Пам’ятна медаль "За громадянський подвиг" до річниці Чорнобильської катастрофи
Пам’ятна медаль

Артикул: ВТО_206

Вартість комплекту: 190.00 грн.

як отримати відзнаки























 

 

 

ПІД ЧАС УРОЧИСТОСТЕЙ 31 БЕРЕЗНЯ в НАЦІОНАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ДІЛОВОГО ТА КУЛЬТУРНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА "УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ" З НАГОДИ ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ ЛІКВІДАТОРІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АВАРІЇ БУЛИ НАГОРОДЖЕНІ

 

 

 Кого нагороджено

Представники Вінницької області


Бойчук Микола Петрович     

Войтов Володимир Васильович           

Грубий Василь Степанович        

Комар Дмитро Іванович

Обополь Василь Васильович         

Олійник Валерій Анатолійович        

Проценко Валерій Якович 

Трофіменков Володимир Васильович       

Ястремський Михайло Микитович

 

Представники Волинської області


Антонюк Микола Володимирович    

Бас Григорій Павлович         

Василюк Микола Васильович   

Дарчик Микола Кузьмович

Кец Володимир Олександрович

Кухтей Ростислав Адамович

Нікітенко Петро Гаврилович

Шишкевич Валентин Олександрович

Шліхта Адам Михайлович 

Представники Дніпропетровської області

 

Баюр Іван Юрійович

Волченко Володимир Іларіонович    

Железняков Олександр Олександрович

Лісняк Олександр Іванович

Скиба Василь Іванович 

Стрижак Володимир Федорович

Фесенко Юрій Павлович 

Шиманський Олександр Степанович        

Представники Донецької області

 

Антонов Віктор Васильович

Батарейний Олександр Олексійович 

Кодолов Сергій Аркадійович

Кушнір Іван Григорович

Онищенко Віктор Олексійович

Португальський Леонтій Максимович

Сидоров Віктор Олександрович

Сумароков Володимир Петрович

Представники Житомирської області

 

Бичковський Борис Іванович

Горшкальов Сергій Юхимович

Куликівський Олег Дмитрович

Мостович Валерій Віталійович

Очеретний Валерій Сергійович

Стожок Микола Михайлович

Товянський Олег Ярославович

Торгоноський Михайло Опанасович

Представники Івано-Франківської області

Гаєвський Віктор Валентинович  

Грабовецький Петро Петрович  

Зварич Олена Дмитрівна

Кайдаш Надія Іванівна

Кравцова Любов Іванівна

Лісовий Юрій Васильович

Ліуш Василь Іванович 

Мартинець Нестор Михайлович

Точений Олександр Костянтинович

 

Представники Кіровоградської області


Брюма Юрій Миколайович

Дубенський Олександр Михайлович

Колесніков Сергій Вікторович      

Комлєва-Конакова Людмила Федорівна

Кучугурний Анатолій Леонідович           

Мохонько Михайло Михайлович

Мусік Микола Григорович

Соколенко Сергій Володимирович

 

 Представники Київської області

 

Герасименко Сергій Іванович

Білоус Микола Степанович

Білоус Віктор Степанович

Дерда Іван Іванович

Єсаулов Олександр Юрійович

Печений Петро Петрович

Новиченко Павло Павлович

Лук’яненко Віктор Іванович

Сподін Геній Миколайович

Харченко Віктор Іванович

Зенченко Олександр Федорович

Юрченко Микола Миколайович

Представники Луганської області

 

Білаш Іван Миколайович

Блохін Юрій Вікторович

Данилов Станіслав Тихонович     

Загатський Віталій Вікторович

Козачок Олексій Іванович

Супруненко Степан Кирилович

Хотенчан Михайло Володимирович

Шаповалов Олександр Іванович

 Представник Львівської області

 

Васік Богдан Михайлович

Веремій Володимир Васильович

Кордіяка Ігор Миколайович

Кульчицький Андрій Стефанович

Кульчицький-Костик Михайло Іванович

Мазник Михайло Іванович

Чигир Роман Григорович

Яремко Ярослав Іванович

 Представники Миколаївської області

 

Конух Володимир Іванович  

Кубрак Олександр Васильович 

Лопатюк Любов Мечиславівна 

Онуфрієнко Валерій Васильович 

Осіпов Георгій Анатолійович

Сімонян Рубік Хачатурович 

Цихоня Василь Васильович

Яремчук Микола Адамович

 Представники Полтавської області

 

Більченко Валерій Петрович

Дибін Микола Юхимович

Красняк Анатолій Сергійович

Куксань Василь Васильович 

Пономаренко Петро Романович

Силко Василь Макарович

Шкурпела Віктор Павлович

Юрченко Анатолій Володимирович

 Представники Рівненської області

 

Кратюк Ольга Андріївна

Гайбонюк Микола Дмитрович

Фраєрман Герш Гершович

Бречко Павло Васильович

Ольховик Віктор Георгійович

Радіонов Сергій Якович

Хімін Іван Олександрович

Павлусь Олександр Ростиславович

 Представники Сумської області

 

Бережний Василь Єгорович  

Білошапка Руслан Григорович    

Верхуша Петро Григорович

Горошко Анатолій Макарович     

Демченко Григорій Хомич

Ожоганич Василь Іванович

Шумицький Олександр Вікторович

Яковенко Микола Іванович

 Представники Тернопільської області

 

Біскуп Іван Петрович 

Кицай Степан Петрович

Королюк Ярослав Романович 

Мазурик Петро Петрович 

Мотрук Василь Никифорович

П'єх Іван Йосифович

Спасюк Богдан Омелянович      

Хомик Володимир Ісидор

 Представники Херсонської області

 

Ватаманюк Дмитро Іванович

Караконстантин Іван Ілліч  

Морозов Сергій Вікторович

Проценко Борис Євгенович

 Представники Хмельницької області

 

Вітмановський Анатолій Олександрович   

Гордєєв Михайло Вікторович  

Калашніков Віктор Євстафійович  

Малишко Віктор Іванович         

Мельник Микола Олександрович

Семенюк Віктор Іванович 

Семенюк Володимир Петрович

Ткаченко Олександр Іванович

 Представники Черкаської області

 

Єрмолаєв Юрій Михайлович

Коваль Володимир Степанович

Компанієць Іван Петрович 

Семенець Володимир Миколайович 

Сулімов Валерій Олексійович

Янчук Ольга Миколаївна

 Представники Чернівецької області

 

Бодянчук Володимир Іванович    

Гриник Мафтей Васильович 

Данилюк Георгій Михайлович 

Добрянський Петро Васильович         

Івоняк Георгій Миколайович

Костик Дмитро Дмитрович

Хартюк Мірча Васильович

Чобан Володимир Сергійович

 Представники Чернігівської області

 

Анищенко Олександр Миколайович

Безбородько Ірина Володимирівна

Білоус Володимир Петрович

Зенковец Ганна Василівна

Качан Ольга Василівна

Коледа Світлана Олексіївна

Проценко Людмила володимирівна

Сидоренко Валерій Петрович

Симановська Ірина Аронівна

 

Представники громадських організацій


Абрамов Володимир Миколайович

Авдеєв Олександр Миколайович

Алімханов Харон Аббубакарович

Андрієвський Броніслав Адамович

Анцібор Сергій Олексійович

Арабський Іван Федорович

Базиленко Анатолій Григорович

Бакалець Володимир Ярославович

Балюк Олексій Вікторович

Бардецький Анатолій Олександрович

Безверхий Василь Іванович

Березан Володимир Михайлович

Березюк Володимир Володимирович

Берестянко Борис Петрович

Бєляков Олександр Геннадійович

Бичок Віктор Олексійович

Блекот Олексій Миколайович

Богун Володимир Михайлович

Богуславський Валерій Григорович

Болдескул Анатолій Олександрович

Бондаренко Дмитро Костянтинович

Бондаренко Микола Васильович

Боярчук Марія Григорівна

Бринін Анатолій Едуардович

Бузарова Марія Василівна

Буцкой Генадій Володимирович

Валько Микола Васильович

Величко Сергій Олександрович

Велькін Юрій Михайлови

Вербицький Антон Іванович

Вержбицький Леонід Леонідович

Віхляєв Сергій Миколайович

Власов Анатолій Никифорович

Вовк Олександр Павлович

Возний Іван Павлович

Волик Віталій Петрович

Володин Сергій Іванович

Гачківський Володимир Васильович

Гелевера Анна Степанівна

Геращенко Олег Васильович

Головко Костянтин Григорович

Гомоля Анатолій Іванович

Гришин Микола Степанович

Грохольський Ярослав Михайлович

Гудима Анатолій Іванович

Даценко Людмила Олександрівна

Дацюк Георгій Станіславович

Дерев’янко Григорій Михайлович

Дмитрієв Олексій Дмитрович

Дмитрієв Сергій Миколайович

Доброгурський Олександр Вікторович

Долгіх Микола Тимофійович

Долота Петро Карпович

Дронов Віктора Миколайовича

Дубровін Олександр Михайлович

Єрьоменко Сергій Васильович

Жирний Микола Михайлович

Жолукевський Володимир Федорович

Залл Сергій Володимирович

Заніна Ніна Іванівна

Іваніцький Володимир Антонович

Іванов Олександр Олександрович

Івасенко Микола Сергійович 

Казімір Василь Григорович

Каравацький Олександр Борисович

Карацюба Анатолій Миколайович

Катюшин Борис Павлович

Кисіль Олександр Анатолійович

Кишкарь Василь Іванович

Климчук Олексій Григорович

Клиш Юрій Іванович

Кобилінський Микола Григорович

Кобчик Володимир Петрович

Козленко Анатолій Васильович

Колесник Іван Петрович

Колесніков Євгеній Вікторович

Колесніков Сергій Вікторович

Коритник Віктор Леонідович

Корнієнко Віктор Володимирович

Коробчук Михайло Андрійович

Кохан Віталій Дмитрович

Коховський Петро Васильович

Кошевой Олексій Едіпович

Крамаревський Валентин Олександрович 

Кутузов Петро Олександрович

Левченко Олег Євгенович

Легкий Юрій Олександрович

Легкоступ Борис Васильович

Лепський Владлен Володимирович

Лигін Володимир Олександрович

Литвак Віктор Митрофанович

Лігун Анатолій Михайлович

Логінова Лідія  Степанівна

Лупанов Валерій Степанович

Магліч Микола Володимирович

Мазуренко Микола Сергійович

Майков Юрій Іванович

Макаренко Ігор Петрович

Малахов Анатолій Іванович

Малик Олексій Іванович

Маніту Олег Федорович

Мартін Гаррі Гаральдович

Марчук Владислав Олександрович

Матвійчук Юрій Миколайович

Матюша Микола Савич

Мащенко Юрій Іванович

Мироняк Григорій Григорович

Михайлов Петро Михайлович

Міщук Сергій Прохорович

Мороз Дмитро Іванович

Москаленко Олексій Тимофійович

Мудрегель Катерина Миколаївна

Мусієнко Віктор Петрович

Муха Петро Іванович

Невінний Віктор Йосипович

Невмержицький Сергій Олександрович

Негара Валерій Григорович

Некоз Геннадій Лукич

Новіков Олександр Олександрович

Носко Валерій Федорович

Огородов Віктор Геннадійович

Омельченко Василь Адамович

Онофрійчук Павло Анатолійович

Оплачко Олексій Іванович

Осецький Леонід Олексійович

Паріпс Олег Петрович

Паріпс Олег Петрович

ПЕЛИХ Володимир Миколайович

Пендик Галина Анатоліївна

Перетятько Валерій Іванович

Петренко Володимир Володимирович

Петров Віктор Васильович

Погуляйко Олексій Володимирович

Познік Віктор Іванович

Позніхіренко Сергій Миколайович

Позняк Володимир Павлович

Поляков Любов Трофимівна

Поплавський Микола Миколайович

Попруга Марія петрівна

Порошай Володимир Васильович

Почупрін Сергій Вікторович

Приданчук Валерій Борисович

Приймаков Володимир Вікторович

Пронін Володимир Михайлович

Радченко Микола Васильович

Рибак Олексій Вячиславович

Рисінський Антон Павлович

Рожков Анатолій Павлович

Романенко Іван Васильович

Росстальна Світлана Іванівна

Рудяка Микола Микитович

Румянцев Юрій Володимирович

Рябека  Олександр Григорович

Савченко Олег Петрович

Сагайдак Микола Петрович

Сакович Лев Миколайович

Самойленко Тарас Володимирович

Сампір Микола Петрович

Сандулова Галина Данилівна

Свеніціцький Анатолій Володимирович

Своровська Надія Станіславівна

Сидоренко Володимир Володимирович

Сільченко Ігор Іванович

Сітнікова Валентина Григорівна

Скляров Анатолій Борисович

Слободяник Василь Юрійович

Смеречинський Всеволод Богданович

Сокирка Костянтин Васильович

Солод Юрій Миколайович

Соха Юрій Михайлович

Стегареску Андрій Григорович

Стеценко Віталій Іванович

Суботенко Леонід Павлович

Сухенко Олексій Григорович

Суховій Микола Григорович

Таборов Леонід Іванович

Тверітнев Віктор Іванович

Телятников Микола Миколайович

Терещенко Анатолій Іванович

Тимофіїв Сергій Вікторович

Толкачев Микола Миколайович

Тринеєв Анатолій Іванович

Трубніков Володимир Миколайович

Трунцев Георгій Владиславович

Тулунжа Сергій Іванович

Турченко Анатолій Іванович

Федоренко Віктор Федорович

Фоломеєв Анатолій Васильович

Фомичєв Юрій Кирилович

Фомфн Валерій Олександрович

Хиля Георгій Анатолійович

Хміль Володимир Михайлович

Хохлов Олександр Геннадійович

Хрущенко Михайло Михайлович

Чайка Валерій Віталійович

Чеменко Олександр Миколайович

Чепурко Юрій Михайлович

Черевичний Микола Єфремович

Чернєв Володимир Миколайович

Черніков Володимир Іванович

Чобан Володимир Ілліч

Чурілов Генадій Андрійович

Шаламай Михайло Олександрович

Шамін Володимир Васильович

Шеманський Юрій Зіновийович

Шипунов Генадій Петрович

Шостак Валентин Дмитрович

Шостак Людмила Йосипівна

Штанько Іван Васильович

Штельма Михайло Михайлович

Юлдашев Хабібула Юлдашевич

Юрченко Валерій Олександрович

Юрченко Олександр Володимирович

Ядченко Микола Васильович

Якимчук Володимир Анатолійович

 





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua