__БЕЗКОШТОВНО __ (за умови наявності публікацій у ЗМІ) Медаль «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією»
__БЕЗКОШТОВНО __ (за умови наявності публікацій у  ЗМІ) Медаль «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією»

Статут

 

Знака народної пошани - медалі «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією»

 

   1. Знак народної пошани - медаль «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією» (далі - медаль) -  це недержавна міжнародна відзнака з особливим статусом, започаткована з метою вшанування самовідданої праці лікарів, медичних працівників, фахівців інших галузей, службовців, волонтерів, благодійників, громадян, які гідно проявили себе  у заходах з подолання пандемії коронавірусу.

   2. Медаллю можуть бути нагороджені:

        ⁃       громадяни України;

        ⁃       громадяни інших держав;

        ⁃       особи без громадянства;

        ⁃       держави, установи, організації. 

   3. Висунення кандидатів на відзначення здійснюється керівниками областей, міст та ОТГ, Міністерств та відомств, журналістами, блогерами, волонтерами, іншими громадянами України та іноземцями. Обов’язковим додатком до нагородного листа є надіслана на електронну адресу ВТО «Орден» невелика розповідь про самовіддану працю та гідні вчинки номінанта, яка буде оприлюднена в Алеї слави на сайті ВТО «Орден».

   4. Медаль вручається особисто нагородженому в урочистій та гласній обстановці із залученням ЗМІ.

  5. Посвідчення до медалі надсилається у заповненому вигляді.

  6.  Відзнака носиться на лівому боці грудей після Державних нагород України та Державних нагород інших країн.

  7. Девіз медалі - "Честь і служба" (Honor and service).


 
 
 
 
РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

медаллю «ЗА САМОВІДДАНУ ПРАЦЮ В БОРОТЬБІ З ПАНДЕМІЄЮ»


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№379

 сержант Алєксєєнко Тетяна Олексіївна, військова частина А1376, старша медична сестра евакуаційного відділення медичної роти Військова частина А1376 16.01.2021

№378

 старший лейтенант медичної служби Полторацький Роман Геннадійович, військова частина А1376, начальник медичної служби військової частини Військова частина А1376 16.01.2021

№377

 сержант Шевлюга Віталіна Анатоліївна, військова частина А1376, старша медична сестра евакуаційного відділення медичної роти Військова частина А1376 16.01.2021

№376

 лейтенант медичної служби Федотова Людмила Михайлівна, військова частина А2167, ординатор евакуаційного відділення медичної роти

Військова частина А2167 16.01.2021

№375

 лейтенант медичної служби Мирончак Тетяна Василівна, військова частина А3091,  лікар медичного пункту

Військова частина А3091 16.01.2021

№374

 майор медичної служби Страмко Сергій Анатолійович, військова частина А3120,  начальник інфекційного відділення

Військова частина А3120 16.01.2021

№373

 полковник медичної служби Слєсаренко Олександр Петрович, командир військової частини А3120

Військова частина А3120 16.01.2021

№372

 старший солдат Награбовська Олександра Олександрівна, військова частина А3120, стаж роботи 15 років, медична сестра анестезист відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії

Військова частина А3120

16.01.2021

№370

 лікар – інфекціоніст  працівник ЗСУ Мірошниченко Тетяна Нікіфоровна, військова частина А3120, лікар – інфекціоніст інфекційного відділення

Військова частина А3120

16.01.2021

№369

 солдат Милько Людмила Василівна, військова частина А3120, рентгенолаборант відділення променевої діагностики

Військова частина А3120

16.01.2021

№368

 майор медичної служби Мельниченко Олег Миколайович, військова частина А3120, начальник відділення реанімації та інтенсивної терапії (посмертно)

Військова частина А3120

16.01.2021

№367

 працівник ЗСУ Косенко Максим Анатолійович, військова частина А3120, лікар анестезіолог відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії

Військова частина А3120

16.01.2021

№366

 майор медичної служби Жолудєва Катерина Нугзарівна, військова частина А3120, начальник відділення променевої діагностики

Військова частина А3120

16.01.2021

№365

 молодший сержант Жолудєва Людмила Сергіївна, військова частина А3120,  медична сестра інфекційного відділення

Військова частина А3120

16.01.2021

№364

 старший сержант Бортницька Лариса Володимирівна, військова частина А3120, старша медична сестра відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії

Військова частина А3120

16.01.2021

№363

 лікар терапевт вищої категорії клініки з загальних захворювань Пруська Людмила Іванівна

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

№12

02.12.2020

№362

 начальник клініки з загальних захворювань полковник Третяк Дмитро Дмитрович, лікар терапевт

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

№12

02.12.2020

№357-361

 медики

Виконавчий комітет Вільнянської міської ради

09.12.2020

        №352-356  Лялька Тетяна Анатоліївна, медична сестра приймального відділення КНП «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня» Золотоніської районної ради;
 Франко Сніжана Володимирівна, медична сестра хірургічного відділення КНП «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня» Золотоніської районної ради;
 Валова Леся Василівна, медична сестра хірургічного відділення КНП «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня» Золотоніської районної ради;
 Восколович Яна Анатоліївна, лікар інфекціонист КНП «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня» Золотоніської районної ради;
 Капля Людмила Григорівна, молодша медична сестра інфекційного відділення КНП «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня» Золотоніської районної ради
ВП ГО ВО НРТКУ у Кіровоградській області

08.12.2020

       №351  Зеленський Максим Васильович ГО Всеукраїнське об'єднання рідних зниклих безвісти та загиблих захисників України

№12

02.12.2021

       №350  Черняхівська Марина Вадимівна, лікар загальної практики - семейний лікар Вишгородської амбулаторії загальної практики - семейної медицини №1 Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2020

       №349  Сталєва Інна Анатоліївна, лікар загальної практики - семейний лікар Вишгородської амбулаторії загальної практики - семейної медицини №1 Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2021

       №348  Січкар Людмила Петрівна, фельдшер кабінету цілодобового надання первинної медичної допомоги КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2021

       №347  Павленко Вікторія Вікторівна, фельдшер кабінету цілодобового надання первинної медичної допомоги КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2021

       №346  Омельчук Олег Васильович, фельдшер кабінету цілодобового надання первинної медичної допомоги КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2021

       №345  Новодєєва Лариса Анатоліївна, фельдшер кабінету цілодобового надання первинної медичної допомоги КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2021

       №344  Лопачук Роман Юрійович, фельдшер кабінету цілодобового надання первинної медичної допомоги КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2021

       №343  Канавіна Олена Іванівна, завідувач, лікар загальної практики - семейний лікар Новопетрівської амбулаторії загальної практики - семейної медицини Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2021

       №342  Іванюк Надія Василівна, фельдшер кабінету цілодобового надання первинної медичної допомоги КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2021

       №341  Борисенко Леся Борисівна, лікар-епідеміолог КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2021

       №340  Баландюк Юрій Богданович, фельдшер кабінету цілодобового надання первинної медичної допомоги КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2021

      №339  Бабенко Юлія Вікторівна, старший фельдшер кабінету цілодобового надання первинної медичної допомоги КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради Благодійна організація "Ми Українці"

№01

04.01.2021

      №338  Тарасенко Іван, лікар, дитячий анастезіолог у Одеській обласній дитячій лікарні Капелан Олена Жевець

№12

01.12.2020

      №337  Рибак Тетяна Аркадієвна, заступник директора Одеського обласного Центру соціально значущих хвороб Капелан Олена Жевець

№12

01.12.2020

      №336  Єсіпенко Світлана Володимирівна, головний лікар Одеського обласного Центру соціально значущих хвороб Капелан Олена Жевець

№12

01.12.2020

      №334  Бондар Ігор Миколайович, начальник клініки амбулаторно-поліклінічної допомоги ВМКЦ Південного регіону, полковник медичної служби Капелан Олена Жевець

№12

01.12.2020

№315-328

 Головенко Антон Анатолійович, Голова Ради ветеранів АТО Ірпеня;

 Бондар Діана Олександрівна, волонтер;

 Левківський Андрій Євгенович, головний лікар;

 Тюшкевич Дар'я Андріївна, лікар загальної практики - сімейний лікар;

 Чижова Вікторія Миколаївна, лікар загальної практики - сімейний лікар;

 Кшемінська Тетяна Анатоліївна, медична сестра;

 Василенко Наталія Юріївна, голова ОСН, волонтер;

 Половинчук Тарас Олександрович, працівник УЖКГ "Ірпінь";

 Панчук Вадим Петрович, працівник КП "Управління благоустрою міста";

 Прошкін Віталій Васильович, робітник з комплексного обслуговування багатоквартирного будинку та прибудинкової тереторії;

 ОСББ "Алфавіт";

 ОСББ "Гранд Лайф №5";

 ОСББ "Сосновий двір 7";

 ОСББ "ЖК "Пушкінський квартал"

Голова ОСББ "Ірпінь" Р.Г. Шевчук   20.11.2020
      №314  Заболотна Олена Миколаївна, завідуюча Червонослобідським інфекційним відділенням Черкаського району в Черкаській області ВП ГО УНСО в Черкаській області

№01

04.01.2021

      №313  Ціж Михайло Володимирович Славутська районна рада

№11

02.11.2020

      №312  Іващук Наталія Сергіївна Славутська районна рада

№11

02.11.2020

      №311  Андрійцьо Яна Вікторівна Славутська районна рада

№11

02.11.2020

      №310  Ігнатішина Оксана Володимирівна Славутська районна рада

№11

02.11.2020

      №309

 Налісна Тамара Олександрівна

Славутська районна рада

№11

02.11.2020

      №308

 Мартюк Олександр Васильович

Славутська районна рада

№11

02.11.2020

      №307

 Косячова Людмила Іванівна

Славутська районна рада

№11

02.11.2020

      №306

 Гаврилюк Олег Віталійович

Славутська районна рада

№11

02.11.2020

      №305

 Дмитренко Олександр Миколайович

Шевченківська РДА

№11

02.11.2020

      №304

 Князевич Василь Михайлович

Матяш Михайло Миколайович

№01

04.01.2021

      №303

 Бойчук Ніна Миколаївна

Шевченківська РДА

№11

02.11.2020 

      №304

 Фортунатова Ірина Василівна

Шевченківська РДА

 №11

02.11.2020

      №301

 Пономарьова Віра Олегівна

Шевченківська РДА

 №11

02.11.2020

      №300

 Маносян Ірина Петрівна

Шевченківська РДА

 №11

02.11.2020

      №299

 Капустіна Любов Володимирівна

Шевченківська РДА

 №11

02.11.2020

      №298

 Бойко Ірина Григорівна

Шевченківська РДА

 №11

02.11.2020

      №297

 Садовська Надія Володимирівна

Шевченківська РДА

 №11

02.11.2020

№296

 Кривець Олена Леонідівна

Шевченківська РДА

№11

02.11.2020

№295

 Охотницька Віра Теодорівна

Шевченківська РДА

№11

02.11.2020

№294

 Матюханов Андрій Ігорович

Шевченківська РДА

№11

02.11.2020

      №293  Чурсінов Сергій Леонідович, вартовий муніципальної варти Слободянюк Оксана Володимирівна

№10

01.10.2020

      №292  Шеремет Василь Васильович, вартовий муніципальної варти Слободянюк Оксана Володимирівна

№10

01.10.2020

      №291  Худолей Дмитро Іванович, вартовий муніципальної варти Слободянюк Оксана Володимирівна

№10

01.10.2020

      №290  Ткаченко Сергій Анатолійович, вартовий муніципальної варти Слободянюк Оксана Володимирівна

№10

01.10.2020

      №289  Соловйов Олександр Юрійович, вартовий муніципальної варти Слободянюк Оксана Володимирівна

№10

01.10.2020

      №288  Парфьонов Михайло Борисович, вартовий муніципальної варти Слободянюк Оксана Володимирівна

№10

01.10.2020

№287

 Бугай Олег Федорович, вартовий муніципальної варти

Слободянюк Оксана Володимирівна

№10

01.10.2020

№286

 Чорнопищук Олександр Анатолійович, вартовий муніципальної варти

Слободянюк Оксана Володимирівна

№10

01.10.2020

№285

 Бабич Віталій Юрійович, вартовий муніципальної варти

Слободянюк Оксана Володимирівна

№10

01.10.2020

№284

 Бутріменко Сергій Фердинандович, вартовий муніципальної варти

Слободянюк Оксана Володимирівна

№10

01.10.2020

№282

 Юсько Павло Ігорович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№281

 Чеславський Володимир Євгенович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№280

 Степаненко Василь Васильович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№279

 Приймаченко Дмитро Валерійович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№278

 Пасічний Олександр Олександрович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№277

 Павленко Павло Олександрович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№276

 Мойсеєнко Дмитро Васильович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№275

 Лабузов Сергій Миколайович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№274

 Куц Ярослав Іванович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№273

 Кутраков Сергій Володимирович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

№10

01.10.2020

№272

 Кріпченко Іван Вікторович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№271

 Крамаренко Олександр Володимирович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№270

 Клодій Анатолій Петрович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№269

 Кармаза Сергій Маркович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№268

 Жигалко Микола Миколайович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№267

 Войтенко Олександр Юрійович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

 №10

01.10.2020

№266

 Василюк Дмитро Віталійович, вартовий ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

№10

01.10.2020

№265

 Матвієнко Олександр Миколайович, заступник командира ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

№10

01.10.2020

№264

 Крупенко Єдуард Юрійович, командир ГФ "Муніципальна варта" в Шевченківському районі міста Києва

Керівник ГФ "Муніципальна варта"

№10

01.10.2020

№263

 Морозова Оксана Валєріївна

ГС ВО "Ми Українці"

№12

02.12.2020

№262

 Івасенко Людмила Петрівна, сестра медична

КНП Київська міська клінічна лікарня №2

№09

01.09.2020

№261

 Новодед Лариса Анатоліївна, сестра медична

КНП Київська міська клінічна лікарня №2

№09

01.09.2020

№260

 Безимянна Валентина Пилипівна, старша медична сечтра терапевтичного відділення №2

КНП Київська міська клінічна лікарня №2

№09

01.09.2020

№259

 Сусла Світлана Федосіївна, лікар-терапевт терапевтичного відділення №2

КНП Київська міська клінічна лікарня №2

№09

01.09.2020 

№258

 Пархоменко Наталія Іванівна, завідувач терапевтичного відділення №2

КНП Київська міська клінічна лікарня №2

№09

01.09.2020

№257

 Мархай Вікторія Михайлівна, сестра медична

КНП Київська міська клінічна лікарня №2

№09

01.09.2020

№256

 Пікуза Юлія Радиківна, сестра медична

КНП Київська міська клінічна лікарня №2

№09

01.09.2020

№255

 Мошенець Надія Іванівна, завідувач терапевтичного відділення №1

КНП Київська міська клінічна лікарня №2

№09

01.09.2020

№248

 Рихва Юлія Віталіївна, в.о. завідувача дитячим інфекційним відділенням КНП "Черкаська міська інфекційна лікарня";

 Романенко Ніна Василівна, завідувач інфекційним відділенням КНП "Черкаська міська інфекційна лікарня";

  Іщенко Олена Василівна, сестра медична стаціонару (палатна) дитячого інфекційоного відділення КНП "Черкаська міська інфекційна лікарня";

  Сергієць Олена Іванівна, сестра медична палатна інфекційного відділення КНП "Золотоніська районна багатопрофільна лікарня" Золотоніської районної ради;

 Радінська Ольга Вікторівна, завідувач відділення анастезіології та інтенсівної терапії КНП "Уманська міська лікарня" Уманської міської ради;

 Колісник Наталія Миколаївна, сестра медична стаціонару (процедурного кабінету) пільмонологічного відділення КНП "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради";

 Державець Людмила Олексіївна, сестра-господиня відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради"

Громадська організація "Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України"

№8

01.08.2020

      №247  медичний працівник ГО "Українське капеланство"

№8

03.08.2020

           №240-246

 Насальська Лілія Валерівна;

 Соколенко Олександр Михайлович;

 Спаська Юлія Ігорівна;

 Стаднюк Ірина Віталіївна;

 Козлов Сергій Михайлович;

 Демченко Олександра Олександрівна;

 Бардашевський Павло Вікторович

Когут Лариса Олексіївна, військовий капелан АПУ

№8

01.08.2020

№224-239

 Гаденко Олександр Анатолійович;
 Нечупій Юрій Анатолійович;
 Килимник Максим Олексійович;
 Левченко Ілля Павлович;
 Свертока Дмитро Олександрович;
 Пентін Денис Олександрович;
 Дідух Андрій Петрович;
 Сафатов Олексій Володимирович;
 Джулай Андрій Миколайович;
 Глушавиця Олег Андрійович;
 Давиденко Олег Олегович;
 Худько Олег Анатолійович;
 Зінченко Марія Анатоліївна;
 Зінченко Еміне Анатоліївна;
 Громова Анастасія Андріївна;
 Лоік Андрій Веніамінович

Святошинська Муніципальна варта

№8

01.08.2020

      №223  AZEEZ SVITLANA Жевець Олена, військовий капелан

№8

03.08.2020

         №207-222  капелани та медични працівники ГО "Українське капеланство"

№8

03.08.2020

      №206  Токар Ярослава Сергіївна, Голову Міжнародного благодійного фонду «Волонтерське об’єднання «КРИЛА» Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №205  Сунцова Валентина Тимофіївна, молодша медсестра Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №204  Оридорога Любов Вікторівна, сестра господиня Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №203  Окуневич Алла Митрофанівна, молодша медсестра Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №202  Пивовар Тетяна Сергіївна, молодша медсестра Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №201  Топчий Олена Митрофанівна, молодша медсестра Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №200  Щекунова Наталія Тимофіївна, молодша медсестра Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №199  Волошина Світлана Георгіївна, молодша медсестра Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №198  Гук Валентина Євгенівна, молодша медсестра Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №197  Крикунова Олена Вікторівна, молодша медсемтра Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №196  Никитенко Людмила Іванівна, молодша медсестра Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №195  Корсун Олександра Анатоліївна, медсестра палатна Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №194  Христосенко Тетяна Сергіївна, медсестра палатна Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №193  Зварічевська Ангеліна Павлівна, медсестра палатна Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №192  Ревуцька Альона Ігорівна, медсестра палатна Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

      №191  Гарькаєва Євгенія Сергіївна, медсестра процедурна Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

     №190  Гнєздицька Катерина Володимирівна, медсестра палатна Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

     №189  Маслєннікова Ірина Віталіївна, старша медсестра відділення Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

     №188  Мартиненко Костянтин Геннадійович, лікар-інфекціоніст Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

     №187  Мартиненко Ольга Альбертівна, зав. відділенням, лікар-інфекціоніст Голова МБФ "Бі Хеппі" Власенко С.Т.

№8

03.08.2020

     №186  Рассел Абелідо, організатор Фонду "Feed our Heroes" з 2020 року Бойчук Анатолій Федорович

№8

03.08.2020

     №185  Непомнящий Богдан В'ячеславович, Halton-Peel Wing HQ, Сержант військово
повітряних сил Канади з 2016 го року
Бойчук Анатолій Федорович

№8

03.08.2020

     №184  Ємець Надія Богданівна, лікар-лаборант  Литературний часопис "Мандрівник"

№8

03.08.2020

     №183  Олексюк-Нехамес Алла Григорівна, ведучий невропатолог клініки "Оксфорд Медикал" м. Львів "Православний Духовний Центр свт. Івана Богослова", прот. Микола Йоник

№8

03.08.2020

     №182  Кареліна Наталія Володимирівна, голова Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, громадський діяч, активний волонтер Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

№8

03.08.2020

     №181  Стеценко Вікторія Вікторівна, активний волонтер Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

№8

03.08.2020

     №180  Гнібідов Олександр Юрійович, громадський діяч, активний волонтер Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

№8

03.08.2020

     №179  Холод Ярослав Віталійович, громадський діяч, активний волонтер Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

№8

03.08.2020

     №178  Болохівськький Віталій Васильович Голова ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

 №8

03.08.2020

     №177  Вінтоняк Володимер Михайлович, активіст ГО "Легіон Галичина" Голова ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

 №8

03.08.2020

     №176  Ленюк Василь Ярославович, активіст ГО "Легіон Галичина" Голова ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

 №8

03.08.2020

     №175  Мартинов Олександр Євгенович, активіст ВГО "Добровольчий Український Корпус" Голова ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

№8

03.08.2020

     №174  Попович Володимир Васильович, активіст ГО "Легіон Галичина" Голова ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

 №8

03.08.2020

     №173  Мартинов Віталій Євгенович, керівник ВГО "Добровольчий Український Корпус" Голова ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

 №8

03.08.2020

№172

 Чомко Степан Степанович, Голова ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

 Члени ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

№8

03.08.2020

№171

 Гладун Ігор Степанович, активіст ГО "Легіон Галичина"

Голова ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

№8

03.08.2020

№170

 Байда Василь Якимович, активіст, ВГО "Добровольчий Український Корпус"

Голова ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

№8

03.08.2020

№169

 Івасів Роман Васильович, прес-секретар та керівник волонтерської групи "РАЗОМ"

Голова ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

№8

03.08.2020

№167-168

 Дьомін Олексій Іванович, генеральний директор ТОВ "Біосанлайф";

 Мичак Олександр Антонович, директор ТОВ "Вента груп"

ГС "Пест контроль України"

№7

01.07.2020

№165-166

 Чумак Олександр Олександрович, старший солдат;

 Ковалишин Сергій Ігорович, сержант

 Військова частина 3008 Найіональної гвардії України

№7

01.07.2020

№163-164

 Снесар Валентин Ігорович, прапорщик;

 Богдан Богдан Іванович, підполковник

 Військова частина 1241 Національної гвардії України

№7

01.07.2020

№157-162

  медични працівники

 ГО "Українське капеланство"

 №7

01.07.2020

№156

 Єсіпова Лідія Василівна

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№155

 Нужная Ірина Михайлівна

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№154

 Мазур Ксенія Олександрівна

 ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

      №153

 Шелефонтюк Сергій Васильович, заступник начальника ДУ з технічних питань

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№152

 Іванов Дмитро Валерійович, начальник ДУ, лікар

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№151

 Бородіна Оксана Сергіївна, начальник лікарни

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№150

 Безкоровайна Світлана Валентинівна, лікар-терапевт

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№149

 Опришко Олена Олександрівна, медична сестра

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№148

 Земляна Тетяна Вікторівна

 ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№147

 Куренко Тетяна Євгенівна

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№146

 Макушенко Світлана Василівна

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№145

 Жигайлова Олена Миколаївна

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№144

 Михайленко Ігор Павлович

ГО "Українське капеланство

№24

12.07.2020

№143

 Солодка Ірина Федорівна, медична сестра

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№142

 Маслова Ольга Сергіївна, лікар-терапевт

ГО "Українське капеланство"

№24

12.07.2020

№130-141

 Обозенко Світлана Олександрівна - №141;

 Бутко Руслан Вікторович - №140;

 Ревінко Андрій Петрович - №139;

 Хрипник Андрій Валерійович - №138;

 Куліш Артем Олексійович - №137;

 Веліган Оксана Сергіївна - №136;

 Коряк Людмила Вікторівна - №135;

 Черников Микола Миколайович - №134;

 Волконська Юлія Олександрівна - №133;

 Шаманов Сергій Вікторович - №132;

 Маріамідзе Ольга Олексіївна - №131;

ГО "Українське капеланство"

№7

01.07.2020

№120

 Лященко Сергій Іванович

ГО "Українське капеланство"

№7

01.07.2020

№119

 Пашко Олександр Сергійович

СФ ВГО СМПУ      "Сумське морське зібрання"

№44

09.07.2020

№118

 Лаврюкова Світлана Яківна, заслужений лікар України

Голова ГО "Рада з захисту законності та правопорядку"

№7

01.07.2020

№117

Бондаренко Марія Анатоліївна 

 СФ ВГО СМПУ      "Сумське морське зібрання"

 №41

25.06.2020

№116

 Книга Любов Миколаївна, фельдшер швидкої медичної допомоги

Інспектор 1-го куреню окремого жіночого козацького осередка ДКО ВКВ Осавул козацтва Л.М. Доценко;

Отаман окремого жіночого козацького осередка ДКО ВКВ Полковник козацтва А.В. Чучва

№6

01.06.2020

№112-115

 Степаненко Володимир Вікторович;

 працівник ЗС України Трихліб Володимир Іванович, професор кафедри військової терапії;

 полковник медичної служби Осьодло Галина Василівна, начальник кафедри військової терапії;

 підполковник медичної служби Свічка Оксана Анатоліївна, начальник медичної служби Української військово-медичної академії

Українська військово-медична академія

№6

01.06.2020

№111

 Українська військово-медична академія

Степаненко Володимир Вікторович

№6

01.06.2020

№107-110

 Фармацевтична корпорація "Юрія-Фарм";

 Гуменюк Микола Іванович, директор Фармацевтичної корпорації "Юрія-Фарм";

 Фармацевтична компанія "Інтерхім";

 Редер Анатолій Семенович, директор Фармацевтичної компанії "Інтерхім"

Орловський Марк Семенович

№6

01.06.2020

№104-106

 медични працівники

БО "БФ "БАЖАННЯ"

№6

01.06.2020

№103

 Болбот Юрій Васильович ГО "Українське капеланство"

№6

01.06.2020

№102

 Ключников Ігор Володимирович

ГО "Українське капеланство"

№6

01.06.2020

№101

 Бадай Володимир Іванович

ГО "Українське капеланство"

№6

01.06.2020


№100

 Талда Світлана Григорівна

ГО "Українське капеланство"

№6

01.06.2020


№099

 Жевець Олена Степанівна

ГО "Українське капеланство"

№6

01.06.2020

№094-098

 Цівка Олена Миколаївна - №095;

 Когут Лариса Олексіївна - №098;

 Ключников Ігор Володимирович -№102;

 Сябренко Геннадій Петрович - №097;

 Сухорукова Тетяна Іванівна - №096;

 Обриньба Тетяна Євгенівна - №094

ГО "Українське капеланство"

№6

01.06.2020

№083

  Мельник Галина Іванівна, лікар вищої категорії, педіатр

Орловський Марк Семенович

 №020-н

18.06.2020

№082

 Кушнір Світлана Володимирівна

Орловський Марк Семенович

№019-н

18.06.2020

№072

 Яворовська Галина Василівна

Тиврівський обласний будинок-інтернат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку

№6

01.06.2020

№037

 Баваган Мушегівна Чтеян, головна медична сестра КП «ЦПМСД «Сімейний лікар»

КП «ЦПМСД «Сімейний лікар» Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області

№6

01.06.2020

 №032

Мирошниченко Анатолій Костянтинович 

 СФ СМПУ "Сумське морське зібрання"

№6

01.06.2020

 №031

Дубіль Валерій Олександрович 

 СФ СМПУ "Сумське морське зібрання"

№6

01.06.2020

№030

Гмирянський Олександр Федорович 

 СФ СМПУ "Сумське морське зібрання"

 №6

01.06.2020

№029

 Попов Анатолій Вікторович, Лікар загальної практики-сімейний лікар Амбулаторії №4 загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Нововолинський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Нововолинська міська рада Волинської області

№6

01.06.2020

№028

 Хахула Наталія Василівна, Сестра медична (старша) інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня»

Нововолинська міська рада Волинської області

№6

01.06.2020

№027

 Бевз Валентина Володимирівна, Завідувач інфекційним відділенням, лікар-інфекціоніст
комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня»

Нововолинська міська рада Волинської області

№6

01.06.2020

№026

 Шелестовська Алла Миколаївна, Лікар-анестезіолог відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня»

Нововолинська міська рада Волинської області

№6

01.06.2020

№025

 Міщук Оксана Миколаївна, Лікар-анестезіолог відділення анестезіології з ліжками
інтенсивної терапії комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня»

Нововолинська міська рада Волинської області

№6

01.06.2020

№024

 Соколова Наталія Володимирівна, Фельдшер з медицини невідкладних станів
Нововолинського відділення екстренної медичноїмдопомоги комунального
підприємства «Волинський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської області

Нововолинська міська рада Волинської області

№6

01.06.2020

№023

 Васюхно Світлана Володимирівна, директор ГС "Пест контроль України"

Журнал "Агробізнес Україна"

№6

01.06.2020

№022

 Попов Василь Владиславович, директор ТОВ ЕДС ПЛЮС

ГС "Пест контроль України"

№6

01.06.2020

№021

 Янко Наталія Вікторівна, керівник ДУ "Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України"

ГС "Пест контроль України"

№6

01.06.2020

№020

 Нечай Людмила Олексіївна, медична сестра загальної практики сімейної медицини Комунального  некомерційного підприємства «Теплицький центр первинної медичної допомоги» Теплицької районної ради

Теплицька районна державна адміністрація

№06

01.06.2020

№016

Коровченко Сергій Володимирович

СФ СМПУ "Сумське морське зібрання"

№5

04.05.2020

№015

Гудимова Наталія Михайлівна

Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№5

04.05.2020

№014

Дубонос-Левицький Михайло Кирилович

Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№5

04.05.2020

№013

Мазолевич Галина Валентинівна

Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№5

04.05.2020

№012

Гулевич Олена Степанівна

Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№5

04.05.2020

№011

Кіченко Микола Васильович 

СФ ВГО СМПУ «Сумське морське зібрання»

№5

04.05.2020 

№010

 Кошова Лариса Миколаївна Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№5

04.05.2020

№009

 Голуб Олена Юріївна Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№5

04.05.2020

№008

 Волгіна Світлана Іванівна

Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№5

04.05.2020

№007

 Садовнік Анатолій Анатолійович

 Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№4-о

28.04.2020

№005

 Жежель Світлана Григорівна

 Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№4-о

28.04.2020

№004

 Волков Вадим Борисович

 Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№4-о

28.04.2020

№003

 Джек Ма (Ма Юнь)

 ВГО "КРАЇНА"

№4-к

27.04.2020

№002

 Китайська Народна Республіка

ВГО "КРАЇНА"

№4-к

27.04.2020

№001

 Голубовська Ольга Анатоліївна

 ГП "Люди допомогають людям" О. Богомолець

№19-23-04

24.04.2020




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua