейтенант Соломенюк Володимир Олександрович;
 лейтенант Василенко Михайло Віталійович;
 мічман Климович Олександр Вікторович;
 старшина 2 статті Лушик Володимир Валерійович;
 старший матрос Шульга Анатолій Анатолійович

"КСН" пос. Піщаний м. Маріуполь Донецької області

09.09.2019

№6733

 учасник АТО/ООС

Спілка ветеранів бойових дій «Ніхто крім нас»

05.09.2019

№6732-6729

Червяченко Владислав Іванович;
Шуть Віталій Олександрович;
Гетьман Надія Анатоліївна;
Ніколаєнко Юрій Валерійович

Військова частина А3283

03.09.2019

№6728-6724

Ігонін Роман Володимирович;
Слободянюк Андрій Миколайович;
Марусенко Сергій Федорович;
Чувалов Дмитро Анатолійович;
Волкова Олена Володимирівна

Військова частина А 3283

29.08.2019

№6723

 військовослужбовець

Національна поліція України

22.08.2019

№6719-6722

 учасники АТО

ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»

20.08.2019

№6718

 боєць АТО

Хомик Владислав Володимирович, м. Біла Церква

15.08.2019

№6717

Смусенок Андрій Вікторович

ГО «Сумське морське зібрання»

№18

28.08.2019

№6716

 заступник командира військової частини А1884 підполковник ЧУДІН Рашид Хасбулатович

Командир військової частини А1884

13.08.2019

№6714-6715

 учасники АТО

Військова частина А2980

08.08.2019

№6710-6713

 військовослужбовці

Виконавчий комітет Знам'янської міської ради

05.08.2019

№6708-6709

 учасники АТО

Гребінківська міська об'єднанна громада

31.07.2019

№6705-6707

 полковник, начальник факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса) Геворгян Роланд Григорович;

 кандидат технічних наук, вчений секретар Наукової Ради НАН України "Наукові основи електроенергетики" (м. Київ) Оноприч Володимир Петрович;

 не підлягає розголошенню

Науковий Семінар Військової академії (м. Одеса)

30.07.2019

№6703-6704

 Співак Віктор Миколайович;

 Шпанко Микола Анатолійович

Всеукраїнська Спілка Ветеранів війни

29.07.2019

№6683-6702

 військовослужбовці

Громадської організації учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

24.07.2019

№6680-6682

 учасники АТО

Гутенко Костянтин Станіславович

23.07.2019

№6679

  військовослужбовець

Спілка Учасників бойових дій Повітряних Сил ЗСУ

10.07.2019
№6678

Шумський Сергій Володимирович

ГО "Сумське морське зібрання"

№10

05.07.2019

№6668-6677

Офіцер відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу молодший лейтенант Бородін Сергій Олександрович;
Військовий комісар Рубіжансько-Кремінського ОМВК
підполковник Лазаренко Олег Анатолійович;
Командир 3-го відділення охорони взводу охорони
старший сержант Вірютін Родіон Олексійович;
Стрілець-санітар 1-го відділення охорони взводу охорони солдат Чумак Віталій Анатолійович;
Старший стрілець 2-го відділення охорони взводу
охорони молодший сержант Роменський Денис Юрійович;
Гранатометник 3-го відділення охорони взводу охорони
старший солдат Котіков Олександр Іванович;
Кулеметник 1-го відділення охорони взводу охорони
старший солдат Чернявський Андрій Миколайович;
Стрілець-санітар 2-го відділення охорони взводу охорони молодший сержант Чехута Ірина Олександрівна;
Головний сержант охорони взводу охорони
старшина  Манухін Денис Олегович;
Гранатометник 1-го відділення охорони взводу охорони
Рубіжансько-Кремінського ОМВК старший солдат
Будика Володимир Олександрович

 ГО "Спілка ветеранів АТО м. Рубіжне" 26.06.2019
№6660-6667  солдат Слісаренко Р.Г.;
 солдат Керичанин Є.М.;
 ст.солдат Ткаченко В.О.;
 мол.сержант Білий О.О.;
 ст.солдат Скибін М.А.;
 ст.солдат Олейніков Є.В.;
 солдат Тронь О.В.;
 солдат Селіщев А.К.
 Зам Комбріга підполковник Федоренко П.Ю. 24.06.2019
№6659  учасник АТО  Пшеничний Артем Валентинович, м. Авдіївка Донецька область 24.06.2019
№6658  Валяйбаба Дмитро Анатолійович  ГО УБД "ЩИТ" 12.06.2019
№6612-6657

 Ананьєв Дмитро Петрович- №6637;
 Аксентьєв Максим Анатолійович - №6646;
 Алексанич Олександр Іванович - №6655;
 Андрощук Петро Володимирович - 6626;
 Антонов Станіслав Ігорович - №6635;
 Бондар Олександр Олександрович - №6634;
 Борисов Євгеній Миколайович - №6625;
 Бібік Володимир Сергійович - №6624;
 Бурмака Валерій Миколайович - №6636;
 Баранов Владислав Володимирович - №6654;
 Берест Ігор Олексійович - №6633;
 Бичков Микола Миколайович - №6632;
 Власов Михайло Михайлович - №6657;
 Воронін Михайло Олександрович - №6631;
 Висоцький Олександр Іванович - №6628;
 Галюк Альберт Анатолійович - №6614;
 Гранковський Віктор Васильович - №6613;
 Грішко Олександр Леонідович - №6640;
 Герасимов Антон Сергійович - №6619;
 Галаган Валентин Степанович  - №6639;
 Григораш Олег Олексійович - №6612;
 Дробот Володимир Володимирович - №6618;
 Кузнєцов Олег Петрович - №6644;
 Кацавер Віталій Михайлович - №6629;
 Лисогор Олег Валерійович - №6642;
 Маркушевський Роман Едуардович - №6617;
 Малиновський Андрій Валерійович - №6616;
 Мерзляков Олександр Володимирович  - №6615;
 Омелянюк Костянтин Михайлович - №6649;
 Овчінніков Олексій Геннадійович - №6648;
 Полянський Віталій Вікторович - №6645;
 Педь Валерій Михайлович - №6647;
 Подстрєлов Сергій Олександрович - №6650;
 Перепелиця Максим Вікторович - №6652;
 Лисечко Антон Ігорович - №6656;
 Алексанич Олег Іванович - №6623;
 Мирошниченко Олександр Іванович - №6630;
 Шевчук Сергій Миколайович - №6627;
 Лисиця Іван Петрович - №6621;
 Цапенко Олександр Олегович - №6622;
 Федчук Сергій Володимирович - №6638;
 Гажур Олександр Анатолійович - №6643;
 Денисюк Василь Захарович - №6641;
 Козлов Юрій Вікторович - №6620;
 Корнєєв Віталій Олексійович - №6651;
 Чаплига Віталій Вікторович - №6653

 ГО «Учасників АТО та УБД Широківського району
«Побратими разом»
11.06.2019
№6609-6611  молодший сержант Комов Роман Васильович;

 капітан Кріль Дмитро Олександрович;

 старший солдат Сдвіжков Олександр Олександрович

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович 10.06.2019
№6598-6608  учасники АТО  Військова частина А1736 05.06.2019
№6597  військовослужбовець Військово-Морських Сил Збройних Сил України мічман Польщина Олена Анатоліївна  "КСН" пос. Піщаний м. Маріуполь Донецької області Незола В.І. 31.05.2019
№6595-6596  військовослужбовці  ГУР МО України А0515 31.05.2019
№6590-6594  бійці АТО  Сальчук Микола 24.05.2019

№6585-6589

кандидат технічних наук, професор кафедри, працівник ЗСУ Волянська Яна Богданівна;

 завідувач лабораторії, учений секретар семінару, працівник ЗСУ Обнявко Тетяна Севастянівна;

 кандидат  технічних наук, доцент, працівник ЗСУ Сергєєв Олексій Юрійович;

 завідувач кафедри НУ "ОМА", кандидат технічних наук, доцент Козьміних Микола Анатолійович;

 директор коледжу, доктор технічних наук, професор, Ковальчук Володимир Володимирович

 Науковий Семінар Військової академії (м. Одеса) 24.05.2019

№6581-6584

 не підлягає розголошенню  ГО "Доброволець - людина доброї волі" 24.05.2019
№6568-6580

 учасники АТО

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

21.05.2019

№6565-6567

 ст.солдат ЗСУ Ліпкань Вадим Григорович - №6565;

 солдат ЗСУ Пилипенко Владислав Сергійович - №6566;

 солдат ЗСУ Мидза Ярослав Миронович - №6567
 Виконавчий комітет Полпаснянської міської ради 14.10.2019
№6560-6564  бійці АТО  ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області" 24.05.2019
№6542-6559  військовослужбовці  Кафедра військової подготовки НУБіП України 20.05.2019
   Шаблій Анастасія Едуардівна;

 Петрекуци Вадім Олегович;

 Ярисемський Микола Вікторович

 Кафедра військової подготовки НУБіП України 20.05.2019
 №6541  боєць АТО  ГС "Українська народна сила"  17.05.2019
№6533-6540 

Дубовик Володимир Ілліч, рядовий;

Кушнір Володимир Зіновійович, ст.сержант;

Маціборський Володимир Іванович, ст.лейтенант;

Опацький Роман Петрович, рядовий;

Паланиця Володмир Васильович, рядовий;

Петраш Тарас Михайлович, ст.лейтенант;

Петраш Володимир Миколайович, мол.сержант;

Румак Василь Богданович, ст.солдат;

Януш Володимир Богданович, ст.сержант

 Галицький районний військовий комісаріат

16.05.2019

№6531-6532

 військовослужбовці

 Військова частина А1476 8 реабатр

13.05.2019

№6527-6530

 учасники АТО

 300 НТП "Десна"

10.05.2019

№6521-6526

 бійці АТО

 ГО "Асоціація незалежних православних громад"

07.05.2019

№6520

 учасник АТО

 300 НТП "Десна"

10.05.2019

№6516-6519

 учасники АТО

 Коратник Олександр, м. Суми

06.05.2019

№6511-6515

 військовослужбовці

 Військова частина А1414

06.05.2019

№6510

 Дмитрів Ігор Григорович, рядовий

 Галицький районний військовий комісаріат

16.05.2019

№6509

 Іванов Євген Васильович, майор ЗСУ

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

02.05.2019

№6508

 офіцер НПУ

 Національна поліція України

08.05.2019

№6506-6507

 військовослужбовці

 Кривуля Олександр Вікторович

 03.05.2019

№6504-6505

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

03.05.2019

№6503

 Юрій Цисарук

 Ізяславська РДА, сектор культури

03.05.2019

№6496-6502

 учасники ООС:

 капітан 2 рангу Котельніков Володимир Олександрович;

 капітан 2 рангу Лавренчук Сергій Миколайович;

 капітан 3 рангу Григоренко Ростислав Віталійович;

 старший мічман Шульга Анатолій Васильович;

 мічман Десятський Олександр Іванович;

 головний старшина Пейчева Ліля Володимирівна;

 ветеран ЗСУ - волонтер полковник у відставці Задорожний Володимир Іванович

 Незола Володимир Іванович, Голова Комітету самоорганізації населення посьолку Піщаний міста Маріуполь Донецької області

23.04.2019

№6495

 учасник АТО
 Цибульський П.І.

19.04.2019

№6494

 військовослужбовець
 Бородин С.А.

18.04.2019

№6493

 майор Лазар Олександр Ілліч (посмертно)
 Куликівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

№04

01.04.2019

№6492

 не підлягає розголошенню
 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

16.04.2019

№6489-6491

 Редька Дмитро Станіславович, ст.солдат;
 Трещук Микола Васильович, ст.солдат;
 Зозуля Констянтин Олегович, солдат
 КТ "Академія Козацтва" 16.04.2019

№6488

 співробітник НПУ
 Національна поліція України 15.04.2019

№6487

 військовослужбовці
 Військова частина А1736 12.04.2019

№6485-6486

 учасники АТО
 Голова представництва об'єднання ВГО "Країна" Кузнецов П.А. 12.04.2019

№6482-6484

 Озірний Олександр Борисович – начальник відділення персоналу штабу військової частини А3369;
Нога Володимир Мирославович – начальник стройової частини відділення персоналу штабу військової частини А2615;
Кушнір Максим Валерійович – начальник Управління правового забезпечення ГШ ЗСУ-начальник юридичної служби ЗСУ
 Держслужба у справах АТО Луганська область 10.04.2019

№6472-6481

 бійці АТО
 300 НТП "Десна" 05.04.2019

№6469-6471

 учасники АТО
 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області" 04.04.2019

№6462-6468

 КТ "Академія Козацтва" у Луганській області 02.04.2019

№6461

 військовослужбовець
 Волков О.І. 28.03.2019

№6460

 Кравченко Сергій Анатолійович, лейтенант
 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович 27.03.2019

№6550-6459

 бійці АТО
 Командир Військовой частини А1414 полковник Миколайчук 26.03.2019

№6447-6449

 учасники АТО
 Командування 57 ОМБр 18.03.2019

№6446

 військовослужбовець
 Дубенська районна державна адміністрація 14.03.2019

№6445

 Фесенко Станіслав Олександрович, прапорщик НТБ 24 ОМБр імені короля Данила Галицького, в/ч А0998
 Керівник відокремленого підрозділу ГО "Група Патріот" в Черкаському районі Черкаської області Константинова Леся Миколаївна 11.03.2019

№6442-6444

 співробітники НПУ
 Національна поліція України 27.02.2019

№6441

 учасник АТО
 Військова частина А2167 27.02.2019

№6431-6440

 Собко Святослав Дмитрович;
 Папазов Олексій Юрійович;
 Доманський Євген Миколайович;
 Гребьонкін Олексій Іванович;
 Хмель Іван Володимирович;
 Халін Євген Вікторович;
 Панич Олександр Васильович;
 Бондаренко Олександр;
 Бондаренко Марія
 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області 13.02.2019

№6430

 Голова правління ГО "Волонтери Ізяславщини" Тележінський Володимир 26.07.2019

№6429

 військовослужбовець
 ФГ "Агро-Інвест" 22.02.2019

№6428

 військовослужбовці
 Чеберяк Сергій Віталійович 18.02.2019

№6427

 учасник АТО
 Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань" 12.02.2019

№6426

 співробітник НПУ
 Національна поліція України 07.02.2019

№6425

 військовослужбовець 131 Орб
 Військова частина А1445 07.02.2019

№6424

 Пометун Сергій Миколайович
 ГО "Учасників та інвалідів АТО" м. Добропіля 06.02.2019

№6403-6423

 учасники АТО
 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради 05.02.2019

№6396-6402

 Василенко Михайло Михайлович, мл.сержант;
 Тимчук Петро Дмитрович, старшина;
 Хоменко Руслан Валерійович, рядовий;
 Губицький Тарас Михайлович, сержант;
 Панчак Григорій Васильович;
 Зубрицький Євстахій Євстахович, мл.сержант;
 Денюшин Олег Олександрович, мл.сержант

 ВСВ АТО Дрогобицький округ

 21.01.2019

№6395

 Пінчук Роман Сергійович, військовослужбовець в/ч А4610

 Кривешко Галина Олександрівна

15.01.2019

№6394

 військовослужбовець

 Оніщук Олександр Іванович

15.01.2019

№6392;

№6393

 Шелєпов Віталій Володимирович, майор в/ч 3036;

 Корнієнко Віталій Віталійович, ст.лейтенант в/ч 3036

 ГО "Патріоти Вітчизни"

15.01.2019
№6391

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волї"

08.01.2019
№6390

 військовослужбовці

  Діщенко Василь Михайлович

08.01.2019


 2018 рік

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№6389

 військовослужбовець 92 ОМБр

 Командир в/ч А0501

26.12.2018
№6388

 Полковник Луцького гарнізонного військового госпіталю Кушпер Святослав Арсенович

 ВОГО "Сумління"

№ 61

25.02.2019

№6387

 Заграничний Володимир Сергійович

 Національна поліція України

19.12.2018
№6386

 -------------------------------------------------------------

 Колекція

18.12.2018 
№6381-6385

 учасники АТО

 Ожоганич Василь Іванович, м.Шостка

11.12.2018

№6380

 військовослужбовець 

 Христивська ГО інвалідів "Союз Чорнобиль Україна"

11.12.2018

№6375-6379

 Безверхий Олександр Олександрович, сержант, 30 бригада;

 Совков Іван Миколайович, ст.солдат, 15 ОМПБ;

 Лохоня Сергій Іванович, ст.лейтенант 81 ОАМБр;

 Левченко Олег Вікторович, капітан, 72 ОМПБр;

 Яценко Юрій Миколайович, сержант, 27 реактивна бригада

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

10.12.2018

№6370-6374

 військовослужбовці

 Військова частина А0536

10.12.2018

№6369

 учасник АТО

 Національна поліція України

07.12.2018

№6368

 Пелипенко Леонід Михайлович

 Таращанська районна організація Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

07.12.2018

№6367

 Кіяшко Мирослав Миколайович, майор, військовослужбовець в/ч 3021

 ГО "Дніпровська міська спілка воїнів АТО "ЩИТ"

05.12.2018

№6364-6366

 бійці АТО

 Деснянський Р.В.

05.12.2018

№6634-6363

 військовослужбовці

 ГО "Соціальний центр МХП"

30.11.2018

№6333

 учасник АТО

 Коротков Олександр Вікторович, м. Вінниця

30.11.2018

№6325-6332

 Порожняков Андрій Миколайович, лейтенант;

 Морпак Володимир Михайлович, лейтенант;

 Лисиця Дмитро Геннадійович, мол.лейтенант;

 Костюк Віталій Анатолійович, сержант;

 Черножуков Андрій Іванович, мол.сержант;

 Іванчук Андрій Васильовтч, мол.сержант;

 Шакшов Михайло Сергійович, ст.солдат;

 Швець Іван Олександрович, сержант

 командир 53 ОМБр Федосенко С.Ю.

30.11.2018

№6320-6324

В. Легенький

В. Лапін

С. Лисенко

А.Овсянніков

М. Статівко

А. Царенок

В. Фурсов

В. Кислін

О. Грибачов

 ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка"

30.11.2018

№6310-6319

 військовослужбовці

 Коробцов С.В.

29.11.2018

№6295-6309

 учасники АТО

 ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

28.11.2018

№6294

 Якубовський Віталій Олексійович, підполковник

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

27.11.20218

№6292-6293

 учасники АТО

 Похіл Артем Вікторович, м.Дніпро

27.11.2018

№6284-6291

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

27.11.2018

№6279-6283

 військовослужбовці

 ГО "Спілка ветеранів Куби"

27.11.2018

№6278

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№11

01.11.2018

№6277

 учасник АТО

 Рівненська районна рада

26.11.2018

№6274-6276

 офіцери НПУ

 Національна поліція України

23.11.2018

№6269-6273

 учасники АТО

 ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка"

22.11.2018

№6267-6268

 військовослужбовці

 Військова частина А0536

22.11.2018

№6266

 Пашковський Володимир Михайлович, прапорщик

 Військовий комісар Савранського РВК Одеської області підполковник О.Л. Тодорук

21.11.2018

№6265

 боєць АТО

 Коваленко Олександр Олексійович, в/ч А0693

21.11.2018

№6264

 Коротченко Євгеній Вікторович, солдат, військовослужбовець 101 ОБрО ГШ ЗСУ

 Герасим Дмитро Анатолійович

19.11.2018

№6262-6263

 учасники АТО

 Клименко Віталій Іванович

19.11.2018

№6247-6261

 учасники АТО

 Командування 14 бригади

16.11.2018

№6246

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

15.11.2018

№6231-6245

 військовослужбовці

 Папукчі Геннадій Миколайович

15.11.2018

№6221-6230

 бійці АТО

 Відділ культури Попаснянської РДА

13.11.2018

№6213-6220

 учасники АТО

 Командування 14 бригади

16.11.2018

№6210-6212

 В'ялий А.М.;

 Комарніцький С.В.;

 Гудим С.О.

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№11

01.11.2018

№6208-6209

 бійці в/ч 1745

 Командування в/ч 1745

08.11.2018

№6207

 боєць АТО

 ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО "Дрогобиччина"

07.11.2018

№6206

 учасник АТО

 ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

01.11.2018

№6205

-------------------------------------------------------------------------------

 Колекція

31.10.2018

№6198-6204

 військовослужбовці

 Поляков Ігор Олександрович

29.10.2018

№6196-6197

 учасники АТО

 Військова частина А0989, начальник інженерної служби

29.10.2018

№6195

 не підлянає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№10

01.10.2018

№6194

 боєць АТО

 Військовослужбовці в/ч А0536

25.10.2018

№6193

 Микитюк Анатолій Олександрович, полковник у відставці

 Ященко Сергій миколайович

24.10.2018

№6183-6192

 учасники АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

24.10.2018

№6182

 боєць АТО

 Богдан Михайло Ярославович, м. Чугуїв Харківська область

23.10.2018

№6180-6181

 учасники АТО

 ГО "Асоціація незалежних Православних Громад"

22.10.2018

№6174-6179

 бійці АТО

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торцьк Донецька обл.

22.10.2018

№6169-6173

 військовослужбовці

 57 ОМПБр, реактивна батарея

19.10.2018

№6165-6168

 бійці АТО

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торецьк Донецька область

19.10.2018

№6162-6164

не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№10

01.10.2018

№6155-6161

 Єфременюк Віталій Ігорович, капітан;

 Москаленко Микола Вікторович, прапорщик;

 Колеснік Анатолій Олександрович, мол.сержант;

 Шелудченко Микола Володимирович, ст.сержант;

 Мих Сергій Ігорович, мол.сержант;

 Донець Віталій Володимирович, сержант;

 Тимошенко Руслан Анатолійович, ст.сержант

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

12.10.2018

№6151-6154

 Курган Микола Петрович, полковник запасу;

 Коваль Михайло Анатолійович, підполковник запасу;

 Лучкань Андрій Петрович, підполковник запасу;

 Кострома Олег Віталійович, підполковник запасу

Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність"

11.10.2018

№6145-6150

 бійці АТО

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торцьк Донецька обл.

22.10.2018

№6142-6144

 бійці АТО

 Командир військовой частини А1939

22.10.2018

№6130-6141

 військовослужбовці

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

10.10.2018

№6113-6129

 Філозоф Богдан Васильович;

 Редькович Іван Миколайович;

 Каць Василь Вікторович;

 Цепух Юрій Васильович;

 Шинкарук Руслан Кирилович;

 Демчук Олександр Сергійович;

 Касянчук Сергій Ярославович;

 Мажула Володимир Анатолійович;

 Корецький Артем Іванович;

 Михалевич Віталій Володимирович;

 Мажула Роман Васильович;

 Юхим Олександр Євгенович;

 Левонюк Андрій Анатолійович;

 Тарасюк Олександр Володимирович;

 Бігун Олександр Костянтинович;

 Штик Олександр Васильович;

 Царук Юрій Миколайович

 ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

10.10.2018

№6112

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№10

01.10.2018

№6109-6111

 Момот Ярослав Володимирович;

 Пазич Єгор Олександрович;

 Маркуцов Сергій Олексійович

 Народний депутат України Дмитренко О.М.

09.10.2018

№6103-6108

 військовослужбовці

 Всеукраїнський Союз воїнов АТО, збройних сил України та правоохоронних органів

09.10.2018

№6102

 боєць АТО

 Соколов Олександр Васильович, м. Харків

08.10.2018

№6084-6101

 Горбенко Світлана Валентинівна, сержант, військовослужбовець Сєвєродонецьког МВК;

 військовослужбовці 53 ОМБр:

 Дорогін Андрій Миколайович, старшина;

 Ігнатов Станіслав Євгенійович, старшина;

 Шубін Сергій Володимирович, сержант;

 Попковський Валерій Валентинович, сержант;

 Бут Вадим Геннадійович, сержант;

 Махортов Сергій Олександрович, сержант;

 Несмашний Тимур Пндрійович, ст.солдат;

 Кульбашний Владислав Романович, ст.солдат;

 Дегтярьов Олександр Юрійович, ст.солдат;

 Бондарчук Михайло Михайлович, ст.солдат;

 Бруздейлинас Ніколаюс Йоно, ст. солдат;

 Плужник Юрій Олександрович, ст.солдат;

 Макаров Іван Олексійович, ст. солдат;

 Золотовський Максим Вікторович, ст.солдат;

 Рєвякін Фелікс Миколайович, ст.солдат;

 Малік Едуард Миколайович, ст.солдат

 ГО СВУАЗУЗКВ,     Денисов А.Г.

08.10.2018

№6081-6083

 учасники АТО

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

05.10.2018

№6080

 не підлягає розголошенню

 92 ОМБр

05.10.2018

№6073-6079

 учасники АТО

 128 ОГШБ МПБ

05.10.2018

№6071-6072

Мацай Наталія Юріївна, декан природничого факультету ЛНУ імені Тараса Шевченка;

Слухаєнко Микола Павлович, генерал-хорунжий УК

Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

03.10.2018

№6027-6070

 військовослужбовці

 Дацковська Юлія Олександрівна, м. Покровськ Донецька обл.

03.10.2018

№6026

 не підлягає розголошенню

 92 ОМБр

05.10.2018

№6025

 Харченко Олег Борисович

 Оперативне командування "Західне"

01.10.2018

№6021-6024

 бійці АТО

 Костянтин

01.10.2018

№5921-6020

 учасники АТО

ГО "Учасників АТО та учасників бойових дій Криворізького району "З Україною в серці"

28.09.2018

№5919-5920

 військовослужбовці

 Першотравневий районний військовий комісаріат

27.09.2018

№5911-5918

 бійці АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО та учасників бойових дій Широківського району "Побратими разом"

26.09.2018
№5901-5910

 військовослужбовці

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

26.09.2018

№5898-5900

 учасники АТО

 Директор ТОВ "Хрещатик АГРО" Думітращук О.Г., голова ГО "Ветеранів АТО" Заставнівського р-ну Віконський М.Г.

24.09.2018

№5896-5897

 бійці АТО

 Бородін Сергій Анатолійович

17.09.2018

№5895

 учасник АТО

 Командир В/ч А0563 Грузевич О.С.

17.09.2018

№5884-5894

 військовослужбовці

 ГО "Спілка ветеранів АТО та учасників бойових дій Широківського району "Побратими разом"

14.09.2018

№5883

 Кулешов Володимир Володимирович, заступник директора з медичного обслуговування

 КНП КДЦ Подільського району м. Києва"

24.07.2018

№5880-5882

 Грицюк Сергій;

 Товарницький Володимир;

 Биченко Володимир

 Військова кафедра НУБіп 14.09.2018
№5877-5879

 військовослужбовці

 ГО "Ассоціація незалежних Православних Громад" 14.09.2018
№5974-5876

 бійці АТО

 Немеш Михайло Федорович, м. Тячів Закарпатська обл.

13.09.2018

№5873

 не підлягає  розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№09

03.09.2018

№5863-5872

 військовослужбовці

 генерал-полковник Палій В.М. 12.09.2018
№5758-5862

 бійці АТО

 Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області "Честь та праця" 11.09.2018
№5857

 військовослужбовець

 Національна поліція України 10.09.2018
№5851-5856

 учасники АТО

 Олексій 10.09.2018
№5844-5850

 військовослужбовці в/ч А3137:

 Кондра Євген Миколайович;

 Удод Ігор Анатолійович;

 Мандзій Любомир Богданович;

 Скудар Володимир Леонідович;

 Унгурян Іван Володимирович;

 Дрозд Олексій Ігорович;

 Вознюк Андрій Васильович

 Командування в/ч А3137 07.09.2018 
№5842-5843

 Молодоженя Сергій Володимирович, капітан ЗСУ;

 Зволінський Валерій Андрійович, прапорщик ЗСУ

 Верховний отаман "Академії козацтва у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

06.09.2018

№5839-5841

 учасники АТО

 ГО "ГО-ДЕСНА"

06.09.2018

№5836-5838

 бійці АТО

 Жуков Анатолій Степанович

06.09.2918

№5835

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

05.09.2018

№5834

 Тонха Владислав Олегович

 Кафедра військової підготовки НУБіП України

04.09.2018

№5832-5833

 Антосик Сергій Васильович, майор;

 Красільник Василь Анатолійович, майор

 Голова Миколаївської РДА Кос А.І.

04.09.2018

№5820-5831

 учасники АТО

 ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка"

03.09.2018
№5810-5819

 військовослужбовці

 ГО "Десна"

29.08.2018
№5809

 Чалий Павло Миколайович

 Національна поліція України

27.08.2018
№5805-5808

 учасники АТО

 Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дівізії";

 Всеукраїнська спілка учасникій війни

 КС ВД воїнам АТО

 Кульчицький Василь Олександрович

23.08.2018 
№5804

 Ямпіль Галина Антонівна, медик

 МГО "VББК"

20.08.2018
№5796-5803

 Горобець Віталій Олексійович, підполковник;

 Гончарук Роман Олегович, майор;

 Приліпко Андрій Васильович, старшина;

 Цегельський Богдан Орестович, ст.сержант;

 Кошиков Денис Олегович, полковник податкової поліції;

 Мозговой Сергій Володимирович, підполковник податкової поліції;

 Амелін Олександр Сергійович, майор податкової поліції;

 Лазаренко Артем Валерійович, ст.лейтенант податкової поліції

 Волноваська районна рада

17.08.2018

№5794-5795

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№08
01.08.2018 

№5791-5793

 учасники АТО

 Мамась Олена Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

14.08.2018

№5790

 Луняка Віталій Дмитрович, полковник

 Командир В/ч А2656

14.08.2018
№5789

 Ільяшов Денис Олександрович, полковник, начальник групи цивільно-військового співробітництва "Волноваха"

 Голова Волноваської Районної Ради Лубінець Валерій Дмитрович

14.08.2018

№5788

 Захарчук А.С.

 Спілка ветеранів АТО та членів їх сімей

13.08.2018

№5787

 учасник АТО

 Військова частина А0501

10.08.2018

№5777-5786

 бійці АТО

 ГО "ГО-Десна"

10.08.2018

№5773-5776

 учасники АТО

 БО БФ "Солдатскі матері"

10.08.2018

№5772

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

10.08.2018

№5770;

№5771

 Бідненко Андрій Олександрович, підполковник;

 Бойко Юрій Петрович, підполковник

 Ветеранська організація Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

10.08.2018

№5769

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

09.08.2018

№5749-5768

 бійці АТО 

 Військова частина А 2980

08.08.2018

№5743-5748

 Сембай Володимир Романович, підполковник, заступник командира В/ч А2166;

 Горобець Віталій Олексійович, підполковник;

 Гончарук Роман Олегович, майор;

 Кучер Олексій Іванович, майор;

 Тичина Владислав Олександрович, капітан;

 Гордієнко Віктор Володимирович, ст.прапорщик 

 Народний депутат України Лубінець Дмитро Валерійович

07.08.2018

№5740-5742

 учасники АТО 

 Єрмолов Олександр

02.08.2018

№5738-5739

 військовослужбовці

 Єфименко Михайло Володимирович, м. Харків

02.08.2018

№5730-5737

 учасники АТО

 ПАТ Чернігівський завод радіоприладів

02.08.2018

№5729

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

02.08.2018

№5713-5728

 Буяло Сергій Леонтійович;

 Лизогуб Вадим Анатлійович;

 Щербина Євген Миколайович;

 Бобровський Олег Миколайович;

 Прошкін Валентин Валентинович;

 Сидоренко Роман Григорович;

 Сердюк Юрій Віталійович;

 Тіщенко Костянтин Олексійович;

 Черепов Володимир Михайлович;

 Зубань Сергій Андрійович;

 Гончаренко Григорій Володимирович;

 Цюкало Олег Володимирович;

 Білера Артем Сергійович;

 Кавязин Андрій Володимирович;

 Скоробагатський Євген Олексійович;

 Демиденко Олександр Олексійович

 Виконавчий комітет Сумської міської ради

01.08.2018

№5712

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

26.07.2018

№5704-5711

 військовослужбовці

 Шпоть Віктор Володимирович, капелан

24.07.2018

№5688-5703

 учасники АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО та учасників бойових дій Широківського району"Побратими разом"

23.07.2018

№5686-5687

 Омельченко Антон Вадимович;

 Павелько Анатолій Володимирович

 20 ОМПБ

17.07.2018

№5685

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

12.07.2018

№5684

--------------------------------------------------------------

 Колекція

12.07.2018

№5683

 Решотка Іван Сергійович, капітан

 Тарутинське Общество ветеранів та учасників АТО

10.07.2018

№5682

 Коротиш Олександр Володимирович, підполковник запасу

 Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність"

05.07.2018

№5681

 Хоменко Ігор Миколайович, заступник начальника Військово-медичного клінічного Центру Західного регіону, полковник медичної служби

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№07

02.07.2018

№5680

 учасник АТО

 Верхов Олег

04.07.2018

№5678-5679

 Григорян Рубен Георгійович, ст. лейтенант запасу;

 Кучма Володимир Ігорович, майор запасу

 Військова частина А-3687

27.06.2018

№5677

 Надоєв Артур Автонділович

 Данилівська сільська рада Біловодського району Луганської області

27.06.2018

№5676

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

25.06.2018

№5659-5675

 учасники АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО"

22.06.2018

№5657-5658

 Дмитрук Дмитро Олександрович;

 Матющенко Олександр Васильович

 ХВ УС МПА

22.06.2018

№5652-5656

 МироновичЮрій Вікторович, підполковник, заступник начальника з навчальної роботи Військового коледжу сержантського складу академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

 Сковиров Олег Петрович, заступник начальника з морально-психологічного забезпечення Військового коледжу сержантського складу академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

 Окаєвич Анастасія Валеріївна, начальник клубу Військового коледжу сержантського складу академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

 Герасименко Лариса Василівна, підполковник;

 співробітник

 Кунда Богдан Володимирович

21.06.2018

№5649-5651

 бійці АТО

 Гаврилов Рамаз Рамінович, м. Харків

20.06.2018

№5647-5648

 учасники АТО

 Штурман

18.06.2018

№5645-5646

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№06

01.06.2018

№5644

 Степаненко Денис Сергійович

 ХВ УС МПА

15.06.2018
№5643

 військовослужбовець

 Пєсков Вячеслав Анатолійович, в/ч А0593

15.06.2018
№5640-5642

 Трофімчук Іван Борисович, в/ч А0543, майор;

 Рогачевський Олег Ігорович, в/ч А0543, ст.лейтенант;

 Ярко Юрій Олександрович, в/ч А0543, прапорщик

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військрслужбовців інженерних військ України "Фортеця"

14.06.2018
№5635-5639

 Якименко Сергій Григорович, ст. солдат;

 Деркач Ігор Миколайович, солдат 93 ОМБр;

 Залещенков Володимир Олександрович, ст. солдат 93 ОМБр;

 Клочко Віктор Вікторович, мол. лейтенант 93 ОМБр;

 Сабітов Андрій Вікторович, капітан 93 ОМБр;

 Якименко Сергій Григорович, ст. солдат

 ТОВ "Профит - Капітал", директор

 Бакланова Т.В.

12.06.2018 
№5633-5634

 учасники АТО

 в/ч А1759

11.06.2018

№5631-5632

 Кальмусько-Нікольський ОРВК Донецької обл.:

 Рябей А.А., майор;

 Ганжеєв В.О., капітан

 Гришков Андрій Олександрович, м. Маріуполь Донецька обл.

№06

01.06.2018

№5629-5630

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№05

02.05.2018

№5624-5628

 Зорський Сергій;

 Романовський Роман;

 Орловський Володимир;

 Черемшенко Євгеній;

 Лагутенко Олександр

 ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя", Дяченко Олександр Васильович 30.05.2018
№5621-5623

 військовослужбовці в/ч А1759:

 Златьєв Максим Васильович, ст. солдат;

 Шульга Степан Євгенович, ст. солдат;

 Фартушний Ігор Миколайович, солдат

 Командування в/ч А1759 30.05.2018 
№5620

 учасник АТО

 ГС "Українська народна сила" Б. Кунда

29.05.2018

№5614-5619

 Галва Вячеслав Анатолійович (посмертно);

 Голуб Аркадій Юрійович (посмертно);

 Коваль Юрій Миколайович (посмертно);

 Москаленко Сергій Миколайович (посмертно);

 Мялкін Ярослав Сергійович (посмертно);

 Онікієнко Олег Олександрович (посмертно)

 ВО "Свобода"

25.05.2018

№5564-5613

 бійці АТО

ГО "Учасників АТО та учасників бойових дій Криворізького району - "З Ураїною в серці"

25.05.2018

№5559-5563

 Сьомин Володимир;

 Гулага Анатолій;

 Ушаков Роман;

 Махлаучук Павло;

 Колесников Андрей

 ГО учасніків бойових дій "ЩИТ"

24.05.2018

№5555-5558

 військовослужбовці ЗСУ (учасники АТО)

 Служба економічноїбезпеки України, Мельниченко В.І.

22.05.2018

№5551-5554

 військовослужбовці

 Каратан М.В.

23.05.2018

№5548-5550

 учасники АТО

 Штурман

17.05.2018

№5547

 боєць АТО

 Голова Представництва Об'єднання ВГО "Країна" у м. Черкаси Тичков Володимир Володимирович

16.05.2018

№5541-5546

 учасники АТО

 Сальчук Миколай, ВПР "Айдар"

16.05.2018

№5526-5540

 учасники АТО

 ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО "Дрогобиччина"

14.05.2018

№5525

 боєць АТО

 Кусьмирук Тарас Миколайович, м. Володимир-Волинський

10.05.2018

№5523-5524

 Таткало Олексій Якович, солдат;

 Вовчку Сергій Анатолійович, мол. сержант

 ВПР "Айдар" та заступниу голови Рівненської районної ради

10.05.2018

№5508-5522

 учасники АТО

 Корпус Військових Капеланів, Ковальов Андрій Миколайович

10.05.2018

№5503-5507

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№05

02.05.2018

№5502

 Жильцов Анатолій Олександрович

 Герасимов Сергій Віталійович

08.05.2018

№5496-5501

 Єременко Лариса Петрівна;

 Хричов Олександр Васильович;

 Раськова Світлана Анатоліївна;

 Смольников Денис Ігорович;

 Філоненко Ярослав Володимирович;

 Наумов Олексій Олегович

  військовослужбовці ЗСУ

07.05.2018

№5485-5495

 Панасюк Олександр Леонідович;

 Куліш Юрій Андрійович;

 Леухін Сергій Олександрович;

 Мокрицький Юрій Петрович;

 Гапонюк Анатолій Ійович;

 Круглій Сергій Анатолійович;

 Денисюк Сергій Володимирович;

 Андрощук Іван Миколайович;

 Головій-Хмеляр Віктор Миколайович;

 Бурко Василь Пилипович;

 Нінчук Микола Олексійович

 Волинська обласна Спілка Ветеранів АТО

07.05.2018

№5484

 учасник АТО

 Всеукраїнська спілка ветеранів війни Маринюк А.А.

03.05.2018

№5481-5483

 учасники АТО

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

02.05.2018

№5479-5480

 співробітники НПУ

 Найіональна поліція України

02.05.2018

№5469-5478

 учасники АТО

 ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО "Дрогобиччина"

02.05.2018

№5467-5468

 Військовослужбовці 20 ОМПБ

 Командир військовой частини А1759

02.05.2018

№5464-5466

 бійці частини

 Військова частина А1414

27.04.2018

№5462

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

25.04.2018

№5461

 учасник АТО

 Сальчук Миколай

24.04.2018

№5460

 Кіян Григорій Олексійович, пенсіонер МО, Почесний ветеран України, Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області

 Голова Кобеляцької районної організації ветеранів та пенсіонерів міліції Бондаренко Є.С.

20.04.2018

№5457-5459

 учасники АТО

 Національна поліція України

20.04.2018

№5449-5456

 Шевченко Руслан Анатолійович, сержант;

 Бондаренко Сергій Дмитрович, ст. сержант;

 Марченко Сергій Миколайович, ст. сержант;

 Денісова Тетяна Сергіївна, ст. солдат;

 Сеник Олександр Олександрович, ст. сержант;

 Гудков Олександр Петрович, ст. прапорщик;

 Мінулін Вячеслав Андрійович, капітан;

 Галагурич Михайло Михайлович, сержант

 Спілка ветеранів АТО "Захистники Донеччини"

19.04.2018

№5448

 Шпак Микола Васильович, полковник запасу

 ВГО Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність"

18.04.2018

№5438-5447

 Дяченко Михайло Іванович, старший інспектор ВІДБІР ТЗВ ВСП, прапорщик ЗСУ - №5442;

 Малюга Олег Михайлович - головний сержант 2 роти в/ч А2736, старшина ЗСУ;

 Гром'як Руслан Орестович, сержант роти ВСП ТЗВ ВСП, старшина ЗСУ - №5446;

 Смотраков Андрій Юрійович, начальник групи О та ППС роти ВСП в/ч А2736, сержант ЗСУ - №5440;

 Мірошніченко Павло Валентинович, капітан ЗСУ - №5445;

 Слугоцький Олександр Олександрович, лейтенант ЗСУ - №5447;

 Кіндратюк Василь Володимирович, ст.лейтенант ЗСУ - №5444

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

18.04.2018

№5437

 військовослужбовець

 Калмикова Олена Валеріївна

16.04.2018

№5434-5436

 учасники АТО

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

13.04.2018

№5433

 Денисов Андрій Геннадійович

 ГО Офіцерів запасу м. Сєвєродонецьк

11. 04.2018

№5427-5432

 Хаджинов Володимир Михайлович, головний спеціаліст мобілізаційного відділення Першотравневого РВК;

 Ромащенко Юлія Євгенівна, головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів Першотравневого РВК;

 Алімова Ірина Петровна, головний спеціаліст відділення комплектування Першотравневого РВК;

 Пінчук Юлія Олександрівна, головний спеціаліст відділення військового обліку та бронювання сержантів і солддатів запасу Першотравневого РВК;

 Матяш Ангелина Романівна, головний спеціаліст;

 Брагунцова Світлана Валеріхвна, провідний спеціаліст (правознавство)

 Народний депутат України Лубінець Д.В.

04.04.2018

№5426

 Тулубинський Сергій Миколайович, 93 ОМБр

 Гордієнко Сергій Васильович, м. Волноваха Донецька обл.

04.04.2018

№5425

 військовослужбовець

 ВОГО "Сумління"

03.04.2018

№5424

 боєць АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

03.04.2018

№5419-5423

 учасники АТО

 ДЗВ ВСП

02.04.2018

№5418

 Ковалевський Володимир Петрович

 ХВ УС МПА

02.04.2018

№5417

 боєць АТО

 Трофімчук Олег Вікторович, м. Маріуполь

02.04.2018

№5414-5416

 учасники АТО

 Коритник Олександр Миколайович, м. Суми

28.03.2018

№5410-5413

 Житко Олександр Олексійович;

 Кравчук Олександр Валентинович;

 Калгушкін Юрій Леонідович

 ХВ УС МПА

22.03.2018

№5404-5409

 військовослужбовці

 Караман Максим

19.03.2018

№5403

 Бондаренко Віктор Васильович

 Національна поліція України

24.01.2019

№5400-5402

 військовослужбовці

 Караман Максим

20.03.2018

№5399

 Матвєєв Едуард Андрійович, капітан

 ГО "Ураїнці разом"

19.03.2018

№5396-5398

 учасники АТО

 Лебединське медичне училище імені професора М.І. Сітенка - комунальний заклад Сумської обласної ради"

16.03.2018

№5389-5395

 Андрушечко Володимир Ростиславович, командир ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Ковальчук Сергій Миколайович, заступник командира ОЛПЗ "ВОЛИНЬ";

 Коробка Андрій Миколайович, солдат В/ч 0501;

 Перков Ігор Вячеславович, ст. солдат в/ч 3057;

 Єгоров Михайло Вікторович, ст. прапорщік в/ч 3011;

 Ляхов Роман Володимирович, ст. солдат в/ч 0501;

 Лозько Василь Євтухович, капітан, начальник розвідки штабу в/ч 0501

 Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

15.03.2018

№5388

 ветеран АТО

 Військова частина А4472

28.02.2018

№5387

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

21.02.2018

№5385-5386

 бійці АТО

 ХВ УС МПА

21.02.2018

№5384

 боєць АТО

 Бабенко Сергій Федорович, м. Конотоп

20.02.2018

№5383

 учасник АТО

 БФ "Україна - це я"

19.02.2018

№5382

 співробітник поліції

 Національна поліція України

12.02.2018

№5377-5381

 Абдухалілов Рустам Сайдуллалович, майор;

 Горбачов Євген Валерійович, майор;

 Журавський Анатолій Анатолійович, капітан;

 Пипич Сергій Олександрович, мол. лейтенант;

 Данильчук Руслан Олександрович, солдат

 ГО Спілка учасників АТО і захисників вітчизни "ГОРИНЬ" та заступник голови Рівненської районної ради

№70-к

09.02.2018

№5357-5376

 учасники АТО

  Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО 08.02.2018
№5342-5356

 бійці бригади

 58 окрема мотопіхотна бригада 06.02.2018
№5341

 Бага Юрій Миколайович

ГО "Спілка ветеранів авіації Сумщини "Віраж"

№12

15.02.2018

№5340

 Бортнік Сергій, ст. сержант

 Військова частина А1736 05.02.2018
№5338-5339

 Любаненко Станіслав Анатолійович;

 Цепенюк Костянтин Іванович

 ГО "Союз "ЧОРНОБІЛЬ" Устинівського району 02.02.2018
№5337  Бова Олег Вікторович, підполковник в/ч А3425  Бузурний Сергій Семенович (ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя), заступник голови координаційної ради учасників АТО при Запорізькій ОДА 02.02.2018
№5336  учасник АТО  Хорошенко Євген Анатолійович, м. Сєвєродонецьк Луганська обл. 30.01.2018
№5332-5335  військовослужбовці  ГО Харківська Обласна Організація "РАДМИР" 23.01.2018
№5331  ветеран АТО  Зелінський Валерій Володимирович, м. Старобільськ Луганська обл. 23.01.2018
 №5328-5329  учасники АТО  В/ч А1736, Созанський Михайло Валентинович   23.01.2018
№5326-5327

 Паращин Василь Васильович, ветеран АТО;

 Жаров Михайло Костянтинович, ветеран АТО

 Командування 37 ОМПБ 56 Бр 23.01.2018
№5321-5325

 бійці в/ч

 Військова частина А4583  
№5301-5320  військовослужбовці  Чапча Анатолій, м. Маріуполь 23.01.2018


2017 рік

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№5290-5300

 учасники АТО

 Відокремлений підрозділ Дрогобицький районний округ ГО "Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО"

06.12.2017

№5283-5289

 Цабенко Микола Володимирович;

 Шпуляр Олег Миколайович;

 Попельнуха Нікіта Миколайович;

 Високоморний Сергій Васильович;

 Жуковський Дмитро Олегович;

 Кіндрась Сергій Васильович;

 Григор'єв Іван Олексійович

 ГО "Об'єднання учасників АТО "Кевлар" м. Київ

05.12.2017

№5282

 ---------------------------------

 Колекція

12.02.2020

№5281

 Ткаченко Михайло Іванович

 Кафедра військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України

04.12.2017

№5261-5280

 Комаров Олександр Сергійович;

 Мамчук Олександр Миколайович;

 Бубликов В'ячеслав Іванович;

 Макаренко Олег Анатолійович;

 Волчецький Микола Андрійович;

 Кизименко Світлана Андрійовна;

 Соколовський Юрій Олександрович;

 Велюга Денис Анатолійович;

 Ільєнко Вадим Олександрович;

 Самко Євген Володимирович;

 Білоцький Віктор Лінусович;

 Волоховський Віктор Олексійович;

 Тарчанський Олександр Миколайович;

 Матлах Сергій Володимирович;

 Старченко Сергій Олександрович;

 Науменко Тетяна Павлівна;

 Савкіна Олена Сергіївна;

 Жук Валерій Станіславович;

 Чіхелідзе Зураб;

 Ізорія Валіко Азікоєвич 

 Бахмутська міська рада

01.12.2017

№5255-5260

 учасники АТО

 Військова частина В0124

01.12.2017

№5230-5254

 учасники АТО

 Полтавська районна рада

01.12.2017

№5229

 учасник АТО

 Тульчинська районна ГО "Ліквідатори Чорнобиля"

01.12.2017

№5225-5228

 учасники АТО

 Вервейко Валентина Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

30.11.2017

№5222-5224

 учасники АТО

 Пшеничний Федір Федорович 30.11.2017
№5221

 Іванцова Алла Іванівна

 Держслужба у справах Луганськ АТО 30.11.2017
№5220

 Токарчук Євген Анатолійович

 Крмандир підрозділу 128 ОГПБр Німець Роман Миколайович

29.11.2017

№5214-5219

 Корольов Борис Анатолійович;

 Алейніков Ігор Миколайович;

 Кравченко Юрій Павлович;

 Тараненко Микола Іванович;

 Решетняк Олександр Генадійович;

 Борейко Станіслав Генадійович

 Форум ветеранів військових та силових структур 

29.11.2017

№5203-5213

 учасники АТО

 В/ч А1476

29.11.2017

№5201-5202

 учасники АТО

 Військова частина А1376 

28.11.2017

№5197-5200

 учасники АТО

 ГО "Дергачівська районна спілка ветеранів АТО"

28.11.2017

№5196

 Шалімов Сергій Олександрович

 Командир ОТУ "Донецьк" 

28.11.2017

№5195

 учасник АТО

ГО "Дергачівська районна спілка ветеранів АТО"

28.11.2017

№5193-5194

 учасники АТО

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

27.11.2017

№5191-5192

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

27.11.2017

№5190

 Іванков Володимир Анатолійович

 ГУНП України в Луганській області

21.11.2017

№5189

 учасник АТО

 Пшеничний Федір Федорович

23.11.2017

№5182-5188

 учасники АТО

 "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО" у Луганській області, Троїцький відокремлений підрозділ

23.11.2017

№5178-5181

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН"

23.11.2017

№5164-5177

 учасники АТО

 Депутат Хмельницької обласной ради Пшибельський Руслан Броніславович

22.11.2017

№5163

 Демиденко Олександр Олександрович

 Руководство 34 бат "Батьківщина"

26.04.2018

№5122-5162

 учасники АТО

 Військова частина А1736

20.11.2017

№5121

 учасник АТО

 В/ч А4590

17.11.2017

№5101-5120

 учасники АТО

 Висоцька Наталія Олександрівна, смт. Попасна Луганська обл.

13.11.2017

№5096-5100

 учасники АТО

 В/ч А4590

17.11.2017

№5095

 Копейко Сергій Леонідович, майор

 Голова Представництва Об'єднання ВО "КРАЇНА" у Бердянському районі

15.11.2017

№5094

 учасник АТО

 Тьомкин Олександр Володимирович, м. Северодонецьк Луганська обл.

15.11.2017

№5093

 учасник АТО

 Військова частина А1736

14.11.2017

№5085-5092

 учасники АТО

 57 ОМПБр

13.11.2017

№5081-5084

 не підлягає разголошенню

 Командир 57 ОМБП

13.11.2017

№5071-5080

 КОБОЛЄВ Андрій Володимирович

 ПЕРЕЛОМА Сергій Віталійович

 ВІТРЕНКО Юрій Юрійович

 ПОЖИДАЄВ Костянтин Миколайович

 ЛУПАЩЕНКО  Володимир Миколайович

 ВЕРІЧ Андрій Андрійович

 ЯЦИНА Віктор Іванович

 ГЛОВА Ігор Григорович

 АДАМЕНКО Віталій Олексійович

 Військова частина А 4583

10.11.2017

№5070

 учасник АТО

 Командування в/ч А4590

13.11.2017

№5069

 учасник АТО

 6ГПР СВ ЗСУ

10.11.2017

№5068

 Галак Роман Степанович

 ГО "Новий рух"

13.11.2017

№5067

 учасник АТО

 Спілка учасників бойових дій АТО Кременецького району

10.11.2017

№5066

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН"

10.11.2017

№5065

 Корабельський Андрій Дмитрович, підполковник

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№11-17

01.11.2017

№5064

 учасник АТО

 Радіонов Олег, м. Івано-Франківськ

08.11.2017

№5063

 Попович Юрій Васильович

 ВОГО "Сумління"

06.11.2017

№5062

 учасник АТО

 Пелех Борис Іванович, м. Черкаське Дніпропетровська обл.

06.11.2017

№5058-5061

 учасники АТО

 ГО "Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя"

03.11.2017

№5057

 учасник АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

01.11.2017

№5047-5056

 Мандровний Ігор Олександрович;

 Баріяцький Володимир Григорович;

 Заєць Олег Володимирович;

 Синяков Іван Олегович;

учасники АТО

 Військова частина А4583

31.10.2017

№5046

 Захаров Іван Іванович, капітан

 ВГО "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№5039-5045

 учасники АТО

 Виконавчий комітет Мирноградської міської ради 26.10.2017
№5038

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН" 27.10.2017
№5031-5037

 учасники АТО

 В/ч А4590 25.10.2017
№5030

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН" 24.10.2017
№5028-5029

 учасники АТО

 Ганзій Григорій Миколайович, м. Курахове Донецька обл. 24.10.2017
№5024-5027

 учасники АТО

 Углєв І.О. 24.10.2017
№5023

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН" 24.10.2017
№5022

 учасник АТО

 Кудлюк Віктор Дмитрович, м. Костянтинівка Донецька обл. 23.10.2017
№5021

 Король Олександр Володимирович, капітан

 "Координаційний Центр допомоги учасникам АТО, їх сім'ям, ветеранам, інвалідам та переселенцям"

№0211/01

02.11.2017

№5014-5020

 учасники АТО

 Нікітін Анатолій Володимирович, м. Маріуполь Донецька обл. 20.10.2017
№5009-5013

 учасники АТО

 Соловьян Олександр Сергійович, м. Угледар Донецька обл. 20.10.2017
№5007-5008

 учасники АТО

 Кудлюк Віктор Дмитрович, смт. Костянтинівка Донецька обл. 20.10.2017
№5006

 учасник АТО

 Макалюк Валерій Михайлович, м. Бахмут Донецька обл. 20.10.2017
№5001-5005

 учасники АТО

 Бучацький районний військовий комісаріат 20.10.2017
№4999-5000

 учасники АТО

 Великолепетиська районна ГО ветеранів та воїнів АТО 11.10.2017
№4995-4998

 учасники АТО

 ГО "Куликівська районна спілка ветеранів АТО" в Чернігівській області 10.10.2017
№4994

 учасник АТО

 Національна поліція України 04.10.2017
№4993

 Ригун Юрій Сергійович, військослужбовець 53 ОМБр

 Маньківський Антон Юрійович, м. Бахмут Донецька обл. 03.10.2017
№4960-4992

 учасники АТО

 34 окремий мотопехотній батальйон 02.10.2017
№4938-4959

 учасники АТО

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 02.10.2017
№4936-4937

 учасники АТО

 Артюх Вадим Ігорович, м. Покровськ Донецька обл. 02.10.2017
№4935

 учасник АТО

 Греков Микола Олександрович, м. Гірник Донецька обл. 02.10.2017
№4934

 учасник АТО

 Артюх Вадим Ігорович, м. Покровськ Донецька обл. 02.10.2017
№4933

 учасник АТО

 Андріяшівська сільська рада Крижопільського району Вінницької області 29.09.2017
№4931-4932

 учасники АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 29.09.2017
№4926-4930

 учасники АТО

 ГО "Славутицьке Об'єднання Ветеранів АТО та Учасників бойових дій" 29.09.2017
№4909-4925

 учасники АТО

 Покровська міська рада Донецької області 28.09.2017
№4906-4908

 учасники АТО

 Мірошниченко В.В., м. Курахове 28.09.2018
№4905

 учасник АТО

 В/ч А4590 27.09.2017
№4899-4904

 учасники АТО

 57 ОМПБр ТВО 27.09.2017 
№4891-4898

 учасник АТО

 Всеукраїнський союз ветеранів АТО 26.09.2017
№4877-4890

 Закревський Петро Володимирович;

 Катеруша Ігор Вікторович;

 Дунаєнко Андрій Володимирович;

 Черевик Андрій Павлович;

 Джевага Ярослав Михайлович;

 Домітрак Іван Михайлович;

 Заболотний Євген Олегович;

 Сиротенко Олександр Віталійович;

 Чорний Віктор Володимирович;

 Чікель Юрій Володимирович;

 Кондрат Віталій Ярославович;

 Удюк Руслан Сергійович;

 Гоцуляк Іван Анатолійович

 Командування 72 ОМБР 26.09.2017
№4864-4876  учасники АТО  57 ОМПБр 26.09.2017
№4863  учасник АТО  Маринюк Анатолій Андрійович 26.09.2017
№4862

 учасники АТО

 Артюх Олександр Олександрович, м. Покровськ Донецька обл. 25.09.2017
№4861

 учасник АТО

 Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО 22.09.2017
№4860

----------------------

 Бондаренко Василь Іванович, приватний колекціонер 22.09.2017
№4859

 учасник АТО

 Шемчук А.А., м. Гірник Донецька обл. 21.09.2017
№4855-4858

 учасники АТО

 Морміль Володимир Анатолійович, м. Ніжин Чернігівська обл. 20.09.2017
№4843-4854

 учасники АТО

 Білецький Анатолій Володимирович, м. Лисичанськ Луганська обл. 20.09.2017
№4841-4842

 Ковцур Юрій Віталійович, майор;

 Житняк Павло Миколайович, підполковник

 в/ч А0501 16.09.2017
№4826-4840

 Гібляк Юрій Богданович;

 Демків Микола Миколайович;

 Заблоцький Андрій Омельянович;

 Карякін Максим Григорович;

 Командович Йосип Володимирович;

 Кузьмів Сергій Андрійович;

 Кушнєр Ігор Володимирович;

 Павлучкович Володимир Іванович;

 Пилипчук Віктор Ярославович;

 Побережник Михайло Володимирович;

 Ревега Антон Володимирович;

 Рибкін Ілля Володимирович;

 Ройко Іван Євгенович;

 Тарасюк Галина Євгеніївна;

 Яструб Андрій Васильович

 ВГО "ЗВИТЯГА" 16.09.2017
№4825  учасник АТО  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 15.09.2017
№4821-4824  учасники АТО  Бурда Петро Миколайович, м. Щастя Луганська обл. 13.09.2017
№4819-4820  учасники АТО  Ковальський Микола Юрійович, м. Чернівці 13.09.2017
№4818  учасник АТО  Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО" 11.09.2017
№4810-4817

 Позняк Роман Вікторович, майор;

 Курібчак Олексій Михайлович, капітан;

 Ткачук Роман Валерійович, майор;

 Бутенко Олексій Олександрович, ст. сержант;

 Барнич Сергій Михайлович, сержант;

 Янчак Іван Віталійович, рядовий;

 Кавацюк Ігор Миколайович, сержант;

 Осіпчук Василь Володимирович, майор

 ВГО "ЗВИТЯГА" 11.09.2017
№4809  учасник АТО  Тригуб Оксана Юріївна, м. Київ 06.09.2017
№4807-4808  учасники АТО  Созанський Михайло Валентинович, м. Селидове Донецька обл. 04.09.2017
№4802-4806  учасник АТО  ВО "ТОНКЕН" 31.08.2017
№4900-4801  учасники АТО  ГО "Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області "Честь та праця" 31.08.2017
№4777-4799  учасник АТО  Сатчук Миколай 31.08.2017
№4776  учасник АТО  ВО "ТОНКЕН" 29.08.2017
№4775  учасник АТО  ВО "ТОНКЕН" 28.08.2017
№4774  Кемський Олег Вікторович, 131 ОРБ  ВО "ТОНКЕН" 28.08.2017
№4773  Труш Володимир Йосифович, ст. лейтенант  ВОГ "КРАЇНА" 21.08.2017
№4770-4772  учасники АТО  Білоконь Олег Григорович 21.08.2017
№4767-4769

 учасники АТО

 Липовецька міська рада Вінницької області 21.08.2017
№4766

 учасник АТО

 Відерський Олександр Дмитрович, смт. Калинівка Вінницька обл. 21.08.2017
№4765

 учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН" 19.08.2017
№4756-4764

 не підлягає розголошенню

 В/ч А2167 18.08.2017
№4751-4755

 учасники АТО

 Корсун Олена Леонідівна, м. Волноваха Донецька обл 18.08.2017
№4749-4750

 учасники АТО


 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"
18.08.2017
№4744-4748

 учасники АТО

 Бондар Євген Олександрович 17.08.2017
№4737-4743

 учасники АТО

 ВО "ТОНКЕН" 17.08.2017
№4736

 учасник АТО

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів 16.08.2017
№4728-4735

 Кондрат Віталій Ярославович, ст. прапорщик;

 Кузьменко Микола Михайлович, ст.сержант;

 Гараш Олександр Володимирович, сержант;

 Бабич Станіслав Ігорович, ст. солдат;

 Дмитрюк Сергій Вікторович, солдат;

 Пересунько Юрій Юрійович, солдат;

 Никон Олександр Федорович, сержант;

 Гоцало Дмитро Віталійович, сержант

 Константинов Григорій Григорович, с. Мошни Черкаська обл. 16.08.2017
№4722-4727

 Шутко Костянтин Валерійович

 Висоцький Олексій Олексійович

 Панасенко Атрур Робертович

 Гапон Тарас Григорович

 Кривенко Денис Вікторович

  БО Міжнародний благодійний фонд розвитку ідеології в Україні 01.12.2017
№4712-4721  учасники АТО  ГО "Побратими України" 15.08.2017
№4711  учасник АТО  Афонін Олег Вікторович 14.08.2017
№4709-4710  учасники АТО  Грошовий Вячеслав Григорович, м. Бахмут 14.08.2017
№4700-4708  учасники АТО  Тьомкин Олександр Володимирович, м. Северодонецьк Луганська обл 14.08.2017
№4695-4699  учасники АТО  Закарпатська обласна громадська організація "Клуб 128 дивізії" 11.08.2017
№4692-4694  учасники АТО  Нагорна Марина Юріївна, м. Суми 11.08.2017
№4691  Бичков Володимир Миколайович, 93 ОМБР  ГО "Патріоти Вітчизни" 11.08.2017
№4690  Баршак Ян Володимирович  В.о.голови Томакивської районної державної адміністрації Хведчук Валерій Олександрович 11.08.2017
№4689  військовослужбовець  ГО "РУХ МИРУ" 11.08.2017
№4688  Воловенко Олексій Вікторовіч  ГО Спілки ветеранів АТО Святошинского району, м.Києва №36, від 21.07.17
№4685-4687  учасники АТО  ФОП Полігенько О.І. 09.08.2017
№4682-4684  учасники АТО  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 09.98.2017
№4681  учасники АТО  Грошовий В.Г., м. Бахмут Донецька обл. 08.08.2017
№4671-4680  учасники АТО  Мельник Олександр Михайлович, м. Селідове Донецька обл. 08.08.2017
№4654-4670  учасники АТО  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 01.08.2017
№4653  Гребенюк Віктор Валентинович, лейтенант  ВОГ "ЗВИТЯГА" 28.07.2017
№4650-4652

 Чапчай Віталій Миколайович, молодший сержант;

 Кирилін Святослав Павлович, молодший сержант;

 Семенчук Роман Анатолійович, старший солдат

 Командир підрозділу Німець Роман Миколайович 28.07.2017
№4640-4649

 Брижатий Євген Іванович (№4640);

 Кирильчук Юрій Францович (№4641);

 Родіков Володимир Геннадійович (№4642);

 Сорока Олександр Миколайович (№4643);

 Терещенко Володимир Васильович (№4644);

Невмержицький Валерій Костянтинович (№4645)

  ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військослужбовців інженерних військ України "Фортеця" 27.07.2017
№4639

 Кожан Віктор Миколайович, мол. сержант

 ВГО "ЗВИТЯГА" 04.08.2017
№4633-4638

 учасники АТО

 Командир 3 роти батальону охорони в/ч пп В0105 24.07.2017
№4629-4632

 учасники АТО

 Криворізька міська організація ветеранів ВДВ 19.07.2017
№4626-4628

 учасники АТО

 ГО "Честь та праця" 18.07.2017
№4624-4625

 Писанець Віталій Вікторович, прапорщик В/ч А2019;

 Васильєв Дмитро Олегович, майор в/ч А2189

 Голова Представництва  Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов П.А. 14.07.2017
№4622-4623

 Лямзін Володимир Володимирович, полковник;

 Ноздрачов Олексій Олексійович, полковник

 ВГО "ЗВИТЯГА" 14.07.2017
№4612-4621

 учасники АТО

 Малишев Віктор Валерійович - №4619

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради 13.07.2017
№4610-4611  учасники АТО

 Командир 3-ої роти батальйону охорони в/ч пп В0105 Малєєв Ігор Володимирович

13.07.2017

№4603-4609  учасники АТО

 Кунда Богдан Володимирович, м.Львів

10.07.2017

№4602  учасник АТО

 ГО "Спілка ветеранів авіації Сумщини "Віраж"

07.07.2017

№4562-4601  учасники АТО

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

07.07.2017

№4560-4561  учасники АТО

 Коротков Олександр Вікторович, м. Селідове Донецька обл.

06.07.2017

№4558-4559  учасники АТО

 Углев Ігор

03.07.2017

№4557   учасник АТО

 Грошовий Вячеслав Григорович, м. Бахмут

03.07.2017 

№4555-4556  учасники АТО

 ГО "Військово-патріотичний РУХ "Айдар"

03.07.2017

№4163 Юрчишин Максим Петрович

ВГО "Звитяга"

№10

14.01.2017

№ 4087 Будніков Олександр Олегович

 Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині"

20.05.2018

№ 4076 Галайда Олександр Петрович  Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині" 20.05.2018
4070 Шабліовський Володимир Євгенович  ГО "Дарницька громадська варта"

№12с

06.12.2016 

3752  Соколов Вадим Валерійович  Служба економічної безпеки України

02.04.2017

3437 Якимів Володимир Ярославович ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО"