Орден "Єдність та воля"
Орден

Артикул: ВТО_332-1

Вартість комплекту: 490.00 грн.

До комплекту входять:

знак, посвідчення, футляр легкий пластиковий з прозорим верхом.

 

ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА"

Громадянам України та іноземцям за мужність, патріотизм, громадську активність та високий професіоналізм, виявлені у боротьбі за єдність та незалежність України.

 

Девіз ордена: "З'єднаймося, браття, за волю і славу народу нашого і будьмо єдині!"

 

Дата заснування: 07 червня 2014 р.


     




 

 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

орденом "ЄДНІСТЬ  ТА  ВОЛЯ" 2018-2020 роки


* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядки

 


  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№2604

 офіцер НПУ

Національна поліція України

27.07.2020

№2602-2603

 військовослужбовці

 Мусієнко Сергій Миколайович;

 Юрченко Андрій Веніамінович

Командування в/ч А1302

24.07.2020

№2601

 військовослужбовець

Громадське Формування з охорони громадського порядку та державного кордону
України «Самооборона Майдану» у Вінницькій області

03.07.2020

№2600

 Чорний Олександр Володимирович, полковник

Спілка ветеранів АТО та силових структур України

03.07.2020

№2599

 Копич Андрій Олександрович

Устнова "Ветеран АТО"

01.07.2020

№2598

 Горковський Володимир Лаврентійович

Національна поліція України

26.06.2020

№2592-2597

 військовослужбовці
 Блашків Андрій Петрович;
 Субота Олександр Леонідович;
 Заболотний Анатолій Миколайович;
 Жерновий В’ячеслав Сергійович;
 Ковалевський Андрій Георгійович;
 Норинчак Іван Іванович

Командир Військової частини А1414

03.06.2020

№2591

 Кіпер Олександр Анатолійович

ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

29.05.2020

№2586-2590

 гідни громадяни України

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

27.05.2020

№2581-2585

 полковник Чижевський Руслан Анатолійович;
 полковник Петренко Анатолій Степанович;
 полковник Дегтярьов Олег Валерійович;
 підполковник Кудря Микола Сергійович;
 підполковник Бабій Олександр Васильйович

300 НТП

25.05.2020

№2580

 гідний громадянин України

57 ОМПБр

13.05.2020

№2578-2579

 Гончаров Ігор Миколайович, старший оперуповноважений з особливо важливих справ другого відділу Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Луганській області, підполковник податкової міліції;

 Порощай Євгеній Сергійович, заступник начальника першого відділу Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Луганській області, підполковник податкової міліції

Військово-цивільна адміністрація міста Золоте та села Катеринівка Попаснянського району Луганської області

№ 96

07.05.2020

№ 2577

 гідний громадянин України

20 ОМБр

30.04.2020

№2576

 гідний громадянин України

ГО "Царичанський козацький полк імені сотника Павла Семенова"

10.04.2020

№2575

 Лисяк Руслан Іванович, президент Академії Практичної Парапсихології, доктор філософії, професор, академік, Герой Козацького народу, "Герой Козацтва", Генерал Армії Козацтва

президент Академії Історії та Археології "МАК", віце-президент Міжнародної Академії Козацтва Травкін Олег Васильович та Вчена Рада Академії Практичної Парапсихології

№4

01.04.2020

№2574

 Деркач Олег Миколайович, військовослужбовець в/ч А4472

Командир в/ч А4472

№3

02.03.2020

№2573

 шановний діяч міста

Федерація йоги Півдня України

№3

02.03.2020

№2572

 Дубовик Михайло Михайлович, ветеран космічної галузі, офіцер, інженер-конструктор

Установа "Ветеран АТО"

№3

02.03.2020

№2571

 Гарячий Віталій Григорович

Національна поліція України

№2

03.02.2020

№2570

Лисенко Олександр Миколайович, голова м. Суми

ГО "Захисники Вітчизни" м. Суми

№23

14.02.2020

№2566;

№2567;

№2568;

№2569

 Бабич Олександр Сергійович;

 Бунічко Віталій Іванович;

 Крамаренко Сергій Михайлович;

 Кравченко Леонід Миколайович

ГО Ветеранів АТО "Повітряний патруль"

№3

02.03.2020

№2565

 гідний громадянин України

ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Харківський області"

№3

02.03.2020

№2564

 Жародочкін Вадим

Спілка Ветеранів та інвалідів АТО "Дух воїна України"

№3

02.03.2020

№2563

Купрійчук Валерій Володимирович

ГО Ветеранів АТО "Повітряний патруль"

№3

02.03.2020

№2561;

№2562

 Гуменюк Олександр Васильович;

 Губський Юрій Миколайович;

 ГО "Ветеранів АТО "Повітряний патруль"

 №3

02.03.2020

№2560

 Щербачук Дмитро Якович, старший прапорщик, учасник АТО/ООС

ВГО "ЗВИТЯГА"

№3

02.03.2020

№2258-2259

 Фастовець Олександр Павлович, лейтенант податкової міліції;

 Никитюк Микола Вікторович, полковник податкової міліції

Новотроїцька селищна рада Волноваського району Донецької області

№2

02.03.2020

№2554-2557

 Белоусов Олександр Михайлович;

 Старушок Юрій Віталійович;

 Ткачук Юрій Леонтійович;

 Бубнов Андрій Вікторович

ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

№2

03.02.2020

№2553

 Наумовська Олеся Владиславівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри фольклористики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, волонтер

командира 93 ОМБР,  полковник Д.А. Брижінський

№450

20.02.2020

№2552,2251

Ємчук Олег Любомирович;

Дерев'янчук Ігор Анатолійович

Батальон ім. Кульчицького

№2

03.02.2020

№2550

 гідний громадянин України

ВГО "Журналісти проти корупції"

№5

02.05.2019

№2548;

№2549

 Гавриленко Дмитро Сергійович, полковник податкової міліції;

 Попов Андрій Ярославович, полковник податкової міліції

Військово-цивільна адміністрація м. Золоте та с. Катеринівка Попаснянського району Луганської області

№36

14.02.2020

№2547

 Гаращенко Дмитро Васильович, начальник Коростишівського відділу поліції, полковник поліції

ГО Ветеранів АТО "Повітряний патруль"

№2

03.02.2020

№2546

Гарматюк Євгенія Анатоліївна, член Хмельницького обласного
Комітету сприяння реалізації положень Конституції України, член Ради ГО «Хмельницький майдан» та член ГО «Асоціація
Хмельницьких ринків»

Хмельницький обласний Комітет сприяння реалізації положень Конституції України

№2

03.02.2020

№2543-2545

 Олійник Богдан Віталійович, лейтенант податкової міліції;

 Левчук Дмитро Русланович, лейтенант податкової міліції

Керівник підрозділу ДФС України

№1

02.01.2020

№2541-2542

 гідни громадяни України

Фастівська міськрайонна організація ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів

№1

02.01.2020

№2540

 Бухряков Юрій Анатолійович, головнийсержант взводу 9 батальйону 93 бригади ВСУ

Громада Дніпропетровської області

№1

02.01.2020

№2539

 гідний громадянин України

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

№1

02.01.2020

№2538

 Яцюк Андрій Віталійович, полковник податкової міліції

Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління у Донецькій області

№1

02.01.2020

№2535-2537

 лейтенант податкової міліції Жало Віталій Владиславович;

 лейтенант податкової міліції Козуб Владислав Андрійович;

 підполковник Троценко Олег Сергійович

Керівник підрозділу ДФС України

№1

02.01.2020

№2528-2534

 Квач Олексій Олександрович, підполковник податкової міліції - №2528;

 Олійник Олександр Володимирович, підполковник податкової міліції - №2530;

 Приземлін Роман Вячеславович, підполковник податкової міліції - №2532;

 Ісаченко Станіслав Володимирович, майор податкової міліції - №2534;

 Мурашко Сергій Михайлович, підполковник податкової міліції - №2531;

 Семеняка Євгеній Олегович, старший лейтенант податкової міліції - №2529;

 Мосейчук Валерій Миколайович, полковник податкової міліції - №2533

ВЦА сіл Нижня Вільхова, Верхня Вільхова, Малинове, Плотина та Пшеничне Станично-Луганського району Луганської області

№4

03.01.2020

№2527

 гідний громадянин України

ГО "РУХ МИРУ"

№2

03.02.2020

№2526

 Рудой Даніїл Володимирович

ДПЖПП Українська державна будівельна корпорація "Укрбуд

№2

03.02.2020

№2525

 Сєргєй Карась, закордонний українець

Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр”

№12

02.12.2019

№2524

 Дубовик Дмитро Михайлович, доброволець, учасник АТО

Установа "Ветеран АТО"

№12

02.12.2019

№2523

 Кучер Микола Олександрович

ГО "Дія"

№12

02.12.2019

№2522

 Коляденко Анатолій Іванович, полковник козацтва, радник отамана козацького полку

Пукас Анатолій Михайлович, начальник штабу полку, полковник козацтва

№12

02.12.2019

№2521

 Протоієрей Миколай (Рішко), священик УПЦ МП

ВГО "Країна"

№12

02.12.2019

№2520

 Симканинець Віктор Андрійович

ГС "Українська народна сила"

№2

03.2.2019

№2519

 офіцер НПУ

Національна поліція України

№12

02.12.2019

№2516-2518

 військовослужбовці

ГІ "Почесна Варта"

№12

02.12.2019

№2515

 Бицюра Ростислав Валерійович, рядовий боєць ДУК ПС

Благодійний фонд "Гвардієць"

№11

01.11.2019

№2514

 Соцька Любов

Командування ЗБТО Нежін

№11

01.11.2019

№2510-2513

 Аллахверенов Азер Карім оглу, Голова Громадської Ради при Державної Міграційної Служби Азербайджанської
Республіки;

 Аллахвердієв Тогрул Агалі огли, Голова Інформаційного Центру Азербайджанської Діаспори;

 Джанбахишли Нахід Бахишалі огли, Головний редактор Азербайджанського Інформаційного Порталу Vetenim.İnfo;

 Наджафов Ровшан Мааріф огли, громадський діяч Азербайджану, Голова Програми «Соціальна інженерія»

ВПГО “ВО”НРТКУ” у Вінницькій області

№11

01.11.2019

№2507-2509

 військовослужбовці

Київська Міська Профспілка Працівників Охорони Здоров'я та ДПСУ

№11

01.11.2019

№2505;

№2506

Бойчук Андрій Михайлович, Віце-президент НФ-ФККУУ, ветеран АТО;
Станіслав Степанович Шмат, Президент НФ-ФККУУ

Благодійний Фонд "Станіслав" та Національна Федерація - ВГО "Федерація Кйокушінкаі Карате Унія України"

№11

01.11.2019

№2502-2504

 учасники АТО/ООС

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

№11

01.11.2019

№2501

 гідний громадянин України

ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2019

№2500

 Повар Микола Вікторович

ГО Ветеранів АТО "Повітряний патруль"

№10

02.10.2019

№2498-2499

Бартиш Андрій Миколайович;

Смірський Валерій Вікторович

Філія №1 БОБФ "Солдатські матері"

№10

02.10.2019

 №2496-2497

 полковник податкової міліції Поліщук Віталій Миколайович;

 підполковник податкової міліції Устінов Віталій Олександрович

 

Військово-цивільна адміністрація міста Золоте та села Катеринівка Луганської області

№201

15.10.2019

№2492-2495

 прапорщик Маслак Олександр Вікторович;
 старший сержант Силін Дмитро Анатолійович;
 старший прапорщик Батюк Віталій Іванович;
 старший прапорщик Запотоцький Олег Євгенович

Спілка ветеранів АТО та силових структур України

№10

02.10.2019

№2491

 офіцер НПУ

Національна поліція України

№10

02.10.2019

№2490

 Коваленко Ярослав Валерійович, майор податкової міліції

ВЦА сіл Нижня Вільхова, Верхня Вільхова, Малинове, Плотина та Пшеничне Станично-Луганського району Луганської області

№62

30.10.2019

№2488-2489

 військовослужбовці

Керівник Військово-цивільної адміністрації Станично-Луганського району Луганської області Пеньков Ю.І.

№10

02.10.2019

№2484-2487

 підполковник податкової міліції Жир Володимир Борисович;
 лейтенант податкової міліції Тяніков Станіслав Валерійович;
 майор податкової міліції Шеховцов Сергій Сергійович;
старший прапорщик податкової міліції Мельничук Андрій Васильович

Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№10

02.10.2019

№2481-2483

 гідни громадяни України

ГО "Інваліди Чорнобиля"

№10

02.10.2019

№2475-2480

 військовослужбовці

Керівник Військово-цивільної адміністрації Станично-Луганського району Луганської області Пеньков Ю.І.

№10

02.10.2019

№2474

 гідний громадянин України

Національна медична палата

 №10

02.10.2019

№2473

Біла Вікторія Русланівна, к.ю.н., доцент, заступник начальника Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Заступник голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

№10

02.10.2019

№2472

 Понкрашов Віктор Анатолійович, полковник, військовий комісар Ямпільсько-Томашпільського військового комісаріату, учасник АТО

Голова Ратуської сільської ради Борсуковський С.М.

№10

01.10.2019

№2471

Витишина Анна Аркадіївна

Обласний благодійний фонд «Центр Добриня», волонтерська група «Армія SOS» Хмельницький

№10

01.10.2019

№2470

 Садовий Роман Петрович

Філія №1 БО БФ "Солдатськи матері"

№10

01.10.2019

№2461-2469

 військовослужбовці

Звенигородська міська рада

 №9

02.09.2019

№2460

 гідний громадянин України

Федерація хокею України

№9

02.09.2019

№2459

 військовослужбовець

Звенигородська міська рада

№9

02.09.2019

№2457-2458

 учасники АТО/ООС

Михайло Борисюк

№9

02.09.2019

№2456

 Свідунович Руслан Євгенійович, військовослужбовець ООШ ЗСУ

Оперативно-інформаційний центр

№9

02.09.2019

№2455,2454

Худзік Ірина Вячеславівна, волонтер;

Мединська Альона Леонідівна, волонтер

Обласний благодійний фонд "Центр Добриня" група "Армія SOS"

№9

02.09.2019

№2453

 Шалавінський Віталій Іванович, полковник

Голова ВГО "ЗВИТЯГА";
 ПО Броварського району ВГО "Спілка учасників бойових дій Повітряних Сил ЗСУ"

№12с

18.12.2019

№2452

 учасник АТО

БПСПОП "Скіф"

№9

02.09.2019

2451

 Chev. Rocky C.F. Tam SHOSJ

Голова Об'єднання "Країна" Павло Диба

№9

02.09.2019

№2450

 полковник Проворов Олександр Юрійович, учасник АТО

Головний представник ВОГ
«Країна» у Миколаївській області Мамчак С.М.

№8

01.08.2019

№2449

 Стрюкевич Андрій Миколайович, військовослужбовець 110 Бригади ТРО

БО БФ "Слідопит"

№8

01.08.2019

№2447-2448

 гідни громадяни України

ГО "РУХ МИРУ"

№8

01.08.2019

№2446

Студінський Володимир Аркадійович, доктор іст.наук, професор Київського національного торговельно-економічного університету, мер Малина у 1990-1994 рр.

Махорін Геннадій Леонідович, м. Житомир

24.08.2019 

№2445

 офіцер 1 механізованого батальону

Зам. Комадира бригади підполковник Федосенко П.Ю.

№8

01.08.2019

№2443-2444

 Титаренко Іван Миколаевич;

 Васюхина Татяна Федорівна

 

Громадська організація "Захисники України"

№7

01.07.2019

 

№2438-2442

 Юхим Олександр Володимирович;

 Левонюк Андрій Миколайович;

 Тарасюк Віталій Васильович;

 Тарасюк Олександр Микитович;

 Головчик Віктор Федорович

 Громадська організація учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

№7

01.07.2019

№2436-2437

 гідни громадяни України

ГО "Інваліди Чорнобиля"

№07

01.07.2019

№2433-2435

 гідни громадяни України

ГО "РУХ МИРУ"

№07

01.07.2019

№2432

 Кромп Олександр Петрович

Херсонська громадська організація «Побратими України»

№7

01.07.2019

№2414-2431

Лінько Ганна Степанівна;
Перчишин Ярослав Андрійович;
Голинська Стефанія Василівна;
Берездецький Богдан Миколайович;
Отець Сливка Роман Михайлович;
Чернець Дем’ян Іванович;
Яременко Олесія Константинівна;
Равлик Мирослав Іванович;
Ломага Ігор Мар’янович;
Збаразький хор Братства УПА;
Збаразький хор Союзу Українок;
Борович Богдан Карлович;
Брега Ярослав Максимович;
Солдатенко Наталя Петрівна;
Манзюк Наталя Михайлівна;
Напованець Петро Михайлович;
Зарічна Оксана Несторівна;
Корнатий Василь Дмитрович

 

Депутат Верховної Ради України Головко Михайло Йосифович

№6

03.06.2019

№2413

---------------------------------------

Колекція

18.06.2019

№2410-2412

підполковник податкової міліції Бердак Олег Володимирович;

майор податкової міліції Олійник Віктор Іванович;

капітан податкової міліції Шитік Андрій Васильович
Бахмутська районна державна адміністраця Донецької області

№6

03.06.2019
№2409  офіцери спецпідрозділу МВС не підлягає розголошенню

№6

03.06.2019

№2408

Божук Богдан Степанович, головний лікар ДП "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Приморський" МОЗ України

Київська обласна лікарська рада

№6

03.06.2019

№2407

 Тостоган Виталий Викторович

 

ВГО «Журналісти проти корупції»

№06

03.06.2019

№2405-2406

Василенко Тетяна Карпівна;
Петрик Юрій Федорович

Військова частина А1262

№6

03.06.2019

№2404-2402

Жук Андрій Андрійович;
Ткачов Павло Карпович;
Матяшук Василь Сергійович

Мар'їнська районна військово-цивільна адміністрація

№6

03.06.2019

№2401

 депутат районної ради, керівник КСП “Родниківка” Сергій Войченко

 голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко

№6

03.06.2019

№2400

 Леонід Литвиненко

Попович Владислав

№6

03.06.2019

№2398-2399

 гідни громадяни України

ГС "Дух воїна України"

№6

03.06.2019

№2397

 гідний громадянин України

Орловський Марк Семенович

№5

02.05.2019

№2396

 Ганушевич Максим Анатолійович

ВГО «Журналісти проти корупції»

№5

02.05.2019

№2389-2395

 Петров Ігор;

 Музиченко Олег;

 Васик Олег;

 Корсунь Дмитро;

 Нікітюк Віктор;

 Бивалькевич Володимир;

 Арсірій Юрій

Командування ЗБТО Нежін

№5

02.05.2019

№2388

 Варварич Тарас Антонович

ВГО "Журналісти проти корупції"

№5

02.05.2019

№2384-2387

 підполковник податкової міліції САВКА Андрій Юрійович, начальник третього відділу управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного
управління ДФС у Донецькій області;
 підполковник податкової міліції ХОРУЖИЙ Юрій Станіславович, заступник начальника третього відділу управління оперативного забезпечення на окремих
територіях зон АТО Головного управління ДФС у
Донецькій області;
 полковник податкової міліції ДУНАЄВ Олександр Анатолійович, старший оперуповноважений з особливо важливих справ третього відділу управління оперативного
забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області;
 старший лейтенант податкової міліції ШНУРЕНКО Євгеній Сергійович, старший оперуповноважений з особливо важливих справ третього відділу управління оперативного
забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

Третий відділ управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№5

02.05.2019

№2383

 Сіраченко Владислав Сергійович, солдат (в замін втраченого №433)

командир батальону Павлик С.О.

№5

02.05.2019

№2382

 військовослужбовець

ГО "Інваліди Чорнобиля"

№5

02.05.2019

№2380-2381

 Межаков Ігор Анатолійович, командир окремого підрозділу ГФ «Територіальна оборона Дніпропетровської області»;

 старший лейтенант Гужвій Сергій Анатолійович, командир взводу 93 бригади ЗСУ

громади Дніпропетровської області

№5

02.05.2019

№2379

 Громадянин Литви Vytautas Guobys

Попович Владислав

№5

02.05.2019

№2378

 Боцман Олександр Антонович, курінний козацтва, радник полку

Пукас Анатолій Михайлович, полковник козацтва, начальник штабу козацького полку

№5

02.05.2019

№2377

 Пукас Анатолій Михайлович, полковник козацтва, начальник штабу козацького полку

Сензюк Михайло Юрійович, отаман полку, генерал-лейтенант козацтва

№5

02.05.2019

№2376

 Тишкевич Віктор Володимирович

ГО Святошинська Спілка АТО

№5

02.05.2019

№2375

 Протас Валерїй Юрійович

Національна поліція України

№5

02.05.2019

№2374

 Ситник Сергій Вікторович, майор ЗСУ

ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

№05

02.05.2019

№2373

Рогов Руслан Миколайович, волонтер

ГО "Добровольці України"

5

02.05.2019

№2358-2372

 Литовченко Василь;

 Сидоренко Людмила;

 Ювко Володимир;

 Лугін Іван;

 Лугіна Варвара;

 Потапенко Анатолій;

 Щекотіхін Валерій;

 Боровик Валерій;

 Волосянкин Ігор;

 Смелковський Іван Ігорович;

 Нещерет Лариса;

 Олександр Шалай;

 Любарець Володимир

 Борисюк Світлана Олексіївна;

 Гунько Вікторія Василівна

Командир ЗБТО Ніжин

№4

01.04.2019

№2357

 полковник податкової міліції Скороход Ігор Володимирович

Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№4

01.04.2019

№2354

Лушник Сергій Олександрович

командир ЗБТО Ніжин

№4

01.04.2019

№2351-2353

Сидоренко Юрій (посмертно);

Герасименко Панас (посмертно);

Булигін Михайло (посмертно)

Командир ЗБТО м. Ніжин

№4

01.04.2019

№2350

 Тарасенко Валерій Григорович

командир ЗБТО Ніжин

№4

01.04.2019

№2349

Стельмащук Юрій Іванович

Рада ВГО "КРАЇНА"

№4-н

15.04.2019

№2348

 полковник податкової міліції  Семенець Роман Миколайович

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

 №4

01.04.2019

№2344-2347

Курінський Андрій, начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства;

Кватирко Олександр, начальник Волинського ОУЛМГ;

Сухович Віталій, начальник Рівненського ОУЛМГ;

Сахнюк Віктор, начальник Чернівецького ОУЛМГ.

Командування 58 бригади

№4

01.04.2019

№2342-2343

 підполковник податкової міліції Стеблянко Сергій Анатолійович
 підполковник податкової міліції Грудка Ігор Леонідович
Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№3

01.03.2019

 

 

№2340-2341

 

Галіцін Сергій Володимирович, директор Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Луганській області;

 Гергель Олександр Вікторович, заступник директора Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції

Державна служба у справах ветеранів АТО Луганської області

№3

01.03.2019

 

№2339

Кудрявський Олександр Іванович Відокремлений підрозділ громадської спілки "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО" Яготинського району Київської області

№3

01.03.2019

 

№2338

 Дрожжевкіна Наталія Сергіївна Військова частина А3137

№3

01.03.2019

№2336;

№2337

 Chev. Lawrence Y.K. Yip     -  President of International Police & Chief of Police in B.C. Canada; 
 Chev. Ken. W.K. Tam          -  Special assistant to the Order SHOSJ

Голова ВГО «Українська Служба Порятунку» Павло Диба

№3

01.03.2019

№2335 (замість втраченого №014)

 Гордєєв Денис Олександрович ВГО "ЗВИТЯГА"

№4-14 27.07.2014

№2334

 Лященко Віктор Георгійович

Конгрес Українських націоналістів;
Спілка Офіцерів України;

ОТГ "Воля" Самооборона Майдану

№3

01.03.2019

№2333

 

Конгрес Українських націоналістів;
Спілка Офіцерів України;
ОТГ "Воля" Самооборона Майдану

№3

01.03.2019

№2332

 Прасол Михайло Вікторович

ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

№3

01.03.2019

№2331

 гідний громадянин України

Діщенко Василь Михайлович

№3

01.02.2019

№2330

 Кулиняк Михайло Андрійович, директор Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

№3

01.03.2019

№2314-2329

 не підлягає розголошенню

ОТГ "Воля", "Самооборона Майдану", Конгрес Українських Націоналістів

№2

01.02.2019

№2311-2313

 гідни громадяни України;

 Ільющенкова Олена Віталіївна

ГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга"

№2

01.02.2019

№2310

Орєхович Олексій Федорович, заступник голови Ради ГО "Товариство "Чернігівське земляцтво", голова Сосницького відділення, головний редактор сайту Товариства.

ВГО "Товариство "Чернігівське земляцтво"

№2

01.02.2019

№2309

 не підлягає розголошенню

Голова Софіївської асоціації УБД АТО Дніпропетровська область Венгер С.В.

№2

01.02.2019

№2308

 Йоєнко Микола Анатолійович

ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область

№2

01.02.2019

№2307

Якименко Іван Васильович, начальник Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області

Заступник Голови спілки ветеранів АТО "Щит Батьківщини" Діков В.В.

№2

01.02.2019

№2306

 Очеретяний В'ячеслав Анатолійович

Керівництво УОЗ на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області

№2

01.02.2019

№2305

 не підлягає розголошенню

 Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань"

№2

01.02.2019

№2304

 не підлягає розголошенню

 ГО "Інваліди Чорнобиля"

№2

01.02.2019

№2303

 Гусева Лариса Валентинівна, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства ДОНЦВА

Заступник Голови спілки ветеранів АТО "Щит Батьківщини"
Діков В.В.

№2

01.02.2019

№2302

 Дурняк Олег Петрович, полковник податкової міліції

Мар'їнська РДА

№2

01.02.2019

№2301

 Якобчук Юрій Миколайович, полковник

Голова спілка ветеранів АТО та силових структур України "Щит Батьківщини"

№2

01.02.2019

№2300

 не підлягає разголошенню

Орловський Марк Семенович

№2

01.02.2019

№2298

№2299

 Лаврентьєв Сергій Анатолійович

 Мєнтов Павло Валентинович, полковник у відставці

Голова спілки ветеранів АТО та силових структур України "Щит Батьківщини"

№2

01.02.2019

№2297  Калашник Андрій Сергійович СБ "ПСП" Легіон", керівник Саханда О.О.

№1

02.01.2019

№2294-2296  підполковник податкової міліції  Щегольков Сергій Вікторович;
 підполковник податкової міліції  Савченко Олексій Миколайович;
 старший лейтенант податкової міліції  Цатурян Генадій Євгенович
Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№1

02.01.2019

№2293  Сензюк Михайло Юрійович, генерал-лейтенант козацтва, отаман козацького полку Пукас Анатолій Михайлович, начальник штаба полку, полковник козацтва

№1

02.01.2019

№2292  Гурін Геннадій Володимирович, службовець ЗСУ Новоайдарського РВК ГО Сєвєродонецьке міське відділення Української Асоціації кадрових військовослужбовців звільнених у запас

№1

02.01.2019

№2291  не підлягає разголошенню ГО "ЦР "Майбутні генії"

№1

02.01.2019

№2290  Терещенко Олександр Олександрович, гранатометник мобільної прикордонної застави "Вовча Зграя"  Голова ГО "Спілка прикордонників Чернігівщини Ветеранів АТО" Сімушин В.

№1

02.01.2019



2018 рік

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№2288-2289

Сандул Юрій Вадимович, голова спілки ветеранів Афганістану "Афганське братерство м. Марганець";

військовослужбовець

ГО "Афганське братерство м. Марганець"

№12

03.12.2018

№2287

Кравчук Олександр Леонідович

 ГО "Автопатруль Майдан"

№12

03.12.2018

№2286

 Ганзій Григорій Миколайович, військовий капелан

ГО "НАШ ВИБІР" м. Чугуїв

№12

03.12.2018

№2284;

№2285

Перун Сергій Валерійович, генерал хорунжий УК;

Спіцин Борис Іванович, курінний УК 

Крайовий отаман "Сумського Обласного Козацького Товариства"

№12

03.12.2018

№2283

Бабій Валентин Борисович, ветеран

Кіровоградський НДЕКЦ МВС України

№12

03.12.2018

№2268-2282

військовослужбовці

Гетьман України Кармазин Юрій Анатолійович

№12

03.12.2018

№2264-2267

учасники АТО

БО "БФ сприяння органам поліції Хмельниччини"

№12

03.12.2018

№2262-2263

бійці АТО

 ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№2261

військовослужбовець

 Проценко Валерій Якович

№12

03.12.2018

№2260

Семенюк Юрій Васильович

ВОО "Інваліди Чорнобиля" 

№9

13.12.2018 

№2201-2259

військовослужбовці

ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№2200

H.O.G. Kyiv Chapter Ukraine

волонтер Грубенюк Тетяна Григорівна

№12

03.12.2018

№2198-2199

військовослужбовці

 Військова частина А2896

№12

03.12.2018

№2196-2197

Перепилиця Юрій Іванович;

Сарело Петро Станіславович

 Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експертго-криміналістичного центру МВС України

№12

03.12.2018

№2194-2195

Протоієрей Олександр Шмуригін;

 Ганжа Олег Володимирович

Особовий склад 2 батальйону 72 ОМБр

№11

01.11.2018

№2190;

№2191;

№2192;

№2193

Benoit Hardy, громадянин Франції;

Rainer-Elik Anders, громадянин Великобританії;

Джон О'Браен, громадянин США

Ioulia Shukan, громадянка Франції

ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Харківській області"

№11

01.11.2018

№2189

боєць АТО

ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

№11

01.11.2018

№2188

боєць АТО

Сергій

№11

01.11.2018

№2186-2187

 учасники АТО

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№11

01.11.2018

№2184;

№2185

Опаленик В.І., заступник начальника Гірської пошуково-рятувальної частини;

Гуляк О.Й., начальник Гірської пошуково-рятувальної частини

  Аварійоно-рятувальний загін спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області

№11

01.11.2018

№2181-2183

бійці АТО

ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2018

№2176-2180

військовослужбовці

ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

№11

01.11.2018

№2175

Запорожець Сергій Іванович, військовослужбовець

Буська районна організація ветеранів України

№11

01.11.2018

№2173

Войтенко Віктор Іванович

ВГО "За вільну Україну"

№20

23.11.2018

№2252

 Шаравара Віталій Васильович

 Національна поліція України

№11

01.10.2018

№2251-2258

учасники АТО

Військова частина А2896

№11

01.11.2018

№2248-2250

бійці АТО

 Командир військовой частини А1939

№10

01.10.2018

№2247

 Малишев Олексій Володимирович, командир капеланського підрозділу

 Сірик Сергій Васильович, м. Таврійськ Херсонська область

№10

01.10.2018

№2246

 Любшин Андрій Сергійович

 Національна поліція України

№11

01.11.2018

№2245

Черницький Олексій Юрійович

БФ "Україна - це Я"

№10

01.10.2018

№2240-2244

Штик Олександр Володимирович;

Канонік Володимир Миколайович;

Бігун Василь Калістратович;

Юхим Олександр Євгенович;

Мокрицький Юрій Петрович

ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

№10

01.10.2018

№2239

 Ладика Володимир Іванович, ректор Сумського аграрного університету

Ткачук Р.В.

№10

01.10.2018

№2238

Мамедов Расім Аділ огли, громадянин Азербайджану, суспільно-політичний діяч

ВП ГО "Всеукраїнського об'єднання "Національна Рада Тюрків Карапапаків України"у Вінницькій області

№10

01.10.2018

№2237

 співробітник

Державна установа Селидівська виправна колонія (№82)

№10

01.10.2018

№2234-2236

військовослужбовці

 Харківська обласна ГО "Спілка ветеранів АТО"

№10

01.10.2018

№2233

Голубов Денис Петрович

Протоієрей Уар (УПЦ КП)

№10

01.10.2018

№2228-2232

Власюк Олег Євгенійович, начальник управління прокуратури Кировоградської області, старший радник юстиції;

Чеботарьов Сергій Сергійович, начальник управління прокуратури Кіровоградської області, старший радник юстиції;

 Коваль Андрій Васильович, начальник відділу прокуратури Кіровоградської області, старший радник юстиції;

Маленко Олександр Володимирович, начальник відділу прокуратури Кіровоградської області, старший радник юстиції;

Замороз Олександр Романович, начальник управління прокуратури Кіровоградської області, старший радник юстиції

Керівник Кировоградської обласної ГО "Центральний козацький округ" генерал-полковник козацтва Карпов В.Є.

№10

01.10.2018

№2226-2227

учасники АТО

Орловський М.С.

№10

01.10.2018

№2210-2225

Глуховцов Сергій Анатолійович, підполковник податкової міліції;

Моткін Сергій Вячеславович, підполковник податкової міліції;

 Баранов Сергій Володимирович, підполковник податкової міліції;

Олексюк Назарій Васильович, майор податкової міліції;

Ілемський Віталій Петрович, ст.лейтенант  податкової міліції;

Євтушевський Володимир Віталійович,  ст.лейтенант  податкової міліції;

Ясінський Віталій Мирославович, підполковник податкової міліції;

Панасевич Євген Анатолійович, підполковник податкової міліції;

Андрєєв Віктор Євгенійович, майор податкової міліції;

Маркін Олег Олександрович, майор податкової міліції;

Коломієць Юрій Дмитрович, підполковник  податкової міліції;

Старіченко Михайло Вікторович, ст.лейтенант  податкової міліції;

Івасик Павло Григорович, ст.лейтенант  податкової міліції;

Марців Ігор Леонідович, ст.лейтенант податкової міліції;

Асєєв Роман Володимирович, лейтенант  податкової міліції;

Годомич Андрій Тарасович, лейтенант податкової міліції;

Перший відділ управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області

№10

01.10.2018

№2208-2209

військовослужбовці

 Командування 58 бригади

№09

03.09.2018

№2207

 Циба Валерій Іванович

Національна поліція України

№09

03.09.2018

№2204-2206

Генкін Аркадій Володимирович, директор ТОВ Військторг;

 Нашенко Юрій Станіславович, начальник управління ТОВ Військторг;

Уманець Олександр Дмитрович, заступник  начальника управління ТОВ Військторг

Спілка ветеранів АТО у Харківській області

№09

03.09.2018

№2202-2203

Руденко Валерій Леонидович;

Щербань Анатолій

Богуславський козацький полк "Вовк"

№09

03.09.2018

№2201

Білоус Валентин Миколайович, полковник

Голова спілка ветеранів АТО та силових структур України "Щит Батьківщини"

№09

03.09.2018

№2200

H.O.G. Kyiv Chapter Ukraine

волонтер Грубенюк Тетяна Григорівна 

№12

03.12.2018

№2198-2199

військоврслужбовці

 Військова частина А2896

№12

03.12.2018

№2196-2197

Перепилиця Юрій Іванович;

 

Сарело Петро Станіславович

 

 Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експертго-криміналістичного центру МВС України

№12

03.12.2018

№2194-2195

Протоієрей Олександр Шмуригін;

 Ганжа Олег Володимирович

Особовий склад 2 батальйону 72 ОМБр 

№11

01.11.2018

№2190;

№2191;

№2192;

№2193

Benoit Hardy, громадянин Франції;

Rainer-Elik Anders, громадянин Великобританії;

Джон О'Браен, громадянин США

Ioulia Shukan, громадянка Франції

ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Харківській області" 

 №11

01.11.2018

№2189

 учасник АТО

ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

№11

01.11.2018

№2188

 боєць АТО

Сергій

№11

01.11.2018

№2186-2187

 учасники АТО

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№11

01.11.2018

№2184-2185

 Гуляк Олександр Йосифович, начальник гірської пошуково-рятувальної частини;

 Опаленик Віктор Іванович, заступник  начальника гірської пошуково-рятувальної частини

Аварійоно-рятувальний загін спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області

№11

01.11.2018

№2183

 військовослужбовець  ГО "Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій"

№11

01.11.2018

№2181-2182

волонтери-керівники підприємств:

 Боднюк Віктор Максимович;

Ткаченко Володимир Васильович

Громадська спілка "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО", Слівінський Анатолій Михайлович

№11

01.11.2018

№2176-2180   військовослужбовці ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

№11

01.11.2018

№2175  Запорожець Сергій Іванович, військовослужбовець Буська районна організація ветеранів України

№11

01.11.2018

№2174  волонтер   ГО "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"  

№11

01.11.2018

№2173

Войтенко Віктор Іванович

ГО "За вільну Україну" 

№20

23.11.2018 

№2171-2172

волонтери

Шматко Раїса

№11

01.11.2018

№2164-2170

волонтери-керівники підприємств:

 Алтунян Варгаш;

 Ковальчук Тарас Вікторович;

Гук Анатолій Ілліч;

Миколюк Дмитро Устимович;

Лащенко Микола Миколайович;

Шульга Анатолій Алексійович;

Незбутній Анатолій Савич

Громадська спілка "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО", Слівінський Анатолій Михайлович

№11

01.11.2018

№2163

Дем'янчук Андрій Мирославович, голова волонтерів Любомльщини

ГО "Миротворець"

№11

01.11.2018

№2162

військовослужбовець

Кондакова Наталія Володимирівна, м. Суми

№11

01.11.2018

№2160-2161

 Гнатюк Сергій Вікторович, голова Президії ГО "Всеукраїнське об'єднання "Національна Рада Тюрків Карапапаків України";

Ібрагімов Агасіф Шакір огли, громадянин Азербайджану, громадсько-політичний діяч

 ВП ГО "Всеукраїнське об'єднання "Національна Рада Тюрків Карапапаків України" у Вінницькій області

№11

01.11.2018

№2159

Козел Віктор, волонтер, благодійник, громадський діяч

 ГО "Християн-волонтерів"

№11

01.11.2018

№2158

 Коробкін Володимир Георгійович

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область, Венгер С.В.

№11

01.11.2018

№2155-2157

учасники АТО

ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2018

№2154

Мильников Павло Олегович, лікар

 Колеги по роботі

№11

01.11.2018

№2153

військовослужбовець

ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2018

№2152

Руденко Микола Миколайович, майор поліції

 Командир РПСПОП "Суми" ГУНП в Сумській області Мартинов С.В.

№10

01.10.2018

№2150-2151

учасники АТО

ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№2149

 Лисіков Віктор Анатолійович

ВГО "ЗВИТЯГА"

№09

03.09.2018

№2145-2148

Усенко Андрій Михайлович, генеральний діректор ТОВ Військторг;

Носик Вячеслав Анатольович, начальник УЗХ Харківське;

Приймак Геннадій Петрович, директор ДП Скрипаївське науково-дослідне лісове господарство;

Скляров Віталій Олексійович, директор ДП Зміївське лісове господарство

Спілка ветеранів АТО Харківської області

№09

03.09.2018

№2142-2144

Сизоненко Олександр Вікторович, мол.сержант;

Федосов Євген Олександрович, рядовий;

 Омельченко Дмитро Анатолійович, лейтенант

Командир військовой частини А0536  полковник Грузевич О.С.

№09

03.09.2018

№2141

Андріянов Вячеслав Володимирович, лейтенант, заступник командира роти вогневої підтримки (з озброєння) Мотопіхотного батальйону 53 ОМБр

 Командир Мотопіхотного батальйону 53 ОМБр

№09

03.09.2018

№2137-2140

Місяць Олег Іванович, ст.лейтенант;

 Євтушок Леонід Валерійович, майор;

 Лубчик Іван Петрович, ст.прапорщик;

Високопян Сергій Васильович, підполковник

 Спілка учасників війни і АТО;

ГО "Волонтери України"

№09

03.09.2018

№2132-2136

Старченко Валентин Сергійович, сержант;

Хутренко Павло Ігорович, ст.солдат;

 Драголовський Олександр Іванович, мол.сержант;

 Радченко Владислав Валерійович, мол.сержант;

 Савко Василь Семенович, ст.лейтенант

Командир військовой частини А0536 полковник О.С. Грузевич

№08

01.08.2018

№2131

учасник АТО

ГО УБД "Щит"

№08

01.08.2018

№2130

Міщенко Олег Леонідович

ВГО "ЗВИТЯГА", Шевченківське УПНП м. Києва Ємець С.П.

№08

01.08.2018

№2119-2129

 військовослужбовці

53 ОМБр

№08

01.08.2018

№2118

Барабаш Володимир Іванович, ст.сержант

Ветеранське ГО "Нікого не забути"

№08

01.08.2018

№2112-2117

Македонський Олександр Васильович, підполковник податкової міліції;

Свінціцький Ігор Вячеславович, полковник  податкової міліції;

Корольчук Володимир Володимирович, підполковник податкової міліції;

 Майданник Євгеній Олегович, майор  податкової міліції;

Бойко Михайло Миколайович, капітан  податкової міліції;

Коваленко Микола Миколайович, підполковник податкової міліції

Військово-цивільна адміністрація Мар'їнського району

№08

01.08.2018

№2110-2111

Сябренко Генадій Петрович;

 Сухомлин Ганна Миколаївна

БО БФ "Перший Добровольчий Мобільний Шпиталь ім. М. пирогова"

№08

01.08.2018

№2109

військовослужбовець

 Красилівська районна організація партії В.О. "Батьківщина"

№08

01.08.2018

№2108

 Янчишин Юрій Георгійович

Батальон Кульчицького

№08
01.08.2018 

№2107

Бас Микола Вікторович

 Рясик Ірина Євгеніївна, м. Черкаси

№08

01.08.2018

№2106

Запорожець Віктор Миколайович, полковник міліції

 Громада Дніпропетровської області

№08

01.08.2018

№2104-2105

Цюкур Ярослав Сергійович, учасник АТО;

 Кусик Вячеслав Володимирович, учасник АТО

 Депутат обласної ради Авер'янов Олег В'ячеславович

№08

01.08.2018

№2103

Микитенко Андрій Михайлович, учасник боїв під Іловайську, інвалід АТО, активний волонтер

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області"

№08

01.08.2018

№2101-2102

учасники АТО

 Великописарівська районна рада Сумської області

№08

01.08.2018

№2100

Волошин Євген Євгенович

 Мандзюк Олег Андрійович, Президент Федерації кікбоксінгу України

№8

01.08.2018

№2099

Кирилов Михайло Михайлович

Микола Сальчук

№8-3

10.08.2018

№2097-2098

 Беделов Бедел Абдул Вагапович, директор НВП "Реал-Пакс", благодійник;

 Осадчий Олександр Станіславович, голова правління ОВБМ "Слобожанський Брук"

Командир 54 ОМБр полковник Майстренко Олексій Сергійович

№08
01.08.2018 

№2095-2096

Холоденко Валерій Анатолійович;

 Петренко Ігор Федорович

Спілка ветеранів та інвалідів АТО "Дух воїна України"

№08

01.08.2018

№2094

 Святійший вселенський Патріарх
Варфоломій І, Архієпископ Константинополя - Нового Риму

Гусєв Юрій Веніамінович

№07

02.07.2018

№2093

Доценко Олександр Володимирович, член ГО "СОВУ АТО"

ГО "СОВУ АТО"

№07

02.07.2018

№2092

співробітник ДУ, не підлягає розголошенню

 Державна установа "Селидівська виправна колонія (№82)

№07

02.07.2018

№2091

Казачіков Олександр Вікторович

Національна поліція України

№07

02.07.2018

№2081-2090

Мельник С.І.;

 Ксенжук О.С.;

 Лабазюк С.П.

ГО "Хмельницька обласна організація Асоціації ветеранів МВС України"

№06

01.06.2018

№2080

Чернець Василь Гнатович, ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

Трудовий колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

№06

01.06.2018

№2079

Linas Linkevicius, міністр закордонних справ Літви

батальйон Айдар

№06

01.06.2018

№2072-2078

Білоконь Олександр Андрійович, підполковник податкової міліції;

Кирилюк Микола Володимирович, підполковник податкової міліції;

Бережко Вадим Михайлович, підполковник податкової міліції;

Лашкул Олександр Володимирович,  підполковник податкової міліції;

Анзін Андрій Вікторович, підполковник податкової міліції;

Калугін Олександр Олександрович,  підполковник податкової міліції;

Лепеха Вячеслав Олександрович, ст. лейтенант податкової міліції;

Головне управління ДФС у Донецькій області

№06

01.06.2018

№2071

 Шпітко Василь Сергійович

Національна поліція України

№06

01.06.2018

№2070

 Тітаренко Костянтин Миколайович

ГО "Ветеранів та інвалідів АТО "Дух воїна України" (Піддубський Вадим Михайлович (капелан 93 ОМБр))

№06

01.06.2018

№2069

Кацубо Олександр Миколайович, директор КП"Муніципальна охорона" 

ГФ з охорони громадського порядку і державного кордону "Муніціпальна варта"

№05

02.05.2018

№2068

Марі Ігор Владиславович, начальник департаменту фізичної безпеки

КП "Муніципальна охорона"(Штурман)

№05

02.05.2018

№2067

Оєстер Юлія Валентинівна

131 ОРБ

№05

02.05.2018

№2066

військовослужбовець

ГО "РУХ МИРУ"

№05

02.05.2018

№2065

 учасник АТО

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№05

02.05.2018

№2061-2064

Могильний Андрій;

 Андрощук Дмитро;

Лощенко Ілля;

Сідько Вадим

 ГО учасніків бойових дій "ЩИТ"

№05

02.05.2018

№2060

Гунько Василь Ігнатович

 Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№05

02.05.2018

№2052-2059

 Тарасюк Віталій Васильович;

 Шинкарук Василь Павлович;

 Матвійчук Сергій Степанович;

 Бігун Василь Костянтинович

 Волинська обласна Спілка Ветеранів АТО

№05

02.05.2018

№2058

Ковальський Павло Олександрович, ст. солдат

Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині"

№05

02.05.2018

№2057

Бойко Алексій Сергійович

 Найіональна поліція України 

№05

02.05.2018

№2052-2056

військовослужбовці

ГО "РУХ МИРУ"

№05

02.05.2018

№2051

Бутенко Надія Володимирівна, організатор волонтерського руху Гребінківщини

Голова Представництва ВОГ "КРАЇНА" в м. Гребінка Полтавської області, Голова Гребінківської РДА Роспопов Віталій Васильович

№05

02.05.2018

№2050

 Данилюк Максим Сергійович

 Найіональна поліція України

№05

02.05.2018

№2030-2049

 Янчук Андрій Миколайович, полковник податкової міліції;

 Половиця Сергій Вадимович, полковник податкової міліції;

 Коваль Сергій Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Козаченко Юрій Олександрович, підполковник податкової міліції;

Черковський Павло Петрович, підполковник податкової міліції;

 Чернецький Вадим Валерійович, підполковник податкової міліції;

 Новицький Костянтин Анатолійович, підполковник податкової міліції;

Чекаренда Андрій Олександрович, підполковник податкової міліції;

Яковишин Тарас Борисович, підполковник податкової міліції;

Сачевник Сергій Вікторович, майор податкової міліції;

Ободенко Володимир Олегович, майор податкової міліції;

 Бойчук Крістіна Валеріївна, капітан податкової міліції;

 Шамрай Сергій Вікторович, капітан податкової міліції;

Гродська Юлія Анатоліївна, ст. лейтенант податкової міліції;

Вотрін Денис Олегович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Яцковський Дмитро Сергійович, лейтенант податкової міліції;

Донченко Ігор Вікторович, лейтенант податкової міліції;

 Малишев Олександр Васильович, лейтенант податкової міліції;

 Кулачек Микола Вікторович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Фраюк Володимир Ілліч, підполковник податкової міліції;

УОЗ на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області

№04

02.04.2018

№2029

 Мірошниченко Михайло Степанович

Національна поліція України

№04

02.04.2018

№2028

 Сапіжак Михайло Степанович, директор ВП "Брянківський коледж Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка"

Качунь Віталій Андрійович

№04

02.04.2018

№2020-2027

 учасники АТО

 Капелан 53 бригади

№04

02.04.2018

№2019

 Воєвода Андрій Сергійович

Національна поліція України

№04

02.04.2018

№2015-2018

 Попко Максим Вячеславович, мол. сержант 93 ОМБр;

 Сабітов Андрій Вікторович, капітан 93 ОМБр;

Гордієнко Сергій Васильович, мол. сержант 93 ОМБр;

 Карлаш Володимир Григорович, сержант 93 ОМБр

Гордієнко Сергій Васильович, м. Волноваха Донецька обл.

№04

02.04.2018

№2014

 військовослужбовець

Керівництво ХНДІК

№04

02.04.2018

№2013

Воліков Володимир Геннадійович

Національна медична палата України

№03

01.03.2018

№2012

Бондар Олександр Миколайович, підполковник СЦЗ

ГО "Рада ветеранів пожежної охорони", Костенко М.М.

№03

01.03.2018

№2011

Байбуз Андрій Вячеславовмч (посмертно)

 Голова Херсонськой ОДА Гордєєв А.А.

№03

01.03.2018

№2010

патріот України

БФ "Україна - це я" 

№03

01.03.2018

№2009

Маслов Дмитро Вікторович, ст. л-т поліції

ВЦА м. Красногорівка

№3

01.03.2018

№2007-2008

Тимошенко Євген Іванович;

 Стельмащук Ігор Васильович 

 ГО "Всеукраїнське Велике Козацьке Коло" 

 №3

01.03.2018

№2006

Колев Миколай Миколаевич, волонтер

командир пртівотанкового дивізіону бригадно-артеллерійской групи В/Ч п/П 4673 Василина Михайло Миколайович

№3

01.03.2018

№2005

 Давид Джиджелава

 ГО «ОБЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ «ДУХ НАЦІЇ»

№3 01.03.2018

№2003-2004

 Данілик Василь Федорович, полковник податкової міліції;

 Данілік Федор Федорович, підполковник податкової міліції

 Перший відділ управління оперативного забезпечення на окремих териториіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№3

01.03.2018

№2002

 патріот України

 Служба порятнунку

№3

01.03.2018

№2000-2001

 Кучма Володимир Ігорович, майор запасу;

 Черній Сергій Федорович, ст. лейтенант

 ГО Клуб офіцерів "Честь"

№02

01.02.2018

№1997-1999

 Баліцький Віктор Федорович, генерал-майор УК;

 Чорномиз Віталій Дмитрович, полковник;

 Плющ Олексій Анатолієвич, генерал-майор УК

 Богуславський окремий козацький полк "Вовк"

№02

01.02.2018

№1996

 Міхно Віталій Васильович

 ГО Спілка учасників АТО і захисників вітчизни "ГОРИНЬ" та заступник голови Рівненської районної ради

№70-к

09.02.2018

№1994-1995

 Дацко Андрій Михайлович - №1194;

 учасник АТО

 Орловський М.С.

№02

01.02.2018

№1993

 Гордійчук Володимир Олександрович, ст.лейтенант поліції

 ВГО "КРАЇНА"

№01

02.01.2018

№1992

 Рудик Денис Анатолійович

 Національна поліція України

№02

01.02.2018

№1988;

№1989;

№1990;

№1991

 Деєв Олександр Петрович;

 Бродський Андрій Вікторович;

 Москаленко Вадим Андрійович;

 Черкаський Олександр Валерійович

 Військова частина А0680

№01

02.01.2018

№1987 --------------------------------  Колекція

25.01.2018

№1986  Русецький Анатолій Анатолійович  БО "БФ сприяння соціального захисту інвалідів МВС України "Пам'ять і вдячність"

№01

02.01.2018

№1985  Осадчий Володимир Миколайович  МБФ "Підтримка нації"

№01

02.01.2018

№1984  Маланчій Микола Олександрович, генарал-майор  Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" Васільєв В.О.

№01

02.01.2018

№1983  Рибак Олександр Григорович  ВГО "КРАЇНА"

№01

02.01.2018

№1982   Шкуліпа Ігор Юрійович, добродій-волонтер  ВГО "КРАЇНА"

№01

02.01.2018

 №1981  Захаров Іван Іванович, капітан  ВГО "ЗВИТЯГА"

№01

02.01.2018

 №1978-1980  Павленко Тарас Григорович;

 Беседа Дмитро Сергійович;

 Запорожець Артур Вікторович

 БПСПОП "Харків"

№01

02.01.2018

 
 №1977  інформація у Представника   Орловський М.С.

№01

02.01.2018

 №1973-1976  інформація у Представника  Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дивізії", Всеукраїнська спілка учасників війни, КС ВД воїнам АТО, Кульчицький Василь Олександрович

№01

02.01.2018

 

№1968;

№1969;

№1970;

№1971;

№1972;

 Корлюк Юрій Михайлович, полковник податкової міліції;

 Свізінський Андрій Феліксович, полковник податкової міліції;

 Литвін Анатолій Олександрович, підполковник податкової міліції;

 Крючок Олександр Сергійович, майор податкової міліції;

 Ободовський Юрій Павлович, полковник податкової міліції;

 Новотроїцька селищна рада Волноваського району Донецької області

№01

02.01.2018


 

 


2017 рік

№ нагороди  Кого нагороджено

За представленням

   (організації  або відповідальної особи)
Наказ/ Дата

№1967

 Дарманський Сергій Миколайович

Хмельницький окремий козацький курінь ім. І. Нечач Українського козацтва, отаман Скоробогатий Сергій Олександрович 

№12

01.12.2017

№1962;

№1963;

№1964;

№1965;

№1966

 Покропивний Степан Михайлович, майор податкової міліції;

 Воробець Микола Миколайович, майор податкової міліції;

 Сук Іван Анатолійович, майор податкової міліції;

 Ємельянов Сергій Сергійович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Дуднік Олег Олегович, прапорщик податкової міліції;

ВГО "КРАЇНА"

№12

01.12.2017

№1961

 Македон Юрій Миколайович, депутат Верховної Ради України

 Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька обл.

№12

01.12.2017

№1960

 Ободенко Володимир Олегович, капітан  податкової міліції;

ВГО "КРАЇНА"

№12

01.12.2017

№1959

 Сухойкін Дмитро, солдат

 Голова ГО "Всеукраїнський Рух Захисники Вітчизни" Вронський С.А.

№12

01.12.2017

№1954;

№1955;

№1956;

№1957;

№1958

 Черняк Ольга Леонідівна, підполковник податкової міліції;

 Радченко Євген Євгенович, підполковник податкової міліції;

 Єфімчук Олег Петрович, підполковник податкової міліції;

 Богатирьов Дмитро Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Пуремчук Олександр Петрович, капітан податкової міліції;

Новотроїцька селищна рада Волноваського району Донецької області

№12

01.12.2017

№1953

 Кубай Тарас Осипович, майор  податкової міліції;

ВГО "КРАЇНА"

№12

01.12.2017

№1952

 Кривошеєв Анатолій Олексійович, полковник податкової міліції;

Новотроїцька селищна рада Волноваського району Донецької області

№12

01.12.2017

№1951

 Орищак Ігор Олексійович,  підполковник податкової міліції;

ВГО "КРАЇНА"

№12

01.12.2017

№1912

Колісніченко Олександр Іванович

ГС "ВОУБД та волонтерів АТО"

№39

05.12.2017

№ 1888

Токарчук Володимир Мифодійович

ГС "ВОУБД та волонтерів АТО"

№39

05.12.2017

№1872-1950

 інформація у Представника

 ГС "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО"

№11

01.11.2017

№1870-1871

 Кіпіш Віктор Зіновійович;

 Шехтман Ігор Абрамович 

Хмельницький окремий козацький курінь ім. І. Нечач Українського козацтва, отаман Скоробогатий Сергій Олександрович 

 №11

 01.11.2017

№1869

 Масленіков Олександр Тітович, майор

 ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

 №11

 01.11.2017

№1857-

1867

 Коболєв Андрій володимирович;

 Перелома Сергій Віталійович;

 без П.І. по Б.;

 без П.І. по Б.;

 без П.І. по Б.;

 Вечір Андрій Андрійович;

 Примака Іван Анатолійович;

 Гурман Володимир Васильович;

 Червінський Олексій Михайлович;

 Вороб'йов Олександр Олександрович;

 Перемібєда Олексій Олександрович

Хмельницький окремий козацький курінь ім. І. Нечач Українського козацтва, отаман Скоробогатий Сергій Олександрович 

№11

 01.11.2017

№1856

 інформація у Представника

Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька обл.

 №11

 01.11.2017

№1855

 інформація у Представника

ГО "Світле майбутнє України"

№11

01.11.2017

№1854

 інформація у Представника

 Строценко Ігор Олегович, м. Каменское Дніпропетровська обл.

№11

01.11.2017

№1853

 Кащеєв Валерій Миколайович, майор запасу

Командування військовой частини А3498

№11

01.11.2017

№1852

 інформація у Представника

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№11

01.11.2017

№ 1850  Федоров Павло Борисович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1849  Сергієв Олександр Сергійович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1848  Соколов Едуард Іванович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1847  Бабаєв Сергій Сергійович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1846  Юровський Владислав Борисович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1845  Соколов Олександр Васильович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1844  Золотарьов Володимир Володимирович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1843  Снісар Олександр Васильович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1842  Ліло Олег Васильович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1841  Агибалов Руслан

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1840  Волников Андрій Андрійович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1839  Богдан Микола Олексійович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1838  Кучма Юрій Володимирович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1837  Коваленко Анатолій Анатолійович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1836   Олексієнко Артем-Богдан Аніфович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1835   Гуренко Максим Сергійович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1834  Волчелюк Віктор Анатолійович

ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 10 с 14.10.2017
№ 1833  Красовський Сергій Володимирович ГО "Спілка ветеранів АТО" № 10 с 14.10.2017
№ 1832  Тараник Олексій Миколайович ГО "Спілка ветеранів АТО" № 10 с 14.10.2017
№ 1831  Пшеничний Микола Миколайович, майор податкової міліції ВЦА м.Красногорівка № 10 с 14.10.2017
№ 1830  Новіков Андрій Сергійович, підполковник поліції ВЦА м.Красногорівка № 10  03.10.2017
№ 1829  Осипенко Петро Володимирович, генерал-лейтенант УК Богуславський окремий Козацький полк "ВОВК" № 10  03.10.2017 
№ 1828  Іванченко Юрій Миколайовіич, генерал-майор УК Богуславський окремий Козацький полк "ВОВК"  № 10  03.10.2017
№ 1827  Горобченко Сергій Васильович, підприємець Нікопольська РДА № 10  03.10.2017
№ 1826  Мончинський Віталій Юрійович, підприємець Нікопольська РДА № 10  03.10.2017
№ 1825  Мончинська Анжела Анатоліївна, Голова ГО "Нікопольська волонтерська сотня" Нікопольська РДА № 10  03.10.2017

№ 1824

 Шептицький Зиновій Стахович, депутат Львівської обласної ради

Спілка ветеранів АТО

№ 10  03.10.2017

№ 1823

 Рожанський Володимир Анатолійович, депутат ХОР

ВЦА м.Красногорівка

№ 10  03.10.2017

№ 1822

 Кондратьєв Георгій Анатолійович, майор

МОБО "Благодійний Фонд "За ВДВ" № 10  03.10.2017

№ 1821

 Аветісян Артак Геворгович, майор

Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 10  03.10.2017

№ 1820

 Криворучко Олександр Віталійович, полковник

Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 10  03.10.2017

№ 1819

 Барановський Дмитро Анатолійович, підполковник юстиції

Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 10  03.10.2017

№ 1818

 Сокоринський Юрій Володимирович, полковник

Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 10  03.10.2017

№ 1817

 Сенько Павло Анатолійович, полковник

Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 10  03.10.2017

№ 1816

 Кравченко Володимир Анатолійович, генерал-майор

Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 10  03.10.2017

№ 1815

 Шмативський Андрій Володимирович

Київський ВП ГО "ВПК "Айдар"

№ 10  03.10.2017

№ 1814

 Клочко Іван Андрійович, майор 53 ОМБр

Громадська рада  Великописарівської РДА

№ 10  03.10.2017

№ 1813

 Молчанов Юрій Федорович

Міжнародна асоціація офіцерів СП УБОП "Центр"

№ 10  03.10.2017

№ 1812

 Волошин Володимир Юрійович, мол.лейтенант в/ч 3021 НГУ

ГО  "Дніпровська міська спілка воїнів АТО "ЩИТ"

№ 9  01.09.2017

№ 1811

 Шепель Віктор Михайлович, підполковник, 93 ОМБР

ГО  "Дніпровська міська спілка воїнів АТО "ЩИТ"

№ 9  01.09.2017

№ 1810

 Банецька Рада Миколаївна, майорв/ч А 1363

ГО  "Дніпровська міська спілка воїнів АТО "ЩИТ"

№ 9  01.09.2017

№ 1809

 Кияшко Мирослав Миколайович, майор в\ч 3021 НГУ

ГО  "Дніпровська міська спілка воїнів АТО "ЩИТ"

№ 9  01.09.2017

№ 1808

 Робулець Павло Федорович, директор Чернівецької філії "Укртелекому"

ГО "ДОБРОТВОРЕЦЬ"

№ 9  01.09.2017

№ 1807

 Рицько Ігор Йосипович, підполковник ГРУ МОУ

Луцьке громадське формування "Варта порядку"

№ 9  01.09.2017

№ 1806

 Стаценко Вадим Миколайович

Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 9  01.09.2017

№ 1805

 Клименко Ольга Андріївна

Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 9  01.09.2017

№ 1804

 Зельфімян Гагік Альбертович

Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 9  01.09.2017

№ 1803

 Ляшенко Юрій Анатолійович, член ГО "Бориспільська Січ", волонтер, сільський голова Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 9  01.09.2017

№ 1802

 Проценко-Пічаджі Олександра, Голова федерації грецьких товариств України Народний депутат України Д.Лубінець

№ 9  01.09.2017

№ 1801

 Бумбурян Пантелеймон, Президент будівельної компанії "Гефест" Народний депутат України Д.Лубінець

№ 9  01.09.2017

№ 1800

 приватна колекція м.Київ

№ 9  01.09.2017

№ 1799

 Волобуєв Олександр Васильович, начальник ГУ ДСНС України в Харківській області ВК Зміївського РВК Харківської області

№ 9  01.09.2017

№ 1798

 Ткаченко Андрій Вікторович, полковник сл.ЦЗ ВК Зміївського РВК Харківської області

№ 9  01.09.2017

№ 1797

 Савицький Сергій Володимирович Командир ОТУ "Маріуполь"

№ 9  01.09.2017

№ 1796

 Левченко Роман Олександрович Командир ОТУ "Маріуполь"

№ 9  01.09.2017

№ 1795

 Куценко Володимир Миколайович Командир ОТУ "Маріуполь"

№ 9  01.09.2017

№ 1794

 Ковальчук Олег Васильович, голова ГО "Центр оперативної тактичної підготовки "Цитадель" ГО "Центр оперативної тактичної підготовки "Цитадель"

№ 9  01.09.2017

№ 1793

 Кучеренко Олег Леонідович ВЦА м.Красногорівка Донецької області

№ 9   01.09.2017

№ 1781-1792

 Борикін О.Г.;

 Найдич М.В.;

 Савера В.М.;

 Світана В.Г.;

 Сутий С.В.;

 Іващук П.І.;

 Іващук С.П.

Хмельницька обласна ВО Асоціації ветеранів МВС України

№ 8 н 24.08.2017

№ 1780

 Сацюк Сергій Анатолійович, волонтер АТО ГО "Волонтери України"

№ 8 н 24.08.2017

№ 1779

 Малікоян Айк Йосипович, волонтер АТО ГО "Волонтери України"

№ 8 н 24.08.2017

№ 1778 -

№ 1761

 співробітники спецпідрозділу "Фантом" ГУ ДФС у Донецькій області ВЦА м.Красногорівка Донецької області

№ 8 н 24.08.2017

№ 1760  Верпаховський Сергій Миколайович Національна полііція України

№ 8  01.08.2017

№ 1759  Лисенко Юрій Володимирович, мл.лейтенант Батальйон охорони в/ч А 1978

№ 8  01.08.2017

№ 1758  Яшков Олександр Васильович Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 8 н 24.08.2017

№ 1757  Васіліогло Станіслав Вікторович Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 8 н 24.08.2017

№ 1756  Васіліогло Віктор Борисович Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"

№ 8 н 24.08.2017

№ 1755  Рябий Микола Іванович, ветеран АТО, Голорва Спілки воїнів АТО Таращанщини Таращанська РГО Української спілки ветеранів Афганістану

№ 8  01.08.2017

№ 1754  Таргунський Олександр Сигмзмундович БО «Український фонд благодійності»    № 8 01.08.2017
 № 1753  Халахан Руслан Юрійович, підполковник податкової міліції ВЦА м.Красногорівка Донецької області  № 8 01.08.2017
 № 1752  Іванов Володимир Володимирович Спілка учасників в АТО "Побратими України"  № 8 01.08.2017
№ 1751  Матвійчук Андрій Михайлович Командування полку "Миротворець"  № 8 01.08.2017
№ 1750  Курніков Валерій Валерійович, генерал-майор Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини" № 8 н 24.08.2017
№ 1749  Гресько Юрій Петрович, полковник Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини" № 8 н 24.08.2017
№ 1748  Пітько Ігор Олександрович, полковник Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини" № 8 н 24.08.2017
№ 1747  Тиркалов Сергій Альбертович, полковник Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини" № 8 н 24.08.2017
 № 1746  Харлаш Анатолій Вікторович, підполковник  Спілка ветеранів АТО і силових структур "Щит Батьківщини"  № 8 н 24.08.2017
 № 1745  Власенко В'ячеслав Вікторович, полковник ГО "Союз випускників Курганського ВВПАУ"  № 8 01.08.2017
 № 1744  Мамалига Володимир Володимирович, солдат б-ну "Черкаси Народний депутат України  № 8 01.08.2017
№ 1743  Іванов Віктор Миколайович Устинівськая районна ГО «Союз Чорнобиль» № 8  01.08.2017
№ 1741

 Шрамко Василь Володимирович

 Таращанська організація ветеранів ВДВ та Афганістану

№ 7

03.07.2017 р.

№ 1740

 не підлягає розголошенню

 ГО "Відродження . Життя після АТО

№7

03.07.2017 р.
№ 1739

 Інюшев Сергій Олександрович

 ВО "КРАЇНА"

№7

03.07.2017 р.
№ 1738

 Кобзарюк Олександр Олександрович

 ВО "КРАЇНА"

№7

03.07.2017 р.
№ 1737

 Гончаренко Олексій Олексійович

 БО БФ "Вільні-ЮА"

№7

03.07.2017 р.
№ 1736

 Теренчук Павло Володимирович

 БО БФ "Вільні-ЮА"

№7

03.07.2017 р.
№ 1735

 Волинський Андрій Олександрович

 БО БФ "Вільні-ЮА"

№7

03.07.2017 р.
№ 1733-1734

 Рязанцев Олексій Миколайович, майор поліції;

 Ширшонков Роман Ілліч, ст. сержант поліції

 ВО "КРАЇНА"

№7

03.07.2017 р.
№ 1732

 Антонов Анатолій Олександрович, капітан поліції

 Станично-Луганський ВП ГУНП в Луганський обл.

№7

03.07.2017 р.
№ 1726-1731

 Харевський Сергій Володимирович, ст. лейтенант поліції;

 Чабан Андрій Володимирович, лейтенант поліції;

 Підласка Павло Миколайович, лейтенант поліції;

 Лопайчук Михайло Вікторович, капрал поліції;

 Затайдуха Дмитро Олександрович, сержант поліції

 ВО "КРАЇНА"

№7

03.07.2017 р.

 

№ 1725    Безкоровайна Тамара Максимівна

 Військова частина А2167

№7

03.07.2017р. 

№1667 Гюльмамедов Дашгин Гюльмамед огли

ВП ГО ВО НТКУ

№5

03.05.2017

№1620  ГО "Hand Made по-львівськи"

ВГО "Країна"

26.03.2017

№1556 Баражник Роман Володимирович

Командир військової частини В 6250

№25

30.11.2016

№1335 Юрій Савілов

Дожджаник Владимир 

№52

11.10.2016

№1295 Козирь Сергій Васильович ГО "Ветерани Афганістану"

№9

01.09.2016

№1236 Венгер Сергій Володимирович Софіївська асоціація УБД АТО Дніпропетровська обл.  06.09.2018

№1233
 Лосінський Михайло Костянтинович Софіївська асоціація УБД АТО Дніпропетровська обл.   06.09.2018
№ 1118 Пініс Ігор Олексійович

ВГО "Велике козацьке коло"

№ 76

20.06.2016

№ 1080 Кудлаєнко Сергій

ГО "Миротворець"

№ 56

10.01.2017

№1053 Зозуля Григорій Степанович

ГО «Вінницька обласна Народна самооборона».

№1

10.01.2017

№1052 Бородій Олексій Ігорович

ГО «Вінницька обласна Народна самооборона».

№1

10.01.2017

№1051 Івіца Піріч

БФ "Оберіг України"

№6

01.06.2016

№989 Бужинська Катерина Володимирівна

ВГО МБФ "Підтримка нації"

№17

23.04.2016

№988 Ірена Фон Бурь

ВГО МБФ "Підтримка нації"

№17

23.04.2016

№870 Осадча Яна Геннадіївна

1 ОТБр

№2

02.02.2016

№787 Михайлюк Сергій Анатолійович

ГУНП в Кировоградській області

№1

21.01.2016

№778 Суркова Ганна Павлівна

Командир ПП В0849

№2331

11.12.2015

№774 Шматко Раїса Юріївна

ВГО "Країна"

№12

06.12.2015

№720 Лижичко Руслана Степанівна

Голова ВГО "Країна"

№11

28.11.2015

№665 Ященко Ігор Костянтинович

ВГО "Країна" 

2015

№640  Степхен Жозеф Харпер

ВГО "Країна"

№11

08.11.2015

№305 Саленко Євген Геннадійович

Батальйон "Донбас"

№1

02.06.2015

№ 172 Обліщук Василь Карнелійович

УМВС Тернопільської обл.

№ 7

04.09.2014

№135 Мухарський Антон Дмитрович

УПЦКП

№8

02.02.2015

№108 Вороняк Микола Володимирович

МГО "Союз ветеранів Анголи"

№12-ВА

05.11.2014

№052  Нетлюх Ігор Вікторович

ВГО "КРАЇНА"

№52

17.10.2015

№022  Попович Владислав Миколайович

громада

№4-14

27.06.2014

№021  «Харківський правозахисний бюлетень»

ВГО "КРАЇНА"

№4/14

26.06.2014

 




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua