07.07.2017 Руководитель БФ "Рух милосердя" отримав медаль "За незламність духу" от военных капелланов Украины
07.07.2017 Руководитель БФ

Артикул: ВТО_

Участники благотворительного проекта «Рух милосердя» поздравляют своего руководителя Евгения Воробьева с высокой наградой - медалью «За незламність духу», врученной подразделением военных капелланов Украины.

 

Напомним, что Евгений Александрович - известный николаевский волонтер, который не раз бывал в зоне Антитеррористической операции, куда доставлял «гуманитарку» для украинских воинов - продукты питания, теплую одежду, спальные мешки и другие необходимые вещи.

 


Кроме того, проект Евгения Воробьева направлен на поддержку переселенцев и мирных жителей Донбасса, а также всех, кому необходима помощь и которые сбились с ног, обивая пороги чиновников в решении своих вопросов.

 

ВАЖЛИВО:

 

ВО "КРАЇНА" висловлює щиру подяку та шану Відокремленому Підрозділу військових капеланів ГО "УКРАЇНСЬКЕ КАПЕЛАНСТВО" котрі стали ініціаторами нагородження 94 патріотів України : волонтерів, захисників Вітчизни в зоні АТО, матерів, благодійників.


За проявлену стійкість і відвагу, мужність та самовідданість при  виконанні громадянського і службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, за  цілеспрямованість та незламність духу відзнакою "За незламність духу" були нагороджені:

 

1. Литвинська Світлана Віталіївна викладач, доцент кафедри історії та документознавства

2. Горай Неля Григорівна, мати загиблого бійця

3. Дмитренко Ярослав Анатолійович, Волонтер

4. Мочалов Ігор Олександрович, Юридичний консультант з питань соціального забезпечення сімей бійців АТО

5. Поляков Юрій Віталійович Волонтер, шиє медичні вироби для фронту

6. Харченко Наталія Олексіївна Мати загиблого бійця, керівник ГО Спілка матерів воїнів загиблих в АТО

 7. Пугачева Галина Георгіївна,  Мати зниклого безвісті бійця

8. Литвин Ольга Миколаївна,  Керівник Житомирської філії "Об'єднання Дружин і Матерів Бійців Учасників АТО"

9. Московець Наталія Олегівна, керівник всеукраїнська громадська організація "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО"

10. Ложешнікова Олена Герасимівна, Керівник Черкаської філії "Об'єднання Дружин і Матерів Бійців Учасників АТО"

 

ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ :

1.Ceменченко Семен Iгорович

2.Надірадзе Ване Річардович (підполковник)

3.Віногродський Анатолій Анатолійович (підполковник)

4.Акимович Сергій Георгійович (підполковник)

5.Новіков Олександр Вікторович (сержант)

6.Мелiя Ролланд Заурович (солдат)

8.Вітер Вадим Сергійович (старший солдат)

9.Мирончук Ольга Олегівна (солдат)

10.Коробков Михайло Олексійович (солдат)

11.Молостов Олександр Володимирович (солдат)

12.Пламадяла Олена Олександрівна (молодший сержант)

13.Добровольський Андрій Володимирович (старший солдат)

14.Маркевич Юрій Ігоревич (солдат)

15.Білак Марсель Васильович (солдат)

16.Дворніков Руслан Андрійович (солдат)

17.Прокудін Дмитро Володимирович (солдат)

18.Бряник Едуард Степанович (молодший сержант)

19.Апостолов Сергій Вікторович (молодший сержант)

20.Їжакевич Фелікс Юрійович (солдат)

21.Давтян Артур Альбертович (солдат)

22.Слугоцький Михайло Миколайович (солдат)

23.Ткачук Максим Сергійович (солдат)

24.Чудовський Микола Олександрович (старший солдат)

25.Гергелюк Михайло Михайлович (лейтенант)

26.Ластівка Сергій Сергійович (солдат)

27.Заводнюк Олександр Євгенійович (солдат)

28.Щербатюк Сергій Іванович (майор)

29.Боровик Вадим Миколайович (солдат)

30.Лозіцький Богдан Васильович (солдат)

31.Зиков Юрий Александрович (солдат)

32.Осьмак Іван миколайович (солдат)

33.Свиць Роман Сергійович (солдат)

34.Нікіфоров Олександр Сергійович (солдат)

35.Скирда Костянтин Григорович (солдат)

 36.Орленко Ігор Миколайович (старший сержант)

37.Сатиров Михайло Васильович (підполковник)

38.Стеценко Дмитро Вікторович (рядовий)

39.Єрасов Олег Сергійович (сержант)

40.Кривенко Роман Іванович (сержант)

41.Камардин Євген Володимирович Алєксєєв Віктор Олексійович (лейтенант)

42.Кисленко Володимир Георгійович (лейтенант)

43.Дикий Юрій Анатолійович (старшина)

44.Шевченко Юрій В'ячеславович (сержант)

45.Петельчук Анатолій Володимирович (старший лейтенант)

46.Кучер Василь Ярославович (сержант)

47.Радченко Олег Миколайович (рядовой)

48.Лукавий Олег Богданович (рядовий)

49.Аніщенко Микала Леонідович (солдат)

50.Єрофеєв Андрій Юрійович (солдат)

51.Мацак Олександр Володимирович (солдат)

52.Лапченков Олександр Іванович (солдат)

53.Груба Олександра Сергіївна (солдат)

54.Терещенко Юрій Олександрович (солдат)

55.Музика Віктор Анатолійович (солдат)

56.Чубанова Тамара Миколаївна (солдат)

57.Пташник Богдан Васильович (солдат)

58.Федорченко Олександр Миколайович (молодший сержант)

59.Кривдік Олександр Петрович (солдат)

60.Савчук Віктор Васильович (старший солдат)

61.Назарчук Віктор Васильович (солдат)

62.Антонюк Михайло Михайлович (солдат)

63.Кривдик Валентин Петрович (молодший сержант)

64.Литвиненко Леонід Набіжанович (прапорщик)

65.Литвиненко Лаура Броніславівна (солдат)

66.Середа Микола Олександрович (солдат)

67. Колпаков Станіслав Юрійович (солдат)

68.Куліков Олександр Юрійович (солдат)

69.Осіпов Кирило Костянтинович (солдат)

70.Сухопаров Костянтин Олександрович (солдат)

71.Багмет Олександр Петрович (солдат)

72.Надточей Сергій Олександрович (солдат)

73.Гроцков Володимир Анатолійович (солдат)

 

ВОЛОНТЕРИ:

 

1) Фемі Мансурович Мустафаев. Профессор. Завідуючий кафедри інституту естрадного  эстрадного мистецтва Академії  керівних кадров культури та мистецтва.

2 ) Гайде Адиловна  Різаєва- волонтер групи по визволенню військовополонених «Патріот»

3) Амина Викторовна  Окуева – пресс  офицер Международного миротворческого батальона имени Джохара Дудаева.

4) Андрій Вікторович Хомутовський заст. Командира Окремого Київського  полку Президента України з морально психологічного забезпечення

5) Воробйов Євген Олександрович – голова правління благодійного фонду «Рух милосерддя»

6) Воробйова Свiтлана Анатолiiвна- директор миколаївської спеціальної загально освітньої  школи інтернату для дітей з особливими потребами  №3

7)  Бойко Олег Володимирович, полковник

8) Анжела Володимирівна Ярмолюк  помічник-консультант народного депутата Украіни Мамчура Ю. В. Заслужений діяч мистецтв Украіни, співачка, композитор

9) Олексій Володимирович Ємельяненко Засновник БО "Благодійний Фонд Святої Покрови"

10) Валентина Володимирівна Колечко голова ГО «Громадський рух» Велика Рада Матерів України»

11) Цхададзе Сосо Абесоломович- волонтер

 

ВІТАЄМО з ЗАСЛУЖЕННИМИ НАГОРОДАМИ! СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

 

на сайті ВТО "ОРДЕН" статтю оформила Сергеєва А.М.

 

 






Замовити орденські планки ви можете на сайті: planki.org


Замовляйте ідентифікаційні жетони на сайті: www.tokens.com.ua