Медаль "За відродження України"
Медаль

Артикул: ВТО_331-3

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.

 

Патріотам України за самовіддану працю та активну громадську діяльність спрямовані на відродження України

 

Девіз медалі: «Слава Україні!»

 

Дата заснування: 18 березня 2015 р.


     






 

 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

медаллю "За відродження України"


 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


2019 рік

 нагороди

            Кого нагороджено                  

За представленням

(організації  або відповідальної особи)


Наказ/ Дата

                       

№2221-2223

 гідни громадяни України

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М. 14.11.2019

№2214-2220

 волонтери

 ГО "Волонтери Долинщини"  13.11.2019

№2204-2213

 гідни громадяни України

Осередок ВГС "Кордон" м. Каховка та Каховського району

12.11.2019

№2200-2203

 генерал-осавул Бредихін Вадим Вікторович;

 генерал-осавул Слинько Анатолій Миколайович;

 полковник Чус Олег Олександрович;

 Турчин Леонід Аркадійович

Всесвітній український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

07.11.2019

№2199

 Філіпович Микола Олексійович

Ющишин Марія

04.11.2019

№2198

 волонтер

ГО Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

05.11.2019

№2197

 волонтер

Стрішний Олександр Миколайович, м. Чернігів

04.11.2019

№2196

 Лимар Валентин

92 бригада

28.10.2019

№2194-2195

 волонтери

Вінницька районна організація ВФСТ "Колос" АПК України

24.10.2019

№2193

 Петріченко Тамара Борисівна – ветеран, волонтер, викладач Котелевської ДМШ

Голова Котелевської РДА Колос В.П.

23.10.2019

№2192,2191

Бабич Лідія

Левицька Аліна

Дніпровська міська спілка воїнів АТО "Щит"

16.10.2019

№2190

 Гументик Михайло Ярославович

Профком ІБКіЦБ

16.10.2019

№2189

 Бубнюк Людмила

ВГО "ЗВИТЯГА"

15.10.2019

№2187-2188

 гідни громадяни України

Філіппов Олександр Володимирович, м. Одеса

09.10.2019

№2186

 волонтер

Голова Ратуської сільської ради Борсуковський С.М.

09.10.2019

№2184

 волонтер

Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"

04.10.2019

№2183

 волонтер

ГО "Козацький гвардійський корпус Полтавщини"

20.09.2019

№2182

 Кишкарук Андрій Петрович, волонтер

Обласний благодійний фонд «Центр Добриня» група «Армія SOS»

19.09.2019

№2181

 Савіцька Оксана Михайлівна

Підрозділ Військових Капеланів

18.09.2019

№2179-2180

 Барановський Василь Михайлович, волонтер;

 Місюра Олександр Олександрович, волонтер

ГО "Волонтери Долинщини"

13.09.2019

№2178-2164

Микола Окаєвич

Анатолій Кушніров

Василь Рябчук

В’ячеслав Полянський

Сергій Мельник

Іван Порох

Володимир Гуменний

Олексій Гамарник

Василь Марчук

Марчук Василь Михайлович, м. Жмеринка Вінницька обл.

11.09.2019

№2163

 волонтер

Соборна районна у місті Дніпрі рада

03.09.2019

№2162

 Голубов Денис Петрович, волонтер та громадський діяч

Настоятель Храму Святителя Петра Могили, Митрополит Київський, Галицький і всієї Русі та Собору Успіння Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви (ПЦУ) протоієрей Уара (Перетятько) міста Маріуполя, Донецької області.

29.08.2019

№2160-2161

 волонтери

Відокремлений підрозділ ГО «Державницька ініціатива Яроша» у Дніпропетровській області

21.08.2019

№2159-2129

Лукомський Ярослав Степанович
Труш Володимир Йосипович
Грица Роман Романович 
Рогуля Марія Миколаївна 
Моцяк Микола Ярославович 
Шаран Тарас Павлович 
Мартинів Петро Михайлович 
Мураль Григорій Іванович 
Грохола Олександра Василівна 
Пшеничка Петро Іванович 
Процюк Іван Петрович 
Ляльковська Віра Михайлівна 
Гуменецький Володимир Миколайович
Мостішко Роман Степанович 
Стеців Наталія Павлівна 
Форкуца Роман Миколайович  
Шаран Марія Іванівна 
Онім Віталій Васильович 
Мельник Галина Іванівна 
Кравець Євген Володимирович 
Дзіньдзюра Володимир Григорович 
Верес Василь Васильович 
Ониськів Петро Степанович 
Пундор Іван Антонович 
Курляк Іван Михайлович 
Панчишин Ярослав Іванович 
Гапатин Ростислав Романович 
Прокопів Михайло Васильович 
Михайлюк Ростислав Юліанович 
Вівчар Василь Йосипович 
Стоякевич Оксана Миронівна 

Миколаївська районна рада Львівської області

19.08.2019

№2128

 волонтер

Соборна района у місті Дніпрі рада

16.08.2019

№2125-2127

 волонтери

ГО «Рівненська правозахисна ліга» в особі голови правління Солімчука Анатолія Миколайовича

15.08.2019

№2123-2124

 Брезинський Петро Петрович;
 Маслова Каріна Сергіївна

ГО «Новгородківське об’єднання ветеранів учасників АТО та бойових дій»

14.08.2019

№2105-2122

 волонтери

Відділ культури Попаснянської районної державної адміністрації

08.08.2019

№2102-2103

 волонтери

Відділ культури Попаснянської районної державної адміністрації

08.08.2019

№2101

 Ткаченко Віктор Олександрович

Ветеранська організація Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

06.08.2019

№2100

 гідний громадянин України

ВОГО «Сумління»

05.08.2019

№2096-2099

Поліщук Микола Володимирович;

 Короленко Таїсія Анатоліївна;

 Вітринський Олег Василійович;

 Гоцуляк Василь Іванович

ВРО ВФСТ "Колос"

24.07.2019

№2095

Активіст на захист екології МГО "Козацтво Запорізьке", військовий старшина Горобець В'ячеслав Володимирович

Всесвітний український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

27.06.2019

№2093-2094

 Шулікін Олег Миколайович сільський голова Агрономічного;

 Грузевич Олег Михайлович – староста Ксаверівки

ВРО ВФСТ "Колос"

25.06.2019

№2092

Лозко Дарина Михайлівна, директор Селянщинського спортивного ліцею імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука

Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини"

24.06.2019

№2089-2091


Бедрій Люба Іванівна;
Савчук Володимир Мирославович;
Пилипчук Любомир Іванович

Депутат Верховної Ради України Головко Михайло Йосифович

21.06.2019

№2084-2088

 художники

Голова правління ГО "Кращий художник"

13.06.2019

№2083

Кузів Богдан Богданович, художник

Голова правління ГО "Кращий художник"

15.05.2019

№2081-2082

Нечипуренко Тетяна Анатоліївна;

 Фельський Леонід Борисович

ГО УБД "ЩИТ"

12.06.2019

№2080

 волонтер

ГО ВО "Асоціація воїнів АТО "Київська Русь"

07.06.2019

№2076-2077

Соботовський Віталій Андрійович – депутат Стрижавської селищної
ради;

 Науменко Дмитро Олександрович – голова Писарівської сільської ради

 

ВРО ВФСТ "Колос"

28.05.2019

№2074-2075

 волонтери

КЗОЗ "Купянський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"

24.05.2019

№2072-2073

Обласна громадська організація «Спілка ветеранів спорту Житомирщини»

23.05.2019

№2071

 волонтер

ВГО "Журналісти проти корупції"

22.05.2019

№2070

Наритник Федір Степанович, воїн УПА

Галицький районний військовий комісаріат

16.05.2019

№2069

 волонтер

Борсуковський Сергій Миколайович, сільський голова, Ратуська сільська рада Вінницька область

11.05.2019

№2068

Девдеря Михайло Васильович

Борсуковський Сергій Миколайович, сільський голова, Ратуська сільська рада Вінницька область

11.05.2019

№2066-2067

 волонтери

ГО "Інваліди Чорнобиля"

07.05.2019

№2065

Похила Ольга Михайлівна

ГО "Проскурів Фест" 

№1

01.05.2019
№2051-2064  волонтери ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ" 06.05.2019
№2052  Вільчак Оксана Валеріївна ГО "Проскурів Фест"

№5

17.05.2019

№2050  волонтер ГГО "Українська Армія Спасіння" 02.05.2019

№2047-2049

 волонтери

ГО "Українське капеланство"

26.04.2019

№2046

 співробітник

Керівництво ХНДІК

25.04.2019

№2043-2045

 Пілецький Сергій Володимирович;
 Совенко Валерій Леонідович;
 Бондар Віталій Олександрович

54 ОМПб, "Дніпро"

23.04.2019

№2042

 волонтер АТО

ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль Україна" Київська міська організація

17.04.2019

№2041

 волонтер

Вакуленко Іван Іванович, м. Чернігів

22.04.2019

№2036-2040

 волонтери

Командування 58 бригади 09.04.2019
№2034-2035

 волонтери

ГО ЧОО "Чорнобильці Буковини" 25.03.2019
№2033 ГО ЧОО "Чорнобильці Буковини" 25.03.2019
№2032

 волонтер

Громадська організація «Благодійний фонд Імені святого Діонісія Ареопагіта";
Релігійна організація «Свято-Вознесенська парафія м. Дружківка Донецької єпархії УПЦ КП";
Качура Олександр Юрійович
25.03.2019
№2027-2031

 волонтери

 ГО "Перевізька паланка Січового козацтва Запорозького" 19.03.2019
№2026

 волонтер

Валуєв Генадій Макарович 18.03.2019
№2025

 Reinhold Suppan

Барнасюк Олександр Сергійович 14.03.2019
№2023-2024

 волонтери

Товариство сприяння обороні України 14.03.2019
№2021-2022

 волонтери

ГО "Товариство ветеранів АТО" 11.03.2019
№2020

 Співробітник НПУ

Національна поліція України 07.03.2019
№2019

 волонтер

Миколаївська районна рада Львівської області 05.03.2019
№2016-2018

 старший солдат Чухрай Яна Олександрівна, діловод відділення персоналу та стройового військової частини А1884;

 сержант Євстафієва Людмила Миколаївна, сержант – менеджер відділення персоналу та стройового військової частини А1884;

сержант Кордонець Юлія Олександрівна, санітарний інструктор навчальної роти навчального батальйону військової частини А1884
Командир військової частини А1884  04.03.2019
№2014-2015
 співробітники НПУ
Національна поліція України 04.03.2019
№2010-2013
 Замахін Андрій Леонідович - №2010
 Назарьов Роман Анатолійович - №2011;
 Вознюк Валентин Володимирович - №2012;
 Захарченко Денис Анатолійович _ №2013
ГО "Козацький гвардійський корпус Полтавщини" 25.02.2019
№2009  Арановська Людмила Васильовна  БФ "Благодійний вогонь" 11.02.2019
№2006-2008  волонтери ГО "РУХ МИРУ"
08.02.2019
№2005  Корба Олег Павлович, полковник козацтва ГО Козацький гвардійський корпус Полтавщини

№03-19

12.02.2019

№2003-2004  підприємці Крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва Мойса В.І. 05.02.2019
№2002  волонтер Громадська рада при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації 25.01.2019
№2001  волонтер Товарство ветеранів АТО м. Харків 22.01.2019
№2000  Гнип Ярослав Михайлович Голова Миколаївської районної ради – Зубрицький Т. Б. 18.01.2019
№1999

Олійник Олександр, 

директор Маріупольського порту 

Всеукраїнський жіночий руху "За вільну Україну "  22.01.2019
№1996-1998  волонтери Координаційно-волонтерський рух Маріуполя 17.01.2019
№1995 Умріш Надія Юріївна, волонтер Координаційно-волонтерський рух Маріуполя 22.01.2019
№1993-1994  волонтери  ГО "Українське капеланство" 16.01.2019
№1992  волонтер Юсумбелі Роман Андрійович 15.01.2019
№1991  волонтер Діщенко Василь Михайлович 08.01.2019
№1990  волонтер БО "Міжнародний благодійний фонд українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України" 03.01.2019

 

2018 рік

 нагороди

            Кого нагороджено                  

За представленням

(організації  або відповідальної особи)


Наказ/ Дата

                       

№1988-1989

 Матюша Микола Савич, полковник міліції у відставці;

 Матвійчук Юрій Миколайович, полковник міліції у відставці

Голова Ветеранської організації Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

26.12.2018

№1987

 волонтер

ГО "КОМРОЗ"

19.12.2018

№1986

 Колодій Богдан Васильович, Голова наглядової ради ГО "Громадське коло"

ГО "Асоціація Добровільних Народних Дружин Святошинського району м. Києва"

17.12.2018

№1984-1985

 волонтер

Данилова Людмила Леонідівна

14.12.2018

№1983

 Мік Ігор Володимирович

Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

10.12.2018

№1981;

№1982

 Сенчишин Олександр Володимирович, правозахисник;

 Дьяченко Ігор Олександрович, правозахисник

Переяслав-Хмельницька дитяча музична школа імені Павла Сениці

05.12.2018

№1980

Крівешко Сергій Сергійович

Вінницька районна організація Всеукраїнського фізкультурно – спортивного товариства «Колос» 

         №581

    03.11.2018

№1978-1979

 волонтери

 ВРО ВФСТ "Колос"

04.12.2018

№1977

 волонтер

ГО "Рівненська правозахисна ліга", голова правління Солімчук Анатолій Миколайович

03.12.2018

№1972-1976

 Попроцький Дмитро Романович;

 Репа Олег Андрійович;

 Кадиляк Михайло Степанович;

 Зробок Василь Дмитрович;

 Підвальний Євген Романович

Громадське формування Марїнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

03.12.2018

№1962-1971 

 представники ГО

ГО "Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київської області "Честь та праця"

30.11.2018

№1959-1961

 волонтери

Буська районна організація ветеранів України

27.11.2018

№1954-1958

 волонтери

ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2018

№1951-1953

 волонтери

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

22.11.2018

№1950

 волонтер

 ГО Всеукраїнський патріотичний рух "Захист"

06.11.2018

№1942-1949

 волонтери

Соборна районна у місті Дніпрі рада

02.11.2018

№1940-1941

 волонтери

 ГС "Українська народна сила", Кунда Б.В.

31.10.2018

№1938-1939

 волонтери

Пахомов Андрій Миколайович

29.10.2018

№1937

 волонтер

 Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС

18.10.2018

№1936

 волонтер

Кирилюк Олег Валерійович

16.10.2018

№1934-1935

 волонтери

 Вінницька районна державна організація ВФСТ "Колос"

11.10.2018

№1931-1933

 волонтери

 ПАТ Чернігівський завод радіоприладів

11.10.2018

№1930

Коваленко Валентина Григорівна, начальник відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення ГУ Держгеокадастру в Черкаській області

ГО "Ветеранів АТО Корсунщини"

08.10.2018

№1928;

№1929

 Свістак Василь Іванович, начальник відділу ПАК України;

 Яцина Юрій Юрійович, начальник відділу ПАК України

Поліцейська автомобільна корпорація України

11.10.2018

№1927

 волонтер

ГО "Українське Козацьке Військо Міжнародного Лицарського Ордену Українського Козацького Братства імені святого Миколая"

09.10.2018

№1924-1926

 волонтери

 ГО "Товариство ветеранів АТО"

09.10.2018

№1923

 волонтер

 ГО "Спілка ветеранів Криворізького МВ Управління поліції охорони в Дніпропетровській області", Сапожник О.А.

05.10.2018

№1922

 Лубінець Дмитро Валерійович

Громадська рада Прохорівського центру культури і дозвілля

04.10.2018

№1916-1921

 Носадченко Марина Дмитрівна;

 Шишкань Павло Павлович;

 Пашолка Станіслав Юрійович;

 Український Олексій Вадимович;

 Передерій Ярослав Олександрович;

 Трофименко Вадим Олександрович

 ГО Козацький гвардійський корпус Полтавщини

04.10.2018

№1915

 Гунько Василь Ігнатович

Голова ради об'єднання ВО "Країна"

№09

03.09.2018

№1912-1914

 волонтери

ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького"

26.09.2018
№1910-1911

 Сакара Тетяна Юріївна;

 Білоусько Олександр Петрович

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва

21.09.2018
№1908-1909

 волонтери

 ВОО Суспільна Служба України

21.09.2018
№1907

 волонтер

Котелевський Валерій Федорович, м. Миколаїв

19.09.2018

№1905-1906

 волонтери

ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№1903

Мащенко Ірина Миколаївна, завідувач відділу суспільно-гуманітарної освіти КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти"

Сильський голова с. Ратуш Борсуковський Сергій

10.09.2018
№1902

 волонтер

ГГО "Українська Армія Спасіння"

10.09.2018
№1901

 Ревта Євгеній Михайлович

 Голова спілки ветеранів АТО та силових структур України "Щит Батьківщини" Васільєв В.О.

03.09.2018
№1900

 Андрусишин Богдан Іванович

Асоціація інтелігенції Житомирської області

20.11.2018
№1898-1900

 Фещенко Василь Степанович;

 Сіра Наталія Олександрівна

Асоціація інтелігенції Житомирської області

20.11.2018
№1894-1897

 Павлюк Лука Петрович;

 Гусак Олег Миронович;

 Протоієрей Тарас Тимчишин;

 Митрофорний протоієрей Руслан Матвієнко

РО "РГ УАПЦ с. Нагірці Жовківського району Львівської області"

19.11.2018
№1890-1893

 волонтери

ГО "Українське капеланство"

29.08.2018
№1885-1889

 військовослужбовці

Буська районна рада ветеранів

22.08.2018
№1884

 гідний громадянин України

ГО "РУХ МИРУ"

22.08.2018
№1883

 Мрачковський Михайло Іванович

Голова Миколаївської районної ради -

Зубрицький Т.Б.

22.08.2018
№1882

 Прокоп'юк Олег Іванович, полковник

Об'єднання громадських формувань України з охорони громадського порядку і державного кордону

21.08.2018

№1881

 волонтер

Вінницьке обласне об'єднання "Інваліди Чорнобиля"

21.08.2018

№1880 Коннова Майя Вікторівна - доцент кафедри управління та адміністрування, кандидат історичних наук, доцент. 

Сильський голова с. Ратуш Борсуковський Сергій

10.09.2018

№1877-1879

 Шікіта Євген Михайлович;

 Медянник Вадим Григорович;

 Пшеничний Федір Федорович

БФ "Благодатний вогонь"

20.08.2018
№1876

 патріот України

БФ "Україна - це Я"

27.08.2018
№1872-1875

 волонтери

 ПАТ Чернігівський завод радіоприладів

02.08.2018
№1871

 Корнієнко С.М.

ВГО "КРАЇНА"Організація інвалідів війни, збройних сил Ленінського району м.Полтави

№08

01.08.2018

№1870

 гідний громадянин України

ГО "РУХ МИРУ"

25.07.2018
№1869

 волонтер

ГО "РУХ МИРУ"

12.07.2018
№1868

 волонтер

Нащубський Віталій Іванович, м. Авдіївка Донецька обл.

12.07.2018
№1867

 військовослужбовець 72 ОМБр

ГО "Слава Україні"

09.07.2018
№1863-1866

 волонтери

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

02.07.2018
№1861-1862

 патріоти України

 Всеукраїнська Об'єднана Академія козацтва України

20.06.2018
№1859-1860

 Панюков Володимир Олександрович, сотник Лохвицького козацького полку;

 Єфремов Юрій Олександрович, підхорунжий Лохвицького козацького полку;

Лохвицький козацький полк РО МКС України

20.06.2018
№1858

 Глаголєва Наталія Юріївна, заступник директора філії "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" ПАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія"

ВО "Ліга діячів культури України", президент

Костін Р.О.

18.06.2018
№1857

 волонтер

 Гончар Тарас Михайлович

15.06.2018
№1850-1856

 волонтери

 ГО "Товариство ветеранів АТО", Данилова Л.Л.

14.06.2018
№1848-1849

 волонтери

ГО "Кращі Художники"

13.06.2018
№1843-1847

 Вайн Геннадій Васильович, депутат Вінницької районної ради;

 Мельник Олександр Володимирович, депутат Вінницької районної ради;

 Подолян Василь Васильович, голова правління Вінницької обласної споживчої спілки;

 Петров Микита, керівник групи з продажу Coca-Cola HBC в Україні і Молдові;

 Бублік Андрій, директор по зв'язкам з держустановами і комнікаціями Coca-Cola HBC в Україні і Молдові

Вінницька районна організація ВФСТ "Колос"

Юсумбелі Р.А. АПК України

06.06.2018
№1833-1842  волонтери Березівська районна державна адміністрація Одеської області 31.05.2018
№1832  Здор Віталій  ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя", Дяченко Олександр Васильович 30.05.2018
 №1831  Діти ЗОШ №4 м. Малина, Житомирської обл. Волонтер і військовий капелан  Ярослав Дмитренко  30.05.2018 
№1830  гідний громадянин України ГО "РУХ МИРУ" 17.05.2019
№1829  волонтер  ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького" Діденко Володимир Миколайович 17.05.2018
№1828  волонтер АТО ГО учасники бойових дій "ЩИТ" 11.05.2018
№1826-1827  волонтери Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань" 11.05.2018
№1825  учасник АТО Спілка ветеранів АТО та членів їх сімей 08.05.2018
№1823-1824  волонтери  Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська Патріотична асоціація" 27.04.2018
№1822  волонтер  Володимир-Волинський фонд "Матері Божої неустанної помочі" 26.04.2018
№1820-1821  волонтери  Базиленко А.Г. 24.04.2018
№1819  волонтер ГО "Рівненська правозахисна ліга" 20.04.2018
№1818  діти за допомогу на передовій Малинська філія Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО 17.04.2018
№1817  волонтер  ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького" Діденко Володимир Миколайович 04.04.2018
№1812-1816

 Татусяк Сергій Пилипович, голова Вінницької обласної організації ВФСТ "Колос";

 Столяренко Василь Олександрович, методист КУ "Вінницький районний методичний центр закладів освіти" Вінницької районної ради;

 Побережна Наталя Олександрівна, директор ТОВ "Солодка Мрія-Вінниця";

 Подолян Василь Васильович, голова правління Вінницької обласної споживчої спілки;

 Іжевський Володимир Віталійович, директор Підприємства обласної споживчої спілки "Госпрозрахункове об'єднання ринків м. Вінниці"

Вінницька районна організація ВФСТ "Колос" Юсумбелі Р.А., АПК України 02.04.2018
№1810-1811

 Миршавка Сергій Іванович;

 Мунько Олег Леонідович

ГО "ДІЯ" Красов Сергій Олександрович 02.04.2018
№1809  волонтер  Гурський Руслан Миколайович 22.03.2018
№1808  Ковальчук Віктор Володимирович, директор будинку культури с. Сосонки Вінницького р-ну  Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань" 07.03.2018
№1807  Приставський Микола Миколайович  ВУТ "Просвіта" ім. Тараса Шевченка

№ 1994

17.02.2018

№1798-1806

 Амеліна Анна Сергіївна;

 Анастасія Мендус;

 Біла Вікторія Русланівна;

 Бригінець Андріана Василівна;

 Домбай Марина Миколаївна;

 Полуніна Лілія Валентинівна;

 Рябченко Олена Петрівна;

 Чигрина Галина Леонідівна;

 Шпиг Марина В'ячеславівна

 Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А. 06.03.2018
№1795-1797  патріоти та волонтери ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області" 02.03.2018
№1794  волонтер  Громадське формування з охорони громадського порядку та Державного кордону "Штурм" 26.02.2018
№1789-1793  волонтери та патріоти ВНДЦЕУ 23.02.2018
№1788  патріот Пантелюк М.М., м. Івано-Франківськ 22.02.2018
№1750-1787

 Звоздецький Іван Денисович;

 Бужак Аркадій Георгійович;

 Чорнописький Ярослав Миколайович;

 Шапка Микола Аурелович;

 Тімофтій Петро Михайлович;

 Олар Іван Васильович;

 Гафу Олена Луківна;

 Меглей Ілля Флорович;

 Поклітар Георгій Іванович;

 Мунтян Володимир Георгійович;

 Білоус Зібій Прокопович;

 Попеску Яику Іллич;

 Бойко Сільвіян Іванович;

 Серьогіна Домніка Георгіївна;

 Томіленко Тетяна Іллізна;

 Єремеску Іван Лазарозич;

 Козачук Юрій Васильович;

 Мельничук Марія Лазарівна;

 Левицька Олена Миколаївна;

 Будей Марія Іванівна;

 Манасович Корнелія Євгенівна;

 Лупуляк Світлана Василівна;

 Лукаш Георгій Аркадійович;

 Кузюк Василь Георгійович;

 Тарина Дорій Іванович;

 Боднарюк Микола Іванович;

 Глоніна Веніамін Іванович;

 Гумельник Василь Михайлович;

 Герман Микола Васильович;

 Сака Валерій Федорович;

 Патраш Василь Радулович;

 Шкробанець Георгій Драгошович;

 Сандуляк Микола Петрович;

 Лютик Георгій Флорович;

 Алергуш Аурел Михайлович;

 Дуткович Іван Михайлович;

 Будей Наталія Василівна;

 Приватна колекція

Глибоцька районна рада 22.02.2018
№1749  Вільченко Варвара Василівна, завідувач Чкалівського сільського клубу ГО "Спілка ветеранів Криворізького МВ Управління поліції охорони в Дніпровськой області" Сапожник О.А. 21.02.1018
№1747-1748  волонтери ГО "Волонтери України" 16.02.2018
№1746  Тесленко Владислав Анатолійович, викладач ОКЗ ХХУ  Керівництво Харківського науково-дослідного інституту козацтва 15.02.2018
 №1741-1745  волонтери та патріоти  Вінницька районна організація ВФСТ "Колос"  13.02.2018 
№1740  волонтер  Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька обл. 06.02.2018
№1736-1739

 Абрамян Юрій Саркісович;

 Абрамян Ватдан Юрійович;

 Петренко Анатолій Анатолійович;

 Михайлов Іван Петрович

ГО "Союз "ЧОРНОБІЛЬ" Устинівського району 02.02.2018
№1735

 Пастух Карина Юріївна, лейтенант медичної служби в/ч А3425

 Бузурний Сергій Семенович (ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя), заступник голови координаційної ради учасників АТО при Запорізькій ОДА 02.02.2018
№1733-1734

 гідні громадяни України

Проценко Валерій Якович, м. Вінниця  30.01.2018
№1732

 волонтер

 Великописарівська районна організація "Спілка ветеранів Афганістану" 31.01.2018
№1731  волонтер  Академія військово-історичних наук і козацтва 29.01.2018
№1730  Руснак Тетяна Василівна  ГО "Свідома Громадськість" 12.01.2018
№1729  Кузяк Зінаїда Іванівна, активістка громадського руху на Вижниччині Гірська служба ГО "Вижницький молодіжний блок" 05.01.2018
№1727-1728  волонтери  Великописарівська районна організація "Спілка ветеранів Афганістану" 03.01.2018


 

2017 рік

№ нагороди   

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№1722-1726

 Paul Buster;

 James Lee;

 Kevin Carroll;

 Поляшенко Євген;

 Верлок Андрій

 Волонтерська спільнота "Допомога для Перемоги"

27.12.2017

№1720-1721

 волонтери

 ГО "Асоціація ветеранів податкової міліції"

26.12.2017

№1710-1719

 волонтери

 Кочкін Сергій Михайлович

21.12.2017

№1706-1709

 волонтери

 ВО "ТОНКЕН"

22.12.2017

№1705

 волонтер 

 ВО "ТОНКЕН"

21.12.2017

№1702-1704

 волонтери

 Кочкін Сергій Михайлович

21.12.2017

№1700-1701

 патриоти України

 ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО в Шевченківському районї"

15.12.2017

№1699

 волонтер

 ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького"

15.12.2017

№1698

 Ковганіч Сергій Петрович

 Молодіжна рада Харківської області

15.12.2017

№1697

 Чернівецький Ігор Євгенович

 ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО в Шевченківському районї"

15.12.2017

№1696

 Алексєйчук Євгенія Юріївна

 Заступник голови ГО "Славетні епохи України" Примаченко Дмитро Валерійович

№12

03.12.2018

№1694-1695

 Страшенко В'ячеслав Олександрович;

 Ушмаєв Евген Ігорович

 ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО в Шевченківському районї"

15.12.2017

№1693

 режисер, автор документально-публіцистичних відеофільмів  Віктор Копилець

 Всеукраїнський Жіночий рух «За вільну Україну», м. Київ

12.12.2017

№1688-1692

 Мільніченко Олександр Олександрович;

 Пузир Валерій Валентинович;

 Гусакова Катерина Олександрівна;

 Бобишев Олексій Олександрович;

 Колісніченко Володимир Валерійович

 ЦОТП "Цитадель"

11.12.2017

№1686-1687

 волонтери

 Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань

05.12.2017

№1683-1685

 волонтери

 ГО "Родини ветеранів АТО"

04.12.2017

№1681-1682

 Воронянська Зоя Миколаївна;

 Костіна Наталья Григоровна

 Командир роти №3 Полку особливого призначення "Київ" ст. лейтенант поліції Дядик С.В.

04.12.2017

№1680

 Федорова Анна Юріївна

 ГО "Молодіжна рада Харківської областї"

04.12.2017

№1679

 волонтер

 ВО "ТОНКЕН"

04.12.2017

№1678

 Глушко Анатолій Васильович

 ППО "СХІДГЕОІНФОРМ"

04.12.2017

№1676-1677

 волонтери

 Тропачов Віталій Володимирович, м. Харків

02.12.2017

№1674

 волонтер

 Книш Олександр Євгенович, смт. Овідіополь Одеська обл.

30.11.2017

№1671-1673

 волонтери

 Шматко Раїса, м. Київ

27.11.2017

№1670

 волонтер

 ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького" 

23.11.2017

№1669

Заіченко Ніна Іванівна

ГО "Сумське морське зібрання"

№33

17.11.2019

№1668

Чумак Петро Юрійович

ГО "Сумське морське зібрання"

№33

17.11.2019

№1667-1664

 волонтери

 ГО "Таланти Сумщини"

22.11.2017

№1662;

№1663

 Рекало Олександр Анатолійович;

 Станішевський Дмитро Петрович

 ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

20.11.2017

№1661

 волонтер

 Спілка офіцерів смлових структур та інших військових формувань

17.11.2017

№1660

 волонтер

 ВП ГО "УНСО" у Львівській області

15.11.2017

№1659

 волонтер

 Фонд "Матері Божої неустанної помочі"

14.11.2017

№1658

 волонтер

 Галич С.Г.

13.11.2017

№1657

 волонтер

 ВО "ТОНКЕН"

13.11.2017

№1654-1656

 Дем'янов Микола Миколайович;

 Юшина Марія Юхимівна;

 Колоянов Сергій Іванович

 Новоолексіївська сільська рада Приморського району Запорізької обл

13.11.2017

№1651-1653

 волонтери

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

10.11.2017

№1641-1650

 Шпак Сергій Олексійович;

 Потебенько Віталій Мусійович;

 Скирта Олег Сергійович;

 Єрко Михайло Михайлович;

 Кашка Ігор Геннадійович;

 Макоєдов Ігор Олегович;

 Назлоян Марк Тигранович;

 Рильський Дмитро Леонідович;

 Столов Давид Данилович;

Яричевст=ький Олександр Анатолійович

 ВО "ТОНКЕН"

10.11.2017

№1638-1640

 волонтери

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

10.11.2017

№1637

 волонтер

 Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань

07.11.2017

№1630-1636

 волонтери

 Шматко Р.Ю.

08.11.2017

№1629

 волонтер

 Славгородський Станіслав Анатолійович, м. Харків

03.11.2017

№1628

 Потапова Тетяна Миколаївна

 ГО "Всеукраїнська спілка ветеранів АТО правоохоронних органів"

03.11.2017

№1627

 волонтер

 Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька обл.

01.11.2017

№1624-1626

 волонтер

 Військова частина А1688

24.10.2017

№1623

 волонтер

 Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань

19.10.2017

№1622

Мартинюк Валерій Михайлович

Кульчицький В.О.

№12-12

04.12.2017

№1620-1621

 волонтери

 Закарпатська обласна ГО "Клуб-128 дивізії", Всеукраїнська спілка учасників війни КС ВД воїнам АТО

13.10.2017

№1619

 Бойко Надія Костянтинівна

 Рада ветеранів

11.10.2017

№1618

 волонтер

 ГО "ДОБРОВОЛЕЦЬ"

11.10.2017

№1617

 Георгіян Артем Павлович, начальник Обласної екологичної інспекції Харківської області

  ГО Молодіжна рада Харківської області

11.10.2017

№1616

 волонтер

 Бузурний Сергій Семенович, м. Запоріжжя

11.10.2017

№1615

 Дєдов Володимир Віталійович

 Командування в/ч В6250

11.10.2017

№1614

 волонтери

 ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

10.10.2017

№1613

 волонтер

 Углєв І.О.

10.10.2017

№1612

 Маслов Вячеслав Анатолійович

 ГО Молодіжна рада Харківської області

09.10.2017

№1610-1611

 волонтери

 Великописарівська районна організація "Спілка ветеранів Афганістану"

07.10.2017

№1609

 волонтер

 Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька обл.

06.10.2017

№1604-1608

 волонтери

 ВО "ТОНКЕН"

06.10.2017

№1603

 Natalia Likhacheva, волонтер з Німетчини

 БО Український фонд "Благодійництва"

04.10.2017

№1602

 Руденко Татьяна Яковлевна

 Криворізький  БФ "СПАРТА"

04.10.2017

№1601

 Герман Борис Львович

 ГО "ВПК Айдар"

04.10.2017

№1599-1600

 волонтери

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

04.10.2017

№1589-1598

 волонтери

 ВО "ТОНКЕН"

03.10.2017

№1588

 волонтер

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

02.10.2017

№1587

 Лавренчук Василь Петрович, головний інженер

 ТОВ "Ковельський хлібокомбінат"

28.09.2017

№1585-1586

 волонтери

 Директор БО БФ "Солдатские матери"

28.09.2017

№1570-1584

 Прихожа О.С. - №1570;

 Корчан Д.Ю. - №1571;

 Єфіменко О.І. -№1572;

 Гіруна А. - №1573;

 Білаш І.О. - №1574;

 Стрикуль А.В. - №1575;

 Тарасюк Р.М. - №1576;

 Башмаков Є.О. - №1577;

 Кущ В.А - №1579;

 Абакаров Р.Ю. - №1581;

 Чуйченко К.Р. - №1582;

 Бредун В.О. - №1584

 ГО Козацький гвардійський корпус Полтавщини

28.09.2017

№1569

 волонтер

 Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька обл.

27.09.2018

№1568

 Скорик Олександр Олексійович

 В/ч А0501

21.09.2017

№1564-1567

 волонтери

 Ніколенко Олександр Володимирович, м. Вознесенськ Миколаївська обл.

21.09.2017

№1562-1563

 волонтери

 Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань"

20.09.2017

№1561

 волонтер

 Згуровець Олександр Олексійович, м. Павлиш Кіровоградська обл.

15.09.2017

№1560

 волонтер

 ВО "ТОНКЕН"

16.09.2017

№1559

 волонтер

 Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань"

14.09.2017

№1558

--------------------------------------

 колекціонер

14.09.2017

№1555-1557

 волонтери

 Всеукраїнська спілка правників

14.09.2017

№1553-1554

 Степанчук Олексій Станіславович, інструктор з військової підготовки;

 Дорохіна Людмила Володимирівна, начальник відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради

 ГО "Центр оперативної тактичної підготовки "Цитадель"

07.09.2017

№1552

волонтер

 ГО "РУХ МИРУ"

05.12.2017

№1551

Баришева Лариса Валентинівна 

 ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1550

Смолєннікова надія Василівна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1549

Лютенко Марія Олександрівна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1548

Бондаренко Ніна Іванівна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1547

Лєпіхова Лариса Володимирівна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1546

Єрьоменко Галина Миколаївна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1545

Замятіна Людмила Іванівна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1544

Нагорна Валентина Михайлівна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1543

Артюхова Любов Володимирівна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1542

Євтушенко Галина Михайлівна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1541

Філоненко Тетяна Михайлівна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1540

Михайлова Ірина Анатоліївна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1539

Ганнова Надія Яківна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1538

Гавріченко Ірина Олексіївна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1537

Паніна Наталія Владиславівна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017

№1533-1536

 волонтери

 Всеукраїнська Чорнобільська спілка інвалідів МВС України

04.09.2017

№1528-1532

 волонтери

 ГО "Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області "Честь та праця"

31.08.2017

№1526-1527

 волонтери

 ГО "ЩЕДРО"

29.08.2017

№1525

 Артюшенко Олег Федорович, заведуючий відділенням хірургії міської клінічної лікарні №1 м. Харьківа

 ВОГ "КРАЇНА"

№8

01.08.2017

№1524

 волонтер

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

18.08.2017

№1523

 волонтер

 Соборна районна у місті Дніпрі рада

17.08.2017

№1520-1522

 волонтери

 Соборна районна у місті Дніпрі рада

16.08.2017

№1519

 волонтер

ГО "Українська Армія Спасіння"

15.08.2017

№1518

Ганжа Алла Костянтинівна

ГО "Українська Армія Спасіння"

№49-17

15.09.2017

№1516-1517

 волонтери

 ГО "Українська Армія Спасіння"

15.08.2017

№1515

 волонтер

 Углєв І.О.

11.08.2017

№1514

 волонтер

 Береза Віктор Юрійович 

10.08.2017

№1508-1513

 волонтери

 ПП "ВНДЦЕУ"

09.08.2017

№1507

 волонтер

 Урбанський Ігор Анатолійович, смт. Високопілля Херсонська обл.

09.08.2017

№1505-1506

 волонтери

 БФ ім. Крименицького

09.08.2017

№1503-1504

------------------

 колекціонер

10.08.2017

№1501-1502

 Овчаренко Марія Павлівна;

 Тетенькіна Тетяна Анатоліївна

 В/ч А 1688

08.08.2017

№1498-1500

 волонтери

 Командир в/ч А 1688

07.08.2017

№1497

Кривешко Сергій Сергійович

Спілка офіцерів

№8

01.08.2017

№1495-1496

 волонтери

  Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань"

07.08.2017

№1494

 волонтер

 Урбанський Ігор Анатолійович

04.08.2017

№1491-1493

 волонтер

 ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

04.08.2017

№1488-1490

 волонтери

 Голова спілки ветеранів Афганістану Великописарівського району Сумської області Зрановський А.В.

04.08.2017

№1487

 Михайлов Олексій Олександрович

 Національній центр реабілітації учасників АТО та бойових дій

04.08.2017

№1486

 Геращенко Ганна Панасівна

 ВОГ "КРАЇНА"

№7

03.07.2017

№1485

 Онищенко Юрій Іванович, міський голова міста Попасна Луганської області

 ВОГ "КРАЇНА"

№7

03.07.2017

№1484

 Грозінський Іван Васильович

 Керівництво військової частини 6250

№7

03.07.2017

№1464-1483

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

14.07.2017

№1463

 волонтер

 ЖОГО "Фонд імені В.О. Кременицького"

14.07.2017

№1460;

№1461;

№1462

 Байдін Євгеній Іванович;

 Кіцманюк Ольга Миколаївна;

 Оболонцева Зоя Олександрівна

 Командування в/ч В 6250

13.07.2017

№1459  волонтер

 Громадська Рада при ГУНП України в Луганській обл.

12.07.2017

№1456-1458  волонтери

  Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

07.07.2017

№1455   Горбенко Микола Миколайович, Голова Конотопської РДА

 ГО Цивільний корпус "Азов"

06.07.2017 

№1424-1454  волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

06.07.2017

№ 1423 Павлів Олег Васильович

Колектив "Родина"

№ 4

11.04.2017

№ 1413-1422

 Товариство підтримки України (Латвія)

№ 8

01.08.2017

№1268 Грудій Тетяна Маковіївна

ГО "Сумське морське зібрання"

№33

17.11.2019

№1267 Величко Людмила Іванівна 

ГО "Сумське морське зібрання"

05.12.2017 

№1038  Солонанюк Леонід Сергійович

Очільник Офіцерів силових структур

№8

01.08.2016

№1037  Поліщук Андрій Леонідович

Очільник Офіцерів силових структур

№8

01.08.2016

№762 Гиика Галина Григорівна

Командир медичної роти НГУ

№112

10.02.2016

№ 695 Мудрий Олександр Михайлович

ВГО "Країна"

№ 65

22.01.2016

№ 629 Купрій Віта Григорівна

Командир військової частини 3137

№ 382

06.12.2015

№ 610 Гнатченко Юрій Олексійович

Командир військової частини 3137

№ 382

06.12.2015

№ 609 Дуденок Олександр Миколайович

Командир військової частини 3137

№ 382

06.12.2015

 
№583 Шульженко Світлана  Петрівна  

МГО "Союз ветеранів Анголи"

2015

№557 Крістіан Русіняк

Український фонд благодійництва

№12

06.12.2015

№279 Низ Марія Олексіївна

Командир мед. роти НГУ ПТУ

№9

03.09.2015

№10 Николаенко Микола Миколайович

Спілка ветеранів АТО і членів їх сімей

2015

№6 Удовиченко Наталія Іванівна

Голова Березівської РДА

№115

25.06.2018

 

 




Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua