Відзнака "Гідність та воля"
Відзнака

Артикул: ВТО_215-1

Вартість комплекту: 250.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, посвідчення.

 

Учасникам революції гідності за мужність, громадську активність та самовіддане милосердя

 

Девіз відзнаки: «Без гідності громадян - немає вільної держави»

 

Дата заснування: 15 березня 2016 р.

 

     




 

 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою "Гідність та Воля"


* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 2019 рік

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№1205-1206

 волонтери

Пекельна Хунта

22.08.2019

№1204

 волонтер

Ткачук Петро Петрович

12.08.2019

№1202-1203

 волонтери

Голохов Володимир Миколайович, м. Київ

09.08.2019

№1201

 Сухінін Дмитро Валентинович (Гора)

Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО

№7

01.06.2019

№1190-1200

 волонтери

Ващук С.І.

17.05.2019

№1189

 Лазарчук Любов Григорівна

Всеукраїнське громадське об’єднання «Майдан»
Громадська організація "Хмельницький майдан"
Рада ГО «Хмельницький Майдан»
23.05.2019

№1188

 Матвіюк Кузьма Іванович

Всеукраїнське громадське об’єднання «Майдан»
Громадська організація "Хмельницький майдан"
Рада ГО «Хмельницький Майдан»

23.05.2019

№1182-1187

 Лукіянчук Володимир Федорович - № 1182;
 Лазарчук Любов Григорівна - № 1189;
 Дзюба Віктор Іванович;
 Климчук Олександр Васильович;
 Ковалевська Ірина Володимирівна;
 Клюс Ігор Петрович;
 Кульгук Іван Григорович;

Всеукраїнське громадське об’єднання «Майдан»
Громадська організація "Хмельницький майдан"
Рада ГО «Хмельницький Майдан»

23.05.2019

№1180-1181

 волонтери

Кульбач Сергій Олександрович, м. Дніпро

26.03.2019

№1179

 не підлягає розголошенню ГО "Доброволець - людина доброї волі" 26.03.2019

№1177-1178

 Панов Андрій Кирилович;

 Проценко Володимир Володимирович

Конгрес Українських націоналістів;

Спілка Офіцерів України;

ОТГ "Воля" Самооборона Майдану
15.03.2019

№1176

 Фомін Сергій Олександрович, капелан ПЦЦ

Окрема Чорнобильська дивізія "Україна" 12.03.2019

№1161-1175

 волонтери

ДП "Український ДІМ" 11.03.2019

№1157-1160

------------------------------------------------------------

Колекція 04.03.2019

№1156

------------------------------------------------------------

Колекція 25.02.2019

№1150-1155

Гнатюк Сергій Вікторович;

Гасанов Джейхун Самандар огли;

Кардашов Дмитро Вячеславович;

Гюльмамедов Дашгин Гюльмамед огли;

Халілов Вілаят Мірза огли;

Ганієв Хаганi Фiкурат огли;

ВП ГО “ВО “НРТКУ” у Кіровоградській області   22.02.2019

№1147-1149

 волонтери Майдану

ГО "Доброволець - людина доброї волі" 19.02.2019

№1146

 Міщенко Ігор Максимович

ГО "Національна спілка інвалідів, матерів загиблих УБД в АТО" в м. Суми 19.02.2019

№1144-1145

 учасники Майдану

ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область 18.02.2019

№1138-1143

 волонтери

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 15.02.2019

№1131-1137

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі" 15.02.2019

№1134

Наруцька Мідея Андріївна

Український дім

№2

01.02.2019

№1133

Наруцька Андріана Андріївна

Український дім

№2

01.02.2019

№1110-1132

Кравчук Світлана Євгенівна, лікар Майдану з початку
подій до початку військових дій, волонтер ГО "Батальйон
України";

Талішевський Зіновій Григорович, священик-волонтер на
Майдані;

Гаврищук Іван Анатолійович, співак на Майдані;

Русин Оксана Леонідівна, волонтер Майдану;

Зайцева Вікторія Анатольївна, волонтер Майдану;

Євстігнєєва Олена Валентинівна, лікар Майдану;

Олійник Петро Леонідович, волонтер Майдану;

Корж Ярослава Василівна, волонтер Майдану;

Мотіна Ольга Миколаївна, волонтер Майдану;

Мясковська Світлана Олександрівна, волонтер Майдану;

Ястремська Татьяна Іванівна, волонтер Майдану;

Рудницька Ольга Євгенівна, волонтер Майдану, працювала в
"Шпиталь Майдану";

Іщук Віктор Арсеньович, лікар-волонтер Майдану, учасник
АТО;

Хмеляр Галина, волонтер Майдану;

Билда Володимир Трохимович, волонтер Майдану;

Карпин Галина, волонтер Майдану, працювала в
"Шпиталь Майдану";

Сікора Євген Володимирович, волонтер Майдану;

Петіна Наталія Дмитрівна, волонтер Майдану;

Антоновна Ніна Леонідівна, волонтер Майдану;

Швед Віра Іванівна, учасник Майдану

 ДП "Український Дім"

 №02

01.02.2019

№1105;

№1106;

№1107;

№1108;

№1109

Любачівська Наталія Томівна, завідувач терапевтичного
відділення №1;

Єрмакова Наталія Василівна, ст. медична сестра 
терапевтичного відділення №1;

Вдовиченко Людмила Володимирівна, сестра-господиня
терапевтичного відділення №1;

Солодка Любов Іванівна, медична сестра
терапевтичного відділення №1;

Порхун Віра Анатоліївна, молодша медична сестра
терапевтичного відділення №1;

 ДП "Український Дім"

№02

01.02.2019

№1104

 Кузнєцов Микола Іванович, учасник визвольних
змагань під час Революції Гідності

 сотник Єврейської сотні Самооборони Майдану Хазін Натан

№02

01.02.2019

№1103

 військовослужбовець

 ГО "Всеукраїнське Велике Козацьке Коло" 08.02.2019

№1102

 активіст

 Крайовий писар Буковинського коша Українського
козацтва Мойса В.І.
05.02.2019

№1006-1101

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі" 05.02.2019

№1005

Міщенко Ігор Максимович

Національна спілка інвалідів, матерів загиблих  та учасників бойових дій в АТО

 №20

22.02.2019

№808-1004

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі" 05.02.2019

2018 рік 

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№806;

№807

 Шлеляїн Павло Андрійович, учасник Революції Гідності;

 Матковський Олег Миколайович,  учасник Революції Гідності

 Матковський Олег Миколайович 17.12.2018

№805

 військовослужбовець

 Пахомов Андрій Миколайович 21.11.2018

№804

 Шатнюк Олексій Григорович,  учасник Революції Гідності

 Матковський Олег Миколайович 17.12.2018

№803

 волонтер

 ГО "РУХ МИРУ" 17.12.2019

№802

 Фтомович Василь Андрійович,  учасник Революції Гідності

 Матковський Олег Миколайович 17.12.2018

№801

 Ібрагімов Агасіф Шакір огли, громадянин Азербайджану, громадсько-політичний діяч

 ВП ГО "Всеукраїнське об'єднання "Національна Рада Тюрків Карапапаків України" у Вінницькій області 14.11.2018

№800

 учасник АТО

 Поєнко Вадим Петрович, смт. Вільшана Черкаська обл 15.08.2018

 №797;

№798;

№799

 Герой України Точин Роман Петрович (посмертно);

 Герой України Сеник Роман Федорович (посмертно);

 Герой України Сольчаник Богдан Зіновійович (посмертно) 

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Богдан Володимирович  03.08.2018 

№794;

№795;

№796

  Герой України Блек Іван Іванович (посмертно);

 Герой України Бура Олег Васильович (посмертно);

 Герой України Ковчак Андрій Богданович (посмертно)

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Богдан Володимирович 17.07.2018

№792-793

 учасники АТО

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Богдан Володимирович 21.06.2018

№791

 Гичка Анатолій Миколайович

 Гичка Анатолій, м. Чорнобай Черкаська обл. 06.06.2018

№787-790

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ" 06.06.2018

№786

 учасник АТО

 БФ "Україна - це Я" 11.10.2018

№785

Зворигіна Наталія Георгіївна

Литвин В.В.

№11

01.11.2018

№784

 Шипулін Олександр Володимирович

 БФ "Україна - це Я" 11.10.2018

№782;

№783

Дзявульський Микола Степанович (посмертно), герой України;

Жеребний Володимир Миколайович (посмертно), герой України

Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В. 02.10.2018

№781

 військовослужбовець

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Богдан Володимирович 21.08.2018

№778-779

 Науменко Віктор Павлович;

 Лисянко Олександр Володимирович

 Гичка Анатолій, м. Чорнобай Черкаська обл. 06.06.2018

№776-777

 волонтери Майдана

 ГО "РУХ МИРУ" 01.06.2018

№773-775

 Зачинський Леонід Рафаелович;

 Володимир;

 Василь

 ГО "Об'єднання християн-військослужбовців України" 22.05.2018

№771;

№772

 Топій Володимир Петрович (посмертно);

 Вайда Богдан Іванович (посмертно)

 Голова громадської Спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.  25.04.2018

№762

 Чернявський Дмитро Олександрович (посмертно)

 Голова громадської Спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.  28.02.2018

№701-710

--------------------------------------------

 Зборовський Ігор, колекція 31.01.2018

№696;

№697

 Паньків Микола-Олег Олнксандрович (посмертно);

 Бойків Володимир Васильович (посмертно) 

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.   31.01.2018


2017 рік


  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№689 Опенко Святослав Анатолійович  

16.11.2017

№688 Сердюк Валентин Богданович  

16.11.2017

№687 Ярема Роман Михайлович  

16.11.2017

№686 Білол Степан Ярославович  

16.11.2017

№685 Стефанюк Ігор Васильович  

16.11.2017

№676  учасник АТО

 ВО "ТОНКЕН"

13.10.2017

№673  учасник АТО

 Степкин В.М., м. Мариуполь

04.09.2017

№672

Васильчук Антон Іванович, боєць Шевченківської десятки Запорізької обласної Самооборони,  добровольця Національної Гвардії України.

 ВГО "Країна"

03.09.2017

№671   Вербко Андрій Вадимович

 Дирекція ДП ДТ "Литвинівське НААН"

28.08.2017 

№554 Радонь Ярослав Казимирович

Самооброна Майдану

2017

№420 Пащенко Олександр Сергійович

Голова "Б.О." "Люди в дії"

№78

20.02.2016

№371  Шоломицький Володимир Васильович

 Національна медична палата України

№07

01.07.2017

№307 Горпиненко Юлія Михайлівна

Сотник 34 сотні Самооборони Майдану

№193

12.10.2016

№150

Бубнюк Людмила Миколаївна, львівський волонтер.

ВГО "Країна"

2017

№073
Матвієнко Ніна Митрофанівна
 ДП "Український Дім"

 №02

01.02.2019

№021

Лиховоз Микола Миколайович, в/ч 6266, 37 ОМПБ мл сержант.

ВГО "Країна" 14.11.2016
№020

Бухтій Юрій Григорович, волонтер

ВГО "Країна" 14.11.2016
№019

Нагорний Олександр Вадимович - боєць десятки «Шевченківська» Запорізької обласної Самооборони.

 ВГО "Країна" 11.06.2016 
№018

Грицаєнко Ігор Миколайович - Старшіна Запорізької обласної Самооборони.

 ВГО "Країна" 11.06.2016
№017

Бахтін Едуард Германович, боєць Шевченківської десятки Запорізької обласної Самооборони.

ВГО "Країна" 10.06.2016
 №016 Горлов Сергій Борисович, боєць Шевченківської десятки Запорізької обласної Самооборони.  ВГО "Країна" 10.06.2016 
№015 Мащенко Ю.І.

ВГО "Країна"

04.06.2016

№014 Міщук С.П.

ВГО "Країна"

04.06.2016

№013 Паріпса О.П.

ВГО "Країна"

04.06.2016

№012 Магліч М.В.

ВГО "Країна"

04.06.2016

№011 Красильніков С.П.

ВГО "Країна"

04.06.2016

№003-010

Куліш Павло Миколайович начальник штабу Запорізької обласної Самооборони.

Булат Роман Анатолійович, боєць десятки «Шевченківська» Запорізької обласної Самооборони.

Гайдін Вадим Олексійович (Майстер), стрілець-санітар 2-го батальйону Спеціального Призначення Національної Гвардії України «Донбас».

Молчанов Олександр Володимирович (Гамлет), стрілець 2-го батальйону Спеціального Призначення Національної Гвардії України «Донбас».

Хмарский Роман Борисович, (Граф) взвод розвідки -гранатометник, розвідник, старший оператор відділення збору та обробки інформації розвідувального взводу.

Москаленко Павло Юрійович, (Москаль) солдат батальйону Спеціального Призначення Національної Гвардії України «Донбас».

Боровик Євген Вікторович, боєць десятки «Шевченківська» Запорізької обласної Самооборони.

Педак Володимир Віталійович, заступник командира десятки «Шевченківська» Запорізької обласної Самооборони.

 ВГО "Країна"

№6м

04.06.2016

 
 №002 Литвин Вадим Вадимович, командир десятки «Шевченківська» Запорізької обласної Самооборони.  ВГО "Країна"  

№6м

04.06.2016

№001 Мартьянов Дмитро Андрійович (Сон) стрілок 2-го батальйону Спеціального Призначення Національної Гвардії України «Донбас» (посмертно).  ВГО "Країна"

№6м

04.06.2016 

 





Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua