Медаль "За вірність національній ідеї"
Медаль

Артикул: ВТО_335

Вартість комплекту: 350.00 грн.

До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.

 

ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА"

Національно свідомим громадянам України та діаспори за значний внесок в становлення сучасної української Держави

 

Девіз медалі: "Життя - Батьківщині!"

 

Дата заснування: 06 березня 2013 р.


     




 

 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

медаллю "За вірність національній ідеї" з 01.07.2017 р.


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№891

 волонтер

ВГО «Журналісти проти корупції»

№05

02.05.2019

№812

 Герасіка Даніл Вадимович

Голова Саксаганської селищної ради Івашин І.І.

№10

01.10.2019

№810-811

 Лисюк Андрій Сергійович;
 Лисюк Микола Васильович

ВГО "Учасники бойових дій" м. Київ

№10

01.10.2019

№809

 Годзь Валерій Миколайович, капітан запасу 17 ОТБр

ГО "ВВНУК"

№10

01.10.2019

№808

 Діденко Олег Григорович

Широкодолинська сільська рада

№10

01.10.2019

№807

 Головіна Ольга Сергіївна

Коцюбинська селищна рада

№10

01.10.2019

№806

 меценат

Голова Київської обласної філії ВГО "УАІАТО"

№10

01.10.2019

№804-805

 Нагорний Віталій Михайлович, майор ЗСУ;
 Червінський Ярослав Анатолійович, сержант ЗСУ

Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганській області генерал козацтва (Армії)
Ткаченко В.М.

№10

01.10.2019

№803

 гідний громадянин України

Об'єднання добровольців

№10

01.10.2019

№801-802

 меценати

БФ "Україна-це Я"

№09

02.09.2019

№799

 гідний громадянин України

Об’єднання добровольців в Рівненській області

№09

02.09.2019

№796-797

 гідни громадяни України

Об’єднання добровольців в Рівненській області

№09

02.09.2019

№795

 меценат

Гутенко Костянтин Станіславович

№07

01.07.2019

№793-794

 Блажук Станіслав Михайлович;

 Пастушенко Олексій Володимирович

Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО «Закон і
справедливість»

№07

01.07.2019

№792-791

Ткач Евген Валерійович;

Тричук Ігор Олександрович

Херсонський підрозділ військових капеланів Відокремлений підрозділ ГО
"Українське капеланство" в м. Нова Каховка, Херсонської області

№07

01.07.2019

№790

 Мисяйло Володимир

ГС "Українська народна сила"

№06

03.06.2019

№789

 волонтер

Крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва Мойса Василь Іванович

31.05.2019

№788

--------------------------------------------------

Виставка

23.05.2019

№787

 Мартинюк Юрій Михайлович, волонтер

ВОГО "Сумління"

№05

02.05.2019

№786

Силюк Анатолій Михайлович – директор Волинськогокраєзнавчого музею

ВОГО "Сумління"

№05

02.05.2019

№785

Калиновська Наталі, волонтер.

ГС "Українська народна сила"

№04

01.04.2019

№784

Ковальчук Олександр. головний лікар Попаснянської районної лікарні

ГО "Союз української християнської інтелігенції"

№01

02.01.2019

№781-783

 волонтери

54 бригада

№03

01.03.2019

№780

 Шоломицький Володимир Васильович

Національна медична палата України

№03

01.03.2019

№779

 Овчаренко Людмила Вікторівна

Відокремлений підрозділ громадської спілки "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонетрів АТО" Яготинського району Київської області.

№03

01.03.2019

№778

 волонтер

ГО "Одеська регіональна асоціація колишніх в'язнів нацистських концтаборів і гетто"

№03

01.03.2019

№777

 волонтер

Пітірімов Андрій Феліксович

№03

01.03.2019

№776

 Дрібнюк Маркіян Романович

ГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга"

№776

24.03.2019

№775

Климович Олег Романович

ГО "Європейська фестивальна - концертна молодіжна ліга"

№775

09.03.2019

№774

 Ванівський Михайло Васильович

ГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга"

№774

24.03.2019

№773

 волонтер

ГО "РУХ МИРУ"

№02

01.02.2019

№772

 волонтер

 Діщенко Василь Михайлович

№02

01.02.2019

№771

 Бобяк Іван Григорович, асистент кафедри хірургії факультету післядипломної освіти Тернопільської державної медичної академії ім. Горбачевського, лікар-хірург

ГО "Союз української християнської інтелегенції"

№02

01.02.2019

№769-770

 Стефан Миронюк;

 Данило Грейвз

СФГ "Чайка"

№02

01.02.2019

№768

 гідний громадянин України

 Стрішний Олександр Миколайович

№02

01.02.2019

№765;

№766;

№767

 Долінська Лілія Валеріївна;

 Ривак Іван Миколайович;

 Янка Галина Петрівна

ГО "ЛОС СЗБ АТО"

№02

01.02.2016

№764

 волонтер

ГО "Об'єднання добровольців"

№01

02.01.2019

№763

 Кульчицький Олег Володимирович

Кунда Богдан Володимирович

№01

02.01.2019

№762

  Заслуженний артист України Володимир Питель

Львівська Національна філармонія

№06

03.06.2019

№761

 волонтер

ГС "Українська народна сила"

№01

02.01.2019

№760

 Гошко Зіновий Орестович

ГО "ВІРНІСТЬ УКРАЇНІ І ПРИСЯЗІ" м. Рівне

№01

02.01.2019

№755-759

Грицько Драпак

Володимир Ковальчук

Богдан Жовтуля

Тарас Тимошенко

Іван Мазур

ГС "Українська народна сила"

№01

02.01.2019

№749-754

 волонтери

ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№751

Котовський Сергій Йосипович

ГО "Українська народна сила"

№12

27.12.2018

№744;

№745;

№746;

№747;

№748

 Бойчишин Лідія Михайлівна;

 Ільків Василь Ярославович;

 Швайка Андрій Володимирович;

 Батюк Юрій Орестович;

 Яворський Михайло Олександрович

ГО "ЛОС СЗБ АТО"

№12

03.12.2018

№743

 волонтер

ГО "Волонтери Долинщини"

№12

03.12.2018

№742

 волонтер

 Броварська міська ГО;

 Броварська рада ветеранів ОВС

 №12

03.12.2018

№741

 Демченко Іван Олександрович, приватний підприємець

 Військова частина А1476

№12

03.12.2018

№739-740

 волонтери

ГО "ДІЯ"

№12

03.12.2018

№738

 Комунальний заклад "Черкаський обласний центр МСЕ Черкаської обласної ради"

Голова президії Обласного громадсько-соціального об'єднання "Асамблея інвалідів Черкащини"

№11

01.11.2018

№731;

№732;

№733;

№734;

№735;

№736;

№737

Ленько Ганна Степанівна

Пославський Тадей Максимович

Перчишин Ярослав Андрійович

Берездецький Богдан Миколайович

Бугайський Володимир Миколайович

Москалик Онуфрій Миколайович

Голинська Стефанія Василівна

Міський голова м. Збаража Полікровський Роман Степанович

№11

01.11.2018

№730

 гідний громадянин України

ГО "Об'єднання добровольців"

№11

01.11.2018

№729

 волонтер

Волонтерський Рух "Меценати для солдата"

№11

01.11.2018

№726-728

 гідни громадяни України

Шматко Раїса

№11

01.11.2018

№724-725

 гідни громадяни України

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№11

01.11.2018

№723

 волонтер

Голова громадської спілки "Українська народна сила" Кунда Б.В.

№11

01.11.2018

№719-722

 гідни громадяни України 

ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2018

№717-718

 волонтери

Голова громадської спілки "Українська народна сила" Кунда Б.В.

№11

01.11.2018

№716

 волонтер

ГО учасників АТО Монастирського району

№10

01.10.2018

№715

 Фільчагова Ольга Михайлівна

Всеукраїнський Союз воїнов АТО, збройних сил України та правоохоронних органів

№10

01.10.2018

№714

 волонтер 

54 ОМБр

№10

01.10.2018

№713

 Плющ Олексій Анатолійович

Козацька організація "Вовк"

№10

01.10.2018

№712

 гідний громадянин України

ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2018

№711

 Бех Іван Дмитрович, директор інституту проблем виховання НАПН України

Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

№10

01.10.2018

№709-710

 волонтери

 ВОО Суспільна Служба України

№10

01.10.2018

№708

Богдан Ігор Михайловичу, заслужений артист України

Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.

№10

05.10.2018

№707

 Ткаченко Павло Петрович, кандидат педагогічних наук, старший викладач ЖНАЕУ

ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини"

№10

01.10.2018

№706

 волонтер

 ВОО Суспільна Служба України

№09

03.09.2018

№703;

№704;

№705

 Бібрський народний дом м. Бібрка Львівська область;

 Гурт "Лісапетний батальйон";

 Мирка Михайло Михайлович, співак-композитор

Голова ГС "Українська народна сила" Кунда Б.В.

№09

03.09.2018

№702

 Мазур Андрій Ігорович, ст.лейтенант

УАІ АТО в Закарпатськїй області

№09

03.09.2018

№701

 Пистун Ярослав Миколайович, полковник

 генерал-полковник Палій В.М.

№09

03.09.2018

№700

 Михайло Мирка

Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

№09

03.09.2018

№698-699

 Тітарєв Владислав Володимирович, волонтер;

 Дмитрієв Максим Дмитрович, волонтер

 Соброна районна у місті Дніпрі рада

№08

01.08.2018

№694-697

 Бондарь Анатолій Іванович;

 Дорфман Олександр Євгенович;

 Лаханський Анатолій Володимирович;

 Кот Олександр Вікторович

Нововоронцовська районна спілка ветеранів АТО

№08

01.08.2018

№693

 Гунько Василь Ігнатович

ВГО "КРАЇНА"

№08

01.08.2018

№692

 Романюк Михайло Леонідович

 Мандзюк Олег Андрійович, Президент Федерації кікбоксінгу України

№08

01.08.2018

№691

 волонтер Соброна районна у місті Дніпрі рада

№08

01.08.2018

№690

 Сарай Роман Дмитрович

Українська асоціація Інвалідів АТО в Закарпатській області

№09

03.09.2018

№688-689

 Андрієнко Олег Андрійович;

 Пасічник Ігор Демидович

ГО "Українське капеланство"

№08

01.08.2018

№687

 Карленко Василь голова Комісії НОК по роботі з діаспорою

Ірпінська міська рада

№08

24.08.2018

№686

 Нетьосов Павло Олександрович

ГО ВВО "Київська Русь"

№08

01.08.2018

№685

Мирон Биц           Голова Української спортивної централі Америки і Канади Ірпінська міська рада

№08

24.08.2018

№682-684

 Коцюрба Анатолій Олексійович, полковник;

 Більовський Сергій Сергійович, підполковник;

 Мельник Олег Володимирович, майор

Оперативно-бойова прикордонна комендатура "Волноваха" Донецького прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління

№08

01.08.2018

№681

 Бирич Олександр Михайлович

Всеукраїнська спілка Ветеранів АТО, учасників бойових дій

№08

01.08.2018

№680

 Королик Ігор Михайлович, директор  КНП КДЦ Подільського району м. Києва"

 КНП КДЦ Подільського району м. Києва"

№07
02.07.2018 

№679

 Кучірко Анатоль Володимирович, директор організації "Ваш центр" (Республіка Греція, м. Афіни)

 Рада ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"

№07
02.07.2018 

№678

 захисник України

Фонд розвитку України

№07

02.07.2018

№677

 Шуневич Мар'ян Васильович, народний артист України

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

№07

02.07.2018 

№676

 Колодій Богдан Васильович

 Мандзюк Олег Андрійович, Президент Федерації кікбоксінгу України

№06

01.06.2018

№673;

№674;

№675

 Кіріщенко Олександр Михайлович;

 Зобов Марк Іванович;

 Махммедов Жан Кулахматович

Голова Ради ГО "Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органіа у Київській області "Честь та праця"

№06

01.06.2018

№672  свідомий громадянин України ГО "Спілка ветеранів АТО"

№06

01.06.2018

№671 громадянин України Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

№06

16.06.2018

№670 Відділ культури і туризму Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

№06

16.06.2018

№669  Барановський Василь Михайлович, волонтер Військова частина А2892

№06

01.06.2018

№666-668  Збінський Євген Федорович

 Бульба Володимир Васильович

 П’ятигорець Сергій Андрійович
Мандзюка Олега Андрійовича, Президента Федерації кікбоксінгу України

№05

02.05.2018

№665   Гарат Іван Васильович ГО "ЛОС СЗБ АТО та сімей загиблих" 

№05

02.05.2018

№663-664

 Вайман Руслан Олексійович, ген директор ПрАТ "Луцький домобудівельний комбінат", волонтер;

 Мудрик Ярослав Михайлович, голова центру допомоги учасникам АТО Громадської Спілки  "Спілка воїнів АТО Волині", волонтер

Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині"

№05

02.05.2018

№659;

№660;

№661;

№662

 Мартиняк Василь Васильович;

 Колодій Петро Нестерович;

 Ткачук Світлана Миколаївна;

 Хмиз Василь Тадейович

 ГО "ЛОС СЗБ АТО та сімей загиблих"

№05

02.05.2018

№658

 Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

№05

02.05.2018

№657

 Троцька Ілона Сергіївна

Військова частина А 4590

№05

02.05.2018

№656

 Наталія Скиба, волонтер, головний координатор благодійного проекту "Діти небесного легіону"

Руслан Теліпський

№05

02.05.2018

№653-655

 гідни громадяни України

 ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО "Дрогобиччина"

№05

02.05.2018

№651-652

 Військовослужбовці 20 ОМПБ:

 Гук Віктор Васильович;

 Алекса Володимир Володимирович

 Командир військовой частини А1759

№05

02.05.2018

№650

 Станкевич Стелла Омелянівна, гендиректор АТЗТ "Трембіта" м. Чернівці

Крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва Мойса Василь Іванович

№04

02.04.2018

 №647-649

 Джуракулов Умеджан Маматкулович

 Співак Микола Миколайович

 Сатенко Олексій сергійович, капелан

  Конгрес українських націоналістів та ОТГ "Воля", ГО "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану"

№04

02.04.2018

№645-646

 гідни громадяни України

ГО "РУХ МИРУ"

№04

02.04.2018

№644

 Богдан Троян

 БО БФ "Вільні-ЮА" 

№04

02.04.2018 

№643

 волонтер

ГО "РУХ МИРУ"

№04

02.04.2018

№642

 Олександр Козак

 БО БФ "Вільні-ЮА"

№04

02.04.2018

№639-641

 Бодягін С.В.;

 Гарбуз В.В.;

 Вавричин В.С.

Лисичанський Прикордонний загін

№03

01.03.2018

№638

 Пустовіт Роман Іванович, підполковник

Гордієнко Сергій Васильович, м. Волноваха Донецька обл.

№04

02.04.2018

№636-637

 Плохой Ігор Омельянович, капелан підрозділу;

 Новак Віктор Анатолійович, благочинник

 Конгрес українських націоналістів та ОТГ "Воля", ГО "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану"

№03

01.03.2018

№635

 Коцюрба Ігор Іванович

 ГО "ЛОС СЗБ АТО", голова Богдана Сірків

№03

01.03.2018

№634

 Полтавець Володимир Миколайович

Всеукраїнська Спілка ветеранів війни

№03

01.03.2018

№633

 військова поетесса

Лозівське прдставництво ВГО Товариство ветеранів АТО

№03

01.03.2018

№628-632

 Бистранівський Юрій Васильович;

 Кононенко Людмила Василівна;

 Кравчук Лідія Трохимівна;

 Пухальський Євген Миколайович;

Середюк Леонід Іванович

 ГО "Спілка ветеранів та інвалідів АТО "Дух воїна України"

№02

01.02.2018

№620-627

 Кондра Олександр Ярославович, юрист - №624;

 Свіщов Віталій Олександрович, громадський діяч, депутат ЛМР - №625;

 Скрип Степан Богданович, волонтер -№626;

 Веремеєнко Олександр Вікторович -№620; 

 Болюбаш Андрій Романович -№623;

 Долінський Олег Миколайович - №621; 

 Федуняк Андрій Ярославович - №627;

 Дуда Роман Ігорович - №622

ГО "ЛОС СЗБ АТО"

№02

01.02.2018

№619

 інформація у Представника

 Хвищук Максим Павлович

№02

01.02.2018

№618

 Максименко Анатолій Іванович, голова Культурного Центру Головної Ради Українських офіцерів, майор СОУ

Головна Рада Українських офіцерів

№02

01.02.2018

№617

 співробітник ДСНС

Управління ДСНС України у Чернівецькій області

№01

02.01.2018

№616

 Павловська Олена Едуардівна

В/ч А1736, Созанський Михайло Валентинович 

№01

02.01.2018

№615

 Толубаєв Олександр Миколайович, лікар-хірург обласної лікарні ім. І.І. Мечникова

 Соборна районна у місті Дніпрі рада

№01

02.01.2018

№614

 Новіков Станіслав Олегович

ГО "Союз ветеранів АТО - ПАТРІОТ"

№01

02.01.2018

№613

 Захарова Світлана Едуардівна, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів-фестивалів, співачка 

Голова громадської спілки "Українська народна сила" Кунда Б.В.

№01

02.01.2018

№612

Андріяшина Олександра Олександрівна, військовий капелан, психолог

ГО "Капеланське служіння війську"

№01

02.01.2018

№610

№611

 Бендас Василь Миколайович, зірка української та закордонної естради, актор;

 Андрієнко Віктор Миколайович, зірка української та закордонної естради, актор, продюсер, шоумен;

Голова громадської спілки "Українська народна сила" Кунда Б.В.

№01

02.01.2018

№600-609

 інформація у Представника  Кочкін Сергій Михайлович

№12

01.12.2017

№599

 інформація у Представника  Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини"

№12

01.12.2017

№597-598

 інформація у Представника  Шматко Раїса, м. Київ

№12

01.12.2017

№596

 Степанчук Олексій Станіславович ЦОТП "Цитадель"

№12

01.12.2017

№595

 Тиркалов Сергій Альбертович, полковник  Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№12

01.12.2017

№584-594

 інформація у Представника  Відокремлений підрозділ Дрогобицький районний округ ГО "Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО"  №12

01.12.2017 

№583

 Лисий Дмитро Тимофійович, ст. прапорщик 59 ОМПБ ГО "Азовський патріот" 

№12

01.12.2017 

№582

 Ільчук Лариса Юріївна Військова частина А2393 

№12

01.12.2017 

 №559
№560
№581
№561
№566
№569
№570
№564
№563
№567
№568
№565
№562
№575
№577
№578
№580
№571
№579
№572
№574
№576
№573
 
ЛИТВИН ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПРОКОПЧУК ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ
ЖУК ГЕННАДІЙ РОСТИСЛАВОВИЧ
ПІДКУЛЬ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
КОЗІН СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ
ВОВЧИК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
РЕПЕЛО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
ТОМІЛЕНКО ГРИГОРІЙ ПЕТРОВИЧ
ПЛАХОТНІЙ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДЯКІВ МИКОЛА ЗІНОВІЙОВИЧ
ЖУРАВЕЛЬ ПАВЛО ПАНАСОВИЧ
ДОБРИЦЬКИЙ  ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ
МОСКАЛЬЧЕНКО ГРИГОРІЙ ПЕТРОВИЧ
ЖУРАВЕЛЬ ДМИТРО ПАНАСОВИЧ
МОНАШОК МИКОЛА ДМИТРОВИЧ
ДІМІТРІЄВ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
ГАВРИЛЮК ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
КОНЬКО ІВАН ТРОХИМОВИЧ
ДОЩЕНКО ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
МАНОХІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ТЕРЕХОВ ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ
ТОПЧІЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ПРИЛУЦЬКА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
ГО «Новгородківське об’єднання ветеранів учасників АТО та бойових дій»

01.12.2017

№558 Єпіском Харьківській та Богодухівський Митрофан Волонтери Харківщини

05.12.2017

№548-557  інформація у Представника Посредников Євгеній

№11

01.11.2017

№547   Кострюков Олег Валентинович  Луганська обласна спілка ветеранів АТО

№11 

01.11.2017

№545-546

 Бабич Тарас Вікторович;

 Каленчук Віктор Васильович

ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

№11

01.11.2017

№543-544  інформація у Представника  Бердій Василь Анатолійович, м. Біла Церква Київська обл.

№11

01.11.2017

№539-542

 Гайдук Омелян Костянтинович (посмертно);

 Іванюк Михайло Васильович (посмертно);

 Білак Омелян Дмитрович (посмертно);

 Близнюк Костянтин

Гірська служба ГО "Вижницький молодіжний блок"

№11

01.11.2017

№538  інформація у Представника  Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО

№11

01.11.2017

№534-537

 Орися Онуфріївна Клим (посмертно);

 Іван Петрович Гришин-Грищук (посмертно);

 Коцемюк Дмитро Романович;

 Мошуля Василь Семенович

 Гірська служба ГО "Вижницький молодіжний блок"  №11

01.11.2017

№ 533  Білоусов Андоій Леонідович, волонтер Командування в/ч А 1736

№ 10 03.10.2017

№ 532  Чернявський Віталій Григорович, волонтер Командування в/ч А 1736

№ 10 03.10.2017

№ 531  Кульчицький Василь Олександрович Закарпатська ОГО "Клуб 128 дивізії"

№ 10 03.10.2017

№ 530  Рясик Сергій Петрович ГО «Воїни АТО Черкащини»

№ 10 03.10.2017

№ 529  Коссе Аліна Володимирівна Начальник групи  ЦВС штабу ОТУ "Маріуполь"

№ 10 03.10.2017

№ 528  Савицький Ігор Олегович, отаман Закарпатського козацького товариства Українське об'єднання УБД та волонтерів АТО

№ 10 03.10.2017

№ 527  інформація у Представника Маріупольський БФ "ВІРА ТА ВІРНІСТЬ"

№ 10 03.10.2017

№ 526  Козак Іван Юрійович ЗККОТ "ПРОСВІТА"

№ 10 03.10.2017

№ 525  Задорожний Володимир Євгенович ЗККОТ "ПРОСВІТА"

№ 10 03.10.2017

№ 524  Федака Павло Михайлович ЗККОТ "ПРОСВІТА"

№ 10 03.10.2017

№ 523  Витвицький Теодор Тимофійович, голова районного братства вояків ОУН УПА Спілка ветеранів АТО Сколівщини

№ 10 03.10.2017

№ 522  Ткаченко Вікторія Ігоревна, помічник депутата ВЦА м.Красногорівка

№ 10 03.10.2017

№ 521  не підляє розголошенню Хмельницької регіональної спілки ветеранів війни та праці органів прокуратури

№ 10 03.10.2017

№ 520  Краснян Валерій Іванович, командир роти 5 ОБ УДА ГО "Чортківська спілка учасників АТО" № 10 03.10.2017
№ 519  Нагірний Андрій Мирославович, снайпер 5 ОБ УДА ГО "Чортківська спілка учасників АТО"

№ 10 03.10.2017

№ 518  Слободян Василь Євгенійович, заст.командира 5 ОБ УДА ГО "Чортківська спілка учасників АТО"

№ 10 03.10.2017

№ 517  Кульба Віктор Зеновійович, керівник служби зв'язку УДА ГО "Чортківська спілка учасників АТО"

№ 10 03.10.2017

№ 513 -

№ 516

 інформація у представника Харківська міська спілка ветеранів Афганістану

№ 10 03.10.2017

№ 512  Бішко Володимир Андрійович Всеукраїнський союз ветеранів АТО

№ 9 01.09.2017

№ 511  Дудко Дмитро Леонідович Всеукраїнський союз ветеранів АТО

№ 9 01.09.2017

 № 510  o.Ilarion Keim ( капелан з Франції) Управління капеланів УПЦ КП з діаспори

№ 9 01.09.2017

 № 509  o.Petro Bokanov ( капелан з Німеччини) Управління капеланів УПЦ КП з діаспори

№ 9 01.09.2017

 № 508  Мішко Іван Іванович Українська асоціація інвалідів АТО

№ 9 01.09.2017

 № 507  Тракслер Петро Петрович Українська асоціація інвалідів АТО

№ 9 01.09.2017

 № 506  Коршинський Іван Юрійович Українська асоціація інвалідів АТО

№ 9 01.09.2017

 № 505  Федака Певло павлович Українська асоціація інвалідів АТО

№ 9 01.09.2017

 № 504  Коцюруба Ігор Іванович  ГО "Товариство нащадків ОУН-УПА "Повстанець" № 9 01.09.2017
 № 501 - №503  інформація у Представника  Творчі майстерні М.Орловського № 9 01.09.2017
 № 500   Бутенко Г.В. Соборна у місті Дніпрі рада

№ 8

01.08.2017

 № 499

Кобизєв Дмитро Олександрович

 Соборна у місті Дніпрі рада

№ 8

01.08.2017

 № 498  Тімарєв А.С.  Соборна у місті Дніпрі рада

№ 8

01.08.2017

 № 497  Ландика Володимир Іванович, ректор Сумського аграрного Університету Сумська Єпархія УПЦ КП

№ 8

01.08.2017

 № 496  Ільків Олег Іванович ГО Військово-патріотичний вишкіл "Патріот"

№ 8

01.08.2017

 № 495  Тхір Степан Степанович, директор ТОВ агрофірма "Постолівська" ТОО ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

№ 8

01.08.2017

 № 494  інформація у Представника Закарпатська обласна ГО " Клуб 128 дивізії "

№ 8

01.08.2017

 № 493  інформація у Представника  Закарпатська обласна ГО " Клуб 128 дивізії "

№ 8

01.08.2017

 № 492  Демченко Сергій Володимирович, голова Волноваської РДА  Командування в/ч А 1325

№ 8

01.08.2017

№ 491  Хачхарджи Іван Єфремович, Голова СФГ "Афродіта" Командування в/ч А 1325

№ 8

01.08.2017

 № 490  Кас’яненко Світлана Василівна

 ДП "Український дім" та ГО "За вільну Україну"

№ 8-н

05.08.2017

№489  учасник АТО ГО "РУХ МИРУ"

№ 8

01.08.2017

  № 488  Солодуха Іван Олександрович  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

  № 487  Набочук Олександр Юрійович  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

  № 486  Тарасович Павло Михайлович  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

 № 485  Гаркава Галина Василівна  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

 № 484  Комар Ілона Василівна  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

 № 483  Стребчук Олександр Олександрович  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

 № 482  Грубий Ігор Васильович  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

 № 481  Ундір Віталій Олександрович  ГО «Спілка учасників АТО і захисників Вітчизни «Горинь»

№ 8 н

24.08.2017

 № 480  Ткачук Іван Федорович  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

 № 479  Скрашевська Наталія Петрівна  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

 № 478  Подолін Сергій Вікторович  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

 № 477  Мізинець Ірина Олександрівна  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

 № 476  Моксютинський Вадим Павлович  ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

№ 475  Левчук  Петро Миколайович   ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

 № 474  Пилипчук Володимир Олександрович   ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

 № 473  Стельмах Віталій Петрович   ГО "Військово-патріотичний Рух"Айдар"

№ 8

01.08.2017

№ 472  Богативчук-Кривко Світлана Кирілівна ГО «Спілка учасників АТО і захисників Вітчизни «Горинь»

№ 8 н

24.08.2017

 № 471  Ємець Юрій Іванович

 ХОГО "Спілка Ветеранів АТО",  Сергієв А.С.

№ 8

01.08.2017

№ 470  Черняк Михаїл, заступник Голови Харківської ОДА ХОГО "Спілка Ветеранів АТО",  Сергієв А.С.  

№ 8

01.08.2017

№440  Лазда Тетяна КУН

№4

03.04.2017

№405 Степаненко Надія Григорівна ДП "Антонов"

2017

№281 Митяй Олена Віталіївна ВГО "Звитяга"

№10

2016

№ 276 Мамчур Світлана Анатоліївна ГО "Всеукраїнський союз"

№ 141

14.10.2016

№ 269 ГО "Творча сотня. Рух до перемог" Група МВС м. Попасна

14.10.2016

№ 268 Радушинська Оксана Петрівна Група МВС м. Попасна

14.10.2016

№99 Джеймс Безан ВГО "Країна"

19.03.2016

№ 85 Лановий Василь Романович ГО "Обласна спілка учасників АТО"

№9

20.02.2016

 

ЛИТВИН ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПРОКОПЧУК ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ
ЖУК ГЕННАДІЙ РОСТИСЛАВОВИЧ
ПІДКУЛЬ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
КОЗІН СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ
ВОВЧИК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
РЕПЕЛО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
ТОМІЛЕНКО ГРИГОРІЙ ПЕТРОВИЧ
ПЛАХОТНІЙ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДЯКІВ МИКОЛА ЗІНОВІЙОВИЧ
ЖУРАВЕЛЬ ПАВЛО ПАНАСОВИЧ
ДОБРИЦЬКИЙ  ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ
МОСКАЛЬЧЕНКО ГРИГОРІЙ ПЕТРОВИЧ
ЖУРАВЕЛЬ ДМИТРО ПАНАСОВИЧ
МОНАШОК МИКОЛА ДМИТРОВИЧ
ДІМІТРІЄВ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
ГАВРИЛЮК ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
КОНЬКО ІВАН ТРОХИМОВИЧ
ДОЩЕНКО ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
МАНОХІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ТЕРЕХОВ ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ
ТОПЧІЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ПРИЛУЦЬКА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА




Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua