Орден "За розбудову України" для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування
Орден

Артикул: ВТО_114-3

Вартість комплекту: 490.00 грн.

До комплекту входять:

орден, орденська книжка, бархатний футляр

 

ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА" 

для нагородження працівників органів державної влади та місцевого самоврядування за сумлінне та бездоганне служіння українському народу, спрямованіе на розвиток  і  утвердження суверенітету Держави


Девіз ордена: "Спільними зусиллями до розбудови держави"

 

Дата заснування:  19 січня 2015 р.


     




 

 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ з 01.07.2017 року

Орденом "За розбудову України"

для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


 нагороди 

       Кого нагороджено   

За представленням

( організації або відповідальної особи)

Наказ /Дата

№380

працівник органів державної влади

Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції"

№05

02.05.2019

№355

Зайцева Олена Андріївна, президент федерації опорників України.

Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцькиий С.А.

№09

01.09.2019

№354

Сулимко Тарас Михайлович, Сокільницький сільської голова Пустомитивського району Львівської області

Голова ГС "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.

№08

01.08.2019

№353

військовослужбовець

Лєбєдь Олексій Олексійович

№08

01.08.2019

№352

Мельник Станіслав Генадійович

ТОВ «ФАСАД ПРОФІ-БУД»

№08

01.08.2019

№351

 Слободянюк Дмитро Павлович, керівник санаторно-курортних закладів ДУС

 Громадська координаційна Рада з питань громадського контролю за реалізацією Чорнобильських програм

№08

01.08.2019

№350

Лііс Руслан Миколайович

Національна медична палата України

№08

01.08.2019

№349

Ляшенко Юрій Анатолійович сільський голова

Представник ВГО «Країна»

№08

01.08.2019

№348

Новоселецька Ілона Валентинівна

Голова ради ВГО "КРАЇНА" Бабчук О.П.

№07

01.07.2019

 №347 Беляєв Сергій Станіславович  Голова ради ВГО "КРАЇНА" Бабчук О.П.

№07

01.07.2019
№346 головний менеджер з маркетингу ЛКП Центр розвитку туризму м. Львова, Львівської міської ради Рабійчук Ольга Олександрівна Громадське Формування "Лісогринівецький Щит"

№07

01.07.2019

№341;

№342;

№343;

№344;

№345

Банкнотно – монетний двір НБУ;

Плітченко Валерій Васильович;

Ярощук Юрій Миколайович;

Бузало Віктор Йосипович;

Репринцев Володимир Федорович
Голова ради ВГО "КРАЇНА" Бабчук О.П.

№07

01.07.2019 

№340

Дибщенський сільськой голова Козівського району, Тернопільської області Шкільний Іван Богданович

Голова ГС "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.

№07

01.07.2019

№339

заступник голови постійної комісії з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Юлія Ярмоленко

Семенюк Ю.В.

№05

01.07.2019

№338

сільський голова

ГО "Майбутнє Григорівки"

№06

06.2019

№337

Жельман Васілій Олексіевич

 Національна медична палата України

№06

03.06.2019

336,

№335

№334

Шоломицький Володимир Васильович;

Тищенко Володимир Леонідович;

Августинович Ярослава Ігорівна

 Національна медична палата України

№06

03.06.2019

№333

Мухтаров Дмитро Хайдарович, голова Сватівської РДА  Дрель Віктор Федорович

№06

03.06.2019

№332

працівник органів державної влади  ВГО "Українська асоціація лікарів-психологів"

№06

03.06.2019

№331

Крос-Игнатенко Альберт Венедиктович  Національна медична паллата України

№07

01.07.2019

№330

Шевченко Ігор Миколайович, заступник селищного голови  Виконавчий комітет Петриківської селищної ради

№07

01.07.2019

№328-329

працівники органів місцевого самоврядування  священик ПЦУ

№05

02.05.2019

№327

-------------------------------------------  Виставка

23.05.2019

№326

працівник органів місцевого самоврядування  ГО "РУХ МИРУ"

№05

02.05.2019

№325

Довбань Ігор Миколайович, голова  Солом'янської районної в м. Києві держадміністрації  Громадська рада при Солом'янській районної в м. Києві держадміністрації

№05

02.05.2019

№324

Прилипко Юрій Ілліч, селищний голова с.м.т. Гостомель  Відокремлений підрозділ м. Буча ГО "СУВІАТО"

№05

02.05.2019

№321-323

працівники органів місцевого саморядування  священик ПЦУ

№04

01.04.2019

№320

Бондар Володимир Налькович, заступник Голови Держлісагентства

 Командування 58 бригади

№04

01.04.2019

№318-319

працівники органів державної влади

 Теутуляк Михайло Лазарович, м. Чернівці

№03

01.03.2019

№317

Mindaugas Babonas

 ГО "VETERANO GROUP"

№03

01.03.2019

№316

працівник органів місцевого самоврядування

 ГО "Одеська регіональна асоціація колишніх в'язнів нацистських концтаборів і гетто"

№03

01.03.2019

№315

Войтенко Олександр Юрійович

 Національна медична палата України

№03

01.03.2019

№314

Попадіна Заряна Володимирівна

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№02

01.02.2019

№313

Іванишин Михайло Петрович

 Івано-Франківська ОДА

№02

01.02.2019

№312

працівник органів державної влади

 ГО "Інваліди Чорнобиля"

№02

01.02.2019

№311

Карпюк Сергій Васильович - начальник Корольовського відділу державної виконавчої служби міста Житомира, доктор філософії в галузі права, професор Міжнародної кадрової академії, члена Асоціації правників України

 ТОВ "Агро торговий дім "ПОЛІССЯ"

№01

02.01.2019

№310

працівник органів державної влади

 Голік Григорій Васильович, м. Чернівці

№01

02.01.2019

№308-309

Звада Андрій Васильович;

Мамчур Сергій Олександрович

 Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експертго-криміналістичного центру МВС України

№12

03.12.2018

№306-307

Кошеленко Валерій Олегович, голова Васильевської РДА;

 Лагєрєва Ірина Всеволодівна, заступник нолови Михайлівської районної ради

 БО "Солдатськи матері" Ігнатенко І.П.

№11

01.11.2018

№305

Вансович Олександр Володимирович, Біляївський сільський голова 

 Нововоронцовська районна рада Херсонської області, голова Бідний М.М.

№11

01.11.2018

№304

Курило Микола Іванович, начальник відділу кадрів

 профспілковий комітет

№11

01.11.2018

№303

Сивохіп Володимир Степанович,генеральний директор Львівської національної філармонії

 Голова ГС "Українська народна сила" Кунда Б.В.

№10

01.10.2018

№302

Венгер Борис Борисович

 Міжнародний БФ "Євроазія"

№10

01.10.2018

№301

Забуга Андрій Олексійович

 ГО "За майбутнє України"

№10

01.10.2018

№295-300

Бондарюк Михайло Дмитрович, пансіонер, стаж роботи в органах місцевого самоврядування 41 рік;

Тодорович Іван Іванович, сільський голова с. Ставчани, стаж роботи 26 років;

Прокопець Корній Сільвестровмч, сільський голова с. Драчинці, стаж роботи 24 років;

Храпко Григорій Васильович, сільський голова с.Берегомет, стаж роботи 20 років;

Базна Віктор Васильович, районний депутат, "Почесний громадянин с. Верхні Станівці";

Гулей Іван Семенович, заступник голови Кіцманської районної ради

 Кіцмианська районна рада в особі Лумей Петра Васильовича

№10

01.10.2018

№294

Підгайний Юрій Васильович, керівник Черкаської регіональної філії Центру ДЗК

 ГО "Ветеранів АТО Корсунщини"

№10

01.10.2018

№293

Залога Ольга

ГО "Ветеранів АТО Корсунщини"

№10

01.10.2018

№292

 Глінський Артем Сергійович

 Незалежна медіа-профспілка України

№09

03.09.2018

№291

Джуренко Микола Петрович

 Бойко Олександр Іванович

№09

03.09.2018

№290

Іванчо Олексій Іванович

  Голова спілки ветеранів АТО та силових структур України "Щит Батьківщини" Васільєв В.О.

№09

03.09.2018

№289

Хмельнюк Валерій Якович, ьіський голова Чорноморської міської ради

 Начальник Чорономорського МВ ГУ ДСНС України в Одеській області

№09

03.09.2018

№287-288

 працівники органов державної влади

 Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

№08

01.08.2018

№286

 Залога Ольга Володимирівна, начальник Головного управління Держгеокадастру у  Черкаській області

 ГО "Ветеранів АТО Корсунщини"

№08

01.08.2018

№285

прауівник органів державної влади

  Шматко Раїса Юріївна

№08

01.08.2018

№284

Атаманчук Наталія Миколаївна, головний спеціаліст служби у справах дітей Чортківської міської ради Тернопільської області

  Ревун Дмитро Васильович, м. Одеса

№08

01.08.2018

№283

Бриль Костянтин Іванович

 БО БФ "Солдатскі матері"

№08

01.08.2018

    №282

Самардак Григорій Вікторович

БО БФ "Солдатскі матері"

№08

01.08.2018

№281

Бойко Зинаїда Михайлівна

БО БФ "Солдатскі матері"

№08

01.08.2018

 

№280

Карапиш Тетяна Володимирівна, голова Ічнянського районного суду

 Ічнянська районна рада

№08
02.08.2018 

№278-279

працівники органів державної влади

 Вінницьке обласне об'єднання "Інваліди Чорнобиля"

№07

02.07.2018

№277

Громаді села Кульчиці Самбірського района Львівської області

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Богдан Володимирович

№07

02.07.2018

№276

Загнітко Інна Володимирівна

 Академія фінансового моніторінгу

№06

01.06.2018

№275

співробітник

 Вінницьке обласне об'єднання "Інваліди Чорнобиля"

№06

01.06.2018

№273-274

працівники органів державної влади

 ГО "Народна рада Ічнянщини"

№06

01.06.2018

№272

Пащенко Олександр Юрійович

 ГО "Учасники БД та волонтери"

02.07.2018

№269-271

 працівники органів державної влади

 ГО "РУХ МИРУ"

№06

01.06.2018

№266-268

співробітники 

 Відділ культури і туризму Мангушської райдержадміністрації

 №06

01.06.2018

№265

Дарницька РДА м. Киів

                    ГО "За вільну Україну"

        № 6

23.06.2018

№263-264

 працівники органів державної влади

ГО "Народна рада Ічнянщини"

 №06

01.06.2018

№262

 Коваленко Сергій Петрович, Перший заступник голови ОДА 

 Кіровоградський обласний БФ інвалідів "Соломон", голова Правління Андрій Небесний  №06

01.06.2018

№ 261

 Останній Віталій Миколайович

КОБФІ «Соломон» 

№6

01.06.2018

№259-260

 Сікора Михайло Миколайович;

 Гижко Андрій Петрович

 Торецька ВЦА Донецької області

№05

08.05.2018

№258

  Дамаскін Петро Васильович

ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

№04

02.04.2018

№257

 Негрич Любов

Адміністрація Великоолександрівського району Херсонської області

№04

02.04.2018

№256

 Балога Віктор Іванович

 Мукачівська міська Спілка ветеранів афганської війни

№04

02.04.2018

№255

 Вешина Анатолій Олексійович, міський голова Павлограда

 Західнодонбаська ГО "Союз Чорнобиль України"

№03

01.02.2018

№254

 Каретко Володимир Олександрович, голова Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації

Начальник управління КМДА з питань назвичайних ситуацій

№02

01.02.2018

№253

 Озимок Василь Іванович

БО "Всесвітній конгрес матерів проти катування та насильства над людьми в зоні АТО та у всьому світі "Новий Світ"

№02

01.02.2018

№243-252

 Біленку Костянтин Миколайович;

 Тіміш Григорій Іванович;

 Придій Георгій Васильович;

 Ванзуряк Григорий Степанович;

 Самушко Василь Костянтинович;

 Ротар Валерій Манолійович;

 Грижук Валерій Іванович;

 Дригибка Омелян Георгійович;

 Крецу Іван Пантелейович;

 Приватна колекція

Глибоцька районна рада

№02

01.02.2018

№242

 Кирилюк Олег Васильович

ЦК профспілки Державної служби геології та надр України №02  01.02.2018 

№241

 Бегаль Анатолий Степанович

ЦК профспілки Державної служби геології та надр України №02  01.02.2018 

№240

 Климович Ярослав Ярославович

ЦК профспілки Державної служби геології та надр України

№02  01.02.2018

№239

 Бондарук Валерій Анатолійович, комерційний директор ТзОВ "Волиньфарм"

ГО "Союз інвалідів Чорнобиля Волині"

№02

01.02.2018

№238

 інформація у Представника

 Гірська служба ГО "Вижницький молодіжний блок"

№01

02.01.2018

№237

 Гарята Олег Олександрович

Шульга І.В., Матрий В.В.

№12

01.12.2017

№236

 Мезнак Геогій Ілліч

Гірська служба ГО "Вижницький молодіжний блок"

№12

01.12.2017 

№234;

№235

 Тагієв Садіг Рзаєвич;

 Скалозуб Юрій Олександрович

  Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№12

01.12.2017 

№233

 Жоболда Сергій Миколайович, голова Чорнобаївської РДА

Рісік Ірина Євгенівна

№12

01.12.2017 

№232

 Борота Ольга Дмитрівна, голова Олександрівської РДА

 Командування Військової частини А4395

№12

01.12.2017

№231

 Інформація у Представника

Павлоградська райпрофорганізація працівників АПК 

№11

01.11.2017

№230

 Інформація у Представника Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО 

№11

01.11.2017

№229

 Петричак Володимир Денисович

 ГО "Народна Рада" Монастирищенського району

№11

01.11.2017

225-228

 Омельяненко Григорій Григорович;

 Лаврик Олександр Миколайович;

 Коваленко Олександр Трохимович;

 Таран Олександр Миколайович

Князєва Марія Геннадіївна

№11 с

01.11.2017

№223;

№224

 Дубовик Сергій Іванович;

 Мелай Алла Михайлівна

Новоолексіївська сільська рада Приморського району Запорізької обл

№11 с

01.11.2017

№222

 працівник органів державної влади ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2017

221
 Проценко Віктор Іванович, ФОП м.Васильків ГО "Українська асоціація інвалідів АТО" 

№ 10 с

14.10.2017

220
 Пренцев Сергій Євгенійович, перший заступник директора Департаменту АПК секретаріату Кабінету Міністрів України ГО "Українська асоціація інвалідів АТО"

№ 10 с

14.10.2017

219
 Забуга Андрій Олексійович  ГО "За майбутнє України"

№ 10 с

14.10.2017

218
 Військово-цивільна адміністрація м.Авдіївка Донецької області ВГО "ЗВИТЯГА"

№ 10 с

14.10.2017

217

 Шевченко Анатолій Іванович, генерал армії УК, Гетьман реєстрового козацтва  Кунда Б.В., м.Львів

№ 10 с

14.10.2017

216
 Аветісян Артак Геворгович Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 10

03.10.2017

215
 Лішик Ольга Петрівна, заступник Голови Луганської облдержадміністрації Спілка ветеранів АТО

№ 10

03.10.2017

214
 Кодебський Олексій Іванович, Голова Петропавлівсько - Борщагівської селищної ради  Го "За майбутнє України"

№ 10

03.10.2017

213
 Волченко Михайло Вікторович, майор Командування 39 батальйону охорони 55 ОАБр

№ 10

03.10.2017

212
 Сальчук Микола Георгійович, заступник Голови Рівненської РДА ВО "КРАЇНА" і ДП "Український Дім"

№ 9

01.09.2017

211
 приватна колекція Куриловський А.М.

№ 9

01.09.2017

210
 Інформація у Представника Творчі майстерні Орловського

№ 9

01.09.2017

209
 Кісільов Дмитро Григорович, депутат Вільхівської сільської ради, учасник АТО Вільхівська сільська рада Харківської області

№ 8 н

24.08.2017

208
 Мелешко Андрій Романович, міський голова м.Новий Розділ  Голова Миколаївської районної ради Львівської області

№ 8 н

24.08.2017

207
 Ільків Ігор Михайлович, тех.директор ТОВ Енергія м.Новий Розділ  Голова Миколаївської районної ради Львівської області

№ 8 н

24.08.2017

206
 Струганів Тарас Володимирович, начальник земельного відділу Тростянецької  ОТГ  Голова Миколаївської районної ради Львівської області

№ 8 н

24.08.2017

205
 Струганів Іван Володимирович, ген. директор ПП Кадастр – М  Голова Миколаївської районної ради Львівської області

№ 8 н

24.08.2017

204
 Білик Володимир Якимович, начальник відділу Держгеокадастру  Голова Миколаївської районної ради Львівської області

№ 8 н

24.08.2017

203
 Довга Олена Василівна, працівник Вільхівської сільської ради  Вільхівська сільська рада Харківської області

№ 8

01.08.2017

202
 Клейман Лев Йосипович, Голова єврейської общини Буковини Єврейська община Буковини

№ 8

01.08.2017

201
 Панасенко Ганна Олександрівна  ДНЗПО Держфінмоніторингу

№ 8

01.08.2017

200

 Чернявський Сергій Сергійович  ДНЗПО Держфінмоніторингу

№ 8

01.08.2017

199

 Глущенко Олександр Олександрович ДНЗПО Держфінмоніторингу

№ 8

01.08.2017

198

 Войтенко Віктор Іванович, Голова Валківської районної державної адміністрації  Валківська РГО ВГО "Союз Чорнобиль України"

№ 8

01.08.2017

197

 Комарницький Ігор Михайлович, депутат Львівської обласної ради Кунда Б.В., м.Львів

№ 8

01.08.2017

196

 Гончаренко Олег Васильович ДП "Український Дім"

№ 8

01.08.2017

195

 Хребтій Ярослав Віталійович, депутат Вінницької обласної ради  Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань"

№ 8

01.08.2017

194

 Загородний Михайло Васильович, голова Хмельницької обласної ради    

Хмельницька регіональна спілка ветеранів війни та праці органів прокуратури України     

№ 8

01.08.2017

193

 Корнійчук Олександр Олександрович, голова Хмельницької ОДА Хмельницька регіональна спілка ветеранів війни та праці органів прокуратури України

№ 8

01.08.2017

192

 Ісаєнко Роман Миколайович, магістр державного управління ВО "КРАЇНА"

№ 7

03.07.2017р.

191

 Іванов Матвей Констянтинович, Вилківський міський голова Козий Сергій  Олесандровч                                            

№ 7

03.07.2017р.

190

 Тімарев Артем Сергійович   Дніпровська Єпархія УПЦ КП

№ 7

03.07.2017р.

189

 Атаманенко Артем Віталійович              Дніпровська Єпархія УПЦ КП

№ 7

03.07.2017р.

№170

Тарасенко Олеся Ігорівна НМП України

№21

23.03.2017

№169

Грибан Григорій Петрович  Рада ветеранів українського спорту

№10

19.04.2017

№ 167

Лазебник Оксана Петрівна ГО "За вільну Україну"

№ 167

01.03.2017

№161

Оркуша Олег Сергійович "Самооборона Майдану"

№2

04.02.2017

№26

Ганжа Ірина Правліня компанії

2015





Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua