Медаль "За збереження національних традицій"
Медаль

Артикул: ВТО_336

Вартість комплекту: 350.00 грн.

До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.

 

ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА"

Національно свідомим громадянам України та діаспори за значний внесок у збереження національних традицій України

 

Девіз медалі: "Хто не пам'ятає минулого, той не має майбутнього!"

 

Дата заснування: 06 березня 2013 р.


     




 

 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

медаллю "За збереження національних традицій" з 01.07.2017 р.


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Наказ / Дата   
№344 Травнева (Єлісеєва) Світлана Миколаївна, видатна подільська поетеса ГО "Барський міський художній аматорський театр"

03.06.2020

№340-343  митці ГО "Проскурів - Фест"

06.05.2020

№337-339  митці ГО "Проскурів - Фест"

№4

01.04.2020

№336 Михайличенко Наталія Леонідівна, викладач КЗ СРР Косівщинська дитяча школа мистецтв, с. Косівщина, Сумська обл. ГО "Проскурів - Фест"

№5

04.05.2020

№333-335  митці Орловський Марк Семенович

№2

03.02.2020

№332  Шабан Генадій Васильович Національна Спилка Незалежних Журналістів України

№1

02.01.2020

№331  Ніжинська Любов-Людвіка Антонівна, громадська діячка Асоціація інтелігенції Житомирської області

№1

02.01.2020

№329  Гриненко Марія Миколаївна, керівник Хореографічних колективів "Візерунок" та "Сяйво" Вінницька дитяча музична школа №2 м. Вінниця. ГО "Проскурів - Фест"

№1

02.01.2020

№328

Юхимчук Людмила Миколаївна, керівник Зразкового танцювального колективу "Фантазія" Будинок культури Теплицької ОТГ смт. Теплик Вінницька обл.

ГО "Проскурів-Фест"

№1

02.01.2020

№327  митець Шаргородський Андрій Вадимович

№4

01.04.2020

№326 Линенко Валерія Олексіївна Керівник Народного художнього колективу «Дитячий хор «Веселка» ПНЗ «Центр естетичного виховання Хортицького району» м. Запоріжжя. ГО "Проскурів - Фест"

№3

02.03.2020

№325

 Ірена Мадей, сучасна українсько-австралійська художниця, активна діячка української діаспори в Австралії

ГО "Всеукраїнський жіночій рух "За вільну Україну"

№12

02.12.2019

№322-324

Фєтєску Анатолій Семенович, Голова Ради представників національно-культурних товариств Одещини, Голова Всеукраїнської молдавської асоціації, Член Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України, член редакційної колегії Всеукраїнської газети «Лучаферул», член Національної
Спілки журналістів України, заслужений працівник культури України;
Бєлова Тетяна Анатоліївна, власний кореспондент Всеукраїнської інформаційно-аналітичної газети «Міграція», член Національної Спілки журналістів України, Почесний член Ради представників національно- культурних товариств Одещини;
Олійник Олена Володимирівна, директор Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської облдержадміністрації, заслужений працівник культури
України.

Рада представників національно-культурних товариств Одещини

№12

02.12.2019

№313-321

Іващенко Ольга Володимирівна, член об'єднання майстрів народного мистецтва;
Горбунова Тамара Дмитрівна, член об'єднання майстрів народного мистецтва;
Корж Людмила Іванівна, член об'єднання майстрів народного мистецтва;
Мусієнко Катерина Миколаївна, член об'єднання майстрів народного мистецтва;
Родкіна Ольга Дмитрівна, член об'єднання майстрів народного мистецтва;
Пяшинцева Ірина Володимирівна, член об'єднання майстрів народного мистецтва;
Мукасєєва Любов Никифорівна, член об'єднання майстрів народного мистецтва;
Тимошенко Вікторія Миколаївна, член об'єднання майстрів народного мистецтва;
Авдєєнко Наталія Олексіївна, член об'єднання майстрів народного мистецтва

 КЗК "Дніпровський будинок мистецтв" ДМР

№12

02.12.2019

№312

Насибуліна Наталка

Харківський науково-дослідний інститут козацтва

№11

01.11.2019

№310,309

Костюк Ніна Віталіївна, керівник дитячого Зразкового хореографічного колективу «Пролісок», Центр дозвілля дітей та юнацтва ОТГ П’ядицької сільської ради с. П’ядики, Івано-Франківська обл.;
Темрук Інна Олександрівна, керівник Зразкового ансамблю народного танцю «Дзвіночок», Ковельський народний дім «Просвіта» м. Ковель, Волинська обл.

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№44

14.12.2019

№308

 Буркун Любов Григорівна Викладач Івано-Франківської дитячої
музичної школи м. Івано-Франківськ

ГО "Проскурів - Фест"

№3

02.03.2020

№307

  Шалавінський Віталій Іванович

Голова Ради ВГО "ЗВИТЯГА", керівник Київської регіональної філії ВГО "Академія культурної спадщини Українського козацтва"

№01н

29.01.2020

№306

Мансіліна Лідія;

ГО "Фестівальна Україна"

№10

01.10.2019

№305

Веселовський Олександр, керівник зразкового аматорського танцювального колективу «Сузір’я», м. Вінниця.

Орловський Марк Семенович   19.10.2019

№304

Чепка Ольга Володимирівна, директор КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка"

МГО "Українське козацтво"

№10

01.10.2019

№303

 гідний громадянин України

Горбань Сергій Григорович, смт. Велика Багачка

№10

01.10.2019

№302

 ансамбль "Оберіг"

ГФ "Лісогринівецький щит"

№10

01.10.2019

№298-301

 гідни громадяни України

Академія футболу ФК "Кобра"

№06

03.06.2019

№297

 гідний громадянин України

ВГО «Журналісти проти корупції»

№05

02.05.2019

№295-296

 гідни громадяни України Академія футболу ФК "Кобра"

№06

03.06.2019

№294

співробітник ГО "РУХ МИРУ"

№06

03.06.2019

№292-293

гідни громадяни України Академія футболу ФК "Кобра"

№06

03.06.2019

№291

 Бізнесмен-благодійник Ковальчук Володимир Михайлович, директор фірми ВНВУД Депутати Львівської обласної ради Дзюдзя М.С. і Ільків І.П. та комісія законності, правопорядку, збереження прав людини, та допомоги Збройним Силам та Силовим відомствам України

№06

03.06.2019

№271-290

 гідни громадянин України

Академія футболу ФК "Кобра"

№06

03.06.2019

№270

Грибан Григорій Петрович – заслужений діяч науки і техніки України, доктор педагогічних наук, професор, академік Української академії наук

ВГО "КРАЇНА"

№05

02.05.2019

№269

 ---------------------------------

Виставка

23.05.2019

№268

 Пушкар Наталія Юхимівна – Завідувач фондами Волинського
краєзнавчого музею

ВГО "Сумління"

№05

02.05.2019

№267

 гідний громадянин України

 ГС "Українська народна сила"

№04

01.04.2019 

№265

 Мазепа Микола Миколайович

Керівництво ХНДІК

№04

01.04.2019

№264

Лістунова Ліана Олегівна – викладач-методист, керівник творчого проекту«Степові килимки» Миколаївського коледжу культури і мистецтв

Миколаївський коледж культури і мистецтв

№04

01.04.2019

№263

Прохненко Ігор Анатолійович - кандидат історичних наук, доцент
Ужгородського національного університету

ВОГО "Сумління"

№03

01.03.2019

№262

 Гуржій Наталія Юріївна, Голова правління БО "БФ "РОКАДА"

Колектив БО "БФ "РОКАДА"

№03

01.03.2019

№261

 гідний громадянин України

 Діщенко Василь Михайлович

№02

01.02.2019

№260

Столярчук Богдан Йосипович, завідувач кафедрою музичного фольклору РДГУ, заслужений працівник культури

ГО "Союз української християнської інтелігенції"

№01

02.01.2019

№259

 Чернець Василь Гнатович, ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, доктор філософії, професор, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, почесний академік Національної академії мистецтв України, академік Академії Наук Вищої школи України

Відділ кадрів та документозабезпечення Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

№01

02.01.2019

№258

 гідний громадянин України

ГО "Спілка ветеранів Криворізького МВ Управління поліції охорони в Дніпропетровський області", Сапожник О.А.

№01

02.01.2019

№257

Зубова Наталія

 ДП Український Дім

04.01.2019

№255-256

 гідни громадяни України

 ДП Український Дім

№12

03.12.2018

№254

 Директор Вінницького обласного центру народної творчості Цвігун Тетяна Омельянівна

Вінницький крайовий осередок Українського козацтва

№12

03.12.2018

№253

 Діжак Марія Володимирівна

Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська Патріотична Асоціація"

№12

03.12.2018

№246-252

 гідни громадяни України

ГО "Правозахисне козацьке товариство "Базавлуцька Січ"

№12

03.12.2018

№242-245

 Палац студентів ДНУ ім. О.Гончара (директор Стукало В.В);

 Будинок органної та камерної музики (художній керівник Чернета А.О.);

 Драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка;

 Дніпропетровський художній музей

Соборна районна у місті Дніпрі рада 

№11

01.11.2018

№241

 Регеша Наталія Леонідівна, заслуженний діяч мистецтв України

 Голова Цекинівської сільської ради Рачковська Ірина Миколаївна

№09

01.09.2018

№240

 гідний громадянин України  

 ВОО Суспільна Служба України

№09

03.09.2018

№239

 гідний громадянин України  

 Студія ім. Олександра Довженко

№09

03.09.2018 

№238

Тетяна Дяківнич, голова ГО "Гільдія народних умільців "Перлина", організатор Всеукраїнської акції єднання "Україна моя вишивана" Товариство підтримки України (Латвія) - Ukrainas atbalsta biedrїba (Latvija)

№08

01.08.2018

№237

 Кучірко Катерина, голова ГО українців за кордоном "Журавлиний край" (м. Афіни)  Рада ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"

№07
02.07.2018 

№236

 гідний громадянин України Дніпровська обласна рада ветеранів

№06

01.06.2018

№235

 Легін Софія Романівна, вчений секретар Кунда Богдан Володимирович, м. Львів 

№05

02.05.2018

№234

 Халімончук Людмила Іванівна

 Заступник голови культурно-просвітицького товариства "Українська родина" м. Сургут, РФ Велікдус Василь Миколайович

№01

02.01.2018

№233

 Боднарук Жанна Любомирівна, народна артистка України

Рудаков М.І.

№01

02.01.2018

№231-232

 Основенко Павло Юрійович, військовий священик;

 Сидорук Владислав Валентинович, боєць батальону "Айдар", зараз волонтер

 Кащій Любомир Володимирович, м. Маріуполь Донецька обл.

№12

01.12.2017

№230

 Інформація у Представника

 Брушніцький Сергій Анатолійович

№12

01.12.2017

№229

 Савенко Наталія Валеріївна;

 протоієрей Михайло Драпогуз

ВГО "Спілка музикантів України"

№12

01.12.2017

№228  директор музею Берегівщини Янош Шепа Орловський Марк Семенович

№4

01.04.2019

№227

Андрійчук Петро Олександрович, професор КНУКІМ

МДФ "Українська хата"

№11

01.11.2017

№225-226

 Шутко Остап Іванович;

 Довганюк Лілія Анатоліївна

 ПОВ Національної Всеукраїнської музичної спілки

№11

01.11.2017

№222-224

 Кара Ірина Василівна;

 Коваленко Михайло Сергійович;

 Желязков Євген Геогрійович

Новоолексіївська сільська рада Приморського району Запорізької обл

№11

01.11.2017

№221

 не підлягає розголошенню ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№11

01.11.2017

№220

 Коваленко Валентина Федорівна Новоолексіївська сільська рада Приморського району Запорізької обл

№11

01.11.2017

№219

 Костюк Ірина Володимирівна Андрушівська районна профспілкова організація працівників АПК

№11

01.11.201

№ 218

 Інформація у Представника Великобагачанська селищна рада

№ 10

03.10.2017

№217

 Шарий Віктор Васильович Великобагачанська селищна рада

06.04.2019

 № 216  Цвігун Тетяна Омелягівна, директор Вінницького обласного центру народної творчості  Вінницький крайовий осередок Українського козацтва

№ 10

03.10.2017

 № 215  інформація у Представника Маріупольський БФ "ВІРА ТА ВІРНІСТЬ"

№ 10

03.10.2017

№ 214  Чинько Анатолій Сафронович, директор КЗ Палац культури Донської сільради  Виконавчий апарат Волновахської районної ради

№ 9

01.09.2017

№ 213  Тесля Тамара Володимирівна, директор Іванівського сільського будинку культури Виконавчий апарат Волновахської районної ради

№ 9

01.09.2017

№ 212  Сахно Любов Василівна, директор Рибинського сільського будинку культури Виконавчий апарат Волновахської районної ради

№ 9

01.09.2017

№ 211  Забітчук Віктор Васильович, директор Прохорівського центру культури і дозвілля Виконавчий апарат Волновахської районної ради

№ 9

01.09.2017

№ 210  Творчий колектив "ЧЕРЕШЕНЬКА", с.Велика Стариця, керівник Тимченко Зоя Романівна  Сеньківська сільська рада Бориспільського району

№ 9

01.09.2017

 № 209  не підлягає розголошенню (АТО) Благодійний Фонд "БАТАЛЬЙОН ВОЛОНТЕР" 

№ 9

01.09.2017

 № 208  інформація у Представника  Творчі майстерні М.Орловського

№ 9

01.09.2017

№ 207  "ОБЕРІГ" - народний аматорський театр фольклору та етнографії  ГО "ЩЕДРО" м.Заставня

№ 8

01.08.2017

№ 206  Дитячий колектив «Вікторія»,  Троїцький СБК Первомайський р-н. Жюрі конкурсу хореографічного мистецтва "Первомайська весна 2017"

№ 8

01.08.2017

№ 205  Інститут металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України  ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017

№ 204  Шмагі Тагілашвілі  ДП "Український Дім" та Творчі майстерні М.С.Орловського

№ 8-н

05.08.2017

№ 203  Сорока Алла Миколаївна  ДП "Український Дім" та Творчі майстерні М.С.Орловського

№ 8-н

05.08.2017
№ 202  Александров Ростислав Валерійович  ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017
№ 201  подружжя науковців – Несіни Валентин і Ірина  ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017
№ 200  Галина Лесніча

 ДП "Український Дім" та родини

№ 8-н

05.08.2017

№196-199

Семенова Марія

Лазда Тетяна

Грабар Олена

Дудченко Тетяна

КУН в Латвії

2017

№176 Васильківський Юрій Гаврилович

 ДП "Український Дім"

№11-н

30.11.2016

№121  Матяш Михайло Миколайович, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор Київського медичного університету

Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

№018  Сальнік Марія Вячеславівна, оглядач Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України ВГО "Країна"

№ 11-н

19.11.2015р
№017  Холодна Яна Олексіївна, начальник Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України  ВГО "Країна"

№ 11-н

19.11.2015р

№009 Вєтров Віктор Сергіович

ВГО "Країна"

№7

01.07.2017

 




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua