Відзнака "За заслуги перед громадою"
Відзнака

Артикул: ВТО_334-1

Вартість комплекту: 275.00 грн.


До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Гідним громадянам за заслуги перед громадою

 

Девіз відзнаки: "За заслуги перед громадою"

 

Дата заснування: 11 березня 2016 р.


    





 

 

  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

 


 

 Реєстр нагорождених

відзнакою «За заслуги перед громадою»



  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№357

 гідний громадянин України

Третій Гетьманат Українського козацтва

№12

02.12.2019

№355-356

 гідни громадяни України

Білгород-Дністровська районна рада

№12

02.12.2019

№353

 гідний громадянин України

Громадське формування "Лісогринівецький щит"

№12

02.12.2019

№352

 Савченко Станіслав Володимирович, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС

ГО "Народна рада Ічнянщини"

№12

02.12.2019

№340-351

 гідни громадяни України

Петриківська ОТГ

№12

02.12.2019

№341

 Костенко Валерій Нікіфорович

Ветеранська організація с. Микуличі Бородянського району Київської області

№12

02.12.2019

№338-340

 гідни громадяни України

ГО "Бровпрська районна ГО "Чорнобильський Спас"

№12

02.12.2019

№335;

№336

№337

 Караван Олександр Іванович, ветеран місцевого самоврядування Звенигородського району;

 Білецький Феофан Феофанович, заслужений журналіст України;

 Канельська Лідія Миколаївна, сільський голова села Козацьке Звенигородського району

 Голова Звенигородської районної ради Черкаської області Володимир Петрович Кучер

№12

02.12.2019

№325-334

 гідни громадяни України

Старобільська міська рада Луганської області

№11

01.11.2019

№324

 гідний громадянин України

Згуровець Олександр Олексійович, м. Павлиш

№11

01.11.2019

№323

 Язловицька Тетяна Георгіївна

ГО "Єдина родина Новобузького району"

№11

01.11.2019

№322

 гідний громадянин України

ГО "Громадський Рух Українська Військова Організація"

№11

01.11.2019

№320-321

 гідни громадяни України

 Великобогачанська селищна рада

№11

01.11.2019

№319

 гідний громадянин України

Ковальова Тетяна, м. Васильків Київська область

№11

01.11.2019

№312-318

 Демчишин Анна Василівна;

 Теслюк Богдан Михайлович;

 Колодій Михайло Іванович;

 Попко Степан Іванович;

 Підлісецький Омел'ян Степанович;

 Щіпний Мирон Миколайович;

 Турчин Ігор Андрійович

Голова Миколаївської районної ради Зубрицький Т.Б.

№11-19

13.11.2019

№303-311

 гідни громадяни України

ГО "Ветеранська організація Сторожинецької ОТГ"

№11

01.11.2019

№302

 Діщенко Зінаїда Михайлівна, завідуюча бібліотекою-філією №15 ЦБС для дітей м. Запоріжжя

Централізована бібліотечна система для дітей м. Запоріжжя

№11

01.11.2019

№301

 гідний громадянин України

ГО "Ветеранська організація Сторожинецької ОТГ"

№11

01.11.2019

№300

 гідний громадянин України

Спілка ветеранів АТО Харківської області

№10

01.10.2019

№298-299

 гідни громадяни України

Агрономічна сільська рада

№10

01.10.2019

№297

 гідний громадянин України

Служба економічної безпеки України

№10

01.10.2019

№296

 Павленок Михайло Миколайович, ветеран праці

 Голова Звенигородської районної ради Кучер В.П.

№11

01.11.2019

№295

Колісник Галина Панасівна, вчитель математики Звенигородської загальноосвітньої школи ім. Тараса Шевченка

Звенигородська районна рада

№10

01.10.2019

№294

 гідний громадянин України

Малотокмачанська сільська рада

№10

01.10.2019

№289-293

 гідни громадяни України

ГО "Інваліди Чорнобиля"

№10

01.10.2019

№280-288

 гідни громадяни України

Орловський Марк Семенович

№10

01.10.2019

№279

 директор Новоолександрівської загальноосвітньої школи-дитячого садка І-ІІІ ступенів Береговий Василь Миколайович

сільський голова Новоолександрівської сільської ради Левченко Олександр Якович

№10

01.10.2019

№278

 Золотаревський Роман Михайлович

 Віто-Поштова сільська рада

№9

02.09.2019

№277

 Перун Ірина Михайлівна

Підрозділ Військових Капеланів

№9

02.09.2019

№275-276

 сельський голова с. Рожівка Величенко Софія Дмитріївна;

 сельський голова с. Гоголів Приймак Петро Васильович

ГО "Чорнобильський спас"

№9

02.09.2019

№273

 Прилипко Юрій Ільїч

МКЗПЛ Міжнародний комітет захисту прав людини

№9

02.09.2019

№271-272

 гідни громадяни

Драбівська селищна рада

№9

02.09.2019

№270

 гідний громадянин України

Державна установа «Селидівська виправна колонія (№82)»

№9

02.09.2019

№269

 гідний громадянин

Драбівська селищна рада

№9

02.09.2019

№266-268

 гідни громадяни

Маєр В.М., м. Кривий Ріг Дніпропетровська обл.

№8

01.08.2019

№264-265

 гідни громадяни України

Агрономічна сільська рада

№8

01.08.2019

№261-263

 Гулій Люба Петрівна - №262;
 Гузар Роман Ігорович - №263;
 Блонний Володимир Миколайович - №261

Миколаївська районна рада Львівської області

№8

01.08.2019

№260

 гідни громадяни України

Соборна района у місті Дніпрі рада

№8

01.08.2019

№257-259

 гідни громадяни

Представник ВГО "Країна"

№8

01.08.2019

№255-256

 -----------------------------------------------------------

Колекція

01.08.2019

№253-254

 гідни громадяни України

Гребенківська міська об'єднана громада

№7

01.07.2019

№252-243

 гідні громадяни України

Височанська сільська рада

№7

01.07.2019

№241-242  гідни громадяни України Вільхівська сільська рада Харківського району Харківської області

№7

01.07.2019

№240  гідний громадянин України Попаснянський відділ поліції ГУНП в Луганський області

№7

01.07.2019

№237-239  гідни громадяни України Широкодолинська сільська рада

№6

03.06.2019

№234-236 ----------------------------------------------------------- Колекція 14.06.2019
№229-233  гідни громадяни України УГО "Клуб мерів", Удовиченко Володимир Петрович

№5

02.05.2019

№228  Береговий Сергій Іванович, вчитель фізичної культури Сонячної ЗОШ I-III ступенів Голова Сонячної сільської ради Волноваського району

№5

02.05.2019

№213-227  гідни громадяни України Орловський Марк Семенович

№5

02.05.2019

№212 ------------------------------------------------------ Колекція 08.05.2019
№209-211  гідни громадяни України ГО "Чорнобильський спас"

№4

01.04.2019

№208 Падзін Михайло, ветеран місцевого самоврядування Звенигородська районна рада

23.08.2019

№207

 гідний громадянин України Звенигородська районна рада

№4

01.04.2019

№206

 гідний громадянин України

Каховське районне товариство воїнів-інтернаціоналістів

№4

01.04.2019

№204-205

 Улитич Олексій Михайлович, голова Сонячної сільської ради;
Івченко Валентина Вікторівна, директор Сонячної ЗОШ I-III ступенів

ГО «Товариство ветеранів локальних війн
Волноваського району»

№4

01.04.2019

№203

 гідний громадянин України

ГО "Союз Чорнобиль" м. Марганець

№4

01.04.2019

№201-202

 гідни громадяни України

Теутуляк Михайло Лазарович, м. Чернівці

№3

01.03.2019

№189-200

 гідни громадяни України

ГО "РУХ МИРУ"

№3

01.03.2019

№187-188

 гідні громадяни України

Шаргородський Андрій Вадимович

№2

01.02.2019

№186

 гідний громадянин України

 ГО "Конотопська спілка ветеранів Афганістану "Саланг"

№2

01.02.2019

№185

 гідний громадянин України

 Володимир Кузьмич

№1

02.01.2019

№182-184

 співробітники

СВ Лівобережного відділення поліції ГУНП у Вінницькій області

№12

03.12.2018

№175-181

 гідні громадяни України

 Глухіх І.Є.

№12

03.12.2018

№174

 гідний громадянин України

ВМІГО "Союз Чорнобиль України"

№12

03.12.2018

№173

 гідний громадянин України

 ГО "Народна самооборона Львівщини"

№11

01.11.2018

№172

 гідний громадянин України

"Союз Чорнобиль України", Уманська міська організація Всеукраїнської ГО інвалідів

№11

01.11.2018

№171

 гідний громадянин України

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область, Венгер С.В.

№11

01.11.2018

№169

Сухомлін Віктор Андрійович, керівник народного хору ветеранів, автор більше 4000 музичних творів.

Виконавчий комитет Попаснянської міської ради

12.04.2019

№166-170

 Шингрій Світлана Олексіївна - №166;

 Мелюшев Василь Миколайович - №167;

 Потапенко Олександр Вікторович - №168;

 гідні громадяни України

Виконавчий комитет Попаснянської міської ради

№11

01.11.2018

№165

 гідний громадянин України

Борзянська філія ТОВ "УМК"

№11

01.11.2018

№164

 гідний громадянин України

ГО "Союз української християнської інтелігенції"

№11

01.11.2018

№162-163

 гідні громадяни України

Саповський Юрій 

№11

01.11.2018

№161

 Неруш Валентин Михайлович

Голова Гребінківської РДА в Полтавській області Роспопов Віталій Васильович

№11

01.11.2018

№159;

№160

  Коваленко Григорій Петрович;

 Коваль Микола Миколайович

Голова Гребінківської районной ради ветеранів в Полтавській області Неруш В.М.

№11

01.11.2018

№157-158

 Гришко Сергій Миколайович, голова Броварської районної ради;

 Булкот Вадим Сергійович, голова Калинівської селищної ради

 Громадська Броварська районна організація "Чорнобильський Спас"

№11

01.11.2018

№155-156

 гідні громадяни України

Виконавчий директор "Земляцтва Херсонщини" Кунлишін Олександр

№10

01.10.2018

№154

Білінський Тарас Володимирович, голова Громадської Ради Подільського р-ну м. Києва

ГО "Асоціація Добровільних Народних Дружин Святошинського р-ну м. Києва"

№10

01.10.2018

№149-153

 гідні громадяни України

Вашківецька міська рада об'єднаної територіальної громади

№10

01.10.2018

№141-148

 гідні громадяни України

Кіцманська районна рада в особі Лумей Петра Васильовича

№10

01.10.2018

№140

 гідний громадянин України

ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2018

№139

 Штеренберг Дмитро Олексійович, директор ТОВ "Олвуд"

Об'єднання промисловців та підприємців Дергачівського району

№09

03.09.2018

№138

 Коломійченко Долій Юрійович, депутат Звенигородської районної ради, завідуючий поліклінічним відділенням Звенигородської ЦРЛ

Голова Звенигородської районної ради Кучер П.В.

№09

03.09.2018

№136-137

 гідні громадяни України

 Звенигородська районна рада

№09
03.09.2018 

№126-135

 гідні громадяни України

Трохимець Людмила Михайлівна

№09

03.09.2018

№125

 гідний громадянин України

Віто-поштова сільська рада

№09

03.09.2018

№124

 гідний громадянин України

ГГО "Українська Армія Спасіння"

№08

01.08.2018

№123

 гідний громадянин України

ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№122

Залізний Петро Миколайович

Український фонд благодійництва

№12

20.12.2019

№121

 гідний громадянин України

ГО "РУХ МИРУ"

№08

01.08.2018

№120

 Мінакова Катерина, волонтер

 ГО "Наше відродження"

№08

01.08.2018

№119

 гідний громадянин України

ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№118

 Тімарєв Артем Сергійович, голова Соброної районної у місті Дніпрі ради

 Соброна районна у місті Дніпрі рада

№08

01.08.2018

№117

 гідний громадянин України

 керівництво ХНДІК

№08

01.08.2018

№113-116

 Білецька Ірина Ігорівна, волонтер;

 Шетілова Наталія Леонідівна, волонтер;

Карпенко Олександр Васильович, ветеран АТО, волонтер;

 Басова Тетяна Семенівна, виконавчий директор Об'єднання промисловців та підприємців Дергачівського району

Голова правління Об'єднання промисловців та підприємців Дергачівського району Генькін Я.І.

№08

01.08.2018

№112

 Корнієнко Сергій Миколайович, голова Організації

Організація інвалідів війни, збройних сил Ленінського району м.Полтави

 №08

01.08.2018

№106-111

 гідні громадяни України 

 ГО Барвінківська районна організація ветеранів України

№08

02.08.2018

№105

 гідний громадянин України

ГГО "Українська Армія Спасіння"

№08

02.08.2018

№103-104

 гідні громадяни України 

Вільхівська сільська рада

№07

02.07.2018

№102

 Половинка Сергій Анатолійович, депутат Харківської міської ради

 Творче об'єднання "В ім'я закону"

№07

02.07.2018

№100-101

 гідні громадяни України

ГО "РУХ МИРУ"

№07

02.07.2018

№099

 Башинський Олександр Олегович

ГГО "Українська Армія Спасіння" 

№64-18

01.06.2018

№089-098

 гідні громадяни України 

ГО "Міжнародне об'єднання "Земляцтво Херсонщини"

№06

17.07.2018

№085-088

 Андрушівська ЦРЛ;

 КУ "Центральна дитяча міська лікарня";

 гідні громадяни України

 ВГО "КРАЇНА"

№05

02.05.2018

№083-084

  гідні громадяни України

Великобагачанська селищна рада

№05

02.05.2018

№080-082

 гідні громадяни України

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№05

02.05.2018

№078-079

 Лупул Ярослав Васильович, майор поліції;

 Ковальський Георгій Миколайович, підприємець, меценат м. Кіцмань

Крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва Мойса Василь Іванович

№04

02.04.2018

№077

 гідний громадянин України

Гусєв Ю.В.

№04

02.04.2018

№075-076

 гідні громадяни України

ГО "Чорнобильський Спас"

№04

02.04.2018

№074

 гідний громадянин України

 ГО "Нивки Разом"

№04

02.04.2018

№073

 гідний громадянин України

 Корсунь-Шевченківська міська рада

№03

01.03.2018

№071-072

 Дорохова Леся Миколаївна, методист;

 Квітко Оксана Степанівна, майстер  в/н

 ДНЗ "Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти"

№03

01.02.2018

№070

 гідний громадянин України

Глибоцька районна рада

№02

01.02.2018

№066-069

 Спичак Людмила Вадентинівна;

 Веялкович Сергій Миколайович;

 інши

Голова ГО "Броворська районна організація Чорнобильський Спас"

№02

01.02.2018

№063-065

------------------------------------------

 Зборовський Ігор, колекція

31.01.2018

№062

 інформація у Представника

Гусєв Ю.

№01

02.01.2018

№059-061

 гідні громадяни України

ГО "РУХ МИРУ "  

№01

02.01.2018

№058

 інформація у Представника

РГ Козацька церква Святої Покрови УПЦ Київського Патріархату м. Кам'янське

№01

02.01.2018

№057

 Бондаренко Руслан Вікторович

Ієремонах Алісов

№17

22.01.2018

№056

 гідний громадянин України

ГО "Монолит" Кривий Ріг

№01

02.01.2018

№055

 гідний громадянин України

БФ "Єдність України"

№01

02.01.2018

№050-054

 гідні громадяни України

Гусєв Юрій

№01

02.01.2018

№049

 гідний громадянин України

Аташьян Захар Ардашович, м. Херсон

№01

02.01.2018

№048

 гідний громадянин України

ХОГО "Слобожансько-Запорізький козацький округ"

№12

01.12.2017

№044-047

 гідні громадяни України

Головний отаман Одеського округу МГО "Козацтво Запорозьке" генерал-хорунжий Томашевський Володимир Володимирович

№12

01.12.2017

№043

 Мотрич Юрій Миколайович, дироктор СФГ "Татіана"

 Індивідуальний член ГВО "СВПССУ ЗВИТЯГА" Коваль Микола Миколайович

№12

01.12.2017

№042

 гідний громадянин України

ГО "Чорнобильський Спас" 

№12

01.12.2017

№041

 Маліновський Сергій Васильович

Гальчинська сільська рада

№12

01.12.2017

№037-040

 гідні громадяни України

Павлоградська райпрофорганізація працівників АПК

№12

01.12.2017

№036

 гідний громадянин України

 Гальчинська сільська рада

№12

01.12.2017

№035

 гідний громадянин України

ГО "Чорнобильський Спас"

№11

01.11.2017

№034

 Попова Любов Іванівна

ГО "Спілка ветеранів АТО Західного Донбасу"

№12

01.12.2017

№029-033

 гідні громадяни України

Звенигородська районна рада

№11

01.11.2017

№028

 Пулевська Віра Степанівна

Новоолексіївська сільська рада Приморського району Запорізької обл

№11

01.11.2017

№027

 Бабишева Надія Олексіївна

Міська спілка ветеранів Вишгорода

№11

01.11.2017

№026

 гідний громадянин України

 Орловський М.С.

№11

01.11.2017

№025

 гідний громадянин України

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

№10

02.10.2017

№024

 гідний громадянин України

 ГО "Рівненська правозахисна ліга"

№9-н

01.09.2017 

№020-023

 гідні громадяни України

ММБФДВСС "Віра та вірність"

№9-н

01.09.2017 

№019

 Журавель Володимир Пилипович, депутат Великобогачанської селищної ради

Великобогачанська селищна рада

№9-н

01.09.2017 

№018

 гідний громадянин України

ВО "ТОНКЕН"

№9-н

01.09.2017 

№ 017

 Годун Олександр Миколайович, директор ПП "Ю.Т.К." 

ВГО "ЗВИТЯГА"  

№9-н

01.09.2017 

№012;

№013;

№014;

№015;

№016

 Гребельник Юрій Миколайович, головний лікар санаторію Псел;

 Свердан Олександр Миколайович, національна поліція;

 Фазан Василь Іванович, батюшка;

 Рябухін Артем Анатолійович, лісник;

 Живолуп Антоніна Павлівна, депутат Великобогачанської селищної ради

Великобогачанська селищна рада

№9-н

01.09.2017 

№011

  гідний громадянин України

ГО "РУХ МИРУ"

№8-н

05.08.2018

 № 010

 Саковський Юрій Борисович, сілький Голова, с.Велика Багачка, Полтавська область

ДП "Український Дім"

№8-н

05.08.2017р. 
 № 009  Гаркавенко Іван Михайлович, сільський Голова, с.Котельва, Полтавська область  ДП "Український Дім"

№8-н

05.08.2017р.
№ 005 - №008

 Камінський Маріс Андрійович;

 Курука Сергій Іванович;

 Скіра Ігор Антонович;

 Михайленко Віталій Ігорович

ВГО "ЗВИТЯГА" 

№8-н

05.08.2017р.  
 № 004

 Балибіна Ірина Вікторівна

 ДП "Український Дім"

№8-н

05.08.2017р.
 № 003

 Скиба Михайло Тимофійович

ДП "Український Дім"

№8-н

05.08.2017р.
№ 002

Лубінець Валерій Дмитрович

ДП "Український Дім"

№8-н

05.08.2017р.
 № 001  Брич Богдан Васильович ДП "Український Дім"

№8-н

05.08.2017р.

 





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua