Медаль «За гідність та патріотизм» (волонтерам)
Медаль «За гідність та патріотизм» (волонтерам)

Артикул: ВТО_332-2

Вартість комплекту: 215.00 грн.

До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.


Волонтерам та патріотам України за громадянську мужність, самовідданість та громадську активність

 

Девіз медалі: "В єдності сила держави!"

 

Дата заснування: 07 червня 2014 р.

Ведення реєстру та розміщення матеріалів в Алеї Славі здійснюється безкоштовно




     






 

 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

медаллю "За гідність та патріотизм" 


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


2019 -2020 роки

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№9543-9545

 Сінегубова Елеонора Володимирівна;
 Джмичьян Анна Вячеславівна;
 волонтер

ГО «Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини»

15.09.2020

№9542

 волонтер

Турусова Олена Валентинівна

14.09.2020

№9541

 Ніколаєнко Ольга Володимирівна

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

14.09.2020

№9538-9540

 волонтери

Духовне Управління Капеланів

10.09.2020

№9534-9536

 Остапчук Олександр Павлович;
 Григор'єв Валерій Броніславович;
 Боцуляк Юрій Олександрович

ГО Всеукраїнський жіночій Рух "За вільну Україну"

16.09.2020

№9533

 волонтер

Громадська організація «Чернігово-Сіверська Січ»

07.09.2020

№9532

 волонтер

Магеррамов Валерій Фаікович

08.09.2020

№9529-9531

 волонтери

Ніколаєв Валерій Іванович, м. Нова Каховка Херсонська область

31.08.2020

№9528

 волонтер

Піскун Андрій

26.08.2020

№9522-9527

 волонтери

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

20.08.2020

№9521

 ----------------------------

Колекція

20.08.2020

№9511-9520

 волонтери

Командування ООС

18.08.2020

№9510

 ----------------------------

Колекція

20.08.2020

№9506-9508

 волонтери

Заставнівська районна державна адміністрація

19.08.2020

№9504-9505

 Гаркавенко Василь Васильович, волонтер;

 Крикун Віталій Георгійович, волонтер

Новобузька районна рада Миколаївської області

17.08.2020

№9495-9503

 волонтери;

 Волоха Григорій Григорович;

 Ніколюк Володимир Олександрович;

 Бромірський Василь Петрович

Лялюк Богдан Анатолійович, м. Вінниця

17.08.2020

№9491-9494

 Залізна Юлія Петрівна;

 Симон Олексій Вікторович;

 Ткачук Леся Петрівна;

 Волинець Аліна Петрівна

БО "Відкрите серце"

25.08.2020

№9490

 волонтер АТО

ГО "Побратим"

14.08.2020

№9489

 підполковник ЗСУ Соколенко Віталій Григорович

Підрозділ Військових Капеланів

14.08.2020

№9488

 волонтер

Ємельянов Юрій Петрович

21.08.2020

№9487

 Чумак Юрій Вікторович, волонтер, кандидат мистецтвознавства,
директор «Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського»

Директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Лазорак Б.О.

13.08.2020

№9485-9486

 волонтери АТО

Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області

11.08.2020

№9483-9484

 волонтери

Левицький Василь Михайлович

06.08.2020

№9482

 волонтер

Світак Віталій Ігорович

31.07.2020

№9481

 Богданов Ігор Юрійович

Коротков Олександр Вікторович, м. Вінниця

30.07.2020

№9480

 Ткаченко Віктор Миколайович, волонтер, заступник голови ГО "Спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО"

ГО "Спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО"

29.07.2020

№9478-9479

 волонтери

ГО "Чернігово-Сіверська Січ"

28.07.2020

№9476-9477

 волонтери

Кошечкін Олег Володимирович, м. Бугас Донецька обл.

28.07.2020

№9460-9775

 волонтери

Рашин Кирилл Вікторович, м. Херсон

27.07.2020

№9451-9454

 волонтери:
 Оніжук Віталій Віталійович;
 Чекус Петро Константинович
 Пастушин Василь Петрович;
 Турко Василь Петрович

ГО «Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини»

21.07.2020

№9450

 Бавикін Дмитро Володимирович, волонтер

начальник групи, ОБПК "Харків", прапорщик Артиков Микола Дмитрович

24.07.2020

№9449

 Вознюк Сергій Ілліч, волонтер

Виконком Ратуської сільської ради с. Ратуш;
Голова сільської ради Сергій Борсуковський;
Керівник Червоного Хреста Діна Кіловата

10.07.2020

№9447-9448

 не підлягає розголошенню

Генштаб ЗСУ

13.07.2020

№9445-9446

 Лазнюк Міхайло Васільович;

 Маконець Сергій Іванович

Волонтерська сотня "Добра Воля"

07.07.2020

№9443-9444

 волонтери

Носарєва Юлія Віталіївна

06.07.2020

№9439-9442

 волонтери

Керівник спілки волонтерів 128 - ОГШБр "Бойове братерство Закарпаття" Кульчицький В.О.

06.07.2020

№9437-9438

 Гетьман Євген;

 Кунєц Владислав

ТОВ БТГ - Будівельна Тактична Група

22.06.2020

№9433;

№9434;

№9435;

№9436

 волонтери:

 Сергєєва Наталія Степанівна;

 Андрєєва Лідія Михайлівна;

 Кучма Володимир Володимирович;

 Урюков Віталій Анатолійович

 Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

04.07.2020

№9431-9432

 Паламарчук Віктор Анатолійович;

 Чорнієвич Олександр Богданович

Жубржицький Олександр Олександрович

18.06.2020

№9417-9430

 Світлічна Ольга Миколаївна;
 Фоміна Галина Петрівна;
 Климешова Тетяна Миколаївна;
 Ткаченко Лариса Василівна;
 Давиденко Людмила Олександрівна;
 Тарасенко Леся Омелянівна;
 Геращенко Варвара Юріївна;
 Коркач-Валієва Катерина Анатоліївна;
 Лазурко Віталій Вікторович;
 Лінник Наталя Іванівна;
 Мальцева Тамара Анатоліївна;
 Марковська Наталя Валентинівна;
 Тертична Олена Володимирівна;
 Ткаченко Олена Антонівна

ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

17.06.2020

№9415-9416

 волонтери

ГО "Ветеранів та інвалідів АТО "Рапіра"

16.06.2020

№9414

 волонтер

БО "Міжнародний благодійний фонд Українського Козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України" 

20.07.2020

№9410-9413

 волонтери

БО "Міжнародний благодійний фонд Українського Козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

15.06.2020

№9407-9409

 волонтери

ГГО "Українська Армія Спасіння"

15.06.2020

№9406

 волонтер

Військова частина А1736

11.06.2020

№9405

 волонтер

ГГО "Українська Армія Спасіння"

 

№9403-9404

 волонтери

ВО командира першого легіону "ЗАХІД" УНА

09.06.2020

№9402

 Мироненко Олексій Юрійович, майор

54 ОМПБ

05.06.2020

№9400-9401

 Бондар Віталій Олександрович, майор;

 Пілецький Сергій Володимирович

54 ОМПБ

04.06.2020

№9399

 волонтер

 ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО"

02.06.2020

№9398

 волонтер

Начальник другого відділу ОБЄ ГУ ВКР

29.05.2020

№9395-9397

 волонтери

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

27.05.2020

№9394

 Офіцер НПУ

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

11.06.2020

№9393

 Батирсултанов Хабіб Махачевич

Кондратенко Миколай

26.05.2020

№9391-9392

 Костюк Олександр Миколайович;

 Горбунова Анастасія Володимирівна

Громадська спілка "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО"

22.05.2020

№9382-9390

 Дорош-Мартинова Тетяна Василівна;

 Михайлюк Михайло Михайлович;

 Срібняк Михайло Євстахович;

 Плесканка Тетяна Василівна;

 Іванійчук Валентина;

 Яворський Віталій Львович;

 Івасів Роман;

 Подолюк Степан;

 Долішній Олександр

ГО «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО»

12.06.2020

№9381

 Колісник Ольга Юрьївна, волонтер

ВГО "КРАЇНА"

19.05.2020

№9371-9380

 волонтери

58 ОМПБр

18.05.2020

№9370

 Громадська організація "Чиста Україна"

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№5

04.05.2020

№9369

Соколова Марина Миколаївна

 

СФ ВГО СМПУ «Сумське морське зібрання»

 

 №27

15.05.2020

№9367-9368

 волонтери

Осіпчук Василь Володимирович, м. Умань Черкаська обл.

12.05.2020

№9359-9366

 волонтери

Рябцев Сергій Миколайович

08.05.2020

№9358

 волонтер

ГО "Ми українці"

06.05.2020

№9351-9357

 волонтер Куштим Сергій Васильович;
 волонтер Оксюченко Олена Петрівна;
 волонтер Гончарова Лілія Бегсахатівна;
 волонтер Білий Анатолій Андрійович;
 волонтер Лебідь Віктор Олександрович;
 волонтер Соколовська Галина Миколаївна;
 волонтер Соколовський Василь Станіславович

В.о.комвзводу 28 бригади Черній В.А.

06.05.2020

№9350

 Новосел Сергій Олексійович

Командир військової частини А7284

04.05.2020

№9349

 волонтер

Осіпчук Василь Володимирович, м. Умань

29.04.2020

№9348

 волонтер

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

28.04.2020

№9347

 волонтери АТО/ООС

Воронцов Олег Володимирович

23.04.2020

№9346

 волонтер

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

28.04.2020

№9345

 волонтер

Воронцов Олег Володимирович

13.04.2020

№9344

 волонтер АТО

Курочкин Генадій Вікторович

13.04.2020

№9341-9343

 волонтери АТО/ООС

58 ОМПБр

13.04.2020

№9340

 волонтер

Головченко Андрій Григорович

10.04.2020

№9339

 Тіщенко Ілля Ігорович

ГО «НАРОДНА СИЛА ХАРКОВА»

08.04.2020

№9338

 волонтер АТО

Курочуін Геннадій, м. Новогродівка Донецька обл.

07.04.2020

№9328-9337

 волонтери

Немеш Михайло Федорович, м. Тячів

23.03.2020

№9327

 Мартинюк Вадим Миколайович, волонтер

Голова ГО "Ковельська міськрайонна спілка ветеранів та волонтерів АТО"

17.03.2020

№9322-9326

 волонтери

Горбенко О.В., м. Торецьк

16.03.2020

№9321

 Кір'янов Віктор Іванович

Автокефальна православна церква вмч. Юрія

12.03.2020

№9319

 Козачек Юрій Михайлович

ГО "Вірність Україні і присязі"

14.03.2020

№9318

Ларіонов Леонід Васильович

 ГО "Вірність Українї і присязі"  14.03.2020

№9315-9317

 Кочергін Ігор Ігорович;

 Лотоцький Михайло Романович;

 Ярош Євген Володимирович

ГО "Вірність Україні і присязі"  14.03.2020

№9314

Левицький Ігорь Анатолійович

ГО "Вірність Україні і присязі" 14.03.2020

№9313

 Лаштоба Олена Юріївна

Служба економічної безпеки

14.03.2020

№9311;

№9312

Левицький Ігор Вікторович;

Остапенко Сергій Анатолійович

ГО "АРАТТА-ОДЕСА"

10.03.2020

№9310

Прочкарук Микола Васильович

Красилівська районна ГО ветеранів війни та учасників АТО "Патріоти Красилівщини"

06.03.2020

№9309

 волонтер

Курочкин Генадій Вікторович

06.03.2020

№9308

 волонтер

Порожній Микола Вікторович, м. Канів

05.03.2020

№9307

 ------------------------------------------------

Колекція

04.03.2020

№9303-9306

Предко Володимир Миколайович

Ковалик Володимир Романович

Хомик Владислав Володимирович

03.03.2020

№9302

 Дрофяк Юрій Тарасович

Заступник Голови ГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№03

02.02.2020

№9301

 волонтер

Одеська Обласна Організація Національної Спілки Художників України

28.02.2020

№9296-9300

 волонтери

ГО "Захисники Вітчизни"

25.02.2020

№9291-9295

 волонтери

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

25.02.2020

№9290

 волонтери

Військова частина А2896

28.02.2020

№9289

 Полончевська Валентина Олегівна, голова благодійної організації, волонтер

Командир Військової частини А0373 Носенко Максим Васильович

26.02.2020

№9288

 волонтер

Військова частина А4590

24.02.2020

№9287

 волонтер

Ветерани АТО/ООС міста Бориславаі Дорогобицького району

25.02.2020

№9285-9286

 волонтери

Громадське формування з охорони Громадського порядку "Лев-Кам'янка"

18.02.2020

№9284

 Павліченко Сергій Васильович

БП "ВОВК"

14.02.2020

№9283

 Крєнц Павло Анатолійович

Військовий комісаріат Святошинського району м. Києва

14.02.2020

№9282

 Блесков Микола Іванович, волонтер

Служба економічної безпеки України

15.03.2020

№9281

 Цукрова Наталія Марківна

ДПЖПП Українська державна будівельна корпорація "Укрбуд"

13.02.2020

№9280

 -----------------------------------------------

Колекція

11.02.2020

№9279

 волонтер

Ворощак Володимир Орестович

10.02.2020

№9278

 Колісніченко Олександр Іванович, волонтер

Громадська спілка "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО"

10.02.2020

№9277

 волонтер

ГО "Агенція сталого розвитку"

06.02.2020

№9276

 Веприцька Светлана Станиславовна

ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій АТО і ООС м. Ізюм"

05.02.2020

№9275

 Ізгайм Тетяна Миколаївна, волонтер

Голова Сумської філії Спілки морських піхотинців України "Сумське морське зібрання" підполковник Вовк Андрій Валерійович.

№4

10.02.2020

№9273-9274

 волонтери

Національна поліція України

03.02.2020

№9271-9272

 волонтери

Хомик Владислав Володимирович

30.01.2020

№9268-9270

 меценати та волонетри

Кукла Олена Володимирівна, м. Красногорівка Донецька обл.

30.01.2020

№9267

 Хайкін Віталій Олегович

ГО "Спілка ветеранів АТО Харківської області"

23.01.2020

№9266

 волонтер

Національна поліція України

08.01.2020

№9261-9265

 волонтери

Київська обласна організація інвалідів війни, ЗСУ та УБД

08.01.2020

№9260

 волонтер

ГО "Військові Капелани Волині"

04.02.2020

№9258-9259

 волонтери

Одеська обласна огранізація українських козаків "Одеська Січ"

30.01.2020

№9257

 волонтер

ГО "РУХ МИРУ"

13.01.2020

№9251-9256

 волонтери

Магеррамов Валерій Фаікович

13.01.2020

№9250

 волонтер

Ярослав Тимчишин

08.01.2020

№9245-9249

 волонтери:

 Левченко Іван Вікторович;

 Шелесько Андрій Васильович;

 Гребенніков Андрій Володимирович;

 Левченко Олександр Вікторович;

 Брегеда Сергій Олександрович

ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

27.12.2019

№9243-9244

 волонтери

Директор ГО "ИМН" Григоренко Ю.А

24.12.2019

№9242

 волонтер

ГО "Військові Капелани Волині"

04.02.2020

№9241

 волонтер

Тіщенко Миколай

19.12.2019

№9224-9240

 волонтери

Волонтерський рух "Меценати для солдата"

17.12.2019

№9223

Громадянський рух "Свідомі"

Волонтерський рух «Мeцeнaти для сoлдaтa»

 №73

21.12.2019

№9221-9222

 волонтери

Волонтерський рух "Меценати для солдата"

17.12.2019

№9220

 волонтер

Національна поліція України

19.12.2019

№9219

 волонтер

Іськов А.В., м. Сміла

18.12.2019

№9216-9218

волонтери та меценати

УРК

18.12.2019

№9215

Очеретін Віктор, голова державної адміністрації Лівобережного району Маріуполя, полковник УРК

УРК

18.12.2019

№9213-9214

 волонтери

58 ОМПБр

12.12.2019

№9211-9212

 волонтери

Спілка ветеранів та інвалідів АТО м. Сміла

10.12.2019

№9205-9210

 волонтери

Муха В.Н., м. Авдіївка

10.12.2019

№9203-9204

 Васьків Ірина Анатоліївна, волонтер;

 Ярош Наталія Богданівна, волонтер

 Всеукраїнська громадська організація "Асоціація - моя родина"

09.12.2019

№9202

Захарченко Наталія Сергієвна

ВГО "КРАЇНА"

№12

02.12.2019

№9198-9201

 волонтери АТО/ООС

ГО ВО "Асоціація воїнів АТО "Київська Русь"

05.12.2019

№9197

 волонтер АТО/ООС

Військова частина А1736

05.12.2019

№9192-9196

 волонтери

Коцюбинська селищна рада

05.12.2019

№9190-9191

 волонтери

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

05.12.2019

№9189

 волонтер АТО

Петричак Володимир Денисович, м. Монастирище Черкаська область

04.12.2019

№9188

 волонтер

ГО "Патріоти Красилівщини"

04.12.2019

№9186-9187

 волонтери АТО

Сябро Володимир Володимирович, м. Першотравненськ Дніпропетровська обл.

03.12.2019

№9183-9185

 Зозуля Петро Васильович, полковник;

 Козуб Руслан Олександрович, сержант ЗСУ;

 Козуб Ігор Олександрович, афганець та доброволець "Айдар"

Підрозділ військових капеланів

02.12.2019

№9178-9182

 волонтери АТО

ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

02.12.2019

№9174-9177

 волонтери

Безердян Сергій Миколайович, м. Красногорівка

29.11.2019

№9173

 волонтер

ГФ "Лев-Кам'янка"

29.11.2019


№9172-9161

Мар'янська Антоніна Олександрівна;
Кравченко Тетяна Анатоліївна;
Кравченко Василь Петрович;
Степаненко Людмила Михайлівна;
Мартак Борис Анатолійович;
Волинюк Олександр Олександрович;
Гулюватий Сергій Миколайович;
Зімін Юрій Юрійович;
Киричок Тетяна Дмитрівна;
Горобець Світлана Сергіївна;
Сіряк Віталій Анатолійович;
Братащук Анатолій Борисович

 Командир військової частини А2196

27.11.2019

№9151-9160

 волонтери АТО/ООС

Миколаївська обласна Асоціація ветеранів Афганістану та АТО

27.11.2019

№9149-9150

 волонтери

ГФ "Лев-Кам'янка"

29.11.2019

№9148

 Титаренко Марія Сергіївна

Окрема тактична група "Воля" та Спілка офіцерів України

29.11.2019

№9147

 співробітник ППСПОП "Дніпро-1" Буркацький Олексій Віталійович

Служба економічної безпеки

28.11.2019

№9142-9146

 волонтери

ГО "Патріоти Красилівщини"

27.11.2019

№9139-9141

Осьмак Євдокія Хомівна;

Яковець Вікторія Миколаївна;

Мацаєнко Надія Пилипівна

Відокремлений підрозділ громадської спілки "Всеукраїнське об'єднання УБД та волонтерів АТО" Яготинського району Київської області

27.11.2019

№9138

Олефір В'ячеслав Олександрович

Олефір В'ячеслав Олександрович, смт. Межова

26.11.2019

№9137

 волонтер

ГО "ЩЕДРО"

26.11.2019

№9133-9136

 Українсько-британська команда:
 Мельник Андрій Іванович;
 Головчинський Ігор Миколайович;

 Фахівці відділу обліку та реєстрації тварин в м. Києві:
 Скуратовська Наталія Миколаївна;
 Зімнякова Валентина Євгеніївна

БО "Всесвітній конгрес матерів проти катування та насильства над люльми в зоні АТО та у всьому світі "Новий світ"

26.11.2019

№9131-9132

 волонтери

Тарасенко Сергій Іванович, м. Суми

22.11.2019

№9121-9130

 волонтери АТО

58 ОМПБр

22.11.2019

№9120

 волонтер

ГО "Громадський Рух Українська Військова Організація"

25.11.2019

№9117-9119

 Загреба Антоніна Василівна, волонтер;

 Руснак Ірина Григорівна, волонтер;

 Рябошапка Надія Василівна, волонтер

голова Представництва Об’єднання ВО «Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

№11

01.11.2019

№9116

 волонтер АТО/ООС

 Голова Ради ГО "Захист"

28.11.2019

№9115

Самойленко Ірина

ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району"

28.11.2019

№9110-9114

Вишневська Любов Анатоліївна

Шишка Богдан Миколайович

Гальович Василь Акимович

Безердян Сергій Миколайович, м. Красногорівка Донецька область

21.11.2019

№9109

 волонтери АТО

ВГО "Учасників бойових дій"

21.11.2019

№9108

 Кушнір Юрій Богданович

Командир військовой частини А2841

№338

24.10.2019

№9107

 Кулинич Катерина Іванівна, директор КЗ "Музей двічі героя Радянського Союзу С.А. Ковпака Котелевської районної ради"

Котелевська районна організація профспілки працівників культури України

20.11.2019

№9105-9106

 волонтери

ГО «Канівська спілка учасників АТО "Нескорені"

15.11.2019

№9101-9104

 волонтери

ГО "Рада патріотів"

15.11.2019

№9092-9100

 волонтери АТО

Комбриг 58 ОМПБр

12.11.2019

№9091

Конош Лариса Мар'янівна

Командир військовой частини А0409

№12

02.12.2019

№9090

Мисліхіна Наталія Леонідівна

Волонтерський підрозділ "Комітет дружин та матерів прикордонників Одеській області" м. Ізмаїл

15.11.2019

№9089

Мала Лариса

"Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

15.11.2019

№9087-9088

--------------------------------------------------

Колекція

12.11.2019

№9086

 волонтер

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

12.11.2019

№9081-9085

 волонтери

 ГО "Союз Чорнобиль Україна" Христинівського района та ГО "Всеукраїнський союз воїнів АТО та ЗСУ і правоохоронних органів в України

12.11.2019

№9072-9080

 волонтери

ГО "РУХ МИРУ"

05.11.2019

№9070-9071

 Роговий Степан Іванович, викладач;

 Дорош Мирон Степанович, викладач

Державний навчальний заклад "Ставропігійське вище професійне училище м. Львова"

05.11.2019

№9064-9069

 волонтери

Житомирський обласний військовий комісаріат

04.11.2019

№9063

Дудка Юрій Васильович

Житомирський обласний військовий комісаріат  04.11.2019 

№9061-9062

 волонтери

Житомирський обласний військовий комісаріат

04.11.2019

№9059-9060

 волонтери

Живодьор Роман Євгенійович, смт. Машівка Полтавська область

11.11.2019

№9057-9058

генерал-осавул Крупейник Леонід Анатолійович;

військовий старшина Черняк Володимир Юрійович

Всесвітній український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

07.11.2019

№9056

 волонтер

            Папукчі Геннадій Миколайович, смт. Міронівський Донецька область

06.11.2019

№9054-9055

 волонтери

с. Андріївка Донецької області

01.11.2019

№9051-9053

Новгородський Віктор Володимирович

Сатановський Володимир Вікторович

Чіпак Іван Іванович

Казанківська селищна рада

31.10.2019

№9031-9050

 волонтери

Житомирський обласний військовий комісаріат

31.10.2019

№9021-9030

 Проколійко М.І.;

 Баритоль В.Л.;

 Проколійко М.І.;

 Подільська Р.А.;

 Сабадата І.О.;

 Латенко О.В.;

 Состановський Д.Л.;

 Конюша Н.А.;

 Ясинський О.С.;

 Вова Т.Г.

Підрозділ військових капеланів

22.10.2019

№9018-9020

 волонтери

ГО Військово-патріотичний вишкіл "Патріот"

30.10.2019

№9017

 волонтер

  Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"

17.10.2019

№9016-9008

Бєлоусов Владислав Вікторович

Хворостян Євген Миколайович

Сосонний Максим Володимирович

ДУК УВЦХЄВ

18.10.2019

№9004-9007

 волонтери

 Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"

16.10.2019

№9003

 волонтер

 Дніпровська міська спілка воїнів АТО "Щит"

16.10.2019

№9002

9001-8999

Діордійчук Андрій Валерійович

Дарчук Володимир Іванович

Баранов Анатолій Михайлович

Коноваленко Максим Анатолійович

ДУК УВЦХЄВ

18.10.2019

№8998

 ------------------------------------------

Колекція

11.10.2019

№8997

 волонтер

Національна поліція України

11.10.2019

№8995-8996

 волонтери

Мостовий Володимир Ярославович

11.10.2019

№8993-8994

 волонтери

ГО "Республіканець"

16.10.2019

№8989-8992

 волонтер

Муха В.М., м. Авдіївка Донецька область

10.10.2019

№8988

 волонтер

Мельник Василь Петрович, м. Хмельницький

10.10.2019

№8983-8987

 Шакуля Олександр Михайлович, фермер;
 Марківський Валерій Іванович, фермер;
 Гаркуша Петро Петрович, фермер;
 Ніколаєнко Ганна Остапівна, волонтер;
 Бєлоблодська Клавдія Іванівна, волонтер

ОГО "Ми Черкащини" та парафія "Преподобного Іларіона Великого ПЦУ" м. Черкаси

11.10.2019

№8979-8982

 волонтери

ГО "Небайдужі серця Краматорська"

09.10.2019

№8978

 волонтер

Шикало Іван Андрійович, м. Піски

09.10.2019

№8977

Дмитро Яковяк

Громадська організація «Ветеранів АТО Побратим»

09.10.2019

№8976

 ФОП Сухов Василь Юрійович

Командир військовой частини А0501

24.10.2019

№8974

№8975

Ковальов Микола Олексійович, волонтер, Почесний громадянин селища Котельва, військовий капелан;

 волонтер

Голова Котелевської РДА Колос В.П.

23.10.2019

№8973-8969

 волонтери

Служба економічної безпеки України

09.10.2019

№8968

 волонтер

Служба економичної безпеки України

27.10.2019

№8963-8967

 волонтери

Військова частина 1994

09.10.2019

№8962

 волонтер

Громадське формування з охорони громадського порядку "Підрозділ територіальної оборони "СПИ"

09.10.2019

№8949-8961

 волонтери

ГО "ОСЗПВ АТО "Ми пам'ятаємо. Обухівщина"

09.10.2019

№8946-8948

 Храпков Андрій Валеріович, волонтер;
 Денисенко Віталій Володимирович, волонтер;
 Аверін Віталій Юрійович, волонтер

Громадська організація "Спілка учасників АТО "ПАТРІОТ"

08.10.2019

№8945

 Ткач Наталя Валеріївна, ст.солдат

Голова Ратуської сільської ради Борсуковський С.М.

09.10.2019

№8944,8943

 волонтери

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради

08.10.2019

№8941-8942

 волонтери

Магеррамов Валерій Фаікович, м. Івано-Франківськ

08.10.2019

№8937-8940

 волонтери

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

07.10.2019

№8936

 волонтер

Служба економічної безпеки України

14.10.2019

№8925-8935

 співробітники НПУ (полк "Дніпро-1")

Служба економічної безпеки України

14.10.2019
 №8923-8924

 Караман Олена Леонідівна, курінний УК;

 Мацай Наталія Іванівна, осавул УК

Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

04.10.2019
 №8920-8922

 волонтери

Мосейко Володимир Олексійович, м. Тернопіль

03.10.2019
№8919

 Отаман ГС "Січ війська запорозького" "Дергачівський курінь" - Зенін Віктор Петрович

ХОГО Слобожанський козацький округ

03.10.2019
№8916-8918

 учасники АТО

ГО "Інваліди Чорнобиля"

03.10.2019
№8915

 боєць АТО

Командування 54 ОМПБр

02.10.2019
№8912-8914

 волонтери

ГО "Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО "Альфа"

02.10.2019
№8009-8011

 Марчук Василь Миколайович, прапорщик УК;
 Власюк Олег Олександрович, прапорщик УК;
 Федєтчак Ігор Михайлович, прапорщик УК

Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

02.10.2019
№8907-8908

 волонтери

ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

02.10.2019
№8906

 волонтер

Глущенко Володимир Іванович, смт. Котельва Полтавська область

01.10.2019

№8905,8904

Стрілецький Сергій Павлович
Прутц Тетяна Валерівна

Обласний благодійний фонд «Центр Добриня», волонтерська група «Армія SOS» Хмельницький

№10
01.10.2019

№8902-8903

 волонтери

ГО "Канівська спілка учасників АТО "Нескорені"

01.10.2019

№8898-8901

 --------------------------------------------------

Колекція

01.10.2019

№8896-8897

 волонтери

ГО "Центр навчання та практики "Доброволець"

27.09.2019

№8894-8895

 не підлягає розголошенню

Військова частина А0536

27.09.2019
 №8890-8893

 волонтери

ГО "Канівська спілка учасників АТО "Нескорені"

26.09.2019
 №8888-8889

 волонтери

Академія культурної спадщини українського козацтва

25.09.2019
№8887

 Крисько Василь Володимирович, активний учасник революції Гідності, символ Майдану

Кушнір Юрій Аксентійович, м. Заставна Чернівецька обл.

20.09.2019
№8886

 Якименко Володимир Іванович

Голова ГО "Єдність народу" Сауляк В.М.

20.09.2019
№8885

 Клочко Олексій Олегович, волонтер

Обласний благодійний фонд "Центр Добриня",
волонтерська група "Армія SOS" Хмельницький

19.09.2019
№8884

 Гідулян Лариса Всеволодівна, волонтер

ТОВ "Міжнародна академія Інноваційних технологій"

18.09.2019
№8883

 Волос Богдан Омелянович

ГО "Спілка медиків АТО/ООС"

18.09.2019
№8871-8882

 Тимків Оксана Василівна;
 Андрійчук Марія Іванівна;
 Василів Люба Василівна;
 Капущак Євдокія Ярославівна;
 Безручко Тетяна Миколаївна;
 Савчук Ольга Ярославівна;
 Себунчак Маряна Василівна;
 Борищак Ольга Богданівна;
 Гиндиляк Олександра Іванівна;
 Рожко Леся Михайлівна;
 Семанів Любов Миколаївна;
 Борищак Тетяна Володимирівна

Виконавчий комітет Горохолинської сільської ради

17.09.2019
№8870

 волонтерська громадська організація «Наші Атланти» місто Бердянськ Запорізької області

Голова Представництва Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

17.09.2019
№8869

 Манзюк Микола Георгійович

Міжнародна організація "Лицарський Орден Архистратига Михаїла" м. Чернівці

 

№8868

 голова  Хмельницької крайової організації "Народного Руху України" Клюс Ігор Петрович

голова ради  ГО  "Хмельницький майдан"  Лукіянчук В.Ф.

21.09.2019

№8867

 волонтер

ДУК УВЦХЄВУ

12.09.2019

№8865-8866

 волонтер

БФ "Україна - це Я"

10.09.2019

№8862

 волонтер

Національна поліція України

03.09.2019

№8861

 волонтер

Ігонін Роман Володимирович, м. Сіверськ

03.09.2019

№8860

 волонтер

Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Бучацького району

11.09.2019

№8859

 Вікарчук Володимир Георгійович, лейтенант

Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Бучацького району

14.10.2019

№8858

 Конєв Геннадій Миколайович

Волонтерське об'єднання "Допомога для перемоги"

10.09.2019

№8851-8857

 волонтери

Спілка ветеранів бойових дій «Ніхто крім нас»

05.09.2019

№8850

 Кужель Олександр Володимирович

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Захисник Охтирщини"

08.10.2019

№8848-8849

 волонтер Тереник Ігор Вікторович;

 волонтер Царегородцева Любов Петрівна

Служба економічної безпеки

14.10.2019

№8842

 волонтер

Спілка допомоги учасникам АТО "Захист"

08.10.2019

№8841

 волонтер

Військова частина

07.10.2019

№8838-8840

 волонтери

БФ "Допомога батальйону "Донбас"

03.09.2019

№8837

 волонтер

Миронівська міська рада

02.09.2019

№8835-8836

 волонтери

Національна поліція України

02.09.2019

№8832-8834

 волонтери

 Суржик Тетяна Георгіївна

29.08.2019

№8831

 волонтер

Гріненко Олександр

29.08.2019

№8828-8830

 Заїка Павло Миколайович;
 Лихопуд Сергій Григорович;
 Лихопуд Сергій Сергійович

Військова частина А0501

27.08.2019

№8827

 Панасенко Ілля Дмитрович

Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану

22.08.2019

№8826

 волонтер

ГО "РУХ МИРУ"

22.08.2019

№8821-8825

 волонтери АТО

Громадська організації учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

22.08.2019

№8811-8820

 волонтери

Гріщенко Олександр Петрович, м. Мірноград Донецька область

22.08.2019

№8808-8810

 волонтери

Відокремлений підрозділ ГО «Державницька ініціатива Яроша» у Дніпропетровській області

21.08.2019

№8804-8807

 волонтери

Бережной Олександр Борісович

21.08.2019

№8803

 волонтер

Ільчук Галина Павлівна, м. Ужгород

20.08.2019

№8802

 поліцейський

ГО "За майбутнє країни"

20.08.2019

№8801

 Голець Денис Ігорович, волонтер

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС «Захисник Охтирщини»

20.08.2019

№8798-8800

 волонтери

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

19.08.2019

№8792-8797

 волонтери

Керівник ВКУ Леонов Григорій Григорович

19.08.2019

№8777-8791

 волонтери

Немеш М.Ф.

12.08.2019

№8762-8776

 волонтери

Військова частина А 4217

06.08.2019

№8761

Шевчук Світлана

ветерани в/ч А 4217  05.12.2019 

№8751-8760

 волонтери

Військова частина А4217

06.08.2019

№8749-8750

---------------------------------------

Колекція

11.06.2019

№8748

 волонтер

Сисюк Вадим Миколайович

10.06.2019

№8747

Тишкевич Наталія Миколаївна

Командир МТБ "Київська Русь" 

№237

05.12.2019 

№8746

 волонтер

Геря Юрій Валентинович

10.06.2019

№8731-8745

Бойко Раїса Дмитрівна;
Дригало Людмила Борисівна;
Маршалок Ольга Володимирівна;
Мартак Ольга Михайлівна;
Яровий Віктор Петрович;
Ткачук Іван Іванович;
Черніцьких Володимир Олександрович;
Василенко Анатолій Володимирович;
Тарасенко Андрій Володимирович;
Міщенко Анна Миколаївна;
Циганенко Тетяна Василівна;
Бондар Тетяна Станіславівна;
Путієнко Катерина Григорівна;
Малежик Світлана Петрівна;
Киричок Тетяна Василівна

Військова частина А1262

№06

03.06.2019

№8721-8730

 волонтери

ГО "Об'єднання сімей загиблих (померлих) воїнів АТО "Ми пам'ятаємо. Обухівщина"

04.06.2019

№8720

 волонтер

Ратушнюк Едуард Борисович, м. Харків

04.06.2019
№8719  волонтер ГО "Союз української християнської інтелігенції" 03.06.2019
№8716-8718  співробітники Керівництво ХНДІК 29.05.2019

№8715

 волонтер

ВГО "Журналісти проти корупції"

22.05.2019
№8714  волонтер ГО "Центр Гарант" 22.05.2019
№8711-8713

Андрєєв Костянтин Євгенович;

Величко Олександр Григорович;

Левчук Андрій Миколайович
Комбат 2 механізваного батальйону 72 ОМБр 21.05.2019
№8709-8710  волонтери Командування 58 бригади 28.05.2019

№8708

 Поздняков Сергій Ігорович

ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району"

28.05.2019
№8705-8707  волонтери Хмельницька обласна організація ПАП ОВС України 24.05.2019
№8704  волонтер ГО "Доброволець - людина доброї волі" 23.05.2019
№8703  волонтер Військова частина А2167 23.05.2019
№8702  волонтер ГО "Союз української християнської інтелегенції" 23.05.2019
№8700-8701

 Цапу Олег Вікторович;

 Корнелюк Ігор Сергійович

Персонал 10 Окремого загону оперативного реагування ДПСУ, відділ спеціальних дій з місцем дислокації н.п. Одеса 17.05.2019
№8699  волонтер "Подільська козацька Січ ім. Богдана Хмельницького МО ОРУЗК" Головний отаман Січі, Генерал козацтва Побережний Петро Трохимович 16.05.2019
№8698  волонтер Помазан Юрій Вікторович 16.05.2019
№8690-8697  волонтери Міська громадська організація "Союз Чорнобиль України"

№05

02.05.2019

№8687-8689 Попєлєва Марія Сергіївна;

 Горбатовський Валерій Віталійович;

 Кеда Олександр Сергійович.

ДУК УВЦХЄВ

№05

02.05.2019

№8685-8686  ----------------------------------- Колекція 13.05.2019
№8683-8684  Житнухін Микола Миколайович;
 Кобиленко Валерій Іванович, старшина
ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість"

№7

10.05.2019

№8678-8682  волонтери:
 Мазурець Олег Ханович;
 Котенко Вікторія Олександрівна;
 Гуржій Марина Олександрівна;
 Горбань Владислав Віталійович;
 Базюнь Максим Олександрович
Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО » 07.05.2019
№8673-8677  волонтери ГО "Укаїнська Армія Спасіння" 02.05.2019
№8672 Босій Оксана В’ячеславівна ГО "Українська Армія Спасіння" 18.07.2019
№8671  волонтери ГО "Українська Армія Спасіння" 02.05.2019
№8670  волонтер Солодухіна Вікторія Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну" 13.05.2019
№8666-8669  Кричун Олег Митрофанович
 Брижатий Андрій Андрійович
 Чебанов Іван Іванович
 Костенко В’ячеслав Григорович
Голова Спілки учасників бойових дій м. Миколаїв 06.05.2019
№8663-8665  Бобровник Олександр Володимирович;
 Понур Алла Вікторівна;
 Понур Євген Леонідович
ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини" 02.05.2019
№8660-8662  волонтери БФ "Соломон" 24.04.2019
№8654-8659  ст. солдат Гусєв Павло Олександрович;
 ст.солдат Кареба Анастасія Олександрівна;
 ст.солдат Коновалов Сергій Леонідович;
 ст.солдат Петров Віталій Леонідович;
 ст.солдат Сметанін Вадим Олегович;
 ст.солдат Ясковець Ірина Валеріївна
Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М. 24.04.2019
№8653  Луганський Вадим Васильович Сидоренко Валентина Іванівна 19.04.2019

№8650-8652

Сутовський Володимир Ігорович;
Падалко Володимир Олександрович;
Худзик Михайло Мирославович.

Обласний благодійний фонд «Центр Добриня» Армія SOS Хмельницький

№04

01.04.2019

№8649  волонтер АТО ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль Україна" Київська міська організація 17.04.2019
№8648  волонтер ГО "РУХ МИРУ" 15.04.2019
№8647  волонтер Глінчевський Олександр Антонович 15.04.2019
№8646  Барибін Сергій Анатолійович КТ "Академія Козацтва" 16.04.2019
№8642-8645  волонтери Командування 58 бригади 09.04.2019
№8641  Лікар-інтерн Меленко Василь Ігорович, Буковинський державний університет Депутати Львівської обласної ради Дзюдзя М.С. і Ільків І.П. та комісія законності, правопорядку, збереження прав людини, та допомоги Збройним Силам та Силовим відомствам України

№06

03.06.2019

№8635-8640  Лоскутов Руслан Валерійович, ст.солдат;
 Рубан Станіслав Юрійович, ст.солдат;
 Шапка Олександр Михайлович, прапорщик
Командир танкового батальйону військовой частини А0666 09.04.2019

№8634

 волонтер

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

09.04.2019
№8626-8633  волонтери ВГО "Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація 05.04.2019
№8625  волонтер Шумак М.М. 05.04.2019
№8623-8624  Зуй Вадим Анатолійович, майор УРК;
 Ступа Олександр Дмитрович, полковник УРК
Славутицьке міське козацьке товариство ВГО "Українське реєстрове козацтво" 05.04.2019
№8621-8622  Павловський Костянтин Гаврилович;
 Почегайло Людмила Василівна
Геря Юрій Валентинович 03.04.2019
№8620  волонтер ГО "Українське капеланство" 29.03.2019
№8619  волонтер Назарчук Віктор Володимирович 28.03.2019
№8616-8618  волонтери ГФ з охорони громадського порядку "Тер Оборони "Волинь" УДА 27.03.2019

№8614,

№8615

Шевченко Наталія Григорівна;

Кубар Віра Василівна

Відокремлений підрозділ Громадської спілки
«Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Яготинського району Київської області
26.03.2019

№8611-8613

 волонтери

ГО "РУХ МИРУ"

26.03.2019
№8609-8610  волонтери ГО "Центр Гарант" 29.07.2019
№8606-8608  Майструк Віктор Олегович;
 Дрозденко Олександр Вікторович;
 Мамула Андрій Русланович
Громадське формування з охорони громадського порядку та Державного кордону "Штурм" 29.07.2019
№8605  Сокур Наталя Василівна, волонтер Військова частина А1736 22.03.2019
№8600-8604

Радковець В'ячеслав

Хвещук Павло

Хвещук Леонід

Стречен Олександр

Мотопіхотний батальйон 14 окремої механізованої бригади 22.03.2019
№8597-8599  волонтери Військова частина А1445 21.03.2019
№8596  волонтер Базун Денис Анатолійович 18.03.2019
№8592-8595  волонтери ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 18.03.2019
№8591  волонтер Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М. 18.03.2019

№8582-8590

 Павюв Олександр Володимирович;

 Гринь Вадим Миколайович;

 Дудковський Микола Іванович;

 Самчук Володимир Анастасійович;

 Федоров Віктор Васильович;

 Бойко Геннадій Євгенович;

 Щокін Ігор Вікторович;

 Вертюк Максим Сергійович;

 Громов Ігор Вікторович

Конгрес Українських націоналістів;

Спілка Офіцерів України;

ОТГ "Воля" Самооборона Майдану

15.03.2019

№8581

 волонтер

Головний отаман "Подільської козацької Січі ім. Богдана Хмельницького МО ОРУЗК" генерал козацтва Побережний Петро Трохимович

15.03.2019

№8579-8580

 волонтери

Товариство сприяння обороні України

14.03.2019

№8575-8578

 волонтери

Конгрес Українських Націоналістів;

Спілка офіцерів України;

ОТГ "Воля" Самооборона Майдану

13.03.2019

№8573-8574

 волонтери

ВЖР "За вільну Україну"

№3

12.03.2019

№8572

Відділ внутрішньої політики Дарницької РДА

ГО "За вільну Україну" 

 №3

12.03.2019

№8570-8571

 волонтери

ВЖР "За вільну Україну"

№3

12.03.2019

№8565-8569

 волонтери

ГО Всеукраїнське об'єднання рідних зниклих безвісти та загиблих захисників України 13.03.2019

№8564

 Кондратенко Сергій Вікторович

ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя" 12.03.2019

№8562-8563

 волонтери

ГО "РУХ МИРУ"

19.06.2019

№8561

 волонтери

Благодійний Фонд «Крила Перемоги»

19.06.2019

№8548-8550

 волонтери

Благодійний Фонд «Крила Перемоги»

19.06.2019

№8547

 волонтер

ГО "РУХ МИРУ"

19.06.2019

№8546

Постовий Володимир Ілліч

Український фонд культури

№3

18.06.2019

 

№8542;

№8543;

№8544

№8545

 члени волонтерської групи "СББ-ТИЛ":

 Тарабухіна Олена Іванівна;

 Саєнко Гарна Григорівна;

 Зенікова Олена Михайлівна;

 Саєнко Гарна Григорівна

ГО "ЦСГР "Рідний край", Голова правління В.К.Шейко

№106

05.03.2019

№8541

 волонтер

ГО "РУХ МИРУ" 16.08.2019

№8538-8540

 Пилипак Анастасія Ігоріввна;
 Єфанов Юрій Павлович;
 Боричевський Анатолій Іванович.

Обласного благодійного
фонду «Центр Добриня група «Армія SOS Хмельницький»
16.08.2019

№8537

 волонтер

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС «Захисник Охтирщини» 16.08.2019

№8535-8536

 волонтери

Служба економічної безпеки України 24.08.2019

№8534

 волонтер

Южненська міська рада 15.08.2019

№8533

 Сафронов Ігор В'ячеславович, військовий волонтер

ГО "Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО "Побратими України" (Херсонська обл.) 13.08.2019

№8532

 Талипова Наталя Дмитрівна

Волонтерське об'єднання "Допомога для Перемоги" 13.08.2019

№8530-8531

 волонтери

Громадська організація "Воїни АТО Мостищини" 12.08.2019

№8529

 волонтер

ГО "Центр Гарант" 09.08.2019

№8528

 волонтер

Мазуренко Олександр 09.08.2019

№8526-8257

 волонтер

 Благодійна організація «Благодійний фонд сприяння органам поліції Хмельниччини» 08.08.2019

№8521-8525

 волонтери

ВГО «Українське реєстрове козацтво» в Приазовському регіоні 05.08.2019

№8520

 волонтер

Дідик Микола Іванович 05.08.2019

№8519

 волонтер

Національна поліція України 02.08.2019

№8514-8518

 волонтери

БОБФ "Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. М.Пирогова" 01.08.2019

№8513

 ----------------------------------------

Колекція 01.08.2019

№8512

 Кобзєв Андрій Сергійович

ГС "Ветерани України" 31.07.2019

№8511

 Сиркин Володимир Михайлович

Херсонський підрозділ військових капеланів відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в місті Нова Каховка Херсонської області 30.07.2019

№8506-8510

 волонтер

ГО "РУХ МИРУ" 26.07.2019

№8503-8505

 Старший пошуковець-волонтер Назаров Володимир Миколайович;
 Волонтер-пошуковець Донець Павло Іванович;
 Волонтер-пошуковець Крижний Альберт Григорович

ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини" 26.07.2019

№8497-8502

 волонтери

Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість" 11.07.2019

№8496

 волонтер

Дмитрійчук Олег Вікторович 10.07.2019
№8495  волонтер Кондратенко Миколай 08.07.2019
№8494  батько загиблого, волонтер Колотаєв Віктор Левченко Сергій Валентинович, м. Вінниця 08.07.2019
№8492-8493  Тефледжук Оксана Петрівна;

 Йосипчук Василь Михайлович

ГО "Патріот Вітчизни" 08.07.2019
№8491  волонтер Попаснянський відділ поліції ГУНП в Луганській області 04.07.2019
№8490  волонтер Національна поліція України 04.07.2019
№8489  волонтери Хомик Владислав Володимирович, м. Біла Церква 03.07.2019
№8488  волонтер ГО "РУХ МИРУ" 03.07.2019

№8485-8487

 волонтери

Ткачук Р.В. 02.07.2019

№8484

 волонтер Мазур Василь Данилович 02.07.2019

№8480-8483

 Юрій Лепесевіч - №8482;
 Уна Томіча - №8481;
 Оксана Томіча - №8480;
 Анна Наконечна - №8483

Товариство підтримки України (Латвія)

№08

01.08.2019

№8475-8479  волонтери ГО "Об'єднання сіией загиблих (померлих) воїнів АТО "Ми пам'ятаємо. Обухівщина" 02.07.2019
№8474  Вільхова Тетяна Гаврилівна Начальник Кобеляцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області 04.07.2019

№8473

 Керівник волонтерської групи МГО "Козацтво Запорізьке", полковник Завалков Іцик Всесвітний український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке" 27.06.2019

№8472

Курочкин Олексій

Волонтерський рух "Меценати для солдата"

№20

28.06.2019

№8465-8471

 волонтери

Волонтерський рух "Меценати для солдата"

24.06.2019

№8464

 Путря Олександр Андрійович, працівник КП «Полтавська обласна філармонія»

Дніпропетровська спілка ветеранів АТО «ЩИТ»

24.06.2019

№8463

 Прутц Альбіна Олександрівна

Обласний благодійний фонд «Центр Добриня група «Армія SOS Хмельницький»

21.06.2019

№8462

Степанова Маріанна

Чернецова В.М.

21.06.2019

№8461

 волонтери

ГО "РУХ МИРУ"

14.06.2019

№8451-8460

 волонтери

ГО "Всеукраїнське об'єднання інвалідів та учасників війни "ІНАТО"

 14.06.2019

№8449-8450

 волонтери

ГО "РУХ МИРУ"

14.06.2019

№8444-8448

Вознюк Олена Валеріївна, ст.солдат;

Кудрявцев Микола Григорович, старшина;

Кушнір Дмитро Дмитрович, ст.сержант;

Проворов Владислав Володимирович, сержант;

Брацлавський Віктор Олександрович, лейтенант

УВЦХЄВ ст.капеллан Чоков О.В.

06.03.2019

№8439-8443

 волонтери

Служба економичної безпеки Мельниченко В.І.

04.03.2019

№8438

 колектив Уманського структурного підрозділу товариства "АВЕРТЕХ"

Військова частина А0989

04.03.2019

№8430-8437

 волонтери

ГО "Центр Гарант" спілка учасників АТО Львівщини

04.03.2019

№8420

№8421;

№8422;

№8423;

№8424;

№8425;

№8426;

№8427;

№8428;

№8429

 Медведєва Людмила Вікторівна;

 Богачевська Олена Леонідівна;

 Ковальчук Наталія Станіславівна;

 Прищепа Сергій Миколайович;

 Чумаченко Володимир Васильович;

 Грибач Андрій Васильович;

 Юхименко Віталій Миколайович;

 Данелія Гіоргій Манучарович;

 Купцов Олексій Сергійович;

 Шарапов Сергій Валерійович

Голова правління ГО "Січ-КР"

№03

05.03.2019

№8415-8419

 волонтер

Валуев Г.М.

27.02.2019

№8414

 Волонтер

ГО "Сумське морське зібрання"

01.03.2019

№8413

 Волонтер

ГО "Сумське морське зібрання"

01.03.2019

№8412

 Мончинська Анжела Анатоліївна, волонтер

Військова частина А1736

26.02.2019

№8409-8411

 волонтери

ОТГ "Воля", "Самооборона Майдану", Конгрес Українських Націоналістів

№02

01.02.2019

№8408

 Пастушенко Світлана Василівна, ст.лейтенант медичної служби,
лікар вищої кваліфікаційної категорії "Державної наукової установи "Науково-практичний центр практичної та клінічної медицини
Державного управління справами"

Группа чорнобильців, ветеранів бойових дій

№02

01.02.2019

№8403-8407

 волонтери

ГФ з Охорони Громадського порядку "Тер Оборони "ВОЛИНЬ" УДА

25.02.2019

№8399-8402

 волонтери

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№02

01.02.2019

№8396-8398

 Тимофєєв Сергій Олександрович;

 Дворецький Едуард Геннадійович;

 Потебенько Віталій Мусійович

Президент федерації кікбоксингу України "ISKA"Олег Мандзюк

№02

01.02.2019

№8392-8395

 волонтери

ГО "РУХ МИРУ"

№02

01.02.2019

№8388-8391

 волонтери

ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область

№02

01.02.2019

№8383-8387

 волонтери

ГО "Методичний центр ГО учасників, інвалідів, ветеранів та волонтерів АТО"

№02

01.02.2019

№8381-8382

 волонтери

Деканат Помісної Церкви України Камінь-Каширського району

№02

01.02.2019

№8363;

№8364;

№8365;

№8366;

№8367;

№8368;

№8369;

№8370;

№8371;

№8372;

№8373;

№8374;

№8375;

№8376;

№8377;

№8378;

№8379;

№8380

 Мишалова Аліна Володимирівна;

 Шуман Анна Іванівна;

 Гладкова Євгенія Едуардівна;

 Самсоненко Олена Вікторівна;

 Азарян Ольга Володимирівна;

 Устименко Сергій Георгієвич;

 Савченко Павло Володимирович;

 Смаровоз Олег Володимирович;

 Кухтін Валерій Вікторович;

 Хачатрян Карен Гегамович;

 Лубенець Юрій Олегович;

 Баханцов Володимир Валерійович;

 Здор Олег Іванович;

 Чимирис Костянтин Миколайович;

 Каліушко Олег Семенович;

 Маркін Олег Петрович;

 Такса Михайло Давидович;

 Азарян Володимр Альбертович

ГО "СІЧ-КР" 13.02.2019

№8359-8362

 Волонетри ГО "Волонтери Полісся":

 Шевченко Володимир Олексійович;

 Місько Валерій Миколайович;

 Пилипчук Микола Миколайович;

 Галась Анатолій Григорович

Семеонов Валерій Валерійович 13.02.2019

№8351-8358

 волонтери

ГО Ветеранів АТО "Слава Україні!" 12.02.2019

№8301-8350

 волонтери ГО "РУХ МИРУ" 12.02.2019

№8300

 Галина Весна ГО "Воїнів учасників АТО с. Гатне" 21.02.2019

№8299

 Бонтей Ігор Ярославович Яцкевич А.Р. 13.02.2019

№8298

 волонтер Якименко Андрій Віталійович 11.02.2019

№8294-8297

 волонтери  ГО "Полтавська районна спілка ветеранів Афганістану і учасників бойових дій" 08.02.2019

№8293

 Куренкова Т.І., УБД Афганістана ГО "Афганське братерство" м. Марганець 07.02.2019

№8292

 волонтер  Діщенко Василь Михайлович 07.02.2019

№8291

 волонтер Козаков Валерій Олександрович 07.02.2019

№8290

 волонтер  Діщенко Василь Михайлович 07.02.2019

№8289

 Гончерук Валерій Олександрович ГО "Учасників та інвалідів АТО" м. Добропіля 06.02.2019

№8288

 волонтер Гуляков П.К. 06.02.2019

№8287

 Шпак Віра Іванівна Здолбунівська райдержадміністрація 04.02.2019

№8285-8286

 волонтери Козаков Валерій Олександрович 01.02.2019

№8281-8284

 волонтери  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 30.01.2019

№8277-8280

 волонтери Керівництво ХНДІК 29.01.2019

№8275-8276

 волонтери

Магеррамов Валерій Фаикович

28.01.2019

№8274

Щерба Олександр, помол України в Австрії.

Волонтерський рух "Меценати для солдата"

17.03.2019

№8261-8273

 волонтери, дружини і матері полеглих бійців (Волонтерський рух з Волині)

Волонтерський рух "Меценати для солдата"

28.01.2019

№8251-8260

 волонтери;

 Цимбалюк Петро;

 Дехтяренко Василь;

 Варивода Валерій;

 Веселовський Геннадій;

 Бондарчук Вячеслав;

 Повар Микола;

 Модін Леонід;

 Пеньківський Володимир

ГО Ветеранів АТО "Повітряний патруль"

№9

20.01.2019

№8250

 Векленець Олександр Сергійовиич

ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

29.01.2019
№8349  ГО "ЗАХИСНИКИ НАРОДУ УКРАЇНИ" м. Суми 25.01.2019
№8348
 Тарнавський Василь Семенович, волонтер
 ВСВ АТО Дрогобицький округ  21.01.2019
№8347     Уманський волонтерський центр допомоги армії ГО "Закон і справедливість"  21.01.2019

№8345;

№8346

 Кравчук Валентин Станіславович, сержант;

 Чебан Володимир Вікторович

ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість"

№1

15.01.2019

№8343-8344

 волонтери

 Хмельницька обласна організація ПАП ОВС України

17.01.2019

№8339-8342

 Матлаш Володимир;

 Калашніков Віктор;

 Місюренко Борис;

 Гожий Едуард

 ВО "Допомога для Перемоги"

14.01.2019

№8337-8338

Вольський Олег Іванович;

Отець Михайло (Микола Лехновський)

 ГО "ВІРНІСТЬ УКРАЇНІ І ПРИСЯЗІ" м. Рівне

11.01.2019

№8336

 Палєга Олег Вікторович, волонтер

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

10.01.2019

№8334-8335

 волонтери

 Георгиця Олександр Михайлович

10.01.2019

№8332-8333

 волонтери

 Командування 58 бригади

10.01.2019

№8331

 волонтер

 Діщенко Василь Михайлович

08.01.2019

№8328-8330

 Гандзюк Микола Миколайович, лейтенант м/с, ординатор хірургічного відділення в/ч А0233;

 Турковський Андрій Володимирович, мол.летенант м/с, ординатор ВАРІТ в/ч А0233;

 Навольський Віктор Петрович, капітан м/с, ординатор лікувального відділення медичної роти в/ч А0666

 Військова частина А0666

04.01.2019

№8325-8327  волонтери  Георгиця Олександр Михайлович

04.01.2019

№8324  Моїсеєнко Микола Іванович  генерал-лейтенант МГО "Козацтво Запорозьке" Хроменко В.М.

№01

03.01.2019

№8323  волонтер  ГО "РУХ МИРУ"

№01

03.01.2019

 

2018 рік

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№8322

 Алєксеєв Вадим Володимирович

 Козацький кош Запоріжжя

29.12.2018

№8321

 волонтер

 Четверіков Олександр Феодосійович

28.12.2018

№8320

 волонтер

 ГО "Рожнятівське районне об'єднання воїнів АТО"

27.12.2018

№8316-8319

 волонтери

 Начальник департаменту безпеки життєдіяльності УСБ України Чікін Олександр Андрійович

27.12.2018

№8311-8315

 Царелунга Микита Миколайович, ст.солдат;

 Мельниченко Артур Ігорович, солдат;

 Павліч Анджелла Олегівна, ст.солдат;

 Шеліпова Любов Федорівна, кухар взводу забезпечення;

 Лаштун Світлана Володимирівна, ст.солдат

 Командир 2 гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи в/ч А2167 майор Кобзаренко О.Ф.

26.12.2018

№8306-8310

 волонтери

 ГО "Центр допомоги і адаптації ветеранів, інвалідів, бійців АТО та іншіх учасників бойових дій"

22.12.2018

№8305

П'ятова Катерина Віталіївна, волонтер

 ГО "Група Патріот"

22.12.2018

№8301-8304

 волонтери

 Асоціація Незалежних Православних Громад

05.12.2018

№8260-8300

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

05.12.2018

№8271

ГО «Українська європейська перспектива» 

Волонтерський рух «Меценати для солдата» 

№23

14.10.2018

№8256-8260

 волонтер

 Київська обласна організація інвалідів війни, збройніх сіл та учасників бойових дій

25.01.2019

№8251-8255

 волонтери

 ГО "Історико-пошукове Товариство "Патріот"

24.01.2019

№8250

Сук Євген Михайлович

Валуєв Г.М.

№28

20.12.2018

№8248-8249

 військовослужбовці в/ч А1556

 Журавель Сергій Костянтинович, майор;

 Папко Юрій Олександрович, капітан

 Голова Військової Ради ДУК УВЦХЄВ

№28

20.12.2018

№8247

Адамович Володимир, волонтер

 "Пулинська регіональна спілка ветеранів АТО"

22.12.2018

№8245-8246

 волонтери

 Київська обласна ГО ветеранів ЗБСУ, інвалідів війни і УБД

19.12.2018

№8244

 Болюбаш Андрій Романович

 ГО "ЛОС СЗБ АТО"

26.12.2018

№8241-8243

 Ткачов Микола Олександрович, ст солдат, водій;

 Кожушко Андрій Олександрович, ст.солдат, ст. водій;

 Баканов Костянтин Леонідович, підполковник, начальник інженерної служби

 ТВО начальника штабу - перший заступник командира В/Ч С4261 Денисенко Є.Л.

17.12.2018

№8240

 волонтер

 БО "БФ "Ніхто крім нас - Вінниця"

14.12.2018

№8238-8239

 волонтери

 БО "БФ сприяння органам поліції Хмельниччини"

14.12.2018

№8235-8237

 волонтери

 Магеррамов Валерій Фанкович

13.12.2018

№8234

 волонтер

 Кочкін С.М.

12.12.2018

№8230-8233

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№8229

 волонтер

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

11.12.2018

№8224-8228

 волонтери

 ГО Всеукраїнське об'єднання рідних зниклих безвісти та загиблих захисників України

05.12.2018

№8205-8223

 Новохатський Олександр Іванович;

 Шебанін В'ячеслав Сергійович;

 Солов'ев Олександр Олександрович;

 Ягужинська Катерина Тарасівна;

 Проточенко Олег Миколайович;

 Василенко Вадим Юрійович;

 Парубець Марк Віталійович;

 Пінькас Володимир Григорович;

 Овод Олена Павлівна;

 Діордієв Олександр Дмитрович;

 Баклазков Ігор Вікторович;

 Болокан Сергій Арсентьєвич;

 Гайчов Сергій Володимирович;

 Бондаренко Олександр Миколайович;

 Кареба Марина Іванівна;

 Носов Ростислав Євгенович;

 Волошиновська Альона Валеріївна;

 Миколайчук Віра Григорівна;

 Шарата Наталія Григорівна

 ГО воінів-інтернаціоналістів і АТО м. Миколаїв, голова Кричун О.М.

10.12.2018

№8203-8204

 ГО "Вірю в Україну";

 Оплачко Дмитро Станіславович

 Товариство ветеранів АТО Запоріжжя

06.12.2018

№8201-8202

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№8200

 Гавріш Олександр Геннадійович

 депутат Львівської обласної ради Ільків Ігор Петрович

06.12.2018

№8196-8199

 волонтери АТО

 Шматко Р.Ю.

05.12.2018

№8195

Швачко Людмила Миколаївна

Шматко Р.Ю.

29.05.2019

№8191-8194

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№8190

 Кокодзей Радіслав Степанович

 ГО "Рух територіальниї громад"

04.12.2018

№8181-8189

 волонтери

 ГО "Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району"

04.12.2018

№8180

 волонтер

 Громадське формування з охорони громадського порядку "Самооборона Волині"

10.12.2018

№8171-8179

 волонтери

 Микола Сальчук

04.12.2018

№8121-8170

 

  1. Отець Дмитро Присяжний               - №8121
  2. Сталюк Сергій Юрійович -  №8123
  3. Міщенко Ігор Максимович - №8124
  4. Эгошин Костянтин Володимирович   - №8125
  5. Супрунов Вадим Вячеславович - №8126
  6. Сліпко Богдан Володимирович - №8127
  7. Козачук Артур Олексійович - №8128
  8.  Матейко Анатолій Васильович  - №8122
  9.  Горчинський Андрій Олександрович - №8130
  10.  Волошин Олександр Володимирович - №8131
  11.  Павлючик Олександр Володимирович - №8132
  12. Порохня Олександр Михайлович  - №8133
  13. Ситник Валентина Валентинівна - №8134
  14. Дмитренко Галина Іванівна - №8135
  15. Гриненко Юліана Олександрівна - №8136
  16. Лобанович Іннеса Анатоліївна - №8137
  17. Бусак Наталія Миколаївна - №8138
  18. Риб’янова Лариса Петрівна - №8139
  19. Афанасьєва Олександра Ігорівна - №8140
  20. Дідковський Валентин Полієвкович - №8141
  21.  Забавський Сергій Володимирович - №8142
  22.  Копилов Єдуард Миколайович - №8143
  23. Кошова Яна Анатоліївна - №8144
  24. Кануннікова  Катерина Юріївна - №8145
  25. Погонцева Оксана Вадимівна - №8146
  26. Байраківська Світлана Вікторівна - №8147
  27. Габелок Ольга Миколаївна - №8148
  28. Олійник Тетяна Іванівна - №8149
  29. Тимченко Марія Юріївна - №8150
  30. Перейма Юлія Вікторівна  - №8151
  31. Гришутіна Олена Петрівна - №8152
  32.  Кузнєцова Діана Олександрівна  - №8153
  33.  Іщук Меланія Василівна  - №8154
  34.  Головко Валентина Володимирівна   - №8155
  35.  Федорович Марина Михайлівна - №8156
  36.  Розум Тамара Петрівна - №8157
  37. Міхєєва Любов Миколаївна - №8158
  38. Табачін Володимир Ігорович - №8159
  39. Варванець Олександр Анатолійович  - №8160
  40. Данілова Надія Анатоліївна  - №8161
  41. Яковенко Олег Володимирович - №8162
  42. Боляк Андрій Анатолійович - №8129
  43. Залізко Інна Вікторівна  - №8165
  44. Кушнірчук Юлія Дмитрівна  - №8163
  45. Яворський Богдан Олександрович - №8164
    Кушнірчук Анатолій Юрійович - №8166

 ГО "Рух територіальниї громад"

04.12.2018

№8120

 Кузьменко Іван Васильович

 ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість"

№30

05.12.2018

№8117-8119

 волонтери

 ГО "Янголи Дніпра", Цегельник Г.В.

04.12.2018

№8116

 волонтер

 ГО "РУХ МИРУ"

03.12.2018

№8114;

№8115

 Гемаєв Хасан Зубайович, депутат Миколаївської обласної ради:

 Хаткевич Віктор Петрович, заступник директора ДП ОО СКЗ

 Військова частина А1804

03.12.2018

№8111-8113

 Сухий Олександр Федорович;

 Колесников Олександр Павлович;

 Бондарчук Ліна Валеріївна

 ГО "Спілка учасників АТО Боярки",

 ГО "Координаційний Центр Допомоги"

03.12.2018

№8109-8110

 Севостьянова Татьяна Вікторівна;

 Браславська Інна Максимівна

 ГО волонтерів, батьків загиблих воїнів та ветеранів АТО "Світла Покрова" Новоодеського району Миколаївської області

30.11.2018

№8104-8108

 волонтери

 ВГО "Соборне Гетьманське козацтво"

30.11.2018

№8099-8103

 волонтери

 ГО "Соціальний центр МХП"

30.11.2018

№8092-8098

 волонтери

 УВХЦЄВ, ст.капелан Чоков О.В.

30.11.2018

№8091

 волонтер

 ГО "Всеукраїнське об'єднання рідних зниклих безвісти та загиблих захистників України"

30.11.2018

№8086-8090

 Баранов Андрій Андрійович;

 Гасанов Інтігам Вакіл огли;

 Вірський Андрій Петрович;

 Саєнко Олексій Олександрович;

 Шевченко Руслан Андрійович

 БФ "Безпечна Дарниця", Туркеня І.Г.

30.11.2018

№8076-8085

 волонтери

 Немеш Михайло Фелорович

30.11.2018

№8071-8075

 волонтери

 Смілка Віталій, м. Городок Львівська область

29.11.2018

№8055-8070

 волонтери

 Бессалова Марина, м. Слов'янськ

29.11.2018

№8046-8054

 Іванов Євгеній Олександрович, директор КЗ школи Світоч;

 Мовчан Олександр Якович, керівник ФГ АЙ-ПЕТРІ;

 Бойченко Віктор Вікторович, керівник ТОВ Віктор;

 Голуб Юрій Володимирович, ВСК Нива;

 Шевченко Євгеній Олександрович, ТОВ Промінь;

 Ставницький Андрій Андрійович, керівник ФГ СВ Агро;

 Панченко Галина Володимиривна, директор Кам'янської спеціалізованої школи-інтерната;

 Удовіченко Анатолій Костянтинович, керівник АФ Юлена;

 Осипенко Сергій Миколайович, директор ДНЗ Дніпроруденський професійний ліцей

 БО "Солдатськи матері" Ігнатенко І.П.

29.11.2018

№8045

 волонтер

 ГО Всеукраїнське об'єднання рідних зниклих безвісти та загиблих захисників України

28.11.2018

№8043-8044

 волонтери

 ГО "Народна рада Ічнянщини"

28.11.2018

№8041-8042

 волонтери

 Новосельцев Валерій Іванович

28.11.2018

№8012-8040

 волонтери

 Волонтерський Рух "Меценати для солдата"

27.11.2018

№8011

Климчук Світлана

Волонтерський Рух "Меценати для солдата"

№15

05.12.2018

№8009-8010

 волонтери

 Новосельцев Валерій Іванович

28.11.2018

№8008

 Баранівський Микола Васильович

 КОГО "Громадська варта"

27.11.2018

№8007

 Подобєд Ігор Миколайович

 Військова частина А1314

26.11.2018

№8006

 волонтер

 ГО "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

26.11.2018

№8004-8005

 волонтери

 Рівненська районна рада

26.11.2018

№8003

 волонтер

 БО "Благодійний фонд "Слідопит"

23.11.2018

№7998-8002

 волонтери

 Чернецова В.М.

23.11.2018

№7994-7997

 волонтери

 Шматко Раїса

23.11.2018

№7981-7993

 волонтери

 Однорог Галина

22.11.2018

№7978-7980

 Мишляковська Олена Вікторівна;

 Грицюк Яна Ігорівна;

 Безносюк Ольга Олександрівна

 ГО "Творча сотня "Рух до перемоги" (керівник Оксана Радушинська)

22.11.2018

№7977

 Артьомов Сергій Вікторович, волонтер та громадський активіст

 ГО "Свідома Громадськість"

22.11.2018

№7974-7976

 волонтери

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

22.11.2018

№7972-7973

 волонтери

 Військова частина А2896

21.11.2018

№7971

 волонтер

 ГО "Народна самооборона Львівщини"

21.11.2018

№7970

------------------------------------------------------

 Колекція

20.11.2018

№7968-7969

 волонтери

 ГО "Павлоградське об'єднання воїнів-учасників АТО і волонтерів "Патріот"

19.11.2018

№7967

Костюкова Марина Гаральдівна

Командир 53 ОМБР

№115

22.11.2018

№7962-7966

 волонтери

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

19.11.2018

№7960-7961

 Щербань Василь Георгійович - №7960;

 Калашник Віталій Іванович - №7961

 БФ "Фастів-Мир"

№11

01.11.2018

№7952-7959

 волонтери

 Командування 14 бригади

12.11.2018

№7947-7951

 волонтери

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

15.11.2018

№7941-7946

 волонтери

 Волонтерський центр допомоги

13.11.2018

№7940

------------------------------------------------------

 Колекція

20.11.2018

№7939

 Іванько Марія Миколаївна, пенсіонер

 Асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області

15.11.2018

№7937-7938

 Дмитренко Андрій Анатолійович, голова Чорноморської сільської ради;

 Нетеса Іван Васильович, громадянин

 Військова частина А1804

14.11.2018

№7936

Савосюк Ярослав, волонтер

 ГО "Християн-волонтерів"

14.11.2018

№7931-7935

 Криводуд Валерій Євгенович - №7931;

 Голибіна Любов Романівна - №7932;

 Ревякіна Світлана Павлівна - №7933;

 Юкова Тамара Пантелеймонівна - №7934;

 Фельдман Марія Михайлівна - №7935

 ГО "Рідний край"

09.10.2018

№7925-7930

 волонтери

 Бережна Катерина Сергіївна

09.11.2018

№7921-7924

Горідько Олег Іванович;

Прокопець Віталій Миколаївич;

Голованова Людмила Володимирівна;

Пашко Альберт Володимирович

Канівський волонтерський центр допомоги воїнам АТО

08.11.2018

№7919-7920

 Опаленко Олександр Анатолійович;

 Герасименко Едуард Вікторович

 ГО "Новгородківське об'єднання ветеранів, учасників АТО та бойових дій"

12.11.2018

№7918

 волонтер

 ГО Всеукраїнський патріотичний рух "Захист"

06.11.2018

№7917

 Волинець Михайло Якович

 Фомін Сергій Олегович

05.11.2018

№7908-7916

 волонтери

 ГО "Соціальний центр МХП"

02.11.2018

№7901-7907

 волонтери

 Командир військовой частини А1939

01.11.2018

№7899-7900

 волонтери

 Сакаль Ігор Омелянович

31.10.2018

№7898

 волонтер

 Котоус Володимир Миколайович, м. Рівне

29.10.2018

№7895-7897

 не підлягае разголошенню

 Військова частина А0501

25.10.2018

№7894

 волонтер

 ГУНП в Харківській області

25.10.2018

№7893

 Ворона Анатолій Михайлович, волонтер

 Голова представництва ВОГ "Країна" в м. Гребінка Полтавської області Коваль М.М.

26.11.2018

№7892

 волонтер Чалова Оксана Олексіївна

Служба економічної безпеки України, Мельниченко В.І.

24.10.2018

№7890-7891

 волонтери

 ГО "Крила допомоги"

22.10.2018

№7889

 волонтер

 ГО "Учасників АТО Надзбруччя"

22.10.2018

№7888

 волонтер

 Найіональна поліція України

18.10.2018

№7887

 Магєррамов Валерій  Фаікович

 Пантелюк М.М.

17.10.2018

№7886

 Сосновський Сергій Миколайович, волонтер

 Мартич Віталій Олександрович

12.10.2018

№7885

 волонтер

 Котоуч Володимир Миколайович, м. Рівне

22.10.2018

№7884

 волонтер

 ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2018

№7883

 волонтер

 МБФ "Совість"

11.10.2018

№7880-7882

 волонтери

 ПАТ Чернігівський завод радіоприладів

11.10.2018

№7879

 Моісеєнко Дмитро Миколайович, волонтер

 ГО "Молодий Народний Рух. Черкаси"

11.10.2018

№7878

 волонтер

 МБФ "Совість"

10.10.2018

№7874-7877

Рожкова Олена Василівна  - №7877;

Почкун Ніна Васильовна  - №7876;

Король Наталія Андріївна  № 7875;

Семененко Анатолій Семенович  - №7874

 Андріяшева Валентина, м. Суми

№99

10.10.2018

№7873

 Помазнюк Віктор Анатолійович, генеральний директор фірми "Акант"

 Військовий капелан Сірик Сергій Васильович

12.10.2018

№7872

 волонтер

 Ткачук Р.В.

10.10.2018

№7870-7871

 волонтери

 Голова Дніпровської міської спілки воїнів АТО "Щит" Ожогін В.

10.10.2018

№7863-7869

 волонтери

 ГО "Учасників АТО Надзбруччя"

09.10.2018

№7860-7862

 волонтери

 Військова частина А3817

09.10.2018

№7851-7859

 волонтер

 ГО "РУХ МИРУ"

09.10.2018

№7847-7850

 волонтери

 Гартель Петро Вацлович, м. Вінниця

05.10.2018

№7841;

№7842;

№7843;

№7844;

№7845;

№7846

 Лещенко Вікторія Іванівна;

 Халієва Галина Григоріївна;

 Гладка Галина Володимирівна;

 Шечевич Володимир Олександрович;

 Шечевич Валентина Петрівна;

 Корольова Світлана Миколаївна

 Командир окремої маневреної групи 1

05.10.2018

№7791-7840

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

08.10.2018

№7790

 Стеценко Володимир

 Слюсаренко Андрій

08.10.2018

№7788;

№7789

 Волох Ігор Олегович, голова правління АТ Альтбанк;

 Задорожний Михайло Миколайович, директор з безпеки АТ Альтбанк

 Командир групи інженерного забезпечення 93 ОМБр "Холодний Яр"

05.10.2018

№7785-7787

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

№10

01.10.2018

№7784

 Кіндер Олег Олексійович, волонтер, міський голова м. Ковель

 Голова ГО "Ковельська міськрайонна спілка ветеранів та волонтерів АТО" Хвещук Л.Т.

04.10.2018

№7781-7783

 волонтери

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

03.10.2018

№7780

 Королько Валентина Петрівна

 ГС "Федерація ГО учасників АТО Київщини"

01.10.2018

№7778-7779

 волонтери

 ВГО "РУХ МИРУ"

 №10

01.10.2018

№7771-7777

 волонтери

 Жукова Вікторія Олександрівна

03.10.2018

№7770

 волонтер

 Марков Валерій Вікторович (для військової частини)

03.10.2018

№7768-7769

 волонтери АТО

 Головний штаб УРК в Приазовськом регіоні

03.10.2018

№7767

 волонтер

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

02.10.2018

№7766

 волонтер

 ВСГО учасників бойових дій, АТО правоохоронних органів та членов їх сім'ї

01.10.2018

№7758-7765

 волонтери

 Козацький кош Запоріжжя

01.10.2018

№7757

 Самарчук Володимир Климентійович, волонтер

 МБФ "Совість"

08.10.2018

№7749-7756

 Карпов Андрій Анатолійович;

 Воронкова Наталія Олегівна;

 Журило Роман Олександрович;

 Бондаренко Віра Володимирівна;

 Смадич Олена Віталіївна;

 Бабинська Мирослава Романівна;

 Кристал Ілля Борисович;

 Дульфан Ганна Яківна

 Карпов Олександр Олександрович

27.09.2018

№7747-7748

 волонтери

 Національна поліція України

25.09.2018

№7744-7746

 волонтери

 Шполянська міська рада ОТГ

25.09.2018

№7743

 волонтер

 от. Сергій

21.09.2018

№7742

 Кноль Анатолій Георгійович, волонтер

 Товариство Українців Фінляндії

21.09.2018

№7732-7741

 волонтери

 ГО "Овруцька районна спілка ветеранів АТО"

20.09.2018

№7730-7731

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

20.09.2018

№7729

 Кудін Олександр Анатолійович, волонтер

 Спілка ветеранів АТО та членів їх сімей

17.09.2018

№7728

 волонтер

 Олександр

14.09.2018

№7727

 волонтер

 Немеш Михайло Федорович, м. Тячів Закарпатська обл.

13.09.2018

№7726

 Лисіков Віктор Анатолійович

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№09

03.09.2018

№7722-7725

 волонтери

 Немеш Михайло Федорович, м. Тячів Закарпатська обл.

13.09.2018

№7721

 волонтер

 "Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської ГО інвалідів

13.09.2018

№7719-7720

 волонтери

 "Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської ГО інвалідів

11.09.2018

№7718

 волонтер

 Візетіу А.Т.

10.09.2018

№7717

 Тимченко Олександра Анатоліївна

 ТОВ "ЮНАЙТЕД ФОРЕСТ"

07.09.2018

№7715-7716

 Бевдюк Анатолій Іванович, волонтер ЗСУ;

 Зінченко Олександр Григорович, курінний УК

 Верховний отаман "Академії козацтва у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

06.09.2018

№7712-7714

Ветохіна Валентина Миколаївна -№7714;

Іларіонова Ірина Петрівна - №7712;

Савельева Тетяна Всеволодівна - №7713

 Андріяшева Валентина Іванівна

№97

06.09.2018

№7711

 волонтер 

 ГО Львівська обласна організація "Ветеранський Рух"

05.09.2018

№7709-7710

 Гнатюк Валерій Йосипович - №7708;

 Хондога Юрій Григорович - №7709

 БФ "Фастів Мир"

31.08.2018

№7708

 волонтер

 ГО "РУХ МИРУ"

30.08.2018

№7698-7707

 козаки:

 Прийменко Віктор Володимирович;

 Деркач Микола Олександрович;

 Супрун Валентин Олександрович;

 Загривега Олексій Миколайович;

 Калініна Наталя Василівна;

 Башук Анатолій Володимирович;

 Бєліч Володимир Вікторович;

 Коваленко Сергій Володимирович;

 Закопай Андрій Михайлович;

Авдєєв Роман Олександрович

 Козацький кош Запріжжя

30.08.2018

№7696-7697

 Мазурок Олександр Федорович;

 Курстак Валерій Люстлянович

 Командир танкового батальону 14 ОМБр

 С.П. Корсун

30.08.2018

№7695

 волонтер

 Макаров Володимир

30.08.2018

№7690-7694

 волонтери

 ГО "Українське капеланство"

29.08.2018

№7688-7689

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

29.08.2018

№7687

 Ігор Бокій -  директор міжнародного об`єднання українськийх громад «Четверта хвиля»

 Ірпінська міська рада

№08

24.08.2018

№7684-7686

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

№08

01.08.2018

№7683

 волонтер

 ГО "Ветерани АТО та патріоти України Холодногірського району м. Харків"

21.08.2018

№7678-7682

 волонтери

 Сімакова Анна Миколаївна, смт. Оржів Рівненська обл.

21.08.2018

№7677

Супрунова Любов Федорівна, заслужений волонтер департаменту "Добрих справ" ГО "Світло Миру" м. Южного

Южненський міський голова Володимир Миколайович Новацкий

21.08.2018

№7676

 Старостін Сергій Петрович

 Національна поліція України

 22.08.2018

№7675

 Кучегурний Ігор Євгенович, волонтер

 Громада Дніпропетровської області

№08

01.08.2018

№7673-7674

 Маничев Андрій Геннадійович, курсант КВП;

 Ткачук Владислав Володимирович, учащійся ВПУ НАУ

 Окрема тактична група "Воля" Самооборони Майдану

21.08.2018

№7669-7672

 Фадєєва Наталія Іванівна;

 Бочарова Таісія Сергіївна;

 Келлерман Олександра Юріївна;

Тімофєєва Світлана Вячеславівна

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області"

22.08.2018

№7667-7668

 волонтери

 Виконавчий комітет Южненської міської ради

16.08.2018

№7666

 волонтер 

 ГО "РУХ МИРУ"

14.08.2018

№7665

 співробітник

 керівництво ХНДІК

17.08.2018

№7664

 волонтер

 СП Прикордонник

14.08.2018

№7662-7663

 волонтери

 ГО "Всеукраїнське об'єднання УБД"

16.08.2018

№7661

 Бабай Василь Іванович

 ГО "Ветернів АТО і УБД Синельниківщини"

15.08.2018

№7659-7660

 Асанова Людмила Євгенівна;

 Лебідь Зоя Володимирівна

 БФ "Україна - це Я"

13.08.2018

№7657-7658

 волонтери

 Сауляк Вячеслав Миколайович, м. Крівий Ріг

14.08.2018 

№7656

 Зубченко Олександр Сергійович

 Самооборона Майдану Запоріжжя

13.08.2018

№7655

 волонтер 

 Мартинов Ігор Геннадійович, м. Дніпро

13.08.2018

№7645-7654

 волонтери

 ГО воїнів-інтернаціоналістів і АТО м. Миколаїв, голова Кричун Олег Митрофанович

13.08.2018

№7643-7644

 волонтери

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

10.08.2018

№7635-7642

 волонтери

 Магеррамов Валерій Фаікович, м. Черкаси

09.08.2018

№7632-7634

 Концевой Олександр Анатолійович, старший вчитель Горохівської ЗОШ Миколаївської обл.;

 Васильков Юрій Миколайович, вчитель Калинівського НВК Миколаївської області;

 Шевчук Олександр Володимирович, вчитель Садової ЗОШ Снігурівського району Миколаївської обл.

 ДУК УВЦ ХЄВ 

10.08.2018

№7629-7631

 волонтери

 БО БФ "Солдатскі матері"

10.08.2018

№7621-7628

 Астатніна Ольга Володимирівна;

 Вакуленко Альона Олексіївна;

 Вакуленко Олександр Олексійович;

 Варенко Станіслав Анатолійович;

 Семен Дмитро Тарасович;

 Соловйов Олег Ігорович;

 Шматко Раіса Юріївна

 БО "Всеукоаїнський благодійний фонд "Наш рідний край" Герчак Сергій Михайлович

10.08.2018

№7620

---------------------------------------------------

 Колекція

10.08.2018

№7619

 Вєлікова Жанна Володимирівна

 Командування 93 бригади Сауляк Вячеслав Миколайович

07.08.2018

№7616-7618

 Красуленко Інна Вікторівна, волонтер;

 Красуленко Роман Олександрович, волонтер;

 Кіжлай Іван Володимерович, волонтер-підприємець

 ГО "Українська спілка ветеранів, учасників АТО Радомишльського району"Кошечкін О.В.

02.08.2018

№7601-7615

 волонтери

 Теліпський Руслан, м. Луцьк

02.08.2018

№7596-7600

 волонтери

 ПАТ Чернігівський завод радіоприладів

02.08.2018

№7592;

№7593;

№7594;

№7595

 Олексюк Андрій Юрійович, волонтер;

 Козак Віктор Теодосійович, волонтер, голова Ковельської райдержадміністрації;

 Бруіло Андрій Петрович, волонтер, голова Ковельської райради;

 Масікова Тетяна Олександрівна, головний лікар Волинського обласного госпіталя для ветеранів війни

 Голова ГО "Ковельська міськрайонна спілка ветеранів та волонтерів АТО" Хвещук Л.Т.

31.07.2018

№7588-7591

 Шлапай Михайло Петрович, волонтер;

 Ваврищук Микола Петрович, волонтер-голова Седлищенської с/р;

 Ткачук Василь Сергійович, волонтер-директор Седлищенської школи;

 Тимощук Ігор Миколайович, волонтер-священик

 Голова Ковельської міськрайонної спілки ветеранів та волонтерів АТО

24.07.2018

№7587

 волонтер

 Кочкін С.М.

24.07.2018

№7586

 Курічко Аліна Миколаївна, співробітник організації "Ваш центр" (м. Афіни)

 Рада ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"

18.07.2018

№7583

№7584

№7585

 Даницьченко Руслан Миколайович, волонтер

 Козак Юрій Васльович,  сільськиі Голова

 Кокозій Сергій Миколайович, сільский Голова

 Голови представництва ВГО "Країна" Коваля М.М.

 Голови Гребінківської РДА в Полтавській області Роспопова В.В.

№7 02.07.2018
№7580-7582

 волонтери

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 17.07.2018
№7573-7579

 волонтери

 ГО "Хмельницька обласна організація Асоціації ветеранів МВС України" 13.07.2018
№7572

 Бондаренко Артем Іванович

 БО "Добровільна Допомога" Рівно 10.07.2018
№7571

 Ковальчук Богдан Олександрович

 Ольга Миколаївна 10.07.2018
№7567-7570

 волонтери

 Чернецова Вікторія 10.07.2018
№7566

 волонтер

 ГО "РУХ МИРУ"

№07

02.07.2018

№7565

 волонтер

 Ніколенко Олександр Володимирович, м. Вознесенськ Миколаївська обл. 03.07.2018
№7564

 волонтер

 Бородін Сеогій Анатолійович 27.06.2018
№7562-7563

 волонтери

 Іула Сергій Євгенович 27.06.2018
№7560-7561

Чехута Наталя Василівна, голова Кремінської РДА;

 Прокопенко Юрій Олексійович, голова м. Кремінна

 Кременський ВП ГУНП в Луганській області 27.06.2018
№7557-7559

 волонтери

 Попаснянський відділ поліції ГУНП в Луганській області 26.06.2018
№7554-7556

 Башак Сергій Степанович (приватний підприємець);

 Мандюк Степан Миронович (приватний підприємець);

 Абрашевський Андрій Романович  (приватний підприємець);

 В/ч А 3817 20.06.2018
№7553

 волонтер

 Національна поліція України 25.06.2018
№7552

 волонтер

 Гаврилов Рамаз Рамінович, м. Харків 20.06.2018
№7542-7551

 Соснова Анна Вікторівна;

 Гарбуз Ангеліна Григорівна;

 Пулик Аліна Миколаївна;

 Стадніченко Юлія Андріївна;

 Магас Алексій Романович;

 Магаз Андрій Александрович;

 Хаменко Анна Сергіївна;

 Дзюбенко Артем Васильович;

 Шумільський Андрій Вадимович;

 Рудик Олег Миколайович

 ГО "Відроження життя після АТО" 19.06.2018
№7541

 волонтер

 Гончар Тарас Михайлович 15.06.2018
№7540

 волонтери та патріоти України

 Юрах Микола Анатолійович, м.Володимирець Рівненська обл. 15.06.2018
№7539 

 волонтер

 БФ "Україна - це Я"  14.06.2018

№7535-7538

 Ославський Михайло Михайлович;

 Ворона Віктор Іванович;

 Довганюк Василь Іванович;

 Лущак Михайло Миколайович

 Пантелюк Микола Миколайович, м. Івано-Франківськ

13.06.2018

№7533-7534

 волонтери

 Смілка Віталій

11.06.2018

№7528-7532

 Ященко Олександр Миколайович, волонтер БФ - №7528;

 Лаврінченко Володимир Олексійович, волонтер БФ - №7529;

 Гогунець Петро Миколайович, волонтер (м. Ватутіне) - №7530;

 Лебединець Сергій Миколайович, волонтер (с.Стебне);

Голуб Олег Петрович, отаман Козачанського куреня Вільного козацтва (с. Козацьке)

 БФ "Звенигородський волонтерський рух "З Україною в серці"

11.06.2018

№7527

 волонтер батальйону

 Батальйон "Айдар", Міщук Сергій

04.06.2018

№7523-7526

 волонтери

 Дмитрійчук Олег Вікторович, м. Вінниця

04.06.2018

№7519-7522

 Різак Микола Іванович, мер м. Таврійськ;

 Коваленко Володимир Іванович, мер м. Нова Каховка;

 Іваніщенко Світлана Іванівна, нотаріус м. Таврійськ;

 Коваль Віктор Іванович, підприємець с. Козацьке

 Сірик Сергій Васильович, м. Таврійськ Херсонська обл.

04.06.2018

№7518

 волонтер

 Кіцманський волонтерський центр допомоги українській армії

01.06.2018

№7514-7517

 волонтери

 ГО "Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО на сході України смт. Новотроїцьке"

29.05.2018

№7512-7513

 волонтери

 Смілка Віталій

30.05.2018

№7511

 волонтер

 Хомік Владислав Володимирович

21.05.2018

№7509-7510

 волонтери

 Шматко Раїса Юріївна

25.05.2018

№7507;

№7508

 Нерпій Олександр Миколайович;

 Нечипоренко Едуард Ігоревич

 Нерпій Олександр Миколайович

22.05.2018

№7506

 Dieter Hermann

 ВО "Рідних зниклих безвісті та загиблих захистників України"

18.05.2018

№7505

 волонтер

 Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська Патріотична асоціація"

18.05.2018

№7503;

№7504

 Брощук Михайло Степанович;

 Слободян Орест Миколайович

 Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану 

17.05.2018

№7501-7502

 Кожевіна Тетяна Петрівна;

 волонтер

 ХВ УС МПА

17.05.2018

№7498-7500

 Ткаченко Станіслав Володимирович;

 Влюсток Світлана Анатоліївна;

 Єфіменко Наталя Валерівна

 ГО "Спілка ветеранів та інвалідів АТО "Дух воїна України"

17.05.2018

№7495-7497

 волонтери

 Торецька ВЦА Донецької області

16.05.2018

№7490-7494

 волонтери батальйону

 Сальчук Миколай, ВПР "Айдар"

16.05.2018

№7487-7489

 волонтери

 Шматко Раїса

24.05.2018

№7485;

№7486

 Карташевич Владислав Ігорович;

 Ярошевич Тарас Романович

 ГО "ЛОС СЗБ АТО та сімей загиблих"

15.05.2018

№7484

 волонтер

 Політична партія України "Воїни АТО"

15.05.2018

№7482-7483

 волонтери

 Руслан Теліпський

11.05.2018

№7481

 Кибкало Іван Дмитрович

 Голова ради Кобеляцької районної організації ветеранів міліції Бондаренко Євген Семенович

10.05.2018

№7480

 волонтер

 Всеукраїнський жіночій рух "Жінки за вільну Україну", Шматко Р.Ю.

10.05.2018

№7479

 Смоян Ованнес Артурович

 Командування В/ч 3060

08.05.2018

№7478

 волонтер  Руслан Теліпський

08.05.2018

№7477

Шараєвський Сергій Анатолійович

ГО "Військові капелани"

19.05.2018

№7465-7476

 волонтери

 Руслан Теліпський

08.05.2018

№7462-7464

 Колосов Володимир Володимирович, волонтер;

 Агапов сергій Володимирович, волонтер;

 Бурячинський Володимир Степанович, волонтер

 Константинов Григорій Григорович, координатор волонтерської групи Черкаського району Черкаської області

07.05.2018

№7461

 Поход Ольга Іванівна

 Асоціація "Інклюзивного Реабілітаційного Соціального Туризму"

07.05.2018

№7449-7460

 Круглій Наталія Анатоліївна;

 Корпач Людмила Василівна;

 Головій В'ячеслав Іванович;

 Глущук Валентина Юхимівна;

 Дейнека Вадим Миколайович;

 Пінкевич Юрій Юрійович;

 Авдюк Валентина Борисівна;

 Хоцевич Борис Володимирович;

 Цепух Лариса Григорівна;

 Сидорук Василь Васильович;

 Тарасюк Володимир Володимирович;

 Левонюк Михайло Васильович

 Волинська обласна Спілка Ветеранів АТО

07.05.2018

№7441-7448

 Дехтярук О.М.;

 Рябчун О.І.;

 Підлісний С.В.;

 Йорданов О.О.;

 Радушинська О.П.;

 Грицаюк В.І.;

 Жеменік О.І.

 Хмельницька обласна організація Асоціації ветеранів МВС України

03.05.2018

№7436-7440

 волонтери    БО "Парафіяльний Благодійний фонд "Карітас Полтава"

03.05.2018

№7432-7435

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

03.05.2018

№7431

 волонтер

 Сімакова Анна Миколаївна, смт. Оржів Рівненська обл.

03.05.2018

№7429-7430

 Комар Анатолій Іванович, волонтер;

 Тищенко Роман Іванович, волонтер

 Голова Представництва ВОГ "КРАЇНА" в м. Гребінка Полтавської області

02.05.2018

№7428

 волонтер

 ГО "РУХ МИРУ"

№05

02.05.2018

№7427

 волонтер

 Громадська спілка "Об'єднання учасників АТО "Побратим" м. Суми"

02.05.2018

№7426

 волонтер

 ГО "Спілка учасників АТО Святошінського району"

27.04.2018 

№7425

 волонтер АТО

 Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська Патріотична асоціація"

27.04.2018

№7424

 Пилипчук Олександр Іванович, директор ФГ Пилипчука"

 Ільчук Валентин Іванович, смт. Погребище Вінницька обл.

26.04.2018

№7423

 волонтери та патріоти України 

 Ковалець Юрій Миколайович, м. Чернівці

26.04.2018

№7421-7422

 волонтери

 ГО "Центр Гарант"

26.04.2018

№7419-7420

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

№04

02.04.2018

№7418

 Півоварчук Богдан, волонтер ГО "КОМПАС"

 ГО "Кіровоградська обласна Асоціація головних лікарів" 23.04.2018 

№7413-7417

 Подлесний Василь Васильович, підполковник;

 Карячка Дмитро Іванович, капітан;

 Турченюк Сергій Леонідович;

 Палєга Олег Вікторович, волонтер;

 Жадан Наталія Анатолієвна, волонтер

 ГО "Ветеранів АТО і учасників бойових дій Синельниківщини"

25.04.2018

№7412

 волонтер НПУ

 Національна поліція України

24.04.2018

№7411

 Яцуше Вадим Степанович

 ГО"КиАТО"

23.04.2018

№7410

 волонтер

 ДУК УВЦХЄВУ

24.04.2018

№7409

 волонтер

 Голова Дніпровської міської спілки воїнів АТО "Щит" Ожогін В.

23.04.2018

№7407

 волонтер

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

20.04.2018

№7403-7406

 волонтери НПУ

 Національна поліція України

20.04.2018

№7402

 волонтер НПУ

 Національна поліція України

16.04.2018

№7401

 Ільків Ігор Іванович

 ГФ "Патріот", Коцюруба І.І. 16.04.2018

№7400

 волонтер НПУ

 Національна поліція України

16.04.2018

№7399

 волонтер

 Трофімчук Олег Вікторович, м. Маріуполь

16.04.2018

№7398

 Кривко Дмитро Юрійович

 ГО Офіцерів запасу м. Сєвєродонецьк

11.04.2018

№7397

 волонтер

 Іула Сергій Євгенович, м. Миколаїв

10.04.2018

№7396

 Ахроменко Владислав

 ГФ "Подільска січ"

04.04.2018

№7395

 Рогуленко Юрій Леонідович

 ХВ УС МПА

02.04.2018

№7392-7394

 волонтери

 Трофімчук Олег Вікторович, м. Маріуполь

02.04.2018

№7382-7391

 волонтери ВО "Разом":

Гейко Мирослава Олегівна;

 Клименко Володимир Матвійович;

 Козій Наталія Михайлівна;

 Кучай Любов Миколаївна;

 Лук'янова Тетяна Василівна;

 Марченко Наталія Іванівна;

 Мельник Людмила Миколаївна;

 Пєтухова Тетяна Миколаївна;

 Степанюк Ярослава Валентинівна;

 Титаренко Надія Миколаївна

 ГО "Спілка ветеранів та інвалідів АТО "Дух воїна України"

30.03.2018

№7380-7381

 волонтери ГО

 ГО "Армія Добра"

29.03.2018

№7378;

№7379

 Сохань Олександр Олексійович;

 Науменко Валерій Іванович

 Заступник голови ВГО "КРАЇНА" Міщук С.П.

№03

01.03.2018

№7376;

№7377

 Березкін Максим Станіславович;

 Кашуба Сергій Олександрович

 БФ "Кіровоград волонтерський"

28.03.2018

№7374-7375

 волонтери БФ

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

27.03.2018

№7372-7373

 волонтери

 ГО "Всеукраїнська спілка ветеранів АТО правоохоронних органів"

22.03.2018

№7371

 співробітник НПУ

 Національна поліція України

22.03.2018

№7369-7370

 Бондар Олександр Миколайович, підполковник СЦЗ, начальник 11 ДПРЧ;

 Бондар Юрій Миколайович

 Батьківський комітет Корсунь-Шевченківської ДЮСШ, Шевцов О.В.

21.03.2018

№7318-7368

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

11.03.2018

№7311-7317

 волонтери (м. Дніпро)

 Служба Економичної Безпеки України, генерал-полковник Мельниченко В.І.

11.03.2018

№7269-7310

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

21.03.2018

№7265-7368

 Подольський Андрій Романович;

 Чабан Роман Іванович;

 Смільський Ігор Михайлович;

 Кмита Юрій Михайлович

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

21.03.2018

№7363-7364

 патріоти

 Сірик Сергій Володимирович

20.03.2018

№7360-7362

 волонтери  ГО "РУХ МИРУ" 19.03.2018

№7359

 Кондрашова Ірина Петрівна  Адміністрація ДВНЗ "Чернівецький політехнічний коледж" 19.03.2018

№7356-7358

 Федик Василь Миколайович;

 Сушма Анастасія Володимирівна;

 Фесік Людмила Іванівна

 Студентська рада ДВНЗ "Чернівецький політехнічний коледж"

19.03.2018

№7354-7355

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

№ 3

01.03.2018

№7350-7353

 волонтери та патріоти

 ГО "Ветерани десантних військ Вінницької області"

16.03.2018

№7349

 волонтер

 ГО "РУХ МИРУ"

№ 3

01.03.2018

№7348

 патріот України

 ГО "Фортеця патріотів" Пєтков Є.Л.

15.03.2018

№7340-7347

Ворона Олександр Миколайович

Душейко Петр Григорович

Дятченко Артур Олександрович

Панов Андрій Вікторович

Рудь Анатолій Петрович

Сивець Микола Володимирович

Яцечко Петр Григорович

Гичка Анатолій Миколайович

 ГО "Дух воїна АТО"

15.03.2018

№7338-7339

 волонтери та патріоти

 ГО ветеранів війни та учасників АТО "Патріоти Красилівщини"

12.03.2018

№7337

 Задоя Володимир Володимирович

 Бутрімов Роман, м. Кременчук Полтавська обл.

12.03.2018

№7336

 волонтер військовой частини

 Марков Валерій Вікторович, м. Дніпро

13.03.2018

№7335

 Сітовський Юрій Якович

 ВОГО "Сумління"

№ 3

01.03.2018

№7333-7334

 патріоти

 ГО "РУХ МИРУ"

№ 3

01.03.2018

№7331-7332

 волонтери та патріоти

 Сірик Сергій Васильович 07.03.2018

№7329-7330

 волонтери військовой частини

 Військова астина А1108, Шумік Євген Миколайович 07.03.2018

№7326-7328

 співробітники

 Управління культури Херсонської ОДА 07.03.2018

№7324-7325

 волонтери

 Скрипка Валерій 06.03.2018

№7323

 Білоцерківська Ольга Аліївна

 Громадська організація «З країною в серці»

№03

01.03.2018

№7320-7322

 співробітники НПУ

 Національна поліція України 06.03.2018

№7319

 Зайченко Любов Миколаївна, директор Запорізької загальноосвітньої школи №86

 БФ "Шпиталь Запоріжжя" 02.03.2018

№7318

 патріот

 ВГО "Українська служба порятунку" 02.03.2017

№7311-7317

 волонтери 

 Служба Економичної Безпеки України, генерал-полковник Мельниченко В.І. 02.03.2018

№7309-7310

 волонтери та патріоти

 Вронський Олександр, Спілка капеланів 01.03.2018

№7304-7308

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

01.03.2018

№7301-7303

 волонтери

 Боришкевич В.Г.

23.02.2018

№7281-7300

 Алтухова Людмила Володимирівна;

 Боровська Тамара Павлівна;

 Волошина Алла Володимирівна;

 Дерев'янко Неля Василівна;

 Довгань Людмила Григорівна;

 Косорукова Ольга Степанівна;

 Котенко Борис Іванович;

 Кулєстра Тетяна Володимирівна;

 Мануйлова Тетяна Федорівна;

 Мельник Тетяна Іванівна;

 Миронова Анжела Леонідівна;

 Парубочий Михайло Васильович;

 Постригань Олена Кимівна;

 Ребенок Галина Володимирівна;

 Руденко Олена Юріївна;

 Стеценко Катерина Андріївна;

 Фіцик Лариса Анатоліївна;

 Шилова Тетяна Олександрівна;

 Яцюк Борис Петрович;

 Ящук Оксана Валентинівна

 ГО "Спілка ветеранів та інвалідів АТО "Дух воїна України"

26.02.2018

№7280

 волонтер

 ВГ "Сила допомоги"

01.03.2018

№7279

 Опритова Ірина Олексіївна

 Командир мінометної батареї третього механізованого батальйону 93-ї ОМБр

27.02.2018

№7278

 волонтер бригади

 58 ОМПб

23.02.2018

№7275-7277

 Дрозденко Василь Володимирович;

 Гніденко Віктор Миколайович;

 Хлонь Олександр Михайлович

 БО "Всесвітній конгрес матерів проти катування та насильства над людьми в зоні АТО та у всьому світі "Новий Світ"

26.02.2018

№7273-7274

 Крочак Ярослав Адамович, директор ПП "Механік";

 Паур Михайло Миколайович, директор ПП "Ізумруд"

 Старобільська міська рада Луганської області

21.02.2018

№7272

 волонтер АТО

 ГО "РУХ МИРУ"

21.02.2018

№7271

 волонтер

 Хомик Владислав Володимирович

21.02.2018

№7270

 волонтер АТО

 Ткачов Геннадій Вікторович

21.02.2018

№7268-7269

 волонтери

 Сірик Сергій Васильович

19.02.2018

№7263-7267

 патріоти України

 ГО "РУХ МИРУ"

№02

01.02.2018

№7260-7262

 волонтери та патріоти

 Заводська селищна рада

16.02.2018

№7257-7259

 волонтери

 ГО "РУХ МИРУ"

№02

01.02.2018

№7253-7256

 волонтери та патріоти

 Москаленко Роман Віталійович, м. Дніпро

13.02.2018

№7251-7252

 волонтери

 Фролов Ігор Юрійович

13.02.2018

№7248-7250

 Кіріченко Ніна Юріївна;

 Сиротенко Анатолій Сергійович;

 Склярук Ігор Миколайович

 Полтавськії обласної штаб НВР "Правий Сектор"

№02

01.02.2018

№7246-7247

 волонтери

 Ініціативна группа поранених та постраждалих під час Революції Гідності

12.02.2018

№7245

 Кижник Андрій Михайлович, голова БО "МБФ УК "СПОУ"

 БО "Міжнародний Благодійний фонд Українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

12.02.2018

№7243-7244

 патріоти

 ГО "РУХ МИРУ"

12.02.2018

№7241-7242

 волонтери

 Полковник ЗС України Зайчук Олександр Дмитрович

09.02.2018

№7231-7240

 волонтери

 Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО

08.01.2018

№7229-7230

 патріоти

 Громадська спілка "Об'єднання учасників бойових дій Овідіопольщини"

09.02.2018

№7224-7228

 волонтери бригади

 58 окрема мотопіхотна бригада

06.01.2018

№7223

Гулевська Марина Віталіївна

ВГО "Країна"

15.03.2018

№7222

Оксана Ремінець

ВГО "Країна"

15.03.2018

№7220-7221

 волонтери та патріоти

 128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада

06.01.2018

№7219

 Шабунін Олександр Олексійович

 БФ "Україна - це Я"

06.01.2018

№7218

 волонтер

 Мошкарин Руслан Петрович

06.01.2018

№7217

 Глонар Людмила Вікторівна

 ГО "Союз "ЧОРНОБІЛЬ" Устинівського району

02.02.2018

№7211-7216

 волонтери та патріоти

 Крайник А.Ю.

02.02.2018

№7208-7210

 патріоти

 Левко Р.Б.

01.02.2018

№7207

 волонтер

 Тарасенко Сергій Валерійович, смт. Овідіополь Одеська обл.

01.02.2018

№7206

 волонтер

 Денис Кібіч

31.01.2018

№7203-7205

 волонтери

 Хмельницька обласна організація Асоціації ветеранів МВС України

30.01.2018

№7202

 волонтер

 Академія військово-історичних наук і козацтва

29.01.2018

№7201

 волонтер

 Волонтерська організація "Народний фронт"

30.01.2018

№7200

-------------------------

 Колекція

25.01.2018

№7189-7199

 волонтери

 ГО "Об'єднання християн-військовослужбовців України"

22.01.2018

№7186-7188

 волонтери

 Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

19.01.2018

№7185

 Осадчий Володимир Миколайович

 МБФ "Підтримка Надії"

18.01.2018

№7184

 Красовський Володимир Сергійович

 БО БФ "Допомога ветеранам АТО"

18.01.2018

№7182-7183

 волонтери

 Національна поліція України

18.01.2018

№7181

 Пасевич Микола Федорович

 ХВ УС МПА

17.01.2018

№7180

 Ольга Арзуманова-Д'Аржанкур

 Хмельницький окремий козацький курінь ім. І. Нечая 

16.01.2018

№7179

 волонтер

 ГО "РУХ МИРУ"

15.01.2018

№7178

 Сушко Тетяна Володимирівна

 генерал армії Маломуж Петро Григорович

15.01.2018

№7177

 волонтер

  Чередник Аліна Сергіївна, с. Борівське Луганська область

№1

від 02.01.18

№7176

 Коваль Сергій Олександрович

  Командування військовой частини А0173

№1

від 02.01.18

№7175

 Шкуліпа Олена Володимірівна

  ВГО "КРАЇНА"

№1

від 02.01.18 

№7174

 волонтер

 Пантелюк Микола Миколайович, м. Іваново-Франківськ

№1

від 02.01.18

№7173

 Гарькуша Георгій Юрійович

 Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова

№1

від 02.01.18

 №7169-7172

 волонтери організації

 Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дивізії",

 Всеукраїнська спілка учасників війни,

 КС ВД воїнам АТО, Кульчицький Василь Олександрович

№1

від 02.01.18


 


2017 рік


  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№7168

 волонтер

 Кащій Любомир Володимирович, м. Маріуполь Донецька обл.

27.12.2017

№7161-7167

 волонтери

 Сопов Андрій

27.12.2017

№7160

 волонтер

 Координаційний Центр допомоги учасникам АТО

26.12.2017

№7157-7159

 волонтери

 Військова частина А1556

26.12.2017

№7154-7156

 волонтери та патріоти України

 Шевченко В.А.

26.12.2017

№7153

 Устименко Вікторія Вікторівна

 Військова частина А2724

22.12.2017

№7146-7152

 Карась Олена Валеріївна;

 Романенко Ігор Юрійович;

 Цехановський Ігор Володимирович;

 Коломієць Світлана Петрівна;

 Петренко Євген Дмитрович;

 Павлюк Сергій Миколайович;

 Сергій Міщук

26.12.2017

№7141-7145

 волонтери

 Військова частина А4583

22.12.2017

№7135-7140

 волонтери (м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.)

 Служба Економічної Безпеки України

2