Відзнака "За видатні спортивні досягнення"
Відзнака

Артикул: ВТО_331-21

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Спортсменам, тренерам та працівникам фізичної культури за активну діяльність, спрямовану на розвиток українського спорту

 

Девіз відзнаки: «Швидше, вище, сильніше»

 

Дата заснування: 7 травня 2019 р.



    



 

 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

 

відзнакою “За видатні спортивні досягнення”

 


 

 

 

* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

 

 

 2019-2020 роки

 

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№237

спортсмен

Манжеліївська сільська рада Глобинського району Полтавської області

22.10.2020
№230

Ушкало Костянтин Олександрович, головний тренер молодшої групи у Barstylers Workout Club

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №9

01.09.2020

№229

Степаненко Василь Сергійович – заслужений тренер України, президент Громадської
організації «Житомирська обласна федерація підводного спорту та підводної діяльності»

Спілка ветеранів спорту Житомирщини

16.09.2020

№227-228

спортсмени

ГО "Всеукраїнський жіночій рух "За вільну Україну"

18.08.2020

№226

спорсмен

ТОВ "Кобзар"

11.09.2020

№225

спортсмен

 Вінницька обласна спілка офіцерів

11.08.2020

№224

спортсмен

 Вінницька обласна спілка офіцерів

10.08.2020

№220

Жучков Олег Борисович, майстер спорту міжнародного класу з тяги, майстер
спорту з пауерліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№07

01.07.2020

№219

Кондратов Владислав Андрійович, спортсмен «Київської міської федерації Кйокушінкаі карате унія України».

ВГО "КРАЇНА"

03.07.2020

№218

спортсмен

Васильцов Дмитро Вікторович

02.06.2020

№217

Юрченко Михайло Миколайович, сержант поліції, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, еліта зі станової тяги

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№4

01.04.2020

№216

Нечипоренко МиколаФедорович, тренер-викладач Корсунь-Шевченківської ДЮСШ

Батьківський комітет секції ДЗЮДО Корсунь-
Шевченківської ДЮСШ

№3

02.03.2020

№215

Гарячий Ілля Віталійович

Командувач ВМС України Воронченко

№3

02.03.2020

№195-214

спортсмени

Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

№3

02.03.2020

№194

підполковник ЗСУ запасу, волонтер, майстер спорту

Запорізька обласна громадська організація "Асоціація водних видів спорту"

№2

03.02.2020

№193

Наумчук Роман Сергійович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№2

02.01.2020

№192

спортсмен

Всеукраїнський союз ветеранів АТО Луцьк

№1

02.01.2020

№191

спортсмен

Мандзюк Олег Андрійович, Заступник Голови Ради ГО "ЗВИТЯГА"

№12

02.12.2019

№190

Горовий Владислав

Українська асоціація плавання "Мастерс"

№12

02.12.2019

№185-189

спортсмени

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№183-184

Головний тренер збірної Національної академії внутрішніх справ з боксу,
старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки, Майстер спорту
України, старший лейтенант поліції Козенко Сергій Миколайович;

Тренер-спортсмен збірної Національної академії внутрішніх справ з боксу,
фахівець першої категорії ННІ № 3, Майстер спорту України, старший
лейтенант поліції Одинокий Дмитро Костянтинович.

Всеукраїнська асоціація бойових мистецтв «Комбат самозахист ІСО»

№12

02.12.2019

№182

Коваленко Алла Василівна

Шелест М.Є.

№11

01.11.2019

№181

спортсмен

Національна медична палата

№10

01.10.2019

№180

Сливінська Мар'яна Юріївна, п'ятиразова чемпіонка та призерка України, призерка та чемпіонка Польщі, дворазова призерка та чемпіонка міжнародних турнірів, чотириразова призерка Європи, п'ятиразова Чемпіонка Європи, триразова Призерка Світу, Чемпіонка Олімпійських Ігор з неолімпійських видів спорту, дворазова призерка Олімпійських ігор з неолімпійських видів спорту.

Благодійний фонд "СТАНІСЛАВ" та Національна Федерація-Федерація Кйокушінкаі Карате Унія України

№11

01.11.2019

№179

Гоменюк Ірина Антонівна, керівник Ансамблю танцю «Зорепад» Заводської школи естетичного виховання, смт. Заводське, Тернопільська область.

ГО "Проскурів-Фест"

№56

16.05.2020

№178 Соцька Вікторія Владиславівна, керівник Зразкового колективу "Вертикаль", 60 будинок Офіцерів м. Вінниця

ГО "Проскурів-Фест"

№1

02.01.2020

№177 спортсмен

ГО "Проскурів-Фест";

 №11

01.11.2019

№176 видатний спортсмен ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2019

№175 спортсмен ТОВ Кобзар

№10

01.10.2019

№174 Костів Павло Васильович, майстер спорту міжнародного класу по виходам силою на дві руки Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№173

Кацко Владислав Дмитрович, персональний тренер фітнес клубу "STRONG SIDE WORKOUT GYM"

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№172

Васильєв Василь Васильович

Національна медична палата України

№10

01.10.2019

№171

спортсмен

Гвяздовський Ігор Леонідович

№9

02.09.2019

 №170

Сірик Володимир Степанович – доцент, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА)

Вчена Рада факультету економіки і менеджменту ХНУБА

№10

01.10.2019

№169

Плотницький Леонід Маркович – доцент, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА).

Вчена Рада факультету економіки і менеджменту ХНУБА

№10

01.10.2019

№168 спортсмен ГО "РУХ МИРУ"

№9

02.09.2019

№167 Антонюк Владислав Сергійович, спортсмен СК «Сіндо» м. Ладижин, член збірної команди Вінницької області з паратхеквондо переможець міжнародних змагань 2019 року. Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцькиий С.А.

№8

01.08.2019

 №166 спортсмен ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№8

01.08.2019

 №165 Крат Олександр Леонідович, тренер-викладач з гирьового спорту, викладач фізичного виховання ВГО "КРАЇНА"

№7

01.07.2019

 №162-164 спортсмени ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№7

01.07.2019

 №161  Савосько Богдан Віталійович  Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№7

01.07.2019

№160,159 Мельник Оксана Євгенівна, спортсменка СК «Сіндо» м. Ладижин, член збірної команди України з паратхеквондо, переможниця міжнародних змагань 2019 р;
Мигулько Дарія Віталіївна, спортсменка СК «Сіндо» м. Ладижин, член збірної команди України з паратхеквондо, переможниця міжнародних змагань 2019 р
Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцькиий С.А.

№8

01.08.2019

№157-158 спортсмени Керівництво ХНДІК

№8

01.08.2019

№156 Фомін Олександр Іванович Совет  ветеранов Ассоциации дзюдо "Виктория" м. Одесса

№8

01.08.2019

№155 Новосад Ігор Юрійович Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№8

01.08.2019

№152-154 гідни громадяни представник ВГО «Країна» Ляшенко Юрій
Анатолійович

№8

01.08.2019

 №151 спортсмен Орловський Марк Семенович

№6

03.06.2019

 №149-150 Романчук Даніель
  Романчук Ельдар
Президент ФК "Кобра" Ващенко С.І.

№7

03.06.2019

 №002-148  спортсмени Академія футболу ФК "Кобра"

№6

03.06.2019

 №001  Бубка Сергій Назарович  Сисюк Вадим Миколайович, віце-президент Федерації хокею України, член НОК

№6

03.06.2019





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua