Орден «За розбудову України» для соціально-спрямованих політиків, бізнесменів та благодійників
Орден «За розбудову України» для соціально-спрямованих  політиків, бізнесменів та благодійників

Артикул: ВТО_114-5

Вартість комплекту: 490.00 грн.

До комплекту входять:

орден, орденська книжка, бархатний футляр

 

ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА"

для нагородження  політиків, бізнесменів  та благодійників за видатні особисті заслуги та наполегливу працю, спрямовану на розвиток українського бізнесу та сумлінне і  бездоганне служіння українському народу

 

Девіз ордена: "Спільними зусиллями до розбудови держави"

 

Дата заснування:  19 січня 2015 р.


     





 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ з 01.07.2017 року

Орденом "За розбудову України" для соціально-спрямованих бізнесменів


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

 Наказ/Дата

№351;

№352

 Потапенко Денис Валерійович;

 Потапенко Олег Валерійович

Голова правління ВГО "Асоціація захисту прав суб'єктів прідприємницької діяльності"

№12

02.12.2019

№350

 бізнесмен

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№346-349

 бізнесмени

ГО "ЩЕДРО"

№11

01.11.2019

№342-344

 бізнесмени

ЖОГО "Чорнобиль-Єдність-Відродження"

№11

01.11.2019

№341

 бізнесмен

ЖОГО "Чорнобиль-Єдність-Відродження"

№11

01.11.2019

№300

Безлюдний Олександр

"Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

№11

01.11.2019

№299

 бізнесмен

Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції"

№05

02.05.2019

№298

 Галайко Ольга Миколаївна

ГНК "Гетьман" ОПЛ

№11

01.11.2019

№296-297

 бізнесмени

ЖОГО "Чорнобиль-Єдність-Відродження"

№11

01.11.2019

№295

 бізнесмен

Учасники бойових дій - інваліди АТО

№10

01.10.2019

№293-294

 бізнесмени

Єна Юрій Костянтинович, смт. Гончарівськ Чернигівська обл.

№10

01.10.2019

№291-292

 бізнесмени

ВНДЦЕУ

№10

01.10.2019

№290

 Іванілова Яна Юріївна

СЕБ України

№09

02.09.2019

№289

 Апанасенко Микола Юрійович

група ветеранів АТО

№09

02.09.2019

№287;

№288

 Синяк Володимир Васильович, генеральний директор ТДВ "РІВНЕФАРМАЦІЯ";

 Садовник Ольга Володимирівна, заступник генерального директора ТДВ "РІВНЕФАРМАЦІЯ"

Всеукраїнська ГО "Асоціація захисту прав суб'єктів підприємницької діяльнності"

№09

02.09.2019

№285-286

 бізнесмени

Агрономічна сільська рада

№08

01.08.2019

№284

 бізнесмен

Спілка підприємців м.Тульчина

№08

01.08.2019

№283

 Алієв Галіб Сабір Огли

представник ВГО «Країна» Ляшенко Юрій
Анатолійович

№08

01.08.2019

№282

 Скорейко Сергій Іванович, директор підприємства "Агропром-М", дійсний член "Української академії інноваційних технологій" (академик)

Президент "Української академії інноваційних технологій", доктор філософії з фізико-математичних наук, академик УАІТ Солоненко Володимир Іванович

№08

02.05.2019

№281

 Воробйов Ренат Миколайович

ТОВ "Юнібуд"

№08

01.08.2019

№279;

№280

Щот Яцек – директор інституту електротехніки, м.
Варшава, меценат;

 Прозоровський Сергій Вікторович – віце-президент ГО «Волинський клуб автомобільний», меценат

ВОГО "Сумління"

№07

01.07.2019

№278

 Бізнесмен-благодійник Ковальчук Володимир Михайлович, директор фірми ВНВУД

 Депутати Львівської обласної ради Дзюдзя М.С. і Ільків І.П. та комісія законності, правопорядку, збереження прав людини, та допомоги Збройним Силам та Силовим відомствам України

№06

03.06.2019

№277

 Васянович Сергій Миколайович

ГО "Чорнобильський Спас"

№06

03.06.2019

№276

 бізнесмен

Крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва Мойса Василь Іванович

№05

02.05.2019

№275

---------------------------------------

Виставка

№05

02.05.2019

№274

 бізнесмен

Сєвєродонецький міський осередок ГО "Козацький полк імені Б.Хмельницького" МГО "Українське козацтво"

№04

01.04.2019

№273

 Лежанський Василь Васильович, депутат, меценат-бізнесмен

«Подільська козацька Січ ім. Богдана Хмельницького МО ОРУЗК»,
Головний отаман Січі, Генерал козацтва, Побережний Петро Трохимович.

№04

01.04.2019

№272

 бізнесмен

Орловський Марк Семенович

№04

01.04.2019

№260-271

 бізнесмени

ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№258;

№260;

№261;

№262;

№263;

№264;

№265;

№266;

№267;

№268;

№269;

№270;

№271

 RCMP diplomat Michel Chihhung Lim;

 RCMP special officer Christian St.Jacques;

 RCMP special officer Steven H. Henerson;

 OPP special officer Ward Allan Mcdonald;
 
 RPS special officer Fraser Richard R.;

 Branko SkarecSHOSJ Serving Brother;

 Lena Mårdfalk SHOSJ Serving Sister;

 Gunnel Hagansbo SHOSJ Serving Sister;

  H.E. Chev. Christer Kylsberg BGCSJ Grand Prior of Sweden;

  Chev. Leif Westergren Grand Priory of Sweden;

  Day Bengtsson SHOSJ Serving Brother;
   
  Конякін Артем Анатолійович;
   
  Попов Всеволод Миколайович

Голова ВГО «Українська Служба Порятунку»      Павло Диба

№03

01.03.2019

№259

 Ружицький Олександр Леонідович, генеральний діректор ТОВ "Карат"

Начальник Хмельницького відділу поліції полковник поліції Онісьєв Валерій Анатолійович

№02

01.02.2019

№258

 бізнесмен

ГО "РУХ МИРУ"

№02

01.02.2019

№257

 Костін Владислав Євгенійович, керівник підприємства "Контингент"

 ГО МРВ Спілка ветеранів Афганістану Московського району м. Харків

№02

01.02.2019

№256

 бізнесмен

ГО "Інваліди Чорнобиля"

№12

03.12.2018

№255

 Тарасов Дмитро Юрійович

Небесний А.Ф. БФ "Соломон"

№12

03.12.2-18

№254

 підприємець

Базиленко А.Г.

№12

03.12.2018

№253

Ломага Ігор Мар'янович, громадський активіст, голова ради з питань розвитку МСП

                    Міський голова м. Збаража                         Полікровський Роман Степанович

№11

01.11.2018

№251-252

 підприємці

ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№250

 Тимофенко Костянтин Леонідович

 Голова Цекинівської сільської ради Рачковська Ірина Миколаївна

№09

03.09.2018

№249

 Магазин "Форд"

 Приватний підприємець Войцишин В.Г.

 ВГО "КРАЇНА"

№09

03.09.2018

№248

 Гайдук Семен Іванович, Директор ОАО "Агрохолдинг"

Гребенюк Сергій Іванович

№08

01.08.2018

№239-247

 Ліцький Василь Олексійович, керівник ДП "Цекинівське", депутат обласної ради, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Рачковський Володимир Володимирович, керівник СФГ "Мрія", депутат районної ради, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Сакевич Станіслав Володимирович, керівник ТОВ "Сакевич", спонсор Цекинівської сільської громади;

 Сидоренко Анатолій Юрійович, керівник ТОВ "Наталка", депутат районної ради, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Шарко Володимир Федорович, керівник ПП "Дністер-К", спонсор Цекинівської сільської громади;

 Сандульський Василь Михайлович, приватний підприємець, член виконкому, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Созанський Анатолій Анатолійович, приватний підприємець, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Заблоцький Віктор Адольфович, приватний підприємець, депутат сільської ради, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Тимофенко Костянтин Леонідович, керівник ТМ "Добродій", спонсор Цекинівської сільської громади 

 Цекинівська сільська рада, Рачковська Ірина Миколаївна

№08

01.08.2018

№238

 Кельвич Леонід Миколайович, УБД, керівник ФГ "КЛМ-Хорс"

Фастівська організація УСВА

№08

01.08.2018

№237 

 бізенсмен

 Фастівська РДА

№08

01.08.2018

№235;

№236

 Співак Станіслав Леонідович, директор ТОВ "А-Стрім";

 не підлягає разголошенню

 Українська національна асоціація пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту

№06

01.06.2018

№233;

№234

 Морозов Ігор Анатолійович;

 не підлягає разголошенню

Колеги по роботі

№05

02.05.2018

№231;

№232

 Таран Євген Володимирович;

 Майстренко Віталій Степанович

Черкаське земляцтво "Шевченків край"

№05

02.05.2018

№230

 Корінь Валерій Олександрович, генеральний директор ПП "Рута"

ППО ПАТ "Укртатнафта"

№06

01.06.2018

№228;

№229

Скоцик Віталій Євстафійович, голова Аграрної партії України;

 Козін Віктор Васильович, директор ПП,меценат

ЖОГО "Чорнобиль-Єдність-Відродження", Антоненко Володимир Олександрович

№03

01.03.2018

№227

 Козаєв Вікентій Сократович

 ГО  "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№01

02.01.2018

№226

 інформація у Представника

Гірська служба ГО "Вижницький молодіжний блок"

№01

02.01.2018

№225

Український Православний собор Святого Володимира, Торонто, Онтаріо, Канада

Свято - Покровська парафія УПЦКП, м. Маріуполь

№12

19.12.2017

№224

 Рабінович Олександр Юхимович

 Матяш М.Н.

№12

01.12.2017

№223

 Кваснєвський Сергій Мирославович

Українська православна автокефальна церква

№12

01.12.2017

№222

 Барановський Сергій Іванович

ГУНП України в Луганській області

№11

01.11.2017

№220-221

 інформація у Представника

ГО Кицманський волонтерський центр допомоги українській армії

№11

01.11.2017

№210-219

 Роман Длоуги;

 Рене Кочік;

 Іво Докоупіл;

 Василь Чинч;

 Северин Романів;

 Богдан Райчинець;

 Збинек Фролік;

 Тарас Костюк;

 Петра Пойман;

 Квідо Шептанек

БО "Я- Волноваха"

№11

01.11.2017

№209

 Шишковський Володимир Михайлович

Межрегіональна ГО "Козацька Громада"

№11

01.11.2017

№207-208

 Никоряк Павло Кирилович (посмертно);

 Шкляр Володимир Леонтійович

Гірська служба ГО "Вижницький молодіжний блок"

№11

01.11.2017

  № 205 - №206

 інформація у Представника

 Голова ВО"КРАЇНА" - Сопов О.М.

№10

03.10.2017

  № 204

 Новохацький Борис Петрович

 Юридична компанія "М.Дем'яненко та партнери"

№10

03.10.2017

 № 203

 Оверко Ігор Іванович

ВО "КРАЇНА" і ДП "Український Дім"

№ 9

01.09.2017

 № 202

 Мільчевська Світлана Іванівна

Рада волонтерів Дарницького р-ну м.Києва

№ 9

01.09.2017

 № 201

 Парамонов Денис Юсупович

Красногорівська ВЦА Донецької області

№ 9

01.09.2017

 № 200

 Chev. Lin Hanxin SHOSJ

Голова Української служби порятунку

№ 8

01.08.2017

 № 199

 Chev. Chen  Juyu  SHOSJ

 Голова Української служби порятунку

№ 8

01.08.2017

 № 198

 приватна колекція

 Береза В.Ю., м.Черкаси

№ 8

01.08.2017

№ 197

Остальцов Леонід Валерійович

ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017

№ 196

Київське товариство «Купола»  

 ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017 
№ 195

Синенко Петро Іванович, директор ПП "ТРАНССИН"

ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" 

№ 7

03.07.2017 

№190-194

бізнесмени

ГО "РУХ МИРУ"

№7

03.07.2017

№189

Гунько Наталія Олексіївна

ВП ГО "НРТКУ" у Черкаській області

№5

03.05.2017

№93

Осадчий Олександр Станіславович

Командир 92 ОМБр

№10

03.10.2016






Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua