Пам'ятна відзнака "ХРЕСТ ПЕРЕМОГИ. ПІСКИ"
Пам'ятна відзнака

Артикул: ВТО_890

Вартість комплекту: 320.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

 

 


 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019 - 2020 роки

 

 

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
         №407 Чернявський Віталій Григорович Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

№358 Орда Євген Тимофійович Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Афанасьєв Дмитро Володимирович, батальйон ОУН (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Андрюхов Артем Сергійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Агеев Павло Сергійович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Арістова Вероніка Олександрівна, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Агапов Павло Сергійович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Агапов Михайло Сергійович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Андрійчук Василь Васильович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Бочаров Роман Олександрович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Богачов Олег Олексійович, батальйон ОУН (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Боняківський Валерій Євгенович (Кабул), ДУК ПС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Балик Тарас Михайлович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Басенко Анатолій Анатолійович (Малишаня), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Бенедюк Юрій Едуардович (Бен), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Бикова Оксана Георгіївна (Фея), волонтер;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Бірюк Богдан Святославович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Бойко Геннадій Миколайович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Бондар Артем Сергійович (Бухгалтер), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Борсук Богдан Васильович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Бубенчик Іван Петрович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Бутков Олексій Генадійович (Гебельс), полку «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Бутковський Богдан Леонідович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Бікетченко Михайло Сергійович, ЗСУ;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Блага Юлія Орестівна, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Бабіч Олександр Михайлович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Бойко Геннадій Євгенійович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Бистрєнко Богдан Володимирович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 №48

Балдич Олександр Михайлович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Валієв Сергій Умурзакович, полк«Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Васильєв Сергій Юрійович (Седой), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Васильченко Вадим Вікторович (Волдай), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Вінніков Дмитро Іванович (Джахар), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Вінскевич Олексій Вікторович (Венс), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Вельсахатов Вельсахат Сахатович (Хата), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Вінокуров Олексій Анатолійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Вовк Олексій Олександрович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  В’язовський Денис Дмитрович, батальон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Воробйов Єгор Олексійович, журналист «ДК»; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Галета Віталій Анатолійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Грачов Сергій Валерійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 №9

Гончаров Віталій Вікторович, батальйон ОУН (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Галенко Олексій Сергійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Гармаш Віктор Вікторович (Бармалей), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Герасимов Олексій Олександрович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Гермаш Денис Костянтинович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Гібнера Вальдемар Олександрович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Гатіятулін Ерік Едуардович (Живчік), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Гнедюк Андрій Валерійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Голуб Олександр Миколайович (Челентано), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Григор´єв Михайло Олексійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Гречук Олександр Володимирович (Морячок), полку «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Губський Дмитро Анатолійович, ЗСУ; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Гурджія Віктор Вікторович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Гостєв Валентин Віталійович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Головатий Іван Юрійович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Гордєєв Денис Олександрович (Адвокат), ДУК ПС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Головко Віталій Миколайович, волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Дмитрієв Юрій Іванович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Данюк Роман Володимирович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Депа Володимир Євгенович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Діденко Андрій Костянтинович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Діденко Ярослав Вікторович (Фізрук), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Дідик Володимир Віталійович (Свіст), полку «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Дубовський Максим Віталійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Дудка Олександр Валентинович (Тунгус), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Дріжан Олег Романович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Дарабан Сергій Анатолійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Давиденко Олег Олегович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Єременко Сергій Миколайович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Єрмак Денис Борисович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Єрьомін Ігор Валерійович (Полтава), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Жидик Василь Мирославович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Зінченко В’ячеслав Анатолійович, батальйон ОУН (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Зай Борис Миколайович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Заіченко Сергій Олександрович (Артист), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Залата Виктор Володимирович (Шустрий), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Зірка Олександр Миколайович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Зінкевіч Яна Вадимівна, ДУК ПС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Золочевський Олександр Станіславович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Завістовський Ігор Петрович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Загородній Олександр Васильович, журналист «1+1»; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Ігінов Володимир Анатолійович (Скалолаз), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Іллєнко Євгеній Миколайович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Ісаєв Дмитро Леонідович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

№101

Іваненко Антон Борисович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Ільницький Владислав Валерійович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Івлєв Василь Володимирович, волонтер;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Ігнатьєв Олександр Володимирович, волонтер;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Казарін Владислав Вадимович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Канаков Ігор Анатолійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Карабінівський Дмитро Анатолійович (Карабін), полк  «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Карапетян Рафаель Романович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Карапетян Сергій Романович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Качуровський Степан Степанович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Кивгило Сергій Михайлович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Кісь Олександр Олександрович (Канава), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Клещін Роман Володимирович (Честер), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Коба Олександр Олександрович (Олекса), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Кобеляцький Олег Олександрович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Кондратюк Віктор Станіславович (Писарь), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Коновалов Богдан Миколайович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Коновалов Сергій Олександрович (Колдун), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Коновець Микола Михайлович (Велик), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Копил Ярослав Олександрович (Алабай), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Кочержук Валентин Іванович (КЭП), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Кошеленко Петро Васильович (Баркас), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Куриленко Андрій Петрович (Баракуда), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Кушнір Володимир Миколайович (Дядя Вова), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Кравченко Костянтин Віталійович (Гриша Правосек), «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Кривенко Віктор Вікторович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Кащенко Дмитро Валерійович, ЗСУ; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Кравченко Лілія Григорівна (Сова), ЗСУ; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

№128 Коханівський Микола Миколайович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Колупов Олексій Олексійович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Козлишин Тарас Миколайович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Кучер Святослав Олегович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Козак Ярослав Романович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Кривий Андрій Андрійович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Кисельов Сергій Володимирович, журналист «1+1»; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Капітонов Володимир Олександрович (Маестро), волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Крамарчук Олена Петрівна, волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Кругляк Людміла Олександівна, волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Комісаренко Тетяна Володимирівна, волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Лендич Володимир Миколайович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Люб Володимир Петрович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Легкодух Євген Вікторович, ЗСУ; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Ляховин Степан Богданович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Лисиця Михайло Володимирович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Ломов Микола Тимофійович, волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Матяш Григорій Володимирович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Митник Анатолій Михайлович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Майстренко Михайло Сергійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Марсанов Юрій Дмитрович (Юра СПГ), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Мачакр Олексій Миколайович (Скеля), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Максимова Олена Володимірівна, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Мажуліс Фелікс Євгенович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Мірошниченко Володимир Віталійович (Мірон), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Мітрухін Дмитро Васильович (Мопс), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Мельнічин Олександр Сергійович (Мальвіна), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Моложавий Роман Олександрович (ДІК), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Москаленко Олександр Альбертович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Межевікін Євгеній Миколайович, ЗСУ; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Мікац Олег Міхайлович, ЗСУ; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Маслей Марія Миколаївна, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Миронюк Сергій Степанович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Мосунов Денис Володимировича, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Макар Ілля Андрійович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Мотиленко Андрій Валентинович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Мисиратов Марлен Едемович, ДУК ПС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Моторний Олександр Миколайович, журналіст «1+1»; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Макєєв Юрій Миколайович, волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Малишев Руслан Олександрович, волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Нечипорук Олександр Вікторович (Ірокез), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Новоселя Юрій Олександрович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Овчинніков Андрій Валерійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Отченаш Андрій Андрійович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Олейніков Валерій Володимирович (Кураховский), волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Пугачов Олег Валентинович, батальйон ОУН (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Парасюк Зіновій Олексійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Патрайко Андрій Ярославович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Пастернак Єгор Вікторокич (Гоша), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Петров Тимур Валентинович, полк  «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Писаренко Валентин Сергійович (Віні-Пух), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Попов Максим Анатолійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Попович Юрій Мар’янович (Юра-ГАІ), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Постол Сергій Володимирович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Прийма Василь Володимирович (Гличанин), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Приходько Максим Валерійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Попович Євдокія Степанівна, ДУК ПС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Пазюка Іван Миколайович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Петровичев Сергій Вікторович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Пастух Михайло Петрович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Павлів Роман Володимирович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Поліщук Сергій Миколайович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Повх Василь Миколайович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Потапчук Снежана Василівна, журналіст УТ-1; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Першина Марія Костянтинівна, волонтер;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Реута Сергій Іванович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Райлян Денис Миколайович, батальйон ОУН (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Рудич Павло Володимирович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Русол Андрій Миколайович (Щур), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Рябошлик Олександр Володимирович (Ангола), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Різник Ігорь Михайлович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Росовський Андрій Володимирович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Ремінець Оксана Михайлівна, волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Сірченко Андрій Володимирович, батальйон ОУН (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

 

Сусло Михайло Миколайович, батальйон ОУН (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Савченко Геннадій Борисович (Геша), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Савченко Олег Леонідович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Салатенко Семен Павлович (Депутат), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Селенцов Іван Сергійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Сердюк Олександр Вікторович (Механик), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Сєверов Геннадій Леонідович (Фаза), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Скира Володимир Богданович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Слободянюк Артем Олександрович (Жорик), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Соколіков Сергій Володимирович (Сокол), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Сумароков Ігорь Володимирович (ВДВ), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Сухоручко Олександр Миколайович (Сухой), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Сімонова Ольга Сергіївна, ЗСУ; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Сак Олександр Олександрович, ЗСУ; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Спанчак Василь Ярославович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Семенкова Олена Михайлівна, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Слюсаренко Сергій Олександрович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Сідельнік Ярослав Григорович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Стовба Володимир Володимирович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Ставіла Андрій Сергійович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Стрелков Роман Юрійович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Сухопаров Костянтин Олександрович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Суязов Микола Вячеславович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Синякевич Олег Володимирович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Сторожук Володимир Леонідович, ПДМШ ім. М. Пирогова; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Савич Олена Григорівна (Марта Піон), волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Соболь Володимир Анатолійович, волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Телегін Вадим Анатолійович (Балтика), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Тєрєхов Єгор Олександрович, (Турист), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Товпига Олександр Євгенович (Математик), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Трофименко Віктор Євгенійович (Кібернетик), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Трофимович Васіліса Миколаївна, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Ткачов Іван Васильович, полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

№402 Туробойський Дмитро Вікторович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;  Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Томашук Юрій Юрійович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Ткаченко Ярослав Миколайович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Ткачев Ігор Володимирович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Тицький Богдан Вікторович, батальйон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Трегубов Євген Володимирович, «Авіарозвідка»; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Ташліцкий Микола Миколайович, волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Токарєв Анатолій Дмитрович, волонтер; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Усенко Олександр Володимирович (Крамаха), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Усенко Павло Володимирович, полк«Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Ушича Валентин Володимирович (Маленький), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Українцев Віталій Леонідович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Федоров Євген Геннадійович (Джексон), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Фазилов Селім Абджелійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Фесак Василь Васильович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Філіппов Ігор Миколайович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Ханаса Анатолій Васильович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Харитонов Микола Юрійович, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Хоменко Євген Ігоревич, полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Харін Олександр Леонідович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Хмелівський Юрій Іванович, батальйон ОУН;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Хартанович Андрій Миколоайович, волонтер;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Цапліенко Андрій Юрійович, журналіст «1+1»;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Чернишов Олексій Вікторович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Чирва Андрій Олександрович, волонтер полку «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно); Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019 

  Челпанов Олексій Сергійович (Альпініст), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Чуйка Олександр Григорович (Танчік), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Чухланцев Микола Васильович (Клім), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

  Черьомушкін Олег Анатолійович, батальон ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Шрамко Костянтин Миколайович, полк «Дніпро-1» ГУМВС (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Швець Сергій Анатолійовича (Шкіпер), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Шеврін Володимир Семенович (Таксист), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Шередега Володимир Сергійович (Шаміль), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Шилов Володимира Іванович (Душман), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Шмельов Ігор Вікторович (Жужащий), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Шумський Сергій Зіновійович (Тіхій), полк «Дніпро-1» ГУМВС; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Шолтіс Ігор Вікторович, батальону ОУН; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

  Шапошников Ростислав Сергійович, журналіст «ДК»; Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Щербина Іван Володимирович, волонтер;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Юрга Андрій Володимирович, батальйон ОУН (посмертно);

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Юсубов Роман Мамедович (Граф), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Яковенко Юрій Ігоревич (Хорват), полк «Дніпро-1» ГУМВС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов  №7-п

24.07.2019

 

Ярош Дмитро Анатолійович, провідник ДУК ПС;

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 

Якібчук Юрій Олексійович, батальйон ОУН.

Командир 5 роти "Донецьк" В.І. Шилов

№7-п

24.07.2019

 №013

 ------------------------------------------------------

 Колекція 25.05.2020
 №012

Губа Роман Володимирович

 ГО "Чернігово-Сіверська Січ" 17.04.2020
 №011

Молодов Валерій Юрійович

ГО Ветеранів АТО "Повітряний патруль" 11.03.2020
 №009-010

Воронков Ігор Олександрович;

Сіманько Василь Валерійович

 Служба економічної безпеки 14.03.2020
 №008 боєць АТО  ГО "Об'єднана спілка патріотів України" 21.12.2019
 №007 учасник АТО  Пахомов Андрій Миколайович, м. Чернівці 04.12.2019
 №006 боєць АТО  ГО Ветеранів АТО "Повітряний патруль" 28.10.2019
 №005 Войцеховський Ігор Романович, доброволець, військовослужбовець  Товариство Українців Фінляндії 30.09.2019
 №004 ------------------------------------------------  Колекція 26.09.2019
 №003 ------------------------------------------------  Колекція 13.09.2019
 №002

Аджі Євген Євгенович, доброволець батальйону ОУН (посмертно).

 ГО "Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО"  11.09.2019
 №001 учасник АТО  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 16.09.2019





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua