Хрест бойового братерства
Хрест бойового братерства

Артикул: ВТО_888

Вартість комплекту: 215.00 грн.

Це відзнака для усіх патріотів, 
загартованих війною:
бійців добробатів, військових,
бойових волонтерів та медиків!
Це єдиний Знак народної пошани,

який може придбати кожний,
але той, хто його придбає,

БЕРЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
 ЗА ДОЛЮ КРАЇНИ!

 

Єднаймося, браття -
 заради свого щастя своєї родини
та гідного майбутнього усієї України!

До комплекту входять: знак +  посвідчення (без футляра)

 
 

 





 

 

 

 

  № нагороди    

 Замовник

Дата

№1306

 Федорічев Константин Іванович, м. Бердичів Житомирська область

06.12.2019

№1301-1304

 ГО "Конотопських ветеранів та пенсіонерів правоохоронних органів"

06.12.2019

№1300

 ГО "Цивільний корпус добровольчих батальйонов"

05.12.2019

№1299

 Лейченков Сергій Михайлович, м. Львів

05.12.2019

№1210-1219

 Ветерани АТО, м. Ізюм

20.11.2019

№1204

 Чумак Геннадій Вікторович, учасник АТО

19.11.2019

№1203

 Бугаенко Петро Петрович, м. Бобровиця Чернігівська область

19.11.2019

№1195-1202

 Виконавчий комітет Ізюмської міської ради

19.11.2019

№1194

 Вінницька Крайова команда "УНСО"

15.11.2019

№1193

Об'єднання добровольців

14.11.2019

№1192

 Виконавчий комітет Ізюмської міської ради

19.11.2019

№1191

 Колекція

12.11.2019

№1181-1190

 Колекція

11.11.2019

№1180

 ТОВ Кобзар

29.10.2019

№1179

 Командир батареї

08.11.2019

№1177-1178

 ГО "Асоціація Незалежних Православних Громад"

07.11.2019

№1176

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

06.11.2019

№1174-1175

 Колекція

05.11.2019

№1173

 Оперативно-інформаційний центр

01.11.2019

№1172

 Хомик Владіслав Володимирович, м. Біла Церква

31.10.2019

№1170

Грушевой Євген Сергійович, с. Дачне Біляївського району Одеської області

29.10.2019

№1161-1169

 Командування військової частини

18.10.2019

№1138-1160

 Львівська обласна спілка офіцерів

18.10.2019

№1137

 Національна поліція України

17.10.2019

№1125-1136

 58 ОМПб

11.10.2019

№1123-1124

 Спілка ветеранів АТО Харківської області

10.10.2019

№1120-1121

 Коваль Микола Миколайович, м. Гребінка Полтавська область

09.10.2019

№1118-1119

 ГО Спілка учасників бойових дій та інвалідів АТО Лебединщини «Побратим»

13.10.2019

№1117

 Громадська організація "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

13.10.2019

№1115-1116

 ГО Спілка учасників бойових дій та інвалідів АТО Лебединщини «Побратим» 13.10.2019

№1111-1114

Громадське формування з охорони громадського порядку «Підрозділ територіальної оборони «СПИС»

09.10.2019

№1100-1110

 Виконавчий комітет Ізюмської міської ради

19.11.2019

№1099

 Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

08.10.2019

№1097

 СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія"

08.10.2019

№1096

 Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

08.10.2019

№1095

 Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно

08.10.2019

№1094*

 Грушевой Євген Сергійович, с. Дачне Біляївського району Одеської обл.

29.10.2019

№1094

 Дубенська міська рада

08.10.2019

№1093

ГО Спілка учасників бойових дій та інвалідів АТО Лебединщини «Побратим»

13.10.2019

№1092

 СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія"

08.10.2019
№1091*   Грушевой Євген Сергійович, с. Дачне Біляївського району Одеська обл. 29.10.2019
№1091  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1090  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1089  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1087  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1086  ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область 09.10.2019
№1085*  Грушевой Євген Сергійович, с. Дачне Біляївського району 29.10.2019
№1085  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1084  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1083  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1082  ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область 09.10.2019
№1081*  Грушевой Євген Сергійович, с. Дачне Біляївського району 29.10.2019
№1080-1081  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1079  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1078  Клименко Віталій Іванович, м. Сіверськ Донецька область 09.10.2019
№1077  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1076  Клименко Віталій Іванович, м. Сіверськ Донецька область 09.10.2019
№1075  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1074  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№1073  Іван Миколайович Тимощук, м.Дубно  08.10.2019
№1072  Клименко Віталій Іванович, м. Сіверськ Донецька область 09.10.2019
№1070-1071  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№1069  Клименко Віталій Іванович, м. Сіверськ Донецька область 09.10.2019
№1068  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1067  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1066  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1065  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1064  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1063  Клименко Віталій Іванович, м. Сіверськ Донецька область 09.10.2019
№1062*  Мудровський Анатолій Васильович, м. Любар Житомирська область 28.10.2019
№1062  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1061  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1060  Клименко Віталій Іванович, м. Сіверськ Донецька область 09.10.2019
№1058  Клименко Віталій Іванович, м. Сіверськ Донецька область 09.10.2019
№1057*  Мудровський Анатолій Васильович, м. Любар Житомирська область 28.10.2019
№1057  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1056  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1055  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1054  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1053  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1052  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№1051  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1051  Мудровський Анатолій Васильович, м. Любар Житомирська область 28.10.2019
№1050  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№1049  Бідоцерківець Юрій Петрович, м. Солидар Донецька область 09.10.2019
№1048  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№1047  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№1044-1046  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1043  Бідоцерківець Юрій Петрович, м. Солидар Донецька область 09.10.2019
№1041  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1039  Бідоцерківець Юрій Петрович, м. Солидар Донецька область 09.10.2019
№1038  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1037-1038*  Мудровський Анатолій Васильович, м. Любар Житомирська обл. 28.10.2019
№1037  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1036  Бідоцерківець Юрій Петрович, м. Солидар Донецька область 09.10.2019
№1034  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№1033  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1031-1032  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1029-1032*  ГГО "Українська Армія Спасіння" 25.10.2019
№1029  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1028*  Мудровський Анатолій Васильович, м. Любар Житомирська область 25.10.2019
№1028  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1027  Шаламай Олена Юріївна, м. Львів 09.10.2019
№1026  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1025  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№1024  2 механізований батальон в/ч А0536 24.10.2019
№1023  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1022  ГО "ВВНУК" 09.10.2019
№1021,1020  2 механізований батальйон в/ч А0536 24.10.2019
№1019  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1018  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1017  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№1016,1015  2 механизований батальйон в/ч А0536 24.10.2019
№1014  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№1013 Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно  08.10.2019
№1012  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1011  2 механизований батальйон в/ч А0536 24.10.2019
№1010  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1009  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№1008  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1007   2 механизований батальйон в/ч А0536 24.10.2019
№1006  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1005   2 механизований батальйон в/ч А0536 24.10.2019
№1004 Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1003  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1002 Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно  08.10.2019
№1001  СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія" 08.10.2019
№995-999  Військова частина А0501 02.10.2019
№994-990  Полк Поліції Особливого Призначення "Київ" 02.10.2019
№970-989  ТВО Голови ГО «Учасників АТО Заставнівського району» Галай Л.Л. 02.10.2019
№955-969  УАІ АТО в Закарпатській області 02.10.2019
№953-954  Розізнаний Юрій Григорович 02.10.2019
№952-893  Сальчук М.Г., голова Рівненської районної ради 02.10.2019
№869-892  Громадська організація учасників АТО "Патріоти Ратнівщини" 30.09.2019
№868  Пахомов Андрій Миколайович 27.09.2019
№867  Громадська організація учасників АТО "Патріоти Ратнівщини" 30.09.2019
№844-866  Дубенська міська рада 27.09.2019
№842-843  2 механизований батальйон в/ч А0536 26.09.2019
№819-841  БПОП ГУНП в Луганський області 24.09.2019
№817-818  Пономаренко Анастасія Станіславівна, м. Павлоград Дніпропетровська обл.
23.09.2019
№816  ГО "Чернігово-Сіверська Січ" 20.09.2019
№815  2 механізований батальйон 53 ОМБр в/ч А0536 17.09.2019
№812-814  Чернівецька обласна організація АТО 17.09.2019
№811  Пахомов Андрій Миколайович 16.09.2019
№793-810  Демченко Денис Ігорович, смт. Новотроїцьке Донецька область 12.09.2019
№789-792  БФ "Фонд допомоги батальйону "Донбас" 06.09.2019
№788  Приватне підприємство "Центр7" 05.09.2019
№787  Сурговська Людмила 05.09.2019
№786  Комітет сприяння органам Внутрішних Справ України 04.09.2019
№784-785  ГГО "Українська Армія Спасіння" 02.09.2019
№783  Ігонін Роман Володимирович, м. Сіверськ 03.09.2019
№782 Військовий волонтер України Брушніцькиий С.А. 24.09.2019
№781 Військовий волонтер України Брушніцькиий С.А. 24.09.2019
№771-780  Військовий волонтер України Брушніцькиий С.А. 30.08.2019
№769-770  Жівотченко Олексій Олексійович 29.08.2019
№767-768  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 27.08.2019
№765-766  Колекція 27.08.2019
№763  Національна поліція України 23.08.2019
№758-762  Громадська організації учасників АТО "Патріоти Ратнівщини" 22.08.2019

№757

 Олекса Сокіл

22.08.2019

№752-756

 Громадська організації учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

22.08.2019

№750-751

 Олекса Сокіл

22.08.2019

№749

 Статкевич С.О.

21.08.2019

№748

 Олекса Сокіл

22.08.2019

№746-747

 Відокремлений підрозділ ГО «Державницька ініціатива Яроша» у Дніпропетровській області

21.08.2019

№743-745

 ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»,

20.08.2019

№733-742

 Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни

20.08.2019

№732

 Кузнець Сергій

19.08.2019

№727-731

 ГО «Волинська обласна організація ветеранів АТО»

19.08.2019

№726-723

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

15.08.2019

№704-722

 ГУ ДФС у Донецькій області

15.08.2019

№703

 -------------------------------------------

08.08.2019

№698-702

 УАІ АТО в Закарпатській області

07.08.2019

№696-697

 Штанда Роман Михайлович, м. Київ

05.08.2019

№694-695

 ГО Сєвєродонецьке міське відділення Української Асоціації кадрових військовослужбовців звільнених у запас

02.08.2019

№692-693

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

02.08.2019

№689-691

 Муха В.Н., м. Авдіївка

01.08.2019

№688

 Громадська організація «Ветеранів та інвалідів АТО Хмельниччини»

31.07.2019

№687

 ГС "Ветерани України"

31.07.2019

№683-686

 Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідов МВС України

30.07.2019

№681-682

 ГО "Асоціація Незалежних Православних Громад"

29.07.2019

№680

 Громадське формування з охорони громадського порядку та Державного кордону "Штурм"

29.07.2019

№679

 Карпенко Василь Петрович

24.07.2019

№677-678

 Хомик Владислав Володимирович

22.07.2019

№675-676

 Київська міська організація ВГОІ "Союз Чорнобиль Україна"

17.07.2019

№674

 ГО "Крила Допомоги"

08.07.2019

№673

 БФ "Україна - це Я"

 08.07.2019

№668-672

 Командир Медичного управління 3 ОСР ДУК ПС

05.07.2019

№654-667

 ГО "Армія добра"

03.07.2019

№653

 Хомик Владислав Володимирович, м. Біла Церква

03.07.2019

№652

 ГС "Ветерани України"

01.07.2019

№642-651

 УАІ АТО в Закарпатській області

01.07.2019

№641

 ГО "Свідома Громадськість"

27.06.2019

№640

 Максименко Дмитро Олександрович, м. Павлоград

24.06.2019

№631-639

 Зам. Комбрига Підполковник Федоренко П. Ю.

24.06.2019

№629-630

 Пшеничний Артем Валентинович, м. Авдіївка Донецька область

24.06.2019

№558-622

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

19.06.2019

№557

 Хомик Владислав Володимирович, м. Біла Церква

18.06.2019

№555-556

 Об'єднання добровольців

13.06.2019

№549-554

 ГО УБД "ЩИТ"

12.06.2019
  №545-548  Бахмутська РДА Донецької області 12.06.2019
№536-544  Товариство Ветеранів АТО Запоріжжя 11.06.2019
№533-535  Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області 10.06.2019
№532  Томащук Михайло Юрійович 07.06.2019
№529-531  Мар'їнська районна військово-цивільна адміністрація 06.06.2019
№528  Всеукраїнський Союз "Крила допомоги" 21.06.2019
№523-527  Усатюк Олександр Вікторович 19.06.2019
№519-522  Командир БрАГ 57 ОМПБр 03.06.2019
№516-518  ГО "Крила Допомоги" 03.06.2019
№513-515  Муха Василь Миколайович, м. Миколаїв 28.05.2019
№511-512  Шевчук Віктор Володимирович 28.05.2019
№508-510  ГО "Сєвєродонецьке міське відділення Української Асоціації кадрових військовослужбовців звільнених у запас" 28.05.2019
№504-507  Командир військовой частини А2457 28.05.2019
№501-503  ГГО "Українська Армія Спасіння" 28.05.2019
№497-500  Степаненко Євген Олексійович 08.05.2019
№492-496  ГО "Асоціація незалежних православних громад" 07.05.2019
№491  Громадське формування з охорони громадського порядку та Державного кордону "Штурм" 29.07.2019
№488-490  Шевчук Олександр Петрович 06.05.2019
№485-487  РПСПОП "Суми", командир роти Мартинов С.В. 06.05.2019
№483-484  ГО "Доброволець - людина доброї волі" 06.05.2019
№482  РПСПОП "Суми", командир роти Мартинов С.В. 06.05.2019
№480-481  ГО "Доброволець - людина доброї волі" 06.05.2019
№479  РПСПОП "Суми", командир роти Мартинов С.В. 06.05.2019
№478  ГО "всеукраїнський союз "Крила допомоги" 06.05.2019
№477  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 03.05.2019
№476  Єрмолов Олександр 23.04.2019
№469-475  Командир 58 ОМПБр 23.04.2019
№464-468  Якушев Сергій Вячеславович 23.04.2019
№463  ГО "Спілка прикордонників Чернігівщини - ветеранів АТО" 22.04.2019
№462  Колекція 22.04.2019
№460-461  Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області 22.04.2019
№459  РПСПОП "Суми", командир роти Мартинов С.В. 19.04.2019
№458  БФ "Україна - це Я" 18.04.2019
№457  Трофйимчук Олег Вікторович 18.04.2019
№456  Тлумак Тарас Ігорович 17.04.2019

№443-455

 Трофимчук Олег Вікторович;
 Колесник О.А. - №450;
 Козлов О.А. - №455

15.04.2019

№441-442

 Військова частина А1302 15.04.2019

№437-440

 Трофименко Валерій Володимирович

15.04.2019

№431-436

 Герман Ірина Іванівна, м. Суми

11.04.2019

№426-430

 УАІ АТО в Закарпатській області

05.04.2019

№423-425

 ТОВ "Такт"

05.04.2019

№419-422

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область

03.04.2019

№410-418

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

02.04.2019

№409

 Стеценко Владислав Олегович

02.04.2109

№408

 Колекція

15.04.2019

№407

 Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

27.03.2019

№403-406

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

26.03.2019

№401-402

 Міжнародний центр миротворців ООН України ВПВКВ по Чернівецькій області

20.03.2019

№391-400

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

18.03.2019

№390

 Цісар Дмитро В'ячеславович

19.03.2019

№378-389

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

18.03.2019

№371-377

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область

18.03.2019

№369-370

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

18.03.2019

№363-368

 Конгрес Українських націоналістів;

 Спілка Офіцерів України;

 ОТГ "Воля" Самооборона Майдану

15.03.2019

№362

 Тимошенко Юрій Володимирович

14.03.2019

№361

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

18.03.2019

№353-360

 ВЖР "За вільну Україну"

13.03.2019

№352

 Конгрес Українських Націоналістів;

 Спілка офіцерів України;

 ОТГ "Воля" Самооборона Майдану

13.03.2019

№351

 ВЖР "За вільну Україну"

13.03.2019

№348-350

 ГО "Об'єднання добровольців" 12.03.2019

№336-347

 ГО "Товариство ветеранів Запоріжжя" 12.03.2019

№323-335

 БФ "Україна - це Я" 11.03.2019

№322

 ГО "Об’єднання Добровольців" 07.03.2019

№312-321

 Торецька ВЦА Донецької області 18.03.2019

№311

 28 бригада рота снайперів 06.03.2019

№302-310

 ГО "Доброволець - людина доброї волі" 10.03.2019

№299-301

 ГО "Автомайдан Тернопіль" 04.03.2019

№298

 Колекціонер Гуменній А.П. 04.03.2019

№297

 Чабан Костянтин Сергійович, ст.лейтенант запасу 06.03.2019

№296

 Пахомов Андрій Миколайович 04.03.2019

№295

 ГО "Альянс Захисників Країни - Черкащина" 04.03.2019

№292-294

 ГО "Центр Гарант"и спілка учасників АТО Львівщини" 04.03.2019

№291

 Колекція 04.03.2019

№290

 Національна поліція України 01.03.2019

№286-289

 Гордієнко Сергій Васильович 28.02.2019

№261-285

 ОТГ "Воля", "Самооборона Майдану", Конгрес Українських Націоналістів 25.02.2019

№251-260

 УАІ АТО в Закарпатській області 20.02.2019

№249-250

 Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

01.03.2019

№247-248

 Військова частина А0693-54 ОМБр

25.02.2019

№245-246

 Відділ капеланської опіки ЗСУ

18.02.2019

№230-244

 ГО "Спілка прикордонників Чернігівщини - ветеранів АТО"

18.02.2019

№222-229

 Гордієнко Сергій Васильович

18.02.2019

№220-221

 Військова частина А0693-54 ОМБр

15.02.2019

№215-219

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№02

01.02.2019

№214

 ГО "Шураві" 12.02.2019

№211-213

 ГО Ветеранів АТО "Слава Україні!" 12.02.2019

№199-210

 Бахмутська РДА 11.02.2019

№198

 Козловський Ігор 27.02.2019

№197

 Військова частина А0693-54 ОМБр 21.02.2019

№196

 Мар'інська РДА 20.02.2019

№181-195

 ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 11.02.2019

№176-180

 Мар'їнська РДА 11.02.2019

№175

 Військова частина А1445 07.02.2019

№170-174

 БФ "Україна - це Я" 06.02.2019

№150-169

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради 05.02.2019

№149

 Хижинський Володимир Богданович 05.02.2019

№148

 ГО "Свідома Громадськість" 04.02.2019

№147

 Іванов Андрій Олегович 04.02.2019

№146

 Колекція 31.01.2019

№145

 ГО "Спілка прикордонників Чернігівщини - ветеранів АТО" 30.01.2019

№143-144

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 30.01.2019

№141-142

 Голова спілка ветеранів АТО та силових структур України "Щит Батьківщини" Васльєв В.О. 30.01.2019

№131-140

 ГО "Спілка ветеранів АТО" 23.01.2019

№127-130

 ГО Сєвєродонецьке міське відділення Української Асоціації кадрових
військовослужбовців звільнених у запас
16.01.2019

№126

 Кошис В.В. 16.01.2019

№121-125

 Голови Слов'янської та Бахмутської РДА Донецької області 16.01.2019

№119-120

 Командир 58 ОМПБр
№ 20 від 23.01.2019 

№116-118

 Спілка ветеранів АТО Харківської області 24.01.2019

№115

 Командир 58 ОМПБр
№ 20 від 23.01.2019

№114

 Пахомов Андрій Миколайович 21.01.2019

№113

 Хмельницький осередок ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 21.01.2019

№105-112

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 21.01.2019

№104

 Кобзєв Олександр Іванович 21.01.2019

№092-103

 ГО Сєвєродонецьке міське відділення Української Асоціації кадрових військовослужбовців звільнених у запас 18.01.2019

№091

 Капітан Левінський Олександр Сергійович 17.01.2019

№089-090

 Колесніченко Микола Володимирович 16.01.2019

№088

 Кривешко Галина Олександрівна 15.01.2019

№087

 Оніщук Олександр Іванович 15.01.2019

№083-086

 Мажара Станіслав Пилипович 11.01.2019

№081-082

 Колекція 11.01.2019

№071-080

 Військова частина А-2167 11.01.2019

№070

 Кичатий Вадим Олексійович 29.12.2018

№065-069

 Військова частина А-2167 11.01.2019

№061-064

 Кичатий Вадим Олексійович

29.12.2018

№060

 ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО"

28.12.2018

№052-059

 Доценко Володимир Володимирович

26.12.2018

№051

 Військова частина А-2167

11.01.2019

№049-050

 Доценко Володимир Володимирович

26.12.2018

№048

 Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області

26.12.2018

№047

 ГО "Автопатруль Майдан"

26.12.2018

№046

 Пахомов Андрій Миколайович

26.12.2018

№045

 ГО "Волонтери України"

22.12.2018

№043-044

 Військова частина А3137

22.12.2018

№042

 Козловський Богдан Юрійович

04.01.2019

№033-041

 Військова частина А3137

22.12.2018

№032

 Козловський Богдан Юрійович

04.01.2019

№029-031

 Військова частина А3137

22.12.2018

№028

 Хомик Владислав Володимирович

15.01.2019

№024-027

 Слончаков Денис

20.12.2018

№021-023

 Військова частина А0536

20.12.2018

№016-020

 Поляков І.О.

20.12.2018

№014

 Мамчак Сергій Мирославович

19.12.2018

№012 

 Вільхівська сільська рада

14.12.2018 

№011

 Хомик Владислав Володимирович

14.12.2018

№010

 ТОВ "Долг" м. Маріуполь

29.12.2018

№008-009

 Козловський Богдан Юрійович

04.01.2019

№006-007

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

27.12.2018

№005

 Друзь Віталій Вікторович

04.01.2019

№004

 Околіта Сергій Петрович

04.01.2019





Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua