Відзнака "Гордість школи-надія України"
Відзнака

Артикул: ВТО_328-1

Вартість комплекту: 215.00 грн.


До комплекту входять: відзнака, посвідчення.

 

Найкращим учням за наполегливу працю, що дала результат

 

Девіз відзнаки: «Гордість школи – надія України»

 

Дата заснування: 14 квітня 2016 р.

    





 

РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою: «Гордість школи – надія України»

з 01 лютого 2019 року


 

нагороди  

Кого нагороджено

За представленням

 ( організації або відповідальної особи) 

Дата/Наказ

№256

 Велічук Олена Богданівна

ГО "Союз працівників культури"

30.07.2020

№255

 вихованець

Васильцов Дмитро Вікторович

02.07.2020

№253-254

 учні Броварської ЗОШ №2 ім. В. Сухомлинського

Гвяздовський Ігор Леонідович

12.06.2020

№239-252

 гідни учні

Орловський Марк Семенович

15.05.2020

№249

Попович Марія - Дар’я Андріївна

ХМБФ «Прем’єра століття»

№18

15.05.2020

№238

 Галик Анастасія Віталіївна – учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне

ХМБФ «Прем’єра століття»

№12

12.05.2020

№237

 Гусаєва Єва Олександрівна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне

ХМБФ «Прем’єра століття»

№5

12.05.2020

№236

 Темна Софiя Андрiївна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне

ХМБФ «Прем’єра століття»

№7

12.05.2020

№235

Висоцька Вікторія Володимирівна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне

ХМБФ «Прем’єра століття»

№11

12.05.2020

№234  Степанюк Дар’я Михайлівна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне ХМБФ «Прем’єра століття»

№10

12.05.2020

№233  Ніколайчук Ксенія Олегівна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне  ХМБФ «Прем’єра століття»

№9

12.05.2020

№232  Бабунова Евелiна Сергiївна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне ХМБФ «Прем’єра століття»

№8

12.05.2020

№231  Вікторова Тетяна Павлівна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне ХМБФ «Прем’єра століття»

№6

12.05.2020

№230  учень Орловський Марк Семенович  07.05.2020
№229  Линник Валерія, учениця 11-Б класу Полтавської гімназії №17, учасниця студії естрадного вокалу «КарАТ» ХМБФ «Прем’єра століття»

№4

12.05.2020

№228  учень  Агрономічна сільська рада  03.03.2020

№226-227

 гідни учні

Орловський Марк Семенович

15.11.2019

№225

 учень

Всеукраїнська громадська організація "Велике Козацьке Коло"

07.10.2019

№223-224

Федорюк Олександр

Федорюк Роман

Начальник відділу культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

14.11.2019

№220-222

Іванцов Каленик Павлович – ліцеїст 1 взводу 1 роти, відмінник навчання;

Кучменко Максим Андрійович – ліцеїст 1 взводу 2 роти, відмінник навчання;

Мельников Ілля Дмитрович – віце-сержант, заступник командира 3 взводу 2 роти, відмінник навчання

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

13.09.2019

№219

 учень

Орловський Марк Семенович

29.08.2019

№218

 учень 11-а классу (випускник) КЗО СЗШ №17 ДМР

 ОГО "Дніпропетровський козацький округ"

04.07.2019

№213-217

 вихованці

Широкодолинська сільська рада

03.07.2019

№212

 --------------------------------------------------------

Колекція

01.07.2019

№211

Чорна Ілона Михайлівна – учениця Селянщинського спортивного ліцею імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука, переможниця різноманітних районних, обласних та всеукраїнських конкурсів, олімпіад.

Начальник відділу освіти Черняхівської РДА 26.06.2019

№210

 Чучвера Данило Валентинович – віце-старшина 2 роти ліцеїстів

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»  13.09.2019

№207;

№208

№209

 Кондратюк Руслана Миколаївна, ХПДТ Академія «ОМА»;

 Пешкова Єлизавета Анатоліївна, ХПДТ Академія «ОМА»;

 Мазур Мілена Володимирівна, ХПДТ Академія «ОМА»

ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№7

01.07.2019

№205;

№206

 Новікова Катерина Сергіївна, (Випускница) Великокопанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради Олешківського району Херсонської області;

 Болгар Анастасія Сергіївна, (Випускница) Великокопанівська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради Олешківського району Херсонської області

Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 24.06.201

№204

 Літвінова Дар’я Костянтинівна, учениця

 Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 22.06.2019 

№203

 Марченко Вероніка Миколаївна, учениця

Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 22.06.2019

№202

 Тараненко Святослав Євгенійович, учень  Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 22.06.2019

№201

 ------------------------------------------------------------ Колекція 14.06.2019

№197-200

 вихованці Дрель Віктор Федорович 10.06.2019

№185-196

 учні Козацького рою «Джура» КЗО СЗШ № 17 ДМР:
 Дідус Олександр Михайлович ;
 Кесар Олександр Романович;
 Кікоть Нора Анатоліївна;
 Клявченко Микита Олександрович;
 Малихіна Наталія Русланівна;
 Михайлов Олег Андрійович;
 Мокрий Богдан Дмитрович;
 Мусієнко Богдан Сергійович;
 Ніконов Дмитро Олексійович;
 Орел Євгеній Владиславович;
 Пономаренко Володимир Сергійович;
 Швець Ірина Вадимівна
Штаб ОГО "Дніпропетровський козацький округ" 20.05.2019

№184

 гідний учень Удод Григорій Миколайович 16.05.2019

№183

 вихованець ГО "РУХ МИРУ" 22.05.2019

№182

 гідний учень Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 22.05.2019

№181

 вихованець Тесленко Олександр Миколайович 21.05.2019

№180

 гідний учень Військово-морський ліцей м. Одеса 17.05.2019

№179

 вихованець Магеррамов Валерій Фаікович 10.05.2019

№178

 Терзі Діана Василівна, (учениця 11 класу, Виноградівська
загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області Директор школи Арабаджи Ніна Гаврилівна)
Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 10.05.2019

№166-177

 гідни учні ГО "Інваліди Чорнобиля" 07.05.2019

№162-165

 гідни учні Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Селище 24.04.2019

№161

 Філіппова Анастасія Юріївна  Сидоренко Валентина Іванівна 19.04.2019

№160

 учень

Орловський Марк Семенович 15.04.2019

№158-159

 Макар Ліана Олександрівна,учениця Сонячної ЗОШ I-III ступенів;
Ткачов Віктор Петрович – учень Сонячної ЗОШ I-III

ГО «Товариство ветеранів локальних війн Волноваського району» 10.04.2019

№155-157

 учні

Ігнатьєва Тетяна Володимирівна, смт. Кринички Дніпропетровська область 27.03.2019

№150-154

 вихованці

ГО "Перевізька паланка Січового козацтва Запорозького" 19.03.2019

№139-149

 гідни учні

Ігнатьєва Тетяна Володимирівна 28.02.2019

№114-138

 вихованці

Володимирецький районний колегіум 21.02.2019

№109-113

 гідни учні

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 20.02.2019

№108

--------------------------------------

Колекціонер 19.02.2019

№107

 Герасіка Даніл Вадимович

класний керівник Комарь С.М. 24.10.2019

№106

 гідни учні

Шаргородський Андрій Вадимович 12.02.2019

№105

 Шаргородський Вадим Андрійович

 Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Всеукраїнська Асамблея Молоді" 12.02.2019

№104

 учень

 Діщенко Василь Михайлович 07.02.2019

№101-103

 Бондарчук Наталія Степанівна;

 Веселовська Анжела Олександрівна;

 Борщ Надія Вадимівна

 БФ "Благодійний вогонь" 11.02.2019


 

 





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua