Відзнака "Українська Берегиня"
Відзнака

Артикул: ВТО_240-1

Вартість комплекту: 250.00 грн.

 

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Чарівним жінкам - Берегиням України

 

Дата заснування: 19 травня 2017 року.

Ведення реєстру та розміщення матеріалів в Алеї Славі здійснюється безкоштовно

 

 

    







 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою "Українська Берегиня"


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

нагороди  

Кого нагороджено

За представленням

 ( організації або відповідальної особи) 

Дата/Наказ

№817-821

 справжні Берегині України

БФ "Україна-це Я"

11.09.2019

№816

 гідна жінка

Марчук Василь Михайлович, м. Жмеринка Вінницька обл.

11.09.2019

№815

 Клименко Любов Миколаївна, Директор КП "Полтавський обласний Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики"

Голова "Координаційної Ради" громадських ветеранських організацій силових структур Полтавської області

10.09.2019

№811-814

 Ухарська Валентина Федорівна;
 Бочарова Руслана Олександрівна;
 Кукла Олена Володимирівна;
 Данілова Марія Володимирівна

ВГО "КРАЇНА"

№09

02.09.2019

№809-810

 справжні Берегині

ГО "Спілка воїнів-учасників АТО" м. Миронівка

06.09.2019

№804-808

-------------------------------------------------------------------------

Колекція

04.09.2019

№802-803

 чарівни жінки

ГУНП в Кіровоградській області

03.09.2019

№801

 Величко Світлана Геннадіївна

Президент ГО "Олімпійські надії" м. Одеса, заслужений тренер України, головний тренер збірної Одеської області з дзюдо Чортов Іван Іванович

02.09.2019

№800

 чарівна жінка

Берлін Тамара Олегівна

21.08.2019

№797-799

 Банеурська Лідія Ігнатеівна;

 Давидюк Ольга Михайлівна;

 Халова Віра Іванівна

 Обласна організація ветеранів України

21.08.2019

№794-796
 справжні Берегині

ГО «Софіївська асоціація УБДіАТО» Дніпропетровська область

20.08.2019
№791-793
 Щербакова Светлана Петровна;
 Величко Светлана Геннадиевна;
 Фомина Татьяна Николаевна.

Совет  ветеранов Ассоциации дзюдо "Виктория" м. Одесса

 20.08.2019
№790

 Наумов Валентина Миколаївна

Отец Сергій

19.08.2019

№789

 Овсяннікова Ірина Петрівна

Профком Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків

13.08.2019

№787-788

 Буздуган Ірина Федорівна;
 Волкова Людмила Миколаївна

представник ВГО «Країна» Ляшенко Юрій Анатолійович

06.08.2019

№786

 чарівна жінка

Трофимчук О.В.

29.07.2019

№785

 Баганашвілі Ірина Іванівна

ГО "Рада ветеранів АТО "Голосіївського району"

26.07.2019

№784

 справжня Берегиня

Гутенко Костянтин Станіславович

25.07.2019

№783

 чарівна жінка

Гутенко Костянтин Станіславович

23.07.2019

№779-782

 Берегині МГО "Козацтво Запорізьке":
 Шевцова Зоя Іванівна;
 Іванова Людмила Миколаївна;
 Толстова Тетяна Євгенівна;
 Середа Наталія Василівна

Всесвітній український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

27.06.2019

№778

 справжня Берегиня

Орловський Марк Семенович

26.06.2019

№777

 Берегиня МГО "Козацтво Запорізьке":
 Вiнник Антоніна Володимирівна

Всесвітній український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

27.06.2019

№776

 чарівна жінка

ВГО «Українське реєстрове козацтво» в Приазовському регіоні

19.06.2019

№775

Пасєчнікова Наталія Володимирівна, директор ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України», доктор мед. наук, професор, член-кореспондент НАМН України, Заслужений лікар України

ГО «Рада з захисту законності та правопорядку»

05.06.2019

№774

 Рідош Алла Григорівна

ГО "Фестивальна Україна"

№06-м

02.06.2019

№771-773

 справжні Берегині

Паліюк Микола Григорович, м. Рівне

28.05.2019

№770

 Ольга Вестфолл, капелан

ГО "Перший Український батальон Військових капеланів"

26.05.2019

№769

гідна громадянка України

Орловський Марк Семенович

24.05.2019

№768

гідна громадянка України

ВГО "Журналісти проти корупції"

22.05.2019

№767

 Сидоренко Н.М., викладач

Спеціальна школа-інтернат №16

21.05.2019

№765-766

гідни громадянки України

Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України

20.05.2019

№764

 Шапран Любов Василівна

Гетьман Українського козацтва Пентелюк Микола Миколайович

14.05.2019

№762-763

 гідни громадянки України

ГО "Рада з захисту законності та правопорядку"

10.05.2019

№761

 Білоус Інна Миколаївна, вчителька, берегіня, осавул козацтва

начальник штабу козацького полка, полковник козацтва Пукас Анатолій Михайлович

06.05.2019

№760

 гідна громадянка України

Чешко Віталій

06.05.2019

№757-759

 справжні Берегині

БФ "Україна-це Я"

25.04.2019

№756

 чарівна жінка

Єрмолов Олександр

24.04.2019

№749-755

 гідни громадянки України

БФ "Україна - це Я"

18.04.2019

№748

 ---------------------------------------------

Колекція

15.04.2019

№747

 Хоменко Галина Григоріївна

Райдержадміністрація Андрушівського району

09.04.2019

№746

 Тітова Ганна Пилипівна

Андрушівська районна організація ветеранів України

03.04.2019

№745

 чарівна жінка

Кононенко Максим Вікторович

29.03.2019

№744

 гідни громадянки України

ГО ЧОО "Чорнобильці Буковини"

25.03.2019

№742

Якусевич Лідія, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1-ї категорії.

 ГО ЧОО "Чорнобильці Буковини"  25.03.2019

№741

 Сокур Наталя Василівна, волонтер

Військова частина А1736

22.03.2019

№731-740

 чарівни жінки - Берегині України

ГО "Перевізька паланка Січового козацтва Запорозького"

№03

01.03.2019

№729

Головата Оксана Володимирівна

ВЖР "За вільну Україну"

№3

12.03.2019

№728

Перешивайлова Марина ВЖР "За вільну Україну"

№3

12.03.2019

№711-727

 гідни громадянки України ВЖР "За вільну Україну"

№03

12.03.2019

№708-710

 ------------------------------------------------------------------- Колекція

18.03.2019

№703-707

 Зигало Н. О. - № 704
 Майборода Г. В. - № 705
 Левченко Н. П. № 703
 Лакуста Л. С. - № 706
 Шевцова Н. Д. - № 707
ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область

18.03.2019

№702

Шматко Раїса Юріївна

Кондратьева Олена 11.03.2019

№701

 Гоцуляк Інна Леонідівна

ГО "За майбутнє України" 06.03.2019

№691-700

 співробітники

 Управління поліції охорони в м. Києві 05.03.2019

№688-690

 чарівни жінки - Берегині України

Ященко Юрій Миколайович 05.03.2019

№667-687

 жінки та матері учасників та учасниць бойових дій:

 Бондар Світлана Григорівна, мама;
 
 Щербакова Ірина Федорівна, дружина;
 
 Кушнір Інна Миколаївна, мама;
 
 Явтушенко Катерина Павлівна, мама;
 
 Харченко Ольга Михайлівна, дружина;
 
 Гризун Марія Іванівна, мама;
 
 Мельник Світлана Дмитрівна, мама;
 
 Іваненко Марина Володимирівна, мама;
 
 Алєксєєва Наталія Олексіївна, дружина;
 
 Нестеренко Людмила Іванівна, мама;
 
 Дрифан Олена Маркелівна, дружина;
 
 Воліченко Тетяна Яківна, мама;
 
 Тереня Віра Амвросівна, мама;
 
 Ягова Юлія Іванівна, дружина;
 
 Тетьора Тамара Петрівна, мама;
 
 Тетьора Альона Романівна, дружина;
 
 Зануда Наталія Григорівна, мама;
 
 Школьна Наталія Миколаївна, дружина;
 
 Харченко Олександра Григорівна, мама;

 Кубанська Антоніна Василівна, мама

ГО "Спілка воїнів-учасників АТО"  07.03.2019

№666

 Єрохова Антоніна Валеріївна

Єрохов Ігор Валерійович 05.03.2019

№658-665

 чарівни жінки

 Кобеляцький ВП у Полтавський області 04.03.2019

№635-657

 гідни громадянки України

Військова частина А1414 01.03.2019

№633-634

 Василишина Наталія Францівна;

 Рохманюк Олена Олексіївна

Обухівська районна рада ветеранів 28.02.2019

№632

Сімушина Оксана Іванівна, заступник начальника управління освіти і науки Черкаської ОДА

КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівникків" 28.02.2019

№631

 Нікуліна Ольга Олександрівна

Денисенко Денис 28.02.2019

№628-630

 Щербакова Тетяна Веніамінівна;

 Кобилінська Людмила Іванівна;

 Храпач Лідія Іванівна

Обухівська районна рада ветеранів 28.02.2019

№626-627

 гідни громадянки України

Орловський Марк Семенович 26.02.2019

№603-625

 чарівни жінки

Денисенко Денис 22.02.2019

№598-602

 справжни Берегіни

Козирев Василь Геннадійович

21.02.2019

№593-597

 гідни громадянки України

Кондакова Наталія Володимирівна

21.02.2019

№592

 справжня Берегіня

ГО "РУХ МИРУ"

№02

01.02.2019

№589-591

-------------------------------------------------------------

Колекціонер

19.02.2019

№587;

№588

Ісакова Світлана Петрівна;

Соловей Антоніна Володимирівна

Голова Ради громадської спілки "Всеукраїнський союз ГО УБД, АТО, ветеранів військовой служби та правоохоронних органів"

№322

05.03.2019

№586

 Нетлюх Валентна Олегівна

ГО "Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга"  

№583-585

 гідни жінки

 

 Орловський Марк Семенович 11.02.2019

№582

Зайцева Віра Миколаївна

ГО "Чистий берег"

№26

28.02.2019

№585

Колеснікова Ірина Костянтинівна, керівник народного ансамблю танцю "Мрія" Львівського міського палацу культури ім. Г. Хоткевича.

ГО "Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга" 

№85

08.03.2019 

№580-581

 Корж Анна Вікторівна;

 Недашківська Ольга Анатоліївна

 БФ "Благодійний вогонь" 11.02.2019

№579-570

 співробітники

ГУНП в Кіровоградської області 08.02.2019

№569

 справжня Берегіня

УВЦХЄВ 08.02.2019

№566-568

 чарівни жінки

Орловський Марк Семенович 08.02.2019

№565

 чарівна жінка

 Діщенко Василь Михайлович 07.02.2019

№564

---------------------------------------------------------

Колекція 05.02.2019

№563

 справжня Берегіня

Крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва 05.02.2019

№562

 Скрай Мотрона Григорівна

Бойцов Василь Васильович

04.02.2019

№560

 чарівна жінка

ГО "Люди допомогають людям"

29.01.2019

№560

 Орел Олена Олександрівна

 ОГО "Дніпропетровський козацький Округ"

28.01.2019

№559

 Пелипенко Олександра Данилівна

 Таращанська районна організація Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

07.12.2018

№558

 справжня Берегиня

ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№556-557

 Калитич Галина Миколаївна;

 Чаркас Надія Михайлівна

депутат Львівської обласної ради Ільків Ігор Петрович

06.12.2018

№552-555

 гідни жінки

 Шматко Р.Ю.

05.12.2018

№551

 чарівни жінки

ГО "РУХ МИРУ" 05.12.2018

№547-550

 Рибакова Валентина Андріївна;

 Грабова Світлана Олександрівна;

 Мілаш Ірина Анатоліївна;

 Мусієнко Світлана Анатоліївна

 ОГО "Дніпропетровський козацький Округ" 28.01.2019

№546

 справжня Берегиня

 Голік Григорій Васильович, м. Чернівці 18.01.2019

№544-545

 гідни жінки

Blu/Yellow Litva, волонтер Наталія Прилуцька 09.01.2018

№543

 справжня Берегиня

3087 Військове представництво МО України

03.01.2019

№542

 чарівна жінка

Орловський М.С. 03.01.2019

№541

 Тишкевич Галина Борисівна

 БФ "Україна - це Я" 13.12.2018

№539;

№540

 Володарська Любов Вікторівна;

 Жевец Олена Степанівна

БФ "Україна - це Я"

№12

03.12.2018

№537-538

 чарівни жінки 

ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№536

 Момот Теняна Геннадіївна

 ГО Офіцерів запасу м. Сєвєродонецька

13.12.2018

№535

 Камінська Дарина Вікторівна

 Таращанська районна організація Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

12.12.2018

№534

 справжня Берегиня

Кочкін С.М.

12.12.2018

№533

 Юречко Наталя Михайлівна

Богдан Михайло Ярославович, "ТВО Командира інженерно-саперного взводу, 1 МБ, 54 ОМБр"

11.12.2018

№532

Мілько Наталія Володимирівна

ГО "РУХ МИРУ"

№3

12.03.2018

№531

 справжня Берегиня

 Титов Олександр 

03.12.2018

№530

 Мотінова Ольга Миколаївна

 ГО "Спілка учасників АТО Боярки"

03.12.2018

№529

 Коробова Тамара Костянтинівна

друзів та шанувальників

№ 8-94  30.11.2018

№528

 гідна жінка

БФ "Україна - це Я"

30.11.2018

№527

 справжня Берегиня

ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2018

№526

 гідна жінка

Військова частина А4590

28.11.2018

№522 - 525

Фурсенко Валентина Тимофіївна, голова районного волонтерського центру "Пенсіонер", заступник голови районної ради ветеранів;

Зіркач Галина Афанасіївна, почесний ветеран районної ради ветеранів;

Сакара Тетяна Юріївна, голова ветеранської організації Кочубеївської об'єднаної громади;

Мех Любов Михайлівна, голова первинної ветеранської організації с. Наталине.

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва 

№3

25.11.2018 

№511-521

 гідни жінки

Шматко Раїса

23.11.2018

№509-510

 чарівни жінки

 Військова частина А2802, начальник інженерної служби

19.11.2018

№508

 Михайлусь Ліля Іванівна

 профспілковий комітет

15.11.2018

№506-507

Савош Ольга, волонтер;

Яковенко Тетяна, волонтер

 ГО "Християн-волонтерів"

14.11.2018

№505

 Шевченко Катерина Миколаївна

Командир батальону ПС ПОП "Вінниця" ГУ НП у Вінницькій області, майор поліції Гурняк Р.В. 

№11

01.11.2018

№504

Таршин Надія Павлівна, волонтер

 Глухіх І.Є., м. Дніпро

№12

22.01.2019

№501-503

Осміннікова Тетяна Миколаївна - керівник художнього Високопільського Центру культури та дозвілля, керівник ансамблю "Роксалана" та вокального дуету "Смарагди".

Пашина Лариса В'ячеславівна - керівник вокально-естрадних гуртків комунального закладу "Високопільський Центр дитячої та юнацької творчості".

Міхно Вікторія Олександрівна - керівник аматорського колективу східного танцю "Зафіра".

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва

02.11.2018

№500

 Вовк Арсеноя Іванівна

ГО "Січеславське козацтво Запорозьке"

№68

08.11.2018

№499

 Омельянюк Зинаіда Василівна

 Оксани Самойлович, Міжнародна асоціація "Секай"

31.10.2018

№498

 Дученко Богдана Михайлівна

БФ "Україна - це Я" 30.10.2918

№493-497

 чарівни жінки

 Військова частина А0989, начальник інженерної служби 29.10.2018

№492

 гідна громадянка України

ГО "РУХ МИРУ"
19.10.2018

№489-491

 справжні Берегині

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торецьк Донецька область 19.10.2018

№488

 Апатченко Тетяна Анатоліївна

Апатченко Т.А. 18.10.2018

№487

 Рибчун Олена Петрівна

Назаров Віктор Сергійович 18.10.2018

№486

 чарівна жінка

БФ "Україна - це Я" 18.10.2018

№484-485

 чарівни жінки

ГО "Асоціація стоматологів України" 18.10.2018

№479-483

 чарівни жінки

Шматко Р.Ю. 16.10.2018

№478

 справжня Берегиня

Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ" 11.10.2018

№477

 Щерба Тетяна Анатоліївна

полковник Кочкін С.М. 12.10.2018

№474;

№475

№476

 Поліюн Татьяна Василівна;

 Поліюн Віра Степанівна;

 Щербина Лілія Миколаївна

 БФ "Україна - це Я" 11.10.2018

№470-473

 Щликова Анна;

 чарівни жінки

Богомолець Ольга  10.10.2018

№468-469

 гідни жінки

 Вінницький Крайовий осередок Українського козацтва 10.10.2018

№467

 Красноштан Єльза Віталіївна, дітя війни, учасник блокади Ленінграду, ліквідатор аварії на ЧАЕС, кавалер ордена "Знак Пошані"

ГС Всеукраїнський союз ветеранів "Бойові побратими" 10.10.2018

№466

 справжня Берегиня

ГО "Українське Козацьке Військо Міжнародного Лицарського Ордену Українського Козацького Братства імені святого Миколая" 09.10.2018

№465

 Горошко Н.Д.

 Радченко Віктор Олександрович 08.10.2018

№464

 гідна жінка

ГО "РУХ МИРУ"
05.10.2018

№461-463

 чарівни жінки

Ганзій Григорій Миколайович, м. Авдіївка Донецька обл. 04.10.2018

№458-460

 Коросташова Леся Михайлівна;

 Мартюк Ірина Василівна;

 Маслова Олена Михайлівна

Військова частина А4590 04.10.2018

№457

 Берегиня

Апатченко Тетяна, м. Авдіївка Донецька область 04.10.2018

№456

 справжня Берегиня

Головний штаб УРК в Приазовськом регіоні 03.10.2018

№455

 гідна громадянка України

ГО "РУХ МИРУ" 24.09.2018

№454

 Горошко Н.Д.

 Радченко Віктор Олександрович 24.09.2018

№444-453

 Четверних Віра Омелянівна;

 Березінська Людмила Іванівна;

 Вітвіцька Валентина Павлівна;

 Тарнавська Світлана Григорівна;

 Власенко Світлана Степанівна;

 Вовк Наталя Борисівна;

 Луговська Тетяна Іванівна;

 Циван Любов Миколаївна;

 Винник Тамара Максимівна;

 Олійник Любов Кирилівна

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва 21.09.2018

№438-443

 чарівни жінки

Blu Yellow Litva 20.09.2018

№437

 Копачинська Тетяна Олександрівна

 Борсуковський Сергій Миколайович,

м. Ямпіль, Вінницька область

№42

21.09.2018

№436

 Волошин Марина Василівна

Дніпровське РУ 13.09.2018

№435

 Берегиня

ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№434

 гідна жінка

ГГО "Українська Армія Спасіння" 10.09.2018

№433

 Берегиня

Яковчук Сергій Олександрович, м. Дубно Рівненська область 07.09.2018

№432

-------------------------------------------------

брак 07.09.2018

№429-431

 Берегині

Яковчук Сергій Олександрович, м. Дубно Рівненська область 07.09.2018

№424-428

 чарівни жінки

Голова ГО "За майбутнє України" Миколаєць А.П. 07.09.2018

№420;

№421;

№422;

№423

 Швець Анжеліка Іванівна;

 Скрипник Інна Василівна;

 Мігур Ольга Костянтинівна;

 Саламандик Анна-Марія Дмитрівна

ВГО "Козацтво Нової України" 27.08.2018

№418-419

 Берегині

Базиленко А.Г. 27.08.2018

№417

 справжня Берегиня

Вінницьке обласне об'єднання "Інваліди Чорнобиля" 21.08.2018

№415-416

 чарівни жінки

 ВГО "Козацтво Нової України" 20.08.2018

№414

 гідна жінка

ГО "РУХ МИРУ"
29.08.2018

№412-413

 Фещук Марія Павлівна;

 Мельник Татьяна Михайлівна

 БФ "Україна - це Я" 17.08.2018

№409-411

 Буданова Юлія Василівна;

 Мосийчук Инна Миколаівна;

 Макаровець Олена Володимірівна

 БФ "Україна - це Я" 13.08.2018

№408

 справжня Берегиня

 Воротник Василь Тимофійович, м. Кременчук Полтавська обл. 14.08.2018

№406-407

 гідни жінки

 ГГО "Українська Армія Спасіння" 10.08.2018

№399-405

 Коломоєць Ірина Володимирівна;

 Корольова Тетяна Борисівна;

 Кубрак Вікторія Костянтинівна;

 Ліханова Ірина Генадієвна;

 Пічугіна Наталя Володимирівна;

 Теленкова Олена Валеріївна;

 Федоренко Тетяна Анатоліївна

БО "Всеукоаїнський благодійний фонд "Наш рідний край" Герчак Сергій Михайлович 10.08.2018

№398

 Луців Світлана Богданівна, ветеран АТО

ГО "Луганська обласна спілка ветеранів АТО" 07.08.2018

№397

 Берегиня

Одеська обласна організація українськиї козаків "Одеська Січ" 27.07.2018

№396

 гідна громадянка України

ГО "РУХ МИРУ"
24.07.2018

№393;

№394;

№395

 Вернигора Вікторія Володимирівна, завідувач філією №2;

 Картіфузова Жанна Володимирівна, завідувач клініко-діагностичною лабораторією;

 Стасенко Олеся Петрівна, завідувач клініко-діагностічною лабораторією філії №2

 КНП "КДЦ Подільського району м. Києва" 24.07.2018
 №392  Зопорожець Ірина Іллівна, волонтер Голови представництва ВГО "Країна" Коваля М.М.

 Голови Гребінківської РДА в Полтавській області Роспопова В.В.

 №7 02.07.2018
№391  Унгурян Лілія Михайлівна БФ "Україна - це Я" 10.07.2018
№389-390

 гідни жінки

Шматко Раїса Юріївна

27.06.2018

№387-388

 Кравченко Валентина Іванівна;

 Пацак Людмила Миколаївна

ГО "Конотопських ветеранів і пенсіонерів правоохоронних органів"

26.06.2018

№386

 гідна жінка

ГО "РУХ МИРУ"

22.06.2018

№384-385

 Зарешська Ірина Анатоліївна;

 Івах Анна Віталіївна

 БФ "Україна - це Я"

22.06.2018

№383

 Берегиня

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України, Базиленко А.Г.

22.06.2018

№381-382

 Берегини

ГО "РУХ МИРУ"

22.06.2018

№380

 Пантелеєва Марина Валеріївна, старший інспектор відділу кадрів ДП Укроюборонсервіс

керівництва ДП Укроборонсервіс

№7

02.07.2018

№379

 Шуляк Олена Вікторівна, головний бухгалтер ДП Укроборонсервіс

керівництва ДП Укроборонсервіс

№7

02.07.2018

№376-378

 жінки - справжни Берегині України

 Базиленко А.Г.

04.07.2018

№375

 Берегиня

ГО "РУХ МИРУ"

№07

02.07.2018

№374

Макаренко Лідія Петрівна

ВТО "Журналісти проти корупції"

№7

02.07.2018

№373

 Єрємєєва Тетяна Сергійовна

НСНЖУ

№01

02.01.2019

№371

 Берегиня

ГО "РУХ МИРУ"

№06

01.06.2018

№359-370

 жінки - справжни Берегині України

Дніпровська обласна рада ветеранів

21.06.2018

№358

 Берегиня

 Гончар Тарас Михайлович

15.06.2018

№357

 Панченко Оксана Вікторівна

Дирекція Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 75

13.06.2018

№355;

№356

 Даньшева Світлана Олегівна;

 Ігуменцева-Тесленко Наталія Вікторівна

Керівництво ХНДІК

13.06.2018

№354

 гідна жінка

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів міністерства внутрішніх справ України, Базиленко А.Г.

12.06.2018

№353

 Берегиня

Рибалко Тетяна Іванівна

11.06.2018

№343-352

 жінки - справжни Берегині України

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України, Базиленко А.Г.

08.06.2018

№342

 гідна жінка

Побережний Петро Трохимович

01.06.2018

№341

 Веретко Татьяна Григорівна

 БФ "Україна - це Я"

30.05.2018

№340

 Берегиня

ГО "РУХ МИРУ"

№05

02.04.2018

№339

Берегиня України

Шматко Раїса Юріївна

25.05.2018

№338

Мурашко Юлія

Шматко Раїса Юріївна

25.05.2018

№337

 гідна жінка

Ільчук Валентин Іванович, м. Погребище Вінницька обл.

17.05.2018

№334-336

 жінки - справжни Берегині України

 Торецька ВЦА Донецької області

16.05.2018

№324-333

 Берегині

Чернецова Вікторія

11.05.2018

№322-323

 жінки - справжни Берегині України

 БФ "Україна - це Я"

10.05.2018

№321

 Гідна жінка

Ірпінський міський голова

10.05.2018

№314;

№315;

№316;

№317;

№318;

№319;

№320

 Курилко Валентина Миколаївна;

 Колодій Наталія Миколаївна;

 Пакало Ніна Іванівна;

 Тімченко Ганна Миколаївна;

 Саіпова Валентина Афанасіївна;

 Бухтіярова Ольга Володимирівна;

 Мисла Наталія Іванівна

 ГО "Всеукраїнське об'єднання
 родин зниклих безвісти та загиблих захисників України"

№37

11.05.2019

№313

Молодча Людмила Петрівна

ГО "ВОРЗ"

№37

11.05.2018

№312

  Плоходько Ніна Петрівна

ГО "Всеукраїнське об'єднання
 родин зниклих безвісти та загиблих захисників України"

№37

11.05.2019

№311

Посохова Інна Іванівна

ГО "ВОРЗ"

№37

11.05.2018

№310

 Гідна жінка

ГО "РУХ МИРУ"

№05

02.04.2018

№309

 Шарій Галина Іванівна

БО БФ "Дніпровський"

07.03.2019

№308

 Берегиня

ГО "РУХ МИРУ"

№05

02.04.2018

№307

 Гідна жінка

 БО "Парафіяльний Благодійний фонд "Карітас Полтава"

03.05.2018

№295-306

 Берегини

Грушівська сільська рада Первомайського району Миколаївської області

27.04.2018

№292-294

 жінки - справжни Берегині України

ГО "Ветеранське братерство"

27.04.2018

№291

 Берегиня

 ГО "Центр Гарант"

26.04.2018

№285-290

 жінки - справжни Берегині України

ГО "РУХ МИРУ"

№04

02.04.2018

№284

 співробітник НАМН України

НАМН України

24.04.2018

№282-283

 жінки - справжни Берегині України

Голова Дніпровської міської спілки воїнів АТО "Щит" Ожогін В.

23.04.2018

№281

 гідна жінка

Розум Г.М.

24.04.2018

№277-280

 жінки - справжни Берегині України

ГО "РУХ МИРУ"

№04

02.04.2018

№276

 Берегиня

 Трофімчук Олег Вікторович, м. Маріуполь 02.04.2018
№274-275

 Котова Олена Анатоліївна;

 Пріша Лілія Юрьєвна

БФ "Україна - це Я" 20.03.2018
№273

 Берегиня

 Токар Ігор Володимирович, м. Хмельницький 30.03.2018
№267-272

 жінки - справжни Берегині України

Копчинський Ігор Богданович, ст. Луганська Луганська обл. 20.03.2018
№265-266

 жінки - Берегині

 ВЦА м. Красногорівка 19.03.2018
№259-264

 Берегині

ГО "РУХ МИРУ"
№3 від 01.03.2018
№256-258

 жінки - Берегині

Шкіль Степан Дмитрович, ст. Луганська Луганська обл. 15.03.2018
№255

 Залога Ольга Володимирівна

ГО "Спілка учасників АТО АРЗ СП" 13.03.2018
№254

 Мельник Світлана Іванівна

Командир РПСПОП "Суми" ГУНП в Сумській області 13.03.2018
№252-253

 Карпенкова Аолександра Василівна, Берегиня "Кальміцського полку";

 підесаул

Головний осавул округу Херсонсько-Таврійського краю

г-л м-р Леонтьев Л.Г.

13.03.2018
№247-251

 жінки - справжни Берегині України

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій і волонтерів Старобільського району" 12.03.2018
№242-246

 жінки - справжни Берегині України

ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій і волонтерів Старобільського р-ну" 07.03.2018
№240-241

 Чернова Наталія Олександрівна;

 Крячкова Юлія Петрівна

 Дяченко Олександр Васильович, ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя" 07.03.2018
№239  Кияниця Ольга Олександрівна Департамент безпеки
ДП "Укроборонсервіс"
№3 від 01.03.2018
№238  Хабенко Алла Сергіївна ДП "Укроборонсервіс" 06.03.2018
№233-237

 Войтенко Світлана Ол;

 Кальчук Оксана Віталіївна;

 Футурук Олена Вячеславівна;

 співробитниці ДПС

Адміністрація Державної прикордонної служби 06.03.2018
№232

Салява Ольга Андріївна

Комітет  ГО ВОВП 

№70

16.03.2018

№228-231  гідни громадянки України Адміністрація Державної прикордонної служби 06.03.2018
№227  митець  Артющенко Олександр Григорович 02.03.2018
№226  Карплюк Олена Шматко Раїса Юріївна

№3

01.03.2018

№209-225  гідни громадянки України ГО "РУХ МИРУ" 02.03.2018
№183-208  чарівні жінки - справжни Берегині України  Військова частина (Чигрин Дмитро Олегович) 02.03.2018
№182 Волошенко Марія Валеріївна Чигрин Дмитро Олегович

№8

08.03.2018

№181  жінка-волонтер Командування військовой частини А 4590 01.03.2018
№176-180  чарівні жінки - справжни Берегині України Богуславець Олексій Григорович 01.03.2018
№175  Симисюк Марія Трохимівна Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

№8

01.03.2018

№174  митець Поляков Ігор Олександрович, м. Чугуїв Харківська область 28.02.2018
№172-173  жінки - справжни Берегині України БФ "Україна - це Я" 01.03.2018
№171  жінка - справжня Берегиня України ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій і волонтерів Старобільського району" 26.02.2018
№168-170  жінки - військовослужбовці та волонтери Командування військовой частини А4590 01.03.2018
№167  жінка-волонтер Петров Віталій Васильович, м. Ізюм  01.03.2018
№161-166  жінки-митці ГО "РУХ МИРУ"
01.03.2018
№157-160  жінки - справжни Берегині України ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій і волонтерів Старобільського району" 26.02.2018
№155-156

 Гурська Олена Орестівна;

 Заяць Тетяна Сергіївна

Тернопільський обласний округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 26.02.2018
№150-154

 Мазур Світлана Володимирівна;

 Мельник Валентина Василівна;

 Скоробреха Наталія Леонідівна;

 Титаренко Інна Миколаївна;

 Яцюк Тетяна Володимирівна

 ГО "Спілка ветеранів та інвалідів АТО "Дух воїна України" 26.02.2018
№142-149  
  1. Рудяченко Наталія Костянтинівна.
  2. Максименко Анна Сергіївна;
  3. Чиняєва Оксана Григорівна
  4. Самодіна Оксана Михайлівна;
  5. Гненна Катерина Олексіївна;
  6. Мороз Оксана Сергіївна;
  7. Храпаченко Лариса Антонівна;
  8. Гончар Н.П
ГУНП в Кировоградській області 16.02.2018
№129-141  жінки - справжни Берегині України  Лакомов Володимир Павлович 14.02.2018
№128  митець Національна поліція України 09.02.2018
№127  Дядченко Світлана Федорівна ГО "Авангард АТО Броварії" 08.02.2017
№119-126  справжні берегині  58 окрема мотопіхотна бригада 06.02.2018
№118  інформація у Представника ТОВ Дельта Нью 01.02.2018
№116-117  справжні берегині Шматко Раїса 01.02.2018
№114-115  справжні берегині 58 окрема мотопіхотна бригада 06.02.2018
№113  Пантелюк Лариса Яківна Магерамов Валерій Фаітович 05.02.2018
№111-112  митці Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну" 25.01.2018
№109-110  справжні берегині  Спілка ветеранів локальних війн та збройних конфліктів "Союз Десантників" (Мудрик Михайло Йосипович) 15.01.2018
№108  Справжня берегиня  Жовтоводська ГО "Козацький полк Жовтоводський" ДКО ВКВ 15.01.2018 
№106-107  інформація у Представника Баліцький Володимир Ярославович, м. Тернопіль

12.01.2018

№104-105  Митці Дніпропетровська обласна рада ветеранів

12.01.2018

№101-103  гідни громадянки України ГО "РУХ МИРУ"

14.11.2017

№097-100  справжні берегині ВО "ТОНКЕН"

14.11.2017

№071-096  митець ГС "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО"

14.11.2017

№070  Справжня берегиня Розум Г.М.

10.11.2017

№069  митець ВО "ТОНКЕН"

08.11.2017

№066;

№067;

№068

 

Бурденюк Уляна Олегівна;

 Івах Марина Володимирівна;

 Данчук Тетяна Володимирівна

 

БФ "Україна - це Я"

08.11.2017

№060-065  справжні берегині Шматко Р.Ю.

08.11.2017

№059  інформація у Представника Розум Г.М.

10.11.2017

№058  справжня берегиня  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

01.11.2017

№056-057  митець ГО "Конотопських ветеранів і пенсіонерів правоохоронних органів"

26.10.2017

№053-055  митці Спілка ветеранів локальних війн та збройних конфліктів "Союз десантників"

13.10.2017

№052  інформація у Представника ВО "ТОНКЕН"

13.10.2017

№051  ------------------------- Колекціонер

12.10.2017

№050  інформація у Представника  ТОВ "Кобзар" 30.10.2017
№049  Міщук Алла Володимирівна  ВОГО "Сумління" 25.10.2017
№048  інформація у Представника Валуев Г.М. 24.10.2017
№047  Коцюба Руслана Олександрівна Міжнародний БФ сприяння колишнім співробітникам правоохоронних органів та спецслужб "ІНТЕРЕЙД" 24.10.2017
№046  інформація у Представника  ПСО "Надежда" 19.10.2017
 №044-045  справжні берегині  ТОВ "Кобзар"  18.10.2017 
№043  митець  Вільхівська сільська рада

17.10.2017

№042  інформація у Представника Жовтоводське козацьке товариство

№10

02.10.2017

№040-041   справжні берегині Громадське Формування "Доброволець"  

№10

02.10.2017

№039  справжня берегиня  ГО "Чернігово-Сіверська січ"

№10

02.10.2017

№038

  митець

Громадське Формування "Доброволець" 

№10

02.10.2017

№035;

№036;

№037

 Москаленко Вікторія Вікторівна;

 Трофіменко Наталя Іванівна;

 Чипенко Наталя Василівна

Воскресенська селищна рада

№10

02.10.2017

№031-034  імитці  Іжаківська Таїса Йосипівна, м. Бар Вінницька обл.

№10

02.10.2017

№020-030  митці  Базиленко А.Г.  

№10

02.10.2017

 №017-019  справжні берегині Береза Віктор Юрійович, м. Черкаси 

№10

02.10.2017

№013-016

 справжні берегині

 Мосейко Володимир Олексійович, м. Тернопіль

№10

02.10.2017

№006-012

  інформація у Представника 34 окремий мотопехотній батальйон 

№10

02.10.2017

№ 005

 Справжня берегиня Череп Микола Миколайович

№10

02.10.2017

№002 - №003

 митці  Всеукраїнська Чорнобільська спілка інвалідів МВС України

 № 9

01.09.2017

№ 001  Бабчук Марія Олександрівна     ДП "Український дім" та ВО "КРАЇНА"

№ 8-н

05.08.2017




Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua