Медаль "За визволення Слов'янська"
Медаль



СТАТУТ

Знака народної пошани  - медалі

“ЗА ВИЗВОЛЕННЯ СЛОВ'ЯНСЬКА

 
 

І. Загальні положення.

 

1.1. Знаком НАРОДНОЇ ПОШАНИ - МЕДАЛЛЮ “ЗА ВИЗВОЛЕННЯ СЛОВ'ЯНСЬКА” (надалі - медаль) нагороджуються військовослужбовці, добровольці, бійці інших формувань, які в складі своїх підрозділів приймали безпосередню участь в звільненні міста Слов'янськ від російсько-терористичних угрупувань ворога, проявивши при цьому особисту мужність, героїзм та вірність військовій присязі, зразкове виконання обов'язку під час участі в бойових діях в зоні проведення АТО, а також також соціально відповідальні організації та волонтери, які допомагали та допомагають Слов’янську в важкий для нього час.   

1.2. Нагородження медаллю може бути проведено посмертно.

 

 

 

 

II. Порядок вручення.

 

3.1. Вручення медалі проводиться в урочистій обстановці

3.2. Нагородженому медаллю вручаються: медаль, посвідчення.

 

IV. Порядок носіння.

 

4.1. Медаль носиться на правому боці грудей після Державних нагород України, Державних нагород інших країн та відомчих заохочувальних відзнак України.

 

 

Перше нагородження медаллю відбулося 5 - 6 грудня 2017 року в Слов'янську та 15 інших містах України.

П.І.Б. нагороджених в зв'язку з веденням бойових дій не підлягає розголошенню.


 

Нагороджені посмертно

Підрозділ

1

Руденко Сергій Сергійович

16-а окрема бригада армійської авіації

2

Плоходько Руслан Володимирович

16-а окрема бригада армійської авіації

3

Грішин Ігор Іванович

16-а окрема бригада армійської авіації

4

Топчій Микола Миколайович

16-а окрема бригада армійської авіації

5

Сабада Олександр Борисович

16-а окрема бригада армійської авіації

6

Біліченко Геннадій Васильович

Управління СБУ в Полтавській області.

7

Панасюк Сергій Іванович

95-а окрема аеромобільна бригада.

8

Коваленко Петро Миколайович

 95-а окрема аеромобільна бригада.

9

Долінський Віктор Григорович

Полк спеціального призначення "Ягуар", Західне ОТО НГУ

10

Лужевський Руслан Михайлович

Центр спеціальних операцій «А».

11

Аніщенко Олександр Григорович

Управління СБУ в Сумській області.

12

Гейсун Ігор Володимирович

1-й резервний батальйон, Північне ОТО НГУ.

13

Заброцький Вадим Йосипович

95-а окрема аеромобільна бригада.

14

Рудий Віталій Валентинович

95-а окрема аеромобільна бригада.

15

Хрущ Сергій Юрійович

95-а окрема аеромобільна бригада.

16

Славіцький Олег Вікторович

95-а окрема аеромобільна бригада.

17

Якимов Олександр Валерійович

95-а окрема аеромобільна бригада.

18

Дульчик Віталій Георгійович

95-а окрема аеромобільна бригада.

19

Беляк Геннадій Йосипович

95-а окрема аеромобільна бригада.

20

Зінчик Станіслав Михайлович

1-й резервний батальйон, Північне ОТО НГУ.

21

Кульчицький Сергій Петрович

Головне управління НГУ.

22

Курилович Віталій Іванович

Павлоградський полк охорони особливо важливих державних об'єктів, Центральне ОТО НГУ.

23

Бульдович Сергій Іванович

 Гвардійська авіаційна база НГУ.

24

Білошкурський Валентин Васильович

Полк спеціального призначення "Ягуар", Західне ОТО НГУ.

25

Ліпський Віктор Володимирович

. Полк спеціального призначення "Ягуар", Західне ОТО НГУ.

26

Кравченко Сергій Миколайович

Гвардійська авіаційна база НГУ.

27

Безпалько Петро Васильович

Спеціальна рота міліції УМВС України в Івано-Франківській області.

28

Шарабуряк Володимир Богданович

Спеціальна рота міліції УМВС України в Івано-Франківській області.

29

Яков’як Віктор Петрович

Спеціальна рота міліції УМВС України в Івано-Франківській області.

30

Остап’юк Петро Володимирович

Спеціальна рота міліції УМВС України в Івано-Франківській області.

31

Лисенчук Володимир Васильович

Спеціальна рота міліції УМВС України в Івано-Франківській області.

32

Сенюк Тарас Михайлович

95-а окрема аеромобільна бригада

33

Шемегінський-Нестерук Михайло Михайлович

Спеціальна рота міліції УМВС України в Івано-Франківській області.

34

Могилко Костянтин Вікторович

15-а бригада транспортної авіацїі

35

Камінський Сергій Васильович

15-а бригада транспортної авіацїі

36

Момот Володимир Миколайович

15-а бригада транспортної авіацїі

37

Дришлюк Павло В’ячеславович

15-а бригада транспортної авіацїі

38

Потапенко Олексій Володимирович

15-а бригада транспортної авіацїі

39

Пелехатий В’ячеслав Максимович

80-а окрема десантно-штурмова бригада

40

Ігнатченко Антон Геннадійович

 25-а окрема повітряно-десантна бригада.

41

Голяченко Олександр Михайлович

25-а окрема повітряно-десантна бригада.

42

Бєлкін Андрій Володимирович

16-а окрема бригада армійської авіації.

43

Мазунов Руслан Олександрович

16-а окрема бригада армійської авіації.

44

Шингур Дмитро Васильович

16-а окрема бригада армійської авіації.

45

Петрищук Олександр Вікторович

Центр спеціальних операцій «А».

46

Горбенко Ігор Ігорович

Центр спеціальних операцій «А».

47

Шпак Марко Валентинович

Центр спеціальних операцій «А».

48

Шкіра Володимир Володимирович

Департамент контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки.

49

Кондаков Олександр Володимирович

3-й окремий полк спеціального призначення.

50

Волохов Олексій Олегович

3-й окремий полк спеціального призначення

51

Гулик Артур Ярославович

2-й резервний батальйон, Північне ОТО НГУ.

52

Добрянський Максим Сергійович

95-а окрема аеромобільна бригада.

53

Ващук Ігор Олександрович

95-а окрема аеромобільна бригада.

54

Коган Андрій Ігорович

95-а окрема аеромобільна бригада.

55

Серебряков Олександр Вікторович

25-а окрема повітряно-десантна бригада.

56

Боднар Петро Степанович

95-а окрема аеромобільна бригада.

57

Ординський Леонід Іванович

95-а окрема аеромобільна бригада.

58

Закусіло Олександр Іванович

95-а окрема аеромобільна бригада.

59

Давидов Ярослав Олегович

80-а окрема десантно-штурмова бригада

60

Чепелюк Володимир Миколайович

80-а окрема десантно-штурмова бригада

61

Лисечко Антон Ігорович

79-а окрема аеромобільна бригада.

62

Кеда Дмитро Юрійович

79-а окрема аеромобільна бригада.

63

Мендель Роман Володимирович

25-а окрема повітряно-десантна бригада.

64

Скульський Олександр Олексійович

95-а окрема аеромобільна бригада.

65

Голяченко Олександр Михайлович

95-а окрема аеромобільна бригада.

66

Шевченко Олексій Володимирович

95-а окрема аеромобільна бригада.

67

Куриленко Дмитро Олександрович

95-а окрема аеромобільна бригада.

68

Семанюк Василь Васильович

Спеціальна рота міліції УМВС України в Івано-Франківській області.

 

 




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua