Відзнака "За розвиток українського спорту"
Відзнака

Артикул: ВТО_331-2

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Спортсменам, тренерам та працівникам фізичної культури за активну діяльність, спрямовану на розвиток українського спорту

 

Девіз відзнаки: «Від фізичної культури - до олімпійської медалі»

 

Дата заснування: 7 травня 2015 р.



     






 

 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою “За розвиток українського спорту”


 

* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

 2019 рік

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№968-969

 спортсмени

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

Мазур Оксана Ярославівна

05.11.2019

№966-967

 спортсмени

Вінницька районна організація ВФСТ "Колос" АПК України

24.10.2019

№965

 Артьомов Владислав Олександрович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№964

 Сазонов Микола Васильович, майстер спорту з гирьового спорту, багаторазовий чемпіон і рекордсмен світу з гирьового спорту серед ветеранів

Федерація гирьового спорту України

№11

01.11.2019

№960-963

 Островська Світлана Вікторівна, керівник Зразкової хореографічної студії «Пірует»
Районний центр культури і мистецтв «Розмай» м. Кам’янець-Подільський Хмельницька обл. - №963;
 Хіміон Тетяна Петрівна керівник Зразкового колективу «Хореографічної студії «Фо степ» Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості м. Словянськ Донецька обл. - №961;
 Галух Марина Валеріївна, керівник Циркової студії «Аквамарин»КПНЗ «Харківський комплексний центр клубів за місцем проживання» м. Харків - №960;
 працівник фізичної культури - №962

ФОП Мазур Оксана Ярославівна
ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№10

01.10.2019

№959

 Біленький Ярослав Олександрович, лідер команди "Strong Boys"

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№958

 спортсмен

Кобеляцька міська рада Полтавської обл.

09.10.2019

№957

Віталій Орєхов, тренер з боксу.

Громадська організація "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

№10

01.10.2019

№955-956

 Золотько Віктор Євгенович;
 Фриауф Руслан Іванович

Українська плавальна асоціація "Мастерс"

№10

01.10.2019

№953-954

 військовослужбовці-спортсмени

Державна прикордонна служба України

№10

01.10.2019

№949-952

 спортсмени

Орловський Марк Семенович

№10

01.10.2019

№946-948

 спортсмени

Фомин Олександр Іванович, смт.Лвманське Одеська обл.

№10

01.10.2019

№943-945

 спортсмени

Чернівецька ТО ГО ВФСТ «Колос»

№09

02.09.2019

№935-942

 спортсмени

Декан факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» проф. Кіпенський А.В.

№09

02.09.2019

№932-934

 спортсмени

Чернівецька ТО ГО ВФСТ «Колос»

№09

02.09.2019

№931

 Самарцев Володимир Сергійович, кандидат у майстри спорту України з пауерліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№09

02.09.2019

№930

 спортсмен

Соборна районна у місті Дніпрі рада

№09

02.09.2019

№929

Дювбаков Олександр Сергійович

Соборна районна у місті Дніпрі рада

№09

02.09.2019

№928

 Кацко Владислав Дмитрович, майстер спорту міжнародного класу з стрітліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№09

02.09.2019

№927

 Фомін Олександр Іванович

Президент ГО "Олімпійські надії" м. Одеса, заслужений тренер України, головний тренер збірної Одеської області з дзюдо Чортов Іван Іванович

 

 №09

02.09.2019

№926,925

Ліповий Антон Антонович, член збірної команди України з паратхеквондо, чемпіон України, переможець та призер міжнародних змагань 2019 р.;
Іванюк Роман Олегович - член збірної команди України з паратхеквондо, Дворазовий чемпіон чемпіонату України 2019 р., призер міжнародних змагань 2019 р.

Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцькиий С.А.

№09

02.09.2919

№923-924

 Августович Б.І.;
 Ричило М.Д.

ВРО ВФСТ "Колос"

23.08.2019

№922

 Новосад Ігор Юрійович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№08

01.08.2019

№920-921

 Кавецький Олександр Ігорович;
 Карабут Кирило Вячеславович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№08

01.08.2019

№919

 спортсмен

Благодійна організація «Благодійний фонд сприяння органам поліції Хмельниччини»

№08

01.08.2019

№918

 Буздуган Ірина Федорівна

Представник ВГО "Країна"

№08

01.08.2019

№917

 Фесенко Сергій Володимирович, тренер «Static Force Club».
Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№08

01.08.2019

№915-916

 Іжевський Володимир Віталійович;
 Шеремета Анатолій Степанович
Іжевський Володимир Віталійович.

24.07.2019

№914

 Барай Микола Олександрович, тренер «Static Force Club»

 

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №07

01.07.2019

№913

ВГО "КРАЇНА"

№07

01.07.2019

№911;

№912

 Барбарук Олександ Іванович;
 Плетенко Родіон Артурович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№07

01.07.2019

№910

Осипенко Валерій Євгенійович – майстер спорту СРСР, чемпіон СРСР зі стрільби з луку, викладач ЖДУ ім. І. Франка

Обласна громадська організація «Спілка ветеранів спорту Житомирщини» 

 №09

02.09.2019

№901;
№902;
№903;
№904;
№905;
№906;
№907;
№908;
№909

 Сіщук Михайло Петрович;
 Марків Галина Володимирівна;
 Гавриш Петро Орестович;
 Онуфреїв Роман Михайлович;
 Волковецький Степан Михайлович;
 Лучко Ігор Миколайович;
 Щербанюк Богдан Васильович;
 Шевчук Олег Васильович;
 Мацюк Василь Васильович

Микитинецька сільська рада

05.07.2019

№898-899

 співробітники

Керівництво ХНДІК

03.06.2019

№897

 спортсмен

ППО ПАТ "Укртатнафта"

29.05.2019

№896

 тренер

ГО "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

28.05.2019

№894

 спортсмен

Паламарчук Олексій Петрович

28.05.2019

№892-893

 спортсмени

Сальчук Микола

24.05.2019

№885-891

 спортсмени

Орловський Марк Семенович

24.05.2019

№884

 Трухан Леонід Васильович – тренер з легкої атлетики, Житомирський державний університет імені Івана Франка

Обласна громадська організація «Спілка ветеранів спорту Житомирщини»

23.05.2019

№883

 Крамаренко Василь Володимирович, тренер, суддя полку, полковник козацтва

начальник штабу козацького полка, полковник козацтва Пукас Анатолій Михайлович

06.05.2019

№882

 

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№05

02.05.2019

№880

№881

Діденко Олександр Олегович, майстер спорту України з гімнастики спортивної.

Мінін Денис Миколайович, голова ВГО «StreetWorkoutUkraine», президент «WorldStreetWorkout & StreetliftingFederation», Перший посол миру та дружби Асамблеї народів Казахстану, соціальний та громадський діяч, експерт у галузі здорового способу життя та дієтології, спеціаліст з валеології та компліментарної медицини.


Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 №04

01.04.2019

№879

 спортсмен

Солодовник Вадим

12.04.2019

№878

 Ступа Олександр Дмитрович, ветеран спорту, Майстер спорту СРСР, голова Славутицької міської організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"

Київська обласна організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"

10.04.2019

№877

 тренер-викладач Ямпільської ДЮСШ з волейболу Олексій Василенко (посмертно)

Сільської голова с. Ратуш
Борсуковський Сергій Миколайович

21.05.2019

№876

 Береговий Сергій Іванович, вчитель фізичної культури Сонячної ЗОШ I-III ступенів

ГО «Товариство ветеранів локальних війн Волноваського району»

10.04.2019

№875

Мельник Віталій Юрійович, чемпіон України з калістеніки – 2017, переможець кубку світу «King Of Pull & Push» з калістеніки у Франції – 2018, переможець інтернаціональних змагань з калістеніки у Польщі – 2018.

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

09.04.2019

№873-874

 спортсмени

Гвяздовський Ігор

03.04.2019

№872

 спортсмени

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№03

01.03.2019

№870;

№871

 Малишев Володимир Володимирович, ветеран Буковинського спорту;

 Козак Олександр Васильович, вчитель фізкультури Кельменецький район Чернівецька область

Васильєв Валерій Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№03

01.03.2019

№868-869

 спортсмени

Чернівецька обласна профспілкова організація працівників АПК

№03

01.03.2019

№865;

№866;

№867

Кочерга Євген Ігорович, чемпіон світу зі стріт воркауту 2012 року, суддя міжнародного класу зі стріт воркауту і стрітліфтингу;
Калєндін Святослав Вікторович, головний тренер команди зі  Street Workout «Barstylers»; Полуектов Ілля Юрійович, керівник гуртку зі Street Workout Всеукраїнської команди «Barstylers»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 №03

01.03.2019

№864

Зорнік Володимир Романович – заслужений тренер України, начальник управління з фізичної культури і спорту Міністерства освіти і науки в Житомирській області

 ГО «Спілка ветеранів спорту Житомирщини»

25.02.2019

№863

Павленко Віталій В’ячеславович, чемпіон України по батлах, восьмого всеукраїнського фестивалю здорового способу життя «Mix Battle Fest» - 2019, 3-разовий чемпіон Сумської області зі Street Workout

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№02

01.02.2019

№861;

№862

Білоус Олександр Григорович, екс-гравець "Буковина" Чернівці, ветеран спортивного руху Буковини;

 Єрохова Альона Анатолієвна, викладач фізвиховання Чернівецького медичного коледжу

Васильев Валерій Володимирович

19.02.2019

№860

Нестеров Максим Олександрович, кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу, Президент ГО «Федерація Калістеніки України»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО«КРАЇНА»

№02

19.02.2019

№859

 спортсмен

Якименко Андрій Віталійович

11.02.2019

№857-858

 Бриков Владіслав Петрович;
 Власов Юрій Васильович

 БФ "Благодійний вогонь"

11.02.2019

№856

 Савватімов Олександр Кузьмич, громадський тренер, керівник спеціалізованої секції боксу "Сокіл"

ГО "Асоціація Добровільних Народних Дружин Святошинського району м. Києва"

08.02.2019

№855

 Фризоренко Вадим Володимирович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО«КРАЇНА»

№02

10.02.2019

№854

  ГО "Бійцівський клуб "АВАНГАРД"

 ГО МРВ Спілка ветеранів Афганістану Московського району м. Харків

06.02.2019

№853

Мельниченко Микола Вікторович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

29.01.2019

№852

Хмельницький осередок з карате "Го-Дзю-Рю" та спортивний клуб "СКАМ" 25.01.2019

№851

  спортсмен

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

21.01.2019

№850

 Кривонос Олег Михайлович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№01

02.01.2019

№848-849

Нелюбов Михайло Васильович;

Фещук Віталій Олександрович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№01

02.01.2019

№847

Завадський Георгій Олексійович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№1

08.01.2019

№846

Семенов Дмитро Андрійович, Президент

Київського обласного відокремленого підрозділу

Всеукраїнської громадської організації «Стріт воркаут Україна»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№1

08.01.2019

 2018 рік

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№845

 спортсмен                                                                                      

 Національна медична палата України 18.12.2018

№844

 спортсмен

 ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№843

Чаплінський Дмитро Вікторович, капітан команди Strong Spirit Workout м.  Новоград Волинський

 Родзянко Олександр Володимирович, представник         ВГО "КРАЇНА" 10.12.2018

№838-842

 спортсмени

 Титов Олександр  03.12.2018

№836-837

 Цапціна Іванна Борисівна, спортсменка СК "Сіндо" м. Ладижин, член збірної команди України з паратхеквондо, переможниця чемпіонату Європи 2018 р.;

 Мацюк Віталій Володимирович, член збірної команди України з паратхеквондо, переможець чемпіонату України 2018 р.

 Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцький С.А. 30.11.2018

№835

 спортсмен

 Національна медична палата України 27.11.2018

№834

Модебадзе Гiвi Теймуразович.

Національна медична палата України 18.12.2018

№830;

 

№831;

 

№832;

 

№833

Оніщук Олександр Васильович, голова відділення НОК України у Житомирській області;

Курилло Тетяна Володимирівна, старший викладач  кафедри фізичного виховання Житомирського національного агроекологічного університету, дворазова срібна призерка чемпіонату світу з баскетболу серед ветеранів;

Головня Тетяна Олександрівна, викладач автомобільно-дорожного коледжу Національного транспортного універсітету, майстер спорту СРСР, багаторазова чемпіонка і призерка першостей СРСР;

Столяр Михайло Григорович, тренер-викладач КДЮСШ Житомирської обласної організації ВФСТ "Колос" АПК України, майстер спорту України

 ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини"

№11

01.11.2018

№829

 Буцький Олександр Валерійович, начальник управління у справах сім'ї, молоді і спорту Полтавської ОДА

 ГО "Полтавська обласна Федерація риболовного спорту" 23.11.2018

№824-828

 Sirko Alexander Ivanovic;

 Sirko Ivan Ivanovic;

 спортсмени

 Національна медична палата України 22.11.2018

№821-823

 Шоломицький Володимир Васильович;

 Тищенко Володимир Леонідович;

 Козлов Андрій Вікторович

 Національна медична палата України 20.11.2018

№820

 -------------------------------------------------------------------------

 Колекціонер 13.05.2019

№819

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №05

02.05.2019

№818

 спортсмен

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 03.05.2019

№813-816

 Фоміна Тетяна Миколаївна, директор СК Сатори;

 Величко Світлана Генадійовна, депутат районої ради;

 Маломан Богдан Володимирович, спортсмен, чемпіон світу 2018 р, СК Сатори;

 Маломан Ірина Генадійовна, мати спортсмену

 Фомін Олександр Іванович 08.11.2018

№797-812

Біланов Руслан Вікторович (Кіровоградська область) - №810;

Волчан Олександр Михайлович (Миколаївська область) - №809;

Галищев Олег Миколайович (Харківська область) - №799;

Джавадов Ельчин Форман огли (Дніпропетровська область) - №798;

 Козін Олександо Ігорович (Черкаська область) - №807;

Кузьома Микола Миколайович (Херсонська область)

Літвінчук Володимир Вікторович (Житомирська область) - №802;

Липко Юрій Павлович (м. Київ) - №804;

Матулевський Костянтин Миколайович (м. Київ) - №800;

Матулевський Мткола Анатолійович (м. Київ) - №805;

Ніколенко Раїса Максюдівна (м.Київ) - №803;

 Солодиліна Людмила Яківна (м.Київ) - №806;

Хімейчук Руслан Орестович (Івано-Франківська область)- №797; 

Хоменко Олександр Вікторович (м. Київ) - №811;

Чистов Андрій Вікторович (м. Київ) - №812

Президент Федерації кунгфу України Солодиліна Л.Я. 06.11.2018

№796

 Сорочинський Леонід Анзельович, ветеран Андрушівської ДЮСШ

 Голова Андрушівської районної організації ветеранів Дергай А.Б. 01.11.2018

№795

 спорсмен

 Бондаренко Вячеслав Юрійович 23.10.2018

№794

 спортсмен

 Будник Олег В'ячеславович, м. Харків 23.10.2018

№792-793

 спортсмени

Представник ВГО "Країна" Родзянко Олександр Володимирович 23.10.2018

№791

Нагорнюк Владислав Юрійович

Представник ВГО "Країна" Родзянко Олександр Володимирович 23.10.2018

№790

 спортсмен 

 Сальчук Микола 11.10.2018 

№789

 спортсмен

 ГО "РУХ МИРУ" 08.10.2018

№788

Криленко Іван Іванович, лідер Всеукраїнської команди зі Street Workout "Barstylers"

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 08.10.2018

№787

Ульянов Костянтин Ігорович

Федерація спортивного Хортингу

№10

01.10.2018

№783;

№784;

№785;

№786

 Футбольна команда ФК Карпати (м.Львів);

 Футбольна команда ФК Лідер (м.Бібрка);

 Футбольна команда ФК Рух (м. Винники);

 Футбольна команда ФК Львів (м.Львів)

Голова громадської спілки "Українська народна сила" Кунда Б.В. 05.10.2018

№781;

 

№782

 Осипенко Олександра Сергіївна, майстер спорту СРСР міжнародного класу, чемпіонка СРСР, рекордсменка світу та Європи;

 Айунц Валентина Іванівна, викладач Житомирського державного університету ім. І. Франка, майстер спорту СРСР, чемпіонка ЦСР "Динамо"

 ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини" 02.10.2018

№778-780

 спортсмени

 Кириченко Олександр Миколайович, м. Кременчук Полтавська обл. 25.09.2018

№777

 спортсмен

 Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька область 17.09.2018

№772-776

 тренерський склад ДЮСШ:

 Бойчук Олег Ігорович;

 Байбаков Віктор Володимирович;

 Фоменко Федір Миколайович;

 Єрмаков Сергій Олександрович;

 Співак Олег Святославович

 Фомін Олександр Іванович 17.09.2018

№770-771

 спортсмени 

 Краснов Валерій Павлович   30.08.2018

№765-769

 спортсмени

 Бузько Юрій Іванович, м. Одеса 29.08.2018

№764

Ковтун Валерій Григорович  , вчитель вищої категорії, вчитель-методист фізичного виховання НВК 39, Відмінник освіти України

 Спортивний клуб ,,Сейдзiнкай, м. Киiв.

28.08.2018

№761-763

 Антон Мирончук - директор ТОВ «Орлан Інвест Груп»   – почесний голова Національного олімпійського комітету України - №762;
Валерій Курганов - національний футбольний арбітр - №763;
Олександр Сидоренко - національний футбольний арбітр - №761
 Ірпінська міська рада⁩

№08

24.08.2018

№760

 Щербакова Світлана Петрівна, голова сільської ради 

 ГО Дитячий спортивний клуб "Сатори" 

 №08

01.08.2018

№757-759

 Бугай Віталій Григорович - №759;

 Довгошей Леонід Миколайович - №757;

 Мурашко Володимир Іванович - №758

 Куликівська РО ГО "Асоціація ветеранів МВС України"

№8-18

01.08.2018

№756

 Воробйов Олександр Олександрович, Майстер спорту, Заслужений тренер України, тренер викладач ФСТ-Україна ДЮСШ "Спартак, Президент обласного спортивного клубу "СКАМ""

 Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, Міжнародна асоціація "СЕКАЙ"

№8 01.08.2018

№754

 спортсмен

 ГО "РУХ МИРУ"

10.07.2018

№751-754

 Шкабров Петро Гаврилович, майстер спорту СРСР з академічного веслування;

Бурка Віталій Георгійович, співзасновник Запорізької обласної ГО "Асоціація водних видів спорту", майстер спорту СРСР з академічного веслування;

Маковецький Віктор Миколайович, майстер спорту СРСР з академічного веслування, тренер;

Перепіч Михайло Антонович, ЗТУ, майстер спорту СРСР з академічного веслування

Запорізька обласна ГО "Асоціація водних видів спорту"

10.07.2018

№750

 Марковський Василь Миколайович, Заслужений вчитель України, вчитель фізкультури Клішківецької ЗОШ імені Леоніда Каденюка, Хотинський район, Чернівецька область

 Чернівецький міській осередок ВГО КНУ

09.07.2018

№748;

№749

 Політило Валерій Ярославович;

 Бульба Володимир Васильович

 Мандзюк Олег Андрійович, Президент Федерації кікбоксінгу України

14.06.2018

№747

 Спортсмен

  ВОГО "Сумління"

01.06.2018

№746

 Спортсмен

 Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька обл.

23.05.2018

№744-745

 спортсмени

 ГО "РУХ МИРУ"

23.05.2018

№742-743

 Івашина Микита Анатолійович, спортсмен;

 Івашина Анатолій Андрійович, начальник Управління молоді та спорту м. Камянське

 Івашина Микита Анатолійович

08.05.2018

№741

 Працівник фізичної культури

 Васильєв Валерій Володимирович

07.05.2018

№740

 Трушаков О.

 Кіровоградський обласний благодійний фонд інвалидів "Соломон"

27.04.2018

№739

 Демиденко Олександр Олександрович

 Всесвітня федерація з бойових мистецтв

26.04.2018

№738

 Шульга Микола Петрович, заслужений працівник культури та спорту

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№04

02.04.2018

№737

 Працівник фізичної культури

 Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

06.04.2018

№736

 Спортсмен

 Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька обл.

04.04.2018

№734-735

 Спортсмени

 Керівництво ХНДІК

02.04.2018

№733

 Кущ Олександр Миколайович - керевник фіз. виховання

 ДНЗ "Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти"

27.03.2018

№731-732

 Баскетболісти

 Спілка ветеранів баскетболу України

27.03.2018

№730

 Працівник фізичної культури

 ГО "РУХ МИРУ"

№03

01.03.2018

№718-729

Берещук Григорій Васильович 

Кравець Володимир Іванович

Олдаковський Віктор Мечеславович

Русин Омелян Михайлович

Бойцун Павло Макарович

Вознюк Роман Івановича

Резедент  Валерій Дмитрович

Марчук Василь Михайлович

Христюк Олександр Устинович

 Сокол Оксана, м. Жмеринка

13.03.2018

№717

 Нечипоренко Микола Федорович, тренер-викладач

 Батьківський комітет Корсунь-Шевченківської ДЮСШ, Шевцов О.В.

21.03.2018

№716

 Спортсмен

 ГО "РУХ МИРУ"

№03

01.03.2018

№713;

№714;

№715

 Бєлов Володимир Михайлович, президент ГО "Український гірськолижний клуб", суддя міжнародної категорії, професор;

 Фалтинський Антон Антонович, віце-президент ГО "Український гірськолижний клуб", майстер спорту;

 Видрицький Віктор Альбертович, член  ГО "Український гірськолижний клуб", майстер спорту

 ГО "Український гірськолижний клуб" 01.03.2018

№711-712

 Кийко Володимир Йосипович, доцент, ветеран кафедри фізичного виховання Національного університету біоресурсів і природокористування;

 спортсмен

 Професор Краснов Валерій Павлович 01.03.2018
№710  Котвицький Леонід Болеславович  Діденко Володимир Миколайович, ЖОГО "Фонд ім. В.О. Кременицького  25.02.2018
№709  викладач  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 19.02.2018 
№708  Семенин Анатолій Павлович, директор Зборівської дитячо-юнацької спортивної школи  Поплінська Олена Ярославівна  16.02.2018
№707  -------------------  Зборовський Ігор, колекція  15.02.2018
№706 ------------------------------------------------------------------  колекціонер 04.05.2018
№701-705  спортсмени  СТ "Прикордонник", Єремія А.В.  03.02.2018
№699-700  працівники фізичної культури  Профсоюз працівників АПК Житомирщини  Дергай А.Б. 22.01.2018 
№698  спортсмен  ВОГО "Сумління" 15.01.2018 

 

 

 


2017 рік

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№697

 Спортсмен

 ВОГО "Сумління" 26.12.2017

№694;

№695;

№696

 Гребень Євген Михайлович;

 Шевельов Іван Петрович;

 Манікало Євген

 Нікулін Андрій Володимирович 22.12.2017

№691-693

 Степаненко Василь Сергійович;

 Теремта Іван Сергійович;

 Муляр Михайло Іванович

 Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини" 14.12.2017

№689-690

 Спортсмени

 Брушніцький Сергій Анатолійович 12.12.2017

№687-688

 Спортсмени

 ВО "ТОНКЕН" 12.12.2017

№683-686

 Армашов Петро Сергійович;

 Пузир Валерій Валентинович;

 Степанчук Олексій Станіславович;

 Лисенко Руслан Володимирович 

 ТОВ "Дельта Нью" 08.12.2017

№681-682

 Спортсмени

 Академія військово-історичних наук і козацтва 07.12.2017

№680

 Спортсмен

 ВОГО "Сумління" 06.12.2017

№679

 Спортсмен

 Чернівецька обласна організація ВФСТ "Колос" АПК України 04.12.2017

№672-678

 Замятін Ігор Борисович;

 Власов Микита Олександрович;

 Лобода Артем Олександрович;

 Вершинін Олексій Генадійович;

 Ілліч Андрій Кирилович;

 Нагорна Ірина Андріївна;

 Плахотнюк Анна Сергіївна

 Нікулін Андрій Володимирович 23.11.2017

№665-671

 Спортсмени

 Пшеничний Федір Федорович 20.11.2017

№639-664

 Степанчук Сергій Миколайович;

 Сербін Андрій Юрієвич;

 Степанов Анатолій Миколаєвич;

 Дем'яненко Володимир Олексійович;

 Безбородько Дмитро Олегович;

 Брьохов Іван Федорович;

 Лисюк Сергій Миколайович;

 Вовк Андрій Миколайович;

 Донцов Олександр Васильович;

 Задніпряний Вадим Віталійович;

 Кужельний Сергій Андрійович;

 Олійник Олександр Олегович;

 Огородніченко Андрій Петрович;

 Оганесян Левон Ашотович;

 Шишмаков Євген Євгенович;

 Назаренко Микита Михайлович;

 Кубарський Ігор Юрійович;

 Косаренко Ілля Володимирович;

 Дем'яненко Вадим Володимирович;

 Таран Артем Русланович;

 Середа Ростислав Сергійович;

 Донцов Арсеній Олександрович;

 Рильська Маргарита Анатоліївна;

 Тімошина Віроника Борисівна;

 Крецул Романа Олександрівна;

 Крачун Альбіна Олексіївна

 ВО "ТОНКЕН" 10.11.2017

№638

 Тимчак Микола Юрійович

 Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань 07.11.2017

№637

 Спортсмен

  ГО "Протидія злочинності та корупції" 06.11.2017

№636

 Саідова Світлана Бурханівна

 ГО"Всеукраїнська спілка ветеранів АТО правоохоронних органів" 30.10.2017

№634-635

 Гуцул Станіслав Васильович;

 Гуцул Юрій Васильович

 ГО "Новий Рух" 31.10.2017

№633

 Спортсмен

 Михайлов Бертольд Якович 27.10.2017

№632

 Спортсмен

 Селищний голова Саковський Ю.Б. 27.10.2017

№631

 Чуркин Микита Вікторович

 Хоменко Денис Ігорович, м. Дніпро 23.10.2017

№630

 Отаман "Олімпійської паланки" МГО КВЗ Чикольба Генадій Миколайович ( м. Дніпро)

 Служба Економічної Безпеки України 12.10.2017

№629

 Байва Іван Петрович

 Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту 11.10.2017

№628

 Романський Олександр Миколайович, вчитель фізкультури Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 за ініціативою випусників минулих років 10.10.2017

№627

 Спортсмен

 Міжнародний союз козаків "Запорізька Січ" 07.10.2017

№626

 Спортсмен

 Васильєв Валерій Володимирович, м. Чернівці 04.10.2017

№622-625

 Спортсмени

 Чернівецька обласна організація ВФСТ "Колос" АПК України 28.09.2017

№621

 Вельчев Сергій Іванович

 ГС "Союз бойових мистецтв України"  28.09.2017

№620

 Спортсмен

 ГО "Рівненська правозахисна ліга" 22.09.2017

№619

 Спортсмен

 Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО 22.09.2017

№618

 Спортсмен

 Вейс Ігор Антонович, м. Харків 20.09.2017

№615-617

 Спортсмени

 Донбаський державний педагогічний університет 14.09.2017

№614

---------------------------------------------

 колекціонер 14.09.2017

№611-613

 Буздуган Ірина Федорівна;

 Хруль Сергій Юрійович;

 Альпінідзе Даніїл Станіславович

 Сеньківська сільська рада 14.09.2017

№610

 Бобишев Олексій, інструктор з військової підготовки

 Федерація військово-спортивного хортингу України 07.09.2017

№609

 Спортсмен

 ГО "Рівненська правозахистно Ліга" 06.09.2017

№604-608

 Спортсмени

 Отаман Херсонського козацького полку генерал-хорунжий Косець Володимир Дмитрович 01.09.2017

№602-603

 Спортсмени

 Орловський Марк Семенович 31.08.2017

№601

 Капура Ігор Петрович, президент Федерації Кіокушинкай Карате Закарпаття

 Рада Спортивних Товариств м. Мукачево 22.08.2017

№600

 Спортсмен

 Соборна районна у місті Дніпрі рада 17.08.2017

№599

 Спортсмен

 Соборна районна у місті Дніпрі рада 16.08.2017

№598

 Цимарний В'ячеслав Іванович

 ВО "КРАЇНА" 14.08.2017

№597

 Спортсмен 

 Береза Віктор Юрійович   10.08.2017 

№595-596

 Спортсмени

 Урбанський Ігор Анатолійович, смт. Високопілля Херсонська обл. 09.08.2017
№593  Соловйова Лариса Вікторівна  ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017

№592  Крайній Олег Юрійович  ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017

№591  Богодистий Микола Іванович  ДП Український Дім

№8-н

05.08.2017
№581-590  Спортсмени

 Урбанський Ігор Анатолійович

04.08.2017

№580  Головко Валерій Анатолійович, голова Полтавської обласної державної адміністрації

 ДНЗ "Решетідівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г. Бровенського"

04.08.2017

№579  Несвіт Вілій Олександрович 

 Національна медична палата України

04.08.2017

№578  Спортсмен

 Національна медична палата України

26.07.2017

№577  Товстий Роман Іванович, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації

 ДНЗ "Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г. Боровенського

24.07.2017

№576  спортсмен

 Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району

11.07.2017

№571-575  спортсмени

 Урбанський Ігор Анатолійович, смт. Високопілля Херсонська обл.

07.07.2017

№570   спортсмен

 Вінницький авіаційно-спортивний клуб ТСОУ

03.07.2017 

№554-596  спортсмени

 ГО "РУХ МИРУ"

03.07.2017

№552;

№553

 Ветеран мотоспорту Логінов Олександр Вікторович (м. Дніпро)

 Ветеран мотоспорту Троцко Борис Іонович    (м. Дніпро);

 Служба економічноїбезпеки України, Мельниченко В.І.

08.05.2017

№301-551

 спортсмени

 ГО "ДОБРОВОЛЕЦЬ"

05.05.2017

№300

Брушніцький Сергій Анатолійович

Вінниця "Ніхто крім нас"

№45

09.06.2016

№299

Швець Антон Юрійович

Вінниця "Ніхто крім нас"

№45

09.06.2016

№298

Дузяк Анастасія Олегівна

Вінниця "Ніхто крім нас"

№45

09.06.2016

 


 

 




Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua